Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Campbell
  ****

  Tak tahle konina od Wynorského mě dokonale bavila a to daleko více než dnešní parodie. Wynorski se vkusně trefuje do všech možných žánrových klišé a dokáže z nich udělat výbornou i když lehce primitivní zábavu. Je sice pravda že to čím dál to jde ke konci je to méně a méně zábavnější ale to mě nedonutí dát méně než 4*, já se výborně bavil. Navíc herci a i postavy byly sympatické dostatečně a Scrimm je frajer jak poleno.(18.11.2012)

 • Bloody13
  ***

  Tady Wynorski opět dokázal, že rozhraní osmdesátek s devadesátkama mu prostě svědčilo. Místy sice trapný, ale mnohdy i sympatický humor kombinuje s parodickými odkazy na slavné hororové značky (Texaský masakr, Hellraiser, Noční můra, Pátek třináctého nebo Phantasm, který tu díky "Dlouhánově" přítomnosti dostal punc neodolatelnosti), v jednom případě pak dokonce sprostě vykrádá Cormanovu klasiku The Terror. No a když se nacházíme v komedii, Vaughnův Drákula nepotřebuje tolik charakteru - stačí pár hlášek a gumových netopýrů. Co však citelně chybí, tak jsou jakékoli bradavky, poněvadž kozatých bábovek je tu poměrně dost. Škoda, ale jinak na halloweenský večer docela dobrá ptákovina.(2.11.2015)

 • GameboyNES
  ****

  Další Jimova ujeťárna, tentokrát si utahuje hlavně z upírskejch filmů ale je tam i super parodie na Fantasm s Angusem Scrimmem, nebo Karlofovo cameo :) Monča tentokrát neukazovala holé kýble, tož jen za. 4.(16.1.2019)

 • George Stobbart
  ****

  Sympatická, halloweensky ladená hororová komédia, ktorá si berie do parády vtedajšie (nielen) horory v štýle dnešných Scary Movie(s). Marissa Orlock a mladík usilujúci sa o získanie starodávnej knihy sa vyberú do Transylvánie na hrad kniežaťa Orlocka, ktorí však okupujú nájomníci vzbudzujúci strach v širokom okolí. Aj keď sú hlavným zameraním filmu upíri, pre oživenie sa objavujú referencie aj na iné témy, niektoré vtípky sú podarené, iné skôr trápne, ale pozeralo sa to dobre a utieklo to ako nič.(31.10.2012)