Tak s touto situací mám vlastní zkušenost. Můj otec se taky tahá s nějákou cizí ženskou, která se snaží podlejzat tím že mě kupuje tu nejdražší kosmetiku a myslí si že ji budu padat kolem ramen. To se však ošklivě mýlí. Nakreslila jsem ji obrázek za to, že teda do mě investovala peníze, ale jinak se na mě zaměřuje zbytečně protože já ji stejně nepřijmu když se o mě mamka starala dvacet let a pořád mě podporuje. Ale otec s tím bohužel není zatím smířený.(15.3.2018)

"Samozřejmě, že tě nechá, od takový uřvaný krávy by odešel každej!". V mužské stránce zkušená Olinka dává přátelské rady zaláskované Soničce, tedy Daniele Kolářové v nejkrásnějším provedení, jež jde hrdě a nebojácně za svým vyvoleným taxikářem, který měl žen vždycky mraky a jehož způsob byl vyběhnout rychle do druhého patra, tam vykonat potřebu a potom si hledat další ryto. Také Anna Holubová ukázala Karlovi po několika měsících víc než jen krk a kousek ramen.(25.12.2016)

Hana Maciuchová v tomto díle zvláště vyniká. Také se zde vyskytuje jedna z mála milostných scén celého seriálu. Podobně zásobená samoobsluha v tehdejší době neexistovala. To, že se prodavačky věnovaly většinou vlastním věcem, je ovšem pravda. Nakonec nebylo moc co prodávat, regály takto zásobené jsem opravdu nikde neviděla. Tím mám na mysli tři druhy francouzského koňaku v prodejně lahůdek nebo mandarinky a banány volně k dispozici. Zlatý voči.(8.11.2019)