Reklama

Reklama

Epizody(8)

Obsahy(1)

Lásku střídá lež – a tu zas láska. Spirála se roztočí, když objev ve výzkumu DNA pomůže s hledáním dokonalého partnera a dá tak vzniknout úplně nové seznamce. (Netflix)

Videa (1)

Trailer

Recenze (18)

petikacka 

všechny recenze uživatele

Pane jo...Čekala jsem nějaký romantický blábol, kterému dám jedinou šanci a po prvním díle bych ho skrečovala. Pak jsem dala tedy i druhý díl a pak další... až jsem seroš slupla na jeden zátah. Bavilo mě to neskutečně a bylo mi líto všech naivů, kteří si můžou myslet, že lásku najdou na základě DNA a vlastně proto nemusí udělat vůbec nic. Lásku si člověk musí zasloužit. A vo tom to celý je. Jedině co mě doslova nas*alo byl konec! A to jako ještě není druhá řada?! Doufám, že bude brzy...Za mě 98% ()

lemonova 

všechny recenze uživatele

Námet dobrý, ale neviem si zvyknúť na nepochopiteľné správanie ľudí. Spárované dvojice mi pripadajú, ako by jednali pod vplyvom sekty alebo drogy. To, že sa zamilujem, zo mňa predsa v tridsiatke či štyridsiatke nespraví iracionálneho blázna.. a tu sa dokonca aj hlavná vyšetrovateľka viac venuje svojej polovičke, ktorú pozná iba z videohovoru, než vyšetrovaniu. A keď sa mu konečne venuje, nie je to práve oslnivý policajný výkon. Aj hlavná "záporáčka" akoby iba plávala životom, s vždy prítomným sebaľútostivým výrazom v očiach. Chcelo by to trošku viac nasadenia z jednej aj druhej strany, aby si človek užíval to, čo sleduje.. ()

Reklama

scroochy 

všechny recenze uživatele

Epizoda Black Mirror roztažená do seriálové podoby o seznamce, která vám na základě DNA dokáže najít spřízněnou duši, do které se zaručeně zamilujete na první pohled. Seriál skrz několik postav poutavě zkoumá dopady takovéto služby na společnost a existující vztahy různých lidí. A na to všechno dohlíží skvěle zahraná ředitelka seznamky, která jde doslova přes mrtvoly. ()

M.i.k.e 

všechny recenze uživatele

napůl vykastrovaná epizoda Black Mirror roztažená do skoro šesti hodin.Zatímco ovšem Black Mirror většinou stačilo těch cca 60 minut na vystižení pointy,tady se zdlouhavě pitvá v nezajímavých vztazích a řeší se jedna polovražda (u které je navíc jasné co se stalo už někdy ve třetím díle).Přitom potenciál by tu byl ve chvíli kdy by se tvůrci víc zaměřili na samotnou "revoluční" seznamku a její dopady.Takhle je to ovšem jen průměrná podívaná,která se velmi rychle vykouří z hlavy...50% ()

Margarettka 

všechny recenze uživatele

Tak tohle vypadalo, jako kdyby to bylo spíchnuto horkou jehlou - takové odbyté, asi to scénárista psal hodně narychlo a chtěl to mít co nejdříve za sebou. Postavy postrádají hloubku a jednají mnohdy nepochopitelně, práce policie je zde také přitažená za vlasy. Zajímavý námět šlo určitě zpracovat mnohem lépe, takhle z toho bylo jen béčkové krimi. A je to opravdu škoda, tento námět by si zasluhoval detailnější rozbor dopadu na společnost, krimi žánr tomu spíše škodí. Doporučuji místo toho shlédnout epizodu Hang the DJ seriálu Black Mirror, která mě bavila o mnoho více. Za mě 55%. ()

Galerie (31)

Reklama

Reklama