Kino

Praha - CineStar Praha - Anděl

tel. 251 115 111, Radlická 3179/1e, Praha mapa
středa 22.5.2019
Free Solo (2018) T 15:20 19:15
Teroristka (2019) 13:20 17:20 21:15
Avengers: Endgame (2019) T 16:00 19:00
John Wick 3 (2019) T 15:15 20:00
Avengers: Endgame (2019) D 13:20 16:50 18:20 20:20
Avengers: Endgame (2019) T 14:00 17:30 19:00 21:00
Daddy Cool (2017) D 12:50 15:00 17:10 19:20 21:30
Jak vycvičit draka 3 (2019) D 12:15 14:30 16:45
John Wick 3 (2019) T 12:10 13:40 14:50 16:20 17:30 19:00 21:40
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) T 12:45 15:00 17:15 19:30 21:45
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) D 14:00 16:15 18:30 20:45
Trhlina (2019) 15:40 20:10 21:50
V oblacích (2019) D 12:00 14:00 16:00
Velké dobrodružství Čtyřlístku (2019) 12:00 13:10 15:00 16:40
Řbitov zviřátek (2019) T 13:30 18:00 22:00
Ženy v běhu (2019) 12:00 18:00 20:00
Avengers: Endgame (2019) T 20:10
čtvrtek 23.5.2019
Ženy v běhu (2019) 16:15 18:10
Aladin (2019) T 19:00
John Wick 3 (2019) T 20:00
Aladin (2019) D 12:20 15:00 17:40 20:20
Aladin (2019) T 13:20 16:00 18:40 21:20
Aladin (2019) D, 3D 16:40
Avengers: Endgame (2019) D 12:45 14:30 16:20 20:00
Avengers: Endgame (2019) T 14:00 19:10
Bolest a sláva (2019) T 12:10 20:10
Jak vycvičit draka 3 (2019) D 13:00 15:20
Jednou nohou v base (2018) T 18:00
John Wick 3 (2019) T 13:40 16:20 17:40 19:00 21:40
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) D 12:10 14:00 17:30 19:45 22:00
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) T 12:45 15:00 17:15 19:30 21:45
Syn temnoty (2019) T 12:00 14:20 17:10 19:50 21:50
Trhlina (2019) 12:00 14:20 20:20
Zlo s lidskou tváří (2019) T 12:30 14:50 19:10 21:30
Ženy v běhu (2019) 12:00
pátek 24.5.2019
Ženy v běhu (2019) 16:15 18:10
Aladin (2019) D 16:00
Aladin (2019) T 19:00
John Wick 3 (2019) T 17:00 20:00
Aladin (2019) D 12:20 15:00 17:40 20:20
Aladin (2019) T 13:20 16:00 18:40 21:20
Aladin (2019) D, 3D 16:40
Avengers: Endgame (2019) D 12:45 14:30 16:20 20:00
Avengers: Endgame (2019) T 14:00 17:30 19:10 21:00
Bolest a sláva (2019) T 12:10 20:10
Jak vycvičit draka 3 (2019) D 13:00 15:20
Jednou nohou v base (2018) T 18:00
John Wick 3 (2019) T 13:40 16:20 17:40 19:00 21:40
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) D 12:10 14:00 16:15 18:30 20:45
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) T 12:45 15:00 17:15 19:30 21:45
Syn temnoty (2019) T 12:00 14:20 17:10 19:50 21:50
Trhlina (2019) 12:00 14:20 20:20
Zlo s lidskou tváří (2019) T 12:30 14:50 19:10 21:30
Ženy v běhu (2019) 12:00
sobota 25.5.2019
Ženy v běhu (2019) 10:50 16:15 18:10
Aladin (2019) T 13:00 17:00
Aladin (2019) D 16:00
Avengers: Endgame (2019) T 19:00
John Wick 3 (2019) T 14:00 20:00
Aladin (2019) D 10:00 12:40 15:20 18:00 20:40
Aladin (2019) T 11:00 13:40 16:20 19:00 21:40
Aladin (2019) D, 3D 12:00 17:00
Avengers: Endgame (2019) T 10:30 14:00 17:30 19:30 21:00
Avengers: Endgame (2019) D 12:45 14:30 16:20 20:00
Bolest a sláva (2019) T 12:10 20:10
Free Solo (2018) T 13:30
Jak vycvičit draka 3 (2019) D 11:15 15:45
Jednou nohou v base (2018) T 10:00 18:00
John Wick 3 (2019) T 11:20 14:00 16:40 18:00 19:20 22:00
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) D 10:00 12:15 14:30 16:45 19:00 21:15
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) T 10:30 12:45 15:00 17:15 19:30 21:45
Syn temnoty (2019) T 10:20 12:20 14:20 17:10 19:50 21:50
Trhlina (2019) 14:40 20:40
Zlo s lidskou tváří (2019) T 10:10 12:30 14:50 19:10 21:30
Ženy v běhu (2019) 10:00
neděle 26.5.2019
Ženy v běhu (2019) 10:50 16:15 18:10
Aladin (2019) T 13:00 17:00
Aladin (2019) D 16:00
Avengers: Endgame (2019) T 19:00
John Wick 3 (2019) T 14:00 20:00
Aladin (2019) D 10:00 12:40 15:20 18:00 20:40
Aladin (2019) T 11:00 13:40 16:20 19:00 21:40
Aladin (2019) D, 3D 12:00 17:00
Avengers: Endgame (2019) T 10:30 14:00 17:30 19:30 21:00
Avengers: Endgame (2019) D 12:45 14:30 16:20 20:00
Bolest a sláva (2019) T 12:10 20:10
Free Solo (2018) T 13:30
Jak vycvičit draka 3 (2019) D 11:15 15:45
Jednou nohou v base (2018) T 10:00 18:00
John Wick 3 (2019) T 11:20 14:00 16:40 18:00 19:20 22:00
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) D 10:00 12:15 14:30 16:45 19:00 21:15
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) T 10:30 12:45 15:00 17:15 19:30 21:45
Syn temnoty (2019) T 10:20 12:20 14:20 17:10 19:50 21:50
Trhlina (2019) 14:40 20:40
Zlo s lidskou tváří (2019) T 10:10 12:30 14:50 19:10 21:30
Ženy v běhu (2019) 10:00
pondělí 27.5.2019
Ženy v běhu (2019) 16:15 18:10
Aladin (2019) D 16:00
Aladin (2019) T 19:00
John Wick 3 (2019) T 20:00
Aladin (2019) D 12:20 15:00 17:40 20:20
Aladin (2019) T 13:20 16:00 18:40 21:20
Aladin (2019) D, 3D 16:40
Avengers: Endgame (2019) D 12:45 14:30 16:20 20:00
Avengers: Endgame (2019) T 14:00 17:30 19:10 21:00
Bolest a sláva (2019) T 12:10 20:10
Jak vycvičit draka 3 (2019) D 13:00 15:20
Jednou nohou v base (2018) T 18:00
John Wick 3 (2019) T 13:40 16:20 17:40 19:00 21:40
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) D 12:10 14:00 16:15 18:30 20:45
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) T 12:45 15:00 17:15 19:30 21:45
Syn temnoty (2019) T 12:00 14:20 17:10 19:50 21:50
Trhlina (2019) 12:00 14:20 20:20
Zlo s lidskou tváří (2019) T 12:30 14:50 19:10 21:30
Ženy v běhu (2019) 12:00
úterý 28.5.2019
Ženy v běhu (2019) 16:15 18:10
Aladin (2019) D 16:00
Aladin (2019) T 19:00
John Wick 3 (2019) T 17:00 20:00
Aladin (2019) D 12:20 15:00 17:40 20:00
Aladin (2019) T 13:20 16:00 20:20
Avengers: Endgame (2019) T 12:10 15:40 19:10
Avengers: Endgame (2019) D 12:45 14:30 18:10
Bolest a sláva (2019) T 12:10 20:10
Jak vycvičit draka 3 (2019) D 13:00 15:20
Jednou nohou v base (2018) T 18:00
John Wick 3 (2019) T 13:40 16:20 17:40 19:00 21:40
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) T 13:45 16:00 18:30 21:40
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) D 14:00 16:15 20:45
Syn temnoty (2019) T 12:10 14:10 16:10 17:10 21:30
Trhlina (2019) 12:00 14:20 20:20
Zlo s lidskou tváří (2019) T 12:30 14:50 19:10
Ženy v běhu (2019) 12:00
středa 29.5.2019
Ženy v běhu (2019) 16:15 18:10
Aladin (2019) D 16:00
Aladin (2019) T 19:00
John Wick 3 (2019) T 17:00 20:00
Aladin (2019) D 12:20 15:00 17:40 20:20
Aladin (2019) T 13:20 16:00 18:40 21:20
Aladin (2019) D, 3D 16:40
Avengers: Endgame (2019) D 12:45 14:30 16:20 20:00
Avengers: Endgame (2019) T 14:00 17:30 19:10 21:00
Bolest a sláva (2019) T 12:10 20:10
Jak vycvičit draka 3 (2019) D 13:00 15:20
Jednou nohou v base (2018) T 18:00
John Wick 3 (2019) T 13:40 17:40 20:20
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) D 12:10 14:00 16:15 18:30 20:45
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) T 12:45 15:00 17:15 19:30 21:45
Rocketman (2019) T 18:00
Syn temnoty (2019) T 12:00 14:20 17:10 19:50 21:50
Trhlina (2019) 12:00 14:20
Zlo s lidskou tváří (2019) T 12:30 14:50 19:10 21:30
Ženy v běhu (2019) 12:00

Praha - CineStar Praha - Černý Most

tel. 266 790 999, Chlumecká 712/8, Praha mapa
středa 22.5.2019
Avengers: Endgame (2019) D 13:10 16:50 19:50 20:30 21:30
Avengers: Endgame (2019) D, 3D 14:20 18:00
Daddy Cool (2017) D 13:20 14:00 17:00 19:15
Free Solo (2018) T 19:30
John Wick 3 (2019) T 14:00 16:40 19:20 20:50
Mia a bílý lev (2018) D 16:10
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) D 14:30 16:45 19:00
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) D, 3D 15:30
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) T 21:15
Teroristka (2019) 13:00 15:10 17:45
Trhlina (2019) 18:20 21:50
V oblacích (2019) D 13:00 15:00
Velké dobrodružství Čtyřlístku (2019) 13:00
Řbitov zviřátek (2019) T 21:40
Ženy v běhu (2019) 17:20 21:40
Avengers: Endgame (2019) T 17:20 21:00
Pokémon: Detektiv … (2019) T 15:00
čtvrtek 23.5.2019
Aladin (2019) D 13:00 15:40 16:40 18:20 21:00
Aladin (2019) D, 3D 14:40 17:30
Aladin (2019) T 20:10
Avengers: Endgame (2019) D 13:30 15:15 17:10 19:30 20:50
Jak vycvičit draka 3 (2019) D 13:00
John Wick 3 (2019) T 15:00 17:40 18:30 20:20 21:30
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) D 14:45 17:00 19:15
Psí veličenstvo (2019) D 14:15
Syn temnoty (2019) T 14:50 16:50 19:10 21:10
Teroristka (2019) 14:30
V oblacích (2019) D 13:15
Velké dobrodružství Čtyřlístku (2019) 13:00
Zlo s lidskou tváří (2019) T 18:50 21:20
Avengers: Endgame (2019) T 21:15
Pokémon: Detektiv … (2019) T 16:15
pátek 24.5.2019
Aladin (2019) D, 3D 12:00 14:40 17:30
Aladin (2019) D 13:00 15:40 16:40 18:20 21:00
Aladin (2019) T 20:10
Avengers: Endgame (2019) D 13:30 15:30 17:10 19:30 20:50
Jak vycvičit draka 3 (2019) D 12:30
John Wick 3 (2019) T 12:00 14:40 17:20 18:00 20:00
20:40
21:30
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) D 12:30 14:45 17:00 19:15
Psí veličenstvo (2019) D 12:40
Syn temnoty (2019) T 14:50 16:50 19:10 21:10
Teroristka (2019) 14:30
Velké dobrodružství Čtyřlístku (2019) 12:30
Zlo s lidskou tváří (2019) T 18:50 21:20
Ženy v běhu (2019) 13:20
Avengers: Endgame (2019) T 14:20
sobota 25.5.2019
Aladin (2019) D 10:20 13:00 15:40 16:40 18:20 21:00
Aladin (2019) D, 3D 12:00 14:40 17:30
Aladin (2019) T 20:10
Avengers: Endgame (2019) D 10:00
10:50
13:30 15:30 17:10 19:30 20:50
Jak vycvičit draka 3 (2019) D 10:15 12:30
John Wick 3 (2019) T 12:00 14:40 17:20 18:00 20:00
20:40
21:30
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) D 10:00
11:50
12:30 14:45 17:00 19:15
Psí veličenstvo (2019) D 10:00
Syn temnoty (2019) T 14:50 16:50 19:10 21:10
Teroristka (2019) 14:30
V oblacích (2019) D 10:00
11:20
Velké dobrodružství Čtyřlístku (2019) 10:00
Zlo s lidskou tváří (2019) T 18:50 21:20
Ženy v běhu (2019) 13:20
Avengers: Endgame (2019) T 14:20
neděle 26.5.2019
Aladin (2019) D 10:20 13:00 15:40 16:40 18:20 21:00
Aladin (2019) D, 3D 12:00 14:40 17:30
Aladin (2019) T 20:10
Avengers: Endgame (2019) D 10:00
10:50
13:30 15:30 17:10 19:30 20:50
Jak vycvičit draka 3 (2019) D 10:15 12:30
John Wick 3 (2019) T 12:00 14:40 17:20 18:00 20:00
20:40
21:30
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) D 10:00
11:50
12:30 14:45 17:00 19:15
Psí veličenstvo (2019) D 10:00
Syn temnoty (2019) T 14:50 16:50 19:10 21:10
Teroristka (2019) 14:30
V oblacích (2019) D 10:00
11:20
Velké dobrodružství Čtyřlístku (2019) 10:00
Zlo s lidskou tváří (2019) T 18:50 21:20
Ženy v běhu (2019) 13:20
Avengers: Endgame (2019) T 14:20
pondělí 27.5.2019
Aladin (2019) D 13:00 15:40 16:40 18:20 21:00
Aladin (2019) D, 3D 14:40 17:30
Aladin (2019) T 20:10
Avengers: Endgame (2019) D 13:30 15:15 17:10 19:30 20:50
Jak vycvičit draka 3 (2019) D 13:00
John Wick 3 (2019) T 15:00 17:40 18:30 20:20 21:30
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) D 14:45 17:00 19:15
Psí veličenstvo (2019) D 14:15
Syn temnoty (2019) T 14:50 16:50 19:10 21:10
Teroristka (2019) 14:30
V oblacích (2019) D 13:15
Velké dobrodružství Čtyřlístku (2019) 13:00
Zlo s lidskou tváří (2019) T 18:50 21:20
Avengers: Endgame (2019) T 21:15
Pokémon: Detektiv … (2019) T 16:15
úterý 28.5.2019
Aladin (2019) D, 3D 14:40 17:30
Aladin (2019) D 15:20 18:00 20:40
Aladin (2019) T 20:10
Avengers: Endgame (2019) D 13:30 15:15 17:10 19:30 20:50
Jak vycvičit draka 3 (2019) D 13:00
John Wick 3 (2019) T 15:00 17:40 18:30 20:20 21:30
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) D 14:45 17:00 19:15
Psí veličenstvo (2019) D 13:10 14:15 15:20
Rocketman (2019) T 19:00
Syn temnoty (2019) T 14:50 16:50 19:10 21:10
Teroristka (2019) 13:10 14:30
V oblacích (2019) D 13:15
Velké dobrodružství Čtyřlístku (2019) 13:00
Zlo s lidskou tváří (2019) T 18:50 21:20
Avengers: Endgame (2019) T 21:15
Pokémon: Detektiv … (2019) T 16:15
středa 29.5.2019
Aladin (2019) D 13:00 15:40 16:40 18:20 21:00
Aladin (2019) D, 3D 14:40 17:30
Aladin (2019) T 20:10
Avengers: Endgame (2019) D 13:30 15:15 17:10 19:30 20:50
Jak vycvičit draka 3 (2019) D 13:00
John Wick 3 (2019) T 15:00 17:40 18:30 20:20 21:30
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) D 14:45 17:00 19:15
Psí veličenstvo (2019) D 14:15
Syn temnoty (2019) T 14:50 16:50 19:10 21:10
V oblacích (2019) D 13:15
Velké dobrodružství Čtyřlístku (2019) 13:00
Zlo s lidskou tváří (2019) T 18:50 21:20
Avengers: Endgame (2019) T 21:15
Pokémon: Detektiv … (2019) T 16:15

Praha - Aero

tel. 271 771 349, Biskupcova 1733/31, Praha mapa
středa 22.5.2019
Free Solo (2018) 10:00
čtvrtek 23.5.2019
Bolest a sláva (2019) 18:00
Free Solo (2018) 16:00
John Wick 3 (2019) 20:30
Pašerák (2018) 13:03
pátek 24.5.2019
Humorista (2019) 18:00
Syn temnoty (2019) 22:30
The Beach Bum (2019) 20:00
sobota 25.5.2019
Bolest a sláva (2019) 17:30
Hledá se Yetti (2019) 15:00
Mirai, dívka z budoucnosti (2018) 20:00
Zlo s lidskou tváří (2019) 12:00 22:00
neděle 26.5.2019
Bolest a sláva (2019) 12:00
John Wick 3 (2019) 20:30
Mrňouskové 2: Daleko od domova (2018) 15:00
Zelená kniha (2018) 17:30
pondělí 27.5.2019
Futurologický kongres (2013) 20:30
Zlo s lidskou tváří (2019) 18:00
úterý 28.5.2019
Bolest a sláva (2019) 18:00
Klimt & Schiele - Erós a Psyché (2018) 10:00
Zelená kniha (2018) 15:00
středa 29.5.2019
Bolest a sláva (2019) 10:00
Free Solo (2018) 18:00
Tři blízcí neznámí (2018) 20:00
čtvrtek 30.5.2019
Manželské etudy: Nová generace (2019) 13:30
Monetovy lekníny - magie vody a … (2018) 10:00
Teroristka (2019) 16:00

Praha - Atlas

tel. 222 312 737, Sokolovská 371/1, Praha mapa
středa 22.5.2019
Milost (2018) 20:30
Putování se sobíkem (2018) 15:30
Teroristka (2019) 15:00
The Beach Bum (2019) 18:00
čtvrtek 23.5.2019
Free Solo (2018) 20:30
Teroristka (2019) 18:00
pátek 24.5.2019
Avengers: Endgame (2019) 20:00
Bolest a sláva (2019) 17:30
Láska na druhý pohled (2019) 18:00
Pašerák (2018) 20:30
sobota 25.5.2019
Aladin (2019) 15:00
Avengers: Endgame (2019) 20:00
Láska na druhý pohled (2019) 17:30
Putování se sobíkem (2018) 15:30
Teroristka (2019) 18:00
Zelená kniha (2018) 20:30
neděle 26.5.2019
Aladin (2019) 15:00
John Wick 3 (2019) 20:30
Láska na druhý pohled (2019) 17:30
Nikdy neodvracej zrak (2018) 20:00
Putování se sobíkem (2018) 15:30
The Beach Bum (2019) 18:00
pondělí 27.5.2019
Avengers: Endgame (2019) 20:00
Bolest a sláva (2019) 18:00
Milost (2018) 20:30
Zraněná srdce (2019) 17:30
úterý 28.5.2019
Free Solo (2018) 20:30
Pašerák (2018) 18:00
Rocketman (2019) 17:30
Vztek (2017) 20:00
Ženy v běhu (2019) 15:30
středa 29.5.2019
Jednou nohou v base (2018) 18:00
Putování se sobíkem (2018) 15:30
Zelená kniha (2018) 15:00
Zlo s lidskou tváří (2019) 20:30

Praha - Bio Oko

tel. 233 382 606, Františka Křížka 460/15, Praha mapa
čtvrtek 23.5.2019
Aladin (2019) 15:15
Bolest a sláva (2019) 20:45
Klimt & Schiele - Erós a Psyché (2018) 10:00
Tři blízcí neznámí (2018) 18:00
pátek 24.5.2019
John Wick 3 (2019) 20:45
Zelená kniha (2018) 18:00
sobota 25.5.2019
Free Solo (2018) 12:15
Mrňouskové 2: Daleko od domova (2018) 10:00
Pačamama (2018) 15:00
Vlčí dům (2018) 20:30
neděle 26.5.2019
Aladin (2019) 15:00
Free Solo (2018) 18:00
Mirai, dívka z budoucnosti (2018) 12:15
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) 10:00
Zelená kniha (2018) 20:30
pondělí 27.5.2019
John Wick 3 (2019) 18:00
Manželské etudy: Nová generace (2019) 13:00
Milost (2018) 20:45
úterý 28.5.2019
Free Solo (2018) 10:00 15:30
Trabantem tam a zase zpátky (2019) 13:00
Univerzity a svoboda (2019) 18:00
Zlo s lidskou tváří (2019) 20:30
středa 29.5.2019
Aladin (2019) 15:15
Bolest a sláva (2019) 18:00
Free Solo (2018) 20:30
úterý 4.6.2019
Klimt & Schiele - Erós a Psyché (2018) 13:00

Praha - CAMP - Centrum architektury a městského plánování

tel. 770 141 547, Vyšehradská 2075/51, Praha mapa
neděle 2.6.2019
Co se nenosí (2015) 19:00

Praha - Cinema City Chodov

tel. 255 742 021, Roztylská 2321/19, Praha mapa
středa 22.5.2019
After: Polibek (2019) T 18:20
Avengers: Endgame (2019) D 12:00 14:00 15:40 17:40 18:10 19:20
Avengers: Endgame (2019) D, 3D 12:40
Avengers: Endgame (2019) T 15:20 17:10 21:20
21:30
Captain Marvel (2019) T 20:50
Daddy Cool (2017) D 14:30 16:50 19:00 21:10
Dumbo (2019) D 13:20 15:50
Hellboy (2019) D 17:00
Hellboy (2019) T 22:00
Hledá se Yetti (2019) D 12:40
Jak vycvičit draka 3 (2019) D 12:10
John Wick 3 (2019) T 13:00 15:50 18:40 20:40 21:30 22:00
La Llorona: Prokletá žena (2019) T 20:30 22:30
Láska na druhý pohled (2019) T 20:40
McQueen (2018) T 19:00
Mia a bílý lev (2018) D 13:10 15:40
Mrňouskové 2: Daleko od domova (2018) D 14:50
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) D 12:20 14:40 17:00 19:10
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) D, 3D 16:20
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) T 16:40 18:30 19:30
Psí veličenstvo (2019) D 12:30
Shazam! (2019) D 14:40
Teroristka (2019) 17:50 19:50
The Beach Bum (2019) T 22:00
Trabantem tam a zase zpátky (2019) 21:40
Trhlina (2019) 19:30
UglyDolls (2019) D 12:00 13:50 15:50
V oblacích (2019) D 12:00 13:40 15:40 17:30
Zelená kniha (2018) T 17:50
Řbitov zviřátek (2019) T 19:00 21:20
Ženy v běhu (2019) 13:30 17:40 20:00 22:00
Avengers: Endgame (2019) T 13:00 16:40 20:20
Pokémon: Detektiv … (2019) T 21:30
Avengers: Endgame (2019) D 16:15
John Wick 3 (2019) T 13:40 19:50 22:30
čtvrtek 23.5.2019
After: Polibek (2019) T 14:10 18:40
Aladin (2019) T 12:10 14:50 18:00 19:10 20:40 22:00
Aladin (2019) D 12:40 14:00 15:20 16:40 17:20 19:20
Avengers: Endgame (2019) D, 3D 12:30
Avengers: Endgame (2019) D 13:50 15:00 18:40
Avengers: Endgame (2019) T 15:30 20:40
Bolest a sláva (2019) T 17:40 20:00 22:20
Captain Marvel (2019) T 21:30
Daddy Cool (2017) D 16:30 21:00
Hellboy (2019) T 17:50
Hledá se Yetti (2019) D 12:40
Jak vycvičit draka 3 (2019) D 12:00
John Wick 3 (2019) T 13:50 16:40 18:00
18:20
19:30 22:20
Kouzelný park (2019) D 12:00
La Llorona: Prokletá žena (2019) T 21:10
Mia a bílý lev (2018) D 15:20
Mrňouskové 2: Daleko od domova (2018) D 13:00
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) D 12:20 14:40 17:00
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) D, 3D 16:00
Syn temnoty (2019) T 14:10 16:10 18:10 20:20 21:40 22:30
Teroristka (2019) 20:00
The Beach Bum (2019) T 22:10
Trhlina (2019) T 19:00
UglyDolls (2019) D 12:00 13:10 15:10
V oblacích (2019) D 12:10
Zelená kniha (2018) T 17:20
Zlo s lidskou tváří (2019) T 12:10 14:30 16:50 17:00 19:30 20:00 21:50 22:20
Řbitov zviřátek (2019) T 20:30 22:10
Ženy v běhu (2019) 13:20
Aladin (2019) D, 3D 13:30 16:10 18:50
John Wick 3 (2019) T 21:30
Pokémon: Detektiv … (2019) T 19:20 21:40
pátek 24.5.2019
After: Polibek (2019) T 14:10 18:40
Aladin (2019) T 12:10 14:50 18:00 19:10 20:40 22:00
Aladin (2019) D 12:40 14:00 15:20 16:40 17:20 19:20
Avengers: Endgame (2019) D, 3D 12:30
Avengers: Endgame (2019) D 13:50 15:00 17:30 18:40
Avengers: Endgame (2019) T 15:30 20:40 21:10
Bolest a sláva (2019) T 17:40 20:00 22:20
Captain Marvel (2019) T 21:30
Daddy Cool (2017) D 16:30 21:00
Hellboy (2019) T 17:50
Hledá se Yetti (2019) D 12:40
Jak vycvičit draka 3 (2019) D 12:00
John Wick 3 (2019) T 13:50 16:40 18:00
18:20
19:30 22:20
Kouzelný park (2019) D 12:00
La Llorona: Prokletá žena (2019) T 21:10
Mia a bílý lev (2018) D 15:20
Mrňouskové 2: Daleko od domova (2018) D 13:00
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) D 12:20 14:40 17:00
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) D, 3D 16:00
Syn temnoty (2019) T 14:10 16:10 18:10 20:20 21:40 22:30
Teroristka (2019) 20:00
The Beach Bum (2019) T 22:10
Trhlina (2019) T 19:00
UglyDolls (2019) D 12:00 13:10 15:10
V oblacích (2019) D 12:10
Zelená kniha (2018) T 17:20
Zlo s lidskou tváří (2019) T 12:10 14:30 16:50 17:00 19:30 20:00 21:50 22:20
Řbitov zviřátek (2019) T 20:30 22:10
Ženy v běhu (2019) 13:20
Aladin (2019) D, 3D 16:10 18:50
John Wick 3 (2019) T 21:30
Pokémon: Detektiv … (2019) D 14:00
Pokémon: Detektiv … (2019) T 19:20 21:40
sobota 25.5.2019
After: Polibek (2019) T 14:10 18:40
Aladin (2019) D 10:00
11:20
12:40 14:00
14:40
15:20 16:40 17:20 19:20
Aladin (2019) T 12:10 14:50 18:00
18:40
20:40 22:00
Avengers: Endgame (2019) D 10:20 13:50 15:00 17:30 18:40
Avengers: Endgame (2019) D, 3D 12:30
Avengers: Endgame (2019) T 15:30 20:40 21:10
Bolest a sláva (2019) T 10:40 15:50 17:40 20:00 22:20
Captain Marvel (2019) T 21:30
Daddy Cool (2017) D 16:30 21:00
Dumbo (2019) D 10:50
Hellboy (2019) T 17:50
Hledá se Yetti (2019) D 11:10 12:40
Jak vycvičit draka 3 (2019) D 11:50
John Wick 3 (2019) T 11:00 13:50 16:40 18:00
18:20
19:30 22:20
Kouzelný park (2019) D 10:10
La Llorona: Prokletá žena (2019) T 21:10
McQueen (2018) T 13:00
13:30
Mia a bílý lev (2018) D 10:20 15:20
Mrňouskové 2: Daleko od domova (2018) D 10:40 13:00
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) D 10:10 12:20 14:40 17:00
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) D, 3D 16:00
Syn temnoty (2019) T 14:10 16:10 18:10 20:20 21:20 22:30
Teroristka (2019) 20:00
The Beach Bum (2019) T 22:10
Trhlina (2019) T 19:00
UglyDolls (2019) D 10:00 13:10 15:10
V oblacích (2019) D 10:00 12:10
Zelená kniha (2018) T 17:20
Zlo s lidskou tváří (2019) T 12:10 14:30 16:20 17:00 19:30 20:00 21:50 22:20
Řbitov zviřátek (2019) T 20:30 22:10
Ženy v běhu (2019) 13:20
Aladin (2019) D, 3D 10:50 13:30 16:10 18:50
John Wick 3 (2019) T 21:30
Pokémon: Detektiv … (2019) T 19:20 21:40
neděle 26.5.2019
After: Polibek (2019) T 14:10 18:40
Aladin (2019) D 10:00
11:20
12:40 14:00
14:40
15:20 16:40 17:20 19:20
Aladin (2019) T 12:10 14:50 18:00
18:40
20:40 22:00
Avengers: Endgame (2019) D 10:20 13:50 15:00 17:30 18:40
Avengers: Endgame (2019) D, 3D 12:30
Avengers: Endgame (2019) T 15:30 20:40 21:10
Bolest a sláva (2019) T 10:40 14:00 17:40 20:00 22:20
Captain Marvel (2019) T 21:30
Daddy Cool (2017) D 16:30 21:00
Dumbo (2019) D 10:50
Hellboy (2019) T 17:50
Hledá se Yetti (2019) D 11:10 12:40
Jak vycvičit draka 3 (2019) D 11:50
John Wick 3 (2019) T 11:00 13:50 15:20 16:40 18:00
18:20
19:30 22:20
Kouzelný park (2019) D 10:10
La Llorona: Prokletá žena (2019) T 21:10
Mia a bílý lev (2018) D 10:20 15:20
Mrňouskové 2: Daleko od domova (2018) D 10:40 13:00
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) D 10:10 12:20 14:40 17:00
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) D, 3D 16:00
Syn temnoty (2019) T 14:10 16:10 18:10 20:20 21:20 22:30
Teroristka (2019) 20:00
The Beach Bum (2019) T 22:10
Trhlina (2019) T 19:00
UglyDolls (2019) D 10:00 13:10 15:10
V oblacích (2019) D 10:00 12:10
Zelená kniha (2018) T 17:20
Zlo s lidskou tváří (2019) T 12:10 14:30 16:20 17:00 19:30 20:00 21:50 22:20
Řbitov zviřátek (2019) T 20:30 22:10
Ženy v běhu (2019) 13:20
Aladin (2019) D, 3D 10:50 13:30 16:10 18:50
John Wick 3 (2019) T 21:30
Pokémon: Detektiv … (2019) T 19:20 21:40
pondělí 27.5.2019
After: Polibek (2019) T 14:10 18:40
Aladin (2019) T 12:10 14:50 18:00 19:10 20:40 22:00
Aladin (2019) D 12:40 14:00 15:20 16:40 17:20 19:20
Avengers: Endgame (2019) D, 3D 12:30
Avengers: Endgame (2019) D 13:50 15:00 17:30 18:40
Avengers: Endgame (2019) T 15:30 20:40 21:10
Bolest a sláva (2019) T 17:40 20:00 22:20
Captain Marvel (2019) T 21:30
Daddy Cool (2017) D 16:30 21:00
Hellboy (2019) T 17:50
Hledá se Yetti (2019) D 12:40
Jak vycvičit draka 3 (2019) D 12:00
John Wick 3 (2019) T 13:50 16:40 18:00
18:20
19:30 22:20
Kouzelný park (2019) D 12:00
La Llorona: Prokletá žena (2019) T 21:10
Mia a bílý lev (2018) D 15:20
Mrňouskové 2: Daleko od domova (2018) D 13:00
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) D 12:20 14:40 17:00
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) D, 3D 16:00
Syn temnoty (2019) T 14:10 16:10 18:10 20:20 21:40 22:30
Teroristka (2019) 20:00
The Beach Bum (2019) T 22:10
Trhlina (2019) T 19:00
UglyDolls (2019) D 12:00 13:10 15:10
V oblacích (2019) D 12:10
Zelená kniha (2018) T 17:20
Zlo s lidskou tváří (2019) T 12:10 14:30 16:50 17:00 19:30 20:00 21:50 22:20
Řbitov zviřátek (2019) T 20:30 22:10
Ženy v běhu (2019) 13:20
Aladin (2019) D, 3D 13:30 16:10 18:50
John Wick 3 (2019) T 21:30
Pokémon: Detektiv … (2019) T 19:20 21:40
úterý 28.5.2019
After: Polibek (2019) T 14:10 18:40
Aladin (2019) T 12:10 14:50 18:00 19:10 20:40 22:00
Aladin (2019) D 12:40 14:00 15:20 16:40 17:20 19:20
Avengers: Endgame (2019) D, 3D 12:30
Avengers: Endgame (2019) D 13:50 15:00 17:30 18:40
Avengers: Endgame (2019) T 15:30 20:40 21:10
Bolest a sláva (2019) T 17:40 20:00 22:20
Captain Marvel (2019) T 21:30
Daddy Cool (2017) D 16:30 21:00
Hellboy (2019) T 17:50
Hledá se Yetti (2019) D 12:40
Jak vycvičit draka 3 (2019) D 12:00
John Wick 3 (2019) T 13:50 16:40 18:00
18:20
19:30 22:20
Kouzelný park (2019) D 12:00
La Llorona: Prokletá žena (2019) T 21:10
Mia a bílý lev (2018) D 15:20
Mrňouskové 2: Daleko od domova (2018) D 13:00
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) D 12:20 14:40 17:00
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) D, 3D 16:00
Rocketman (2019) T 19:00
Syn temnoty (2019) T 14:10 16:10 18:10 20:20 21:40 22:30
Teroristka (2019) 20:00
The Beach Bum (2019) T 22:10
UglyDolls (2019) D 12:00 13:10 15:10
V oblacích (2019) D 12:10
Zelená kniha (2018) T 17:20
Zlo s lidskou tváří (2019) T 12:10 14:30 16:50 17:00 19:30 20:00 21:50 22:20
Řbitov zviřátek (2019) T 20:30 22:10
Ženy v běhu (2019) 13:20
Aladin (2019) D, 3D 13:30 16:10 18:50
John Wick 3 (2019) T 21:30
Pokémon: Detektiv … (2019) T 19:20 21:40
středa 29.5.2019
After: Polibek (2019) T 14:10 18:40
Aladin (2019) T 12:10 14:50 18:00 19:10 20:40 22:00
Aladin (2019) D 12:40 14:00 15:20 16:40 17:20 19:20
Avengers: Endgame (2019) D, 3D 12:30
Avengers: Endgame (2019) D 13:50 15:00 17:30 18:40
Avengers: Endgame (2019) T 15:30 20:40 21:10
Bolest a sláva (2019) T 17:40 20:00 22:20
Captain Marvel (2019) T 21:30
Daddy Cool (2017) D 16:30 21:00
Hellboy (2019) T 17:50
Hledá se Yetti (2019) D 12:40
Jak vycvičit draka 3 (2019) D 12:00
John Wick 3 (2019) T 13:50 16:40 18:00
18:20
19:30 22:20
Kouzelný park (2019) D 12:00
La Llorona: Prokletá žena (2019) T 21:10
Mia a bílý lev (2018) D 15:20
Mrňouskové 2: Daleko od domova (2018) D 13:00
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) D 12:20 14:40 17:00
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) D, 3D 16:00
Syn temnoty (2019) T 14:10 16:10 18:10 20:20 21:40 22:30
Teroristka (2019) 20:00
The Beach Bum (2019) T 22:10
Trhlina (2019) T 19:00
UglyDolls (2019) D 12:00 13:10 15:10
V oblacích (2019) D 12:10
Zelená kniha (2018) T 17:20
Zlo s lidskou tváří (2019) T 12:10 14:30 16:50 17:00 19:30 20:00 21:50 22:20
Řbitov zviřátek (2019) T 20:30 22:10
Ženy v běhu (2019) 13:20
Aladin (2019) D, 3D 13:30 16:10 18:50
John Wick 3 (2019) T 21:30
Pokémon: Detektiv … (2019) T 19:20 21:40

Praha - Cinema City Flora

tel. 255 742 021, Vinohradská 1612/149, Praha mapa
středa 22.5.2019
Avengers: Endgame (2019) D 13:50 17:10
Avengers: Endgame (2019) T 17:30 19:20 20:40
Daddy Cool (2017) D 17:40 19:50 22:10
Dumbo (2019) D 12:30 15:10
Hellboy (2019) T 21:10
Hledá se Yetti (2019) D 15:00
Jak vycvičit draka 3 (2019) D 12:40
John Wick 3 (2019) T 14:00 16:50 19:30 22:10
La Llorona: Prokletá žena (2019) T 21:20
Láska na druhý pohled (2019) T 18:10
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) D 12:30 14:50 17:00 19:40
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) D, 3D 14:00
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) T 16:30 18:50
Psí veličenstvo (2019) D 12:00
Shazam! (2019) T 20:50
UglyDolls (2019) D 13:10 15:10
V oblacích (2019) D 12:10 14:10 16:10
Řbitov zviřátek (2019) T 17:20 21:50
čtvrtek 23.5.2019
Aladin (2019) T 12:20 15:00 18:20 21:00
Aladin (2019) D 13:00 15:40 17:50
Avengers: Endgame (2019) T 13:30 17:30 20:30
Avengers: Endgame (2019) D 13:50
Daddy Cool (2017) D 19:30
Hledá se Yetti (2019) D 13:50
John Wick 3 (2019) T 13:10 16:00 18:40 21:20
La Llorona: Prokletá žena (2019) T 21:10
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) D 13:10 15:30 17:10
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) T 17:50 20:10
Syn temnoty (2019) T 15:50 18:00 20:00 22:00
V oblacích (2019) D 12:00
Zlo s lidskou tváří (2019) T 14:10 16:30 19:00 21:30
Řbitov zviřátek (2019) T 21:50
pátek 24.5.2019
Aladin (2019) T 12:20 15:00 18:20 21:00
Aladin (2019) D 13:00 15:40 17:50
Avengers: Endgame (2019) T 13:30 17:30 20:30
Avengers: Endgame (2019) D 13:50
Daddy Cool (2017) D 19:30
Hledá se Yetti (2019) D 13:50
John Wick 3 (2019) T 13:10 16:00 18:40 21:20
La Llorona: Prokletá žena (2019) T 21:10
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) D 13:10 15:30 17:10
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) T 17:50 20:10
Syn temnoty (2019) T 15:50 18:00 20:00 22:00
V oblacích (2019) D 12:00
Zlo s lidskou tváří (2019) T 14:10 16:30 19:00 21:30
Řbitov zviřátek (2019) T 21:50
sobota 25.5.2019
Aladin (2019) D 10:20 13:00 15:40 17:50
Aladin (2019) T 12:20 15:00 18:20 21:00
Avengers: Endgame (2019) D 10:10 13:50
Avengers: Endgame (2019) T 13:30 17:30 20:30
Daddy Cool (2017) D 19:30
Dumbo (2019) D 11:20
Hledá se Yetti (2019) D 13:50
Jak vycvičit draka 3 (2019) D 10:00
11:00
John Wick 3 (2019) T 13:10 16:00 18:40 21:20
La Llorona: Prokletá žena (2019) T 21:10
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) D 10:50 13:10 15:30 17:10
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) T 17:50 20:10
Syn temnoty (2019) T 15:50 18:00 20:00 22:00
UglyDolls (2019) D 11:20
V oblacích (2019) D 10:00 12:00
Zlo s lidskou tváří (2019) T 14:10 16:30 19:00 21:30
Řbitov zviřátek (2019) T 21:50
neděle 26.5.2019
Aladin (2019) D 10:20 13:00 15:40 17:50
Aladin (2019) T 12:20 15:00 18:20 21:00
Avengers: Endgame (2019) D 10:10 13:50
Avengers: Endgame (2019) T 13:30 17:30 20:30
Daddy Cool (2017) D 19:30
Dumbo (2019) D 11:20
Hledá se Yetti (2019) D 13:50
Jak vycvičit draka 3 (2019) D 10:00
11:00
John Wick 3 (2019) T 13:10 16:00 18:40 21:20
La Llorona: Prokletá žena (2019) T 21:10
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) D 10:50 13:10 15:30 17:10
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) T 17:50 20:10
Syn temnoty (2019) T 15:50 18:00 20:00 22:00
UglyDolls (2019) D 11:20
V oblacích (2019) D 10:00 12:00
Zlo s lidskou tváří (2019) T 14:10 16:30 19:00 21:30
Řbitov zviřátek (2019) T 21:50
pondělí 27.5.2019
Aladin (2019) T 12:20 15:00 18:20 21:00
Aladin (2019) D 13:00 15:40 17:50
Avengers: Endgame (2019) T 13:30 17:30 20:30
Avengers: Endgame (2019) D 13:50
Daddy Cool (2017) D 19:30
Hledá se Yetti (2019) D 13:50
John Wick 3 (2019) T 13:10 16:00 18:40 21:20
La Llorona: Prokletá žena (2019) T 21:10
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) D 13:10 15:30 17:10
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) T 17:50 20:10
Syn temnoty (2019) T 15:50 18:00 20:00 22:00
V oblacích (2019) D 12:00
Zlo s lidskou tváří (2019) T 14:10 16:30 19:00 21:30
Řbitov zviřátek (2019) T 21:50
úterý 28.5.2019
Aladin (2019) T 12:20 15:00 18:20 21:00
Aladin (2019) D 13:00 15:40
Avengers: Endgame (2019) T 13:30 17:30 20:30
Avengers: Endgame (2019) D 13:50
Daddy Cool (2017) D 19:30
Hledá se Yetti (2019) D 13:50
John Wick 3 (2019) T 13:10 16:00 18:40 21:20
La Llorona: Prokletá žena (2019) T 21:10
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) D 13:10 15:30 17:10
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) T 17:50 20:10
Rocketman (2019) T 18:00
Syn temnoty (2019) T 15:50 18:00 20:00 22:00
Zlo s lidskou tváří (2019) T 14:10 16:30 19:00 21:30
Řbitov zviřátek (2019) T 21:50
středa 29.5.2019
Aladin (2019) T 12:20 15:00 18:20 21:00
Aladin (2019) D 13:00 15:40 17:50
Avengers: Endgame (2019) T 13:30 17:30 20:30
Avengers: Endgame (2019) D 13:50
Daddy Cool (2017) D 19:30
Hledá se Yetti (2019) D 13:50
John Wick 3 (2019) T 13:10 16:00 18:40 21:20
La Llorona: Prokletá žena (2019) T 21:10
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) D 13:10 15:30 17:10
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) T 17:50 20:10
Syn temnoty (2019) T 15:50 18:00 20:00 22:00
V oblacích (2019) D 12:00
Zlo s lidskou tváří (2019) T 14:10 16:30 19:00 21:30
Řbitov zviřátek (2019) T 21:50

Praha - Cinema City Galaxie

tel. 267 900 567, Arkalycká 833/1, Praha mapa
středa 22.5.2019
After: Polibek (2019) T 20:50
Avengers: Endgame (2019) D 16:50 20:20
Avengers: Endgame (2019) T 18:00 21:40
Captain Marvel (2019) D 21:20
John Wick 3 (2019) T 15:20 17:10 20:00
La Llorona: Prokletá žena (2019) T 19:00 21:00
Láska na druhý pohled (2019) T 16:10 20:10
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) D 15:50 18:10
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) D, 3D 16:30
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) T 18:40 20:30
Shazam! (2019) D 16:20
Teroristka (2019) 19:10
Trabantem tam a zase zpátky (2019) 17:30
UglyDolls (2019) D 15:30
V oblacích (2019) D 15:00 17:00
Řbitov zviřátek (2019) T 18:50 21:10
čtvrtek 23.5.2019
Aladin (2019) D, 3D 15:20 17:30
Aladin (2019) D 16:20 19:00
Aladin (2019) T 18:00 20:40 21:40
Avengers: Endgame (2019) D 16:30 20:10
Avengers: Endgame (2019) T 17:30
Captain Marvel (2019) D 19:40
John Wick 3 (2019) T 17:10 20:00
La Llorona: Prokletá žena (2019) T 21:10
Láska na druhý pohled (2019) T 20:30
Mrňouskové 2: Daleko od domova (2018) D 15:10
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) D 15:50 18:10
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) T 20:30
Shazam! (2019) D 16:50
Syn temnoty (2019) T 15:10 17:20 19:30 21:30
UglyDolls (2019) D 15:00
V oblacích (2019) D 15:30
pátek 24.5.2019
Aladin (2019) D, 3D 15:20 17:30
Aladin (2019) D 16:20 19:00
Aladin (2019) T 18:00 20:40 21:40
Avengers: Endgame (2019) D 16:30 20:10
Avengers: Endgame (2019) T 17:30
Captain Marvel (2019) D 19:40
John Wick 3 (2019) T 17:10 20:00
La Llorona: Prokletá žena (2019) T 21:10
Láska na druhý pohled (2019) T 20:30
Mrňouskové 2: Daleko od domova (2018) D 15:10
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) D 15:50 18:10
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) T 20:30
Shazam! (2019) D 16:50
Syn temnoty (2019) T 15:10 17:20 19:30 21:30
UglyDolls (2019) D 15:00
V oblacích (2019) D 15:30
sobota 25.5.2019
Aladin (2019) D 11:00 13:40 16:20 19:00
Aladin (2019) D, 3D 12:40 15:20 17:30
Aladin (2019) T 18:00 20:40 21:40
Avengers: Endgame (2019) D 14:00 16:30 20:10
Avengers: Endgame (2019) T 17:30
Captain Marvel (2019) D 19:40
Hledá se Yetti (2019) D 11:10 13:20
Jak vycvičit draka 3 (2019) D 11:40 14:00
John Wick 3 (2019) T 11:30 14:20 17:10 20:00
La Llorona: Prokletá žena (2019) T 21:10
Láska na druhý pohled (2019) T 20:30
Mrňouskové 2: Daleko od domova (2018) D 11:50
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) D 11:10 13:30 15:50 18:10
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) T 20:30
Shazam! (2019) D 16:50
Syn temnoty (2019) T 13:10 15:10 17:20 19:30 21:30
Teroristka (2019) 12:30
UglyDolls (2019) D 14:50
V oblacích (2019) D 11:10 15:30
neděle 26.5.2019
Aladin (2019) D 11:00 13:40 16:20 19:00
Aladin (2019) D, 3D 12:40 15:20 17:30
Aladin (2019) T 18:00 20:40 21:40
Avengers: Endgame (2019) D 14:00 16:30 20:10
Avengers: Endgame (2019) T 17:30
Captain Marvel (2019) D 19:40
Hledá se Yetti (2019) D 11:10 13:20
Jak vycvičit draka 3 (2019) D 11:40 14:00
John Wick 3 (2019) T 11:30 14:20 17:10 20:00
La Llorona: Prokletá žena (2019) T 21:10
Láska na druhý pohled (2019) T 20:30
Mrňouskové 2: Daleko od domova (2018) D 11:50
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) D 11:10 13:30 15:50 18:10
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) T 20:30
Shazam! (2019) D 16:50
Syn temnoty (2019) T 13:10 15:10 17:20 19:30 21:30
Teroristka (2019) 12:30
UglyDolls (2019) D 14:50
V oblacích (2019) D 11:10 15:30
pondělí 27.5.2019
Aladin (2019) D, 3D 15:20 17:30
Aladin (2019) D 16:20 19:00
Aladin (2019) T 18:00 20:40 21:40
Avengers: Endgame (2019) D 16:30 20:10
Avengers: Endgame (2019) T 17:30
Captain Marvel (2019) D 19:40
John Wick 3 (2019) T 17:10 20:00
La Llorona: Prokletá žena (2019) T 21:10
Láska na druhý pohled (2019) T 20:30
Mrňouskové 2: Daleko od domova (2018) D 15:10
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) D 15:50 18:10
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) T 20:30
Shazam! (2019) D 16:50
Syn temnoty (2019) T 15:10 17:20 19:30 21:30
UglyDolls (2019) D 15:00
V oblacích (2019) D 15:30
úterý 28.5.2019
Aladin (2019) D, 3D 15:20
Aladin (2019) D 16:20 19:00
Aladin (2019) T 18:00 20:40 21:40
Avengers: Endgame (2019) D 16:30 20:10
Avengers: Endgame (2019) T 17:30
Captain Marvel (2019) D 19:40
John Wick 3 (2019) T 17:10 20:00
La Llorona: Prokletá žena (2019) T 21:10
Láska na druhý pohled (2019) T 20:30
Mrňouskové 2: Daleko od domova (2018) D 15:10
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) D 15:50 18:10
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) T 20:30
Rocketman (2019) T 18:00
Shazam! (2019) D 16:50
Syn temnoty (2019) T 15:10 17:20 19:30 21:30
UglyDolls (2019) D 15:00
V oblacích (2019) D 15:30
středa 29.5.2019
Aladin (2019) D, 3D 15:20 17:30
Aladin (2019) D 16:20 19:00
Aladin (2019) T 18:00 20:40 21:40
Avengers: Endgame (2019) D 16:30 20:10
Avengers: Endgame (2019) T 17:30
Captain Marvel (2019) D 19:40
John Wick 3 (2019) T 17:10 20:00
La Llorona: Prokletá žena (2019) T 21:10
Láska na druhý pohled (2019) T 20:30
Mrňouskové 2: Daleko od domova (2018) D 15:10
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) D 15:50 18:10
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) T 20:30
Shazam! (2019) D 16:50
Syn temnoty (2019) T 15:10 17:20 19:30 21:30
UglyDolls (2019) D 15:00
V oblacích (2019) D 15:30

Praha - Cinema City Letňany

tel. 255 742 021, Veselská 663, Praha mapa
středa 22.5.2019
After: Polibek (2019) T 18:20
Avengers: Endgame (2019) D 14:30 16:40 18:10 20:40
Avengers: Endgame (2019) D, 3D 17:30
Avengers: Endgame (2019) T 20:20 21:45
Hellboy (2019) D 19:00 21:00
Hledá se Yetti (2019) D 15:00
Jak vycvičit draka 3 (2019) D 15:20
John Wick 3 (2019) T 14:00 16:20 19:00 21:40
Kouzelný park (2019) D 15:30
LOVEní (2019) 16:10 18:40
La Llorona: Prokletá žena (2019) T 21:10
Láska na druhý pohled (2019) T 16:40 21:20
Mia a bílý lev (2018) D 14:10
Mrňouskové 2: Daleko od domova (2018) D 14:00
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) D 14:20 16:30 18:50
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) T 17:20 19:20 21:30
Shazam! (2019) D 17:40
Shazam! (2019) T 20:30
Teroristka (2019) 16:00
Trabantem tam a zase zpátky (2019) 21:30
UglyDolls (2019) D 15:40
V oblacích (2019) D 14:00 15:10 17:10
Řbitov zviřátek (2019) T 19:40 21:50
Ženy v běhu (2019) 14:20 17:00 19:10 21:00
čtvrtek 23.5.2019
Aladin (2019) D 15:00 17:40 19:00
Aladin (2019) T 15:30 20:20 21:40
Aladin (2019) D, 3D 16:20
Avengers: Endgame (2019) D 15:20 17:00 18:10 19:10
Avengers: Endgame (2019) T 21:10
Bolest a sláva (2019) T 15:40 18:00 20:20
Daddy Cool (2017) D 17:20
Hledá se Yetti (2019) D 15:10
John Wick 3 (2019) T 14:00 16:50 19:40 21:50
LOVEní (2019) 16:10 18:40
La Llorona: Prokletá žena (2019) T 21:40
Mia a bílý lev (2018) D 14:40
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) D 15:00 17:30 19:50
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) T 20:40
Syn temnoty (2019) T 14:50 16:50 18:50 20:50
UglyDolls (2019) D 14:20
V oblacích (2019) D 14:00
Zlo s lidskou tváří (2019) T 14:00 16:20 18:40 21:00
Řbitov zviřátek (2019) T 19:30
pátek 24.5.2019
Aladin (2019) D 15:00 17:40 19:00
Aladin (2019) T 15:30 20:20 21:40
Aladin (2019) D, 3D 16:20
Avengers: Endgame (2019) D 15:20 17:00 18:10 19:10
Avengers: Endgame (2019) T 21:10
Bolest a sláva (2019) T 15:40 18:00 20:20
Daddy Cool (2017) D 17:20
Hledá se Yetti (2019) D 15:10
John Wick 3 (2019) T 14:00 16:50 19:40 21:50
LOVEní (2019) 16:10 18:40
La Llorona: Prokletá žena (2019) T 21:40
Mia a bílý lev (2018) D 14:40
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) D 15:00 17:30 19:50
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) T 20:40
Syn temnoty (2019) T 14:50 16:50 18:50 20:50 22:10
UglyDolls (2019) D 14:20
V oblacích (2019) D 14:00
Zlo s lidskou tváří (2019) T 14:00 16:20 18:40 21:00
Řbitov zviřátek (2019) T 19:30
sobota 25.5.2019
Aladin (2019) D, 3D 11:00 13:40 16:20
Aladin (2019) D 11:20 12:10 15:00 17:40 19:00
Aladin (2019) T 12:50 15:30 20:20 21:40
Avengers: Endgame (2019) D 11:40 13:20 15:20 17:00 18:10 19:10
Avengers: Endgame (2019) T 21:10
Bolest a sláva (2019) T 11:00 13:20 15:40 18:00 20:20
Daddy Cool (2017) D 17:20
Hledá se Yetti (2019) D 15:10
Jak básníkům chutná život (1987) D 11:40
John Wick 3 (2019) T 14:00 16:50 19:40 21:50
LOVEní (2019) 16:10 18:40
La Llorona: Prokletá žena (2019) T 21:40
Mia a bílý lev (2018) D 11:10
Mrňouskové 2: Daleko od domova (2018) D 11:50
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) D 12:40 15:00 17:30 19:50
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) T 20:40
Syn temnoty (2019) T 14:50 16:50 18:50 20:50 22:10
UglyDolls (2019) D 11:10 13:10
V oblacích (2019) D 12:20 14:00
Zlo s lidskou tváří (2019) T 14:00 16:20 18:40 21:00
Řbitov zviřátek (2019) T 19:30
neděle 26.5.2019
Aladin (2019) D, 3D 11:00 13:40 16:20
Aladin (2019) D 11:20 12:10 15:00 17:40 19:00
Aladin (2019) T 12:50 15:30 20:20 21:40
Avengers: Endgame (2019) D 11:40 13:20 15:20 17:00 18:10 19:10
Avengers: Endgame (2019) T 21:10
Bolest a sláva (2019) T 11:13 15:40 18:00 20:20
Daddy Cool (2017) D 17:20
Hledá se Yetti (2019) D 15:10
Jak básníkům chutná život (1987) D 11:40
John Wick 3 (2019) T 14:00 16:50 19:40 21:50
LOVEní (2019) 16:10 18:40
La Llorona: Prokletá žena (2019) T 21:40
Mia a bílý lev (2018) D 11:10
Mrňouskové 2: Daleko od domova (2018) D 11:50
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) D 12:40 15:00 17:30 19:50
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) T 20:40
Syn temnoty (2019) T 14:50 16:50 18:50 20:50 22:10
UglyDolls (2019) D 11:10 13:10
V oblacích (2019) D 12:20 14:00
Zlo s lidskou tváří (2019) T 14:00 16:20 18:40 21:00
Řbitov zviřátek (2019) T 19:30
pondělí 27.5.2019
Aladin (2019) D 15:00 17:40 19:00
Aladin (2019) T 15:30 20:20 21:40
Aladin (2019) D, 3D 16:20
Avengers: Endgame (2019) D 15:20 17:00 18:10 19:10
Avengers: Endgame (2019) T 21:10
Bolest a sláva (2019) T 15:40 18:00 20:20
Daddy Cool (2017) D 17:20
Hledá se Yetti (2019) D 15:10
John Wick 3 (2019) T 14:00 16:50 19:40 21:50
LOVEní (2019) 16:10 18:40
La Llorona: Prokletá žena (2019) T 21:40
Mia a bílý lev (2018) D 14:40
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) D 15:00 17:30 19:50
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) T 20:40
Syn temnoty (2019) T 14:50 16:50 18:50 20:50
UglyDolls (2019) D 14:20
V oblacích (2019) D 14:00
Zlo s lidskou tváří (2019) T 14:00 16:20 18:40 21:00
Řbitov zviřátek (2019) T 19:30
úterý 28.5.2019
Aladin (2019) D 14:10 16:40 19:00
Aladin (2019) T 15:30 21:40
Aladin (2019) D, 3D 16:20
Avengers: Endgame (2019) D 15:20 17:00 18:10 19:10
Avengers: Endgame (2019) T 21:10
Bolest a sláva (2019) T 15:40 18:00 20:20
Daddy Cool (2017) D 17:20
Hledá se Yetti (2019) D 15:10
John Wick 3 (2019) T 14:00 16:50 19:40 21:50
LOVEní (2019) 16:10 18:40
La Llorona: Prokletá žena (2019) T 21:40
Mia a bílý lev (2018) D 14:40
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) D 15:00 17:30 19:50
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) T 20:40
Rocketman (2019) T 19:30
Syn temnoty (2019) T 14:50 16:50 18:50 20:50
UglyDolls (2019) D 14:20
V oblacích (2019) D 14:00
Zlo s lidskou tváří (2019) T 14:00 16:20 18:40 21:00
Řbitov zviřátek (2019) T 19:30
středa 29.5.2019
Aladin (2019) D 15:00 17:40 19:00
Aladin (2019) T 15:30 20:20 21:40
Aladin (2019) D, 3D 16:20
Avengers: Endgame (2019) D 15:20 17:00 18:10 19:10
Avengers: Endgame (2019) T 21:10
Bolest a sláva (2019) T 15:40 18:00 20:20
Daddy Cool (2017) D 17:20
Hledá se Yetti (2019) D 15:10
John Wick 3 (2019) T 14:00 16:50 19:40 21:50
LOVEní (2019) 16:10 18:40
La Llorona: Prokletá žena (2019) T 21:40
Mia a bílý lev (2018) D 14:40
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) D 15:00 17:30 19:50
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) T 20:40
Syn temnoty (2019) T 14:50 16:50 18:50 20:50
UglyDolls (2019) D 14:20
V oblacích (2019) D 14:00
Zlo s lidskou tváří (2019) T 14:00 16:20 18:40 21:00
Řbitov zviřátek (2019) T 19:30

Praha - Cinema City Nový Smíchov

tel. 255 742 021, Plzeňská 233/8, Praha mapa
středa 22.5.2019
After: Polibek (2019) T 17:40
Avengers: Endgame (2019) D 13:10 15:10 18:50
Avengers: Endgame (2019) T 16:50 20:30 21:40
Daddy Cool (2017) D 13:50 16:00 18:10 20:20
Dumbo (2019) D 12:10 14:40
Hledá se Yetti (2019) D 15:30
John Wick 3 (2019) T 12:10 13:10 15:50 18:30 21:20
La Llorona: Prokletá žena (2019) T 20:00 22:00
Láska na druhý pohled (2019) T 19:10
Mia a bílý lev (2018) D 13:20 15:30
Mrňouskové 2: Daleko od domova (2018) D 15:00
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) D 12:00 14:10 16:30 17:20 18:50
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) D, 3D 12:30 14:50
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) T 19:40 22:00
Psí veličenstvo (2019) D 13:00 17:10
Teroristka (2019) 19:20 21:40
UglyDolls (2019) D 13:30
V oblacích (2019) D 12:00 13:10 15:10 17:10
Zelená kniha (2018) T 17:10 19:50
Řbitov zviřátek (2019) T 20:00 22:15
Ženy v běhu (2019) 17:40 21:10
Avengers: Endgame (2019) D 16:00
John Wick 3 (2019) T 13:20 19:30 22:10
čtvrtek 23.5.2019
After: Polibek (2019) T 17:10
Aladin (2019) D, 3D 12:20 17:30
Aladin (2019) D 12:40 13:40 15:20 18:00 19:00
Aladin (2019) T 16:20 20:40 21:40
Avengers: Endgame (2019) D 12:20 14:30 16:00 19:40
Avengers: Endgame (2019) T 18:20 20:10
Bolest a sláva (2019) T 13:10 15:40 18:10 20:40
Daddy Cool (2017) D 15:10
John Wick 3 (2019) T 15:40 18:30 20:30 21:20
La Llorona: Prokletá žena (2019) T 22:10
Mia a bílý lev (2018) D 12:30
Mrňouskové 2: Daleko od domova (2018) D 12:10
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) D 13:50 16:00 18:20
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) T 19:40
Syn temnoty (2019) T 13:20 15:30 17:50 19:50 21:50
Teroristka (2019) 15:00
V oblacích (2019) D 13:40
Zelená kniha (2018) T 22:00
Zlo s lidskou tváří (2019) T 12:40 15:00 17:20 19:40 22:00
Aladin (2019) D, 3D 14:10 16:50 19:30
John Wick 3 (2019) T 22:10
pátek 24.5.2019
After: Polibek (2019) T 17:10
Aladin (2019) D, 3D 12:20 17:30
Aladin (2019) D 12:40 13:40 15:20 18:00 19:00
Aladin (2019) T 16:20 20:40 21:40
Avengers: Endgame (2019) D 12:20 14:30 16:00 19:40
Avengers: Endgame (2019) T 18:20 20:10
Bolest a sláva (2019) T 13:10 15:40 18:10 20:40
Daddy Cool (2017) D 15:10
John Wick 3 (2019) T 15:40 18:30 20:30 21:20
La Llorona: Prokletá žena (2019) T 22:10
Mia a bílý lev (2018) D 12:30
Mrňouskové 2: Daleko od domova (2018) D 12:10
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) D 13:50 16:00 18:20
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) T 19:40
Syn temnoty (2019) T 13:20 15:30 17:50 19:50 21:50
Teroristka (2019) 15:00
V oblacích (2019) D 13:40
Zelená kniha (2018) T 22:00
Zlo s lidskou tváří (2019) T 12:40 15:00 17:20 19:40 22:00
Aladin (2019) D, 3D 14:10 16:50 19:30
John Wick 3 (2019) T 22:10
sobota 25.5.2019
After: Polibek (2019) T 17:10
Aladin (2019) D 10:00
11:00
12:40 13:40 15:20 18:00 19:00
Aladin (2019) D, 3D 12:20 17:30
Aladin (2019) T 16:20 20:40 21:40
Avengers: Endgame (2019) D 10:50 12:20 14:30 16:00 19:40
Avengers: Endgame (2019) T 18:20 20:10
Bolest a sláva (2019) T 10:40 13:10 15:40 18:10 20:40
Daddy Cool (2017) D 15:10
Dumbo (2019) D 10:20
Jak vycvičit draka 3 (2019) D 11:10
John Wick 3 (2019) T 15:40 18:30 20:30 21:20
La Llorona: Prokletá žena (2019) T 22:10
Mia a bílý lev (2018) D 10:20 12:30
Mrňouskové 2: Daleko od domova (2018) D 11:20
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) D 11:40 13:50 16:00 18:20
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) T 19:40
Psí veličenstvo (2019) D 10:10
Syn temnoty (2019) T 13:20 15:30 17:50 19:50 21:50
Teroristka (2019) 15:00
V oblacích (2019) D 10:10 13:40
Zelená kniha (2018) T 22:00
Zlo s lidskou tváří (2019) T 12:40 15:00 17:20 19:40 22:00
Aladin (2019) D, 3D 11:30 14:10 16:50 19:30
John Wick 3 (2019) T 22:10
neděle 26.5.2019
After: Polibek (2019) T 17:10
Aladin (2019) D 10:00
11:00
12:40 13:40 15:20 18:00 19:00
Aladin (2019) D, 3D 12:20 17:30
Aladin (2019) T 16:20 20:40 21:40
Avengers: Endgame (2019) D 10:50 12:20 14:30 16:00 19:40
Avengers: Endgame (2019) T 18:20 20:10
Bolest a sláva (2019) T 10:40 13:10 15:40 18:10 20:40
Daddy Cool (2017) D 15:10
Dumbo (2019) D 10:20
Jak vycvičit draka 3 (2019) D 11:10
John Wick 3 (2019) T 15:40 18:30 20:30 21:20
La Llorona: Prokletá žena (2019) T 22:10
Mia a bílý lev (2018) D 10:20 12:30
Mrňouskové 2: Daleko od domova (2018) D 11:20
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) D 11:40 13:50 16:00 18:20
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) T 19:40
Psí veličenstvo (2019) D 10:10
Syn temnoty (2019) T 13:20 15:30 17:50 19:50 21:50
Teroristka (2019) 15:00
V oblacích (2019) D 10:10 13:40
Zelená kniha (2018) T 22:00
Zlo s lidskou tváří (2019) T 12:40 15:00 17:20 19:40 22:00
Aladin (2019) D, 3D 11:30 14:10 16:50 19:30
John Wick 3 (2019) T 22:10
pondělí 27.5.2019
After: Polibek (2019) T 17:10
Aladin (2019) D, 3D 12:20 17:30
Aladin (2019) D 12:40 13:40 15:20 18:00 19:00
Aladin (2019) T 16:20 20:40 21:40
Avengers: Endgame (2019) D 12:20 14:30 16:00 19:40
Avengers: Endgame (2019) T 18:20 20:10
Bolest a sláva (2019) T 13:10 15:40 18:10 20:40
Daddy Cool (2017) D 15:10
John Wick 3 (2019) T 15:40 18:30 20:30 21:20
La Llorona: Prokletá žena (2019) T 22:10
Mia a bílý lev (2018) D 12:30
Mrňouskové 2: Daleko od domova (2018) D 12:10
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) D 13:50 16:00 18:20
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) T 19:40
Syn temnoty (2019) T 13:20 15:30 17:50 19:50 21:50
Teroristka (2019) 15:00
V oblacích (2019) D 13:40
Zelená kniha (2018) T 22:00
Zlo s lidskou tváří (2019) T 12:40 15:00 17:20 19:40 22:00
Aladin (2019) D, 3D 14:10 16:50 19:30
John Wick 3 (2019) T 22:10
úterý 28.5.2019
After: Polibek (2019) T 17:10
Aladin (2019) D, 3D 12:20 17:30
Aladin (2019) D 12:40 13:40 15:20 18:00 19:00
Aladin (2019) T 16:20 20:40 21:40
Avengers: Endgame (2019) D 12:20 14:30 16:00
Avengers: Endgame (2019) T 18:20 20:10
Bolest a sláva (2019) T 13:10 15:40 18:10 20:40
Daddy Cool (2017) D 15:10
John Wick 3 (2019) T 15:40 18:30 20:30 21:20
La Llorona: Prokletá žena (2019) T 22:10
Mia a bílý lev (2018) D 12:30
Mrňouskové 2: Daleko od domova (2018) D 12:10
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) D 13:50 16:00 18:20
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) T 19:40
Rocketman (2019) T 20:00
Syn temnoty (2019) T 13:20 15:30 17:50 19:50 21:50
Teroristka (2019) 15:00
V oblacích (2019) D 13:40
Zelená kniha (2018) T 22:00
Zlo s lidskou tváří (2019) T 12:40 15:00 17:20 19:40 22:00
Aladin (2019) D, 3D 14:10 16:50 19:30
John Wick 3 (2019) T 22:10
středa 29.5.2019
After: Polibek (2019) T 17:10
Aladin (2019) D, 3D 12:20 17:30
Aladin (2019) D 12:40 13:40 15:20 18:00 19:00
Aladin (2019) T 16:20 20:40 21:40
Avengers: Endgame (2019) D 12:20 14:30 16:00 19:40
Avengers: Endgame (2019) T 18:20 20:10
Bolest a sláva (2019) T 13:10 15:40 18:10 20:40
Daddy Cool (2017) D 15:10
John Wick 3 (2019) T 15:40 18:30 20:30 21:20
La Llorona: Prokletá žena (2019) T 22:10
Mia a bílý lev (2018) D 12:30
Mrňouskové 2: Daleko od domova (2018) D 12:10
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) D 13:50 16:00 18:20
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) T 19:40
Syn temnoty (2019) T 13:20 15:30 17:50 19:50 21:50
Teroristka (2019) 15:00
V oblacích (2019) D 13:40
Zelená kniha (2018) T 22:00
Zlo s lidskou tváří (2019) T 12:40 15:00 17:20 19:40 22:00
Aladin (2019) D, 3D 14:10 16:50 19:30
John Wick 3 (2019) T 22:10

Praha - Cinema City Slovanský dům

tel. 255 742 021, Na Příkopě 859/22, Praha mapa
středa 22.5.2019
After: Polibek (2019) T 12:10 14:30
Avengers: Endgame (2019) T 13:20 17:00 20:40
Avengers: Endgame (2019) T, 3D 14:20
Avengers: Endgame (2019) D 18:10
Daddy Cool (2017) D 18:00 20:10 22:20
Dumbo (2019) T 12:40
Hledá se Yetti (2019) D 13:30 15:40
Jak vycvičit draka 3 (2019) D 12:20
John Wick 3 (2019) T 12:00 14:40 17:20 20:00 22:40
La Llorona: Prokletá žena (2019) T 20:30 22:30
Láska na druhý pohled (2019) T 18:30 21:00
Mia a bílý lev (2018) D 12:10 16:50
Mrňouskové 2: Daleko od domova (2018) D 15:00
Nikdy neodvracej zrak (2018) T 17:10
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) D 12:30 14:40
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) T 12:50 15:10 17:30 19:50 22:10
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) D, 3D 16:50
Shazam! (2019) T 17:50
The Beach Bum (2019) T 19:00 21:10
Trhlina (2019) T 19:10 21:30
UglyDolls (2019) D 14:30 16:30
V oblacích (2019) D 12:00 14:00 16:00
Řbitov zviřátek (2019) T 20:50 21:50
čtvrtek 23.5.2019
After: Polibek (2019) T 12:10
Aladin (2019) T 12:20 15:00 17:40 20:20
Aladin (2019) D 13:00 18:20
Aladin (2019) D, 3D 13:20 15:40
Avengers: Endgame (2019) T 12:20 16:00 19:40 21:00
Bolest a sláva (2019) T 14:10 16:30 18:50 21:30
Daddy Cool (2017) D 19:10 21:20
John Wick 3 (2019) T 12:00 14:40 17:20 20:10 21:10
Mia a bílý lev (2018) D 12:00
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) D 12:20 14:30 16:40
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) T 13:50 16:10 18:20 20:40
Syn temnoty (2019) T 16:00 18:00 20:00 22:10
The Beach Bum (2019) T 17:00
Trhlina (2019) T 19:00
V oblacích (2019) D 12:40 14:50
Zlo s lidskou tváří (2019) T 14:30 17:00 19:30 21:50
pátek 24.5.2019
After: Polibek (2019) T 12:10
Aladin (2019) T 12:20 15:00 17:40 20:20
Aladin (2019) D, 3D 13:20 15:40
Aladin (2019) D 18:20
Avengers: Endgame (2019) T 12:20 16:00 19:40 21:00
Bolest a sláva (2019) T 14:10 16:30 18:50 21:30
Daddy Cool (2017) D 19:10 21:20
John Wick 3 (2019) T 12:00 14:40 17:20 20:10 21:10
Mia a bílý lev (2018) D 12:00
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) D 12:20 14:30 16:40
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) T 13:50 16:10 18:20 20:40
Syn temnoty (2019) T 16:00 18:00 20:00 22:10
The Beach Bum (2019) T 17:00
Trhlina (2019) T 19:00
V oblacích (2019) D 12:40 14:50
Velké dobrodružství Čtyřlístku (2019) 14:00
Zlo s lidskou tváří (2019) T 14:30 17:00 19:30 21:50
sobota 25.5.2019
After: Polibek (2019) T 12:10
Aladin (2019) T 12:20 15:00 17:40 20:20
Aladin (2019) D 13:00 18:20
Aladin (2019) D, 3D 13:20 15:40
Avengers: Endgame (2019) T 12:20 16:00 19:40 21:00
Bolest a sláva (2019) T 14:10 16:30 18:50 21:30
Daddy Cool (2017) D 19:10 21:20
John Wick 3 (2019) T 12:00 14:40 17:20 20:10 21:10
Mia a bílý lev (2018) D 12:00
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) D 12:20 14:30 16:40
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) T 13:50 16:10 18:20 20:40
Syn temnoty (2019) T 16:00 18:00 20:00 22:10
The Beach Bum (2019) T 17:00
Trhlina (2019) T 19:00
V oblacích (2019) D 12:40 14:50
Zlo s lidskou tváří (2019) T 14:30 17:00 19:30 21:50
neděle 26.5.2019
After: Polibek (2019) T 12:10
Aladin (2019) T 12:20 15:00 17:40 20:20
Aladin (2019) D 13:00 18:20
Aladin (2019) D, 3D 13:20 15:40
Avengers: Endgame (2019) T 12:20 16:00 19:40 21:00
Bolest a sláva (2019) T 14:10 16:30 18:50 21:30
Daddy Cool (2017) D 19:10 21:20
John Wick 3 (2019) T 12:00 14:40 17:20 20:10 21:10
Mia a bílý lev (2018) D 12:00
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) D 12:20 14:30 16:40
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) T 13:50 16:10 18:20 20:40
Syn temnoty (2019) T 16:00 18:00 20:00 22:10
The Beach Bum (2019) T 17:00
Trhlina (2019) T 19:00
V oblacích (2019) D 12:40 14:50
Zlo s lidskou tváří (2019) T 14:30 17:00 19:30 21:50
pondělí 27.5.2019
After: Polibek (2019) T 12:10
Aladin (2019) T 12:20 15:00 18:50
Aladin (2019) D 13:00 18:20
Aladin (2019) D, 3D 13:20 15:40
Avengers: Endgame (2019) T 12:20 16:00 19:40 21:00
Bolest a sláva (2019) T 14:10 16:30 18:50 21:30
Daddy Cool (2017) D 19:10 21:20
John Wick 3 (2019) T 12:00 14:40 17:20 20:10 21:10
Mia a bílý lev (2018) D 12:00
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) D 12:20 14:30 16:40
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) T 13:50 16:10 18:20 20:40
Syn temnoty (2019) T 16:00 18:00 20:00 22:10
The Beach Bum (2019) T 17:00
Trhlina (2019) T 19:00
V oblacích (2019) D 12:40 14:50
Zlo s lidskou tváří (2019) T 14:30 17:00 19:30 21:50
úterý 28.5.2019
After: Polibek (2019) T 12:10
Aladin (2019) T 12:20 15:00 17:40 20:20
Aladin (2019) D 13:00 18:20
Aladin (2019) D, 3D 13:20 15:40
Avengers: Endgame (2019) T 12:20 16:00 19:40 21:00
Bolest a sláva (2019) T 14:10 16:30 18:50 21:30
Daddy Cool (2017) D 19:10 21:20
John Wick 3 (2019) T 12:00 14:40 17:20 20:10 21:10
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) D 12:20 14:30 16:40
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) T 13:50 16:10 18:20 20:40
Rocketman (2019) T 19:00
Syn temnoty (2019) T 16:00 18:00 20:00 22:10
The Beach Bum (2019) T 17:00
V oblacích (2019) D 12:10
Zlo s lidskou tváří (2019) T 14:30 17:00 19:30 21:50
středa 29.5.2019
After: Polibek (2019) T 12:10
Aladin (2019) T 12:20 15:00 17:40 20:20
Aladin (2019) D 13:00 18:20
Aladin (2019) D, 3D 13:20 15:40
Avengers: Endgame (2019) T 12:20 16:00 19:40 21:00
Bolest a sláva (2019) T 14:10 16:30 18:50 21:30
Daddy Cool (2017) D 21:20
John Wick 3 (2019) T 12:00 14:40 17:20 20:10 21:10
Mia a bílý lev (2018) D 12:00
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) D 12:20 14:30 16:40
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) T 13:50 16:10 18:20 20:40
Syn temnoty (2019) T 16:00 18:00 20:00 22:10
The Beach Bum (2019) T 16:50
Trhlina (2019) T 19:00
V oblacích (2019) D 12:40 14:50
Zlo s lidskou tváří (2019) T 14:30 17:00 19:30 21:50

Praha - Cinema City Zličín

tel. 257 950 966, Řevnická 121/1, Praha mapa
středa 22.5.2019
After: Polibek (2019) T 19:30 21:50
Avengers: Endgame (2019) D 14:30 16:40 18:10
Avengers: Endgame (2019) D, 3D 17:30
Avengers: Endgame (2019) T 20:20 21:40
Captain Marvel (2019) 19:10
Hellboy (2019) D 18:40 21:20
Jak vycvičit draka 3 (2019) D 14:30
John Wick 3 (2019) T 16:20 19:00 21:40
Kouzelný park (2019) D 14:20
La Llorona: Prokletá žena (2019) T 21:00
Láska na druhý pohled (2019) T 16:40 21:30
Mia a bílý lev (2018) D 14:10
Mrňouskové 2: Daleko od domova (2018) D 14:00
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) D 14:00 16:10 18:30
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) D, 3D 15:10
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) T 17:20 20:50
Shazam! (2019) D 16:10
Teroristka (2019) 16:30
UglyDolls (2019) D 15:20
V oblacích (2019) D 15:10 17:10
Řbitov zviřátek (2019) T 19:40 21:50
Ženy v běhu (2019) 14:30 19:10 21:50
čtvrtek 23.5.2019
After: Polibek (2019) T 15:40
Aladin (2019) D, 3D 14:40 18:30
Aladin (2019) D 15:10 16:20 19:00
Aladin (2019) T 17:20 20:00 21:40
Avengers: Endgame (2019) D, 3D 15:00
Avengers: Endgame (2019) D 16:40 19:20
Avengers: Endgame (2019) T 20:20
Jak vycvičit draka 3 (2019) D 14:20
John Wick 3 (2019) T 14:50 17:30 20:10 21:10
Kouzelný park (2019) D 14:10
Láska na druhý pohled (2019) T 18:50
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) D 14:00 16:10 18:30
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) T 18:00
Syn temnoty (2019) T 17:50 19:50 21:50
V oblacích (2019) D 14:20
Zlo s lidskou tváří (2019) T 14:30 17:00 20:50 21:30
Řbitov zviřátek (2019) T 20:30
Ženy v běhu (2019) 16:30
pátek 24.5.2019
After: Polibek (2019) T 15:40
Aladin (2019) D, 3D 14:40 18:30
Aladin (2019) D 15:10 16:20 19:00
Aladin (2019) T 17:20 20:00 21:40
Avengers: Endgame (2019) D, 3D 15:00
Avengers: Endgame (2019) D 16:40 19:20
Avengers: Endgame (2019) T 20:20
Jak vycvičit draka 3 (2019) D 14:20
John Wick 3 (2019) T 14:50 17:30 20:10 21:10
Kouzelný park (2019) D 14:10
Láska na druhý pohled (2019) T 18:50
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) D 14:00 16:10 18:30
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) T 18:00
Syn temnoty (2019) T 17:50 19:50 21:50
V oblacích (2019) D 14:20
Zlo s lidskou tváří (2019) T 14:30 17:00 20:50 21:30
Řbitov zviřátek (2019) T 20:30
Ženy v běhu (2019) 16:30
sobota 25.5.2019
After: Polibek (2019) T 15:40
Aladin (2019) D 11:00 12:30 13:40 15:10 16:20 19:00
Aladin (2019) D, 3D 12:00 14:40 18:30
Aladin (2019) T 17:20 20:00 21:40
Avengers: Endgame (2019) D, 3D 11:20 15:00
Avengers: Endgame (2019) D 13:10 16:40 19:20
Avengers: Endgame (2019) T 20:20
Jak vycvičit draka 3 (2019) D 11:10 13:20
John Wick 3 (2019) T 14:50 17:30 20:10 21:10
Kouzelný park (2019) D 11:20
Láska na druhý pohled (2019) T 18:50
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) D 11:40 14:00 16:10 18:30
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) D, 3D 12:10
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) T 18:00
Shazam! (2019) D 12:00
Syn temnoty (2019) T 17:50 19:50 21:50
V oblacích (2019) D 12:20 14:20
Zlo s lidskou tváří (2019) T 14:30 17:00 20:50 21:30
Řbitov zviřátek (2019) T 20:30
Ženy v běhu (2019) 16:30
neděle 26.5.2019
After: Polibek (2019) T 15:40
Aladin (2019) D 11:00 12:30 13:40 15:10 16:20 19:00
Aladin (2019) D, 3D 12:00 14:40 18:30
Aladin (2019) T 17:20 20:00 21:40
Avengers: Endgame (2019) D, 3D 11:20 15:00
Avengers: Endgame (2019) D 13:10 16:40 19:20
Avengers: Endgame (2019) T 20:20
Jak vycvičit draka 3 (2019) D 11:10 13:20
John Wick 3 (2019) T 14:50 17:30 20:10 21:10
Kouzelný park (2019) D 11:20
Láska na druhý pohled (2019) T 18:50
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) D 11:40 14:00 16:10 18:30
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) D, 3D 12:10
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) T 18:00
Shazam! (2019) D 12:00
Syn temnoty (2019) T 17:50 19:50 21:50
V oblacích (2019) D 12:20 14:20
Zlo s lidskou tváří (2019) T 14:30 17:00 20:50 21:30
Řbitov zviřátek (2019) T 20:30
Ženy v běhu (2019) 16:30
pondělí 27.5.2019
After: Polibek (2019) T 15:40
Aladin (2019) D, 3D 14:40 18:30
Aladin (2019) D 15:10 16:20 19:00
Aladin (2019) T 17:20 20:00 21:40
Avengers: Endgame (2019) D, 3D 15:00
Avengers: Endgame (2019) D 16:40 19:20
Avengers: Endgame (2019) T 20:20
Jak vycvičit draka 3 (2019) D 14:20
John Wick 3 (2019) T 14:50 17:30 20:10 21:10
Kouzelný park (2019) D 14:10
Láska na druhý pohled (2019) T 18:50
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) D 14:00 16:10 18:30
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) T 18:00
Syn temnoty (2019) T 17:50 19:50 21:50
V oblacích (2019) D 14:20
Zlo s lidskou tváří (2019) T 14:30 17:00 20:50 21:30
Řbitov zviřátek (2019) T 20:30
Ženy v běhu (2019) 16:30
úterý 28.5.2019
After: Polibek (2019) T 15:40
Aladin (2019) D, 3D 14:40
Aladin (2019) D 15:10 16:20 19:00
Aladin (2019) T 17:20 20:00 21:40
Avengers: Endgame (2019) D, 3D 15:00
Avengers: Endgame (2019) D 16:40 19:20
Avengers: Endgame (2019) T 20:20
Jak vycvičit draka 3 (2019) D 14:20
John Wick 3 (2019) T 14:50 17:30 20:10 21:10
Kouzelný park (2019) D 14:10
Láska na druhý pohled (2019) T 18:50
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) D 14:00 16:10 18:30
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) T 18:00
Rocketman (2019) T 18:30
Syn temnoty (2019) T 17:50 19:50 21:50
V oblacích (2019) D 14:20
Zlo s lidskou tváří (2019) T 14:30 17:00 20:50 21:30
Řbitov zviřátek (2019) T 20:30
Ženy v běhu (2019) 16:30
středa 29.5.2019
After: Polibek (2019) T 15:40
Aladin (2019) D, 3D 14:40 18:30
Aladin (2019) D 15:10 16:20 19:00
Aladin (2019) T 17:20 20:00 21:40
Avengers: Endgame (2019) D, 3D 15:00
Avengers: Endgame (2019) D 16:40 19:20
Avengers: Endgame (2019) T 20:20
Jak vycvičit draka 3 (2019) D 14:20
John Wick 3 (2019) T 14:50 17:30 20:10 21:10
Kouzelný park (2019) D 14:10
Láska na druhý pohled (2019) T 18:50
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) D 14:00 16:10 18:30
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) T 18:00
Syn temnoty (2019) T 17:50 19:50 21:50
V oblacích (2019) D 14:20
Zlo s lidskou tváří (2019) T 14:30 17:00 20:50 21:30
Řbitov zviřátek (2019) T 20:30
Ženy v běhu (2019) 16:30

Praha - Divadlo Horní Počernice

tel. 281 920 326, Votuzská 379/11, Praha mapa
pondělí 27.5.2019
Všechno bude (2018) 19:30
středa 5.6.2019
Léto s gentlemanem (2019) 19:30
úterý 11.6.2019
Co jsme komu zase udělali? (2019) 19:30

Praha - Dlabačov

tel. 233 102 991, Bělohorská 125/24, Praha mapa
čtvrtek 23.5.2019
Bolest a sláva (2019) 21:00
Rozkoš v oblacích (2013) 18:30
pátek 24.5.2019
Bolest a sláva (2019) 21:00
Kůže, kterou nosím (2011) 18:30
Ženy v běhu (2019) 16:00
sobota 25.5.2019
Aladin (2019) 16:00
Bolest a sláva (2019) 21:00
Julieta (2016) 18:30
Mrňouskové 2: Daleko od domova (2018) 14:00
neděle 26.5.2019
Aladin (2019) 16:00
John Wick 3 (2019) 18:30
V oblacích (2019) 14:00
čtvrtek 30.5.2019
Bolest a sláva (2019) 18:30
Zlo s lidskou tváří (2019) 21:00
pátek 31.5.2019
Godzilla II Král monster (2019) 18:30
Rocketman (2019) 21:00
Skleněný pokoj (2019) 16:00

Praha - Dobeška

tel. 244 468 173, Jasná I 1181/6, Praha mapa
středa 29.5.2019
Arctic: Ledové peklo (2018) 19:30
středa 5.6.2019
Nikdy neodvracej zrak (2018) 19:30
středa 12.6.2019
Co jsme komu zase udělali? (2019) 19:30

Praha - Edison Filmhub

Jeruzalémská 1321/2, Praha mapa
sobota 1.6.2019
Dilili v Paříži (2018) 10:00
Kafarnaum (2018) 16:30
Modlitba (2018) 14:15
Poslední král (2016) 12:00
Tranzit (2018) 22:00
Velká nádhera (2013) 19:00
neděle 2.6.2019
Gauguin (2017) 12:00
Jo Nesbø: Doktor Proktor a prdící … (2014) 10:00
Láska mezi regály (2018) 19:00
Modlitba (2018) 21:30
Tranzit (2018) 16:30
Žena na válečné stezce (2018) 14:15
pondělí 3.6.2019
High Life (2018) 21:00
Renoir (2012) 13:30
Tranzit (2018) 16:00
Věrní nevěrní (2018) 11:30
Zatímco spíš (2011) 18:30
úterý 4.6.2019
3 dny v Quiberonu (2018) 15:30
High Life (2018) 20:45
Kafarnaum (2018) 13:00
Nemilovaní (2017) 18:00
Rodin (2017) 11:30
středa 5.6.2019
Cesta času (2016) 20:30
Gauguin (2017) 13:15
High Life (2018) 18:00
Sámská krev (2016) 15:30
Věrní nevěrní (2018) 11:30
čtvrtek 6.6.2019
Naše malá sestra (2015) 13:30
Po bouři (2016) 11:00
Poslední večery na Zemi (2018) 16:00 18:45 21:30
pátek 7.6.2019
Assassin (2015) 19:15
Modlitba (2018) 11:30
Poslední večery na Zemi (2018) 14:15 21:30
Žena na válečné stezce (2018) 16:45
sobota 8.6.2019
Bojovnice slunce (2018) 12:00
Dilili v Paříži (2018) 10:00
Odysea (2016) 14:30
Poslední večery na Zemi (2018) 17:00 21:45
Zabití posvátného jelena (2017) 19:30
neděle 9.6.2019
Dcera čarodějky (2015) 10:00
High Life (2018) 14:45
Nemilovaní (2017) 12:00
Nikdys nebyl (2017) 17:15
Poslední večery na Zemi (2018) 19:15 21:45
pondělí 10.6.2019
High Life (2018) 21:00
Jimmyho tančírna (2014) 10:00
Macbeth (2015) 12:30
Perfect Sense (2011) 15:00
Perverzní průvodce ideologií (2012) 17:30
úterý 11.6.2019
Beats (2019) 21:00
Brankář (2018) 18:30
Daphne (2017) 16:30
Jimmyho tančírna (2014) 14:00
Já, Daniel Blake (2016) 10:00
středa 12.6.2019
Beats (2019) 16:15
Brankář (2018) 11:00
High Life (2018) 13:45
Spitfire (2018) 21:00

Praha - Evald

tel. 221 105 225, Národní 60/28, Praha mapa
čtvrtek 23.5.2019
Chata na prodej (2018) 14:30
Co jsme komu zase udělali? (2019) 16:30
Láska na druhý pohled (2019) 18:30
Milost (2018) 21:00
pátek 24.5.2019
Free Solo (2018) 18:30
Nikdy neodvracej zrak (2018) 20:30
Teroristka (2019) 16:30
Ženy v běhu (2019) 14:30
sobota 25.5.2019
Cesta do pravěku (1955) 14:00
Co jsme komu zase udělali? (2019) 16:00
Nikdy neodvracej zrak (2018) 20:30
Skleněný pokoj (2019) 18:00
neděle 26.5.2019
Láska na druhý pohled (2019) 20:30
Skleněný pokoj (2019) 18:00
Teroristka (2019) 16:00
pondělí 27.5.2019
Léto s gentlemanem (2019) 14:00
Nikdy neodvracej zrak (2018) 20:30
Skleněný pokoj (2019) 18:00
Ženy v běhu (2019) 16:00
úterý 28.5.2019
Bolest a sláva (2019) 18:00
Gauguin (2017) 14:00
Milost (2018) 20:30
Teroristka (2019) 16:00
středa 29.5.2019
Daddy Cool (2017) 16:30
High Life (2018) 21:00
Láska na druhý pohled (2019) 18:30
Teroristka (2019) 14:30

Praha - Evropský dům

tel. 224 312 835, Jungmannova 24, Praha mapa
středa 29.5.2019
Měsíc Jupitera (2017) 19:00
středa 12.6.2019
Dívka (2018) 19:00

Praha - Francouzský institut

tel. 221 401 011, Štěpánská 644/35, Praha mapa
středa 22.5.2019
Im Labyrinth des Schweigens (2014) 18:30
Malá čarodějnice (2018) 14:30
Nechte holky hrát! (2018) 10:00
čtvrtek 23.5.2019
Dior a já (2014) 20:00
pátek 24.5.2019
Divoká planeta (1973) 11:00
Démanty noci (1964) 18:00
sobota 25.5.2019
Marie, královna skotská (2018) 20:30
Můj život Cuketky (2016) 11:00
Pan profesor Foucault (2017) 16:00
Velký zlý lišák (2017) 14:00
Věrní nevěrní (2018) 18:30
pondělí 27.5.2019
All Things Ablaze (2014) 18:30
úterý 28.5.2019
Arctic: Ledové peklo (2018) 18:30
Divoká planeta (1973) 16:00
Pan profesor Foucault (2017) 11:00
středa 29.5.2019
3 (2010) 18:30
Nechte holky hrát! (2018) 11:00
čtvrtek 30.5.2019
Barva pleti: medová (2012) 11:00
Maestro (2014) 16:00
Nikdy neodvracej zrak (2018) 18:30
pátek 31.5.2019
Dilili v Paříži (2018) 14:30
Dědicové (2014) 11:00
Utop se, nebo plav (2018) 20:30
Westwood: Punk, Icon, Activist (2018) 18:30

Praha - Hoffmanův dvůr

Vinořské nám. 34, Praha mapa
úterý 28.5.2019
Žena na válečné stezce (2018) 20:00
úterý 4.6.2019
Trabantem tam a zase zpátky (2019) 20:00
úterý 11.6.2019
Favoritka (2018) 20:00

Praha - Imax

tel. 255 742 021, 255 742 022, Vinohradská 1612/149, Praha mapa
středa 22.5.2019
Avengers: Endgame (2019) D 14:40
Avengers: Endgame (2019) T 18:20 21:50
Shazam! (2019) D 12:00
čtvrtek 23.5.2019
Aladin (2019) D, 3D 13:40 16:20 19:00 21:40
pátek 24.5.2019
Aladin (2019) D, 3D 13:40 16:20 19:00 21:40
sobota 25.5.2019
Aladin (2019) D, 3D 11:00 13:40 16:20 19:00 21:40
neděle 26.5.2019
Aladin (2019) D, 3D 11:00 13:40 16:20 19:00 21:40
pondělí 27.5.2019
Aladin (2019) D, 3D 13:40 16:20 19:00 21:40
úterý 28.5.2019
Aladin (2019) D, 3D 13:20 16:00 21:50
středa 29.5.2019
Aladin (2019) D, 3D 13:40 16:20 19:00 21:40

Praha - KC Nová Beseda Klánovice

tel. 604 288 076, Slavětínská 120, Praha mapa
středa 22.5.2019
Problémy prvního světa (2019) 20:00
středa 29.5.2019
Bolest a sláva (2019) 20:00

Praha - KC Zahrada

tel. 271 910 246, Malenická 1784/4, Praha mapa
pondělí 27.5.2019
Nikdy neodvracej zrak (2018) 19:00
pondělí 3.6.2019
Co jsme komu zase udělali? (2019) 19:00
pondělí 10.6.2019
Favoritka (2018) 19:00

Praha - Kasárna Karlín

tel. 732749477, Prvního pluku 20/2, Praha mapa
čtvrtek 23.5.2019
Limonádový Joe aneb Koňská opera (1964) 20:00

Praha - Kino Lucerna - Praha

tel. 224 216 972, Vodičkova 704/36, Praha mapa
středa 22.5.2019
Bolest a sláva (2019) 18:15 20:30
Free Solo (2018) 16:00
Ostrým nožom (2019) 13:30
Teroristka (2019) 16:15
čtvrtek 23.5.2019
Bolest a sláva (2019) 18:15 20:30
Trhlina (2019) 16:00
pátek 24.5.2019
Bolest a sláva (2019) 14:00 18:15 20:30
Free Solo (2018) 16:00
Jednou nohou v base (2018) 18:45
Láska na druhý pohled (2019) 13:30
Trhlina (2019) 16:30
Zlo s lidskou tváří (2019) 20:45
sobota 25.5.2019
Aladin (2019) 14:00
Bolest a sláva (2019) 18:15 20:30
Free Solo (2018) 16:30
Jednou nohou v base (2018) 18:45
Skleněný pokoj (2019) 16:00
Teroristka (2019) 13:45
Zlo s lidskou tváří (2019) 20:45
neděle 26.5.2019
Aladin (2019) 13:00
Bolest a sláva (2019) 16:45 19:00
Free Solo (2018) 15:45
Jednou nohou v base (2018) 18:00
Skleněný pokoj (2019) 14:30
Zlo s lidskou tváří (2019) 20:00
pondělí 27.5.2019
Bolest a sláva (2019) 13:30 18:15 20:30
Free Solo (2018) 16:00
Jednou nohou v base (2018) 18:45
Trhlina (2019) 16:30
Zelená kniha (2018) 13:45
Zlo s lidskou tváří (2019) 20:45
úterý 28.5.2019
Bolest a sláva (2019) 18:15 20:30
Jednou nohou v base (2018) 16:15
Rocketman (2019) 19:45
Zlo s lidskou tváří (2019) 16:00
středa 29.5.2019
Bolest a sláva (2019) 18:15
Free Solo (2018) 16:15
Godzilla II Král monster (2019) 21:00
Milost (2018) 13:30
Rocketman (2019) 18:30
Trhlina (2019) 16:00
Zlo s lidskou tváří (2019) 20:45
čtvrtek 30.5.2019
Bolest a sláva (2019) 18:15
Rocketman (2019) 16:00 20:30

Praha - Kino Pilotů

tel. 720 030 151, Donská 168/19, Praha 10 mapa
středa 22.5.2019
Avengers: Endgame (2019) 20:30
Láska na druhý pohled (2019) 19:10
Milost (2018) 18:30
Můj nový život (2019) 17:15
Nit z přízraků (2017) 16:30
Studená válka (2018) 19:15
Teroristka (2019) 16:40
Toni Erdmann (2016) 21:00
Žena na válečné stezce (2018) 21:30
čtvrtek 23.5.2019
Bolest a sláva (2019) 19:00
Favoritka (2018) 21:15
Free Solo (2018) 21:30
Ida (2013) 17:00
Milost (2018) 19:30
Na střeše (2019) 17:30
S láskou Vincent (2017) 19:15
Tina a Vore (2018) 21:00
V oblacích (2019) 15:30
Věrní nevěrní (2018) 15:45
Westwood: Punk, Icon, Activist (2018) 17:15
pátek 24.5.2019
Aladin (2019) 17:00
Amy (2015) 16:30
Avengers: Endgame (2019) 21:00
Jednou nohou v base (2018) 17:30
Klimt & Schiele - Erós a Psyché (2018) 15:20
Naprostí cizinci (2016) 19:00
Oni a Silvio (2018) 21:15
UglyDolls (2019) 15:40
Věrní nevěrní (2018) 19:30
Zelená kniha (2018) 19:15
Zlo s lidskou tváří (2019) 21:45
sobota 25.5.2019
Aladin (2019) 15:00
Bolest a sláva (2019) 19:10
Dumbo (2019) 11:00
Ferdinand (2017) 10:15
Gauguin (2017) 19:00
Jednou nohou v base (2018) 17:30
King Skate (2018) 17:00
Láska na druhý pohled (2019) 19:30
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) 15:15
Skleněný pokoj (2019) 13:00
Teroristka (2019) 17:15
The Beach Bum (2019) 21:20
Trhlina (2019) 21:45
V oblacích (2019) 10:30
Ztratili jsme Stalina (2017) 21:15
Žena na válečné stezce (2018) 13:15
neděle 26.5.2019
Aladin (2019) 10:30
Avengers: Endgame (2019) 20:30
BlacKkKlansman (2018) 16:30
Bolest a sláva (2019) 21:30
Free Solo (2018) 16:50
Hledá se Yetti (2019) 13:10
Komorná (2016) 21:00
Milost (2018) 18:45
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) 16:00
Pátrání po Sugar Manovi (2012) 19:00
Trollové (2016) 10:40
UglyDolls (2019) 10:15
Věrní nevěrní (2018) 12:00
Westwood: Punk, Icon, Activist (2018) 15:00
Zelená kniha (2018) 18:00
pondělí 27.5.2019
Bohemian Rhapsody (2018) 18:45
Láska na druhý pohled (2019) 21:15
Problémy prvního světa (2019) 19:00
Pěkně blbě (2017) 18:30
Teroristka (2019) 17:00
Trhlina (2019) 16:30
Tři billboardy kousek za Ebbingem (2017) 21:00
Zlo s lidskou tváří (2019) 20:30
úterý 28.5.2019
Bolest a sláva (2019) 19:15
Cukrář (2017) 19:00
Free Solo (2018) 18:30
High Life (2018) 21:30
Jack staví dům (2018) 21:00
Nikdy neodvracej zrak (2018) 20:30
Psí veličenstvo (2019) 14:00
Skleněný pokoj (2019) 17:15
Žena na válečné stezce (2018) 10:30
středa 29.5.2019
Avengers: Endgame (2019) 20:40
Climax (2018) 21:45
Jednou nohou v base (2018) 21:30
Milost (2018) 19:30
Na střeše (2019) 17:15
Studená válka (2018) 19:45
V oblacích (2019) 15:45
Věrní nevěrní (2018) 19:15
Westwood: Punk, Icon, Activist (2018) 17:40
Šťastný Lazzaro (2018) 17:00

Praha - Kino Radotín

tel. 257 910 322, Na Výšince 875/4, Praha mapa
středa 22.5.2019
Free Solo (2018) 17:30
Humorista (2019) 20:00
čtvrtek 23.5.2019
Jednou nohou v base (2018) 17:30
Zlo s lidskou tváří (2019) 20:00
pátek 24.5.2019
Aladin (2019) 17:30
Tranzit (2018) 20:00
sobota 25.5.2019
Aladin (2019) 3D 17:30
V oblacích (2019) 15:30
Zlo s lidskou tváří (2019) 20:00
úterý 28.5.2019
Hmyz (2018) 17:30
Mládí (2015) 20:00
středa 29.5.2019
King Skate (2018) 17:30
čtvrtek 30.5.2019
Godzilla II Král monster (2019) 3D 20:00
Rocketman (2019) 17:30
pátek 31.5.2019
Bolest a sláva (2019) 20:00
V oblacích (2019) 17:30

Praha - Kino Účko

tel. 725 936 914, K sokolovně 201/8, Praha mapa
středa 22.5.2019
John Wick 3 (2019) 20:00
pátek 24.5.2019
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) 17:00
sobota 25.5.2019
Aladin (2019) 17:00
Hledá se Yetti (2019) 10:30
UglyDolls (2019) 14:30
středa 29.5.2019
Trhlina (2019) 20:00
úterý 4.6.2019
Mia a bílý lev (2018) 17:00
středa 5.6.2019
Free Solo (2018) 20:00
čtvrtek 6.6.2019
Rocketman (2019) 19:30
pátek 7.6.2019
Aladin (2019) 17:00

Praha - Kinoloď

tel. 608 542 825, Přístavní, Praha 7 - Holešovice mapa
středa 22.5.2019
Cesta do pravěku (1955) 16:00
Daddy Cool (2017) 18:00
čtvrtek 23.5.2019
Bolest a sláva (2019) 20:30
Milost (2018) 18:00
pátek 24.5.2019
Trhlina (2019) 18:00
Zlo s lidskou tváří (2019) 20:30
sobota 25.5.2019
Hledá se Yetti (2019) 13:00
John Wick 3 (2019) 20:30
Sněží! (2019) 18:00
neděle 26.5.2019
Bolest a sláva (2019) 21:00
pondělí 27.5.2019
Aladin (2019) 20:30
Milost (2018) 18:00
úterý 28.5.2019
Zlo s lidskou tváří (2019) 18:00
středa 29.5.2019
Aladin (2019) 16:00
Free Solo (2018) 20:30
čtvrtek 30.5.2019
Rocketman (2019) 20:30
Tři blízcí neznámí (2018) 18:00
pátek 31.5.2019
Bolest a sláva (2019) 18:00
Šprtky to chtěj taky (2019) 20:30

Praha - Komunitní centrum Kampa

tel. 608 444 654, U Sovových mlýnů 3, Praha mapa
úterý 28.5.2019
Ultra (2017) 20:00

Praha - Letní kino Be2Can v areálu Gauč ve Stromovce

Výstaviště 415, Praha 7 - Holešovice mapa
čtvrtek 23.5.2019
Tady to musí být (2011) 21:00
čtvrtek 30.5.2019
Záhada Silver Lake (2018) 21:00

Praha - Letní kino Kamínka

tel. 737 520 099, Nad Kamínkou 1523, Praha mapa
čtvrtek 6.6.2019
Bohemian Rhapsody (2018) 21:30

Praha - Mat

tel. 224 915 765, Karlovo nám. 285/19, Praha mapa
středa 22.5.2019
Hanin kufřík (2009) 18:00
Nickyho rodina (2011) 20:30
Sněží! (2019) 16:30
čtvrtek 23.5.2019
Bolest a sláva (2019) 20:30
Skleněný pokoj (2019) 18:30
Teroristka (2019) 16:30
pátek 24.5.2019
Bohemian Rhapsody (2018) 16:00
Ostrým nožom (2019) 14:00
Poklad na Stříbrném jezeře (1962) 18:30
Zlo s lidskou tváří (2019) 20:30
sobota 25.5.2019
Bolest a sláva (2019) 20:30
Co jsme komu zase udělali? (2019) 16:30
Jednou nohou v base (2018) 18:30
Mia a bílý lev (2018) 14:30
neděle 26.5.2019
Aladin (2019) 16:05
Bolest a sláva (2019) 20:30
Mrňouskové 2: Daleko od domova (2018) 14:15
Teroristka (2019) 18:30
pondělí 27.5.2019
Atentát (1964) 18:30
Bolest a sláva (2019) 20:30
Zelená kniha (2018) 16:00
úterý 28.5.2019
Bolest a sláva (2019) 17:15
High Life (2018) 14:00
středa 29.5.2019
Bolest a sláva (2019) 16:45

Praha - Modřanský biograf

tel. 245 008 034, U Kina 44/1, Praha mapa
čtvrtek 23.5.2019
Bolest a sláva (2019) 20:00
pátek 24.5.2019
Bolest a sláva (2019) 17:00
sobota 25.5.2019
Jak vycvičit draka 3 (2019) 10:00
Ženy v běhu (2019) 17:30
neděle 26.5.2019
Bolest a sláva (2019) 20:00
pondělí 27.5.2019
Bohemian Rhapsody (2018) 09:30
čtvrtek 30.5.2019
Rocketman (2019) 20:00
pátek 31.5.2019
Rocketman (2019) 17:30
sobota 1.6.2019
Rocketman (2019) 20:00

Praha - Městská knihovna

tel. 222 113 555, Mariánské nám. 98/1, Praha mapa
středa 22.5.2019
Zoufalství a naděje (2017) 19:00
pátek 24.5.2019
Aladin (2019) 19:00
pondělí 27.5.2019
Caravaggio - Duše a krev (2018) 17:00
Central Bus Station (2018) 19:00
Na Chesilské pláži (2017) 19:00
úterý 28.5.2019
Bolest a sláva (2019) 19:00
Ženy v běhu (2019) 16:00
čtvrtek 30.5.2019
Rocketman (2019) 19:00

Praha - PidiKino

tel. 733 766 807, Tusarova 791/31, 170 00 Praha 7 - Holešovice mapa
sobota 25.5.2019
Cizinec v ráji (2016) 19:00

Praha - Ponrepo

tel. 224 233 281, 778 522 708, Bartolomějská 291/11, Praha mapa
středa 22.5.2019
Freak Orlando (1981) 14:00
Společenství vlků (1984) 14:00
Valerie a týden divů (1970) 14:00
čtvrtek 23.5.2019
Divoká a krásná (1984) 18:00
Kukačka (1970) 18:00
Čtvrtý sňatek paní Margarety (1920) 20:30
pátek 24.5.2019
Poselství (1960) 18:00
sobota 25.5.2019
High Life (2018) 20:30
neděle 26.5.2019
Obchod na korze (1965) 18:00
Putování se sobíkem (2018) 15:00
Zvířátka a Petrovští (1966) 15:00
pondělí 27.5.2019
Pašerák (2018) 20:30
úterý 28.5.2019
Den hněvu (1943) 20:30
Psí život (1918) 18:00
Venkov proti městu (1919) 18:00
čtvrtek 30.5.2019
Drak se vrací (1967) 20:30
Každý týždeň sedem dní (1964) 18:00
pátek 31.5.2019
Jaškův sen (1996) 18:00

Praha - Premiere Cinemas Praha Hostivař

tel. 728 682 909, Švehlova 1391/32, Praha mapa
středa 22.5.2019
Avengers: Endgame (2019) D 14:25 15:30 18:00 19:05 20:50
Daddy Cool (2017) D 16:30 18:40 21:35
John Wick 3 (2019) T 18:50 20:00 21:30
Mia a bílý lev (2018) D 14:20
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) D 15:00
15:40
17:10 19:20
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) D, 3D 17:50
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) T 21:20
Teroristka (2019) 16:40
V oblacích (2019) D 14:40
Avengers: Endgame (2019) T 16:30 20:05
Pokémon: Detektiv … (2019) T 14:10
čtvrtek 23.5.2019
Aladin (2019) D, 3D 14:50
Aladin (2019) D 16:00 17:30
Aladin (2019) T 20:20
Avengers: Endgame (2019) D 14:00 17:10 20:40
Daddy Cool (2017) D 16:50
John Wick 3 (2019) T 17:20 18:40 20:00 21:20
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) D 14:05 15:00 17:20
Syn temnoty (2019) T 19:00 21:00
V oblacích (2019) D 15:20
Zlo s lidskou tváří (2019) T 19:40
Avengers: Endgame (2019) T 15:30 19:10
pátek 24.5.2019
Aladin (2019) D, 3D 14:50
Aladin (2019) D 16:00 17:30
Aladin (2019) T 20:20
Avengers: Endgame (2019) D 14:00 17:10 20:40
Daddy Cool (2017) D 16:50
John Wick 3 (2019) T 17:20 18:40 20:00 21:20
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) D 14:05 15:00 17:20
Syn temnoty (2019) T 19:00 21:00
V oblacích (2019) D 15:20
Zlo s lidskou tváří (2019) T 19:40
Avengers: Endgame (2019) T 15:30 19:10
sobota 25.5.2019
Aladin (2019) D 10:40 12:10 13:20 16:00 17:30
Aladin (2019) D, 3D 14:50
Aladin (2019) T 20:20
Avengers: Endgame (2019) D 10:10 13:40 17:10 20:40
Daddy Cool (2017) D 16:50
John Wick 3 (2019) T 17:20 18:40 20:00 21:20
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) D 10:20
11:40
12:40 14:05 15:00 17:20
Syn temnoty (2019) T 19:00 21:00
V oblacích (2019) D 10:05
11:20
13:20 15:20
Zlo s lidskou tváří (2019) T 19:40
Avengers: Endgame (2019) T 12:05 15:30 19:10
neděle 26.5.2019
Aladin (2019) D 10:40 12:10 13:20 16:00 17:30
Aladin (2019) D, 3D 14:50
Aladin (2019) T 20:20
Avengers: Endgame (2019) D 10:10 13:40 17:10 20:40
Daddy Cool (2017) D 16:50
John Wick 3 (2019) T 17:20 18:40 20:00 21:20
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) D 10:20
11:40
12:40 14:05 15:00 17:20
Syn temnoty (2019) T 19:00 21:00
V oblacích (2019) D 10:05
11:20
13:20 15:20
Zlo s lidskou tváří (2019) T 19:40
Avengers: Endgame (2019) T 12:05 15:30 19:10
pondělí 27.5.2019
Aladin (2019) D, 3D 14:50
Aladin (2019) D 16:00 17:30
Aladin (2019) T 20:20
Avengers: Endgame (2019) D 14:00 17:10 20:40
Daddy Cool (2017) D 16:50
John Wick 3 (2019) T 17:20 18:40 20:00 21:20
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) D 14:05 15:00 17:20
Syn temnoty (2019) T 19:00 21:00
V oblacích (2019) D 15:20
Zlo s lidskou tváří (2019) T 19:40
Avengers: Endgame (2019) T 15:30 19:10
úterý 28.5.2019
Aladin (2019) D, 3D 14:50
Aladin (2019) D 16:00 17:30
Aladin (2019) T 20:20
Avengers: Endgame (2019) D 14:00 17:10
Avengers: Endgame (2019) T 20:40
Daddy Cool (2017) D 16:50
John Wick 3 (2019) T 17:20 18:40 20:00 21:20
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) D 14:05 15:00 17:20
Syn temnoty (2019) T 19:00 21:00
V oblacích (2019) D 15:20
Zlo s lidskou tváří (2019) T 19:40
Avengers: Endgame (2019) T 15:30
Rocketman (2019) T 19:00
středa 29.5.2019
Aladin (2019) D, 3D 14:50
Aladin (2019) D 16:00 17:30
Aladin (2019) T 20:20
Avengers: Endgame (2019) D 14:00 17:10
Avengers: Endgame (2019) T 20:40
Daddy Cool (2017) D 16:50
John Wick 3 (2019) T 17:20 18:40 20:00 21:20
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) D 14:05 15:00 17:20
Syn temnoty (2019) T 19:00 21:00
V oblacích (2019) D 15:20
Zlo s lidskou tváří (2019) T 19:40
Avengers: Endgame (2019) T 15:30
Godzilla II Král … (2019) T 19:00

Praha - Světozor

tel. 224 946 824, Vodičkova 791/41, Praha mapa
středa 22.5.2019
Free Solo (2018) 13:30 18:15
Klimt & Schiele - Erós a Psyché (2018) 18:30
Manželské etudy: Nová generace (2019) 13:45
Milost (2018) 20:45
Monetovy lekníny - magie vody a … (2018) 16:00
My (2019) 20:45
Nikdy neodvracej zrak (2018) 14:00
The Beach Bum (2019) 16:15 20:30
Zelená kniha (2018) 18:00
pátek 24.5.2019
Alois Nebel (2011) 18:00
Bolest a sláva (2019) 13:30 18:15 20:45
Free Solo (2018) 20:45
Humorista (2019) 13:00
Manželské etudy: Nová generace (2019) 13:15
Osm hrozných (2015) 20:30
Teroristka (2019) 16:15
Trabantem tam a zase zpátky (2019) 15:45
Tři blízcí neznámí (2018) 18:30
Zelená kniha (2018) 15:15
sobota 25.5.2019
Bolest a sláva (2019) 13:30 18:15 20:45
Favoritka (2018) 16:15
Free Solo (2018) 20:45
Klimt & Schiele - Erós a Psyché (2018) 11:00
Mirai, dívka z budoucnosti (2018) 14:00
Naprostí cizinci (2016) 18:00
Nikdy neodvracej zrak (2018) 11:30
Píseň moře (2014) 16:00
Trabantem tam a zase zpátky (2019) 11:15
Tři blízcí neznámí (2018) 18:45
Velká nádhera (2013) 20:30
Zelená kniha (2018) 15:30
neděle 26.5.2019
Bolest a sláva (2019) 13:30 18:15 20:45
Favoritka (2018) 16:15
Free Solo (2018) 20:45
Ida (2013) 18:00
Klimt & Schiele - Erós a Psyché (2018) 11:00
Melancholia (2011) 20:00
Nikdy neodvracej zrak (2018) 11:30
Planeta Česko (2017) 16:00
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) 14:00
Trabantem tam a zase zpátky (2019) 11:15
Tři blízcí neznámí (2018) 18:45
Zelená kniha (2018) 15:30
pondělí 27.5.2019
Bolest a sláva (2019) 13:15 18:15
Divoké historky (2014) 18:00
Free Solo (2018) 15:15
Klimt & Schiele - Erós a Psyché (2018) 13:00
Monetovy lekníny - magie vody a … (2018) 13:15
Road Movie (2016) 20:45
Roma (2018) 20:30
Skleněný pokoj (2019) 15:30
Tři blízcí neznámí (2018) 20:45
Všichni to vědí (2018) 15:30
Zelená kniha (2018) 17:45
úterý 28.5.2019
Bolest a sláva (2019) 13:15 18:15
Free Solo (2018) 15:15
Manželské etudy: Nová generace (2019) 13:00
Monetovy lekníny - magie vody a … (2018) 13:15
Skleněný pokoj (2019) 15:30
Tři blízcí neznámí (2018) 20:45
Všichni to vědí (2018) 15:30
Zelená kniha (2018) 17:45
Zloději (2018) 20:45
středa 29.5.2019
Bolest a sláva (2019) 13:15 18:15
Free Solo (2018) 15:15
Monetovy lekníny - magie vody a … (2018) 13:15
Občan Havel (2007) 18:00
Paterson (2016) 20:30
Skleněný pokoj (2019) 15:30
Teroristka (2019) 13:00
The Beach Bum (2019) 20:45
Tři blízcí neznámí (2018) 20:45
Všichni to vědí (2018) 15:30
Zelená kniha (2018) 17:45
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace