Když Dana Chase dostihne jeho minulost, musí utéct z domova. (Disney+)

tuctovychlap

ej, mohlo to byť za plný počet..ale..áno, je už starý, no stačilo zapískať na dunčov skôr a ušetril by si záverečné dychčanie do mobilu..ako agent (hoci vyslúžilý) ma v tomto ohľade sklamal..mimochodom, prvé zoznámenie s The Old Manom  mi  počas jeho nočných vstávaní pripomenulo The Big Lebowskeho..jednoducho, napriek veku je to furtom sympatický Dude..:) ()

warrenur

Velmi dobry otvarak, ktory si ma zahackol mobilom v mikrovlnke..."some shit is going down". :) A ano, psici su trosku moc, ale v RPG svete by to bol class hunter. Ma ich maximalne 10 rokov? Potesil John Lithgow, ten chlap ma brutalnu charizmu a sila osobnosti z neho priam vyzaruje.  Bridges je uveritelny a pekne nam ho v uvode vykreslia ako chlapika za zenitom, mal som trosku deja vu z posledneho Ramba, pri tom vykreslovani, akurat absentuje farma a lieky. :) Ale hej, pacilo sa, takato temna vazna zanrovka tu dlho nebola. ()

ER

Jeff Bridges a John Lithgow jsou největšími tahouny seriálu, který přináší špionážní drama o agentovi, který se musí odstranit, protože toho ví až příliš. Hodně mně baví psychologicky ladéné momenty, které dokáží zahustit atmosféru a jen netrpělivě čekám, co se z toho vyvrbí. Sice tu je pár momentů, hlavně ty akční, kde jde věk Bridgese znát a prostě by tak v reálném životě nedopadly, ale nad tím se dá přimhouřit oko. Nakonec je to Old Man. ()

Lacike

Videl som jeden diel a ďalšie dva som preklikal, ale toto išlo mimo mňa. Nejaká dôchodcovská variácia na Bournea, či čo a starom agentovi, po ktorom zrazu ide jeden zmrd za druhým. Polorozpadnutému Bridgesovi som to neveril ani herecky, ani v akcii. Zápletka je mizerná a režijne sa mi to tiež nepáčilo. 1/10. ()