Ještěři

Raptor

Jaštery

Horor / Sci-Fi / Akční

USA, 2001, 96 min

Celkem slušné horrorové béčko. Scény s dinosaury jsou sice ukradené z jiného filmu ale to nijak nevadí. Jim Winorski zase přišel s něčím co se k němu skvěle hodí. Pokud někdo vyhledává takovéhle filmy, tak se má na co těšit. Rozhodně nečekejte dobré efekty, herce nebo jakoukoli logiku. Jediné co mi vadilo byla asi deseti minutová sexuální scéna, tak ale něco tam dát museli :-). Jednoduše je to klasické béčko s dinosaury, které má pobavit. Nic vážného nebo seriózního se od toho očekávat nedá.(27.7.2012)

• Akumulátor

Jedná se o prakticky stejný film jako je Carnosaurus z roku 1993 - stejný příběh, stejné scény, stejní gumoví ještěři, některé scény jsou dokonce z tohoto filmu přímo "vypůjčené". Až teda na onu "erotickou" scénu, zřejmě nejdražší z celého filmu (pokud ovšem nebyl použit stejný materiál na výrobu dinosaurů jako na umělá prsa herečky). Film je maximálně stupidní a trapný, ovšem už dlouho jsem se takhle nepobavil (nejvíce u trikových záběrů).(1.12.2008)

Jo, ten film je laciný. Je laciný ve všech významech, které slovo "laciný" může mít, ALE je neuvěřitelně a naprosto nebezpečně zábavný. Ty triky, ti herci, příšery, ty dialogy, ta soulož - to je...to je fakt něco. No a závěrečný souboj ve stylu vetřelců (akorát s gumovýma panďulákama a angličákama) ten vyloženě potěší. Jo a navrch jedna z nejčernějších hlášek - Když ve výzkumáku vypnou světla, tak jeden ze speciálních jednotek - "Fakt nekecali, když říkali, že to bude černá operace" - ! ! ! ? ? ? TY VOLE(14.12.2007)

Nepozeral som to celé, to by som fakt asi nezvládol ale to čo som vydržal vzhliadnuť mi absolútne stačilo, tak otrepane odfláknuté ani nie béčko ale rovno céčko som už dávno nevidel a k tomu sa snaží ešte kopírovať niektoré scénky z filmu Votrelci(1986) a to už bolelo a moc. Fakt sila natočiť niečo takéto tupé! /0%/(21.2.2009)

• jondzavid

Ok mám rád béčkové stupídnosti. Sledujem ich najmä preto, aby som sa pobavil, ako sú nepodarené. A na tomto som sa fakt dobre zasmial. Eric Roberts ( mizerný ako vždy) a zopár asibývalýchpornoherečiek utekajú pred raptormi, ktorí sú maketoví ako zo 70 rokov. Jim Wynorski je kráľ béčka a vrcholom tohto filmu je jedna erotická scéna to tu teda ešte nebolo - béčkový hororový brak pre video trh má 7 minutovú erotickú scénu, áno 7 minútovú - čo by nevadilo, ale celá je nasnímaná z jednoho uhla - teda 7 minút je vidno to isté - to po 3 minúte som pozeral na suseda, ktorý mi túto pecku doniesol či sa nezasekla kazeta a pretočil si to abych zistil koľko to trvá. Sila! A to radšej nekomentujem tie črevká.(28.1.2005)

• - Hned v první scéně na začátku filmu je v džípu zabita skupina mladých lidí a jejich krev je po celém vnitřku auta. Později během policejního vyšetřování je ale v autě krve daleko méně, než by ji mělo být. (topr harley)

• - Během akčních scén s dinosaury se často nesouvisle a nelogicky mění lokace, ve kterých se scény odehrávají. Je to tím, že všechny scény s dinosaury jsou vystřiženy z jiného filmu, a to konkrétně ze snímku Carnosaur (1993). (topr harley)

• - Během úvodní scény je možné vidět, že auto má umělohmotná skla. Během pozdějších vyšetřování už má však okna ze skla. (topr harley)