Osmiletá Jenny (Violet McGraw) se neustále vyrovnává s hádkami svých rodičů Maggie (Mamie Gummer) a Jeffem (Rupert Friend). Uniká proto do vymyšleného světa se svými loutkami. Když její matka tragicky zemře, snaží se Jeff začít znovu a lépe. Do života jim vstupuje i chůva Jenny, která s nimi tráví více času. Po smrti Maggie se ale v dome děje něco nadpřirozeného. Loutky ožívají, po domě se objevují děsivé stíny a přízraky a Jenny je jediná osoba, která je vidí. (Streeper)

Arsenal83

Rupert Friend už nestihol osláviť rozvod s Mamie Gummer, pretože mu na telefóne zomrela, na čo sa mu začínajú zjavovať podivné tvory s prehnutými chrbticami, proste niečo na spôsob našich politikov. To by sa ešte dalo vydržať, no k problémom sa pridá aj mŕtva žena, ktorá ho neprestáva otravovať ani po smrti. Potom si do baráku nasťahuje chůvičku, ktorá už podľa ksichtu nebude celkom normálna. A tak si tam žijú. Ohybné tvory, mŕtva žena, psycho chůva, Rupert a jeho dcéra. Následne sledujete horor, no stále čakáte na strach. A čakáte. A ten nikdy nepríde, až sa divíte, či je to vedľajší účinok vakcinácie alebo tam naozaj nič strašidelné nebolo. Našťastie nie som očkovaný a tak môžem potvrdiť - nie tento horor nenesie so sebou ani štipku hrôzy. ()