Krycí jméno: Tygři (TV seriál)

Wild C.A.T.S.

Dobrodružný / Animovaný / Akční / Fantasy

USA, 1997

Denis Akiyama

Sice přiznávám, že tady pracuje hodně nostalgie z dětství, ale na Wild C.A.T.S. se můžu s klidem kouknout i dnes, kdy ve mě ten malý kluk zase ožije. Postavy jsou správně cool, akce střídá a akci a o Zealot se mi asi bude zdát... Jako ulítlější variace na X-meny (což také vzhledem k původnímu komiksu je) u mě tenhle seriálek bez problému obstojí.(13.5.2013)

Pro mě to není,ani vzpomínka na dětství (v době prem.jsem už dítě nebyl),ani žadná sentimentalita. Viděno v době,kdy jsem četl comics od comisového Gurua Alana Moorea a chtěl jsem si to z legrace porovnat,i když mi bylo zcela jasné,že to na jeho předlohu jaksi mít nebude ani omylem a taky jo. Na 2.str.,pořád lepší průměr. Kam se hrabe např.TASkový Wing Comander. Ale byla by to prdel,vidět animovanou Maxine Manchester aka Ladytron. To by ale muselo být Rko.:)(24.8.2018)

Čistá esence sentimentálních vzpomínek na bezstarostné dětství ( http://www.youtube.com/watch?v=gtSPJZ-qlhA ).(23.4.2008)

V rámci žánru skvělé zpracování :)(17.2.2013)

X-Meni môjho detstva. Najviac ma bavil jednoznačne Grifter. Keď si dnes pozriem znelku na youtube, tak sa mi vybavuje nadšenie, ktoré mi tento seriál prinášal.(6.10.2013)