Když si Judith (Markie Post) jednoho dne uvědomí, jak zvláštní věci se v jejím okolí dějí (podivné mizení a opětovné nalézání adolescentů trpících dlouhodobou amnézií), začíná si dělat starosti i o svoji dospívající dceru Katie (Candace C. Bure). Se svými podezřeními se svěřuje místnímu šerifovi, jemuž plně důvěřuje a s nímž těmto podivnostem chtějí stůj co stůj přijít na kloub. Když se jednoho dne sama Katie nevrací domů, Judith je jasné, že za tím je ještě něco dalšího. Všechna její podezření o zásahu mimozemských sil náhle dostávají hmotný tvar bezprostředního nebezpečí, jemuž se v záchraně dcery a celého města staví na odpor. (Conspi)

Campbell

Až překvapivě dobrý leč bohužel neznámý thriller o unosech ufo. Takovejhlech filmů bylo plno ale tenhle si hraje na jakž takž realitu, takže ufouny uvidíme až na konci. Kdybych měl film přirovnat k jinýmu tak to přirovnám k Oheň v oblacích který byl sice lepší ale jinak jsi jsou poměrně podobný. Celou první hodinu koukáme na mladou kočku kterou unesly mimoni. Nebo si jen vymýšlí? Film má takovou pěknou komorní atmosféru a herci působí skvěle, nikdo nepřehrává a nikdo nevyčnívá. Docela mě překvapila účast Midkiffa v roli policajta. Masky mimozešťanů jsou výborný, sice vypadaj lehce klišé ale i tak vypadají dost dobře a reálně. Tenhle film je rozhodně překvapení kterýmu sice nemůžu dát více jak 3* ale za pár let se k němu s radostí vrátím. ()