Scream Queen Hot Tub Party

Komedie / Horor

USA, 1991, 72 min

Zaujmavé musím podotknúť. V tej dobe to mudel byť celkom hit. Päť mačiek v rôznych scénkach najmä teda konbinácia horor+erotika v ich filmovej keriére.(2.12.2012)

Není to film a ani dokument,je to něco no. Pětice holek přijede do domu kde se oblékne do spodního prádla a my se můžem koukat. Pak si povídaj a vyvolávaj duchy,pak v plavkách se mačkaj ve výřivce a vzpomínají na natáčení svých scén a pak přicházejí úryvky z filmů kde jsou nahé a nebo teče krev. A nebo obojí. Pak se svléknou a myjí se a vyšpulí zadečky a objeví se slovo The End? Jak mám do prdele hodnotit tohle,jak jinak než 5 hvězdičkama. Je to jako by jste si pustili to nejlepší z jejich filmů kde byly nahé a stříkala krev,plus se vám ukáží dvakrát nahé v tomhle videu. Chyběla mi tu jen Linnea Quiley,jinak to nemělo chybu. A Michaelle Bauer tu má skvělou sólovku v kalhotkách na zahradě s motorovou pilou. Nejlepších mých 50 minut života. Ale v titulkách pod režií byli napsáni režiséři pod pseudonynem. Myslím,že tohle ani nepotřebovalo režii,bez ukázek filmů tohle mělo tak asi 6 scén,které si holky mohly natočit samy. A doknce tu byli napsáni scénaristé,potřebovalo to vůbec nějaký scénář? A mělo to vůbec nějaký scénář? Rozhodně to nejlepší americký video. A Jim Winorski je prý to monstrum co se vrhá na Roxanne Kernohan. Jinak k Roxanne Kernohan (1960–1993) zemřela na následky autonehody. Nech odpočívá v pokoji.(26.12.2011)

Několik scének hereček z různých filmů v jejich kariéře a k tomu něco navíc. Scream Queen Hot Tub Party není žádný zázrak,ale nakonec se na to kouká pěkně. 72%(4.12.2012)

• ARI50

To si děláte srandu hrozné.(31.3.2017)