Projekt Viper (TV film)

Projekt Zmija

Horor / Sci-Fi

USA, 2002, 85 min

• MickeyStuma

Cesta na Mars. Stále aktuální téma. Problémem   je však veliká vzdálenost. Vědci to vyřešili   vytvořením zvláštního organizmu který pro   lidstvo na planetě vše patřičně připraví a   o který ale projevili zájem zločinci. A   smrtící rošambo může začít. Mnohokrát   omletá šablona příběhu ničím   nepřekvapující. Ani to, že zpracování je   velice tristní. Mnoho nelogičností,   jednoduchých pixelových efektů a podivných   dialogů shazují veškeré ambice na alespoň   slabě průměrný snímek. Na natáčení se i   velmi šetřilo. Znalci kinofilmu 'Air America'   poznají použitý záběr nouzového přistání   obřího nákladního letounu kdesi v divočině.   I takto se to dá dělat.(19.1.2015)

• Chupacabre

Dokonalá kravina. Ale můžeme zde vidět i záběry z filmu AIR AMERICA - to má jistě něco dosebe*.(8.3.2008)

• Jenda

Debilita, ale nenudil jsem se... konečně(11.6.2008)

• Heroine

Neuvěřitelné, 2002!!!! Zase, nápad jak ze sedmdesátých let, provedení snad ještě horší. Hrůza, děsná blbost. Ztráta času.(29.7.2011)

• pend

Laciné béčko. Film má snad všechna klišé. Hlavní monstrum vypadá jako zmutovaná chobotnice, ale počítačové efekty jsou slabé.(20.4.2008)