Epizody(6)

Recenze uživatele route60 k tomuto seriálu (1)

Dlouhá míle (1989)

Jiří Adamec uměl kdysi točit seriály byť mnohdy prolezlé politikou ale to se Dlouhé míle netýká ba právě naopak ukazuje tehdy dost věrně jak to tehdy zde ve sportu chodilo a o tehdejší neutěšené společenské situaci nemluvě, Svatopluk Skopal nebo Jan Čenský si docela dobře zaběhali a ve svých rolích jsou věrohodní to samé platí i o ostatních hercích jako Radoslav Brzobohatý, František Němec, Josef Větrovec atd. Cesta zpět na vrchol je vždy těžká a Dlouhá míle jen dokazuje že se točili seriály na které se dá koukat i po mnoha létech což se nedá říci o dnešních Tv, výplodech. ()