Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Sedm herců, scenárista a štáb přijíždí do hotelu, aby natočili nový seriál. O čem? Nikdo neví, dokud scenárista neusedne k počítači a nezačne psát první díl. Roztáčí se experiment, komedie, natáčená pod tlakem. (Televize Seznam)

Recenze (17)

6thSun 

všechny recenze uživatele

Seriál vypadá, jako by byl napsán a natočen za pět dní a přitom ještě všichni dost chlastali...oh, wait! ()

Syrojed odpad!

všechny recenze uživatele

Místo seriálu seriál o seriálu? Čekal jsem kdy to jako začne, kdy se to oddělí, ono to možná začalo, když jsem si toho nevšimnul, ale hned po pár minutách to skončilo. Experiment, který ukázal kudy ne... Hodnoceno po druhém dílu. Komedie pouze pro ty, kteří se smějí přehrávaným homosexuálním buznám, proto odpad. Snad tam někdo nedostane průjem, dolů už jít nemůžu. Ale proto, že se to nedovím, tak cajk. ()

Reklama

zette odpad!

všechny recenze uživatele

Madla, Noveho, Kankovskeho nebo Mihulovou mam rad, ale tudy cesta fakt nevede. To ti tvurci nevidi, jakou za sebou nechali sracku? Vazne netusim, co nekteri tady na tom vidi pozitivniho?! ()

filmmovier 

všechny recenze uživatele

Existuje milion horších věcí a tohle mě navíc fakt bavilo. Hodně. I po dějové stránce to nakonec dokázalo překvapit, takže spokojenost. Jediný problém mám se stopáží - je to skutečně krátké. A to jak dokumentární část, tak ta dějová. Ale chápu, že na to měli jen pět dní a vznikalo to celé ze dne na den (někdy ani to ne), a tenhle účel to splnilo výborně. Opravdu skvělá věc a opravdu neprávem podhodnocená. Sabča Rojková je neskutečně roztomilá. ()

Papekus 

všechny recenze uživatele

Musím říci, že mě to hodně bavilo. Zajímavý koncept, škoda že toho "dokumentárního" tam nebylo více. Klidně bych to hodil i na 80:20. Když jsem viděl aktuální hodnocení (29%), tak jsem to málem nepustil. Což by byla škoda. ()

Zajímavosti (3)

  • Na napsání scénáře a natočení jednoho dílu bylo pouhých 24 hodin. (SONY_)
  • Hotel Kokořín, ve kterém se seriál odehrává, se nachází na adrese Kokořínský Důl 48. (SONY_)

Reklama

Reklama