Kino

Praha - Cinestar Praha - Anděl

tel. 251 115 111, Radlická 3179/1e, Praha mapa
sobota 20.10.2018
Toman (2018) 12:10 18:10
Zlý časy v El Royale (2018) T 15:10 21:10
Halloween (2018) T 20:15
První člověk (2018) T 13:45 16:00
Toman (2018) 17:00
Venom (2018) T 13:00 19:15
Bella a Sebastian 3 (2017) D 10:20
Halloween (2018) T 13:00 15:15 17:30 19:45 22:00
Hovory s TGM (2018) 10:30 16:20 20:10
Králové a královna (2004) T 10:00 12:20 20:20
Králové zlodějů (2018) T 21:30
Mars (2018) 18:10 22:00
Po čem muži touží (2018) 11:20 13:30 15:40 17:45 19:50 22:00
Princezna a dráček (2018) D 10:40 12:30
První člověk (2018) T 14:40 17:30
Toman (2018) 14:00 17:00 20:00
Venom (2018) T 10:30 12:20
12:50
14:40 15:10 17:30 19:50 22:10
Venom (2018) D 11:00 13:20 15:40 18:00 20:20
Vilík: Rychle a vesele (2018) D 10:00 12:00
Yeti: Ledové dobrodružství (2018) D 10:00
10:45
14:20
Zrodila se hvězda (2018) T 10:10 12:20 13:00 15:50 18:40 21:30
Čarodějovy hodiny (2018) D 10:15 12:30 14:45 17:00 19:15
První člověk (2018) T 15:20 20:30
Venom (2018) T 18:10

Praha - Cinestar Praha - Černý Most

tel. 266 790 999, Chlumecká 712/8, Praha mapa
sobota 20.10.2018
Halloween (2018) T 14:45 17:00 19:15 21:30
Hell Fest: Park hrůzy (2018) T 21:45
Hotel Transylvánie 3: Příšerózní … (2018) D 10:00 12:40
Hovory s TGM (2018) 14:30 19:00
Králové zlodějů (2018) T 19:20 21:40
Po čem muži touží (2018) 10:20 12:30 14:40 16:50 19:00 21:10
Princezna a dráček (2018) D 11:00 12:50
První člověk (2018) T 18:00 21:00
Toman (2018) 17:15 20:15
Venom (2018) D 10:20 12:50 13:50 15:20 17:50 20:20
Venom (2018) D, 3D 16:50
Vilík: Rychle a vesele (2018) D 10:00
10:40
11:50
12:30 14:50
Yeti: Ledové dobrodružství (2018) D 10:20
11:30
13:40 15:50
Zrodila se hvězda (2018) T 16:15 20:50
Úžasňákovi 2 (2018) D 12:10 14:40
Čarodějovy hodiny (2018) D 10:30 12:45 15:00 17:15 19:30
Venom (2018) T 16:20 18:50 21:20

Praha - Aero

tel. 271 771 349, Biskupcova 1733/31, Praha mapa
sobota 20.10.2018
Zloději (2018) 12:00
Čarodějovy hodiny (2018) 15:00

Praha - Atlas

tel. 222 312 737, Sokolovská 371/1, Praha mapa
sobota 20.10.2018
3 dny v Quiberonu (2018) 16:00
All the Tired Horses (2017) 17:45
Andělíček strážníček (2011) 15:30
Gabi (2017) 20:00
Hloubka ostrosti (2017) 20:00
Kiosek (2016) 20:00
Komu se dobře daří (2017) 18:15
Life As It Is: Miloš Forman on … (2018) 20:30
Létající koberec (2014) 15:30
Ostrov (2017) 20:00
Ovce (2013) 15:30
Podoba (2014) 15:30
Satanská houština - tři (2017) 20:00
Tváří k Mecce (studentský film) (2017) 17:45
V první řadě (2016) 17:45
Vír (2017) 20:00
Wannabe (2017) 17:45
Zavěšený (2010) 15:30
Zebra (2013) 15:30

Praha - Bio Oko

tel. 233 382 606, Františka Křížka 460/15, Praha mapa
sobota 20.10.2018
Jack staví dům (2018) 17:30
Král a skřítek (1980) 15:15
První člověk (2018) 10:00
Toman (2018) 20:30
Zasadil dědek řepu (1945) 15:15
Zlý časy v El Royale (2018) 12:30
Čarodějné pohádky (TV seriál) (2002) 15:15
Žofka a spol (TV seriál) (1988) 15:15

Praha - Cinema City Chodov

tel. 255 742 021, Roztylská 2321/19, Praha mapa
sobota 20.10.2018
Halloween (2018) T 13:20 15:40 18:00 20:10 22:20
Hotel Transylvánie 3: Příšerózní … (2018) D 11:20 12:30
Hovory s TGM (2018) 10:10 12:10 14:10 16:00 17:50 19:50 22:00
Jack staví dům (2018) T 21:40
Králové zlodějů (2018) T 10:00 12:10 14:30 16:50 19:10 21:30 22:00
Malá čarodějnice (2018) D 11:50 14:20
Po čem muži touží (2018) 20:10
Princezna a dráček (2018) D 10:40 12:20 14:20 16:10
První člověk (2018) T 11:30 14:20 17:00 18:00 19:10 20:50 21:30
Sestra (2018) T 19:40 22:30
Tina a Vore (2018) T 19:30 22:10
Toman (2018) 19:20
Venom (2018) D, 3D 10:10 13:40 16:10 18:40
Venom (2018) D 10:40 13:00 15:20 16:20 17:40 20:00
Venom (2018) T 15:10 17:40 20:10 22:30
Venom (2018) T, 3D 21:00
Vilík: Rychle a vesele (2018) D 10:00
11:10
13:20 14:10 15:30
Yeti: Ledové dobrodružství (2018) D 10:10 12:20 14:30 17:30
Zlý časy v El Royale (2018) T 16:30 22:20
Zrodila se hvězda (2018) T 16:40 18:40 21:40
Čarodějovy hodiny (2018) D 11:10 13:30 14:30 16:00
16:50
18:20 20:40
Mars (2018) 11:00 15:50 17:45 19:40
První člověk (2018) T 13:00 21:40
Venom (2018) T 10:10 12:30 14:50 17:10 19:30 21:50
Zrodila se hvězda (2018) T 14:40 17:30 20:20
První člověk (2018) T 19:30
Venom (2018) T 17:10 22:20
Čarodějovy hodiny (2018) D 10:20 12:40 15:00

Praha - Cinema City Flora

tel. 255 742 021, Vinohradská 1612/149, Praha mapa
sobota 20.10.2018
Halloween (2018) T 15:10 17:30 19:50 22:00
Hotel Transylvánie 3: Příšerózní … (2018) D 11:30
11:50
Hovory s TGM (2018) 13:40 15:40 17:40 19:40 22:20
Králové zlodějů (2018) T 14:10 16:30 18:50 21:10
Po čem muži touží (2018) 22:10
První člověk (2018) T 15:00 17:40 20:30
Toman (2018) 12:10
Venom (2018) D 11:10 13:50 16:50
Venom (2018) D, 3D 11:30 14:00
Venom (2018) T 16:10 18:30 19:10 20:50
Venom (2018) T, 3D 21:40
Vilík: Rychle a vesele (2018) D 10:10 12:20
Yeti: Ledové dobrodružství (2018) D 11:00 13:00
Zlý časy v El Royale (2018) T 19:20
Zrodila se hvězda (2018) T 14:20 16:40 19:30 21:30
Čarodějovy hodiny (2018) D 10:10 12:20 14:30 17:10

Praha - Cinema City Galaxie

tel. 267 900 567, Arkalycká 833/1, Praha mapa
sobota 20.10.2018
Halloween (2018) T 14:40 17:00 19:40 22:00
Hotel Transylvánie 3: Příšerózní … (2018) D 12:30
Po čem muži touží (2018) 13:10 15:10 17:10 19:20
První člověk (2018) T 11:30 14:20 17:10 20:10 21:30
Sestra (2018) T 21:50
Toman (2018) 17:40 20:30
Venom (2018) D, 3D 11:00 13:20
Venom (2018) D 12:30 15:00
15:40
18:00 20:20
Venom (2018) T 17:20 19:50 22:10
Vilík: Rychle a vesele (2018) D 11:20 12:00 14:10
Yeti: Ledové dobrodružství (2018) D 11:20 13:30 15:30
Zlý časy v El Royale (2018) T 16:00 18:50
Zrodila se hvězda (2018) T 11:30 14:10 17:00 20:00 21:40
Čarodějovy hodiny (2018) D 12:20 14:50 17:10 19:30

Praha - Cinema City Letňany

tel. 255 742 021, Veselská 663, Praha mapa
sobota 20.10.2018
Halloween (2018) T 14:30 16:50 19:10 21:20
Hell Fest: Park hrůzy (2018) T 22:10
Hotel Transylvánie 3: Příšerózní … (2018) D 12:10 14:20
Hovory s TGM (2018) 11:00 12:50 14:40 16:30 18:20 20:10 22:00
Králové zlodějů (2018) T 12:30 15:00 17:20 19:40 22:00
Po čem muži touží (2018) 16:20 18:30 20:40
První člověk (2018) T 14:20 15:50 17:10 18:40 20:00 21:30
Toman (2018) 11:30 19:50
Venom (2018) D 11:50 14:10 16:40 19:00
Venom (2018) D, 3D 13:10 17:30
Venom (2018) T 16:10 18:30 21:00
Venom (2018) T, 3D 21:20
Vilík: Rychle a vesele (2018) D 11:10 15:30
Yeti: Ledové dobrodružství (2018) D, 3D 11:00
Yeti: Ledové dobrodružství (2018) D 11:50 14:00 16:20
Zlý časy v El Royale (2018) T 18:30 21:30
Zrodila se hvězda (2018) T 12:00 14:50 17:50 20:40
Úžasňákovi 2 (2018) D 11:10 13:50
Čarodějovy hodiny (2018) D 11:10 13:20 15:30 17:40 19:50

Praha - Cinema City Nový Smíchov

tel. 255 742 021, Plzeňská 233/8, Praha mapa
sobota 20.10.2018
Halloween (2018) T 13:30 15:40 17:50 20:00 22:20
Hell Fest: Park hrůzy (2018) T 22:00
Hovory s TGM (2018) 10:30 12:30 14:20 16:10 18:00 20:10 22:10
Jack staví dům (2018) T 21:30
Králové zlodějů (2018) T 10:00 12:20 14:40 17:00 19:20 21:40
Malá čarodějnice (2018) D 11:20
Po čem muži touží (2018) 15:50 17:50 19:50
První člověk (2018) T 10:20 13:10 14:50 16:00 17:40 18:50 20:30 21:50
Sestra (2018) T 22:10
Toman (2018) 15:50 18:40
Venom (2018) D 11:00 13:30 15:50
Venom (2018) D, 3D 13:20
Venom (2018) T 18:10 20:40
Venom (2018) T, 3D 19:40
Vilík: Rychle a vesele (2018) D 10:10
11:00
12:00
12:50
14:00
Yeti: Ledové dobrodružství (2018) D 10:00 12:10 14:10
Zlý časy v El Royale (2018) T 16:20 19:20 22:10
Zrodila se hvězda (2018) T 11:30 14:20 17:10 20:10
Úžasňákovi 2 (2018) D 10:50
Čarodějovy hodiny (2018) D 10:40 13:00 15:20 17:30
První člověk (2018) T 16:50 19:30
Venom (2018) T 22:20
Čarodějovy hodiny (2018) D 12:00 14:30

Praha - Cinema City Slovanský dům

tel. 255 742 021, Na Příkopě 859/22, Praha mapa
sobota 20.10.2018
Halloween (2018) T 16:00 18:20 20:30
Hovory s TGM (2018) 13:30 15:20 17:10 19:00 21:00
Jack staví dům (2018) T 14:20
Králové zlodějů (2018) T 15:10 17:40 20:00 22:20
Mars (2018) T 12:30 18:40 20:40 22:30
Po čem muži touží (2018) 12:20
První člověk (2018) T 12:50 15:40 18:30 19:40 21:20
Tina a Vore (2018) T 14:20 16:30
Venom (2018) D 12:10 13:00
Venom (2018) T 14:40 17:00 19:20 21:50 22:30
Venom (2018) D, 3D 17:20
Vilík: Rychle a vesele (2018) D 12:10 14:10
Yeti: Ledové dobrodružství (2018) D 12:50 15:20
Zlý časy v El Royale (2018) T 17:20
Zrodila se hvězda (2018) T 12:10 15:10 17:50 20:30 21:30
Čarodějovy hodiny (2018) D 12:20 14:30 16:50 20:10

Praha - Cinema City Zličín

tel. 257 950 966, Řevnická 121/1, Praha mapa
sobota 20.10.2018
Halloween (2018) T 14:30 16:50 19:10 21:30
Hovory s TGM (2018) 16:10 18:00 20:00 21:50
Králové zlodějů (2018) T 15:10 17:20 19:30 21:40
Po čem muži touží (2018) 12:40 14:50 16:50 19:00
První člověk (2018) T 11:20 14:10 17:10 20:00 21:10
Sestra (2018) T 21:50
Toman (2018) 13:20 16:10
Venom (2018) D, 3D 12:00 14:20 18:50
Venom (2018) D 12:20 14:40 17:00 19:20
Venom (2018) T 20:40 21:40
Venom (2018) T, 3D 21:10
Vilík: Rychle a vesele (2018) D 11:20 12:10 14:10
Yeti: Ledové dobrodružství (2018) D 11:10 13:10 16:40
Yeti: Ledové dobrodružství (2018) D, 3D 12:20
Zlý časy v El Royale (2018) T 19:00
Zrodila se hvězda (2018) T 11:50 14:40 17:30 20:20
Čarodějovy hodiny (2018) D 11:40 14:00 16:10 18:30

Praha - Dlabačov

tel. 233 102 991, Bělohorská 125/24, Praha mapa
sobota 20.10.2018
Halloween (2018) 19:00
Mars (2018) 21:00

Praha - Evald

tel. 221 105 225, Národní 60/28, Praha mapa
sobota 20.10.2018
Beze stop (2018) 21:00
Mars (2018) 17:00
Po čem muži touží (2018) 19:00
Čarodějovy hodiny (2018) 14:30

Praha - Francouzský institut

tel. 221 401 011, Štěpánská 644/35, Praha mapa
sobota 20.10.2018
Barva pleti: medová (2012) 14:00
Hotel Artemis (2018) 20:30
Léto (2015) 16:00
Pohádky noci (2011) 11:00
Studená válka (2018) 18:30

Praha - Imax

tel. 255 742 021, 255 742 022, Vinohradská 1612/149, Praha mapa
sobota 20.10.2018
První člověk (2018) T 11:30 14:20 19:30 22:20
Venom (2018) T 17:10

Praha - Kasárna Karlín

tel. 732749477, Prvního pluku 20/2, Praha mapa
sobota 20.10.2018
Bob a Bobek - králíci z klobouku (1979) 15:00
Láska bez hranic (2017) 17:00

Praha - Kino Lucerna - Praha

tel. 224 216 972, Vodičkova 704/36, Praha mapa
sobota 20.10.2018
Casting (TV film) (2017) 20:15
Cry Baby, Cry (2017) 16:15
Erik & Erika (2018) 20:30
Hledání Ingmara Bergmana (2018) 18:15
Legenda o Timmovi neboli o chlapci … (2017) 16:00
Toman (2018) 13:15
Zrodila se hvězda (2018) 13:30
Zázračné cvičení (2018) 18:00

Praha - Kino Pilotů

tel. 720 030 151, Donská 168/19, Praha 10 mapa
sobota 20.10.2018
Hotel Transylvánie 3: Příšerózní … (2018) 10:00
Jan Palach (2018) 16:10
První člověk (2018) 21:30
Tina a Vore (2018) 19:50
Toman (2018) 17:00
Venom (2018) 22:00
Vilík: Rychle a vesele (2018) 13:15
Yeti: Ledové dobrodružství (2018) 15:00
Zloději (2018) 13:50
Úsměvy smutných mužů (2018) 12:00
Čarodějovy hodiny (2018) 10:45

Praha - Kino Radotín

tel. 257 910 322, Na Výšince 875/4, Praha mapa
sobota 20.10.2018
Princezna a dráček (2018) 15:30
První člověk (2018) 17:30

Praha - Kino Účko

tel. 725 936 914, K sokolovně 201/8, Praha mapa
sobota 20.10.2018
První člověk (2018) 17:00
Vilík: Rychle a vesele (2018) 14:30

Praha - Mat

tel. 224 915 765, Karlovo nám. 285/19, Praha mapa
sobota 20.10.2018
Earth: Den na zázračné planetě (2017) 14:30
Hovory s TGM (2018) 16:30
Králové zlodějů (2018) 18:15
Zrodila se hvězda (2018) 20:30

Praha - Modřanský biograf

tel. 245 008 034, U Kina 44/1, Praha mapa
sobota 20.10.2018
Hovory s TGM (2018) 20:00
Malá čarodějnice (2018) 10:00
Princezna a dráček (2018) 15:00
Vilík: Rychle a vesele (2018) 13:00
Čarodějovy hodiny (2018) 17:30

Praha - Městská knihovna

tel. 222 113 555, Mariánské nám. 98/1, Praha mapa
sobota 20.10.2018
...a dělo bylo ještě žhavé (2014) 19:00
Kryštůfek Robin (2018) 15:00

Praha - PidiKino

tel. 733 766 807, Tusarova 791/31, 170 00 Praha 7 - Holešovice mapa
sobota 20.10.2018
Lepším člověkem (2017) 19:00

Praha - Ponrepo

tel. 224 233 281, 778 522 708, Bartolomějská 291/11, Praha mapa
sobota 20.10.2018
Sofiin syn (2017) 21:00

Praha - Premiere Cinemas Praha Hostivař

tel. 728 682 909, Švehlova 1391/32, Praha mapa
sobota 20.10.2018
Halloween (2018) T 20:05 21:30
Hovory s TGM (2018) 21:05
Králové zlodějů (2018) T 17:45
Mars (2018) 18:10
Po čem muži touží (2018) 10:45 12:55 15:05 17:15 19:25
Princezna a dráček (2018) D 10:00 13:10
První člověk (2018) T 17:30
Toman (2018) 20:10
Venom (2018) D 11:45 14:15 16:45 19:15
Venom (2018) T 15:00 21:40
Vilík: Rychle a vesele (2018) D 10:20 12:20 14:20 16:20
Yeti: Ledové dobrodružství (2018) D 10:10
11:50
14:00 16:05
Zrodila se hvězda (2018) T 18:20 20:20
Čarodějovy hodiny (2018) D 10:40 13:00 15:25
Mars (2018) 16:00
První člověk (2018) T 20:30
Venom (2018) T 10:30 13:00 18:00

Praha - Světozor

tel. 224 946 824, Vodičkova 791/41, Praha mapa
sobota 20.10.2018
Jack staví dům (2018) 12:00 17:30
King Skate (2018) 20:45
Mars (2018) 13:15
Na Chesilské pláži (2017) 15:00
První člověk (2018) 15:30
Tina a Vore (2018) 20:30
Toman (2018) 17:45
Tvář (2018) 11:00
Zloději (2018) 15:15
Zrodila se hvězda (2018) 12:15
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace