Kino

Praha - CineStar Praha - Anděl

tel. 251 115 111, Radlická 3179/1e, Praha mapa
středa 19.6.2019
Rocketman (2019) T 12:20 14:40 17:00 19:20 21:40
Muži v černém: … (2019) D 16:00
Muži v černém: … (2019) T 19:00
Rocketman (2019) T 17:00
X-Men: Dark Phoenix (2019) T 20:00
Aladin (2019) D 12:00 14:40 17:20 20:00
Aladin (2019) T 12:40 15:20 20:20
Avengers: Endgame (2019) T 12:30 20:40
Godzilla II Král monster (2019) T 16:10 21:15
John Wick 3 (2019) T 12:30 15:10 20:15
Muži v černém: Globální hrozba (2019) T 12:40 15:00 17:20 19:40 22:00
Muži v černém: Globální hrozba (2019) D 13:50 16:10 18:30 20:50
Muži v černém: Globální hrozba (2019) D, 3D 15:20
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) D 12:00 14:15 16:30 18:45
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) T 21:00
Psí poslání 2 (2019) D 13:00 16:00 18:20
Rodiče na tahu (2018) T 12:40 14:50 17:00 19:10 21:20
X-Men: Dark Phoenix (2019) T 12:20 14:50 17:50 21:30
X-Men: Dark Phoenix (2019) D 13:45 18:50
Muži v černém: … (2019) T 18:00
čtvrtek 20.6.2019
Rocketman (2019) T 12:20 14:40 17:00 19:20 21:40
Muži v černém: … (2019) T 19:00
Podfukářky (2019) T 17:00
Rocketman (2019) T 16:00
X-Men: Dark Phoenix (2019) T 20:00
Aladin (2019) D 12:10 14:50 17:30 20:10
Aladin (2019) T 18:45 21:20
Avengers: Endgame (2019) T 14:45 20:30
John Wick 3 (2019) T 12:40 15:20 18:00 20:40
Muži v černém: Globální hrozba (2019) T 12:00 14:20 16:50 19:15 21:40
Muži v černém: Globální hrozba (2019) D 12:50 15:20 17:50 20:20
Podfukářky (2019) T 12:10 14:15 16:20 18:15 20:00 22:10
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) D 12:30 16:30 20:20
Psí poslání 2 (2019) D 13:30 15:50 18:10
Tajný život mazlíčků 2 (2019) D 12:00
12:30
14:00
14:30
16:00 18:00 19:00 21:00
Tajný život mazlíčků 2 (2019) D, 3D 13:00 15:00 17:00
X-Men: Dark Phoenix (2019) T 12:00 14:30 17:00 19:30 22:00
Muži v černém: … (2019) T 18:20 20:50
pátek 21.6.2019
Rocketman (2019) T 12:20 14:40 17:00 19:20 21:40
Muži v černém: … (2019) T 19:00
Podfukářky (2019) T 17:00
Rocketman (2019) T 16:00
X-Men: Dark Phoenix (2019) T 20:00
Aladin (2019) D 12:10 14:50 17:30 20:10
Aladin (2019) T 18:45 21:20
Avengers: Endgame (2019) T 14:45 20:30
John Wick 3 (2019) T 12:40 15:20 18:00 20:40
Muži v černém: Globální hrozba (2019) T 12:00 14:20 16:50 19:15 21:40
Muži v černém: Globální hrozba (2019) D 12:50 15:20 17:50 20:20
Podfukářky (2019) T 12:10 14:15 16:20 18:15 20:00 22:10
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) D 12:30 16:30 20:20
Psí poslání 2 (2019) D 13:30 15:50 18:10
Tajný život mazlíčků 2 (2019) D 12:00
12:30
14:00
14:30
16:00 18:00 19:00 21:00
Tajný život mazlíčků 2 (2019) D, 3D 13:00 15:00 17:00
X-Men: Dark Phoenix (2019) T 12:00 14:30 17:00 19:30 22:00
Muži v černém: … (2019) T 18:20 20:50
sobota 22.6.2019
Rocketman (2019) T 10:00 12:20 14:40 17:00 19:20 21:40
Muži v černém: … (2019) D 14:00
Muži v černém: … (2019) T 19:00
Podfukářky (2019) T 17:00
Rocketman (2019) T 16:00
Tajný život mazlíčků 2 (2019) D 13:00
X-Men: Dark Phoenix (2019) T 20:00
Aladin (2019) D 10:10 12:50 15:30 18:10 20:50
Aladin (2019) T 18:45
Avengers: Endgame (2019) T 14:45 20:30
John Wick 3 (2019) T 11:10 13:50 16:30 19:10 21:50
Muži v černém: Globální hrozba (2019) D 10:20 12:50 15:20 17:50 20:20
Muži v černém: Globální hrozba (2019) T 11:50 14:20 16:50 19:15 21:40
Podfukářky (2019) T 10:00 12:10 14:15 16:20 18:15 20:00 22:10
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) D 10:15 12:30 16:30 21:20
Psí poslání 2 (2019) D 11:10 13:30 15:50 18:10
Tajný život mazlíčků 2 (2019) D 10:00
10:30
12:00
12:30
14:00
14:30
16:00 17:00 18:00 19:00 20:20 21:00
Tajný život mazlíčků 2 (2019) D, 3D 11:00 13:00 15:00
X-Men: Dark Phoenix (2019) T 10:50 13:20 15:50 18:20 20:45
Muži v černém: … (2019) T 18:20 20:50
neděle 23.6.2019
Rocketman (2019) T 10:00 12:20 14:40 17:00 19:20 21:40
Muži v černém: … (2019) D 14:00
Muži v černém: … (2019) T 19:00
Podfukářky (2019) T 17:00
Rocketman (2019) T 16:00
Tajný život mazlíčků 2 (2019) D 13:00
X-Men: Dark Phoenix (2019) T 20:00
Aladin (2019) D 10:10 12:50 15:30 18:10 20:50
Aladin (2019) T 18:45
Avengers: Endgame (2019) T 14:45 20:30
John Wick 3 (2019) T 11:10 13:50 16:30 19:10 21:50
Muži v černém: Globální hrozba (2019) D 10:20 12:50 15:20 17:50 20:20
Muži v černém: Globální hrozba (2019) T 11:50 14:20 16:50 19:15 21:40
Podfukářky (2019) T 10:00 12:10 14:15 16:20 18:15 20:00 22:10
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) D 10:15 12:30 16:30 21:20
Psí poslání 2 (2019) D 11:10 13:30 15:50 18:10
Tajný život mazlíčků 2 (2019) D 10:00
10:30
12:00
12:30
14:00
14:30
16:00 17:00 18:00 19:00 20:20 21:00
Tajný život mazlíčků 2 (2019) D, 3D 11:00 13:00 15:00
X-Men: Dark Phoenix (2019) T 10:50 13:20 15:50 18:20 20:45
Muži v černém: … (2019) T 18:20 20:50
pondělí 24.6.2019
Rocketman (2019) T 12:20 14:40 17:00 19:20 21:40
Muži v černém: … (2019) T 19:00
Rocketman (2019) T 16:00
X-Men: Dark Phoenix (2019) T 20:00
Aladin (2019) D 12:10 14:50 17:30 20:10
Aladin (2019) T 18:45 21:20
Avengers: Endgame (2019) T 14:45 20:30
John Wick 3 (2019) T 12:40 15:20 18:00 20:40
Muži v černém: Globální hrozba (2019) T 12:00 14:20 16:50 19:15 21:40
Muži v černém: Globální hrozba (2019) D 12:50 15:20 17:50 20:20
Podfukářky (2019) T 12:10 14:15 16:20 18:15 20:00 22:10
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) D 12:30 16:30 20:20
Psí poslání 2 (2019) D 13:30 15:50 18:10
Tajný život mazlíčků 2 (2019) D 12:00
12:30
14:00
14:30
16:00 18:00 19:00 21:00
Tajný život mazlíčků 2 (2019) D, 3D 13:00 15:00 17:00
X-Men: Dark Phoenix (2019) T 12:00 14:30 17:00 19:30 22:00
Muži v černém: … (2019) T 18:20 20:50
úterý 25.6.2019
Rocketman (2019) T 12:20 14:40 17:00 19:20 21:40
Muži v černém: … (2019) T 19:00
Podfukářky (2019) T 17:00
Rocketman (2019) T 16:00
X-Men: Dark Phoenix (2019) T 20:00
Aladin (2019) D 12:10 14:50 17:30 20:10
Aladin (2019) T 18:45 21:20
Avengers: Endgame (2019) T 20:30
John Wick 3 (2019) T 12:40 15:20 18:00 20:40
Muži v černém: Globální hrozba (2019) T 12:00 14:20 16:50 19:15 21:40
Muži v černém: Globální hrozba (2019) D 12:50 15:20 17:50 20:20
Podfukářky (2019) T 12:10 14:15 16:20 20:00 22:10
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) D 12:15 14:30 16:30
Psí poslání 2 (2019) D 13:30 15:50 18:10
Tajný život mazlíčků 2 (2019) D 12:00
12:30
14:00
14:30
16:00 18:00 19:00 21:00
Tajný život mazlíčků 2 (2019) D, 3D 13:00 15:00 17:00
X-Men: Dark Phoenix (2019) T 12:00 14:30 17:00 19:30 22:00
Yesterday (2019) T 18:00
Muži v černém: … (2019) T 18:20 20:50
středa 26.6.2019
Rocketman (2019) T 12:20 14:40 17:00 19:20 21:40
Muži v černém: … (2019) T 19:00
Podfukářky (2019) T 17:00
Rocketman (2019) T 16:00
X-Men: Dark Phoenix (2019) T 20:00
Aladin (2019) D 12:10 14:50 17:30 20:10
Aladin (2019) T 18:45 21:20
Avengers: Endgame (2019) T 14:45 20:30
John Wick 3 (2019) T 12:40 15:20 18:00 20:40
Muži v černém: Globální hrozba (2019) T 12:00 14:20 16:50 19:15 21:40
Muži v černém: Globální hrozba (2019) D 12:50 15:20 17:50 20:20
Podfukářky (2019) T 12:10 14:15 16:20 18:15 20:00 22:10
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) D 12:30 16:30 20:20
Psí poslání 2 (2019) D 13:30 15:50 18:10
Tajný život mazlíčků 2 (2019) D 12:00
12:30
14:00
14:30
16:00 18:00 19:00 21:00
Tajný život mazlíčků 2 (2019) D, 3D 13:00 15:00 17:00
X-Men: Dark Phoenix (2019) T 12:00 14:30 17:00 19:30 22:00
Muži v černém: … (2019) T 18:20 20:50

Praha - CineStar Praha - Černý Most

tel. 266 790 999, Chlumecká 712/8, Praha mapa
středa 19.6.2019
Aladin (2019) D 13:00 15:40 18:20 21:00
Avengers: Endgame (2019) D 14:00 17:40
Godzilla II Král monster (2019) T 14:20 18:50 21:30
John Wick 3 (2019) T 20:10
Muži v černém: Globální hrozba (2019) D 13:00 15:30 18:00 20:30
Muži v černém: Globální hrozba (2019) D, 3D 13:50 16:20
Máma (2019) T 21:20
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) D 13:15 15:30 17:50
Psí poslání 2 (2019) D 13:40 16:00 18:20
Psí poslání 2 (2019) T 21:15
Rodiče na tahu (2018) T 17:00 19:10 20:40
Velké dobrodružství Čtyřlístku (2019) 13:00
X-Men: Dark Phoenix (2019) D 14:45 17:15 19:45 21:20
Muži v černém: … (2019) T 19:00 21:30
Rocketman (2019) T 14:00
X-Men: Dark Phoenix (2019) T 16:30
čtvrtek 20.6.2019
Aladin (2019) D 13:00 15:40 18:20 21:00
John Wick 3 (2019) T 20:10
Muži v černém: Globální hrozba (2019) D 13:50 16:20 17:50 18:50 21:20
Podfukářky (2019) T 13:00 15:10 17:15 19:20 20:20 21:30
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) D 13:50 16:10
Psí poslání 2 (2019) D 13:30 15:50 18:10
Rodiče na tahu (2018) T 20:30
Tajný život mazlíčků 2 (2019) D 13:00
13:30
14:30 15:30 16:30 17:30 18:30 19:30 21:30
Tajný život mazlíčků 2 (2019) D, 3D 14:00 16:00 18:00
X-Men: Dark Phoenix (2019) D 15:20 18:30 21:00
Muži v černém: … (2019) T 20:40
pátek 21.6.2019
Aladin (2019) D 13:00 15:40 18:20 21:00
John Wick 3 (2019) T 20:10
Muži v černém: Globální hrozba (2019) D 13:50 16:20 17:50 18:50 21:20
Podfukářky (2019) T 13:00 15:10 17:15 19:20 20:20 21:30
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) D 13:50 16:10
Psí poslání 2 (2019) D 13:30 15:50 18:10
Rodiče na tahu (2018) T 20:30
Tajný život mazlíčků 2 (2019) D 13:00
13:30
14:30 15:30 16:30 17:30 18:30 19:30 21:30
Tajný život mazlíčků 2 (2019) D, 3D 14:00 16:00 18:00
X-Men: Dark Phoenix (2019) D 15:20 18:30 21:00
Muži v černém: … (2019) T 20:40
sobota 22.6.2019
Aladin (2019) D 10:20 13:00 15:40 18:20 21:00
Avengers: Endgame (2019) D 10:30
Godzilla II Král monster (2019) T 12:50
John Wick 3 (2019) T 20:10
Muži v černém: Globální hrozba (2019) D 10:20
11:20
13:50 16:20 17:50 18:50 21:20
Podfukářky (2019) T 10:50 13:00 15:10 17:15 19:20 20:20 21:30
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) D 14:00 16:15
Psí poslání 2 (2019) D 11:10 13:30 15:50 18:10
Rodiče na tahu (2018) T 20:30
Tajný život mazlíčků 2 (2019) D, 3D 10:00 12:00 14:00 16:00 18:00
Tajný život mazlíčků 2 (2019) D 10:30
11:30
12:30 13:30 14:30 15:30 16:30 17:30 18:30 19:30 21:30
X-Men: Dark Phoenix (2019) D 15:20 18:30 21:00
Muži v černém: … (2019) T 20:40
neděle 23.6.2019
Aladin (2019) D 10:20 13:00 15:40 18:20 21:00
Avengers: Endgame (2019) D 10:30
Godzilla II Král monster (2019) T 12:50
John Wick 3 (2019) T 20:10
Muži v černém: Globální hrozba (2019) D 10:20
11:20
13:50 16:20 17:50 18:50 21:20
Podfukářky (2019) T 10:50 13:00 15:10 17:15 19:20 20:20 21:30
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) D 14:00 16:15
Psí poslání 2 (2019) D 11:10 13:30 15:50 18:10
Rodiče na tahu (2018) T 20:30
Tajný život mazlíčků 2 (2019) D, 3D 10:00 12:00 14:00 16:00 18:00
Tajný život mazlíčků 2 (2019) D 10:30
11:30
12:30 13:30 14:30 15:30 16:30 17:30 18:30 19:30 21:30
X-Men: Dark Phoenix (2019) D 15:20 18:30 21:00
Muži v černém: … (2019) T 20:40
pondělí 24.6.2019
Aladin (2019) D 13:00 15:40 18:20 21:00
John Wick 3 (2019) T 20:10
Muži v černém: Globální hrozba (2019) D 13:50 16:20 17:50 18:50 21:20
Podfukářky (2019) T 13:00 15:10 17:15 19:20 20:20 21:30
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) D 13:50 16:10
Psí poslání 2 (2019) D 13:30 15:50 18:10
Rodiče na tahu (2018) T 20:30
Tajný život mazlíčků 2 (2019) D 13:00
13:30
14:30 15:30 16:30 17:30 18:30 19:30 21:30
Tajný život mazlíčků 2 (2019) D, 3D 14:00 16:00 18:00
X-Men: Dark Phoenix (2019) D 15:20 18:30 21:00
Muži v černém: … (2019) T 20:40
úterý 25.6.2019
Aladin (2019) D 13:00 15:40 18:20 21:00
John Wick 3 (2019) T 20:10
Muži v černém: Globální hrozba (2019) D 13:50 16:20 17:50 18:50 21:20
Podfukářky (2019) T 13:00 15:10 17:15 19:20 20:20 21:30
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) D 13:50 16:10
Psí poslání 2 (2019) D 13:30 15:50 18:10
Rodiče na tahu (2018) T 20:30
Tajný život mazlíčků 2 (2019) D 13:00
13:30
14:30 15:30 16:30 18:30
Tajný život mazlíčků 2 (2019) D, 3D 14:00 16:00 18:00
X-Men: Dark Phoenix (2019) D 15:20 18:30 21:00
Yesterday (2019) T 19:00
Muži v černém: … (2019) T 20:40
středa 26.6.2019
Aladin (2019) D 13:00 15:40 18:20 21:00
John Wick 3 (2019) T 20:10
Muži v černém: Globální hrozba (2019) D 13:30 16:00 17:50 21:40
Podfukářky (2019) T 13:00 15:10 17:15 19:20 20:20 21:30
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) D 13:50 16:10
Psí poslání 2 (2019) D 13:30 15:50 18:10
Rodiče na tahu (2018) T 20:30
Tajný život mazlíčků 2 (2019) D 13:00
13:30
14:30 15:30 16:30 17:30 18:30 19:30 21:30
Tajný život mazlíčků 2 (2019) D, 3D 14:00 16:00 18:00
X-Men: Dark Phoenix (2019) D 15:20 18:30 21:00
Muži v černém: … (2019) T 20:40

Praha - Aero

tel. 271 771 349, Biskupcova 1733/31, Praha mapa
středa 19.6.2019
Drive (2011) 18:00
Free Solo (2018) 10:00 20:30
čtvrtek 20.6.2019
Arctic: Ledové peklo (2018) 13:30
Bolest a sláva (2019) 15:30
Děsivé dědictví (2018) 18:00
Neviditelné (2018) 20:30
pátek 21.6.2019
Bolest a sláva (2019) 20:30
Špína (2017) 18:00
sobota 22.6.2019
Brankář (2018) 12:00
Rocketman (2019) 19:30
Tajný život mazlíčků 2 (2019) 15:00
The Florida Project (2017) 17:00
Šprtky to chtěj taky (2019) 22:00
neděle 23.6.2019
American Honey (2016) 17:15
Genesis (2018) 12:00
Psí poslání 2 (2019) 15:00
Tři blízcí neznámí (2018) 20:30
pondělí 24.6.2019
Baby Driver (2017) 18:00
South Park: Peklo na Zemi (1999) 20:30
úterý 25.6.2019
Beats (2019) 20:30
Free Solo (2018) 16:00
Studená válka (2018) 18:00
středa 26.6.2019
Atomic Blonde: Bez lítosti (2017) 18:00
čtvrtek 27.6.2019
Free Solo (2018) 13:30

Praha - Americké centrum

tel. 257 530 640, Tržiště 366/13, Praha mapa
úterý 25.6.2019
Apollo 11 (2019) 18:00

Praha - Areál ZŠ Masarykova Klánovice

V soudním, Praha - Klánovice mapa
středa 19.6.2019
Psí domov (2019) 21:45
čtvrtek 20.6.2019
Bez návodu (2013) 21:45

Praha - Atlas

tel. 222 312 737, Sokolovská 371/1, Praha mapa
středa 19.6.2019
Muži v černém: Globální hrozba (2019) 20:00
Neviditelné (2018) 18:00
Putování se sobíkem (2018) 15:30
Teroristka (2019) 15:00
Trhlina (2019) 20:30
čtvrtek 20.6.2019
Bolest a sláva (2019) 18:00
Máma (2019) 20:30
Rocketman (2019) 17:30
X-Men: Dark Phoenix (2019) 20:00
pátek 21.6.2019
Brankář (2018) 20:00
Láska na druhý pohled (2019) 18:00
Rocketman (2019) 17:30
Tři blízcí neznámí (2018) 20:30
sobota 22.6.2019
Free Solo (2018) 20:30
Neviditelné (2018) 18:00
Psí poslání 2 (2019) 15:30
Rocketman (2019) 20:00
Tajný život mazlíčků 2 (2019) 15:00
X-Men: Dark Phoenix (2019) 17:30
neděle 23.6.2019
Bolest a sláva (2019) 18:00
Brankář (2018) 20:00
Muži v černém: Globální hrozba (2019) 20:30
Rocketman (2019) 17:30
Tajný život mazlíčků 2 (2019) 15:00
Velké dobrodružství Čtyřlístku (2019) 15:30
pondělí 24.6.2019
Rocketman (2019) 17:30
Teroristka (2019) 18:00
úterý 25.6.2019
Beats (2019) 18:00
Co jsme komu zase udělali? (2019) 16:00
Pašerák (2018) 20:30
Rocketman (2019) 17:30
středa 26.6.2019
Brankář (2018) 20:00
Láska na druhý pohled (2019) 15:00
Tajný život mazlíčků 2 (2019) 15:30
Yesterday (2019) 20:45
Ženy v běhu (2019) 17:30

Praha - Bio Oko

tel. 233 382 606, Františka Křížka 460/15, Praha mapa
středa 19.6.2019
Neviditelné (2018) 18:00
Psí poslání 2 (2019) 15:45
Tři blízcí neznámí (2018) 20:30
čtvrtek 20.6.2019
Genesis (2018) 18:00
Prado - sbírka plná divů (2019) 10:00
Rocketman (2019) 20:45
V oblacích (2019) 14:30
pátek 21.6.2019
Neviditelné (2018) 18:00
sobota 22.6.2019
Bolest a sláva (2019) 12:00
Free Solo (2018) 18:15
Manželské etudy: Nová generace (2019) 16:15
Tajný život mazlíčků 2 (2019) 10:00
TvMiniUni: Zloděj otázek (2019) 14:15
Tři blízcí neznámí (2018) 20:30
neděle 23.6.2019
Beats (2019) 17:15
Oni a Silvio (2018) 19:30
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) 10:00
Rocketman (2019) 12:15
Tajný život mazlíčků 2 (2019) 15:00
pondělí 24.6.2019
Neviditelné (2018) 13:00
Punk je hned! (2019) 18:00
úterý 25.6.2019
Bolest a sláva (2019) 13:00
Genesis (2018) 10:00
Neviditelné (2018) 20:30
Tři blízcí neznámí (2018) 18:00
středa 26.6.2019
Bolest a sláva (2019) 18:00
Genesis (2018) 20:30
čtvrtek 27.6.2019
Rocketman (2019) 10:00
úterý 2.7.2019
Prado - sbírka plná divů (2019) 13:00

Praha - Cinema City Chodov

tel. 255 742 021, Roztylská 2321/19, Praha mapa
středa 19.6.2019
Aladin (2019) D 13:10 14:10 15:50 18:30
Aladin (2019) T 16:50 21:10
Avengers: Endgame (2019) D, 3D 12:30
Avengers: Endgame (2019) D 16:10
Avengers: Endgame (2019) T 19:50
Bolest a sláva (2019) T 19:20 21:50
Daddy Cool (2017) D 16:40
Godzilla II Král monster (2019) T 13:20 16:10 19:00 21:50
Jak vycvičit draka 3 (2019) D 12:00
John Wick 3 (2019) T 13:20 16:20 19:10 22:00
Mia a bílý lev (2018) D 14:50
Mrňouskové 2: Daleko od domova (2018) D 12:50
Muži v černém: Globální hrozba (2019) D, 3D 12:30 15:00
Muži v černém: Globální hrozba (2019) D 13:00 15:30 17:20
17:30
Muži v černém: Globální hrozba (2019) T 19:50 21:20
Máma (2019) T 20:00 22:10
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) D 12:20 14:40 17:00 19:20
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) T 21:40
Psí poslání 2 (2019) D 13:30 16:00 18:30
Psí poslání 2 (2019) T 21:00
Rodiče na tahu (2018) T 12:40 14:50 17:00 19:10 21:20 22:10
TvMiniUni: Zloděj otázek (2019) 12:40 14:40
UglyDolls (2019) D 12:10
X-Men: Dark Phoenix (2019) D 14:10 18:00
X-Men: Dark Phoenix (2019) T 20:40
Zlo s lidskou tváří (2019) T 17:00 19:00 21:30
Šprtky to chtěj taky (2019) T 19:40 22:00
Muži v černém: … (2019) D, 3D 12:00 14:30
Muži v černém: … (2019) T 17:00 19:30 22:00
Muži v černém: … (2019) T 18:00 20:30 21:40
Rocketman (2019) T 13:00 15:40 18:20 21:00
X-Men: Dark Phoenix (2019) T 16:40 19:10
čtvrtek 20.6.2019
Aladin (2019) T 12:20 21:10
Aladin (2019) D 13:10 15:50 18:30
Avengers: Endgame (2019) D 12:40
Avengers: Endgame (2019) T 16:20
Bolest a sláva (2019) T 17:10
Godzilla II Král monster (2019) T 15:10 18:00 20:50
John Wick 3 (2019) T 13:20 16:20 19:10 22:00
Mia a bílý lev (2018) D 14:50
Mrňouskové 2: Daleko od domova (2018) D 12:50
Muži v černém: Globální hrozba (2019) D 12:40 15:10 18:40
Muži v černém: Globální hrozba (2019) D, 3D 13:40
Muži v černém: Globální hrozba (2019) T 16:00 20:00
Máma (2019) T 22:15
Podfukářky (2019) T 13:20 15:30 17:40 18:20 19:50 20:30 21:40 22:00
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) D 12:20 14:40 17:00 19:20
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) T 21:40
Psí poslání 2 (2019) T 13:10 21:00
Psí poslání 2 (2019) D 13:40 16:10 18:30
Rocketman (2019) T 16:10 17:30 18:50 21:20
Rodiče na tahu (2018) T 16:50 20:00
Tajný život mazlíčků 2 (2019) D 12:30 14:30 16:30 17:00 18:30 20:30
Tajný život mazlíčků 2 (2019) D, 3D 14:40
Tajný život mazlíčků 2 (2019) 21:50
UglyDolls (2019) D 12:10
X-Men: Dark Phoenix (2019) D 12:10
X-Men: Dark Phoenix (2019) T 19:10 21:10
Zlo s lidskou tváří (2019) T 19:00 21:30
Šprtky to chtěj taky (2019) T 14:30 19:30
Muži v černém: … (2019) T 17:40 20:10
X-Men: Dark Phoenix (2019) T 16:50 19:20
Muži v černém: … (2019) D, 3D 19:10
Muži v černém: … (2019) T 21:50
21:50
Tajný život mazlíčků 2 (2019) D, 3D 13:00 15:10 17:10
pátek 21.6.2019
Aladin (2019) T 12:20 21:10
Aladin (2019) D 13:10 15:50 18:30
Avengers: Endgame (2019) D 12:40
Avengers: Endgame (2019) T 16:20
Bolest a sláva (2019) T 17:10
Godzilla II Král monster (2019) T 15:10 18:00 20:50
John Wick 3 (2019) T 13:20 16:20 19:10 22:00
Mia a bílý lev (2018) D 14:50
Mrňouskové 2: Daleko od domova (2018) D 12:50
Muži v černém: Globální hrozba (2019) D 12:40 15:10 18:40
Muži v černém: Globální hrozba (2019) D, 3D 13:40
Muži v černém: Globální hrozba (2019) T 16:00 20:00
Máma (2019) T 22:15
Podfukářky (2019) T 13:20 15:30 17:40 18:20 19:50 20:30 21:40 22:00
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) D 12:20 14:40 17:00 19:20
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) T 21:40
Psí poslání 2 (2019) T 13:10 21:00
Psí poslání 2 (2019) D 13:40 16:10 18:30
Rocketman (2019) T 16:10 17:30 18:50 21:20
Rodiče na tahu (2018) T 16:50 20:00
Tajný život mazlíčků 2 (2019) D 12:30 14:30 16:30 17:00 18:30 20:30
Tajný život mazlíčků 2 (2019) D, 3D 14:40
Tajný život mazlíčků 2 (2019) 21:50
UglyDolls (2019) D 12:10
X-Men: Dark Phoenix (2019) D 12:10
X-Men: Dark Phoenix (2019) T 19:10 21:10
Zlo s lidskou tváří (2019) T 19:00 21:30
Šprtky to chtěj taky (2019) T 14:30 19:30
Muži v černém: … (2019) T 17:40 20:10
X-Men: Dark Phoenix (2019) T 16:50 19:20
Muži v černém: … (2019) D, 3D 19:10
Muži v černém: … (2019) T 21:50
21:50
Tajný život mazlíčků 2 (2019) D, 3D 13:00 15:10 17:10
sobota 22.6.2019
Aladin (2019) D 10:30 13:10 14:30 15:50 18:30
Aladin (2019) T 12:20 21:10
Avengers: Endgame (2019) D 12:40
Avengers: Endgame (2019) T 16:20
Bolest a sláva (2019) T 17:10
Godzilla II Král monster (2019) T 15:10 18:00 20:50
John Wick 3 (2019) T 10:30 13:20 16:20 19:10 22:00
Mia a bílý lev (2018) D 10:20 14:50
Mrňouskové 2: Daleko od domova (2018) D 10:50 12:50
Muži v černém: Globální hrozba (2019) D 10:10 12:40 15:10 18:40
Muži v černém: Globální hrozba (2019) T 10:40 16:00 20:00
Muži v černém: Globální hrozba (2019) D, 3D 11:00 13:40
Máma (2019) T 22:15
Podfukářky (2019) T 11:10 13:20 15:30 16:10 17:40 18:20 19:50 20:30 21:40 22:00
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) D 10:00 12:20 14:40 17:00 19:20
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) T 21:40
Psí poslání 2 (2019) D 11:20 13:40 16:10 18:30
Psí poslání 2 (2019) T 13:10 21:00
Rocketman (2019) T 11:50 16:10 17:30 18:50 21:20
Rodiče na tahu (2018) T 16:50 20:00
Tajný život mazlíčků 2 (2019) D 10:30 12:30 14:00
14:30
15:00 16:30 17:00 18:30 20:30
Tajný život mazlíčků 2 (2019) D, 3D 14:40
Tajný život mazlíčků 2 (2019) 21:50
UglyDolls (2019) D 10:10
X-Men: Dark Phoenix (2019) D 12:10
X-Men: Dark Phoenix (2019) T 19:10 21:10
Zlo s lidskou tváří (2019) T 19:00 21:30
Šprtky to chtěj taky (2019) T 14:30 19:30
Muži v černém: … (2019) T 17:40 20:10
X-Men: Dark Phoenix (2019) T 16:50 19:20
Muži v černém: … (2019) D, 3D 19:10
Muži v černém: … (2019) T 21:50
21:50
Tajný život mazlíčků 2 (2019) D, 3D 11:00 13:00 15:10 17:10
neděle 23.6.2019
Aladin (2019) D 10:30 13:10 14:30 15:50 18:30
Aladin (2019) T 12:20 21:10
Avengers: Endgame (2019) D 12:40
Avengers: Endgame (2019) T 16:20
Bolest a sláva (2019) T 17:10
Godzilla II Král monster (2019) T 15:10 18:00 20:50
John Wick 3 (2019) T 10:30 13:20 16:20 19:10 22:00
Mia a bílý lev (2018) D 10:20 14:50
Mrňouskové 2: Daleko od domova (2018) D 10:50 12:50
Muži v černém: Globální hrozba (2019) D 10:10 12:40 15:10 18:40
Muži v černém: Globální hrozba (2019) T 10:40 16:00 20:00
Muži v černém: Globální hrozba (2019) D, 3D 11:00 13:40
Máma (2019) T 22:15
Podfukářky (2019) T 11:10 13:20 15:30 16:10 17:40 18:20 19:50 20:30 21:40 22:00
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) D 10:00 12:20 14:40 17:00 19:20
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) T 21:40
Psí poslání 2 (2019) D 11:20 13:40 16:10 18:30
Psí poslání 2 (2019) T 13:10 21:00
Rocketman (2019) T 11:50 16:10 17:30 18:50 21:20
Rodiče na tahu (2018) T 16:50 20:00
Tajný život mazlíčků 2 (2019) D 10:30 12:30 14:00
14:30
15:00 16:30 17:00 18:30 20:30
Tajný život mazlíčků 2 (2019) D, 3D 14:40
Tajný život mazlíčků 2 (2019) 21:50
UglyDolls (2019) D 10:10
X-Men: Dark Phoenix (2019) D 12:10
X-Men: Dark Phoenix (2019) T 19:10 21:10
Zlo s lidskou tváří (2019) T 19:00 21:30
Šprtky to chtěj taky (2019) T 14:30 19:30
Muži v černém: … (2019) T 17:40 20:10
X-Men: Dark Phoenix (2019) T 16:50 19:20
Muži v černém: … (2019) D, 3D 19:10
Muži v černém: … (2019) T 21:50
21:50
Tajný život mazlíčků 2 (2019) D, 3D 11:00 13:00 15:10 17:10
pondělí 24.6.2019
Aladin (2019) T 12:20 21:10
Aladin (2019) D 13:10 15:50 18:30
Avengers: Endgame (2019) D 12:40
Avengers: Endgame (2019) T 16:20
Bolest a sláva (2019) T 17:10
Godzilla II Král monster (2019) T 15:10 18:00 20:50
John Wick 3 (2019) T 13:20 16:20 19:10 22:00
Mia a bílý lev (2018) D 14:50
Mrňouskové 2: Daleko od domova (2018) D 12:50
Muži v černém: Globální hrozba (2019) D 12:40 15:10 18:40
Muži v černém: Globální hrozba (2019) D, 3D 13:40
Muži v černém: Globální hrozba (2019) T 16:00 20:00
Máma (2019) T 22:15
Podfukářky (2019) T 13:20 15:30 17:40 18:20 19:50 20:30 21:40 22:00
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) D 12:20 14:40 17:00 19:20
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) T 21:40
Psí poslání 2 (2019) T 13:10 21:00
Psí poslání 2 (2019) D 13:40 16:10 18:30
Rocketman (2019) T 16:10 17:30 18:50 21:20
Rodiče na tahu (2018) T 16:50 20:00
Tajný život mazlíčků 2 (2019) D 12:30 14:30 16:30 17:00 18:30 20:30
Tajný život mazlíčků 2 (2019) D, 3D 14:40
Tajný život mazlíčků 2 (2019) 21:50
UglyDolls (2019) D 12:10
X-Men: Dark Phoenix (2019) D 12:10
X-Men: Dark Phoenix (2019) T 19:10 21:10
Zlo s lidskou tváří (2019) T 19:00 21:30
Šprtky to chtěj taky (2019) T 14:30 19:30
Muži v černém: … (2019) T 17:40 20:10
X-Men: Dark Phoenix (2019) T 16:50 19:20
Muži v černém: … (2019) D, 3D 19:10
Muži v černém: … (2019) T 21:50
21:50
Tajný život mazlíčků 2 (2019) D, 3D 13:00 15:10 17:10
úterý 25.6.2019
Aladin (2019) T 12:20 21:10
Aladin (2019) D 13:10 15:50 18:30
Avengers: Endgame (2019) D 12:40
Avengers: Endgame (2019) T 16:20
Bolest a sláva (2019) T 17:10
Godzilla II Král monster (2019) T 15:10 18:00 20:50
John Wick 3 (2019) T 13:20 16:20 19:10 22:00
Mia a bílý lev (2018) D 14:50
Mrňouskové 2: Daleko od domova (2018) D 12:50
Muži v černém: Globální hrozba (2019) D 12:40 15:10 18:40
Muži v černém: Globální hrozba (2019) D, 3D 13:40
Muži v černém: Globální hrozba (2019) T 16:00 20:00
Máma (2019) T 22:15
Podfukářky (2019) T 13:20 15:30 17:40 18:20 19:50 20:30 21:40 22:00
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) D 12:20 14:40 17:00 19:20
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) T 21:40
Psí poslání 2 (2019) T 13:10 21:00
Psí poslání 2 (2019) D 13:40 16:10 18:30
Rocketman (2019) T 16:10 18:50 21:20
Rodiče na tahu (2018) T 16:50 20:00
Tajný život mazlíčků 2 (2019) D 12:30 14:30 16:30 17:00 18:30 20:30
Tajný život mazlíčků 2 (2019) D, 3D 14:40
Tajný život mazlíčků 2 (2019) 21:50
UglyDolls (2019) D 12:10
X-Men: Dark Phoenix (2019) D 12:10
X-Men: Dark Phoenix (2019) T 19:10 21:10
Yesterday (2019) T 17:30
Zlo s lidskou tváří (2019) T 19:00 21:30
Šprtky to chtěj taky (2019) T 14:30 19:30
Muži v černém: … (2019) T 17:40
X-Men: Dark Phoenix (2019) T 16:50 19:20
Yesterday (2019) T 20:10
Muži v černém: … (2019) D, 3D 19:10
Muži v černém: … (2019) T 21:50
21:50
Tajný život mazlíčků 2 (2019) D, 3D 13:00 15:10 17:10
středa 26.6.2019
Aladin (2019) T 12:20 21:10
Aladin (2019) D 13:10 15:50 18:30
Avengers: Endgame (2019) D 12:40
Avengers: Endgame (2019) T 16:20
Bolest a sláva (2019) T 17:10
Godzilla II Král monster (2019) T 15:10 18:00 20:50
John Wick 3 (2019) T 13:20 16:20 19:10 22:00
Mia a bílý lev (2018) D 14:50
Mrňouskové 2: Daleko od domova (2018) D 12:50
Muži v černém: Globální hrozba (2019) D 12:40 15:10 18:40
Muži v černém: Globální hrozba (2019) D, 3D 13:40
Muži v černém: Globální hrozba (2019) T 16:00 20:00
Máma (2019) T 22:15
Podfukářky (2019) T 13:20 15:30 17:40 18:20 19:50 20:30 21:40 22:00
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) D 12:20 14:40 17:00 19:20
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) T 21:40
Psí poslání 2 (2019) T 13:10 21:00
Psí poslání 2 (2019) D 13:40 16:10 18:30
Rocketman (2019) T 16:10 17:30 18:50 21:20
Rodiče na tahu (2018) T 16:50 20:00
Tajný život mazlíčků 2 (2019) D 12:30 14:30 16:30 17:00 18:30 20:30
Tajný život mazlíčků 2 (2019) D, 3D 14:40
Tajný život mazlíčků 2 (2019) 21:50
UglyDolls (2019) D 12:10
X-Men: Dark Phoenix (2019) D 12:10
X-Men: Dark Phoenix (2019) T 19:10 21:10
Zlo s lidskou tváří (2019) T 19:00 21:30
Šprtky to chtěj taky (2019) T 14:30 19:30
Muži v černém: … (2019) T 17:40 20:10
X-Men: Dark Phoenix (2019) T 16:50 19:20
Muži v černém: … (2019) D, 3D 19:10
Muži v černém: … (2019) T 21:50
21:50
Tajný život mazlíčků 2 (2019) D, 3D 13:00 15:10 17:10

Praha - Cinema City Flora

tel. 255 742 021, Vinohradská 1612/149, Praha mapa
středa 19.6.2019
Aladin (2019) D 13:40 16:20
Aladin (2019) T 19:00
Avengers: Endgame (2019) D 14:10
Godzilla II Král monster (2019) T 17:45 20:30
John Wick 3 (2019) T 18:20 21:10
Muži v černém: Globální hrozba (2019) D, 3D 13:30 16:00
Muži v černém: Globální hrozba (2019) T 18:30 21:00
Máma (2019) T 21:50
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) D 12:20 14:40 17:00
Psí poslání 2 (2019) D 12:50 15:20 17:50
Rocketman (2019) T 13:10 15:40 20:20
Rodiče na tahu (2018) T 13:00 15:10 17:20 19:30 21:40
UglyDolls (2019) D 12:10
X-Men: Dark Phoenix (2019) D 14:00
X-Men: Dark Phoenix (2019) T 16:30 19:00 21:30
Šprtky to chtěj taky (2019) T 19:20 21:40
čtvrtek 20.6.2019
Aladin (2019) T 13:00 20:00
Aladin (2019) D 14:00 17:10
Godzilla II Král monster (2019) T 22:00
John Wick 3 (2019) T 18:20 21:10
Muži v černém: Globální hrozba (2019) D 13:20 16:00
Muži v černém: Globální hrozba (2019) T 18:30 21:00
Podfukářky (2019) T 13:10 15:20 17:30 19:40 21:50
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) D 12:20 14:40
Psí poslání 2 (2019) D 12:40 16:50
Rocketman (2019) T 15:40 19:10 21:50
Rodiče na tahu (2018) T 19:50
Tajný život mazlíčků 2 (2019) D 12:20 14:20 16:30 17:30 18:40 20:40
Tajný život mazlíčků 2 (2019) D, 3D 13:20 15:30
UglyDolls (2019) D 12:00
X-Men: Dark Phoenix (2019) D 17:20
X-Men: Dark Phoenix (2019) T 19:30 22:15
Šprtky to chtěj taky (2019) T 15:00
pátek 21.6.2019
Aladin (2019) T 13:00 20:00
Aladin (2019) D 14:00 17:10
Godzilla II Král monster (2019) T 22:00
John Wick 3 (2019) T 18:20 21:10
Muži v černém: Globální hrozba (2019) D 13:20 16:00
Muži v černém: Globální hrozba (2019) T 18:30 21:00
Podfukářky (2019) T 13:10 15:20 17:30 19:40 21:50
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) D 12:20 14:40
Psí poslání 2 (2019) D 12:40 16:50
Rocketman (2019) T 15:40 19:10 21:50
Rodiče na tahu (2018) T 19:50
Tajný život mazlíčků 2 (2019) D 12:20 14:20 16:30 17:30 18:40 20:40
Tajný život mazlíčků 2 (2019) D, 3D 13:20 15:30
UglyDolls (2019) D 12:00
X-Men: Dark Phoenix (2019) D 17:20
X-Men: Dark Phoenix (2019) T 19:30 22:15
Šprtky to chtěj taky (2019) T 15:00
sobota 22.6.2019
Aladin (2019) D 11:00 14:00 17:10
Aladin (2019) T 13:00 20:00
Godzilla II Král monster (2019) T 22:00
John Wick 3 (2019) T 18:20 21:10
Muži v černém: Globální hrozba (2019) D 10:40 13:20 16:00
Muži v černém: Globální hrozba (2019) T 18:30 21:00
Podfukářky (2019) T 11:00 13:10 15:20 17:30 19:40 21:50
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) D 10:00 12:20 14:40
Psí poslání 2 (2019) D 12:40 16:50
Rocketman (2019) T 10:10 15:40 19:10 21:50
Rodiče na tahu (2018) T 19:50
Tajný život mazlíčků 2 (2019) D 10:20
11:10
12:20 14:20 16:30 17:30 18:40 20:40
Tajný život mazlíčků 2 (2019) D, 3D 13:20 15:30
UglyDolls (2019) D 10:40
X-Men: Dark Phoenix (2019) D 17:20
X-Men: Dark Phoenix (2019) T 19:30 22:15
Šprtky to chtěj taky (2019) T 15:00
neděle 23.6.2019
Aladin (2019) D 11:00 14:00 17:10
Aladin (2019) T 13:00 20:00
Godzilla II Král monster (2019) T 22:00
John Wick 3 (2019) T 18:20 21:10
Muži v černém: Globální hrozba (2019) D 10:40 13:20 16:00
Muži v černém: Globální hrozba (2019) T 18:30 21:00
Podfukářky (2019) T 11:00 13:10 15:20 17:30 19:40 21:50
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) D 10:00 12:20 14:40
Psí poslání 2 (2019) D 12:40 16:50
Rocketman (2019) T 10:10 15:40 19:10 21:50
Rodiče na tahu (2018) T 19:50
Tajný život mazlíčků 2 (2019) D 10:20
11:10
12:20 14:20 16:30 17:30 18:40 20:40
Tajný život mazlíčků 2 (2019) D, 3D 13:20 15:30
UglyDolls (2019) D 10:40
X-Men: Dark Phoenix (2019) D 17:20
X-Men: Dark Phoenix (2019) T 19:30 22:15
Šprtky to chtěj taky (2019) T 15:00
pondělí 24.6.2019
Aladin (2019) T 13:00 20:00
Aladin (2019) D 14:00 17:10
Godzilla II Král monster (2019) T 22:00
John Wick 3 (2019) T 18:20 21:10
Muži v černém: Globální hrozba (2019) D 13:20 16:00
Muži v černém: Globální hrozba (2019) T 18:30 21:00
Podfukářky (2019) T 13:10 15:20 17:30 19:40 21:50
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) D 12:20 14:40
Psí poslání 2 (2019) D 12:40 16:50
Rocketman (2019) T 15:40 19:10 21:50
Rodiče na tahu (2018) T 19:50
Tajný život mazlíčků 2 (2019) D 12:20 14:20 16:30 17:30 18:40 20:40
Tajný život mazlíčků 2 (2019) D, 3D 13:20 15:30
UglyDolls (2019) D 12:00
X-Men: Dark Phoenix (2019) D 17:20
X-Men: Dark Phoenix (2019) T 19:30 22:15
Šprtky to chtěj taky (2019) T 15:00
úterý 25.6.2019
Aladin (2019) T 13:00 20:00
Aladin (2019) D 14:00 17:10
Godzilla II Král monster (2019) T 22:00
John Wick 3 (2019) T 18:20 21:10
Muži v černém: Globální hrozba (2019) D 13:20 16:00
Muži v černém: Globální hrozba (2019) T 18:30 21:00
Podfukářky (2019) T 13:10 15:20 17:30 19:40 21:50
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) D 12:20 14:40
Psí poslání 2 (2019) D 12:40 16:50
Rocketman (2019) T 15:40 19:10 21:50
Rodiče na tahu (2018) T 19:50
Tajný život mazlíčků 2 (2019) D 12:20 14:20 16:30 17:30 18:40 20:40
Tajný život mazlíčků 2 (2019) D, 3D 13:20 15:30
UglyDolls (2019) D 12:00
X-Men: Dark Phoenix (2019) D 17:20
X-Men: Dark Phoenix (2019) T 22:15
Yesterday (2019) T 19:30
Šprtky to chtěj taky (2019) T 15:00
středa 26.6.2019
Aladin (2019) T 13:00 20:00
Aladin (2019) D 14:00 17:10
Godzilla II Král monster (2019) T 22:00
John Wick 3 (2019) T 18:20 21:10
Muži v černém: Globální hrozba (2019) D 13:20 16:00
Muži v černém: Globální hrozba (2019) T 18:30 21:00
Podfukářky (2019) T 13:10 15:20 17:30 19:40 21:50
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) D 12:20 14:40
Psí poslání 2 (2019) D 12:40 16:50
Rocketman (2019) T 15:40 19:10 21:50
Rodiče na tahu (2018) T 19:50
Tajný život mazlíčků 2 (2019) D 12:20 14:20 16:30 17:30 18:40 20:40
Tajný život mazlíčků 2 (2019) D, 3D 13:20 15:30
UglyDolls (2019) D 12:00
X-Men: Dark Phoenix (2019) D 17:20
X-Men: Dark Phoenix (2019) T 19:30 22:15
Šprtky to chtěj taky (2019) T 15:00

Praha - Cinema City Galaxie

tel. 267 900 567, Arkalycká 833/1, Praha mapa
středa 19.6.2019
Aladin (2019) D 16:20
Aladin (2019) T 18:50
Avengers: Endgame (2019) D 16:10 19:50
Godzilla II Král monster (2019) T 15:00 17:45 20:30
John Wick 3 (2019) T 20:00
Muži v černém: Globální hrozba (2019) D 16:00
Muži v černém: Globální hrozba (2019) T 18:30 21:00
Máma (2019) T 21:40
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) D 15:10 17:00
Psí poslání 2 (2019) D 15:20 17:50
Rocketman (2019) T 17:30 20:15
Rodiče na tahu (2018) T 15:50 18:10 20:20
UglyDolls (2019) D 15:00
X-Men: Dark Phoenix (2019) T 16:30 19:00 21:30
Šprtky to chtěj taky (2019) T 19:20 21:40
čtvrtek 20.6.2019
Aladin (2019) D 15:10 17:50
John Wick 3 (2019) T 15:40 20:10 21:00
Muži v černém: Globální hrozba (2019) D 16:20
Muži v černém: Globální hrozba (2019) T 18:50 21:20
Podfukářky (2019) T 15:00 17:10 19:10 21:30
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) D 15:30 17:50
Psí poslání 2 (2019) D 16:10
Rocketman (2019) T 18:30 21:10
Rodiče na tahu (2018) T 19:30
Tajný život mazlíčků 2 (2019) D, 3D 15:00
Tajný život mazlíčků 2 (2019) D 16:00 17:00 18:00 20:10
X-Men: Dark Phoenix (2019) D 16:50
X-Men: Dark Phoenix (2019) T 19:20
Šprtky to chtěj taky (2019) T 18:40 20:40
pátek 21.6.2019
Aladin (2019) D 15:10 17:50
John Wick 3 (2019) T 15:40 20:10 21:00
Muži v černém: Globální hrozba (2019) D 16:20
Muži v černém: Globální hrozba (2019) T 18:50 21:20
Podfukářky (2019) T 15:00 17:10 19:10 21:30
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) D 15:30 17:50
Psí poslání 2 (2019) D 16:10
Rocketman (2019) T 18:30 21:10
Rodiče na tahu (2018) T 19:30 21:50
Tajný život mazlíčků 2 (2019) D, 3D 15:00
Tajný život mazlíčků 2 (2019) D 16:00 17:00 18:00 20:10
X-Men: Dark Phoenix (2019) D 16:50
X-Men: Dark Phoenix (2019) T 19:20 21:50
Šprtky to chtěj taky (2019) T 18:40 20:40
sobota 22.6.2019
Aladin (2019) D 15:10 17:50
Avengers: Endgame (2019) D 11:30
John Wick 3 (2019) T 15:40 20:10 21:00
Muži v černém: Globální hrozba (2019) D 11:20 13:50 16:20
Muži v černém: Globální hrozba (2019) T 18:50 21:20
Podfukářky (2019) T 12:40 15:00 17:10 19:10 21:30
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) D 11:00 13:20 15:30 17:50
Psí poslání 2 (2019) D 11:10 13:40 16:10
Rocketman (2019) T 12:00 18:30 21:10
Rodiče na tahu (2018) T 19:30 21:50
Tajný život mazlíčků 2 (2019) D 11:00 12:00 14:00 16:00 17:00 18:00 20:10
Tajný život mazlíčků 2 (2019) D, 3D 13:00 15:00
UglyDolls (2019) D 11:30 13:30
X-Men: Dark Phoenix (2019) D 14:30 16:50
X-Men: Dark Phoenix (2019) T 19:20 21:50
Šprtky to chtěj taky (2019) T 18:40 20:40
neděle 23.6.2019
Aladin (2019) D 15:10 17:50
Avengers: Endgame (2019) D 11:30
John Wick 3 (2019) T 15:40 20:10 21:00
Muži v černém: Globální hrozba (2019) D 11:20 13:50 16:20
Muži v černém: Globální hrozba (2019) T 18:50 21:20
Podfukářky (2019) T 12:40 15:00 17:10 19:10 21:30
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) D 11:00 13:20 15:30 17:50
Psí poslání 2 (2019) D 11:10 13:40 16:10
Rocketman (2019) T 12:00 18:30 21:10
Rodiče na tahu (2018) T 19:30
Tajný život mazlíčků 2 (2019) D 11:00 12:00 14:00 16:00 17:00 18:00 20:10
Tajný život mazlíčků 2 (2019) D, 3D 13:00 15:00
UglyDolls (2019) D 11:30 13:30
X-Men: Dark Phoenix (2019) D 14:30 16:50
X-Men: Dark Phoenix (2019) T 19:20
Šprtky to chtěj taky (2019) T 18:40 20:40
pondělí 24.6.2019
Aladin (2019) D 15:10 17:50
John Wick 3 (2019) T 15:40 20:10 21:00
Muži v černém: Globální hrozba (2019) D 16:20
Muži v černém: Globální hrozba (2019) T 18:50 21:20
Podfukářky (2019) T 15:00 17:10 19:10 21:30
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) D 15:30 17:50
Psí poslání 2 (2019) D 16:10
Rocketman (2019) T 18:30 21:10
Rodiče na tahu (2018) T 19:30
Tajný život mazlíčků 2 (2019) D, 3D 15:00
Tajný život mazlíčků 2 (2019) D 16:00 17:00 18:00 20:10
X-Men: Dark Phoenix (2019) D 16:50
X-Men: Dark Phoenix (2019) T 19:20
Šprtky to chtěj taky (2019) T 18:40 20:40
úterý 25.6.2019
Aladin (2019) D 15:10 17:50
John Wick 3 (2019) T 15:40 20:10 21:00
Muži v černém: Globální hrozba (2019) D 16:20
Muži v černém: Globální hrozba (2019) T 18:50 21:20
Podfukářky (2019) T 15:00 17:10 19:10 21:30
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) D 15:30 17:50
Psí poslání 2 (2019) D 16:10
Rocketman (2019) T 18:30 21:10
Rodiče na tahu (2018) T 19:30
Tajný život mazlíčků 2 (2019) D, 3D 15:00
Tajný život mazlíčků 2 (2019) D 16:00 17:00 18:00 20:10
X-Men: Dark Phoenix (2019) D 16:50
X-Men: Dark Phoenix (2019) T 19:20
Yesterday (2019) T 18:30
Šprtky to chtěj taky (2019) T 20:40
středa 26.6.2019
Aladin (2019) D 15:10 17:50
John Wick 3 (2019) T 15:40 20:10 21:00
Muži v černém: Globální hrozba (2019) D 16:20
Muži v černém: Globální hrozba (2019) T 18:50 21:20
Podfukářky (2019) T 15:00 17:10 19:10 21:30
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) D 15:30 17:50
Psí poslání 2 (2019) D 16:10
Rocketman (2019) T 18:30 21:10
Rodiče na tahu (2018) T 19:30
Tajný život mazlíčků 2 (2019) D, 3D 15:00
Tajný život mazlíčků 2 (2019) D 16:00 17:00 18:00 20:10
X-Men: Dark Phoenix (2019) D 16:50
X-Men: Dark Phoenix (2019) T 19:20
Šprtky to chtěj taky (2019) T 18:40 20:40

Praha - Cinema City Letňany

tel. 255 742 021, Veselská 663, Praha mapa
středa 19.6.2019
Aladin (2019) D 15:10 17:50
Avengers: Endgame (2019) D 15:10
Bolest a sláva (2019) T 16:50
Godzilla II Král monster (2019) T 14:45 17:30 20:20
Jak vycvičit draka 3 (2019) D 14:00
John Wick 3 (2019) T 14:20 17:10 20:00 21:10
Muži v černém: Globální hrozba (2019) D 15:00 17:30
Muži v černém: Globální hrozba (2019) T 18:10 20:00 21:40
Máma (2019) T 18:50
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) D 14:20 15:20 17:40
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) T 20:10
Psí poslání 2 (2019) D 14:40 17:00
Psí poslání 2 (2019) T 19:20
Rocketman (2019) T 16:10 18:40 20:30
Rodiče na tahu (2018) T 15:40 18:00 20:20
Syn temnoty (2019) T 21:00
TvMiniUni: Zloděj otázek (2019) 14:00
X-Men: Dark Phoenix (2019) D 14:10 16:40
X-Men: Dark Phoenix (2019) T 19:10 21:50
Zlo s lidskou tváří (2019) T 19:10 21:30
Šprtky to chtěj taky (2019) T 15:50 20:40
čtvrtek 20.6.2019
Aladin (2019) D 15:30 18:10
Aladin (2019) T 20:50
Avengers: Endgame (2019) D 15:10
Bolest a sláva (2019) T 16:00
Godzilla II Král monster (2019) T 17:20 21:00
John Wick 3 (2019) T 14:50 17:40 20:30
Muži v černém: Globální hrozba (2019) D 16:10 19:00
Muži v černém: Globální hrozba (2019) T 18:40 21:10
Podfukářky (2019) T 14:40 16:50 19:00 21:10
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) D 14:30 16:50
Psí poslání 2 (2019) D 14:10 16:40
Rocketman (2019) T 19:10 21:40
Rodiče na tahu (2018) T 18:50 21:20
Syn temnoty (2019) T 21:30
Tajný život mazlíčků 2 (2019) D 14:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00
Tajný život mazlíčků 2 (2019) D, 3D 15:00
UglyDolls (2019) D 14:10
X-Men: Dark Phoenix (2019) D 14:00 16:20
X-Men: Dark Phoenix (2019) T 18:50 21:20
Zlo s lidskou tváří (2019) T 18:20 20:40
Šprtky to chtěj taky (2019) T 15:10 20:10
pátek 21.6.2019
Aladin (2019) D 15:30 18:10
Aladin (2019) T 20:50
Avengers: Endgame (2019) D 15:10
Bolest a sláva (2019) T 16:00
Godzilla II Král monster (2019) T 17:20 21:00
John Wick 3 (2019) T 14:50 17:40 20:30
Muži v černém: Globální hrozba (2019) D 16:10 19:00
Muži v černém: Globální hrozba (2019) T 18:40 21:10
Podfukářky (2019) T 14:40 16:50 19:00 21:10
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) D 14:30 16:50
Psí poslání 2 (2019) D 14:10 16:40
Rocketman (2019) T 19:10 21:40
Rodiče na tahu (2018) T 18:50 21:20
Syn temnoty (2019) T 21:30
Tajný život mazlíčků 2 (2019) D 14:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00
Tajný život mazlíčků 2 (2019) D, 3D 15:00
UglyDolls (2019) D 14:10
X-Men: Dark Phoenix (2019) D 14:00 16:20
X-Men: Dark Phoenix (2019) T 18:50 21:20
Zlo s lidskou tváří (2019) T 18:20 20:40
Šprtky to chtěj taky (2019) T 15:10 20:10
sobota 22.6.2019
Aladin (2019) D 11:00 12:50 15:30 18:10
Aladin (2019) T 20:50
Avengers: Endgame (2019) D 11:20 15:10
Bolest a sláva (2019) T 16:00
Godzilla II Král monster (2019) T 17:20 21:00
John Wick 3 (2019) T 14:50 17:40 20:30
Muži v černém: Globální hrozba (2019) D 11:10 13:40 16:10 19:00
Muži v černém: Globální hrozba (2019) D, 3D 12:20
Muži v černém: Globální hrozba (2019) T 18:40 21:10
Podfukářky (2019) T 12:30 14:40 16:50 19:00 21:10
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) D 11:20 12:10 14:30 16:50
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) T 13:40
Psí poslání 2 (2019) D 11:50 14:10 16:40
Rocketman (2019) T 19:10 21:40
Rodiče na tahu (2018) T 18:50 21:20
Syn temnoty (2019) T 21:30
Tajný život mazlíčků 2 (2019) D 11:00 12:00 14:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00
Tajný život mazlíčků 2 (2019) D, 3D 13:00 15:00
UglyDolls (2019) D 11:10 13:10
X-Men: Dark Phoenix (2019) D 13:50 16:20
X-Men: Dark Phoenix (2019) T 18:50 21:20
Zlo s lidskou tváří (2019) T 18:20 20:40
Šprtky to chtěj taky (2019) T 15:10 20:10
neděle 23.6.2019
Aladin (2019) D 11:00 12:50 15:30 18:10
Aladin (2019) T 20:50
Avengers: Endgame (2019) D 11:20 15:10
Bolest a sláva (2019) T 16:00
Godzilla II Král monster (2019) T 17:20 21:00
John Wick 3 (2019) T 14:50 17:40 20:30
Muži v černém: Globální hrozba (2019) D 11:10 13:40 16:10 19:00
Muži v černém: Globální hrozba (2019) D, 3D 12:20
Muži v černém: Globální hrozba (2019) T 18:40 21:10
Podfukářky (2019) T 12:30 14:40 16:50 19:00 21:10
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) D 11:20 12:10 14:30 16:50
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) T 13:40
Psí poslání 2 (2019) D 11:50 14:10 16:40
Rocketman (2019) T 19:10 21:40
Rodiče na tahu (2018) T 18:50 21:20
Syn temnoty (2019) T 21:30
Tajný život mazlíčků 2 (2019) D 11:00 12:00 14:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00
Tajný život mazlíčků 2 (2019) D, 3D 13:00 15:00
UglyDolls (2019) D 11:10 13:10
X-Men: Dark Phoenix (2019) D 13:50 16:20
X-Men: Dark Phoenix (2019) T 18:50 21:20
Zlo s lidskou tváří (2019) T 18:20 20:40
Šprtky to chtěj taky (2019) T 15:10 20:10
pondělí 24.6.2019
Aladin (2019) D 15:30 18:10
Aladin (2019) T 20:50
Avengers: Endgame (2019) D 15:10
Bolest a sláva (2019) T 16:00
Godzilla II Král monster (2019) T 17:20 21:00
John Wick 3 (2019) T 14:50 17:40 20:30
Muži v černém: Globální hrozba (2019) D 16:10 19:00
Muži v černém: Globální hrozba (2019) T 18:40 21:10
Podfukářky (2019) T 14:40 16:50 19:00 21:10
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) D 14:30 16:50
Psí poslání 2 (2019) D 14:10 16:40
Rocketman (2019) T 19:10 21:40
Rodiče na tahu (2018) T 18:50 21:20
Syn temnoty (2019) T 21:30
Tajný život mazlíčků 2 (2019) D 14:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00
Tajný život mazlíčků 2 (2019) D, 3D 15:00
UglyDolls (2019) D 14:10
X-Men: Dark Phoenix (2019) D 14:00 16:20
X-Men: Dark Phoenix (2019) T 18:50 21:20
Zlo s lidskou tváří (2019) T 18:20 20:40
Šprtky to chtěj taky (2019) T 15:10 20:10
úterý 25.6.2019
Aladin (2019) D 15:30
Aladin (2019) T 20:50
Avengers: Endgame (2019) D 15:10
Bolest a sláva (2019) T 16:00
Godzilla II Král monster (2019) T 17:20 21:00
John Wick 3 (2019) T 14:50 17:40 20:30
Muži v černém: Globální hrozba (2019) D 16:10 19:00
Muži v černém: Globální hrozba (2019) T 18:40 21:10
Podfukářky (2019) T 14:40 16:50 19:00 21:10
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) D 14:30 16:50
Psí poslání 2 (2019) D 14:10 16:40
Rocketman (2019) T 19:10 21:40
Rodiče na tahu (2018) T 18:50 21:20
Syn temnoty (2019) T 21:30
Tajný život mazlíčků 2 (2019) D 14:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00
Tajný život mazlíčků 2 (2019) D, 3D 15:00
UglyDolls (2019) D 14:10
X-Men: Dark Phoenix (2019) D 14:00 16:20
X-Men: Dark Phoenix (2019) T 18:50 21:20
Yesterday (2019) T 18:10
Zlo s lidskou tváří (2019) T 18:20 20:40
Šprtky to chtěj taky (2019) T 15:10 20:10
středa 26.6.2019
Aladin (2019) D 15:30 18:10
Aladin (2019) T 20:50
Avengers: Endgame (2019) D 15:10
Bolest a sláva (2019) T 16:00
Godzilla II Král monster (2019) T 17:20 21:00
John Wick 3 (2019) T 14:50 17:40 20:30
Muži v černém: Globální hrozba (2019) D 16:10 19:00
Muži v černém: Globální hrozba (2019) T 18:40 21:10
Podfukářky (2019) T 14:40 16:50 19:00 21:10
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) D 14:30 16:50
Psí poslání 2 (2019) D 14:10 16:40
Rocketman (2019) T 19:10 21:40
Rodiče na tahu (2018) T 18:50 21:20
Syn temnoty (2019) T 21:30
Tajný život mazlíčků 2 (2019) D 14:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00
Tajný život mazlíčků 2 (2019) D, 3D 15:00
UglyDolls (2019) D 14:10
X-Men: Dark Phoenix (2019) D 14:00 16:20
X-Men: Dark Phoenix (2019) T 18:50 21:20
Zlo s lidskou tváří (2019) T 18:20 20:40
Šprtky to chtěj taky (2019) T 15:10 20:10

Praha - Cinema City Nový Smíchov

tel. 255 742 021, Plzeňská 233/8, Praha mapa
středa 19.6.2019
Aladin (2019) D 12:10 14:50 17:30
Aladin (2019) D, 3D 13:30
Aladin (2019) T 20:20
Avengers: Endgame (2019) D 12:40
Bolest a sláva (2019) T 18:40
Godzilla II Král monster (2019) T 14:30 17:20 20:10
John Wick 3 (2019) T 18:50 21:40
Muži v černém: Globální hrozba (2019) D 13:30 16:00 19:00
Muži v černém: Globální hrozba (2019) T 16:10 18:30 21:00
Máma (2019) T 21:30
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) D 12:20 14:30 16:50
Psí poslání 2 (2019) D 12:30 14:50 17:10
Psí poslání 2 (2019) T 19:30
Rocketman (2019) T 13:50 16:20 18:50 21:20
Rodiče na tahu (2018) T 12:30 14:40 16:50 19:00 21:10
Syn temnoty (2019) T 21:50
V oblacích (2019) D 12:30
X-Men: Dark Phoenix (2019) T 12:50 17:50 20:30 21:20
X-Men: Dark Phoenix (2019) D 13:50 15:20 16:20 18:50
Zlo s lidskou tváří (2019) T 21:00
Šprtky to chtěj taky (2019) T 16:20
Muži v černém: … (2019) D, 3D 12:00 14:30
Muži v černém: … (2019) T 17:00 19:30 22:00
čtvrtek 20.6.2019
Aladin (2019) D 13:40 16:20
Aladin (2019) T 19:00 21:40
Avengers: Endgame (2019) D 13:50
Godzilla II Král monster (2019) T 14:30 17:20 20:50
John Wick 3 (2019) T 13:10 15:50 18:40 21:30
Mia a bílý lev (2018) D 12:10
Muži v černém: Globální hrozba (2019) D 12:50 15:20
Muži v černém: Globální hrozba (2019) T 17:50 20:30
Podfukářky (2019) T 13:20 15:20 17:20 19:30 21:40
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) D 14:20 16:50
Psí poslání 2 (2019) D 13:30 16:00 18:20
Rocketman (2019) T 13:20 16:10 18:50 21:20
Rodiče na tahu (2018) T 19:50 22:10
Syn temnoty (2019) T 22:20
Tajný život mazlíčků 2 (2019) D 13:00 15:00 17:00 19:00
Tajný život mazlíčků 2 (2019) 20:20 21:00
V oblacích (2019) D 12:30
X-Men: Dark Phoenix (2019) D 12:40 15:10 17:40
X-Men: Dark Phoenix (2019) T 20:10
Zlo s lidskou tváří (2019) T 19:20 22:00
Šprtky to chtěj taky (2019) T 17:30
Muži v černém: … (2019) D, 3D 18:30
Muži v černém: … (2019) T 21:10
Tajný život mazlíčků 2 (2019) D, 3D 12:30 14:30 16:30
pátek 21.6.2019
Aladin (2019) D 13:40 16:20
Aladin (2019) T 19:00 21:40
Avengers: Endgame (2019) D 13:50
Godzilla II Král monster (2019) T 14:30 17:20 20:50
John Wick 3 (2019) T 13:10 15:50 18:40 21:30
Mia a bílý lev (2018) D 12:10
Muži v černém: Globální hrozba (2019) D 12:50 15:20
Muži v černém: Globální hrozba (2019) T 17:50 20:30
Podfukářky (2019) T 13:20 15:20 17:20 19:30 21:40
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) D 14:20 16:50
Psí poslání 2 (2019) D 13:30 16:00 18:20
Rocketman (2019) T 13:20 16:10 18:50 21:20
Rodiče na tahu (2018) T 19:50 22:10
Syn temnoty (2019) T 22:20
Tajný život mazlíčků 2 (2019) D 13:00 15:00 17:00 19:00
Tajný život mazlíčků 2 (2019) 20:20 21:00
V oblacích (2019) D 12:30
X-Men: Dark Phoenix (2019) D 12:40 15:10 17:40
X-Men: Dark Phoenix (2019) T 20:10
Zlo s lidskou tváří (2019) T 19:20 22:00
Šprtky to chtěj taky (2019) T 17:30
Muži v černém: … (2019) D, 3D 18:30
Muži v černém: … (2019) T 21:10
Tajný život mazlíčků 2 (2019) D, 3D 12:30 14:30 16:30
sobota 22.6.2019
Aladin (2019) D 10:50 13:40 16:20
Aladin (2019) T 19:00 21:40
Avengers: Endgame (2019) D 13:50
Godzilla II Král monster (2019) T 14:30 17:20 20:50
John Wick 3 (2019) T 13:10 15:50 18:40 21:30
Mia a bílý lev (2018) D 10:50
Muži v černém: Globální hrozba (2019) D 10:20 12:50 15:20
Muži v černém: Globální hrozba (2019) T 17:50 20:30
Podfukářky (2019) T 11:20 13:20 15:20 17:20 19:30 21:40
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) D 11:50 14:20 16:50
Psí poslání 2 (2019) D 11:10 13:30 16:00 18:20
Rocketman (2019) T 10:40 13:20 16:10 18:50 21:20
Rodiče na tahu (2018) T 19:50 22:10
Syn temnoty (2019) T 22:20
Tajný život mazlíčků 2 (2019) D 11:00 13:00 15:00 17:00 19:00
Tajný život mazlíčků 2 (2019) 20:20 21:00
V oblacích (2019) D 10:20 12:30
X-Men: Dark Phoenix (2019) D 10:10 12:40 15:10 17:40
X-Men: Dark Phoenix (2019) T 20:10
Zlo s lidskou tváří (2019) T 19:20 22:00
Šprtky to chtěj taky (2019) T 11:30 17:30
Muži v černém: … (2019) D, 3D 18:30
Muži v černém: … (2019) T 21:10
Tajný život mazlíčků 2 (2019) D, 3D 10:30 12:30 14:30 16:30
neděle 23.6.2019
Aladin (2019) D 10:50 13:40 16:20
Aladin (2019) T 19:00 21:40
Avengers: Endgame (2019) D 13:50
Godzilla II Král monster (2019) T 14:30 17:20 20:50
John Wick 3 (2019) T 13:10 15:50 18:40 21:30
Mia a bílý lev (2018) D 10:50
Muži v černém: Globální hrozba (2019) D 10:20 12:50 15:20
Muži v černém: Globální hrozba (2019) T 17:50 20:30
Podfukářky (2019) T 11:20 13:20 15:20 17:20 19:30 21:40
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) D 11:50 14:20 16:50
Psí poslání 2 (2019) D 11:10 13:30 16:00 18:20
Rocketman (2019) T 10:40 13:20 16:10 18:50 21:20
Rodiče na tahu (2018) T 19:50 22:10
Syn temnoty (2019) T 22:20
Tajný život mazlíčků 2 (2019) D 11:00 13:00 15:00 17:00 19:00
Tajný život mazlíčků 2 (2019) 20:20 21:00
V oblacích (2019) D 10:20 12:30
X-Men: Dark Phoenix (2019) D 10:10 12:40 15:10 17:40
X-Men: Dark Phoenix (2019) T 20:10
Zlo s lidskou tváří (2019) T 19:20 22:00
Šprtky to chtěj taky (2019) T 11:30 17:30
Muži v černém: … (2019) D, 3D 18:30
Muži v černém: … (2019) T 21:10
Tajný život mazlíčků 2 (2019) D, 3D 10:30 12:30 14:30 16:30
pondělí 24.6.2019
Aladin (2019) D 13:40 16:20
Aladin (2019) T 19:00 21:40
Avengers: Endgame (2019) D 13:50
Godzilla II Král monster (2019) T 14:30 17:20 20:50
John Wick 3 (2019) T 13:10 15:50 18:40 21:30
Mia a bílý lev (2018) D 12:10
Muži v černém: Globální hrozba (2019) D 12:50 15:20
Muži v černém: Globální hrozba (2019) T 17:50 20:30
Podfukářky (2019) T 13:20 15:20 17:20 19:30 21:40
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) D 14:20 16:50
Psí poslání 2 (2019) D 13:30 16:00 18:20
Rocketman (2019) T 13:20 16:10 18:50 21:20
Rodiče na tahu (2018) T 19:50 22:10
Syn temnoty (2019) T 22:20
Tajný život mazlíčků 2 (2019) D 13:00 15:00 17:00 19:00
Tajný život mazlíčků 2 (2019) 20:20 21:00
V oblacích (2019) D 12:30
X-Men: Dark Phoenix (2019) D 12:40 15:10 17:40
X-Men: Dark Phoenix (2019) T 20:10
Zlo s lidskou tváří (2019) T 19:20 22:00
Šprtky to chtěj taky (2019) T 17:30
Muži v černém: … (2019) D, 3D 18:30
Muži v černém: … (2019) T 21:10
Tajný život mazlíčků 2 (2019) D, 3D 12:30 14:30 16:30
úterý 25.6.2019
Aladin (2019) D 13:40 16:20
Aladin (2019) T 19:00 21:40
Avengers: Endgame (2019) D 13:50
Godzilla II Král monster (2019) T 14:30 20:50
John Wick 3 (2019) T 13:10 15:50 18:40 21:30
Mia a bílý lev (2018) D 12:10
Muži v černém: Globální hrozba (2019) D 12:50 15:20
Muži v černém: Globální hrozba (2019) T 17:50 20:30
Podfukářky (2019) T 13:20 15:20 17:20 19:30 21:40
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) D 14:20 16:50
Psí poslání 2 (2019) D 13:30 16:00 18:20
Rocketman (2019) T 16:10 18:50 21:20
Rodiče na tahu (2018) T 19:50 22:10
Syn temnoty (2019) T 22:20
Tajný život mazlíčků 2 (2019) D 13:00 15:00 17:00 19:00
Tajný život mazlíčků 2 (2019) 20:20 21:00
V oblacích (2019) D 12:30
X-Men: Dark Phoenix (2019) D 12:40 15:10 17:40
X-Men: Dark Phoenix (2019) T 20:10
Yesterday (2019) T 18:00
Zlo s lidskou tváří (2019) T 19:20 22:00
Šprtky to chtěj taky (2019) T 17:30
Muži v černém: … (2019) D, 3D 18:30
Muži v černém: … (2019) T 21:10
Tajný život mazlíčků 2 (2019) D, 3D 12:30 14:30 16:30
středa 26.6.2019
Aladin (2019) D 13:40 16:20
Aladin (2019) T 19:00 21:40
Avengers: Endgame (2019) D 13:50
Godzilla II Král monster (2019) T 14:30 17:20 20:50
John Wick 3 (2019) T 13:10 15:50 18:40 21:30
Mia a bílý lev (2018) D 12:10
Muži v černém: Globální hrozba (2019) D 12:50 15:20
Muži v černém: Globální hrozba (2019) T 17:50 20:30
Podfukářky (2019) T 13:20 15:20 17:20 19:30 21:40
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) D 14:20 16:50
Psí poslání 2 (2019) D 13:30 16:00 18:20
Rocketman (2019) T 13:20 16:10 18:50 21:20
Rodiče na tahu (2018) T 19:50 22:10
Syn temnoty (2019) T 22:20
Tajný život mazlíčků 2 (2019) D 13:00 15:00 17:00 19:00
Tajný život mazlíčků 2 (2019) 20:20 21:00
V oblacích (2019) D 12:30
X-Men: Dark Phoenix (2019) D 12:40 15:10 17:40
X-Men: Dark Phoenix (2019) T 20:10
Zlo s lidskou tváří (2019) T 19:20 22:00
Šprtky to chtěj taky (2019) T 17:30
Muži v černém: … (2019) D, 3D 18:30
Muži v černém: … (2019) T 21:10
Tajný život mazlíčků 2 (2019) D, 3D 12:30 14:30 16:30

Praha - Cinema City Slovanský dům

tel. 255 742 021, Na Příkopě 859/22, Praha mapa
středa 19.6.2019
Aladin (2019) D 12:30
Aladin (2019) T 15:10 17:50 20:40
Avengers: Endgame (2019) T 12:40 16:20 20:00
Godzilla II Král monster (2019) T 15:50 18:40 21:30
Jak vycvičit draka 3 (2019) D 12:10
John Wick 3 (2019) T 16:30 19:10 21:50
Muži v černém: Globální hrozba (2019) D 12:20 14:50
Muži v černém: Globální hrozba (2019) D, 3D 13:10
Muži v černém: Globální hrozba (2019) T 17:20 19:50 22:20
Máma (2019) T 20:10 22:20
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) D 12:20
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) T 14:40 16:50
Psí poslání 2 (2019) D 13:00
Psí poslání 2 (2019) T 15:20 17:40
Rocketman (2019) T 12:30 15:30 18:00 20:30
Rodiče na tahu (2018) T 13:30 15:40 17:50 20:00 22:10
Syn temnoty (2019) T 21:40
X-Men: Dark Phoenix (2019) D 12:00
X-Men: Dark Phoenix (2019) T 14:30 17:00 19:30 22:00
Zlo s lidskou tváří (2019) T 19:10
Šprtky to chtěj taky (2019) T 14:20
čtvrtek 20.6.2019
Aladin (2019) D 13:20
Aladin (2019) T 16:10 18:50
Avengers: Endgame (2019) T 12:30 15:10
Godzilla II Král monster (2019) T 18:30 21:40
John Wick 3 (2019) T 20:10
Muži v černém: Globální hrozba (2019) D 13:30
Muži v černém: Globální hrozba (2019) T 16:00 18:30 21:00
Podfukářky (2019) T 12:30 14:40 16:50 19:00 21:10
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) D 13:20
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) T 15:50
Psí poslání 2 (2019) D 12:00
Psí poslání 2 (2019) T 14:20 16:40
Rocketman (2019) T 12:40 19:10 21:40
Rodiče na tahu (2018) T 18:40 20:50
Tajný život mazlíčků 2 (2019) 12:00 19:30 21:30
Tajný život mazlíčků 2 (2019) D 12:20 13:30 15:30 17:30
Tajný život mazlíčků 2 (2019) D, 3D 14:00 16:00 18:00
X-Men: Dark Phoenix (2019) D 14:20
X-Men: Dark Phoenix (2019) T 16:50 19:20 21:50
Zlo s lidskou tváří (2019) T 18:20 20:40
Šprtky to chtěj taky (2019) T 16:10 21:20
pátek 21.6.2019
Aladin (2019) D 13:20
Aladin (2019) T 16:10 18:50
Avengers: Endgame (2019) T 12:30 15:10
Godzilla II Král monster (2019) T 18:30 21:40
John Wick 3 (2019) T 20:10
Muži v černém: Globální hrozba (2019) D 13:30
Muži v černém: Globální hrozba (2019) T 16:00 18:30 21:00
Podfukářky (2019) T 12:30 14:40 16:50 19:00 21:10
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) D 13:20
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) T 15:50
Psí poslání 2 (2019) D 12:00
Psí poslání 2 (2019) T 14:20 16:40
Rocketman (2019) T 12:40 19:10 21:40
Rodiče na tahu (2018) T 18:40 20:50
Tajný život mazlíčků 2 (2019) 12:00 19:30 21:30
Tajný život mazlíčků 2 (2019) D 12:20 13:30 15:30 17:30
Tajný život mazlíčků 2 (2019) D, 3D 14:00 16:00 18:00
X-Men: Dark Phoenix (2019) D 14:20
X-Men: Dark Phoenix (2019) T 16:50 19:20 21:50
Zlo s lidskou tváří (2019) T 18:20 20:40
Šprtky to chtěj taky (2019) T 16:10 21:20
sobota 22.6.2019
Aladin (2019) D 13:20
Aladin (2019) T 16:10 18:50
Avengers: Endgame (2019) T 12:30 15:10
Godzilla II Král monster (2019) T 18:30 21:40
John Wick 3 (2019) T 20:10
Muži v černém: Globální hrozba (2019) D 13:30
Muži v černém: Globální hrozba (2019) T 16:00 18:30 21:00
Podfukářky (2019) T 12:30 14:40 16:50 19:00 21:10
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) D 13:20
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) T 15:50
Psí poslání 2 (2019) D 12:00
Psí poslání 2 (2019) T 14:20 16:40
Rocketman (2019) T 12:40 19:10 21:40
Rodiče na tahu (2018) T 18:40 20:50
Tajný život mazlíčků 2 (2019) 12:00 19:30 21:30
Tajný život mazlíčků 2 (2019) D 12:20 13:30 15:30 17:30
Tajný život mazlíčků 2 (2019) D, 3D 14:00 16:00 18:00
X-Men: Dark Phoenix (2019) D 14:20
X-Men: Dark Phoenix (2019) T 16:50 19:20 21:50
Zlo s lidskou tváří (2019) T 18:20 20:40
Šprtky to chtěj taky (2019) T 16:10 21:20
neděle 23.6.2019
Aladin (2019) D 13:20
Aladin (2019) T 16:10 18:50
Avengers: Endgame (2019) T 12:30 15:10
Godzilla II Král monster (2019) T 18:30 21:40
John Wick 3 (2019) T 20:10
Muži v černém: Globální hrozba (2019) D 13:30
Muži v černém: Globální hrozba (2019) T 16:00 18:30 21:00
Podfukářky (2019) T 12:30 14:40 16:50 19:00 21:10
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) D 13:20
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) T 15:50
Psí poslání 2 (2019) D 12:00
Psí poslání 2 (2019) T 14:20 16:40
Rocketman (2019) T 12:40 19:10 21:40
Rodiče na tahu (2018) T 18:40 20:50
Tajný život mazlíčků 2 (2019) 12:00 19:30 21:30
Tajný život mazlíčků 2 (2019) D 12:20 13:30 15:30 17:30
Tajný život mazlíčků 2 (2019) D, 3D 14:00 16:00 18:00
X-Men: Dark Phoenix (2019) D 14:20
X-Men: Dark Phoenix (2019) T 16:50 19:20 21:50
Zlo s lidskou tváří (2019) T 18:20 20:40
Šprtky to chtěj taky (2019) T 16:10 21:20
pondělí 24.6.2019
Aladin (2019) D 13:20
Aladin (2019) T 16:10 18:50
Avengers: Endgame (2019) T 12:30 15:10
Godzilla II Král monster (2019) T 18:30 21:40
John Wick 3 (2019) T 20:10
Muži v černém: Globální hrozba (2019) D 13:30
Muži v černém: Globální hrozba (2019) T 16:00 18:30 21:00
Podfukářky (2019) T 12:30 14:40 16:50 19:00 21:10
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) D 13:20
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) T 15:50
Psí poslání 2 (2019) D 12:00
Psí poslání 2 (2019) T 14:20 16:40
Rocketman (2019) T 12:40 19:10 21:40
Rodiče na tahu (2018) T 18:40 20:50
Tajný život mazlíčků 2 (2019) 12:00 19:30 21:30
Tajný život mazlíčků 2 (2019) D 12:20 13:30 15:30 17:30
Tajný život mazlíčků 2 (2019) D, 3D 14:00 16:00 18:00
X-Men: Dark Phoenix (2019) D 14:20
X-Men: Dark Phoenix (2019) T 16:50 19:20 21:50
Zlo s lidskou tváří (2019) T 18:20 20:40
Šprtky to chtěj taky (2019) T 16:10 21:20
úterý 25.6.2019
Aladin (2019) D 13:20
Aladin (2019) T 16:10
Avengers: Endgame (2019) T 12:30 15:10
Godzilla II Král monster (2019) T 18:30 21:40
John Wick 3 (2019) T 20:10
Muži v černém: Globální hrozba (2019) D 13:30
Muži v černém: Globální hrozba (2019) T 16:00 18:30 21:00
Podfukářky (2019) T 12:30 14:40 16:50 19:00 21:10
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) D 13:20
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) T 15:50
Psí poslání 2 (2019) D 12:00
Psí poslání 2 (2019) T 14:20 16:40
Rocketman (2019) T 12:40 19:10 21:40
Rodiče na tahu (2018) T 18:40 20:50
Tajný život mazlíčků 2 (2019) 12:00 19:30 21:30
Tajný život mazlíčků 2 (2019) D 12:20 13:30 15:30 17:30
Tajný život mazlíčků 2 (2019) D, 3D 14:00 16:00 18:00
X-Men: Dark Phoenix (2019) D 14:20
X-Men: Dark Phoenix (2019) T 16:50 19:20 21:50
Yesterday (2019) T 18:50
Zlo s lidskou tváří (2019) T 18:20 20:40
Šprtky to chtěj taky (2019) T 16:10 21:20
středa 26.6.2019
Aladin (2019) D 13:20
Aladin (2019) T 16:10 18:50
Avengers: Endgame (2019) T 12:30 15:10
Godzilla II Král monster (2019) T 18:30 21:40
John Wick 3 (2019) T 20:10
Muži v černém: Globální hrozba (2019) D 13:30
Muži v černém: Globální hrozba (2019) T 16:00 18:30 21:00
Podfukářky (2019) T 12:30 14:40 16:50 19:00 21:10
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) D 13:20
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) T 15:50
Psí poslání 2 (2019) D 12:00
Psí poslání 2 (2019) T 14:20 16:40
Rocketman (2019) T 12:40 19:10 21:40
Rodiče na tahu (2018) T 21:10
Tajný život mazlíčků 2 (2019) 12:00 19:30 21:30
Tajný život mazlíčků 2 (2019) D 12:20 13:30 15:30 17:30
Tajný život mazlíčků 2 (2019) D, 3D 14:00 16:00 18:00
X-Men: Dark Phoenix (2019) D 14:20
X-Men: Dark Phoenix (2019) T 16:50 19:20 21:50
Zlo s lidskou tváří (2019) T 18:20 20:40
Šprtky to chtěj taky (2019) T 16:10 21:20

Praha - Cinema City Zličín

tel. 257 950 966, Řevnická 121/1, Praha mapa
středa 19.6.2019
Aladin (2019) D 15:30 18:10
Aladin (2019) T 17:00
Avengers: Endgame (2019) D 16:40 20:10
Godzilla II Král monster (2019) T 15:10 18:00 20:45
Jak vycvičit draka 3 (2019) D 14:10
John Wick 3 (2019) T 19:40
Muži v černém: Globální hrozba (2019) D 14:10 16:00
Muži v černém: Globální hrozba (2019) T 18:30 21:00
Máma (2019) T 20:50
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) D 14:40 17:00
Psí poslání 2 (2019) D 15:20 16:30 17:50
Rocketman (2019) T 14:20 20:15
Rodiče na tahu (2018) T 15:15 17:20 19:30 21:45
UglyDolls (2019) D 14:00
X-Men: Dark Phoenix (2019) D 14:00
X-Men: Dark Phoenix (2019) T 16:30 19:00 21:30
Zlo s lidskou tváří (2019) T 19:20 21:40
Šprtky to chtěj taky (2019) T 18:50 21:00
čtvrtek 20.6.2019
Aladin (2019) D 15:30 18:10
Aladin (2019) T 18:50
Avengers: Endgame (2019) D 15:30
Godzilla II Král monster (2019) T 17:20 21:30
John Wick 3 (2019) T 20:30
Muži v černém: Globální hrozba (2019) D 14:00 16:20 20:50
Muži v černém: Globální hrozba (2019) T 18:50 21:20
Podfukářky (2019) T 14:50 17:00 19:10 21:20
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) D 16:00
Psí poslání 2 (2019) D 14:10 16:40
Rocketman (2019) T 19:10 21:40
Rodiče na tahu (2018) T 19:10 21:30
Tajný život mazlíčků 2 (2019) D 14:00 15:30 17:30 18:30 19:30
Tajný život mazlíčků 2 (2019) D, 3D 14:30 16:30
UglyDolls (2019) D 14:20
X-Men: Dark Phoenix (2019) T 16:20 21:40
Zlo s lidskou tváří (2019) T 18:20 20:40
Šprtky to chtěj taky (2019) T 15:10 20:10
pátek 21.6.2019
Aladin (2019) D 15:30 18:10
Aladin (2019) T 18:50
Avengers: Endgame (2019) D 15:30
Godzilla II Král monster (2019) T 17:20 21:30
John Wick 3 (2019) T 20:30
Muži v černém: Globální hrozba (2019) D 14:00 16:20 20:50
Muži v černém: Globální hrozba (2019) T 18:50 21:20
Podfukářky (2019) T 14:50 17:00 19:10 21:20
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) D 16:00
Psí poslání 2 (2019) D 14:10 16:40
Rocketman (2019) T 19:10 21:40
Rodiče na tahu (2018) T 19:10 21:30
Tajný život mazlíčků 2 (2019) D 14:00 15:30 17:30 18:30 19:30
Tajný život mazlíčků 2 (2019) D, 3D 14:30 16:30
UglyDolls (2019) D 14:20
X-Men: Dark Phoenix (2019) T 16:20 21:40
Zlo s lidskou tváří (2019) T 18:20 20:40
Šprtky to chtěj taky (2019) T 15:10 20:10
sobota 22.6.2019
Aladin (2019) D 12:50 15:30 18:10
Aladin (2019) T 18:50
Avengers: Endgame (2019) D 12:00 15:30
Godzilla II Král monster (2019) T 17:20 21:30
John Wick 3 (2019) T 20:30
Muži v černém: Globální hrozba (2019) D, 3D 11:40
Muži v černém: Globální hrozba (2019) D 13:50 16:20 20:50
Muži v černém: Globální hrozba (2019) T 18:50 21:20
Podfukářky (2019) T 12:40 14:50 17:00 19:10 21:20
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) D 11:20 13:40 16:00
Psí poslání 2 (2019) D 11:20 14:10 16:40
Rocketman (2019) T 19:10 21:40
Rodiče na tahu (2018) T 19:10 21:30
Tajný život mazlíčků 2 (2019) D 11:30 12:30 13:30 15:30 17:30 18:30 19:30
Tajný život mazlíčků 2 (2019) D, 3D 14:30 16:30
UglyDolls (2019) D 11:10 13:10
X-Men: Dark Phoenix (2019) D 11:10 13:50
X-Men: Dark Phoenix (2019) T 16:20 21:40
Zlo s lidskou tváří (2019) T 18:20 20:40
Šprtky to chtěj taky (2019) T 15:10 20:10
neděle 23.6.2019
Aladin (2019) D 12:50 15:30 18:10
Aladin (2019) T 18:50
Avengers: Endgame (2019) D 12:00 15:30
Godzilla II Král monster (2019) T 17:20 21:30
John Wick 3 (2019) T 20:30
Muži v černém: Globální hrozba (2019) D, 3D 11:40
Muži v černém: Globální hrozba (2019) D 13:50 16:20 20:50
Muži v černém: Globální hrozba (2019) T 18:50 21:20
Podfukářky (2019) T 12:40 14:50 17:00 19:10 21:20
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) D 11:20 13:40 16:00
Psí poslání 2 (2019) D 11:20 14:10 16:40
Rocketman (2019) T 19:10 21:40
Rodiče na tahu (2018) T 19:10 21:30
Tajný život mazlíčků 2 (2019) D 11:30 12:30 13:30 15:30 17:30 18:30 19:30
Tajný život mazlíčků 2 (2019) D, 3D 14:30 16:30
UglyDolls (2019) D 11:10 13:10
X-Men: Dark Phoenix (2019) D 11:10 13:50
X-Men: Dark Phoenix (2019) T 16:20 21:40
Zlo s lidskou tváří (2019) T 18:20 20:40
Šprtky to chtěj taky (2019) T 15:10 20:10
pondělí 24.6.2019
Aladin (2019) D 15:30 18:10
Aladin (2019) T 18:50
Avengers: Endgame (2019) D 15:30
Godzilla II Král monster (2019) T 17:20 21:30
John Wick 3 (2019) T 20:30
Muži v černém: Globální hrozba (2019) D 14:00 16:20 20:50
Muži v černém: Globální hrozba (2019) T 18:50 21:20
Podfukářky (2019) T 14:50 17:00 19:10 21:20
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) D 16:00
Psí poslání 2 (2019) D 14:10 16:40
Rocketman (2019) T 19:10 21:40
Rodiče na tahu (2018) T 19:10 21:30
Tajný život mazlíčků 2 (2019) D 14:00 15:30 17:30 18:30 19:30
Tajný život mazlíčků 2 (2019) D, 3D 14:30 16:30
UglyDolls (2019) D 14:20
X-Men: Dark Phoenix (2019) T 16:20 21:40
Zlo s lidskou tváří (2019) T 18:20 20:40
Šprtky to chtěj taky (2019) T 15:10 20:10
úterý 25.6.2019
Aladin (2019) D 15:30
Aladin (2019) T 18:50
Avengers: Endgame (2019) D 15:30
Godzilla II Král monster (2019) T 17:20 21:30
John Wick 3 (2019) T 20:30
Muži v černém: Globální hrozba (2019) D 14:00 16:20 20:50
Muži v černém: Globální hrozba (2019) T 18:50 21:20
Podfukářky (2019) T 14:50 17:00 19:10 21:20
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) D 16:00
Psí poslání 2 (2019) D 14:10 16:40
Rocketman (2019) T 19:10 21:40
Rodiče na tahu (2018) T 19:10 21:30
Tajný život mazlíčků 2 (2019) D 14:00 15:30 17:30 18:30 19:30
Tajný život mazlíčků 2 (2019) D, 3D 14:30 16:30
UglyDolls (2019) D 14:20
X-Men: Dark Phoenix (2019) T 16:20 21:40
Yesterday (2019) T 18:10
Zlo s lidskou tváří (2019) T 18:20 20:40
Šprtky to chtěj taky (2019) T 15:10 20:10
středa 26.6.2019
Aladin (2019) D 15:30 18:10
Aladin (2019) T 18:50
Avengers: Endgame (2019) D 15:30
Godzilla II Král monster (2019) T 17:20 21:30
John Wick 3 (2019) T 20:30
Muži v černém: Globální hrozba (2019) D 14:00 16:20 20:50
Muži v černém: Globální hrozba (2019) T 18:50 21:20
Podfukářky (2019) T 14:50 17:00 19:10 21:20
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) D 16:00
Psí poslání 2 (2019) D 14:10 16:40
Rocketman (2019) T 19:10 21:40
Rodiče na tahu (2018) T 19:10 21:30
Tajný život mazlíčků 2 (2019) D 14:00 15:30 17:30 18:30 19:30
Tajný život mazlíčků 2 (2019) D, 3D 14:30 16:30
UglyDolls (2019) D 14:20
X-Men: Dark Phoenix (2019) T 16:20 21:40
Zlo s lidskou tváří (2019) T 18:20 20:40
Šprtky to chtěj taky (2019) T 15:10 20:10

Praha - Cross Club

tel. 736 535 053, Plynární 1096/23, Praha mapa
středa 19.6.2019
Nejtemnější hodina (2017) 21:30
středa 26.6.2019
McQueen (2018) 21:30

Praha - Divadlo Horní Počernice

tel. 281 920 326, Votuzská 379/11, Praha mapa
středa 19.6.2019
Manželské etudy: Nová generace (2019) 19:30
úterý 25.6.2019
Ženy v běhu (2019) 19:30

Praha - Dlabačov

tel. 233 102 991, Bělohorská 125/24, Praha mapa
středa 19.6.2019
Klimt & Schiele - Erós a Psyché (2018) 16:00
Poslední večery na Zemi (2018) 21:00
Punk je hned! (2019) 18:30
pátek 21.6.2019
Neviditelné (2018) 18:30
Podfukářky (2019) 21:00
Teroristka (2019) 16:00
sobota 22.6.2019
Avengers: Endgame (2019) 16:00 19:30
Tajný život mazlíčků 2 (2019) 3D 14:00
neděle 23.6.2019
Muži v černém: Globální hrozba (2019) 16:00 21:00
Podfukářky (2019) 18:30
Tajný život mazlíčků 2 (2019) 3D 14:00
pondělí 24.6.2019
Blade Runner 2049 (2017) 20:00
Bolest a sláva (2019) 18:00
Manželské etudy: Nová generace (2019) 16:00
úterý 25.6.2019
Bolest a sláva (2019) 21:00
Poslední večery na Zemi (2018) 18:30
středa 26.6.2019
Blade Runner 2049 (2017) 20:00
Hitler versus Picasso (2018) 16:00
Kniha obrazů (2018) 18:30
čtvrtek 27.6.2019
Annabelle 3 (2019) 21:00
Yesterday (2019) 18:30
pátek 28.6.2019
Annabelle 3 (2019) 18:30
Bohemian Rhapsody (2018) 16:00
Yesterday (2019) 21:00
sobota 29.6.2019
Avengers: Endgame (2019) 16:00 19:30
Tajný život mazlíčků 2 (2019) 3D 14:00
neděle 30.6.2019
Muži v černém: Globální hrozba (2019) 18:00
Spider-Man: Paralelní světy (2018) 14:00
Tajný život mazlíčků 2 (2019) 3D 16:00
Trhák (1980) 20:00

Praha - Dobeška

tel. 244 468 173, Jasná I 1181/6, Praha mapa
středa 19.6.2019
Brankář (2018) 19:30
středa 26.6.2019
Zrodila se hvězda (2018) 19:30

Praha - Edison Filmhub

Jeruzalémská 1321/2, Praha mapa
středa 19.6.2019
Beats (2019) 21:00
Bojovnice slunce (2018) 11:30
Poslední večery na Zemi (2018) 16:00
Spitfire (2018) 18:30
Věrní nevěrní (2018) 14:00
čtvrtek 20.6.2019
Brankář (2018) 16:00 18:30 21:00
Naprostí cizinci (2016) 11:30
Tranzit (2018) 13:30
pátek 21.6.2019
Beats (2019) 21:30
Brankář (2018) 04:00
11:30
19:00
Spitfire (2018) 16:30
sobota 22.6.2019
Beats (2019) 16:45
Brankář (2018) 19:00
Modlitba (2018) 14:30
Neuvěřitelný příběh o obrovské … (2017) 10:00
Spitfire (2018) 12:00 21:30
neděle 23.6.2019
Beats (2019) 16:30
Brankář (2018) 21:30
O koních a lidech (2013) 12:00
Spitfire (2018) 19:00
V oblacích (2019) 10:00
Žena na válečné stezce (2018) 14:00
pondělí 24.6.2019
Beats (2019) 19:00
Brankář (2018) 11:30
Dva dny, jedna noc (2014) 16:30
Spitfire (2018) 14:00
Toni Erdmann (2016) 21:00
úterý 25.6.2019
Brankář (2018) 11:30 18:30
Naprostí cizinci (2016) 16:30
Poslední večery na Zemi (2018) 14:00
Spitfire (2018) 21:00
středa 26.6.2019
Brankář (2018) 11:30 21:30
Gauguin (2017) 16:30
Jeptiška (2013) 19:00
Modlitba (2018) 14:00
čtvrtek 27.6.2019
Brankář (2018) 11:30 18:30
Poslední večery na Zemi (2018) 14:00
Spitfire (2018) 21:00
Yomeddine (2018) 16:30
pátek 28.6.2019
Beats (2019) 22:00
Brankář (2018) 19:15
Mia a bílý lev (2018) 10:00
Spitfire (2018) 16:45
Victoria (2015) 12:00
Útěk (2012) 15:00
sobota 29.6.2019
Beats (2019) 19:00
Brankář (2018) 16:30
O kuřatech a lidech (2015) 12:00
Taxi Teherán (2015) 14:30
UglyDolls (2019) 10:00
Čtverec (2017) 21:30
neděle 30.6.2019
Beats (2019) 16:00
Brankář (2018) 11:30
Když zvířata sní (2014) 14:00
Mirai, dívka z budoucnosti (2018) 09:30
Poslední večery na Zemi (2018) 21:00
Záhada Silver Lake (2018) 18:30

Praha - Evald

tel. 221 105 225, Národní 60/28, Praha mapa
středa 19.6.2019
Bolest a sláva (2019) 18:00
Léto s gentlemanem (2019) 14:00
Rocketman (2019) 20:30
Teroristka (2019) 16:00
čtvrtek 20.6.2019
Láska na druhý pohled (2019) 16:00
Poslední večery na Zemi (2018) 21:00
Teroristka (2019) 14:00
Zraněná srdce (2019) 18:30
pátek 21.6.2019
Bolest a sláva (2019) 18:00
Co jsme komu zase udělali? (2019) 14:00
Rocketman (2019) 20:30
Skleněný pokoj (2019) 16:00
sobota 22.6.2019
Bolest a sláva (2019) 20:30
Rocketman (2019) 18:00
Tajný život mazlíčků 2 (2019) 14:00
Teroristka (2019) 16:00
neděle 23.6.2019
Nikdy neodvracej zrak (2018) 20:30
Rocketman (2019) 18:00
Ženy v běhu (2019) 16:00
pondělí 24.6.2019
Brankář (2018) 18:30
Genesis (2018) 21:00
Skleněný pokoj (2019) 14:00
Ženy v běhu (2019) 16:30
úterý 25.6.2019
Láska na druhý pohled (2019) 14:00
Nikdy neodvracej zrak (2018) 20:30
Skleněný pokoj (2019) 18:30
Teroristka (2019) 16:30
středa 26.6.2019
Beats (2019) 18:30
Neviditelné (2018) 16:30
Rocketman (2019) 20:30
Teroristka (2019) 14:30

Praha - Evropský dům

tel. 224 312 835, Jungmannova 24, Praha mapa
středa 26.6.2019
Já, Maria Callas (2017) 19:00

Praha - Fotbalové hřiště SK US Praha

Fabiánova 1134/2b, Praha mapa
pondělí 24.6.2019
Chata na prodej (2018) 21:45
úterý 25.6.2019
Srdečně vás vítáme (2017) 21:45
středa 26.6.2019
Spolu to dáme (2017) 21:45
čtvrtek 27.6.2019
Léto All Exclusive (2015) 21:45

Praha - Francouzský institut

tel. 221 401 011, Štěpánská 644/35, Praha mapa
středa 19.6.2019
Dior a já (2014) 11:00
Mrňouskové 2: Daleko od domova (2018) 14:30
Nikdy neodvracej zrak (2018) 18:30
čtvrtek 20.6.2019
Coco Chanel (2009) 20:00
Phantom Boy (2015) 11:00
pátek 21.6.2019
Pan profesor Foucault (2017) 11:00
sobota 22.6.2019
Bolest a sláva (2019) 20:30
Humorista (2019) 18:30
Král a pták (1980) 11:00
Mrňouskové 2: Daleko od domova (2018) 14:00
Pan profesor Foucault (2017) 16:00
pondělí 24.6.2019
Bohemian Rhapsody (2018) 18:30
úterý 25.6.2019
Divoká planeta (1973) 11:00
Maestro (2014) 16:00
Mia a bílý lev (2018) 18:30
středa 26.6.2019
Dědicové (2014) 11:00
Solino (2002) 18:30
čtvrtek 27.6.2019
Bláznivý Petříček (1965) 16:00
Nechte holky hrát! (2018) 11:00
pátek 28.6.2019
Arctic: Ledové peklo (2018) 18:30
Humorista (2019) 20:30
Láhev v moři (2011) 11:00
Mia a bílý lev (2018) 18:30
Mrňouskové 2: Daleko od domova (2018) 14:30
sobota 29.6.2019
Arctic: Ledové peklo (2018) 21:00
Bolest a sláva (2019) 18:30
Léto (2015) 16:00
Mrňouskové 2: Daleko od domova (2018) 11:00
Velká potopa (2003) 14:00

Praha - Imax

tel. 255 742 021, 255 742 022, Vinohradská 1612/149, Praha mapa
středa 19.6.2019
Muži v černém: Globální hrozba (2019) T 12:30 15:00 17:30 20:00 22:30
čtvrtek 20.6.2019
Aladin (2019) D, 3D 12:00
Muži v černém: Globální hrozba (2019) T 17:00 19:40 22:10
X-Men: Dark Phoenix (2019) T 14:40
pátek 21.6.2019
Aladin (2019) D, 3D 12:00
Muži v černém: Globální hrozba (2019) T 17:00 19:40 22:10
X-Men: Dark Phoenix (2019) T 14:40
sobota 22.6.2019
Aladin (2019) D, 3D 11:30
Muži v černém: Globální hrozba (2019) T 17:00 19:40 22:10
X-Men: Dark Phoenix (2019) T 14:20
neděle 23.6.2019
Aladin (2019) D, 3D 11:30
Muži v černém: Globální hrozba (2019) T 17:00 19:40 22:10
X-Men: Dark Phoenix (2019) T 14:20
pondělí 24.6.2019
Aladin (2019) D, 3D 12:00
Muži v černém: Globální hrozba (2019) T 17:00 19:40 22:10
X-Men: Dark Phoenix (2019) T 14:40
úterý 25.6.2019
Aladin (2019) D, 3D 12:00
Muži v černém: Globální hrozba (2019) T 17:00 19:40 22:10
X-Men: Dark Phoenix (2019) T 14:40
středa 26.6.2019
Aladin (2019) D, 3D 12:00
Muži v černém: Globální hrozba (2019) T 17:00 19:40 22:10
X-Men: Dark Phoenix (2019) T 14:40

Praha - KC Klubovna

tel. 739 834 056, Zahrada býv. školky na rohu s ulicí Gymnasijní mapa
středa 19.6.2019
Dunkerk (2017) 21:00
středa 26.6.2019
Tři veteráni (1983) 21:00

Praha - KC Nová Beseda Klánovice

tel. 604 288 076, Slavětínská 120, Praha mapa
neděle 23.6.2019
Aladin (2019) 16:00
středa 26.6.2019
Muži v černém: Globální hrozba (2019) 20:00

Praha - KC Zahrada

tel. 271 910 246, Malenická 1784/4, Praha mapa
pondělí 24.6.2019
Putování se sobíkem (2018) 18:00

Praha - Kasárna Karlín

tel. 732749477, Prvního pluku 20/2, Praha mapa
čtvrtek 27.6.2019
Jak svět přichází o básníky (1982) 21:30
sobota 29.6.2019
Prokletý ostrov (2010) 21:30

Praha - Kino Lucerna - Praha

tel. 224 216 972, Vodičkova 704/36, Praha mapa
středa 19.6.2019
Bolest a sláva (2019) 20:45
Free Solo (2018) 17:00
Nikdy neodvracej zrak (2018) 19:15
Poslední večery na Zemi (2018) 3D 13:30
Rocketman (2019) 18:15
Tři blízcí neznámí (2018) 16:15
čtvrtek 20.6.2019
Beats (2019) 16:00
Bolest a sláva (2019) 18:00
Brankář (2018) 20:30
Neviditelné (2018) 18:15
Rocketman (2019) 20:15
Teroristka (2019) 16:15
pátek 21.6.2019
Beats (2019) 16:00
Bolest a sláva (2019) 14:00 18:00
Brankář (2018) 20:30
Neviditelné (2018) 18:15
Rocketman (2019) 13:30 20:15
Teroristka (2019) 16:15
sobota 22.6.2019
Beats (2019) 16:00
Bolest a sláva (2019) 18:00
Brankář (2018) 20:30
Neviditelné (2018) 18:15
Rocketman (2019) 20:15
Tajný život mazlíčků 2 (2019) 14:00
Teroristka (2019) 16:15
Ženy v běhu (2019) 13:45
neděle 23.6.2019
Beats (2019) 14:00
Bolest a sláva (2019) 16:15
Brankář (2018) 20:00
Neviditelné (2018) 17:45
Rocketman (2019) 18:30
Tajný život mazlíčků 2 (2019) 13:45
Ženy v běhu (2019) 15:45
pondělí 24.6.2019
Beats (2019) 20:30
Bolest a sláva (2019) 18:00
Neviditelné (2018) 18:15
Rocketman (2019) 13:45 20:15
Spitfire (2018) 16:15
Teroristka (2019) 16:00
Tři blízcí neznámí (2018) 13:30
úterý 25.6.2019
Beats (2019) 18:15
Bolest a sláva (2019) 16:00
Rocketman (2019) 20:15
Spitfire (2018) 16:15
Yesterday (2019) 18:45
středa 26.6.2019
Beats (2019) 20:30
Bolest a sláva (2019) 18:00
Genesis (2018) 13:30
Neviditelné (2018) 18:15
Spitfire (2018) 16:15
T 34 (2018) 20:00
Teroristka (2019) 16:00
čtvrtek 27.6.2019
Bolest a sláva (2019) 16:00
Nikdy neodvracej zrak (2018) 19:00
Rocketman (2019) 20:30
Slunce je také hvězda (2019) 17:00
Yesterday (2019) 18:15

Praha - Kino Pilotů

tel. 720 030 151, Donská 168/19, Praha 10 mapa
středa 19.6.2019
Climax (2018) 21:00
Genesis (2018) 17:00
High Life (2018) 21:40
Iluze (studentský film) (2018) 15:00
UglyDolls (2019) 16:30
Šťastný Lazzaro (2018) 18:25
čtvrtek 20.6.2019
Bolest a sláva (2019) 19:00
Brankář (2018) 21:30
Westwood: Punk, Icon, Activist (2018) 21:15
Ztratili jsme Stalina (2017) 21:00
pátek 21.6.2019
Free Solo (2018) 17:30
Genesis (2018) 21:15
Naprostí cizinci (2016) 19:00
Rocketman (2019) 19:30
Tajný život mazlíčků 2 (2019) 17:15
The Beach Bum (2019) 21:45
Velká nádhera (2013) 21:00
Žena na válečné stezce (2018) 19:15
Ženou z boží vůle (2017) 17:00
sobota 22.6.2019
Bolest a sláva (2019) 19:40
Favoritka (2018) 21:30
Jak vycvičit draka 3 (2019) 13:00
King Skate (2018) 16:30
Láska na druhý pohled (2019) 16:45
Lásky jedné plavovlásky (1965) 12:30
Mládí (2015) 21:15
Můj život Cuketky (2016) 10:15
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) 10:30
Prado - sbírka plná divů (2019) 16:50
Tajný život mazlíčků 2 (2019) 11:00 15:00
Toman (2018) 18:30
X-Men: Dark Phoenix (2019) 21:45
Zelená kniha (2018) 19:00
Zrodila se hvězda (2018) 14:00
neděle 23.6.2019
Aladin (2019) 12:15
BlacKkKlansman (2018) 18:00
Brankář (2018) 21:30
Dumbo (2019) 14:45
Ferdinand (2017) 10:15
Free Solo (2018) 21:15
Genesis (2018) 16:45
Milost (2018) 19:15
Na střeše (2019) 13:00
Prado - sbírka plná divů (2019) 15:00
Psí poslání 2 (2019) 11:00
Rocketman (2019) 19:00
Studená válka (2018) 16:00
Tajný život mazlíčků 2 (2019) 10:30 17:15
Všichni to vědí (2018) 21:00
pondělí 24.6.2019
Bolest a sláva (2019) 19:20
Láska na druhý pohled (2019) 19:00
Poslední večery na Zemi (2018) 21:30
S láskou Vincent (2017) 19:00
Skleněný pokoj (2019) 21:15
Tajný život mazlíčků 2 (2019) 17:15
Tři blízcí neznámí (2018) 17:20
Čtverec (2017) 21:00
úterý 25.6.2019
Avengers: Endgame (2019) 20:45
Bohemian Rhapsody (2018) 15:30
Jednou nohou v base (2018) 18:50
Rocketman (2019) 19:15
Spitfire (2018) 21:30
Teroristka (2019) 17:20
Tina a Vore (2018) 19:00
Tři billboardy kousek za Ebbingem (2017) 21:20
středa 26.6.2019
Brankář (2018) 19:15
Cukrář (2017) 19:00
Favoritka (2018) 18:45
Jack staví dům (2018) 21:20
Já, Tonya (2017) 21:30
Nikdy neodvracej zrak (2018) 21:00
Tajný život mazlíčků 2 (2019) 17:15
Věrní nevěrní (2018) 17:00

Praha - Kino Radotín

tel. 257 910 322, Na Výšince 875/4, Praha mapa
středa 19.6.2019
Muži v černém: Globální hrozba (2019) 17:30
Prado - sbírka plná divů (2019) 20:00
čtvrtek 20.6.2019
Genesis (2018) 20:00
Podfukářky (2019) 17:30
pátek 21.6.2019
Brankář (2018) 20:00
Tajný život mazlíčků 2 (2019) 17:30
sobota 22.6.2019
Muži v černém: Globální hrozba (2019) 3D 17:30
Rodiče na tahu (2018) 20:00
úterý 25.6.2019
Bolest a sláva (2019) 17:30
Turné (2008) 20:00
středa 26.6.2019
Neviditelné (2018) 17:30
čtvrtek 27.6.2019
Jak vycvičit draka 3 (2019) 3D 17:30
Yesterday (2019) 20:00
pátek 28.6.2019
Slunce je také hvězda (2019) 20:00
TvMiniUni: Zloděj otázek (2019) 17:30
sobota 29.6.2019
Podfukářky (2019) 20:00
Tajný život mazlíčků 2 (2019) 3D 17:30
úterý 2.7.2019
Klimt & Schiele - Erós a Psyché (2018) 17:30
Rocketman (2019) 20:00
středa 3.7.2019
Free Solo (2018) 20:00
Teroristka (2019) 17:30
čtvrtek 4.7.2019
Mrtví neumírají (2019) 20:00
Spider-Man: Daleko od domova (2019) 17:30
pátek 5.7.2019
Psí poslání 2 (2019) 17:30
Slunce je také hvězda (2019) 20:00
sobota 6.7.2019
Spider-Man: Daleko od domova (2019) 3D 17:30
úterý 9.7.2019
Prado - sbírka plná divů (2019) 17:30
Yesterday (2019) 20:00

Praha - Kino Účko

tel. 725 936 914, K sokolovně 201/8, Praha mapa
středa 19.6.2019
Rocketman (2019) 20:00
pátek 21.6.2019
Muži v černém: Globální hrozba (2019) 17:00
čtvrtek 27.6.2019
Tajný život mazlíčků 2 (2019) 17:00
Yesterday (2019) 19:30

Praha - Kinoloď

tel. 608 542 825, Přístavní, Praha 7 - Holešovice mapa
středa 19.6.2019
Psí poslání 2 (2019) 16:00
čtvrtek 20.6.2019
Genesis (2018) 18:00
pátek 21.6.2019
Neviditelné (2018) 18:00
Podfukářky (2019) 20:30
sobota 22.6.2019
Šprtky to chtěj taky (2019) 18:00
úterý 25.6.2019
Free Solo (2018) 18:00

Praha - Letní kino Be2Can v areálu Gauč ve Stromovce

Výstaviště 415, Praha 7 - Holešovice mapa
čtvrtek 20.6.2019
Zabití posvátného jelena (2017) 21:00
čtvrtek 27.6.2019
Neon Demon (2016) 21:00

Praha - Letní kino Kamínka

tel. 737 520 099, Nad Kamínkou 1523, Praha mapa
čtvrtek 20.6.2019
Zlatý podraz (2018) 21:30
úterý 25.6.2019
Na střeše (2019) 21:30
čtvrtek 27.6.2019
Čertí brko (2018) 21:30
čtvrtek 4.7.2019
Bohemian Rhapsody (2018) 21:30

Praha - Letní kino u Keplera

tel. 220 189 111, Parléřova 118/2, Praha mapa
čtvrtek 20.6.2019
Kafarnaum (2018) 21:30
čtvrtek 27.6.2019
Tranzit (2018) 21:30
čtvrtek 4.7.2019
Trabantem tam a zase zpátky (2019) 21:30

Praha - Lukostřelecké hřiště Libuš

Skalská, Praha mapa
pondělí 8.7.2019
Po čem muži touží (2018) 21:30
úterý 9.7.2019
Hastrman (2018) 21:30

Praha - Mat

tel. 224 915 765, Karlovo nám. 285/19, Praha mapa
středa 19.6.2019
Moje století (2019) 16:00
Teroristka (2019) 18:00
čtvrtek 20.6.2019
Brankář (2018) 20:30
Lásky jedné plavovlásky (1965) 19:00
Zrodila se hvězda (2018) 16:30
pátek 21.6.2019
Bolest a sláva (2019) 20:30
Jednou nohou v base (2018) 14:00
Pyramida boha slunce (1965) 18:30
Skleněný pokoj (2019) 16:30
sobota 22.6.2019
Brankář (2018) 20:30
Tajný život mazlíčků 2 (2019) 14:15
The Beatles: Eight Days a Week - … (2016) 18:30
Zelená kniha (2018) 16:00
neděle 23.6.2019
Jak vycvičit draka 3 (2019) 14:30
Perný den (1964) 18:30
Spitfire (2018) 16:30
pondělí 24.6.2019
Brankář (2018) 20:30
Pomoc! (1965) 18:30
Ženy v běhu (2019) 16:30
úterý 25.6.2019
Florencie a galerie Uffizi (2015) 20:30
Neviditelné (2018) 16:45
Tři blízcí neznámí (2018) 14:00
Žlutá ponorka (1968) 18:45
středa 26.6.2019
Brankář (2018) 18:15
Spitfire (2018) 16:15
Yesterday (2019) 20:30

Praha - MeetFactory

tel. 251 551 796, Ke Sklárně 3213/15, Praha mapa
středa 19.6.2019
Hluboko (2012) 21:30
středa 26.6.2019
Píseň moře (2014) 21:30
středa 3.7.2019
Ztracené město Z (2016) 21:30

Praha - Modřanský biograf

tel. 245 008 034, U Kina 44/1, Praha mapa
středa 19.6.2019
Muži v černém: Globální hrozba (2019) 17:30 20:00
Velké dobrodružství Čtyřlístku (2019) 10:00

Praha - Městská knihovna

tel. 222 113 555, Mariánské nám. 98/1, Praha mapa
středa 19.6.2019
Genesis (2018) 19:00
čtvrtek 20.6.2019
The Sunshine Makers (2015) 19:00

Praha - Park u Úřadu městské části Praha 5 - Řepy

Žalanského, Praha mapa
pondělí 1.7.2019
Úsměvy smutných mužů (2018) 21:30
úterý 2.7.2019
Barry Seal: Nebeský gauner (2017) 21:30
středa 3.7.2019
Všechno bude (2018) 21:30
čtvrtek 4.7.2019
Dogman (2018) 21:30

Praha - PidiKino

tel. 733 766 807, Tusarova 791/31, 170 00 Praha 7 - Holešovice mapa
sobota 22.6.2019
Kdo mě teď bude mít rád? (2016) 19:00

Praha - Ponrepo

tel. 224 233 281, 778 522 708, Bartolomějská 291/11, Praha mapa
středa 19.6.2019
Slečinky z Rochefortu (1967) 20:30
Černý hřebec (1979) 18:00
čtvrtek 20.6.2019
Let orla (1982) 20:30
pondělí 24.6.2019
Mistrovská zkouška (1971) 18:00
Nevěsta pro Zandyho (1974) 20:30
středa 26.6.2019
Lásky jedné plavovlásky (1965) 20:30
Signum laudis (1980) 18:00
čtvrtek 27.6.2019
Démanty noci (1964) 20:30
pátek 28.6.2019
Přátelé Bermudského trojúhelníku (1987) 18:00

Praha - Premiere Cinemas Praha Hostivař

tel. 728 682 909, Švehlova 1391/32, Praha mapa
středa 19.6.2019
Aladin (2019) D 15:00
Godzilla II Král monster (2019) T 17:40 20:20
John Wick 3 (2019) T 18:00 19:05 20:40
Muži v černém: Globální hrozba (2019) D, 3D 15:20
Muži v černém: Globální hrozba (2019) D 17:50 20:20 21:40
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) D 15:40
Psí poslání 2 (2019) D 15:15 16:50
Rocketman (2019) T 14:25 21:40
Rodiče na tahu (2018) T 17:30 19:35
X-Men: Dark Phoenix (2019) D 15:05 17:35 20:05
Muži v černém: … (2019) T 14:00 16:30 19:00
X-Men: Dark Phoenix (2019) T 21:30
čtvrtek 20.6.2019
Aladin (2019) D 14:00
John Wick 3 (2019) T 20:40
Muži v černém: Globální hrozba (2019) D 15:20 17:50 20:20
Podfukářky (2019) T 19:20 21:30
Psí poslání 2 (2019) D 15:10
Rocketman (2019) T 21:00
Rodiče na tahu (2018) T 16:25
Tajný život mazlíčků 2 (2019) D 14:00
14:40
15:20 16:40 17:20 18:00
18:40
20:00
Tajný život mazlíčků 2 (2019) D, 3D 16:00
X-Men: Dark Phoenix (2019) D 18:30
Muži v černém: … (2019) T 14:00 16:30 19:00 21:30
pátek 21.6.2019
Aladin (2019) D 14:00
John Wick 3 (2019) T 19:40 20:40
Muži v černém: Globální hrozba (2019) D 15:20 17:50 20:20
Podfukářky (2019) T 17:30 19:20 21:30
Psí poslání 2 (2019) D 15:10
Rocketman (2019) T 21:00
Rodiče na tahu (2018) T 16:25
Tajný život mazlíčků 2 (2019) D 14:00
14:40
15:20 16:40 17:20 18:00
18:40
20:00
Tajný život mazlíčků 2 (2019) D, 3D 16:00
X-Men: Dark Phoenix (2019) D 18:30
Muži v černém: … (2019) T 14:00 16:30 19:00 21:30
sobota 22.6.2019
Aladin (2019) D 11:00 13:40
John Wick 3 (2019) T 19:40 20:40
Muži v černém: Globální hrozba (2019) D 10:20 12:50 15:20 17:50 20:20
Podfukářky (2019) T 17:30 19:20 21:30
Psí poslání 2 (2019) D 10:25 12:45 15:10
Rocketman (2019) T 21:00
Rodiče na tahu (2018) T 16:25
Tajný život mazlíčků 2 (2019) D 10:00
10:40
11:20
12:40 13:20 14:00
14:40
15:20 16:40 17:20 18:00
18:40
20:00
Tajný život mazlíčků 2 (2019) D, 3D 12:00 16:00
X-Men: Dark Phoenix (2019) D 18:30
Muži v černém: … (2019) T 11:30 14:00 16:30 19:00 21:30
neděle 23.6.2019
Aladin (2019) D 11:00 13:40
John Wick 3 (2019) T 19:40 20:40
Muži v černém: Globální hrozba (2019) D 10:20 12:50 15:20 17:50 20:20
Podfukářky (2019) T 17:30 19:20 21:30
Psí poslání 2 (2019) D 10:25 12:45 15:10
Rocketman (2019) T 21:00
Rodiče na tahu (2018) T 16:25
Tajný život mazlíčků 2 (2019) D 10:00
10:40
11:20
12:40 13:20 14:00
14:40
15:20 16:40 17:20 18:00
18:40
20:00
Tajný život mazlíčků 2 (2019) D, 3D 12:00 16:00
X-Men: Dark Phoenix (2019) D 18:30
Muži v černém: … (2019) T 11:30 14:00 16:30 19:00 21:30
pondělí 24.6.2019
Aladin (2019) D 14:00
John Wick 3 (2019) T 19:40 20:40
Muži v černém: Globální hrozba (2019) D 15:20 17:50 20:20
Podfukářky (2019) T 17:30 19:20 21:30
Psí poslání 2 (2019) D 15:10
Rocketman (2019) T 21:00
Rodiče na tahu (2018) T 16:25
Tajný život mazlíčků 2 (2019) D 14:00
14:40
15:20 16:40 17:20 18:00
18:40
20:00
Tajný život mazlíčků 2 (2019) D, 3D 16:00
X-Men: Dark Phoenix (2019) D 18:30
Muži v černém: … (2019) T 14:00 16:30 19:00 21:30
úterý 25.6.2019
Aladin (2019) D 14:00
John Wick 3 (2019) T 19:40 20:40
Muži v černém: Globální hrozba (2019) D 15:20 17:50 20:20
Podfukářky (2019) T 17:30 19:20 21:30
Psí poslání 2 (2019) D 15:10
Rocketman (2019) T 21:00
Rodiče na tahu (2018) T 16:25
Tajný život mazlíčků 2 (2019) D 14:00
14:40
15:20 16:40 17:20 18:00
18:40
20:00
Tajný život mazlíčků 2 (2019) D, 3D 16:00
X-Men: Dark Phoenix (2019) D 18:30
Muži v černém: … (2019) T 14:00 16:30 21:30
Yesterday (2019) T 19:00
středa 26.6.2019
Aladin (2019) D 14:00
John Wick 3 (2019) T 19:40 20:40
Muži v černém: Globální hrozba (2019) D 15:20 17:50 20:20
Podfukářky (2019) T 17:30 19:20 21:30
Psí poslání 2 (2019) D 15:10
Rocketman (2019) T 21:00
Rodiče na tahu (2018) T 16:25
Tajný život mazlíčků 2 (2019) D 14:00
14:40
15:20 16:40 17:20 18:00
18:40
20:00
Tajný život mazlíčků 2 (2019) D, 3D 16:00
X-Men: Dark Phoenix (2019) D 18:30
Annabelle 3 (2019) T 19:00
Muži v černém: … (2019) T 14:00 16:30 21:30

Praha - Rest.art

tel. 777 102 645, Podolská 158/33, Praha mapa
pondělí 1.7.2019
Genesis (2018) 20:00
úterý 2.7.2019
Humorista (2019) 19:00
středa 3.7.2019
Free Solo (2018) 19:00
čtvrtek 4.7.2019
Schindlerův seznam (1993) 19:00
neděle 7.7.2019
Zjevení (2018) 19:00
pondělí 8.7.2019
Svět podle Daliborka (2017) 19:00
úterý 9.7.2019
Free Solo (2018) 19:00

Praha - Světozor

tel. 224 946 824, Vodičkova 791/41, Praha mapa
středa 19.6.2019
Bolest a sláva (2019) 13:00 18:00
Free Solo (2018) 18:15
Genesis (2018) 20:45
Léto (2018) 20:45
Neviditelné (2018) 16:00 20:30
Rocketman (2019) 13:30 18:15
Skleněný pokoj (2019) 13:15
Tři blízcí neznámí (2018) 16:00
Zelená kniha (2018) 15:30
čtvrtek 20.6.2019
Bolest a sláva (2019) 13:00 16:00 20:30
Brankář (2018) 18:15
Free Solo (2018) 20:45
Neviditelné (2018) 15:45 18:30
Rocketman (2019) 18:00
Spitfire (2018) 13:15
Tři blízcí neznámí (2018) 13:30 20:45
Zelená kniha (2018) 15:30
pátek 21.6.2019
Bolest a sláva (2019) 16:00 18:00
Brankář (2018) 18:15
Free Solo (2018) 20:45
Neviditelné (2018) 15:45 18:30
Prado - sbírka plná divů (2019) 13:00
Rocketman (2019) 20:30
Spitfire (2018) 13:15
Tři blízcí neznámí (2018) 13:30 20:45
Zelená kniha (2018) 15:30
sobota 22.6.2019
Bolest a sláva (2019) 18:00
Brankář (2018) 15:45
Free Solo (2018) 16:15
Genesis (2018) 20:45
Monetovy lekníny - magie vody a … (2018) 16:00
Neviditelné (2018) 11:00 18:30
Rocketman (2019) 13:15 20:30
Spitfire (2018) 11:15
Tajný život mazlíčků 2 (2019) 14:00
Tři blízcí neznámí (2018) 13:30 18:30
Zelená kniha (2018) 20:45
neděle 23.6.2019
Bolest a sláva (2019) 18:00
Brankář (2018) 15:45
Free Solo (2018) 16:15
Genesis (2018) 20:45
Monetovy lekníny - magie vody a … (2018) 16:00
Neviditelné (2018) 11:00 18:30
Rocketman (2019) 13:15 20:30
Spitfire (2018) 11:15
Tajný život mazlíčků 2 (2019) 14:00
Tři blízcí neznámí (2018) 13:30 18:30
Zelená kniha (2018) 20:45
pondělí 24.6.2019
Beats (2019) 18:30
Bolest a sláva (2019) 16:00 20:30
Klimt & Schiele - Erós a Psyché (2018) 13:00
Neviditelné (2018) 20:45
Prado - sbírka plná divů (2019) 16:30
Rocketman (2019) 18:00
Teroristka (2019) 15:30
Tři blízcí neznámí (2018) 13:15 20:45
Zelená kniha (2018) 13:15
úterý 25.6.2019
Beats (2019) 18:30
Bolest a sláva (2019) 16:00 20:30
Lásky jedné plavovlásky (1965) 20:45
Neviditelné (2018) 18:30
Nikdy neodvracej zrak (2018) 14:00
Prado - sbírka plná divů (2019) 16:30
Rocketman (2019) 18:00
Tři blízcí neznámí (2018) 13:15 20:45
Zelená kniha (2018) 13:15
středa 26.6.2019
Beats (2019) 18:30
Bolest a sláva (2019) 16:00 20:30
Neviditelné (2018) 13:00 18:30
Prado - sbírka plná divů (2019) 16:30
Rocketman (2019) 18:00
Teroristka (2019) 15:30
The Beach Bum (2019) 20:45
Tři blízcí neznámí (2018) 13:15 20:45
Zelená kniha (2018) 13:15

Praha - Zámek Višňové

Zámek 1, Višňové mapa
úterý 2.7.2019
Ženy v běhu (2019) 21:00
středa 3.7.2019
Čertí brko (2018) 21:00
čtvrtek 4.7.2019
Po čem muži touží (2018) 21:00
pátek 5.7.2019
Bohemian Rhapsody (2018) 21:00

Praha - Žluté lázně

Podolské nábř., Praha mapa
sobota 22.6.2019
Jurský svět: Zánik říše (2018) 21:30
úterý 25.6.2019
Po čem muži touží (2018) 21:30
sobota 29.6.2019
Rychle a zběsile 8 (2017) 21:30
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace