Kino

Praha - Cinestar Praha - Anděl

tel. 251 115 111, Radlická 3179/1e, Praha mapa
sobota 23.9.2017
Barry Seal: Nebeský … (2017) T 17:30 22:00
Dobrý časy (2017) T 19:50
Kingsman: Zlatý kruh (2017) T 14:00 17:15 20:30
Který je ten pravý? (2017) T 16:00 19:00
LEGO® Ninjago® film (2017) D 10:30 13:00
Americký zabiják (2017) T 13:20 20:30
Dunkerk (2017) T 10:00 12:20 14:40 17:00 19:20 21:40
Hurvínek a kouzelné muzeum (2017) 10:00 12:00 14:00 16:00
Kingsman: Zlatý kruh (2017) T 12:20 15:10 18:00 20:10
20:50
Který je ten pravý? (2017) T 11:00 13:10 15:20 17:30 19:40 21:50
LEGO® Ninjago® film (2017) D 10:20
11:00
12:30 13:10 14:40 15:20 16:50 18:20
LEGO® Ninjago® film (2017) D, 3D 11:20 13:30 15:40 17:50
Loganovi parťáci (2017) T 15:50
Nejsledovanější (2017) 18:00
Nerodič (2017) 11:10 15:10 18:40 22:20
Po strništi bos (2017) 10:10 12:30 15:00 17:30 20:00
Terminátor 2: Den zúčtování (1991) T, 3D 20:00
To (2017) T 12:10 15:00 17:50 20:40
Zkrátka kraťas (2017) 13:30 17:00 20:30
Kingsman: Zlatý kruh (2017) T 19:00
To (2017) T 21:50
neděle 24.9.2017
Barry Seal: Nebeský … (2017) T 17:30
Dobrý časy (2017) T 19:50
Kingsman: Zlatý kruh (2017) T 14:00 17:15 20:30
Který je ten pravý? (2017) T 16:00 19:00
LEGO® Ninjago® film (2017) D 10:30 13:00
Americký zabiják (2017) T 13:20 20:30
Dunkerk (2017) T 10:00 12:20 14:40 17:00 19:20 21:40
Hurvínek a kouzelné muzeum (2017) 10:00 12:00 14:00 16:00
Kingsman: Zlatý kruh (2017) T 15:40 18:00 20:10
20:50
Který je ten pravý? (2017) T 11:00 13:10 15:20 17:30 19:40 21:50
LEGO® Ninjago® film (2017) D 10:20
11:00
12:30 13:10 14:40 15:20 16:50 18:20
LEGO® Ninjago® film (2017) D, 3D 11:20 13:30 15:40 17:50
Loganovi parťáci (2017) T 15:50
Nejsledovanější (2017) 18:00
Nerodič (2017) 11:10 18:40
Po strništi bos (2017) 10:10 12:30 15:00 17:30 20:00
Terminátor 2: Den zúčtování (1991) T, 3D 20:00
To (2017) T 12:10 15:00 17:50 20:40
Zkrátka kraťas (2017) 13:10 20:30
Kingsman: Zlatý kruh (2017) T 19:00
To (2017) T 21:50
pondělí 25.9.2017
Barry Seal: Nebeský … (2017) T 17:20 21:40
Dobrý časy (2017) T 19:40
Kingsman: Zlatý kruh (2017) T 14:00 17:15 20:30
Který je ten pravý? (2017) T 16:00 19:00
LEGO® Ninjago® film (2017) D 13:00
Americký zabiják (2017) T 13:20 20:30
Dunkerk (2017) T 12:20 14:40 17:00 19:20 21:40
Hurvínek a kouzelné muzeum (2017) 12:00 14:00 16:00
Kingsman: Zlatý kruh (2017) T 14:10 15:10 18:00 20:10
20:50
Který je ten pravý? (2017) T 13:10 15:20 17:30 19:40 21:50
LEGO® Ninjago® film (2017) D 12:30 13:00 14:40 15:10 16:50 18:20
LEGO® Ninjago® film (2017) D, 3D 13:30 15:40 17:50
Loganovi parťáci (2017) T 15:50
Nejsledovanější (2017) 18:00
Nerodič (2017) 15:10 18:40
Po strništi bos (2017) 12:30 15:00 17:30 20:00
Terminátor 2: Den zúčtování (1991) T, 3D 20:00
To (2017) T 12:10 15:00 17:50 20:40
Zkrátka kraťas (2017) 13:30 17:00 20:30
Kingsman: Zlatý kruh (2017) T 19:00
To (2017) T 21:50
úterý 26.9.2017
Barry Seal: Nebeský … (2017) T 17:20 21:40
Dobrý časy (2017) T 19:40
Kingsman: Zlatý kruh (2017) T 14:00 17:15 20:30
Který je ten pravý? (2017) T 16:00 19:00
LEGO® Ninjago® film (2017) D 13:00
Americký zabiják (2017) T 13:20 20:30
Dunkerk (2017) T 12:20 14:40 17:00 19:20 21:40
Hurvínek a kouzelné muzeum (2017) 12:00 14:00
Kingsman: Zlatý kruh (2017) T 14:10 17:10 20:10
Který je ten pravý? (2017) T 13:10 15:20 17:30 19:40 21:50
LEGO® Ninjago® film (2017) D 12:30 13:00 14:40 15:10 16:50 18:20
LEGO® Ninjago® film (2017) D, 3D 13:30 15:40 17:50
Loganovi parťáci (2017) T 15:50
Nerodič (2017) 15:10 18:40
Po strništi bos (2017) 12:30 15:00 17:30 20:00
To (2017) T 12:10 15:00 17:50 20:40
Zahradnictví: Dezertér (2017) 20:00
Zkrátka kraťas (2017) 13:30 17:00 20:30
Kingsman: Zlatý kruh (2017) T 19:00
To (2017) T 21:50
středa 27.9.2017
Barry Seal: Nebeský … (2017) T 17:20 21:40
Dobrý časy (2017) T 19:40
Kingsman: Zlatý kruh (2017) T 14:00 17:15 20:30
Který je ten pravý? (2017) T 16:00 19:00
LEGO® Ninjago® film (2017) D 13:00
Americký zabiják (2017) T 13:20 20:30
Dunkerk (2017) T 12:20 14:40 17:00 19:20 21:40
Hurvínek a kouzelné muzeum (2017) 12:00 14:00 16:00
Kingsman: Zlatý kruh (2017) T 12:20 14:10 15:10 17:00 18:00 19:50 20:10
20:50
Který je ten pravý? (2017) T 13:10 15:20 17:30 19:40 21:50
LEGO® Ninjago® film (2017) D 12:30 13:00 14:40 15:10 16:50 18:20
LEGO® Ninjago® film (2017) D, 3D 13:30 15:40 17:50
Loganovi parťáci (2017) T 15:50
Nejsledovanější (2017) 18:00
Nerodič (2017) 15:10 18:40
Po strništi bos (2017) 12:30 15:00 17:30 20:00
Terminátor 2: Den zúčtování (1991) T, 3D 20:00
To (2017) T 12:10 15:00 17:50 20:40
Zkrátka kraťas (2017) 13:30 17:00 20:30
Kingsman: Zlatý kruh (2017) T 19:00
To (2017) T 21:50

Praha - Cinestar Praha - Černý Most

tel. 266 790 999, Chlumecká 712/8, Praha mapa
sobota 23.9.2017
Americký zabiják (2017) T 19:00 21:30
Annabelle 2: Zrození zla (2017) T 21:50
Barry Seal: Nebeský gauner (2017) T 16:30 20:40
Emoji ve filmu (2017) D 10:20
11:10
12:30 13:20 14:20 15:30
Hurvínek a kouzelné muzeum (2017) 10:10
11:00
12:10 13:00 14:10 16:10
Já, padouch 3 (2017) D 11:00
Kingsman: Zlatý kruh (2017) T 14:20 16:00 17:15 19:00 20:15 21:20
Který je ten pravý? (2017) T 12:10 17:00 19:10 21:20
LEGO® Ninjago® film (2017) D 10:00
10:50
12:10 13:00 14:40 16:50 19:10
LEGO® Ninjago® film (2017) D, 3D 11:40 13:50 18:30
Nejsledovanější (2017) 13:00 15:00
Po strništi bos (2017) 17:50 20:10
To (2017) T 15:00 17:45 20:30
Velká oříšková loupež 2 (2017) D 10:00
Kingsman: Zlatý kruh (2017) T 15:15 18:15
To (2017) T 21:15
neděle 24.9.2017
Americký zabiják (2017) T 18:20 20:50
Annabelle 2: Zrození zla (2017) T 21:50
Barry Seal: Nebeský gauner (2017) T 20:40
Emoji ve filmu (2017) D 10:20
11:10
12:30 13:20 14:00 15:30
Hurvínek a kouzelné muzeum (2017) 10:10
11:00
12:10 13:00 14:10 16:10
Já, padouch 3 (2017) D 11:00
Kingsman: Zlatý kruh (2017) T 14:20 16:00 17:15 19:00 20:15 21:20
Který je ten pravý? (2017) T 16:10 17:00 19:10 21:20
LEGO® Ninjago® film (2017) D 10:00
10:50
12:10 13:00 14:40 16:50 19:10
LEGO® Ninjago® film (2017) D, 3D 11:40 13:50 18:30
Nejsledovanější (2017) 13:00 15:00
Po strništi bos (2017) 17:50 20:10
To (2017) T 15:00 17:45 20:30
Velká oříšková loupež 2 (2017) D 10:00 12:00
Kingsman: Zlatý kruh (2017) T 15:15 18:15
To (2017) T 21:10
pondělí 25.9.2017
Americký zabiják (2017) T 19:00 21:30
Annabelle 2: Zrození zla (2017) T 21:50
Barry Seal: Nebeský gauner (2017) T 16:30 20:40
Emoji ve filmu (2017) D 13:20 14:20 15:30
Hurvínek a kouzelné muzeum (2017) 13:00 14:10 16:10
Kingsman: Zlatý kruh (2017) T 14:20 16:00 17:15 19:00 20:15 21:20
Který je ten pravý? (2017) T 17:00 19:10 21:20
LEGO® Ninjago® film (2017) D 13:00 14:40 16:50 19:10
LEGO® Ninjago® film (2017) D, 3D 13:50 18:30
Nejsledovanější (2017) 13:00 15:00
Po strništi bos (2017) 17:50 20:10
To (2017) T 15:00 17:45 20:30
Kingsman: Zlatý kruh (2017) T 15:15 18:15
To (2017) T 21:15
úterý 26.9.2017
Americký zabiják (2017) T 19:00 21:30
Annabelle 2: Zrození zla (2017) T 21:50
Barry Seal: Nebeský gauner (2017) T 16:30 20:40
Emoji ve filmu (2017) D 13:20 14:20 15:30
Hurvínek a kouzelné muzeum (2017) 13:00 14:10 16:10
Kingsman: Zlatý kruh (2017) T 14:20 16:00 17:15 19:00 20:15 21:20
Který je ten pravý? (2017) T 17:00 19:10 21:20
LEGO® Ninjago® film (2017) D 13:00 14:40
LEGO® Ninjago® film (2017) D, 3D 13:50 18:30
Nejsledovanější (2017) 13:00 15:00
Po strništi bos (2017) 17:50 20:10
To (2017) T 15:00 17:45 20:30
Kingsman: Zlatý kruh (2017) T 15:15 18:15
To (2017) T 21:15
středa 27.9.2017
Americký zabiják (2017) T 19:00 21:30
Annabelle 2: Zrození zla (2017) T 21:50
Barry Seal: Nebeský gauner (2017) T 16:30 20:40
Emoji ve filmu (2017) D 13:20 14:20 15:30
Hurvínek a kouzelné muzeum (2017) 13:00 14:10 16:10
Kingsman: Zlatý kruh (2017) T 14:20 17:15 19:00 20:15
Který je ten pravý? (2017) T 17:00 19:10 21:20
LEGO® Ninjago® film (2017) D 13:00
13:30
15:40 17:50
LEGO® Ninjago® film (2017) D, 3D 14:30 16:40 18:30
Nejsledovanější (2017) 13:00 15:00
Po strništi bos (2017) 17:50 20:10
To (2017) T 15:00 17:45 20:30
Zahradnictví: Dezertér (2017) 20:00
Kingsman: Zlatý kruh (2017) T 15:15 18:15
To (2017) T 21:15

Praha - Aero

tel. 271 771 349, Biskupcova 1733/31, Praha mapa
sobota 23.9.2017
Dunkerk (2017) 12:00
Po strništi bos (2017) 17:30
To (2017) 23:00
Vykoupení z věznice Shawshank (1994) 20:00
neděle 24.9.2017
Dunkerk (2017) 18:00
Kosí bratři (TV seriál) (1980) 15:00
Loganovi parťáci (2017) 20:30
Maxipes Fík (TV seriál) (1976) 15:00
O loupežníku Rumcajsovi (1967) 15:00
O makové panence a motýlu … (1972) 15:00
Po strništi bos (2017) 12:00
Rákosníček a jeho rybník (1983) 15:00
pondělí 25.9.2017
Matrix (1999) 20:30
Pěkně blbě (2017) 18:00
úterý 26.9.2017
Červená (2017) 18:00
Sama (2017) 16:00
Tulipánová horečka (2017) 10:00
středa 27.9.2017
Červená (2017) 10:00
čtvrtek 28.9.2017
Black Sabbath: The End of The End (2017) 20:30
Červená (2017) 13:30
Nerodič (2017) 16:00
Wind River (2017) 23:00
Zahradnictví: Dezertér (2017) 18:00
pátek 29.9.2017
Po strništi bos (2017) 18:00
To (2017) 22:45
Wind River (2017) 20:30
sobota 30.9.2017
LEGO® Ninjago® film (2017) 15:00
Loganovi parťáci (2017) 23:00
Pěkně blbě (2017) 12:00
Wind River (2017) 18:00
Zahradnictví: Dezertér (2017) 20:30
neděle 1.10.2017
Nerodič (2017) 18:00
Po strništi bos (2017) 20:30
Wind River (2017) 12:00
pondělí 2.10.2017
O těle a duši (2017) 18:00
úterý 3.10.2017
Červená (2017) 16:00
Loganovi parťáci (2017) 18:00
Sama (2017) 10:00
Wind River (2017) 20:30
středa 4.10.2017
Nerodič (2017) 10:00
Po strništi bos (2017) 18:00
Zahradnictví: Dezertér (2017) 20:30

Praha - Atlas

tel. 222 312 737, Sokolovská 371/1, Praha mapa
sobota 23.9.2017
Dobrý časy (2017) 18:00
Kingsman: Zlatý kruh (2017) 20:00
LEGO® Ninjago® film (2017) 15:00
Po strništi bos (2017) 15:30
To (2017) 20:30
Víno nás spojuje (2017) 17:30
neděle 24.9.2017
Dobrý časy (2017) 18:00
Kingsman: Zlatý kruh (2017) 17:30
LEGO® Ninjago® film (2017) 15:00
Po strništi bos (2017) 15:30
Terminátor 2: Den zúčtování (1991) 20:15
To (2017) 20:30
pondělí 25.9.2017
Americký zabiják (2017) 20:30
Který je ten pravý? (2017) 17:30
Po strništi bos (2017) 18:00
Terminátor 2: Den zúčtování (1991) 20:00
úterý 26.9.2017
Americký zabiják (2017) 20:30
Barry Seal: Nebeský gauner (2017) 15:30
Kingsman: Zlatý kruh (2017) 17:00
Vedlejší účinky (TV film) (2013) 20:00
středa 27.9.2017
Hurvínek a kouzelné muzeum (2017) 16:00
Kingsman: Zlatý kruh (2017) 20:30
Který je ten pravý? (2017) 17:30
Po strništi bos (2017) 15:00 18:00
čtvrtek 28.9.2017
Amityville: Probuzení (2017) 20:30
Black Sabbath: The End of The End (2017) 17:30
Zahradnictví: Dezertér (2017) 18:00
pátek 29.9.2017
Amityville: Probuzení (2017) 20:45
Kingsman: Zlatý kruh (2017) 18:00
Wind River (2017) 17:30
Zahradnictví: Dezertér (2017) 20:00
sobota 30.9.2017
Hurvínek a kouzelné muzeum (2017) 15:30
Kingsman: Zlatý kruh (2017) 20:30
LEGO® Ninjago® film (2017) 15:00
Po strništi bos (2017) 18:00
Wind River (2017) 20:00
Zahradnictví: Dezertér (2017) 17:30
neděle 1.10.2017
Hurvínek a kouzelné muzeum (2017) 15:30
Kingsman: Zlatý kruh (2017) 20:30
LEGO® Ninjago® film (2017) 15:00
Po strništi bos (2017) 18:00
Wind River (2017) 20:00
Zahradnictví: Dezertér (2017) 17:30
pondělí 2.10.2017
Dobrý časy (2017) 20:30
Víno nás spojuje (2017) 18:00
Wind River (2017) 17:30
Zahradnictví: Dezertér (2017) 20:00
úterý 3.10.2017
Dunkerk (2017) 15:30
Wind River (2017) 20:30
Zahradnictví: Dezertér (2017) 18:00
středa 4.10.2017
Dobrý časy (2017) 20:30
Po strništi bos (2017) 16:00
Tulipánová horečka (2017) 15:30
Víno nás spojuje (2017) 18:15
Wind River (2017) 17:30

Praha - Bio Oko

tel. 233 382 606, Františka Křížka 460/15, Praha mapa
sobota 23.9.2017
Dobrý časy (2017) 23:00
Druhá strana naděje (2017) 12:00
Kosí bratři (TV seriál) (1980) 15:00
Maxipes Fík (TV seriál) (1976) 15:00
O loupežníku Rumcajsovi (1967) 15:00
O makové panence a motýlu … (1972) 15:00
Pěkně blbě (2017) 18:00
Rákosníček a jeho rybník (1983) 15:00
Vítej brouku (2017) 20:30
neděle 24.9.2017
Červená (2017) 18:00
Loganovi parťáci (2017) 12:15 23:00
Po strništi bos (2017) 10:00 20:30
Sladký život (1960) 15:00
pondělí 25.9.2017
Brazil (1985) 13:00
O těle a duši (2017) 18:00
úterý 26.9.2017
Loganovi parťáci (2017) 18:00
Sedm (1995) 20:30
Sladký život (1960) 10:00
středa 27.9.2017
Já, padouch 3 (2017) 16:00
Planeta opic (1967) 18:00
Po strništi bos (2017) 20:30
To (2017) 23:00
čtvrtek 28.9.2017
Black Sabbath: The End of The End (2017) 20:30
Cesta na Měsíc (1902) 15:00
Druhá strana naděje (2017) 23:00
Podivuhodná cesta (2011) 15:00
Tulipánová horečka (2017) 10:00
Wind River (2017) 18:00
pátek 29.9.2017
Matrix (1999) 20:30
Wind River (2017) 23:00
23:30
Zahradnictví: Dezertér (2017) 18:00
sobota 30.9.2017
Červená (2017) 12:00
Loganovi parťáci (2017) 18:00
To (2017) 23:00
Wind River (2017) 20:30
neděle 1.10.2017
Brazil (1985) 15:00
David Gilmour v Pompejích (2017) 20:30
Dobrý časy (2017) 23:00
Po strništi bos (2017) 18:00
Wind River (2017) 10:00
Zahradnictví: Dezertér (2017) 12:25
pondělí 2.10.2017
Červená (2017) 18:00
Hans Zimmer v Praze (koncert) (2017) 20:30
Sladký život (1960) 13:00
úterý 3.10.2017
Červená (2017) 13:00
Zahradnictví: Dezertér (2017) 10:00 18:00
středa 4.10.2017
Auta 3 (2017) 16:00
Chlapi nepláčou (2017) 20:30
Nerodič (2017) 18:00
Wind River (2017) 23:00

Praha - Cinema City Flora

tel. 255 742 021, Vinohradská 1612/149, Praha mapa
sobota 23.9.2017
Americký zabiják (2017) T 19:50
Annabelle 2: Zrození zla (2017) T 22:00
Auta 3 (2017) D 10:40 13:20
Barry Seal: Nebeský gauner (2017) T 17:00
Dunkerk (2017) T 15:30 21:40
Emoji ve filmu (2017) D 11:50 14:00
Hurvínek a kouzelné muzeum (2017) 11:40 13:40
Já, padouch 3 (2017) D 10:10 12:10
Kingsman: Zlatý kruh (2017) T 12:20 15:10 18:00 20:50 21:40
Který je ten pravý? (2017) T 17:50 19:40 22:20
LEGO® Ninjago® film (2017) D 10:00
11:00
13:10 15:20 17:30 19:20
LEGO® Ninjago® film (2017) D, 3D 10:30 12:40 14:50
Loganovi parťáci (2017) T 19:00
Nejsledovanější (2017) 15:40 20:00
Po strništi bos (2017) 16:10 18:40
To (2017) T 14:10 16:50 19:30 21:00 22:10
Tulipánová horečka (2017) T 17:40
Velká oříšková loupež 2 (2017) D 10:50 13:00 15:00 17:00
Zabiják & bodyguard (2017) T 21:30
neděle 24.9.2017
Americký zabiják (2017) T 19:50
Annabelle 2: Zrození zla (2017) T 22:00
Auta 3 (2017) D 10:40 13:20
Barry Seal: Nebeský gauner (2017) T 17:00
Dunkerk (2017) T 15:30 21:40
Emoji ve filmu (2017) D 11:50 14:00
Hurvínek a kouzelné muzeum (2017) 11:40 13:40
Já, padouch 3 (2017) D 10:10 12:10
Kingsman: Zlatý kruh (2017) T 12:20 15:10 18:00 20:50 21:40
Který je ten pravý? (2017) T 17:50 19:40 22:20
LEGO® Ninjago® film (2017) D 10:00
11:00
13:10 15:20 17:30 19:20
LEGO® Ninjago® film (2017) D, 3D 10:30 12:40 14:50
Loganovi parťáci (2017) T 19:00
Nejsledovanější (2017) 15:40 20:00
Po strništi bos (2017) 16:10 18:40
To (2017) T 14:10 16:50 19:30 21:00 22:10
Tulipánová horečka (2017) T 17:40
Velká oříšková loupež 2 (2017) D 10:50 13:00 15:00 17:00
Zabiják & bodyguard (2017) T 21:30
pondělí 25.9.2017
Americký zabiják (2017) T 19:50
Annabelle 2: Zrození zla (2017) T 22:00
Auta 3 (2017) D 13:20
Barry Seal: Nebeský gauner (2017) T 17:00
Dunkerk (2017) T 15:30 21:40
Emoji ve filmu (2017) D 12:00 14:00
Hurvínek a kouzelné muzeum (2017) 13:40
Já, padouch 3 (2017) D 12:10
Kingsman: Zlatý kruh (2017) T 12:20 15:10 18:00 20:50 21:40
Který je ten pravý? (2017) T 17:50 19:40 22:20
LEGO® Ninjago® film (2017) D, 3D 12:40 14:50
LEGO® Ninjago® film (2017) D 13:10 15:20 17:30 19:20
Loganovi parťáci (2017) T 19:00
Nejsledovanější (2017) 15:40 20:00
Po strništi bos (2017) 16:10 18:40
To (2017) T 14:10 16:50 19:30 21:00 22:10
Tulipánová horečka (2017) T 17:40
Velká oříšková loupež 2 (2017) D 13:00 15:00 17:00
Zabiják & bodyguard (2017) T 21:30
úterý 26.9.2017
Americký zabiják (2017) T 19:50
Annabelle 2: Zrození zla (2017) T 22:00
Auta 3 (2017) D 13:20
Barry Seal: Nebeský gauner (2017) T 17:00
Dunkerk (2017) T 15:30 21:40
Emoji ve filmu (2017) D 12:00 14:00
Hurvínek a kouzelné muzeum (2017) 13:40
Já, padouch 3 (2017) D 12:10
Kingsman: Zlatý kruh (2017) T 12:20 15:10 18:00 20:50 21:40
Který je ten pravý? (2017) T 17:50 19:40 22:20
LEGO® Ninjago® film (2017) D, 3D 12:40 14:50
LEGO® Ninjago® film (2017) D 13:10 15:20 17:30 19:20
Loganovi parťáci (2017) T 19:00
Nejsledovanější (2017) 15:40 20:00
Po strništi bos (2017) 16:10 18:40
To (2017) T 14:10 16:50 19:30 21:00 22:10
Tulipánová horečka (2017) T 17:40
Velká oříšková loupež 2 (2017) D 13:00 15:00 17:00
Zabiják & bodyguard (2017) T 21:30
středa 27.9.2017
Americký zabiják (2017) T 19:50
Annabelle 2: Zrození zla (2017) T 22:00
Auta 3 (2017) D 13:20
Barry Seal: Nebeský gauner (2017) T 17:00
Dunkerk (2017) T 15:30 21:40
Emoji ve filmu (2017) D 12:00 14:00
Hurvínek a kouzelné muzeum (2017) 13:40
Já, padouch 3 (2017) D 12:10
Kingsman: Zlatý kruh (2017) T 12:20 15:10 18:00 20:50 21:40
Který je ten pravý? (2017) T 17:50 19:40 22:20
LEGO® Ninjago® film (2017) D, 3D 12:40 14:50
LEGO® Ninjago® film (2017) D 13:10 15:20 17:30 19:20
Nejsledovanější (2017) 15:40 20:00
Po strništi bos (2017) 16:10 18:40
To (2017) T 14:10 16:50 19:30 21:00 22:10
Tulipánová horečka (2017) T 17:40
Velká oříšková loupež 2 (2017) D 13:00 15:00 17:00
Zabiják & bodyguard (2017) T 21:30
Zahradnictví: Dezertér (2017) 19:00

Praha - Cinema City Galaxie

tel. 267 900 567, Arkalycká 833/1, Praha mapa
sobota 23.9.2017
Americký zabiják (2017) T 19:50 22:10
Annabelle 2: Zrození zla (2017) T 21:30
Auta 3 (2017) D 14:00
Barry Seal: Nebeský gauner (2017) T 20:50
Dunkerk (2017) T 19:10
Emoji ve filmu (2017) D 11:00 13:00
Emoji ve filmu (2017) D, 3D 11:20
Hurvínek a kouzelné muzeum (2017) 11:10 13:10 15:10 17:10
Hurvínek a kouzelné muzeum (2017) 3D 12:30
Já, padouch 3 (2017) D 12:00 16:20
Kingsman: Zlatý kruh (2017) T 11:00 13:20 16:10 19:00 21:50
Který je ten pravý? (2017) T 17:20 19:30 21:40
LEGO® Ninjago® film (2017) D, 3D 11:10 13:20 15:30 17:40
LEGO® Ninjago® film (2017) D 12:10 14:20 16:30 18:40
Loganovi parťáci (2017) T 18:30
Nejsledovanější (2017) 17:20 19:20
Po strništi bos (2017) 13:50 16:05 18:20 20:40
To (2017) T 15:00 17:40 20:20 21:20
Transformers: Poslední rytíř (2017) D 14:20
Valerian a město tisíce planet (2017) T 21:10
Velká oříšková loupež 2 (2017) D 11:20 13:20 15:20
neděle 24.9.2017
Americký zabiják (2017) T 19:50 22:10
Annabelle 2: Zrození zla (2017) T 21:30
Auta 3 (2017) D 14:00
Barry Seal: Nebeský gauner (2017) T 20:50
Dunkerk (2017) T 19:10
Emoji ve filmu (2017) D 11:00 13:00
Emoji ve filmu (2017) D, 3D 11:20
Hurvínek a kouzelné muzeum (2017) 11:10 13:10 15:10 17:10
Hurvínek a kouzelné muzeum (2017) 3D 12:30
Já, padouch 3 (2017) D 12:00 16:20
Kingsman: Zlatý kruh (2017) T 11:00 13:20 16:10 19:00 21:50
Který je ten pravý? (2017) T 17:20 19:30 21:40
LEGO® Ninjago® film (2017) D, 3D 11:10 13:20 15:30 17:40
LEGO® Ninjago® film (2017) D 12:10 14:20 16:30 18:40
Loganovi parťáci (2017) T 18:30
Nejsledovanější (2017) 17:20 19:20
Po strništi bos (2017) 13:50 16:05 18:20 20:40
To (2017) T 15:00 17:40 20:20 21:20
Transformers: Poslední rytíř (2017) D 14:20
Valerian a město tisíce planet (2017) T 21:10
Velká oříšková loupež 2 (2017) D 11:20 13:20 15:20
pondělí 25.9.2017
Americký zabiják (2017) T 19:50 22:10
Annabelle 2: Zrození zla (2017) T 21:30
Auta 3 (2017) D 14:00
Barry Seal: Nebeský gauner (2017) T 20:50
Dunkerk (2017) T 19:10
Hurvínek a kouzelné muzeum (2017) 14:10 15:10 17:10
Já, padouch 3 (2017) D 14:10 16:20
Kingsman: Zlatý kruh (2017) T 16:10 19:00 21:50
Který je ten pravý? (2017) T 17:20 19:30 21:40
LEGO® Ninjago® film (2017) D 14:20 16:30 18:40
LEGO® Ninjago® film (2017) D, 3D 15:30 17:40
Loganovi parťáci (2017) T 18:30
Nejsledovanější (2017) 17:20 19:20
Po strništi bos (2017) 16:05 18:20 20:40
To (2017) T 15:00 17:40 20:20 21:20
Transformers: Poslední rytíř (2017) D 14:20
Valerian a město tisíce planet (2017) T 21:10
Velká oříšková loupež 2 (2017) D 15:20
úterý 26.9.2017
Americký zabiják (2017) T 19:50 22:10
Annabelle 2: Zrození zla (2017) T 21:30
Auta 3 (2017) D 14:00
Barry Seal: Nebeský gauner (2017) T 20:50
Dunkerk (2017) T 19:10
Hurvínek a kouzelné muzeum (2017) 14:10 15:10 17:10
Já, padouch 3 (2017) D 14:10 16:20
Kingsman: Zlatý kruh (2017) T 16:10 19:00 21:50
Který je ten pravý? (2017) T 17:20 19:30 21:40
LEGO® Ninjago® film (2017) D 14:20 16:30 18:40
LEGO® Ninjago® film (2017) D, 3D 15:30 17:40
Loganovi parťáci (2017) T 18:30
Nejsledovanější (2017) 17:20 19:20
Po strništi bos (2017) 16:05 18:20 20:40
To (2017) T 15:00 17:40 20:20 21:20
Transformers: Poslední rytíř (2017) D 14:20
Valerian a město tisíce planet (2017) T 21:10
Velká oříšková loupež 2 (2017) D 15:20
středa 27.9.2017
Americký zabiják (2017) T 19:50 22:10
Annabelle 2: Zrození zla (2017) T 21:30
Auta 3 (2017) D 14:00
Barry Seal: Nebeský gauner (2017) T 20:50
Hurvínek a kouzelné muzeum (2017) 14:10 15:10 17:10
Já, padouch 3 (2017) D 14:10 16:20
Kingsman: Zlatý kruh (2017) T 16:10 19:00 21:50
Který je ten pravý? (2017) T 17:20 19:30 21:40
LEGO® Ninjago® film (2017) D 14:20 16:30 18:40
LEGO® Ninjago® film (2017) D, 3D 15:30 17:40
Loganovi parťáci (2017) T 18:30
Nejsledovanější (2017) 17:20 19:20
Po strništi bos (2017) 16:05 18:20 20:40
To (2017) T 15:00 17:40 20:20 21:20
Transformers: Poslední rytíř (2017) D 14:20
Valerian a město tisíce planet (2017) T 21:10
Velká oříšková loupež 2 (2017) D 15:20
Zahradnictví: Dezertér (2017) 19:10

Praha - Cinema City Letňany

tel. 255 742 021, Veselská 663, Praha mapa
sobota 23.9.2017
Americký zabiják (2017) T 18:30 20:10
Annabelle 2: Zrození zla (2017) T 21:40
Auta 3 (2017) D 11:40 14:00
Barry Seal: Nebeský gauner (2017) T 19:20
Dunkerk (2017) T 21:00
Emoji ve filmu (2017) D 11:20 13:20 15:20 17:20
Hurvínek a kouzelné muzeum (2017) 11:00 13:00 15:00 16:50
Hurvínek a kouzelné muzeum (2017) T, 3D 12:00 13:50
Já, padouch 3 (2017) D 12:10 14:10 16:10
Kingsman: Zlatý kruh (2017) T 11:50 13:20 14:40 16:10 17:30 19:00 20:20 21:50
Který je ten pravý? (2017) T 11:10 16:20 18:30 20:30 22:10
LEGO® Ninjago® film (2017) D, 3D 11:20 13:30 15:40 17:50
LEGO® Ninjago® film (2017) D 12:00 14:20 16:30 18:40
Loganovi parťáci (2017) T 20:50 21:50
Nejsledovanější (2017) 15:40 18:10
Piráti z Karibiku: Salazarova … (2017) D, 3D 13:50
Po strništi bos (2017) 11:30 16:30 18:50
Temná věž (2017) T 20:10
To (2017) T 12:40 15:20 18:00 20:45 21:20
Tulipánová horečka (2017) T 19:40
Velká oříšková loupež 2 (2017) D 11:50 14:00 16:20 17:40
Víno nás spojuje (2017) T 18:40
Zabiják & bodyguard (2017) T 21:00
neděle 24.9.2017
Americký zabiják (2017) T 18:30 20:10
Annabelle 2: Zrození zla (2017) T 21:40
Auta 3 (2017) D 11:40 14:00
Barry Seal: Nebeský gauner (2017) T 19:20
Dunkerk (2017) T 21:00
Emoji ve filmu (2017) D 11:20 13:20 15:20 17:20
Hurvínek a kouzelné muzeum (2017) 11:00 13:00 15:00 16:50
Hurvínek a kouzelné muzeum (2017) T, 3D 12:00 13:50
Já, padouch 3 (2017) D 12:10 14:10 16:10
Kingsman: Zlatý kruh (2017) T 11:50 13:20 14:40 16:10 17:30 19:00 20:20 21:50
Který je ten pravý? (2017) T 11:10 16:20 18:30 20:30 22:10
LEGO® Ninjago® film (2017) D, 3D 11:20 13:30 15:40 17:50
LEGO® Ninjago® film (2017) D 12:00 14:20 16:30 18:40
Loganovi parťáci (2017) T 20:50 21:50
Nejsledovanější (2017) 15:40 18:10
Piráti z Karibiku: Salazarova … (2017) D, 3D 13:50
Po strništi bos (2017) 11:30 16:30 18:50
Temná věž (2017) T 20:10
To (2017) T 12:40 15:20 18:00 20:45 21:20
Tulipánová horečka (2017) T 19:40
Velká oříšková loupež 2 (2017) D 11:50 14:00 16:20 17:40
Víno nás spojuje (2017) T 18:40
Zabiják & bodyguard (2017) T 21:00
pondělí 25.9.2017
Americký zabiják (2017) T 18:30 20:10
Annabelle 2: Zrození zla (2017) T 21:40
Auta 3 (2017) D 14:00
Barry Seal: Nebeský gauner (2017) T 19:20
Dunkerk (2017) T 21:00
Emoji ve filmu (2017) D 15:20 17:20
Hurvínek a kouzelné muzeum (2017) 15:00 16:50
Já, padouch 3 (2017) D 14:10 16:10
Kingsman: Zlatý kruh (2017) T 14:40 16:10 17:30 19:00 20:20 21:50
Který je ten pravý? (2017) T 14:00 16:20 18:30 20:30
LEGO® Ninjago® film (2017) D 14:20 16:30 18:40
LEGO® Ninjago® film (2017) D, 3D 15:40 17:50
Loganovi parťáci (2017) T 20:50 21:50
Nejsledovanější (2017) 15:40 18:10
Po strništi bos (2017) 14:10 16:30 18:50
Temná věž (2017) T 20:10
To (2017) T 15:20 18:00 20:45 21:20
Tulipánová horečka (2017) T 19:40
Velká oříšková loupež 2 (2017) D 14:00 16:20 17:40
Víno nás spojuje (2017) T 18:40
Zabiják & bodyguard (2017) T 21:00
úterý 26.9.2017
Americký zabiják (2017) T 18:30 20:10
Annabelle 2: Zrození zla (2017) T 21:40
Auta 3 (2017) D 14:00
Barry Seal: Nebeský gauner (2017) T 19:20
Dunkerk (2017) T 21:00
Emoji ve filmu (2017) D 15:20 17:20
Hurvínek a kouzelné muzeum (2017) 15:00 16:50
Já, padouch 3 (2017) D 14:10 16:10
Kingsman: Zlatý kruh (2017) T 14:40 16:10 17:30 19:00 20:20 21:50
Který je ten pravý? (2017) T 14:00 16:20 18:30 20:30
LEGO® Ninjago® film (2017) D 14:20 16:30 18:40
LEGO® Ninjago® film (2017) D, 3D 15:40 17:50
Loganovi parťáci (2017) T 20:50 21:50
Nejsledovanější (2017) 15:40 18:10
Po strništi bos (2017) 14:10 16:30 18:50
Temná věž (2017) T 20:10
To (2017) T 15:20 18:00 20:45 21:20
Tulipánová horečka (2017) T 19:40
Velká oříšková loupež 2 (2017) D 14:00 16:20 17:40
Víno nás spojuje (2017) T 18:40
Zabiják & bodyguard (2017) T 21:00
středa 27.9.2017
Americký zabiják (2017) T 18:30
Annabelle 2: Zrození zla (2017) T 21:40
Auta 3 (2017) D 14:00
Barry Seal: Nebeský gauner (2017) T 19:20
Dunkerk (2017) T 21:00
Emoji ve filmu (2017) D 15:20 17:20
Hurvínek a kouzelné muzeum (2017) 15:00 16:50
Já, padouch 3 (2017) D 14:10 16:10
Kingsman: Zlatý kruh (2017) T 14:40 16:10 17:30 19:00 20:20 21:50
Který je ten pravý? (2017) T 14:00 16:20 18:30 20:30
LEGO® Ninjago® film (2017) D 14:20 16:30 18:40
LEGO® Ninjago® film (2017) D, 3D 15:40 17:50
Loganovi parťáci (2017) T 20:50 21:50
Nejsledovanější (2017) 15:40 18:10
Po strništi bos (2017) 14:10 16:30 18:50
Temná věž (2017) T 20:10
To (2017) T 15:20 18:00 20:45 21:20
Tulipánová horečka (2017) T 19:40
Velká oříšková loupež 2 (2017) D 14:00 16:20 17:40
Víno nás spojuje (2017) T 18:40
Zabiják & bodyguard (2017) T 21:00
Zahradnictví: Dezertér (2017) 20:00

Praha - Cinema City Nový Smíchov

tel. 255 742 021, Plzeňská 233/8, Praha mapa
sobota 23.9.2017
Americký zabiják (2017) T 18:20 21:00
Annabelle 2: Zrození zla (2017) T 21:20
Barry Seal: Nebeský gauner (2017) T 19:40 22:00
Dunkerk (2017) T 20:30 22:40
Emoji ve filmu (2017) D 10:00 12:00 14:00
Hurvínek a kouzelné muzeum (2017) 3D 10:30 12:20
Hurvínek a kouzelné muzeum (2017) 11:40 13:30 15:20 16:00
Já, padouch 3 (2017) D 10:20 12:20 14:20 16:20
Kingsman: Zlatý kruh (2017) T 10:30 12:20 13:20 15:10 16:10 18:00 19:00 20:50 21:50
Který je ten pravý? (2017) T 10:00 17:00 19:10 21:10
LEGO® Ninjago® film (2017) D 10:10 12:20 14:30 16:40 17:30 18:50
LEGO® Ninjago® film (2017) D, 3D 11:00 13:10 15:20
Nejsledovanější (2017) 14:10 18:30
Po strništi bos (2017) 11:20 17:10 19:40
Spider-Man: Homecoming (2017) D 13:40
Temná věž (2017) T 22:30
To (2017) T 12:10 14:50 17:40 20:20 22:10
Tulipánová horečka (2017) T 16:10
Velká oříšková loupež 2 (2017) D 11:00 13:00 15:00 17:50
Víno nás spojuje (2017) T 20:10
Zabiják & bodyguard (2017) T 16:30 19:10 21:40
Kingsman: Zlatý kruh (2017) T 11:30 14:20 17:10 20:00 22:45
neděle 24.9.2017
Americký zabiják (2017) T 18:20 21:00
Annabelle 2: Zrození zla (2017) T 21:20
Barry Seal: Nebeský gauner (2017) T 19:40 22:00
Dunkerk (2017) T 20:30 22:40
Emoji ve filmu (2017) D 10:00 12:00 14:00
Hurvínek a kouzelné muzeum (2017) 3D 10:30 12:20
Hurvínek a kouzelné muzeum (2017) 11:40 13:30 15:20 16:00
Já, padouch 3 (2017) D 10:20 12:20 14:20 16:20
Kingsman: Zlatý kruh (2017) T 10:30 12:20 13:20 15:10 16:10 18:00 19:00 20:50 21:50
Který je ten pravý? (2017) T 10:00 17:00 19:10 21:10
LEGO® Ninjago® film (2017) D 10:10 12:20 14:30 16:40 17:30 18:50
LEGO® Ninjago® film (2017) D, 3D 11:00 13:10 15:20
Nejsledovanější (2017) 14:10 18:30
Po strništi bos (2017) 11:20 17:10 19:40
Spider-Man: Homecoming (2017) D 13:40
Temná věž (2017) T 22:30
To (2017) T 12:10 14:50 17:40 20:20 22:10
Tulipánová horečka (2017) T 16:10
Velká oříšková loupež 2 (2017) D 11:00 13:00 15:00 17:50
Víno nás spojuje (2017) T 20:10
Zabiják & bodyguard (2017) T 16:30 19:10 21:40
Kingsman: Zlatý kruh (2017) T 11:30 14:20 17:10 20:00 22:45
pondělí 25.9.2017
Americký zabiják (2017) T 18:20 21:00
Annabelle 2: Zrození zla (2017) T 21:20
Barry Seal: Nebeský gauner (2017) T 19:40 22:00
Dunkerk (2017) T 20:30 22:40
Emoji ve filmu (2017) D 12:00 14:00
Hurvínek a kouzelné muzeum (2017) 3D 12:20
Hurvínek a kouzelné muzeum (2017) 13:30 15:20 16:00
Já, padouch 3 (2017) D 12:20 14:20 16:20
Kingsman: Zlatý kruh (2017) T 12:20 13:20 15:10 16:10 18:00 19:00 20:50 21:50
Který je ten pravý? (2017) T 17:00 19:10 21:10
LEGO® Ninjago® film (2017) D 12:20 14:30 16:40 17:30 18:50
LEGO® Ninjago® film (2017) D, 3D 13:10 15:20
Nejsledovanější (2017) 14:10 18:30
Po strništi bos (2017) 17:10 19:40
Spider-Man: Homecoming (2017) D 13:40
Temná věž (2017) T 22:30
To (2017) T 12:10 14:50 17:40 20:20 22:10
Tulipánová horečka (2017) T 16:10
Velká oříšková loupež 2 (2017) D 13:00 15:00 17:50
Víno nás spojuje (2017) T 20:10
Zabiják & bodyguard (2017) T 16:30 19:10 21:40
Emoji ve filmu (2017) D, 3D 12:00
Kingsman: Zlatý kruh (2017) T 14:20 17:10 20:00 22:45
úterý 26.9.2017
Americký zabiják (2017) T 18:20 21:00
Annabelle 2: Zrození zla (2017) T 21:20
Barry Seal: Nebeský gauner (2017) T 19:40 22:00
Dunkerk (2017) T 20:30 22:40
Emoji ve filmu (2017) D 12:00 14:00
Hurvínek a kouzelné muzeum (2017) 3D 12:20
Hurvínek a kouzelné muzeum (2017) 13:30 15:20 16:00
Já, padouch 3 (2017) D 12:20 14:20 16:20
Kingsman: Zlatý kruh (2017) T 12:20 13:20 15:10 16:10 18:00 19:00 20:50 21:50
Který je ten pravý? (2017) T 17:00 19:10 21:10
LEGO® Ninjago® film (2017) D 12:20 14:30 16:40 17:30 18:50
LEGO® Ninjago® film (2017) D, 3D 13:10 15:20
Nejsledovanější (2017) 14:10 18:30
Po strništi bos (2017) 17:10 19:40
Spider-Man: Homecoming (2017) D 13:40
Temná věž (2017) T 22:30
To (2017) T 12:10 14:50 17:40 20:20 22:10
Tulipánová horečka (2017) T 16:10
Velká oříšková loupež 2 (2017) D 13:00 15:00 17:50
Víno nás spojuje (2017) T 20:10
Zabiják & bodyguard (2017) T 16:30 19:10 21:40
Emoji ve filmu (2017) D, 3D 12:00
Kingsman: Zlatý kruh (2017) T 14:20 17:10 20:00 22:45
středa 27.9.2017
Americký zabiják (2017) T 18:20 21:00
Annabelle 2: Zrození zla (2017) T 21:20
Barry Seal: Nebeský gauner (2017) T 22:00
Dunkerk (2017) T 20:30 22:40
Emoji ve filmu (2017) D 12:00 14:00
Hurvínek a kouzelné muzeum (2017) 3D 12:20
Hurvínek a kouzelné muzeum (2017) 13:30 15:20 16:00
Já, padouch 3 (2017) D 12:20 14:20 16:20
Kingsman: Zlatý kruh (2017) T 12:20 13:20 15:10 16:10 18:00 19:00 20:50 21:50
Který je ten pravý? (2017) T 17:00 19:10 21:10
LEGO® Ninjago® film (2017) D 12:20 14:30 16:40 17:30 18:50
LEGO® Ninjago® film (2017) D, 3D 13:10 15:20
Nejsledovanější (2017) 14:10 18:30
Po strništi bos (2017) 17:10 19:40
Spider-Man: Homecoming (2017) D 13:40
Temná věž (2017) T 22:30
To (2017) T 12:10 14:50 17:40 20:20 22:10
Tulipánová horečka (2017) T 16:10
Velká oříšková loupež 2 (2017) D 13:00 15:00 17:50
Víno nás spojuje (2017) T 20:10
Zabiják & bodyguard (2017) T 16:30 19:10 21:40
Zahradnictví: Dezertér (2017) 19:40
Emoji ve filmu (2017) D, 3D 12:00
Kingsman: Zlatý kruh (2017) T 14:20 17:10 20:00 22:45

Praha - Cinema City Slovanský dům

tel. 255 742 021, Na Příkopě 859/22, Praha mapa
sobota 23.9.2017
Americký zabiják (2017) T 20:00 22:20
Annabelle 2: Zrození zla (2017) T 20:00
Baby Driver (2017) T 18:50
Barry Seal: Nebeský gauner (2017) T 19:20
Dunkerk (2017) T 21:40
Emoji ve filmu (2017) D 12:10 14:10
Emoji ve filmu (2017) T 12:20
Hurvínek a kouzelné muzeum (2017) 12:00 14:00 16:00
Já, padouch 3 (2017) D 12:30 14:30
Kingsman: Zlatý kruh (2017) T 12:20 13:30 15:10 16:20 18:00 19:10 20:50 22:00
Který je ten pravý? (2017) T 16:20 18:40 21:10
LEGO® Ninjago® film (2017) D 12:00 13:00 15:20 17:30 19:00
LEGO® Ninjago® film (2017) D, 3D 12:30 14:40 16:50
Loganovi parťáci (2017) T 21:10
Nejsledovanější (2017) 17:10
Pěkně blbě (2017) T 20:30
Piráti z Karibiku: Salazarova … (2017) T 15:20
Po strništi bos (2017) 16:30
Spider-Man: Homecoming (2017) T 14:20
To (2017) T 14:30 17:20 19:45 21:20 22:10
Tulipánová horečka (2017) T 17:50
Velká oříšková loupež 2 (2017) D 13:10
Víno nás spojuje (2017) T 18:10
neděle 24.9.2017
Americký zabiják (2017) T 20:00 22:20
Annabelle 2: Zrození zla (2017) T 20:00
Baby Driver (2017) T 18:50
Barry Seal: Nebeský gauner (2017) T 19:20
Dunkerk (2017) T 21:40
Emoji ve filmu (2017) D 12:10 14:10
Emoji ve filmu (2017) T 12:20
Hurvínek a kouzelné muzeum (2017) 12:00 14:00 16:00
Já, padouch 3 (2017) D 12:30 14:30
Kingsman: Zlatý kruh (2017) T 12:20 13:30 15:10 16:20 18:00 19:10 20:50 22:00
Který je ten pravý? (2017) T 16:20 18:40 21:10
LEGO® Ninjago® film (2017) D 12:00 13:00 15:20 17:30 19:00
LEGO® Ninjago® film (2017) D, 3D 12:30 14:40 16:50
Loganovi parťáci (2017) T 21:10
Nejsledovanější (2017) 17:10
Pěkně blbě (2017) T 20:30
Piráti z Karibiku: Salazarova … (2017) T 15:20
Po strništi bos (2017) 16:30
Spider-Man: Homecoming (2017) T 14:20
To (2017) T 14:30 17:20 19:45 21:20 22:10
Tulipánová horečka (2017) T 17:50
Velká oříšková loupež 2 (2017) D 13:10
Víno nás spojuje (2017) T 18:10
pondělí 25.9.2017
Americký zabiják (2017) T 20:00 22:20
Annabelle 2: Zrození zla (2017) T 20:00
Baby Driver (2017) T 18:50
Barry Seal: Nebeský gauner (2017) T 19:20
Dunkerk (2017) T 21:40
Emoji ve filmu (2017) D 12:10 14:10
Emoji ve filmu (2017) T 12:20
Hurvínek a kouzelné muzeum (2017) 12:00 14:00 16:00
Já, padouch 3 (2017) D 12:30 14:30
Kingsman: Zlatý kruh (2017) T 12:20 13:30 15:10 16:20 18:00 19:10 20:50 22:00
Který je ten pravý? (2017) T 16:20 18:40 21:10
LEGO® Ninjago® film (2017) D 12:00 13:00 15:20 17:30 19:00
LEGO® Ninjago® film (2017) D, 3D 12:30 14:40 16:50
Loganovi parťáci (2017) T 21:10
Nejsledovanější (2017) 17:10
Pěkně blbě (2017) T 20:30
Piráti z Karibiku: Salazarova … (2017) T 15:20
Po strništi bos (2017) 16:30
Spider-Man: Homecoming (2017) T 14:20
To (2017) T 14:30 17:20 19:45 21:20 22:10
Tulipánová horečka (2017) T 17:50
Velká oříšková loupež 2 (2017) D 13:10
Víno nás spojuje (2017) T 18:10
úterý 26.9.2017
Americký zabiják (2017) T 20:00 22:20
Annabelle 2: Zrození zla (2017) T 20:00
Baby Driver (2017) T 18:50
Barry Seal: Nebeský gauner (2017) T 19:20
Dunkerk (2017) T 21:40
Emoji ve filmu (2017) D 12:10 14:10
Emoji ve filmu (2017) T 12:20
Hurvínek a kouzelné muzeum (2017) 12:00 14:00 16:00
Já, padouch 3 (2017) D 12:30 14:30
Kingsman: Zlatý kruh (2017) T 12:20 13:30 15:10 16:20 18:00 19:10 20:50 22:00
Který je ten pravý? (2017) T 16:20 18:40 21:10
LEGO® Ninjago® film (2017) D 12:00 13:00 15:20 17:30 19:00
LEGO® Ninjago® film (2017) D, 3D 12:30 14:40 16:50
Loganovi parťáci (2017) T 21:10
Nejsledovanější (2017) 17:10
Pěkně blbě (2017) T 20:30
Piráti z Karibiku: Salazarova … (2017) T 15:20
Po strništi bos (2017) 16:30
Spider-Man: Homecoming (2017) T 14:20
To (2017) T 14:30 17:20 19:45 21:20 22:10
Tulipánová horečka (2017) T 17:50
Velká oříšková loupež 2 (2017) D 13:10
Víno nás spojuje (2017) T 18:10
středa 27.9.2017
Americký zabiják (2017) T 20:00 22:20
Annabelle 2: Zrození zla (2017) T 20:00
Baby Driver (2017) T 18:50
Dunkerk (2017) T 21:40
Emoji ve filmu (2017) D 12:10 14:10
Emoji ve filmu (2017) T 12:20
Hurvínek a kouzelné muzeum (2017) 12:00 14:00 16:00
Já, padouch 3 (2017) D 12:30 14:30
Kingsman: Zlatý kruh (2017) T 12:20 13:30 15:10 16:20 18:00 19:10 20:50 22:00
Který je ten pravý? (2017) T 16:20 18:40 21:10
LEGO® Ninjago® film (2017) D 12:00 13:00 15:20 17:30 19:00
LEGO® Ninjago® film (2017) D, 3D 12:30 14:40 16:50
Loganovi parťáci (2017) T 21:10
Nejsledovanější (2017) 17:10
Pěkně blbě (2017) T 20:30
Piráti z Karibiku: Salazarova … (2017) T 15:20
Po strništi bos (2017) 16:30
Spider-Man: Homecoming (2017) T 14:20
To (2017) T 14:30 17:20 19:45 21:20 22:10
Tulipánová horečka (2017) T 17:50
Velká oříšková loupež 2 (2017) D 13:10
Víno nás spojuje (2017) T 18:10
Zahradnictví: Dezertér (2017) 19:20

Praha - Cinema City Zličín

tel. 257 950 966, Řevnická 121/1, Praha mapa
sobota 23.9.2017
Americký zabiják (2017) T 20:50
Annabelle 2: Zrození zla (2017) T 22:00
Auta 3 (2017) D 12:50
Barry Seal: Nebeský gauner (2017) T 21:00
Emoji ve filmu (2017) D 11:00 12:00 14:00
Hurvínek a kouzelné muzeum (2017) 11:30 13:20 15:10
Hurvínek a kouzelné muzeum (2017) 3D 12:30 14:30 17:10
Já, padouch 3 (2017) D 12:40 14:40 16:40
Kingsman: Zlatý kruh (2017) T 13:20 16:10 19:00 21:50
Který je ten pravý? (2017) T 11:10 16:00 18:40 20:50
LEGO® Ninjago® film (2017) D, 3D 11:00 13:10 15:30 17:40
LEGO® Ninjago® film (2017) D 12:00 14:10 16:20 18:30 19:50
Loganovi parťáci (2017) T 17:30 20:00
Nejsledovanější (2017) 18:50
Piráti z Karibiku: Salazarova … (2017) D 15:40
Po strništi bos (2017) 16:30 18:10 20:30
Spider-Man: Homecoming (2017) D 13:00
Temná věž (2017) T 18:20
To (2017) T 15:20 18:00 20:40 21:40
Valerian a město tisíce planet (2017) D 20:20
Velká oříšková loupež 2 (2017) D 11:30 13:30 15:30
Zabiják & bodyguard (2017) T 19:10
neděle 24.9.2017
Americký zabiják (2017) T 20:50
Annabelle 2: Zrození zla (2017) T 22:00
Auta 3 (2017) D 12:50
Barry Seal: Nebeský gauner (2017) T 21:00
Emoji ve filmu (2017) D 11:00 12:00 14:00
Hurvínek a kouzelné muzeum (2017) 11:30 13:20 15:10
Hurvínek a kouzelné muzeum (2017) 3D 12:30 14:30 17:10
Já, padouch 3 (2017) D 12:40 14:40 16:40
Kingsman: Zlatý kruh (2017) T 13:20 16:10 19:00 21:50
Který je ten pravý? (2017) T 11:10 16:00 18:40 20:50
LEGO® Ninjago® film (2017) D, 3D 11:00 13:10 15:30 17:40
LEGO® Ninjago® film (2017) D 12:00 14:10 16:20 18:30 19:50
Loganovi parťáci (2017) T 17:30 20:00
Nejsledovanější (2017) 18:50
Piráti z Karibiku: Salazarova … (2017) D 15:40
Po strništi bos (2017) 16:30 18:10 20:30
Spider-Man: Homecoming (2017) D 13:00
Temná věž (2017) T 18:20
To (2017) T 15:20 18:00 20:40 21:40
Valerian a město tisíce planet (2017) D 20:20
Velká oříšková loupež 2 (2017) D 11:30 13:30 15:30
Zabiják & bodyguard (2017) T 19:10
pondělí 25.9.2017
Americký zabiják (2017) T 20:50
Barry Seal: Nebeský gauner (2017) T 21:00
Emoji ve filmu (2017) D 14:00
Hurvínek a kouzelné muzeum (2017) 3D 14:30 17:10
Hurvínek a kouzelné muzeum (2017) 15:10
Já, padouch 3 (2017) D 14:40 16:40
Kingsman: Zlatý kruh (2017) T 16:10 19:00 21:50
Který je ten pravý? (2017) T 14:00 16:00 18:40 20:50
LEGO® Ninjago® film (2017) D 14:10 16:20 18:30 19:50
LEGO® Ninjago® film (2017) D, 3D 15:30 17:40
Loganovi parťáci (2017) T 17:30 20:00
Nejsledovanější (2017) 18:50
Piráti z Karibiku: Salazarova … (2017) D 15:40
Po strništi bos (2017) 16:30 18:10 20:30
Temná věž (2017) T 18:20
To (2017) T 15:20 18:00 20:40 21:40
Valerian a město tisíce planet (2017) D 20:20
Velká oříšková loupež 2 (2017) D 15:30
Zabiják & bodyguard (2017) T 19:10
úterý 26.9.2017
Americký zabiják (2017) T 20:50
Barry Seal: Nebeský gauner (2017) T 21:00
Emoji ve filmu (2017) D 14:00
Hurvínek a kouzelné muzeum (2017) 3D 14:30 17:10
Hurvínek a kouzelné muzeum (2017) 15:10
Já, padouch 3 (2017) D 14:40 16:40
Kingsman: Zlatý kruh (2017) T 16:10 19:00 21:50
Který je ten pravý? (2017) T 14:00 16:00 18:40 20:50
LEGO® Ninjago® film (2017) D 14:10 16:20 18:30 19:50
LEGO® Ninjago® film (2017) D, 3D 15:30 17:40
Loganovi parťáci (2017) T 17:30 20:00
Nejsledovanější (2017) 18:50
Piráti z Karibiku: Salazarova … (2017) D 15:40
Po strništi bos (2017) 16:30 18:10 20:30
Temná věž (2017) T 18:20
To (2017) T 15:20 18:00 20:40 21:40
Valerian a město tisíce planet (2017) D 20:20
Velká oříšková loupež 2 (2017) D 15:30
Zabiják & bodyguard (2017) T 19:10
středa 27.9.2017
Americký zabiják (2017) T 20:50
Barry Seal: Nebeský gauner (2017) T 21:00
Emoji ve filmu (2017) D 14:00
Hurvínek a kouzelné muzeum (2017) 3D 14:30 17:10
Hurvínek a kouzelné muzeum (2017) 15:10
Já, padouch 3 (2017) D 14:40 16:40
Kingsman: Zlatý kruh (2017) T 16:10 19:00 21:50
Který je ten pravý? (2017) T 14:00 16:00 18:40 20:50
LEGO® Ninjago® film (2017) D 14:10 16:20 18:30 19:50
LEGO® Ninjago® film (2017) D, 3D 15:30 17:40
Loganovi parťáci (2017) T 17:30 20:00
Nejsledovanější (2017) 18:50
Piráti z Karibiku: Salazarova … (2017) D 15:40
Po strništi bos (2017) 16:30 18:10 20:20
Temná věž (2017) T 18:20
To (2017) T 15:20 18:00 20:40 21:40
Velká oříšková loupež 2 (2017) D 15:30
Zabiják & bodyguard (2017) T 19:10
Zahradnictví: Dezertér (2017) 20:30

Praha - Cross Club

tel. 736 535 053, Plynární 1096/23, Praha mapa
středa 27.9.2017
Wonder Woman (2017) 20:30

Praha - Divadlo Horní Počernice

tel. 281 920 326, Votuzská 379/11, Praha mapa
středa 27.9.2017
Špunti na vodě (2017) 19:30
neděle 1.10.2017
Mimi šéf (2017) 15:00
pondělí 2.10.2017
Zahradnictví: Rodinný přítel (2017) 19:30

Praha - Dlabačov

tel. 777 567 412, Bělohorská 125/24, Praha mapa
neděle 24.9.2017
Hurvínek a kouzelné muzeum (2017) 15:30
LEGO® Ninjago® film (2017) 13:00
Nerodič (2017) 18:00
pondělí 25.9.2017
Planeta opic (1967) 20:00
úterý 26.9.2017
Kingsman: Zlatý kruh (2017) 20:30
Loganovi parťáci (2017) 18:00
středa 27.9.2017
Zahradnictví: Rodinný přítel (2017) 15:30
čtvrtek 28.9.2017
Zahradnictví: Dezertér (2017) 20:30
Zahradnictví: Rodinný přítel (2017) 18:00
sobota 30.9.2017
Hurvínek a kouzelné muzeum (2017) 13:00
LEGO® Ninjago® film (2017) 15:30
Wind River (2017) 20:30
Zahradnictví: Dezertér (2017) 18:00

Praha - Dobeška

tel. 244 468 173, Jasná I 1181/6, Praha mapa
středa 4.10.2017
Zahradnictví: Rodinný přítel (2017) 19:30
středa 11.10.2017
Červená (2017) 19:30

Praha - Evald

tel. 221 105 225, Národní 60/28, Praha mapa
sobota 23.9.2017
Hurvínek a kouzelné muzeum (2017) 15:00
Naprostí cizinci (2016) 17:00
O těle a duši (2017) 21:00
Po strništi bos (2017) 18:45
neděle 24.9.2017
Hurvínek a kouzelné muzeum (2017) 15:00
Naprostí cizinci (2016) 17:00
O těle a duši (2017) 21:00
Po strništi bos (2017) 18:45
pondělí 25.9.2017
Červená (2017) 15:00
O těle a duši (2017) 21:00
Sama (2017) 17:00
Víno nás spojuje (2017) 18:45
úterý 26.9.2017
Nerodič (2017) 17:00
O těle a duši (2017) 21:00
Tulipánová horečka (2017) 15:00
Víno nás spojuje (2017) 18:45
středa 27.9.2017
Křižáček (2017) 15:00
O těle a duši (2017) 21:00
Víno nás spojuje (2017) 18:45
Zkrátka kraťas (2017) 17:00
čtvrtek 28.9.2017
Který je ten pravý? (2017) 17:00
Wind River (2017) 21:00
Zahradnictví: Dezertér (2017) 18:45
Zahradnictví: Rodinný přítel (2017) 14:30
pátek 29.9.2017
Který je ten pravý? (2017) 17:00
Neruda (2016) 15:00
Wind River (2017) 21:00
Zahradnictví: Dezertér (2017) 18:45
sobota 30.9.2017
Cesta času (2016) 21:00
Po strništi bos (2017) 14:00
Zahradnictví: Dezertér (2017) 18:45
Zahradnictví: Rodinný přítel (2017) 16:00
neděle 1.10.2017
Cesta času (2016) 21:00
Po strništi bos (2017) 14:00
Zahradnictví: Dezertér (2017) 18:45
Zahradnictví: Rodinný přítel (2017) 16:00
pondělí 2.10.2017
Neruda (2016) 21:00
Sama (2017) 17:00
Srdečně vás vítáme (2017) 15:00
Zahradnictví: Dezertér (2017) 18:45
úterý 3.10.2017
Cesta času (2016) 21:15
Nerodič (2017) 17:00
Po strništi bos (2017) 14:30
středa 4.10.2017
Červená (2017) 15:00
Neruda (2016) 21:00
Zahradnictví: Dezertér (2017) 18:45
Zkrátka kraťas (2017) 17:00

Praha - Francouzský institut

tel. 221 401 011, Štěpánská 644/35, Praha mapa
sobota 23.9.2017
Adama (2015) 14:00
Heidi, děvčátko z hor (2015) 11:00
Smrtihlav (2017) 18:30
Zabijáci z maloměsta (2017) 21:00
Z Paříže do Paříže (2017) 16:00
úterý 26.9.2017
I dva jsou rodina (2016) 11:00
středa 27.9.2017
Adama (2015) 11:00
Naprostí cizinci (2016) 21:00
Putování tučňáků: Volání oceánu (2017) 14:30
Valerian a město tisíce planet (2017) 18:30
pátek 29.9.2017
Dědicové (2014) 11:00
Dvojitý milenec (2017) 18:30
Heidi, děvčátko z hor (2015) 14:30
Život za život (2016) 21:00
sobota 30.9.2017
Balerína (2016) 11:00
Kluci a Guillaume, ke stolu! (2013) 16:00
Lucien Hervé, photographe malgré … (2013) 20:30
Malý princ (2015) 14:00
Transformace – Výpary – Melanosis (2017) 18:30 20:30
25 Bis (2014) 18:30
úterý 3.10.2017
Adama (2015) 11:00
Svatba (2016) 20:00
středa 4.10.2017
I dva jsou rodina (2016) 11:00
čtvrtek 5.10.2017
Dunkerk (2017) 18:30

Praha - Imax

tel. 255 742 021, 255 742 022, Vinohradská 1612/149, Praha mapa
sobota 23.9.2017
Kingsman: Zlatý kruh (2017) T 11:10 14:00 16:50 19:40 22:30
neděle 24.9.2017
Kingsman: Zlatý kruh (2017) T 11:10 14:00 16:50 19:40 22:30
pondělí 25.9.2017
Kingsman: Zlatý kruh (2017) T 13:30 16:20 19:10 22:10
úterý 26.9.2017
Kingsman: Zlatý kruh (2017) T 13:30 16:20 19:10 22:10
středa 27.9.2017
Kingsman: Zlatý kruh (2017) T 13:30 16:20 19:10 22:10

Praha - Institut Cervantes

tel. 221 595 212, Na Rybníčku 536/6, Praha mapa
středa 27.9.2017
Sigo siendo (2013) 18:00
středa 4.10.2017
Staří kamarádi (2014) 18:00

Praha - Kasárna Karlín

tel. 732749477, Prvního pluku 20/2, Praha mapa
sobota 23.9.2017
Na sever severozápadní linkou (1959) 20:30
čtvrtek 28.9.2017
Casablanca (1942) 20:30
sobota 30.9.2017
Zázraky (2014) 20:30

Praha - Kaštan - Unijazz

tel. 233 353 020, Bělohorská 150/257, Praha mapa
úterý 26.9.2017
Červená (2017) 20:00
středa 4.10.2017
Cinema, Mon Amour (2015) 20:00
pondělí 9.10.2017
Křižáček (2017) 20:00

Praha - KC Nová Beseda Klánovice

tel. 604 288 076, Slavětínská 120, Praha mapa
pondělí 25.9.2017
Pěkně blbě (2017) 20:00
pondělí 9.10.2017
Po strništi bos (2017) 20:00

Praha - KC Zahrada

tel. 271 910 246, Malenická 1784/4, Praha mapa
pondělí 25.9.2017
Vážený občan (2016) 10:00 19:00

Praha - Kino Lucerna - Praha

tel. 224 216 972, Vodičkova 704/36, Praha mapa
sobota 23.9.2017
Černý Petr (1963) 20:30
Hurvínek a kouzelné muzeum (2017) 3D 13:30
Po strništi bos (2017) 15:30 18:30
Víno nás spojuje (2017) 20:45
Zahradnictví: Rodinný přítel (2017) 18:00
neděle 24.9.2017
Hurvínek a kouzelné muzeum (2017) 3D 13:30
Který je ten pravý? (2017) 15:30
Matrix (1999) 20:00
Po strništi bos (2017) 16:00
Vážený občan (2016) 13:45
Víno nás spojuje (2017) 18:30
Zahradnictví: Rodinný přítel (2017) 17:30
pondělí 25.9.2017
Cesta na Měsíc (1902) 20:30
Který je ten pravý? (2017) 15:45
Podivuhodná cesta (2011) 20:30
Po strništi bos (2017) 16:00
Zahradnictví: Rodinný přítel (2017) 13:30 18:00
úterý 26.9.2017
Který je ten pravý? (2017) 15:45
Po strništi bos (2017) 18:00
Terminátor 2: Den zúčtování (1991) 3D 20:30
Zahradnictví: Dezertér (2017) 18:45
Zahradnictví: Rodinný přítel (2017) 16:00
středa 27.9.2017
Naprostí cizinci (2016) 17:30
Po bouři (2016) 13:30
čtvrtek 28.9.2017
Hurvínek a kouzelné muzeum (2017) 3D 14:00
Naprostí cizinci (2016) 13:30
O těle a duši (2017) 18:15
Po strništi bos (2017) 16:00
Víno nás spojuje (2017) 20:45
Wind River (2017) 20:30
Zahradnictví: Dezertér (2017) 15:30 18:00
pátek 29.9.2017
Hurvínek a kouzelné muzeum (2017) 3D 14:00
O těle a duši (2017) 18:15
Po strništi bos (2017) 16:00
Víno nás spojuje (2017) 20:45
Wind River (2017) 20:35
Zahradnictví: Dezertér (2017) 13:30 15:45 18:05
sobota 30.9.2017
Hurvínek a kouzelné muzeum (2017) 3D 14:00
O těle a duši (2017) 18:15
Po strništi bos (2017) 16:00
Spider-Man: Homecoming (2017) 12:30
Víno nás spojuje (2017) 20:45
Wind River (2017) 21:00
Zahradnictví: Dezertér (2017) 15:15

Praha - Kino Pilotů

tel. 720 030 151, Donská 168/19, Praha 10 mapa
sobota 23.9.2017
Cesta času (2016) 15:20
Červená (2017) 12:00
Dobrý časy (2017) 19:30
Dunkerk (2017) 17:00
Hurvínek a kouzelné muzeum (2017) 13:45
Kingsman: Zlatý kruh (2017) 21:10
LEGO® Ninjago® film (2017) 10:10 15:30
Neruda (2016) 13:30
Normální autistický film (2016) 12:05
O těle a duši (2017) 17:20
Po strništi bos (2017) 19:00
To (2017) 21:30
Velká oříšková loupež 2 (2017) 10:15
neděle 24.9.2017
Americký zabiják (2017) 21:30
Dobrý časy (2017) 17:00
Hurvínek a kouzelné muzeum (2017) 13:10
Kingsman: Zlatý kruh (2017) 19:00
LEGO® Ninjago® film (2017) 09:30 15:30
Loganovi parťáci (2017) 21:40
O těle a duši (2017) 17:30
Po bouři (2016) 13:20
Po strništi bos (2017) 19:40
Svět podle Daliborka (2017) 11:20
Šmoulové: Zapomenutá vesnice (2017) 09:40
Vážený občan (2016) 14:50
Víno nás spojuje (2017) 11:10
pondělí 25.9.2017
Atomic Blonde: Bez lítosti (2017) 22:00
Barry Seal: Nebeský gauner (2017) 21:30
Cesta času (2016) 17:30
Hurvínek a kouzelné muzeum (2017) 15:20
LEGO® Ninjago® film (2017) 15:40
Naprostí cizinci (2016) 17:10
O těle a duši (2017) 19:20
Svět podle Daliborka (2017) 19:00
úterý 26.9.2017
Americký zabiják (2017) 21:10
Baby Driver (2017) 16:50
Červená (2017) 17:40
Dobrý časy (2017) 19:20
Kingsman: Zlatý kruh (2017) 21:20
Po strništi bos (2017) 13:00
Šmoulové: Zapomenutá vesnice (2017) 15:15
Vážený občan (2016) 13:10
středa 27.9.2017
Hurvínek a kouzelné muzeum (2017) 16:00
Křižáček (2017) 17:40
LEGO® Ninjago® film (2017) 16:30
Loganovi parťáci (2017) 21:30
O těle a duši (2017) 19:20
Po strništi bos (2017) 19:00
To (2017) 21:10

Praha - Kino Radotín

tel. 257 910 322, Na Výšince 875/4, Praha mapa
sobota 23.9.2017
Emoji ve filmu (2017) 15:30
Který je ten pravý? (2017) 20:00
Loganovi parťáci (2017) 17:30
úterý 26.9.2017
Nerodič (2017) 17:30
O těle a duši (2017) 20:00
středa 27.9.2017
Kingsman: Zlatý kruh (2017) 20:00
Zahradnictví: Rodinný přítel (2017) 17:30
čtvrtek 28.9.2017
Black Sabbath: The End of The End (2017) 20:00
Zahradnictví: Dezertér (2017) 17:30
pátek 29.9.2017
Kingsman: Zlatý kruh (2017) 20:00
LEGO® Ninjago® film (2017) 3D 17:30
sobota 30.9.2017
Hurvínek a kouzelné muzeum (2017) 15:30
Jonas Kaufmann: Moje Itálie (2016) 17:30
Zahradnictví: Dezertér (2017) 20:00
úterý 3.10.2017
Tovaryšstvo Ježíšovo (2004) 20:00
Wind River (2017) 17:30
středa 4.10.2017
Kingsman: Zlatý kruh (2017) 20:00
Zahradnictví: Dezertér (2017) 17:30
čtvrtek 5.10.2017
Hora mezi námi (2017) 17:30
pátek 6.10.2017
Esa z pralesa (2017) 17:30
Wind River (2017) 20:00
sobota 7.10.2017
Hurvínek a kouzelné muzeum (2017) 15:30
úterý 10.10.2017
Zahradnictví: Dezertér (2017) 17:30
středa 11.10.2017
Hora mezi námi (2017) 20:00
čtvrtek 12.10.2017
Zahradnictví: Dezertér (2017) 20:00

Praha - Kino Účko

tel. 725 936 914, K sokolovně 201/8, Praha mapa
sobota 23.9.2017
Barry Seal: Nebeský gauner (2017) 17:00
Hurvínek a kouzelné muzeum (2017) 14:30
středa 27.9.2017
Červená (2017) 19:30
pátek 29.9.2017
Kingsman: Zlatý kruh (2017) 18:30
sobota 30.9.2017
Hurvínek a kouzelné muzeum (2017) 14:30
Zahradnictví: Dezertér (2017) 17:00
středa 4.10.2017
Nerodič (2017) 19:30
pátek 6.10.2017
Zahradnictví: Dezertér (2017) 18:30
sobota 7.10.2017
Esa z pralesa (2017) 14:30
Wind River (2017) 17:00

Praha - Mat

tel. 224 915 765, Karlovo nám. 285/19, Praha mapa
sobota 23.9.2017
Casablanca (1942) 18:30
Lichožrouti (2016) 14:30
Planeta opic (1967) 20:30
Po strništi bos (2017) 16:15
neděle 24.9.2017
Cesta na Měsíc (1902) 20:30
Červená (2017) 16:30
O těle a duši (2017) 18:15
Psí poslání (2017) 14:30
pondělí 25.9.2017
Brazil (1985) 20:30
Naprostí cizinci (2016) 17:00
Zkrátka kraťas (2017) 19:00
úterý 26.9.2017
Matrix (1999) 20:30
Po strništi bos (2017) 16:45
Sama (2017) 19:00
Svět podle Daliborka (2017) 14:00
středa 27.9.2017
Já, Claude Monet (2017) 20:30
Nerodič (2017) 16:15
Zahradnictví: Rodinný přítel (2017) 18:00
čtvrtek 28.9.2017
Café society (2016) 14:30
Černý Petr (1963) 16:30
Wind River (2017) 20:30
Zahradnictví: Dezertér (2017) 18:15
pátek 29.9.2017
Červená (2017) 14:00
Kingsman: Zlatý kruh (2017) 20:30
Po strništi bos (2017) 18:15
Sama (2017) 16:45
sobota 30.9.2017
Hurvínek a kouzelné muzeum (2017) 14:30
Nerodič (2017) 16:30
Zahradnictví: Dezertér (2017) 18:15
Zvětšenina (1966) 20:30
neděle 1.10.2017
Broučci (TV seriál) (1967) 14:30
Cvrček a housličky (1978) 14:30
Držte si klobouk (1966) 14:30
Krtkova dobrodružství (1963) 14:30
Mach a Šebestová (TV seriál) (1976) 14:30
Naprostí cizinci (2016) 20:30
Paraplíčko (1957) 14:30
Po strništi bos (2017) 16:00
Zahradnictví: Dezertér (2017) 18:15
Žofka a spol (TV seriál) (1988) 14:30
pondělí 2.10.2017
Červená (2017) 16:30
Po strništi bos (2017) 18:15
Wind River (2017) 20:30
úterý 3.10.2017
Nerodič (2017) 16:30
Po bouři (2016) 14:00
Poznamenaní (1948) 20:30
Zahradnictví: Dezertér (2017) 18:15
středa 4.10.2017
Dunkerk (2017) 20:30
Po strništi bos (2017) 16:00
Zahradnictví: Dezertér (2017) 18:15

Praha - MeetFactory

tel. 251 551 796, Ke Sklárně 3213/15, Praha mapa
středa 27.9.2017
Černý Petr (1963) 20:30

Praha - Městská knihovna

tel. 222 113 555, Mariánské nám. 98/1, Praha mapa
sobota 23.9.2017
Valerian a město tisíce planet (2017) 3D 18:00
pondělí 25.9.2017
Dvojitý milenec (2017) 19:00
úterý 26.9.2017
Já, Daniel Blake (2016) 16:00
Španělská královna (2016) 19:00
úterý 3.10.2017
Loganovi parťáci (2017) 19:00
Planeta opic (1967) 16:00
středa 4.10.2017
Červená (2017) 17:00
O těle a duši (2017) 19:00
čtvrtek 5.10.2017
Safari (2016) 19:00
pondělí 9.10.2017
Po bouři (2016) 19:00
úterý 10.10.2017
Po strništi bos (2017) 16:00
Tulipánová horečka (2017) 19:00
středa 11.10.2017
Brazil (1985) 19:00
My Little Pony Film (2017) 16:30

Praha - Modřanský biograf

tel. 245 008 034, U Kina 44/1, Praha mapa
sobota 23.9.2017
Hurvínek a kouzelné muzeum (2017) 15:00
Já, padouch 3 (2017) 10:00
Kingsman: Zlatý kruh (2017) 20:00
LEGO® Ninjago® film (2017) 13:00
Terminátor 2: Den zúčtování (1991) 3D 17:30
neděle 24.9.2017
Kingsman: Zlatý kruh (2017) 17:30
Který je ten pravý? (2017) 20:00
LEGO® Ninjago® film (2017) 3D 13:00
LEGO® Ninjago® film (2017) 15:00
Velká oříšková loupež 2 (2017) 10:00
pondělí 25.9.2017
Kingsman: Zlatý kruh (2017) 20:00
Křižáček (2017) 09:30
Nerodič (2017) 17:30
úterý 26.9.2017
Kingsman: Zlatý kruh (2017) 17:30
Nerodič (2017) 20:00
středa 27.9.2017
Dobrý časy (2017) 17:30
Nerodič (2017) 20:00
čtvrtek 28.9.2017
Black Sabbath: The End of The End (2017) 20:00
LEGO® Ninjago® film (2017) 15:00
Zahradnictví: Dezertér (2017) 17:35
pátek 29.9.2017
Amityville: Probuzení (2017) 20:00
LEGO® Ninjago® film (2017) 15:00
Zahradnictví: Dezertér (2017) 17:30
sobota 30.9.2017
Hurvínek a kouzelné muzeum (2017) 10:00
LEGO® Ninjago® film (2017) 3D 15:00
Velká oříšková loupež 2 (2017) 13:00
Wind River (2017) 17:30
Zahradnictví: Dezertér (2017) 20:00
pondělí 2.10.2017
Po strništi bos (2017) 09:30

Praha - Ponrepo

tel. 224 233 281, 778 522 708, Bartolomějská 291/11, Praha mapa
sobota 23.9.2017
Červená pustina (1964) 20:00
Mrtvý mezi živými (1946) 17:30
neděle 24.9.2017
Bolek a Lolek (TV seriál) (1963) 15:00
Drahý zesnulý (1973) 17:30
Rek - polyglot (1967) 15:00
pondělí 25.9.2017
Cesta do pravěku (1955) 17:30
Melodie světa (1929) 20:00
Píseň práce (1933) 20:00
úterý 26.9.2017
Devět dopisů pro Bertu (1966) 17:30
Jules a Jim (1962) 20:00
středa 27.9.2017
Dům u řeky (1986) 17:30
pátek 29.9.2017
Cesta pustým lesem (1997) 20:00
Přítelkyně (1955) 17:30
sobota 30.9.2017
Lesní chodci (2003) 17:30
Nevěsta byla v černém (1968) 20:00
neděle 1.10.2017
Ferda v mraveništi (1977) 15:00
Konec kouzelníka Uhahuly (1981) 15:00
Pohádka na šňůře (1986) 15:00
pondělí 2.10.2017
Podobizna (1947) 17:30
úterý 3.10.2017
Atentát (1964) 17:30
Noc (1961) 20:00
Případ pro začínajícího kata (1969) 15:00
čtvrtek 5.10.2017
Detail (1990) 20:00
Světlo (1987) 17:30
pátek 6.10.2017
Noční zvířata (2016) 21:00
sobota 7.10.2017
Nepravděpodobná romance (2013) 18:30
U konce s dechem (1960) 21:00
neděle 8.10.2017
Barbar Conan (1982) 17:30
Lichožrouti (2016) 15:00
úterý 10.10.2017
Moderato cantabile (1960) 20:00
13. revír (1946) 17:30
čtvrtek 12.10.2017
Sunset Blvd. (1950) 20:00

Praha - Premiere Cinemas Praha Hostivař

tel. 728 682 909, Švehlova 1391/32, Praha mapa
sobota 23.9.2017
Barry Seal: Nebeský gauner (2017) T 21:35
Dobrý časy (2017) T 17:20
Hurvínek a kouzelné muzeum (2017) 10:10 12:10 14:10 16:10
Kingsman: Zlatý kruh (2017) T 10:15 13:15 16:15 18:15 19:15 21:15
Který je ten pravý? (2017) T 10:50 15:10 19:30
LEGO® Ninjago® film (2017) D, 3D 10:00 12:10 14:20 16:30
LEGO® Ninjago® film (2017) D 10:40
11:25
12:50 13:35 15:00
15:45
17:10
Nejsledovanější (2017) 13:00
Po strništi bos (2017) 18:10 20:40
To (2017) T 18:40 19:50 21:30
Kingsman: Zlatý kruh (2017) T 11:15 14:15 17:15
To (2017) T 20:20
neděle 24.9.2017
Americký zabiják (2017) T 21:35
Dobrý časy (2017) T 17:20
Hurvínek a kouzelné muzeum (2017) 10:10 12:10 14:10 16:10
Kingsman: Zlatý kruh (2017) T 10:15 13:15 16:15 18:15 19:15 21:15
Který je ten pravý? (2017) T 10:50 15:10 19:30
LEGO® Ninjago® film (2017) D, 3D 10:00 12:10 14:20 16:30
LEGO® Ninjago® film (2017) D 10:40
11:25
12:50 13:35 15:00
15:45
17:10
Nejsledovanější (2017) 13:00
Po strništi bos (2017) 18:10 20:40
To (2017) T 18:40 19:50 21:30
Kingsman: Zlatý kruh (2017) T 11:15 14:15 17:15
To (2017) T 20:20
pondělí 25.9.2017
Barry Seal: Nebeský gauner (2017) T 21:35
Dobrý časy (2017) T 17:20
Emoji ve filmu (2017) D 14:00
Hurvínek a kouzelné muzeum (2017) 14:10 16:10
Kingsman: Zlatý kruh (2017) T 16:15 18:15 19:15 21:15
Který je ten pravý? (2017) T 15:10 19:30
LEGO® Ninjago® film (2017) D, 3D 14:20 16:30
LEGO® Ninjago® film (2017) D 15:00
15:45
17:10
Po strništi bos (2017) 18:10 20:40
To (2017) T 18:40 19:50 21:30
Kingsman: Zlatý kruh (2017) T 14:15 17:15
To (2017) T 20:20
úterý 26.9.2017
Americký zabiják (2017) T 21:35
Dobrý časy (2017) T 17:20
Emoji ve filmu (2017) D 14:00
Hurvínek a kouzelné muzeum (2017) 14:10 16:10
Kingsman: Zlatý kruh (2017) T 16:15 18:15 19:15 21:15
Který je ten pravý? (2017) T 15:10 19:30
LEGO® Ninjago® film (2017) D, 3D 14:20 16:30
LEGO® Ninjago® film (2017) D 15:00
15:45
17:10
Po strništi bos (2017) 18:10 20:40
To (2017) T 19:50 21:30
Zahradnictví: Dezertér (2017) 19:00
Kingsman: Zlatý kruh (2017) T 14:15 17:15
To (2017) T 20:20
středa 27.9.2017
Barry Seal: Nebeský gauner (2017) T 21:35
Dobrý časy (2017) T 17:20
Emoji ve filmu (2017) D 14:00
Hurvínek a kouzelné muzeum (2017) 14:10 16:10
Kingsman: Zlatý kruh (2017) T 16:15 18:15 19:15 21:15
Který je ten pravý? (2017) T 15:10 19:30
LEGO® Ninjago® film (2017) D, 3D 14:20 16:30
LEGO® Ninjago® film (2017) D 15:00
15:45
17:10
Po strništi bos (2017) 18:10 20:40
To (2017) T 18:40 19:50 21:30
Kingsman: Zlatý kruh (2017) T 14:15 17:15
To (2017) T 20:20

Praha - Studio Alta

tel. 723 476 180, Bubenská 1536/43, Praha mapa
neděle 24.9.2017
Mrtví osli se hyen nebojí (2017) 18:00
úterý 26.9.2017
Konec světa (2015) 20:00

Praha - Světozor

tel. 224 946 824, Vodičkova 791/41, Praha mapa
sobota 23.9.2017
Brazil (1985) 13:30
Červená (2017) 16:15
Dobrý časy (2017) 20:30
Dunkerk (2017) 13:15
Loganovi parťáci (2017) 22:45
Naprostí cizinci (2016) 11:00
Nerodič (2017) 20:45
Oklamaný (2017) 11:15
O těle a duši (2017) 18:15
Pěkně blbě (2017) 18:00
Po strništi bos (2017) 15:30
To (2017) 22:30
neděle 24.9.2017
Brazil (1985) 13:30
Červená (2017) 16:15
Dobrý časy (2017) 20:30
Dunkerk (2017) 13:15
Naprostí cizinci (2016) 11:00
Nerodič (2017) 20:45
Oklamaný (2017) 11:15
O těle a duši (2017) 18:15
Pěkně blbě (2017) 18:00
Po strništi bos (2017) 15:30
pondělí 25.9.2017
Červená (2017) 16:15
Dobrý časy (2017) 20:45
Dunkerk (2017) 16:00
Dvojitý milenec (2017) 18:15
Máma z basy (2017) 18:30
Masaryk (2016) 13:30
Tulipánová horečka (2017) 14:00
úterý 26.9.2017
Cesta času (2016) 14:00
Červená (2017) 16:15
Dobrý časy (2017) 20:45
Druhá strana naděje (2017) 18:00
Dunkerk (2017) 16:00
Masaryk (2016) 13:30
Po strništi bos (2017) 18:15
středa 27.9.2017
Červená (2017) 16:15
Dobrý časy (2017) 20:45
Dunkerk (2017) 16:00
Masaryk (2016) 13:30
Pěkně blbě (2017) 18:15
Po strništi bos (2017) 14:00
čtvrtek 28.9.2017
Black Sabbath: The End of The End (2017) 20:30
Dunkerk (2017) 13:00
Nerodič (2017) 18:30
Pěkně blbě (2017) 20:45
Po strništi bos (2017) 16:00
Wind River (2017) 15:30
Zahradnictví: Dezertér (2017) 13:30 18:00
pátek 29.9.2017
Červená (2017) 13:00
Dobrý časy (2017) 23:00
Dunkerk (2017) 22:45
Nerodič (2017) 18:30
Pěkně blbě (2017) 20:45
Po strništi bos (2017) 16:00
Wind River (2017) 15:30 20:30
Zahradnictví: Dezertér (2017) 13:30 18:00
sobota 30.9.2017
Červená (2017) 16:00
Dobrý časy (2017) 23:00
Druhá strana naděje (2017) 20:45
Dvojitý milenec (2017) 18:15
Naprostí cizinci (2016) 11:15
O těle a duši (2017) 13:30
Po strništi bos (2017) 15:30
To (2017) 22:45
Wind River (2017) 13:15 20:30
Zahradnictví: Dezertér (2017) 11:00 18:00
neděle 1.10.2017
Červená (2017) 16:00
Jednoduchej dům (studentský film) (2011) 20:45
Naprostí cizinci (2016) 11:15
O těle a duši (2017) 13:30
Po strništi bos (2017) 15:30
Transformace – Výpary – Melanosis (2017) 18:15
Wind River (2017) 13:15 20:30
Zahradnictví: Dezertér (2017) 11:00 18:00
pondělí 2.10.2017
Po bouři (2016) 13:00
Po strništi bos (2017) 15:30
Transformace – Výpary – Melanosis (2017) 18:15 20:45
Wind River (2017) 13:30 18:00
Zahradnictví: Dezertér (2017) 15:45 20:30
úterý 3.10.2017
Brazil (1985) 20:45
Dunkerk (2017) 13:00
Po strništi bos (2017) 15:30
Transformace – Výpary – Melanosis (2017) 18:15
Wind River (2017) 13:30
Zahradnictví: Dezertér (2017) 15:45
2001: Vesmírná odysea (1968) 20:30
středa 4.10.2017
Big Time (2017) 20:30
Červená (2017) 18:15
Druhá strana naděje (2017) 13:00
Matrix (1999) 20:45
Po strništi bos (2017) 15:30
The Competition (2013) 18:00
Wind River (2017) 13:30
Zahradnictví: Dezertér (2017) 15:45
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace