Lidský terč

Bloodfist V: Human Target

Krvavá päsť V.

Akční

USA, 1993, 84 min

Pro tentokrát průměr. Bylo to o něco pestřejší. K soubojům se přidali i přestřelky. Vedle Wilsona se tentokrát objevil Steve James, který se taky uměl solidně rubat, ale jo tohle ušlo.50%(15.10.2015)

• SeBig

Tenhle díl se dost táhnul na to že měl jen hodinu a dvacet minut. Dragon si tu hraje na Bourna a zase se svlíka, aby ukázal svaly a vymlatil zas půlku města. Tentokrát se mu mění učes na každým záběru jak jeho jméno v sérii Bloodfist. Steve James se moc nepredvedl a to vlastně nikdo v tom filmu. Víc mě zajímal čas do konce než děj, i když se tam střílelo a proběhlo pár fightu, film byl docela nuda.(30.5.2015)

• TO

Muž po střelení do hlavy ztratil paměť, pak ho chtějí všichni zabít a on neví proč. Jeden z typických karate snímků Draka Wilsona.(24.5.2007)

Hard to kill Don the Dragon Wilson. Tak trochu Tazko ho zabit v slabsom baleni.(25.7.2016)

Došlo ke zlepšení i celkově zábavnějšímu akčňáku.(30.10.2018)

• Svadbos

Kickboxer Don "Drak" Wilson sa predstavuje v úlohe agenta FBI, trpiaceho stratou pamäte (nečudo po toľkých ranách do hlavy, ktoré vo filme utržil). K jej znovunabytiu sa premláti... Producent Roger Corman zrejme tiež stratil pamäť tých dôb rokov 60-ch, kedy jeho vlastnoručné poeovské "béčka" boli vkusné a jápadité natoľko, že sa stali novodobou klasikou.(20.12.2012)