Příběh důchodkyně Kubánkové (E09) (epizoda)

Komedie / Rodinný

Československo, 1977, 52 min

  • IvonaK
    *****

    Druhý nejlepší díl tohoto seriálu. Tatínek byl až nepřirozeně obětavý, pozorný a starostlivý protože měl dočasně špatné svědomí že byl Švorcové dlouhou dobu nevěrný. Ale nejvíc jsem v tomto díle umírala smíchy z toho jejího nápadníka. On snad nechodí do práce že má tolik času kolem ní kroužit 24 hodin denně? :D Jinak se mi samozdřejmě románek důchodkyně Kubánkové moc líbil. Když už to byla žena v letech a i přesto měla nějákého nápadníka.(6.4.2018)

  • mchnk
    ****

    "Nazdar, babi, tak já su zase tady...Vy tady teda taháte té prázdné flaše?" "Já tady netahám té prázdné flaše, já tady mám na starosti úsek všech vratných obalů...". I důchodkyně Kubánková, která po celý rok krásně vyhrožuje, že tam už opravdu nebude a jejíž pleťová vizáž se od mužské liší jen velmi málo, je žádaná žena. Také pracovitá, koukat doma do holých zdí a do čtyř rendlíků, i když zajištěna, jde tahat zpět ty prázdné flaše. Anna Holubová začíná prožívat své největší životní dilema.(25.12.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace