poster

Půlnoční pomsta

 • USA

  Thy Neighbor's Wife

Thriller

USA, 2001, 92 min

Režie:

Jim Wynorski

Hudba:

Chuck Cirino
(další profese)
 • Smok
  *

  Slabučké po všetkých stránkach. Pán Wynorski by skôr prekvapil, keby natočil niečo nad 80%. Ale takto sa aspoň jeho filmy predávajú v lacných edíciach za 50 korún a otravujú vzduch skoro v každej domácnosti. Silikón v koze ma až tak neberie a ostatných "umeleckých" zážitkov bolo pramálo, takže u mňa skoro odpad.(14.10.2008)

 • AsylumFan
  ***

  Chris je ctižádostivý zaměstnanec, který dělá maximum pro to, aby se stal vice-prezidentem. Má milující manželku Ann, která klidně udělá cokoliv, jen aby mu pomohla v kariérním růstu. Jsou to volnomyšlenkáři, takže ani jednomu z nich nepřijde divné, když se ženuška občas projede na klobáse potencionálního zákazníka. Tady jde přece o podpis smlouvy, to je to hlavní. Přesto je, bohužel, na místo vice-prezidenta přijata jakási blonďatá mrcha Nicole a zhrzený Chris je svým šéfem propuštěn. Proto v noci nasedá do svého obrovského kabrioletu a vrhá se s ním z rozestavěného mostu, vstříc posmrtnému životu. Ubohá vdova si uvědomuje, že na splácení dvou hypoték na dům jí nebude stačit ani to, bude-li chlapům drandit klobásy 7 dní v týdnu. Proklíná původce svého neštěstí a slibuje jim krutou pomstu. První na řadě je bývalý šéf jejího nebohého manžela. Pod pláštíkem noci se vloupá do jeho domu, rozbije v kuchyni žárovku, na sporáku pustí plyn a uteče. Po deseti sekundách vejde do kuchyně šéf, kterého přiláká hluk, a rozsvítí. Dům je roztrhán explozí. Tak mohutnou, až nás překvapí, co může způsobit trocha ve vzduchu rozptýleného zemního plynu. Wynorskiho absurdní představení pokračuje dál. Na řadě je teď mrcha Nicole... - - - Průměrný thriller, který rozhodně ničím novým neobohatil světovou kinematografii. Diváka sice pobaví několik logických nesmyslů, ale Wynorski umí točit mnohem zábavnější, horší filmy. Tady se zbytečně moc snažil natočit film dobrý, což se mu stejně nikdy nemůže podařit. - 55 %.(30.10.2012)

 • honajz
  *

  Když řeknu jméno režiséra – Jim Wynorski, asi každému bude jasno. A dokonce zde hraje jeho oblíbenkyně Kari Wuhrer. Dalším zajímavým hereckým jménem je Jeff Trachta, jinak evidentní pornoherečky v rolích hodných matek či dcer nebo hospodyň. Příběh vypráví o ženě, kterou ve firmě podvede jiná žena a získá její místo, a tak ta první začne téhle druhé vyvádět různé věci, aby ji zničila. A samozřejmě, mezitím hodně soft porna.(16.3.2012)

 • AGAMENON
  ***

  Miluju Jimiho, kašle na nějaký pseudo umění, srágory o chlapovi co je vlastně ženská, děcko mu umírá na leukemii a on by rád ojížděl sousedovic morčátko, prostě kraviny u kterých si to dlěá pár uchyláků maskujících se za všeho znalé estéty, a kolik lidí na takový věci chodí, nikdo, kromě těch pár pošuků a chudáci akademici ještě na ně musí koukat a dávat ceny, ale na tohle Jimi zvysoka kašle, on zná diváka, ví co chce a co potřebuje a to je kozy, kozy a ještě jednou kozy, nejlépe všechno dohromady a ještě připad pro šmak. Tentokrát není svazován prudérní televizní produkcí, které ho dusí po všech stránkách, urvaný nohy nevadí, ale pořádný cecany, to jo, parchanti, naštěstí tady ukazuje jaký je mistr, skoro každá baba je ukáže (celkem čtyři) a až na tu jednu plochnu mají docela slušný nárazníky, sice od přírody nejsou (kozolen ještě tehdy asi neprodávali),ale to neva. Jediné co bych zkritizoval, tak to je maskér, něco tak úděsného se jen tak nevidí, všechny baby mají nevhodné líčení, takže vypadají jako olezlí transvestité nebo laciný kurvy lovící kunšafty u nejhorších čtyřek v rajónu. Scénář a podobný blbosti nehodnotím, to not importanto, takový detajly Jimiho nezajímají, hlavní jsou přece dudy a tím myslím důůůůůůůůůůdy.(11.8.2008)

 • castor
  **

  Nádherně sešroubovaný nesmysl, utkaný z nánosu klišé, za uši tahajících dialogů, z několika párů silikonu a ze svůdné Kari Wuhrer (její nejvýraznější rolí byla zřejmě rozvedená šerifka Sam v hororové komedii Pavoučí teror), coby Anny, která se po svém mstí za slabošského manžela, který si vzal život. Tohle je tak tupé, až je to směšné, přesto má závěrečná „pointa“ na onu předešlou bídu překvapivé kvality!! Určitě vám navíc bude vrtat hlavou, kdo vkládá do režiséra Wynorského, který už má na svém kontě požehnanou řádku filmů, takovou důvěru..(15.7.2008)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace