Návrat elitního agenta

Projekt: Pandora

Akční / Thriller

USA, 1998, 89 min

• Wacoslav1

Ten Baldwin mi dojem trosku kazi uz v ty poustni bouri mne sral jinak standartni zabavna lehce vykradena Wynorstina ale za toho sadlo Baldwina musim ubrat neda se nic delat(8.5.2012)

• Smok

Asi bude stačiť, keď napíšem, že tento film som pozeral v TV o 3.00 rano. 1* za to že som nezaspal.(13.8.2008)

• Jenda

Typický Wynorski. Debilní dialogy, ohraný příběh, ale ostatní ujde a člověk u toho aspoň neusíná(11.6.2008)

Videofilm z dob, kdy jeho ponurá jednoduchost nikterak nevadila. Nic zvláštního na tomto počinu není. Prostě je tu opět jeden nejlepší z nejlepších, který zlotřilcům dává co proto, a nemusí to být žádný mohutný svalovec. Příběh se nezdržuje tlacháním o zbytečnostech a jde stále k věci. K tomu přispívají i jednoduché až komiksové dialogy. Kvalita je opravdu někde jinde, ale když nebude k dispozici něco lepšího, zcela postačí. Musí se ale u toho trochu vypnout mozek, jinak hrozí kroucení hlavou nad mnohými nelogičnostmi. Ale takové už videofilmy prostě jsou.(22.2.2014)