Kino

Praha - CineStar Praha - Anděl

tel. 251 115 111, Radlická 3179/1e, Praha mapa
středa 14.11.2018
Yeti: Ledové … (2018) D 13:30
Zrodila se hvězda (2018) T 15:30
Fantastická zvířata: … (2018) D 16:00 19:00
Fantastická zvířata: … (2018) T 17:00 20:00
Bohemian Rhapsody (2018) T 13:30 16:15 19:00 21:45
Dívka v pavoučí síti (2018) T 17:00 19:20 21:40
Fantastická zvířata: … (2018) T 12:00 14:45 17:30 19:15 20:15 22:00
Fantastická zvířata: … (2018) T, 3D 13:15 18:45
Fantastická zvířata: … (2018) D 13:30 16:15 19:00 21:45
Fantastická zvířata: … (2018) D, 3D 16:00 21:30
Grinch (2018) D 13:30 15:30 17:30 19:30
Halloween (2018) T 21:30
Johnny English znovu zasahuje (2018) T 15:15 17:15
Johnny English znovu zasahuje (2018) D 15:50 17:50
Když draka bolí hlava (2018) 12:00
Louskáček a čtyři říše (2018) D 13:10
Nebezpečná laskavost (2018) T 21:50
Po čem muži touží (2018) 17:40 19:45
První člověk (2018) T 14:10
Ten, kdo tě miloval (2018) 12:00 14:00 16:00 18:00 20:00 22:00
Toman (2018) 18:10 21:00
Venom (2018) D 13:20
Venom (2018) T 19:50 22:10
Zlatý podraz (2018) 15:20
Fantastická zvířata: … (2018) T, 3D 12:45 21:00
Fantastická zvířata: … (2018) T 15:30 18:15

Praha - CineStar Praha - Černý Most

tel. 266 790 999, Chlumecká 712/8, Praha mapa
středa 14.11.2018
Bohemian Rhapsody (2018) T 15:00 17:45 20:30 21:45
Dívka v pavoučí síti (2018) T 18:50 20:20 21:20
Fantastická zvířata: … (2018) D 12:00 13:30 14:45 16:15 19:00 20:15 21:45
Fantastická zvířata: … (2018) D, 3D 15:45 18:30
Fantastická zvířata: … (2018) T 17:30
Fantastická zvířata: … (2018) T, 3D 21:15
Grinch (2018) D 12:00 14:00 16:00 18:00
Grinch (2018) D, 3D 13:30
Johnny English znovu zasahuje (2018) D 12:50 14:50 16:50
Louskáček a čtyři říše (2018) D 12:50
Po čem muži touží (2018) 14:15 16:20
Ten, kdo tě miloval (2018) 12:30 14:30 16:30 18:30 20:30
Čarodějovy hodiny (2018) D 12:00
Fantastická zvířata: … (2018) T 12:45 18:15 21:00
Fantastická zvířata: … (2018) T, 3D 15:30

Praha - Aero

tel. 271 771 349, Biskupcova 1733/31, Praha mapa
středa 14.11.2018
Bohemian Rhapsody (2018) 10:00
Casino (1995) 20:30
Kundun (1997) 18:00

Praha - Atlas

tel. 222 312 737, Sokolovská 371/1, Praha mapa
středa 14.11.2018
Bohemian Rhapsody (2018) 18:00
Fantastická zvířata: … (2018) 17:30
Grinch (2018) 15:30
Po čem muži touží (2018) 15:00
Vulkán (2018) 20:00
Zloději (2018) 20:30

Praha - Bio Oko

tel. 233 382 606, Františka Křížka 460/15, Praha mapa
středa 14.11.2018
Blok (studentský film) (2018) 20:30
Coldplay: A Head Full of Dreams (2018) 18:00
Cornelia (studentský film) (2018) 20:30
Grinch (2018) 16:00
Róó (studentský film) (2018) 20:30
Skříňostroj doktora Steina (2018) 20:30
Technika všedního dne (2018) 20:30
Tři (studentský film) (2018) 20:30
Vlčí stezky (studentský film) (2018) 20:30
Zlatá rybka (studentský film) (2018) 20:30

Praha - Cinema City Chodov

tel. 255 742 021, Roztylská 2321/19, Praha mapa
středa 14.11.2018
Bohemian Rhapsody (2018) T 16:00 18:40 19:20 21:30
21:50
Coldplay: A Head Full of Dreams (2018) T 20:00
Dívka v pavoučí síti (2018) T 18:50
18:50
21:20
Fantastická zvířata: … (2018) D 12:10 15:00 17:50 18:40 19:10
Fantastická zvířata: … (2018) D, 3D 13:20 16:10 18:50
Fantastická zvířata: … (2018) T 13:40 16:30 17:10 19:50 20:40 22:00
22:30
Fantastická zvířata: … (2018) T, 3D 19:30
Grinch (2018) D, 3D 12:30 14:30 16:30
Grinch (2018) D 13:30 15:30 16:50 17:30 18:30 19:30
Halloween (2018) T 20:40
Hovory s TGM (2018) 18:20
Johnny English znovu zasahuje (2018) D 12:20 14:20 16:20 18:20 20:20
Johnny English znovu zasahuje (2018) T 22:20
Když draka bolí hlava (2018) 14:00 16:10
Louskáček a čtyři říše (2018) D 12:20 14:30 16:40
Louskáček a čtyři říše (2018) D, 3D 14:00
Louskáček a čtyři říše (2018) T 18:50
Nebezpečná laskavost (2018) T 21:10
Princezna a dráček (2018) D 12:20
Sestra (2018) T 22:00
Ten, kdo tě miloval (2018) 13:50 15:50 17:50 21:00
Toman (2018) 13:30
Venom (2018) D 16:20 20:10 22:30
Venom (2018) D, 3D 16:20
Venom (2018) T 21:40
Yeti: Ledové dobrodružství (2018) D 13:50 15:20
Zlatý podraz (2018) 19:50 22:10
Zrodila se hvězda (2018) T 21:30
Čarodějovy hodiny (2018) D 13:00 17:40
Dívka v pavoučí síti (2018) T 14:50 17:10
Fantastická zvířata: … (2018) D, 3D 12:00 14:40
Fantastická zvířata: … (2018) T, 3D 17:20 20:00 22:40

Praha - Cinema City Flora

tel. 255 742 021, Vinohradská 1612/149, Praha mapa
středa 14.11.2018
Bohemian Rhapsody (2018) T 19:30 22:10
Dívka v pavoučí síti (2018) T 12:20 14:40 17:00 19:00
Fantastická zvířata: … (2018) D, 3D 12:00 14:40 17:20
Fantastická zvířata: … (2018) D 12:30 15:10 17:50 19:10
Fantastická zvířata: … (2018) T 13:50 16:30 20:40 22:00
Fantastická zvířata: … (2018) T, 3D 20:10
Grinch (2018) D, 3D 12:30 14:30 16:30
Grinch (2018) D 18:30
Halloween (2018) T 22:10
Johnny English znovu zasahuje (2018) D 16:10 18:10
Johnny English znovu zasahuje (2018) T 20:10
Louskáček a čtyři říše (2018) D 13:50 16:40
Nebezpečná laskavost (2018) T 21:30
Ten, kdo tě miloval (2018) 16:00 18:00 20:00 22:00
Yeti: Ledové dobrodružství (2018) D 12:40 14:40
Zrodila se hvězda (2018) T 21:20
Čarodějovy hodiny (2018) D 14:00

Praha - Cinema City Galaxie

tel. 267 900 567, Arkalycká 833/1, Praha mapa
středa 14.11.2018
Bohemian Rhapsody (2018) T 18:40 20:20 21:30
Dívka v pavoučí síti (2018) T 18:10 20:30
Fantastická zvířata: … (2018) D 14:00 16:50 19:40
Fantastická zvířata: … (2018) D, 3D 14:30 16:10 19:00
Fantastická zvířata: … (2018) T 15:10 18:00 20:45 21:45
Fantastická zvířata: … (2018) T, 3D 17:20 20:10
Grinch (2018) D, 3D 14:20 16:20
Grinch (2018) D 18:20
Halloween (2018) T 20:50
Johnny English znovu zasahuje (2018) D 16:40
Když draka bolí hlava (2018) 14:10
Louskáček a čtyři říše (2018) D 14:30 16:40
Ten, kdo tě miloval (2018) 14:00 16:00 18:00
18:50
20:00
Yeti: Ledové dobrodružství (2018) D 16:00

Praha - Cinema City Letňany

tel. 255 742 021, Veselská 663, Praha mapa
středa 14.11.2018
Bohemian Rhapsody (2018) T 17:10 20:00 21:00
Dívka v pavoučí síti (2018) T 14:40 17:00 19:20 21:40
Fantastická zvířata: … (2018) D 14:00 16:50 19:40
Fantastická zvířata: … (2018) D, 3D 14:30 16:10 19:00
Fantastická zvířata: … (2018) T 15:10 17:20 18:00 20:10
20:45
21:45
Grinch (2018) D 14:10 16:10 18:10
Grinch (2018) D, 3D 14:50 16:50
Halloween (2018) T 19:00
Johnny English znovu zasahuje (2018) D 14:50
Louskáček a čtyři říše (2018) D 15:20
Louskáček a čtyři říše (2018) D, 3D 16:00
Po čem muži touží (2018) 21:50
Ten, kdo tě miloval (2018) 14:30 16:30 17:30 18:40 19:30 20:40
Venom (2018) D 17:30 19:50
Yeti: Ledové dobrodružství (2018) D 15:20
Zlatý podraz (2018) 21:20
Zrodila se hvězda (2018) T 20:20
Čarodějovy hodiny (2018) D 18:10

Praha - Cinema City Nový Smíchov

tel. 255 742 021, Plzeňská 233/8, Praha mapa
středa 14.11.2018
Bohemian Rhapsody (2018) T 13:30 16:10 17:30 18:50 20:20 21:30
Dívka v pavoučí síti (2018) T 13:20 15:40 18:00 22:20
Fantastická zvířata: … (2018) D 12:20 13:50 15:00 16:30 19:10
Fantastická zvířata: … (2018) D, 3D 13:10 16:00 18:40
Fantastická zvířata: … (2018) T 17:50 20:40 22:00
Fantastická zvířata: … (2018) T, 3D 20:00 21:30
Grinch (2018) D, 3D 17:00
Grinch (2018) D 19:00
Johnny English znovu zasahuje (2018) D 12:00 14:00 16:00 18:00 20:00
Johnny English znovu zasahuje (2018) T 21:50
Když draka bolí hlava (2018) 14:20
Louskáček a čtyři říše (2018) D, 3D 12:40 14:50
Louskáček a čtyři říše (2018) D 13:00 15:10
Nebezpečná laskavost (2018) T 21:10
Ten, kdo tě miloval (2018) 16:30 18:30 19:00 20:30 21:00 22:30
Venom (2018) D 15:40 21:20
Yeti: Ledové dobrodružství (2018) D 12:00 14:00 16:20
Zrodila se hvězda (2018) T 18:10
Úžasňákovi 2 (2018) D 12:40
Čarodějovy hodiny (2018) D 12:10
Fantastická zvířata: … (2018) D, 3D 12:00 14:40 17:15
Fantastická zvířata: … (2018) T, 3D 22:40

Praha - Cinema City Slovanský dům

tel. 255 742 021, Na Příkopě 859/22, Praha mapa
středa 14.11.2018
Bohemian Rhapsody (2018) T 18:00
18:50
19:50 21:30
Coldplay: A Head Full of Dreams (2018) T 20:15
Dívka v pavoučí síti (2018) T 12:20 14:50 17:10 19:30 21:50
Fantastická zvířata: … (2018) D 12:00 16:20
Fantastická zvířata: … (2018) D, 3D 13:00 15:50
Fantastická zvířata: … (2018) T 13:30 14:50 17:40 19:10 20:30 22:00
Fantastická zvířata: … (2018) T, 3D 18:40 21:30
Grinch (2018) D 12:10 14:10 16:10 18:10
Grinch (2018) D, 3D 13:50 15:50 17:50
Johnny English znovu zasahuje (2018) T 17:30
Louskáček a čtyři říše (2018) T 13:10 15:20
Louskáček a čtyři říše (2018) D 13:30
Po čem muži touží (2018) 16:40
Ten, kdo tě miloval (2018) T 12:30 14:30 16:30 18:30 19:40 20:30 21:40
Venom (2018) T 14:20
Yeti: Ledové dobrodružství (2018) D 15:40
Zrodila se hvězda (2018) T 20:40
Čarodějovy hodiny (2018) D 12:10

Praha - Cinema City Zličín

tel. 257 950 966, Řevnická 121/1, Praha mapa
středa 14.11.2018
Bohemian Rhapsody (2018) T 18:30 19:10 21:40
Dívka v pavoučí síti (2018) T 15:20 17:40 20:10
Fantastická zvířata: … (2018) D 14:00 16:50 19:40
Fantastická zvířata: … (2018) D, 3D 14:30 16:10 19:00
Fantastická zvířata: … (2018) T 15:10 18:00 20:45 21:45
Fantastická zvířata: … (2018) T, 3D 17:20 20:10
Grinch (2018) D, 3D 14:50 16:50
Grinch (2018) D 18:50
Halloween (2018) T 21:50
Johnny English znovu zasahuje (2018) D 15:50 18:10
Když draka bolí hlava (2018) 14:00
Louskáček a čtyři říše (2018) D 16:00
Nebezpečná laskavost (2018) T 21:10
Ten, kdo tě miloval (2018) 14:00 15:00 17:00 19:00 20:20 21:00
Venom (2018) D 16:40
Čarodějovy hodiny (2018) D 14:30

Praha - Dobeška

tel. 244 468 173, Jasná I 1181/6, Praha mapa
středa 14.11.2018
Psí ostrov (2018) 19:30

Praha - Evald

tel. 221 105 225, Národní 60/28, Praha mapa
středa 14.11.2018
Láska bez bariér (2018) 14:00
Po čem muži touží (2018) 16:30
Vratislav Effenberger aneb Lov na … (2018) 21:00
Zlatý podraz (2018) 18:30

Praha - Francouzský institut

tel. 221 401 011, Štěpánská 644/35, Praha mapa
středa 14.11.2018
Pan profesor Foucault (2017) 11:00

Praha - Imax

tel. 255 742 021, 255 742 022, Vinohradská 1612/149, Praha mapa
středa 14.11.2018
Fantastická zvířata: … (2018) T 13:10 15:50 21:40

Praha - Kino Lucerna - Praha

tel. 224 216 972, Vodičkova 704/36, Praha mapa
středa 14.11.2018
Beze stop (2018) 13:30
Bohemian Rhapsody (2018) 20:30
Láska je láska (1998) 20:00
Malik (2018) 18:30
Milostná růž (2017) 18:30
Proti tradici (2017) 18:30
Přespání (2018) 18:30
Ten, kdo tě miloval (2018) 16:00
Třešně (2017) 18:30
Zlatý podraz (2018) 16:15

Praha - Kino Pilotů

tel. 720 030 151, Donská 168/19, Praha 10 mapa
středa 14.11.2018
Coldplay: A Head Full of Dreams (2018) 19:00
19:30
21:15
21:40
Grinch (2018) 16:00
Zloději (2018) 16:30
Úsměvy smutných mužů (2018) 17:45

Praha - Kino Radotín

tel. 257 910 322, Na Výšince 875/4, Praha mapa
středa 14.11.2018
Chata na prodej (2018) 14:00
Johnny English znovu zasahuje (2018) 20:00
Po čem muži touží (2018) 10:00
Svědkové Putinovi (2018) 17:30

Praha - Mat

tel. 224 915 765, Karlovo nám. 285/19, Praha mapa
středa 14.11.2018
Ten, kdo tě miloval (2018) 16:15
Toman (2018) 20:30
Zrodila se hvězda (2018) 18:00

Praha - Modřanský biograf

tel. 245 008 034, U Kina 44/1, Praha mapa
středa 14.11.2018
Bohemian Rhapsody (2018) 17:00

Praha - Městská knihovna

tel. 222 113 555, Mariánské nám. 98/1, Praha mapa
středa 14.11.2018
Fantastická zvířata: … (2018) 19:00

Praha - Ponrepo

tel. 224 233 281, 778 522 708, Bartolomějská 291/11, Praha mapa
středa 14.11.2018
Démanty noci (1964) 20:30
Krysař (1985) 18:00
Poslední lup (1987) 18:00

Praha - Premiere Cinemas Praha Hostivař

tel. 728 682 909, Švehlova 1391/32, Praha mapa
středa 14.11.2018
Bohemian Rhapsody (2018) T 20:30
Coldplay: A Head Full of Dreams (2018) T 19:00
19:40
Dívka v pavoučí síti (2018) T 17:50
Fantastická zvířata: … (2018) D 14:30 17:30 20:40
Fantastická zvířata: … (2018) D, 3D 16:30 19:20
Fantastická zvířata: … (2018) T 20:00
Grinch (2018) D 14:20 15:40
Johnny English znovu zasahuje (2018) D 17:40
Po čem muži touží (2018) 16:50
Ten, kdo tě miloval (2018) 16:00 18:00
Venom (2018) D 14:20
Yeti: Ledové dobrodružství (2018) D 15:30
Fantastická zvířata: … (2018) T 15:30 18:30 21:30

Praha - Světozor

tel. 224 946 824, Vodičkova 791/41, Praha mapa
středa 14.11.2018
Alergie (2017) 18:30
Coldplay: A Head Full of Dreams (2018) 18:30 21:00
Dogman (2018) 13:15
Instinkt (2017) 18:30
Kalamita (2017) 20:45
Králové zlodějů (2018) 13:00
Lesbehonest: Bude to v pohodě (2017) 18:30
Mathias (studentský film) (2017) 20:45
McQueen (2018) 15:30
Mezi holkama (2018) 18:30
Noora (2017) 18:30
Náš Jake (2018) 18:15
Oni a Silvio (2018) 20:30
Pop Rox (2017) 18:30
Svědkové Putinovi (2018) 13:15
Toman (2018) 15:30
Zahřívací kolo (2017) 20:45
Zlatý podraz (2018) 15:45
Čaj o páté (2017) 20:45
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace