Reklama

Reklama

Meghan a Harry v rozhovoru s Oprah Winfreyovou

(TV pořad)
  • USA Oprah with Meghan and Harry: A CBS Primetime Special
Talk-show
USA, 2021, 82 min

Kamera:

Keith Walker

Účinkují:

Oprah Winfrey (moderátor), princ Harry, Meghan Markle

Obsahy(1)

Slavná moderátorka zpovídá vévodkyni a vévodu ze Sussexu... Oprah Winfreyová nejdříve rozmlouvá s Meghan, vévodkyní ze Sussexu. Dotýkají se mnoha témat a proberou všechno, počínaje jejím vstupem do královské rodiny, přes sňatek, mateřství a charitativní činnost až po skutečnost, jak se vévodkyně musela vyrovnávat se životem pod intenzivním tlakem veřejnosti. Později, kdy se k nim připojí i princ Harry, hovoří o svém přestěhování do Spojených států, o svých nadějích do budoucna i snech o rozrůstající se rodině. Tento speciál vyrobila společnost Harpo Productions. Výkonnými producenty jsou Terry Wood a Tara Montgomeryová, koproducentem Brian Piotrowicz. Mezinárodním distributorem pořadu je ViacomCBS Global Distribution Group. Celovečerní pořad měl premiéru v neděli 7. března v americké televizní síti CBS. (Česká televize)

(více)

Recenze (31)

SOLOM. odpad!

všechny recenze uživatele

Britská královská rodina mne absolutně nezajímá, serou mě hlavně problémy u nás v republice, kterých tu máme víc než dost. Bohužel i přesto, že jsem se snažil absolutně ignorovat celý ten humbuk okolo zrzka a americké druhořadé herečky, neustále se to omývá nejen v televizi, novinách, internetu – nešlo si toho nevšimnout. Je to jejich problém, ať si dělají, co chtějí – chtěli být nezávislí, utekli do Kanady – tak ať si žijí, jak chtějí a neotravují furt druhé a hlavně neškemrají o peníze královské rodiny. Ještě je ta mrcha obviňuje z rasismu (ten je teď velice populární)…raději by měla chodit kanálem. Černoch vždycky zůstane černochem, bílý bílým, žlutý žlutým, cigán cigánem – tak proč je nenazývat pravými jmény. Už mě opravdu vytáčí, jak se černým furt leze do prdele. Nicméně mi přijde, že slavný princ prostě myslí jen ptákem a nechá se zcela ovládat. ()

slunicko2 

všechny recenze uživatele

Pohádky většinou sňatkem končí. 1) Popelka si vezme prince, hloupý Honza princeznu, holandský princ si vzal homosexuálního bratra "své" princezny (pohádka Princ a Princ), prostě sňatkem jakoby vše končilo. Následuje jen mír, harmonie, štěstí a spokojenost._____ 2) I dospělí, považte, milují pohádky. Celosvětový zájem (nejenom) bulvárních médií o anglickou panovnickou rodinu je toho typickou ukázkou._____ 3) A tak se nakonec i čeští diváci dočkali srdceryvného vystoupení 40leté ubohé utiskované Meghan a 37letého rytířského prince Harryho pod lehce potměšilým vedením jedné z nejbohatších žen světa, zkušené 67leté Oprah Winfreyové._____ 4) Meghanina show je nesporně zajímavá. Ukazuje současnou pokryteckou tvář britského království, doutnající rasismus, nechutnou roli bulváru a jeho spolupráce s královskou rodinou či až patologický strach anglického dvora z veřejnosti. Současně vidíme, jak lze snadno manipulovat fakty a jak vévodkyně ze Sussexu veřejně lže._____ 5) Na lži politiků jsme tak nějak už zvyklí, naše (a nejenom naše) politická scéna poskytuje každodenně mnoho důkazů. Ale tady lže pohádková bytost!_____ 6) Jediný závěr, který jsem schopen si ze sledovaného rozhovoru (bez hlubších znalostí detailů) vyvodit je, že tenhle pohádkoidní bulvár opravdu nemusím._____ 7) Přesný koment: riza-do**, ostravak30**. ()

Reklama

castor 

všechny recenze uživatele

Podle televize CBS jen v Americe pořad vidělo 17,8 milionu diváků. Holt spory prince Harryho a vévodkyně Meghan s Buckinghamským palácem dál víří emoce. Oprah v pohodě. Každopádně jsem měl v poslední době (druhá polovina března) pocit, že rasisté jsou podle britských předsudků pouze čeští fotbaloví obránci. ()

666teen odpad!

všechny recenze uživatele

Dneškem asi definitivně skončily moje iluze o tom, že ČT je nezávislá. Sorry jako. V primetimu na ČT2 vysílat takovou totální šmíru, jako je "rozhovor" s princeznou Pinocchio a podpantoflákem Harrym, tak to je fakt i přes mojí lajnu. A to jí mám celkem nízko. Nova to nebyla schopná zaplatit? Nebo Barandov? Jebnout to někam mezi Soukupa a Soukupa? Asi ne. Takže u mě nepomáhá ani "God Save the Queen the fascist regime". Tolik řečí o nepochopení, útlaku, rasismu a psychologických problémech jsem slyšel naposledy v dokumentech o Osvětimi. Děti v rozvojových zemích určitě ocení a zatleskají utrpení malého, různobarevného Archieho a jeho vychcaných rodičů. Pokud tedy mají internet a obě ruce. ()

Dzeyna 

všechny recenze uživatele

Jsem sice na straně Harryho a Meghan, protože si mě Meghan získala v Suits. Nicméně by bylo vhodné, kdyby někdo jako Oprah udělala nestranný rozhovor. Tohle mi přišlo až příliš jednostranné. Taky Meghan dost hrála na city, což je ale v těhotenství asi normální a nic nepředvídatelného. Ale celkově jsem čekala něco trochu víc. ()

Galerie (5)

Reklama

Reklama