Colors of Love

Romantický
Kanada, 2021

Keď knihovníčka Taylor Harris (Jessica Lowndes) náhle stratí prácu, presťahuje sa späť do svojho malého domovského mesta v Montane, kde chce bratovi pomôcť zachrániť malý hotel pred magnátom Joelom Sheenanom, ktorý ho chce zrekonštruovať. Do všetkého však zasiahne láska. (Arsenal83)

silentname

Film, ktorý sa rozhodol, že Jessica Lowndes a Chad Michael Murray si majú opäť vychytiť spolu romantický film, ktorému chýba iba logo "Lifetime". Čo viac k tomu dodať? "Colors Of Love" je dokopy typický romantický film pre TV, ktorý neponúka nič výnimočné ani unikátne. Možno je pravda, že jednotlivé momentky v tomto prípade nepôsobia tak nasilu a je tu pár okey nápadov, no to na lepšie ako priemerné hodnotenie nestačí. Odporúčam len fanúšikom TV filmovej romantiky Hodnotenie: C+ ()

Arsenal83

Typická kanadská červená knižnica so sympatickou pani Lowndes, ktorej táto poloha vyslovene sedela, avšak s veľmi nesympatickým Murrayom, ktorý by sa hodil akurát tak do úlohy nejakého záporáka v akčnom filme a nie citlivého boháča. Navyše má 39 a vyzerá na 50. Ako to ten chlap len robí? ()