Mauru děsí záblesky vzpomínek a udělá překvapivý krok. Část cestujících přiměje zvuk, který uslyší, skočit přes palubu. Maura přijde na pár věcí o svém otci. (Netflix)

kenkaku

Epizoda se sice tváří, že servíruje odpovědi, ale dělá to dost hloupě. Prakticky odpověď znamená, že se nedozvíme nic nového, protože vyvolá další dvě otázky (viz podpis kapitána, “dárkové ovládání”). Nikdo se ani třeba nepídil po tom co/jak se cítili ti v hypnóze. Takhle opravdu (u mě) napětí nefunguje a čím dál víc cítím pachuť Ztracených. ()

Anderton

Piata epizóda je dosť možno najviac mindfuck epizóda z mindfuck seriálov vôbec. Čo to znamená, či to pomôže výsledku, alebo naopak, sa ešte nedá predpovedať. Ale vzhľadom na to, čo sa odohrávalo doteraz, je to skrátka obrovské prekvapenie. Opäť nechýba záverečná scéna, ktorá zase všetko posúva do novej roviny, len po Volaní sa asi väčšina diváckych teórií rozplynie a všetko treba rekonštruovať nanovo. ()

Martrix

Podobně jako nevím co si myslet o Ozzym, který epizodu zakončí, nenapadá mě, jak popsat s čím tvůrci přišli. Každopádně minimálně jedna scéna byla velmi působivá. Trochu mi to připomíná první řadu Westworldu ...tam divák dlouho nevěděl která bije, aby pak vše zapadlo. Tak snad k tomu dojde i tady. ()

LachtanShows

Zvěsti skrze vysoká čísla nelhaly, opravdu je Volání zatím nejintenzivnější epizodou a pevně (snad ne naivně) doufám, že se nepoleví. Srovnávání s Darkem může leckomu přijít už trapné, já ale začínám cítit jeho otisk a už jen proto mě 1899 nesmírně poutá a baví. ()

Daiker

Díl je to lepší než ty předešlé..... Jen jsem čekal jiný příběh, škoda že tam nejsou duchové nebo monstra.... Téma ala Bermudský trojúhelník bych taky radši viděl než toto.... ()

NikiVai

Cestující nám prořídli a to jakým způsobem mě bavilo moc. Hm, konečně se zlehka dotýkáme toho co se to sakryš vlastně děje. Ovšem s tímto odhalením přichází ještě víc otázek... ()