Kino

Praha - CineStar Praha - Anděl

tel. 251 115 111, Radlická 3179/1e, Praha mapa
pondělí 22.4.2019
Arctic: Ledové peklo (2018) T 15:00 21:30
Trabantem tam a zase … (2019) 10:30 12:45 17:00 19:15
Hellboy (2019) T 16:00
Pašerák (2018) T 14:00 20:00
Teroristka (2019) 13:00 19:00
Řbitov zviřátek (2019) T 17:00
After: Polibek (2019) T 10:10 12:30 14:50 17:10 19:30
Captain Marvel (2019) T 11:20 16:15 18:20 21:00
Hellboy (2019) T 10:30 15:40 18:00 20:30
Hledá se Yetti (2019) D 10:00 12:10 14:15 16:20
Jak vycvičit draka 3 (2019) D 10:45 13:00 15:15
LOVEní (2019) 14:00 18:50 21:10
La Llorona: Prokletá žena (2019) T 15:10 17:10 21:45
Mrňouskové 2: Daleko od domova (2018) D 10:00 12:00 14:00 16:00
My (2019) T 20:50
Shazam! (2019) D 13:00 18:10
Shazam! (2019) T 17:30 20:15
Teroristka (2019) 10:50 13:00 15:10 17:15 19:20 21:30
Velké dobrodružství Čtyřlístku (2019) 10:20
11:15
13:00 14:45 16:30
Zelená kniha (2018) T 12:30 19:10 21:50
Řbitov zviřátek (2019) T 11:00 13:10 15:20 17:30 19:40 21:50
Ženy v běhu (2019) 10:10 12:10 14:10 16:10 18:15 20:20
La Llorona: Prokletá … (2019) T 18:30 20:30
úterý 23.4.2019
Arctic: Ledové peklo (2018) T 15:00 21:30
Trabantem tam a zase … (2019) 12:45 17:00 19:15
Hellboy (2019) T 16:00
Pašerák (2018) T 20:00
Teroristka (2019) 19:00
Řbitov zviřátek (2019) T 17:00
After: Polibek (2019) T 12:30 14:50 17:10 19:30
Captain Marvel (2019) T 16:15 18:20 21:00
Hellboy (2019) T 18:00 20:30
Hledá se Yetti (2019) D 12:10 14:15 16:20
Jak vycvičit draka 3 (2019) D 13:00 15:15
LOVEní (2019) 14:00 18:50 21:10
La Llorona: Prokletá žena (2019) T 12:00 14:20 16:15 21:45
Mrňouskové 2: Daleko od domova (2018) D 12:00 14:00 16:00
My (2019) T 20:50
Shazam! (2019) D 13:20 18:10
Shazam! (2019) T 17:30 20:15
Teroristka (2019) 13:10 15:15 18:20 21:30
Velké dobrodružství Čtyřlístku (2019) 13:00 14:45 16:30
Zelená kniha (2018) T 20:40
Řbitov zviřátek (2019) T 16:00 19:40 21:50
Ženy v běhu (2019) 12:10 14:10 16:10 18:15 20:20
La Llorona: Prokletá … (2019) T 18:30 20:30
středa 24.4.2019
Arctic: Ledové peklo (2018) T 14:50
Trabantem tam a zase … (2019) 12:30 16:50
Avengers: Endgame (2019) T 19:00
Avengers: Endgame (2019) D 20:00
Pašerák (2018) T 17:00
Teroristka (2019) 16:00
After: Polibek (2019) T 12:45 15:00 17:15
Avengers: Endgame (2019) T 19:10
19:40
19:50
20:00
20:10
21:10
Avengers: Endgame (2019) D 19:30
Avengers: Endgame (2019) T, 3D 20:30
Avengers: Endgame (2019) D, 3D 20:50
Captain Marvel (2019) T 16:40
Hellboy (2019) T 18:00
Hledá se Yetti (2019) D 12:10 14:15 16:20
Jak vycvičit draka 3 (2019) D 12:30 14:45
LOVEní (2019) 13:00 15:15 17:30
La Llorona: Prokletá žena (2019) T 13:30 15:40 17:45
Mrňouskové 2: Daleko od domova (2018) D 12:00 14:00 16:00
Shazam! (2019) D 13:30 16:10
Shazam! (2019) T 17:00
Teroristka (2019) 12:15 14:20 16:30
Velké dobrodružství Čtyřlístku (2019) 13:10 14:50
Řbitov zviřátek (2019) T 12:10 14:20 16:30 18:40
Ženy v běhu (2019) 12:10 14:10 16:10 18:10
Avengers: Endgame (2019) T 19:00 22:40

Praha - CineStar Praha - Černý Most

tel. 266 790 999, Chlumecká 712/8, Praha mapa
pondělí 22.4.2019
After: Polibek (2019) T 17:15 19:30
Captain Marvel (2019) D 12:40 20:10
Dumbo (2019) D 10:00 12:20
Hellboy (2019) D 14:40 19:00 21:30
Hledá se Yetti (2019) D 10:30 12:40 14:45 16:50
Jak vycvičit draka 3 (2019) D 10:15 12:30 15:20
LEGO® příběh 2 (2019) D 10:00 12:15
LOVEní (2019) 14:00 18:20
La Llorona: Prokletá žena (2019) T 16:00 18:10 20:15
Mrňouskové 2: Daleko od domova (2018) D 10:00 12:00 14:00 16:20
Psí veličenstvo (2019) D 10:30 12:30
Shazam! (2019) D 14:30 17:15 20:30
Teroristka (2019) 10:00 12:00 14:50 17:00 19:15
Trabantem tam a zase zpátky (2019) 10:15 14:30 17:40 21:45
Velké dobrodružství Čtyřlístku (2019) D 10:15 12:00 13:45 15:30
Řbitov zviřátek (2019) T 16:50 19:00 21:10
Ženy v běhu (2019) 17:10 20:40 21:20
La Llorona: Prokletá … (2019) T 19:10 21:20
úterý 23.4.2019
After: Polibek (2019) T 17:15 19:30
Captain Marvel (2019) D 20:10
Hellboy (2019) D 14:40 16:50 19:20 21:50
Hledá se Yetti (2019) D 13:30 14:45
Jak vycvičit draka 3 (2019) D 13:00 15:20
LOVEní (2019) 17:50
La Llorona: Prokletá žena (2019) T 16:00 18:10 20:15
Mrňouskové 2: Daleko od domova (2018) D 14:00 15:40
Shazam! (2019) D 14:30 17:15 20:30
Teroristka (2019) 14:50 17:00 19:15
Trabantem tam a zase zpátky (2019) 14:30 17:40 21:45
Velké dobrodružství Čtyřlístku (2019) D 13:00
13:45
15:30
Řbitov zviřátek (2019) T 16:50 19:00 21:10
Ženy v běhu (2019) 17:10 20:10 21:20
La Llorona: Prokletá … (2019) T 19:10 21:20
středa 24.4.2019
After: Polibek (2019) T 15:10 17:30
Avengers: Endgame (2019) D 19:30 20:15
Avengers: Endgame (2019) T 19:45 21:00
Avengers: Endgame (2019) D, 3D 20:00
Avengers: Endgame (2019) T, 3D 20:30
Captain Marvel (2019) D 17:15
Hellboy (2019) D 14:00 17:30
Hledá se Yetti (2019) D 13:10 14:00 15:15
Jak vycvičit draka 3 (2019) D 15:15
LEGO® příběh 2 (2019) D 13:00
LOVEní (2019) 20:30
La Llorona: Prokletá žena (2019) T 15:50 18:00 20:00 22:00
Mrňouskové 2: Daleko od domova (2018) D 13:45 16:20
Shazam! (2019) D 13:45 16:30
Teroristka (2019) 14:30 16:40 18:40
Trabantem tam a zase zpátky (2019) 13:00 15:15
Velké dobrodružství Čtyřlístku (2019) D 13:20
Řbitov zviřátek (2019) T 17:20
Ženy v běhu (2019) 16:30 18:20
Avengers: Endgame (2019) T 19:00 22:40

Praha - Aero

tel. 271 771 349, Biskupcova 1733/31, Praha mapa
pondělí 22.4.2019
Kouzelný park (2019) 15:00
My (2019) 20:00
Trabantem tam a zase zpátky (2019) 17:30
úterý 23.4.2019
Arctic: Ledové peklo (2018) 18:00
Heavy Metal (1981) 20:30
Manželské etudy: Nová generace (2019) 16:00
Zelená kniha (2018) 10:00
středa 24.4.2019
Westwood: Punk, Icon, Activist (2018) 10:00
čtvrtek 25.4.2019
Zelená kniha (2018) 20:30
Šťastný Lazzaro (2018) 18:00
„Je mi jedno, že se zapíšeme do … (2018) 13:30
pátek 26.4.2019
High Life (2018) 22:00
Manželské etudy: Nová generace (2019) 18:00
Mirai, dívka z budoucnosti (2018) 20:00
sobota 27.4.2019
Humorista (2019) 12:00
Šílený Max (1979) 16:00
Šílený Max 2 - Bojovník silnic (1981) 18:00
Šílený Max a Dóm hromu (1985) 20:30
Šílený Max: Zběsilá cesta (2015) 23:00
neděle 28.4.2019
Broučci (TV seriál) (1995) 15:00
High Life (2018) 12:00
Krtek ve městě (1982) 15:00
Nikdy neodvracej zrak (2018) 20:00
Trabantem tam a zase zpátky (2019) 17:30
pondělí 29.4.2019
Šťastný Lazzaro (2018) 18:00
úterý 30.4.2019
Central Bus Station (2018) 18:00
Monetovy lekníny - magie vody a … (2018) 10:00
Teroristka (2019) 16:00
Zelená kniha (2018) 20:30
středa 1.5.2019
Humorista (2019) 17:30
Mrňouskové 2: Daleko od domova (2018) 15:00
Roma (2018) 12:00
Trabantem tam a zase zpátky (2019) 20:00

Praha - Americké centrum

tel. 257 530 640, Tržiště 366/13, Praha mapa
úterý 23.4.2019
Nejlepší léta našeho života (1946) 18:00

Praha - Atlas

tel. 222 312 737, Sokolovská 371/1, Praha mapa
pondělí 22.4.2019
Teroristka (2019) 17:30
Zelená kniha (2018) 18:00
Zraněná srdce (2019) 20:00
Řbitov zviřátek (2019) 20:30
úterý 23.4.2019
Arctic: Ledové peklo (2018) 20:30
Skleněný pokoj (2019) 17:30
Trabantem tam a zase zpátky (2019) 17:30
Ženy v běhu (2019) 15:30
pátek 26.4.2019
Nikdy neodvracej zrak (2018) 16:00
Pašerák (2018) 20:30
Teroristka (2019) 18:00
sobota 27.4.2019
Arctic: Ledové peklo (2018) 20:30
Avengers: Endgame (2019) 19:30
Hledá se Yetti (2019) 16:00
Teroristka (2019) 17:30
Trabantem tam a zase zpátky (2019) 18:00
Velké dobrodružství Čtyřlístku (2019) 15:30
neděle 28.4.2019
Arctic: Ledové peklo (2018) 20:30
Hledá se Yetti (2019) 16:00
Nikdy neodvracej zrak (2018) 19:30
Teroristka (2019) 17:30
Velké dobrodružství Čtyřlístku (2019) 15:30
Zelená kniha (2018) 18:00
pondělí 29.4.2019
Avengers: Endgame (2019) 20:00
Trabantem tam a zase zpátky (2019) 17:30
Zraněná srdce (2019) 18:00
Řbitov zviřátek (2019) 20:30
úterý 30.4.2019
Favoritka (2018) 20:30
Nikdy neodvracej zrak (2018) 19:30
Ostrým nožom (2019) 18:00
Teroristka (2019) 17:30
Ženy v běhu (2019) 15:30
středa 1.5.2019
Avengers: Endgame (2019) 20:00
Láska na druhý pohled (2009) 17:30
Pašerák (2018) 20:30
Putování se sobíkem (2018) 15:30
Skleněný pokoj (2019) 15:00
Ženy v běhu (2019) 18:00

Praha - Bio Oko

tel. 233 382 606, Františka Křížka 460/15, Praha mapa
pondělí 22.4.2019
Favoritka (2018) 11:45
Kryštůfek Robin (2018) 16:00
My (2019) 18:15
Putování se sobíkem (2018) 10:00
Velké dobrodružství Čtyřlístku (2019) 14:15
Řbitov zviřátek (2019) 20:45
úterý 23.4.2019
Hledá se Yetti (2019) 16:00
Manželské etudy: Nová generace (2019) 18:00
Složka 64 (2018) 13:00
Trabantem tam a zase zpátky (2019) 10:00
středa 24.4.2019
Modlitba (2018) 15:30
Trabantem tam a zase zpátky (2019) 20:45
Zelená kniha (2018) 18:00
čtvrtek 25.4.2019
Humorista (2019) 20:45
Kouzelný park (2019) 14:30
Monetovy lekníny - magie vody a … (2018) 10:00
Velké dobrodružství Čtyřlístku (2019) 16:15
Zelená kniha (2018) 18:00
pátek 26.4.2019
High Life (2018) 15:45
Mirai, dívka z budoucnosti (2018) 18:00
Trabantem tam a zase zpátky (2019) 20:30
sobota 27.4.2019
Broučci (TV seriál) (1995) 15:00
Krtek ve městě (1982) 15:00
Mia a bílý lev (2018) 10:00
My (2019) 20:45
Zelená kniha (2018) 18:00
Šťastný Lazzaro (2018) 12:00
neděle 28.4.2019
Humorista (2019) 12:00
Mirai, dívka z budoucnosti (2018) 10:00 19:00
Mrňouskové 2: Daleko od domova (2018) 14:30
Řbitov zviřátek (2019) 21:00
pondělí 29.4.2019
Bohemian Rhapsody (2018) 15:15
Nikdy neodvracej zrak (2018) 20:30
Ostrým nožom (2019) 18:00
Pašerák (2018) 13:00
úterý 30.4.2019
Arctic: Ledové peklo (2018) 20:30
Hledá se Yetti (2019) 16:00
Humorista (2019) 10:00
Trabantem tam a zase zpátky (2019) 18:00
Zelená kniha (2018) 13:00
středa 1.5.2019
Cesta do pravěku (1955) 14:00
Humorista (2019) 16:00
Manželské etudy: Nová generace (2019) 18:15
Mrňouskové 2: Daleko od domova (2018) 10:00
Ostrým nožom (2019) 12:00
Zelená kniha (2018) 20:15

Praha - Cinema City Chodov

tel. 255 742 021, Roztylská 2321/19, Praha mapa
pondělí 22.4.2019
After: Polibek (2019) T 13:40 16:00 18:20 19:30 20:40
Arctic: Ledové peklo (2018) T 21:50
Bohemian Rhapsody (2018) T 20:20
Captain Marvel (2019) D, 3D 13:00
Captain Marvel (2019) D 15:50 18:30
Captain Marvel (2019) T 21:10
Co jsme komu zase udělali? (2019) D 13:10
Dumbo (2019) D 12:40 15:10 17:40
Dumbo (2019) T 20:50
Hellboy (2019) D 13:00 14:00 15:40 16:40 17:00 19:10
Hellboy (2019) T 21:50 22:00
Hledá se Yetti (2019) D 13:50 16:00 18:10
Jak vycvičit draka 3 (2019) D 13:50 16:10 18:30
Kouzelný park (2019) D 12:50 14:50
LOVEní (2019) 16:40
La Llorona: Prokletá žena (2019) T 17:40 20:00 22:20
Mrňouskové 2: Daleko od domova (2018) D 12:30 14:40 16:50
Psí veličenstvo (2019) D 12:00
Shazam! (2019) D 18:40 19:00
Teroristka (2019) 14:20 16:30 18:40 20:10 21:00 22:20
Trabantem tam a zase zpátky (2019) 18:20 21:00
Velké dobrodružství Čtyřlístku (2019) 12:00
12:30
Zelená kniha (2018) T 19:10
Řbitov zviřátek (2019) T 15:20 17:40 20:00 21:30 22:20
Ženy v běhu (2019) 12:50 15:00 17:10 19:20 21:30
La Llorona: Prokletá … (2019) T 13:00 15:10 17:20 19:30 21:50
Shazam! (2019) D 12:00 14:45 17:30
Shazam! (2019) T 20:20
La Llorona: Prokletá … (2019) T 18:30 20:30 22:30
Shazam! (2019) D 13:00 15:45
úterý 23.4.2019
After: Polibek (2019) T 13:40 16:00 18:20 19:30 20:40
Arctic: Ledové peklo (2018) T 21:50
Bohemian Rhapsody (2018) T 20:20
Captain Marvel (2019) D, 3D 13:00
Captain Marvel (2019) D 15:50 18:30
Captain Marvel (2019) T 21:10
Co jsme komu zase udělali? (2019) D 13:10
Dumbo (2019) D 12:40 15:10 17:40
Dumbo (2019) D, T 20:50
Hellboy (2019) D 13:00 14:00 15:40 16:40 17:00 19:10
Hellboy (2019) T 21:50 22:00
Hledá se Yetti (2019) D 13:50 16:00 18:10
Jak vycvičit draka 3 (2019) D 13:50 16:10 18:30
Kouzelný park (2019) D 12:50 14:50
LOVEní (2019) 16:40
La Llorona: Prokletá žena (2019) T 17:40 20:00 22:20
Mrňouskové 2: Daleko od domova (2018) D 12:30 14:40 16:50
Psí veličenstvo (2019) D 12:00
Shazam! (2019) D 18:40 19:00
Teroristka (2019) 14:20 16:30 18:40 20:10 21:00 22:20
Trabantem tam a zase zpátky (2019) 18:20 21:00
Velké dobrodružství Čtyřlístku (2019) 12:00
12:30
Zelená kniha (2018) T 19:10
Řbitov zviřátek (2019) T 15:20 17:40 20:00 21:30 22:20
Ženy v běhu (2019) 12:50 15:00 17:10 19:20 21:30
La Llorona: Prokletá … (2019) T 13:00 15:10 17:20 19:30 21:50
Shazam! (2019) D 12:00 14:45 17:30
Shazam! (2019) T 20:20
La Llorona: Prokletá … (2019) T 18:30 20:30 22:30
Shazam! (2019) D 13:00 15:45
středa 24.4.2019
After: Polibek (2019) T 12:30 14:50 18:30 20:50
Arctic: Ledové peklo (2018) T 21:50
Avengers: Endgame (2019) T 17:00
17:10
18:00 19:00 20:20 22:30
23:20
Avengers: Endgame (2019) D 20:00
Avengers: Endgame (2019) T, 3D 20:30
Avengers: Endgame (2019) D, 3D 21:00
Avengers: Infinity War (2018) T 17:00
17:10
18:00
Bohemian Rhapsody (2018) T 20:20
Captain Marvel (2019) D, 3D 13:00
Captain Marvel (2019) D 15:50
Co jsme komu zase udělali? (2019) D 13:10
Dumbo (2019) D 12:40 15:10 17:40
Hellboy (2019) D 13:00 14:00 15:40 16:40 19:10
Hellboy (2019) T 21:50
Hledá se Yetti (2019) D 13:50 16:00 18:10
Jak vycvičit draka 3 (2019) D 13:50 16:00
Kouzelný park (2019) D 12:50 14:50
LOVEní (2019) 16:40
La Llorona: Prokletá žena (2019) T 18:15 20:20 22:30
Mrňouskové 2: Daleko od domova (2018) D 12:00 14:00 16:00 18:00
Psí veličenstvo (2019) D 12:00
Teroristka (2019) 14:20 16:30 18:40
Trabantem tam a zase zpátky (2019) 18:20 21:00
Velké dobrodružství Čtyřlístku (2019) 12:00
12:30
Zelená kniha (2018) T 19:10
Řbitov zviřátek (2019) T 15:20 17:40 20:00 22:20
Ženy v běhu (2019) 12:50 15:00 17:10 19:20 21:30
Avengers: Endgame (2019) T 19:00 22:30
La Llorona: Prokletá … (2019) T 13:00 15:10 17:20
Shazam! (2019) D 13:30 16:10
Avengers: Endgame (2019) T 19:30 23:10
Dumbo (2019) D 12:00 14:30
Shazam! (2019) D 16:50

Praha - Cinema City Flora

tel. 255 742 021, Vinohradská 1612/149, Praha mapa
pondělí 22.4.2019
After: Polibek (2019) T 16:00 18:20 20:40
Captain Marvel (2019) D 17:50
Captain Marvel (2019) T 20:30
Dumbo (2019) D 13:10
Hellboy (2019) D 14:00 16:40
Hellboy (2019) T 19:10 21:50
Hledá se Yetti (2019) D 12:10 14:20 16:30
Jak vycvičit draka 3 (2019) D 13:00 15:20 17:30
La Llorona: Prokletá žena (2019) T 14:40 19:10 21:30
Mrňouskové 2: Daleko od domova (2018) D 12:30 14:50 17:00
Psí veličenstvo (2019) D 12:20
Shazam! (2019) D 15:40
Shazam! (2019) T 18:30 21:20
Teroristka (2019) 15:30 19:50 22:00
Trabantem tam a zase zpátky (2019) 18:40 21:10
Velké dobrodružství Čtyřlístku (2019) 12:30 14:10
Řbitov zviřátek (2019) T 16:50 19:10 21:30
Ženy v běhu (2019) 13:30
úterý 23.4.2019
After: Polibek (2019) T 16:00 18:20 20:40
Captain Marvel (2019) D 17:50
Captain Marvel (2019) T 20:30
Dumbo (2019) D 13:10
Hellboy (2019) D 14:00 16:40
Hellboy (2019) T 19:10 21:50
Hledá se Yetti (2019) D 12:10 14:20 16:30
Jak vycvičit draka 3 (2019) D 13:00 15:20 17:30
La Llorona: Prokletá žena (2019) T 14:40 19:10 21:30
Mrňouskové 2: Daleko od domova (2018) D 12:30 14:50 17:00
Psí veličenstvo (2019) D 12:20
Shazam! (2019) D 15:40
Shazam! (2019) T 18:30 21:20
Teroristka (2019) 15:30 19:50 22:00
Trabantem tam a zase zpátky (2019) 18:40 21:10
Velké dobrodružství Čtyřlístku (2019) 12:30 14:10
Řbitov zviřátek (2019) T 16:50 19:10 21:30
Ženy v běhu (2019) 13:30
středa 24.4.2019
After: Polibek (2019) T 16:00 18:20 20:40
Avengers: Endgame (2019) T 17:00 19:40 20:10
Avengers: Endgame (2019) D 19:20
Avengers: Endgame (2019) T, 3D 21:00
Avengers: Infinity War (2018) T 17:00
Dumbo (2019) D 12:20
Hellboy (2019) D 14:00 16:40
Hellboy (2019) T 19:10 21:50
Hledá se Yetti (2019) D 13:10 15:10 17:10
Jak vycvičit draka 3 (2019) D 13:00 15:20 17:30
La Llorona: Prokletá žena (2019) T 14:40 18:30 20:30 22:30
Mrňouskové 2: Daleko od domova (2018) D 12:30 14:50
Psí veličenstvo (2019) D 13:45
Shazam! (2019) D 15:40
Teroristka (2019) 15:00
Trabantem tam a zase zpátky (2019) 17:10
Velké dobrodružství Čtyřlístku (2019) 12:30 14:10
Řbitov zviřátek (2019) T 16:40 18:50
Ženy v běhu (2019) 12:50

Praha - Cinema City Galaxie

tel. 267 900 567, Arkalycká 833/1, Praha mapa
pondělí 22.4.2019
After: Polibek (2019) T 16:00 18:20 20:40
Captain Marvel (2019) D 19:30
Captain Marvel (2019) 21:10
Dumbo (2019) D 16:10
Hellboy (2019) D 19:00
Hellboy (2019) T 21:30
Hledá se Yetti (2019) D 16:50
Jak vycvičit draka 3 (2019) D 15:50 17:10
Kouzelný park (2019) D 15:00
LOVEní (2019) 21:40
La Llorona: Prokletá žena (2019) T 15:40 17:40 19:40 21:40
Mrňouskové 2: Daleko od domova (2018) D 15:00 17:00
Shazam! (2019) T 18:10 20:50
Shazam! (2019) D 18:30
Teroristka (2019) 15:00 18:00 20:00
Trabantem tam a zase zpátky (2019) 19:10
Velké dobrodružství Čtyřlístku (2019) 16:20
Řbitov zviřátek (2019) T 17:00 19:10 21:20
Ženy v běhu (2019) 15:00
úterý 23.4.2019
After: Polibek (2019) T 16:00 18:20 20:40
Captain Marvel (2019) D 19:30
Captain Marvel (2019) 21:10
Dumbo (2019) D 16:10
Hellboy (2019) D 19:00
Hellboy (2019) T 21:30
Hledá se Yetti (2019) D 16:50
Jak vycvičit draka 3 (2019) D 15:50 17:10
Kouzelný park (2019) D 15:00
LOVEní (2019) 21:40
La Llorona: Prokletá žena (2019) T 15:40 17:40 19:40 21:40
Mrňouskové 2: Daleko od domova (2018) D 15:00 17:00
Shazam! (2019) T 18:10 20:50
Shazam! (2019) D 18:30
Teroristka (2019) 15:00 18:00 20:00
Trabantem tam a zase zpátky (2019) 19:10
Velké dobrodružství Čtyřlístku (2019) 16:20
Řbitov zviřátek (2019) T 17:00 19:10 21:20
Ženy v běhu (2019) 15:00
středa 24.4.2019
After: Polibek (2019) T 15:00 17:10
Avengers: Endgame (2019) T 17:00 19:30 20:30
Avengers: Endgame (2019) D 19:00
Avengers: Endgame (2019) D, 3D 20:00
Avengers: Infinity War (2018) T 17:00
Dumbo (2019) D 15:40
Hellboy (2019) D 18:10
Hledá se Yetti (2019) D 15:30 17:40
Jak vycvičit draka 3 (2019) D 15:50 17:10
Kouzelný park (2019) D 15:00
LOVEní (2019) 21:40
La Llorona: Prokletá žena (2019) T 16:50 19:40
Mrňouskové 2: Daleko od domova (2018) D 15:10 17:10
Shazam! (2019) T 20:50
Teroristka (2019) 15:00 18:00
Trabantem tam a zase zpátky (2019) 19:10
Velké dobrodružství Čtyřlístku (2019) 15:10
Řbitov zviřátek (2019) T 17:00 19:10 21:20
Ženy v běhu (2019) 15:00

Praha - Cinema City Letňany

tel. 255 742 021, Veselská 663, Praha mapa
pondělí 22.4.2019
After: Polibek (2019) T 14:00 16:10 18:30 19:50
Captain Marvel (2019) D 14:30 17:10
Captain Marvel (2019) T 20:50
Dumbo (2019) D 15:50 18:10
Hellboy (2019) D 16:00 18:30
Hellboy (2019) T 21:00
Hledá se Yetti (2019) D 15:20 17:20
Jak vycvičit draka 3 (2019) D 16:00 18:40
Kouzelný park (2019) D 14:00
LOVEní (2019) 19:30 21:50
La Llorona: Prokletá žena (2019) T 15:40 17:50 19:50 21:50
Mrňouskové 2: Daleko od domova (2018) D 15:00 17:00
My (2019) T 21:10
Psí veličenstvo (2019) D 14:00
Shazam! (2019) D 14:50 17:40
Shazam! (2019) T 20:20
Teroristka (2019) 14:10 16:20 18:20 20:30
Trabantem tam a zase zpátky (2019) 19:00 21:30
Velké dobrodružství Čtyřlístku (2019) 14:10
Zelená kniha (2018) T 21:10
Řbitov zviřátek (2019) T 15:00 17:10 19:20 21:40
Ženy v běhu (2019) 14:50 16:50 18:50 20:40
úterý 23.4.2019
After: Polibek (2019) T 14:00 16:10 18:30 19:50 22:10
Captain Marvel (2019) D 14:30 17:10
Captain Marvel (2019) T 20:50
Dumbo (2019) D 15:50 18:10
Hellboy (2019) D 16:00 18:30
Hellboy (2019) T 21:00
Hledá se Yetti (2019) D 15:20 17:20
Jak vycvičit draka 3 (2019) D 16:00 18:40
Kouzelný park (2019) D 14:00
LOVEní (2019) 19:30 21:50
La Llorona: Prokletá žena (2019) T 15:40 17:50 19:50 21:50
Mrňouskové 2: Daleko od domova (2018) D 15:00 17:00
My (2019) T 21:10
Psí veličenstvo (2019) D 14:00
Shazam! (2019) D 14:50 17:40
Shazam! (2019) T 20:20
Teroristka (2019) 14:10 16:20 18:20 20:30
Trabantem tam a zase zpátky (2019) 19:00 21:30
Velké dobrodružství Čtyřlístku (2019) 14:10
Zelená kniha (2018) T 21:10
Řbitov zviřátek (2019) T 15:00 17:10 19:20 21:40
Ženy v běhu (2019) 14:50 16:50 18:50 20:40
středa 24.4.2019
After: Polibek (2019) T 14:00 16:10 18:30 19:50 22:10
Avengers: Endgame (2019) T 17:00 19:30
Avengers: Endgame (2019) D 19:00
Avengers: Endgame (2019) 3D 20:00
Avengers: Endgame (2019) T, 3D 20:30
Avengers: Infinity War (2018) T 17:00
Captain Marvel (2019) D 14:30 17:10
Dumbo (2019) D 17:40
Hellboy (2019) D 16:00 18:30
Hellboy (2019) T 21:00
Hledá se Yetti (2019) D 15:20 17:20
Jak vycvičit draka 3 (2019) D 16:00 18:40
Kouzelný park (2019) D 15:40
LOVEní (2019) 19:30 21:50
La Llorona: Prokletá žena (2019) T 14:50 16:50 20:50
Mrňouskové 2: Daleko od domova (2018) D 14:00 15:00 17:00
Psí veličenstvo (2019) D 14:00
Shazam! (2019) D 14:10 16:50
Teroristka (2019) 14:10 16:20 18:20
Trabantem tam a zase zpátky (2019) 19:00 21:30
Velké dobrodružství Čtyřlístku (2019) 14:10
Zelená kniha (2018) T 21:10
Řbitov zviřátek (2019) T 16:00 18:10 20:20
Ženy v běhu (2019) 14:50

Praha - Cinema City Nový Smíchov

tel. 255 742 021, Plzeňská 233/8, Praha mapa
pondělí 22.4.2019
After: Polibek (2019) T 13:10 15:30 17:50 20:10 22:20
Captain Marvel (2019) D 15:50 18:40
Captain Marvel (2019) T 21:20
Dumbo (2019) D 12:30 14:20 16:50 18:50
Hellboy (2019) D 12:50 15:20 18:00
Hellboy (2019) T 20:40
Hledá se Yetti (2019) D 13:00 15:10 17:30
LOVEní (2019) 16:10
La Llorona: Prokletá žena (2019) T 15:00 17:00 19:00 21:00
Mrňouskové 2: Daleko od domova (2018) D 12:40 14:50 17:00
Psí veličenstvo (2019) D 13:40
Shazam! (2019) D, 3D 13:20
Shazam! (2019) D 19:10
Shazam! (2019) T 19:40 21:50
Teroristka (2019) 14:10 16:30 18:40 20:50
Trabantem tam a zase zpátky (2019) 21:20
Velké dobrodružství Čtyřlístku (2019) 13:20
Zelená kniha (2018) T 19:20 22:00
Řbitov zviřátek (2019) T 15:00 17:20 19:40 21:50
Ženy v běhu (2019) 14:00 16:10 18:20 20:30 22:30
La Llorona: Prokletá … (2019) T 16:00 18:00 20:00 22:10
Shazam! (2019) D 13:10
úterý 23.4.2019
After: Polibek (2019) T 13:10 15:30 17:50 20:10 22:20
Captain Marvel (2019) D 15:50 18:40
Captain Marvel (2019) T 21:20
Dumbo (2019) D 12:30 14:20 16:50 18:50
Hellboy (2019) D 12:50 15:20 18:00
Hellboy (2019) T 20:40
Hledá se Yetti (2019) D 13:00 15:10 17:30
LOVEní (2019) 16:10
La Llorona: Prokletá žena (2019) T 15:00 17:00 19:00 21:00
Mrňouskové 2: Daleko od domova (2018) D 12:40 14:50 17:00
Psí veličenstvo (2019) D 13:40
Shazam! (2019) D, 3D 13:20
Shazam! (2019) D 19:10
Shazam! (2019) T 19:40 21:50
Teroristka (2019) 14:10 16:30 18:40 20:50
Trabantem tam a zase zpátky (2019) 21:20
Velké dobrodružství Čtyřlístku (2019) 13:20
Zelená kniha (2018) T 19:20 22:00
Řbitov zviřátek (2019) T 15:00 17:20 19:40 21:50
Ženy v běhu (2019) 14:00 16:10 18:20 20:30 22:30
La Llorona: Prokletá … (2019) T 16:00 18:00 20:00 22:10
Shazam! (2019) D 13:10
středa 24.4.2019
After: Polibek (2019) T 13:10 15:30 18:40
Avengers: Endgame (2019) T 17:00 18:00 19:00 20:00
20:20
Avengers: Endgame (2019) D 19:30
Avengers: Endgame (2019) D, 3D 20:30
Avengers: Endgame (2019) T, 3D 21:00
Avengers: Infinity War (2018) T 17:00 18:00
Dumbo (2019) D 12:30 14:20 16:50
Hellboy (2019) D 12:50 15:20
Hellboy (2019) T 19:20
Hledá se Yetti (2019) D 13:00 15:10 17:30
La Llorona: Prokletá žena (2019) T 15:00 17:00 18:30 20:40
Mrňouskové 2: Daleko od domova (2018) D 12:40 14:50 17:00
Psí veličenstvo (2019) D 13:40
Shazam! (2019) D, 3D 13:20
Shazam! (2019) T 19:40
Teroristka (2019) 14:10 16:30
Trabantem tam a zase zpátky (2019) 15:50
Velké dobrodružství Čtyřlístku (2019) 13:20
Zelená kniha (2018) T 22:20
Řbitov zviřátek (2019) T 15:00 17:20 21:50
Ženy v běhu (2019) 12:40 14:40 16:10 18:20
Avengers: Endgame (2019) D, 3D 19:00
Avengers: Endgame (2019) T, 3D 22:40
La Llorona: Prokletá … (2019) T 16:00
Shazam! (2019) D 13:10

Praha - Cinema City Slovanský dům

tel. 255 742 021, Na Příkopě 859/22, Praha mapa
pondělí 22.4.2019
After: Polibek (2019) T 12:00 14:20 16:40 19:00 21:20
Arctic: Ledové peklo (2018) T 20:10
Captain Marvel (2019) T 20:40
Co jsme komu zase udělali? (2019) D 16:50
Co jsme komu zase udělali? (2019) T 20:50
Dumbo (2019) D 12:00 14:40
Dumbo (2019) T 12:20 17:00
Hellboy (2019) D 14:00
Hellboy (2019) T 19:10 21:40
Hledá se Yetti (2019) D 12:50 15:00 17:10
Jak vycvičit draka 3 (2019) D 13:00 15:10
La Llorona: Prokletá žena (2019) T 13:30 15:40 17:50 20:00 22:10
Mrňouskové 2: Daleko od domova (2018) D 12:30 14:30 16:30 18:40
My (2019) T 22:20
Pašerák (2018) T 19:20 21:50
Shazam! (2019) D 12:10 14:50
Shazam! (2019) T 17:40 20:20
Teroristka (2019) 19:30
Trabantem tam a zase zpátky (2019) 12:50 15:30
Velké dobrodružství Čtyřlístku (2019) 12:10
Zelená kniha (2018) T 17:30
Zraněná srdce (2019) T 18:10 21:40
Řbitov zviřátek (2019) T 14:40 16:50 19:00 21:10
úterý 23.4.2019
After: Polibek (2019) T 12:00 14:20 16:40 19:00 21:20
Arctic: Ledové peklo (2018) T 20:10
Captain Marvel (2019) T 20:40
Co jsme komu zase udělali? (2019) D 16:50
Co jsme komu zase udělali? (2019) T 20:50
Dumbo (2019) D 12:00 14:40
Dumbo (2019) T 12:20 17:00
Hellboy (2019) D 14:00
Hellboy (2019) T 19:10 21:40
Hledá se Yetti (2019) D 12:50 15:00 17:10
Jak vycvičit draka 3 (2019) D 13:00 15:10
La Llorona: Prokletá žena (2019) T 13:30 15:40 17:50 20:00 22:10
Mrňouskové 2: Daleko od domova (2018) D 12:30 14:30 16:30 18:40
My (2019) T 22:20
Pašerák (2018) T 19:20 21:50
Shazam! (2019) D 12:10 14:50
Shazam! (2019) T 17:40 20:20
Teroristka (2019) 19:30
Trabantem tam a zase zpátky (2019) 12:50 15:30
Velké dobrodružství Čtyřlístku (2019) 12:10
Zelená kniha (2018) T 17:30
Zraněná srdce (2019) T 18:10 21:40
Řbitov zviřátek (2019) T 14:40 16:50 19:00 21:10
středa 24.4.2019
After: Polibek (2019) T 12:00 14:20 16:40 19:00 21:20
Avengers: Endgame (2019) T 16:30 19:00 20:45
Avengers: Endgame (2019) D 19:30
Avengers: Endgame (2019) T, 3D 20:00
Avengers: Endgame (2019) D, 3D 20:30
Avengers: Infinity War (2018) T 16:30
Dumbo (2019) T 12:15 17:40
Dumbo (2019) D 12:40 15:20
Hellboy (2019) D 14:00 16:40
Hellboy (2019) T 19:10 21:40
Hledá se Yetti (2019) D 12:20 14:20 17:20
Jak vycvičit draka 3 (2019) D 13:00 15:10
La Llorona: Prokletá žena (2019) T 12:50 15:00 17:00 20:10 22:10
Mrňouskové 2: Daleko od domova (2018) D 12:30 14:30 16:40
Shazam! (2019) D 12:00 14:40 17:20
Trabantem tam a zase zpátky (2019) 12:50 15:30
Velké dobrodružství Čtyřlístku (2019) 12:10
Řbitov zviřátek (2019) T 14:40 18:10 20:40

Praha - Cinema City Zličín

tel. 257 950 966, Řevnická 121/1, Praha mapa
pondělí 22.4.2019
After: Polibek (2019) T 16:00 18:30 20:50
Captain Marvel (2019) D 18:50
Captain Marvel (2019) T 21:30
Dumbo (2019) D 14:00 16:20
Hellboy (2019) D 19:50
Hellboy (2019) T 21:30
Hledá se Yetti (2019) D 14:10
14:50
17:00
Jak vycvičit draka 3 (2019) D 16:00
LOVEní (2019) 19:10
La Llorona: Prokletá žena (2019) T 15:30 17:30 19:40 21:40
Mrňouskové 2: Daleko od domova (2018) D 14:00 15:30 17:40
Shazam! (2019) D 16:00 18:40
Shazam! (2019) T 19:00
Teroristka (2019) 14:10 16:20 18:10 20:30 21:50
Trabantem tam a zase zpátky (2019) 14:20
Velké dobrodružství Čtyřlístku (2019) 14:20
Řbitov zviřátek (2019) T 16:50 19:00 21:20
Ženy v běhu (2019) 18:20 20:30 21:30
úterý 23.4.2019
After: Polibek (2019) T 16:00 18:30 20:50
Captain Marvel (2019) D 16:10 18:50
Captain Marvel (2019) T 21:30
Dumbo (2019) D 14:00 16:20
Hellboy (2019) D 19:50
Hellboy (2019) T 21:30
Hledá se Yetti (2019) D 14:10
14:50
17:00
Jak vycvičit draka 3 (2019) D 16:00
LOVEní (2019) 19:10
La Llorona: Prokletá žena (2019) T 15:30 17:30 19:40 21:40
Mrňouskové 2: Daleko od domova (2018) D 14:00 15:30 17:40
Shazam! (2019) D 16:00 18:40
Shazam! (2019) T 19:00
Teroristka (2019) 14:10 16:20 18:10 20:30 21:50
Trabantem tam a zase zpátky (2019) 14:20
Velké dobrodružství Čtyřlístku (2019) 14:20
Řbitov zviřátek (2019) T 16:50 19:00 21:20
Ženy v běhu (2019) 18:20 20:30 21:30
středa 24.4.2019
After: Polibek (2019) T 14:30 18:30 20:50
Avengers: Endgame (2019) T 19:00
19:20
Avengers: Endgame (2019) D 19:30
Avengers: Endgame (2019) T, 3D 20:00
Avengers: Endgame (2019) D, 3D 20:30
Captain Marvel (2019) D 16:10
Dumbo (2019) D 16:10
Hellboy (2019) D 16:50
Hellboy (2019) T 21:30
Hledá se Yetti (2019) D 14:10
14:50
17:00
Jak vycvičit draka 3 (2019) D 14:00
LOVEní (2019) 19:10
La Llorona: Prokletá žena (2019) T 15:30 17:30 18:30 21:40
Mrňouskové 2: Daleko od domova (2018) D 14:20 15:20 17:20
Shazam! (2019) D 16:00
Shazam! (2019) T 19:00
Teroristka (2019) 14:10 16:20
Trabantem tam a zase zpátky (2019) 14:20 16:25
Velké dobrodružství Čtyřlístku (2019) 14:20
Řbitov zviřátek (2019) T 18:50 21:00

Praha - Crepes & Coffee

tel. 777 123 737, Střelničná 1680/8, Praha 8 - Kobylisy mapa
úterý 23.4.2019
Avengers: Infinity War (2018) 09:30 19:30
neděle 28.4.2019
Coco (2017) 10:00
úterý 30.4.2019
Rudá volavka (2018) 09:30 19:30

Praha - Divadlo Horní Počernice

tel. 281 920 326, Votuzská 379/11, Praha mapa
pondělí 22.4.2019
Čertí brko (2018) 15:00
čtvrtek 25.4.2019
Znovu ve hře (2018) 19:30
pondělí 6.5.2019
Bohemian Rhapsody (2018) 19:30

Praha - Dlabačov

tel. 233 102 991, Bělohorská 125/24, Praha mapa
pondělí 22.4.2019
Bohemian Rhapsody (2018) 16:00
Básník, který málem zabil Hitlera (2015) 18:30
Janička (2017) 21:00
úterý 23.4.2019
Trabantem tam a zase zpátky (2019) 18:30
Zelená kniha (2018) 21:00
pátek 26.4.2019
Avengers: Endgame (2019) 20:30
Muž, který zabil Dona Quijota (2018) 16:00
Ostrým nožom (2019) 18:30
sobota 27.4.2019
Avengers: Endgame (2019) 18:30
Cesta do pravěku (1955) 16:00
Mrňouskové 2: Daleko od domova (2018) 14:00
Ostrým nožom (2019) 21:00
neděle 28.4.2019
Avengers: Endgame (2019) 20:30
Cesta do pravěku (1955) 16:00
Mia a bílý lev (2018) 18:30
pondělí 29.4.2019
Dej mi své jméno (2017) 18:30
Zelená kniha (2018) 21:00
Ženy v běhu (2019) 16:00
úterý 30.4.2019
Avengers: Endgame (2019) 20:30
Ostrým nožom (2019) 18:30

Praha - Evald

tel. 221 105 225, Národní 60/28, Praha mapa
pondělí 22.4.2019
Co jsme komu zase udělali? (2019) 16:30
Hastrman (2018) 18:30
Trabantem tam a zase zpátky (2019) 20:30
Ženy v běhu (2019) 14:30
úterý 23.4.2019
Kafarnaum (2018) 21:00
Teroristka (2019) 19:00
Toman (2018) 14:00
Ženy v běhu (2019) 17:00
středa 24.4.2019
Balón (2018) 16:00
Léto s gentlemanem (2019) 14:00
Skleněný pokoj (2019) 18:30
Zraněná srdce (2019) 20:30
čtvrtek 25.4.2019
Nikdy neodvracej zrak (2018) 19:00
Žena na válečné stezce (2018) 16:30
Ženy v běhu (2019) 14:30
pátek 26.4.2019
Skleněný pokoj (2019) 14:00
Teroristka (2019) 18:30
Trabantem tam a zase zpátky (2019) 20:30
Ženy v běhu (2019) 16:30
sobota 27.4.2019
Cesta do pravěku (1955) 14:00
Co jsme komu zase udělali? (2019) 16:00
Nikdy neodvracej zrak (2018) 20:00
Teroristka (2019) 18:00
neděle 28.4.2019
Cesta do pravěku (1955) 14:30
Co jsme komu zase udělali? (2019) 16:30
Humorista (2019) 20:30
Teroristka (2019) 18:30
pondělí 29.4.2019
Bohemian Rhapsody (2018) 14:00
Modlitba (2018) 20:30
Ostrým nožom (2019) 18:30
Teroristka (2019) 16:30
úterý 30.4.2019
Co jsme komu zase udělali? (2019) 14:00
Humorista (2019) 20:30
Trabantem tam a zase zpátky (2019) 18:00
Ženy v běhu (2019) 16:00
středa 1.5.2019
Léto s gentlemanem (2019) 14:00
Nikdy neodvracej zrak (2018) 19:00
Teroristka (2019) 16:30

Praha - Francouzský institut

tel. 221 401 011, Štěpánská 644/35, Praha mapa
úterý 23.4.2019
Láhev v moři (2011) 16:00
Pan profesor Foucault (2017) 11:00
Zjevení (2018) 18:30
středa 24.4.2019
Všichni to vědí (2018) 18:30
čtvrtek 25.4.2019
Yves Saint Laurent (2014) 20:30
pátek 26.4.2019
Do boje (2018) 21:00
Marie, královna skotská (2018) 18:30
sobota 27.4.2019
Arctic: Ledové peklo (2018) 18:30
Bohemian Rhapsody (2018) 20:30
Maestro (2014) 16:00
Pohádky noci (2011) 11:00
Rabínův kocour (2011) 14:00
úterý 30.4.2019
Dědicové (2014) 11:00
Nechte holky hrát! (2018) 16:00
Utop se, nebo plav (2018) 18:30

Praha - Hoffmanův dvůr

Vinořské nám. 34, Praha mapa
úterý 23.4.2019
Kafarnaum (2018) 20:00
úterý 7.5.2019
Sedm písní pro dlouhý život (2015) 20:00

Praha - Imax

tel. 255 742 021, 255 742 022, Vinohradská 1612/149, Praha mapa
pondělí 22.4.2019
La Llorona: Prokletá žena (2019) T 13:40 15:50 18:00 20:10 22:20
úterý 23.4.2019
La Llorona: Prokletá žena (2019) T 13:40 15:50 18:00 20:10 22:20
středa 24.4.2019
Avengers: Endgame (2019) T, 3D 22:30
02:10
La Llorona: Prokletá žena (2019) T 14:10 16:10

Praha - KC Nová Beseda Klánovice

tel. 604 288 076, Slavětínská 120, Praha mapa
úterý 23.4.2019
Skleněný pokoj (2019) 20:00
středa 24.4.2019
Teroristka (2019) 20:00
pátek 26.4.2019
Avengers: Endgame (2019) 19:00
neděle 28.4.2019
Mrňouskové 2: Daleko od domova (2018) 16:00
pondělí 29.4.2019
Trabantem tam a zase zpátky (2019) 20:00

Praha - KC Zahrada

tel. 271 910 246, Malenická 1784/4, Praha mapa
pondělí 29.4.2019
Já, Maria Callas (2017) 19:00

Praha - Kasárna Karlín

tel. 732749477, Prvního pluku 20/2, Praha mapa
pondělí 22.4.2019
„Je mi jedno, že se zapíšeme do … (2018) 20:00
čtvrtek 25.4.2019
Dobrý život sokola Bendy (2018) 20:00
pátek 26.4.2019
High Life (2018) 20:30
sobota 27.4.2019
Mirai, dívka z budoucnosti (2018) 15:00

Praha - Kino Lucerna - Praha

tel. 224 216 972, Vodičkova 704/36, Praha mapa
pondělí 22.4.2019
Arctic: Ledové peklo (2018) 20:15
Skleněný pokoj (2019) 20:00
Teroristka (2019) 18:00
Velké dobrodružství Čtyřlístku (2019) 13:45
Westwood: Punk, Icon, Activist (2018) 15:30
Zraněná srdce (2019) 13:30
Zrodila se hvězda (2018) 17:30
Ženy v běhu (2019) 16:00
úterý 23.4.2019
Arctic: Ledové peklo (2018) 18:15
Skleněný pokoj (2019) 16:00
Teroristka (2019) 18:45
Zraněná srdce (2019) 20:15
Ženy v běhu (2019) 16:15
středa 24.4.2019
Arctic: Ledové peklo (2018) 18:45
Já, Maria Callas (2017) 13:30
Skleněný pokoj (2019) 16:15
Teroristka (2019) 20:30
Zraněná srdce (2019) 20:45
Řbitov zviřátek (2019) 18:30
Ženy v běhu (2019) 16:30
čtvrtek 25.4.2019
Cesta vede do Tibetu (1954) 17:30 19:00
Ostrým nožom (2019) 20:30
Skleněný pokoj (2019) 20:00
Teroristka (2019) 18:00
Ženy v běhu (2019) 16:00
pátek 26.4.2019
Arctic: Ledové peklo (2018) 14:30
Nikdy neodvracej zrak (2018) 19:00
Ostrým nožom (2019) 17:00
Skleněný pokoj (2019) 20:00
Teroristka (2019) 13:30 18:00
Ženy v běhu (2019) 16:00
sobota 27.4.2019
Mrňouskové 2: Daleko od domova (2018) 13:00
Nikdy neodvracej zrak (2018) 19:00
Ostrým nožom (2019) 17:00
Skleněný pokoj (2019) 20:00
Teroristka (2019) 18:00
Westwood: Punk, Icon, Activist (2018) 15:00
Zrodila se hvězda (2018) 13:15
Ženy v běhu (2019) 16:00
neděle 28.4.2019
Mrňouskové 2: Daleko od domova (2018) 13:00
Nikdy neodvracej zrak (2018) 19:00
Ostrým nožom (2019) 17:00
Skleněný pokoj (2019) 20:00
Teroristka (2019) 18:00
Westwood: Punk, Icon, Activist (2018) 15:00
Ženy v běhu (2019) 16:00
pondělí 29.4.2019
Nikdy neodvracej zrak (2018) 19:00
Ostrým nožom (2019) 17:00
Teroristka (2019) 18:30
Zrodila se hvězda (2018) 14:15
Ženy v běhu (2019) 13:30 16:30
úterý 30.4.2019
Nikdy neodvracej zrak (2018) 19:00
Ostrým nožom (2019) 17:00
Skleněný pokoj (2019) 20:00
Teroristka (2019) 18:00
Ženy v běhu (2019) 16:00
středa 1.5.2019
Skleněný pokoj (2019) 18:30
Teroristka (2019) 15:00
Trabantem tam a zase zpátky (2019) 19:45
Velké dobrodružství Čtyřlístku (2019) 13:00
Zelená kniha (2018) 16:00
Zrodila se hvězda (2018) 17:00
Ženy v běhu (2019) 14:00

Praha - Kino Pilotů

tel. 720 030 151, Donská 168/19, Praha 10 mapa
pondělí 22.4.2019
Bohemian Rhapsody (2018) 19:00
Deadpool 2 (2018) 21:30
Hledá se Yetti (2019) 16:30
Modlitba (2018) 19:15
Naprostí cizinci (2016) 18:45
Pátrání po Sugar Manovi (2012) 16:15
Teroristka (2019) 14:30
Trabantem tam a zase zpátky (2019) 21:15
Čertí brko (2018) 15:00
Čtverec (2017) 21:00
úterý 23.4.2019
Avengers: Infinity War (2018) 20:30
Kapela (2018) 19:00
Monetovy lekníny - magie vody a … (2018) 17:15
Na střeše (2019) 10:30
Studená válka (2018) 19:15
Teroristka (2019) 19:45
Tři billboardy kousek za Ebbingem (2017) 21:15
Všichni to vědí (2018) 21:30
Žena na válečné stezce (2018) 17:40
středa 24.4.2019
Avengers: Endgame (2019) 19:05 22:00
Hledá se Yetti (2019) 16:30
Pěkně blbě (2017) 21:30
Utøya, 22. července (2018) 19:00
Věrní nevěrní (2018) 22:15
čtvrtek 25.4.2019
Avengers: Endgame (2019) 11:00 20:00
Bufo Alvarius (2017) 16:15
Ida (2013) 19:00
Ostrým nožom (2019) 22:00
Sibiřský deník (2016) 21:00
Věrní nevěrní (2018) 16:30
Westwood: Punk, Icon, Activist (2018) 18:00
Zelená kniha (2018) 10:30
pátek 26.4.2019
Amy (2015) 17:00
Avengers: Endgame (2019) 17:30 21:00
Mia a bílý lev (2018) 15:30
Nikdy neodvracej zrak (2018) 15:00
Pátrání po Sugar Manovi (2012) 21:30
Zelená kniha (2018) 22:00
Ztratili jsme Stalina (2017) 19:30
sobota 27.4.2019
Avengers: Endgame (2019) 21:00
Dumbo (2019) 10:00
Dálkové ovládání (2013) 20:30
High Life (2018) 22:20
Hledá se Yetti (2019) 10:15 16:15
Kouzelný park (2019) 14:30
Modlitba (2018) 12:00
Oklamaný (2017) 17:30
Pašerák (2018) 14:00
S láskou Vincent (2017) 19:30
Skleněný pokoj (2019) 12:20
Studená válka (2018) 21:30
Trollové (2016) 10:30
Zelená kniha (2018) 16:30
Žena na válečné stezce (2018) 19:00
neděle 28.4.2019
Avengers: Endgame (2019) 17:00 20:30
Cesta do pravěku (1955) 15:10
Climax (2018) 18:00
Gauguin (2017) 16:00
Hledá se Yetti (2019) 13:15
Hotel Transylvánie 3: Příšerózní … (2018) 10:30
Jak vycvičit draka 3 (2019) 11:00
Jaroslav Kučera Zblízka (2019) 13:40
King Skate (2018) 12:00
Komorná (2016) 20:00
Mia a bílý lev (2018) 10:00
Ostrým nožom (2019) 19:10
Teroristka (2019) 15:00
Trabantem tam a zase zpátky (2019) 16:50
Zelená kniha (2018) 21:00
pondělí 29.4.2019
Avengers: Endgame (2019) 20:30
Bohemian Rhapsody (2018) 16:00
High Life (2018) 21:00
Hledá se Yetti (2019) 15:45
Pěkně blbě (2017) 18:45
Tři billboardy kousek za Ebbingem (2017) 21:15
Utøya, 22. července (2018) 16:45
Žena na válečné stezce (2018) 18:30
úterý 30.4.2019
Avengers: Endgame (2019) 20:30
Bohemian Rhapsody (2018) 10:30
Bufo Alvarius (2017) 17:45
Humorista (2019) 16:30
Mustang (2015) 19:30
Nikdy neodvracej zrak (2018) 20:45
Teroristka (2019) 18:50
Tina a Vore (2018) 21:15
Věrní nevěrní (2018) 17:20
Westwood: Punk, Icon, Activist (2018) 18:50
středa 1.5.2019
Avengers: Endgame (2019) 20:30
Cukrář (2017) 21:15
Dumbo (2019) 16:40
Hledá se Yetti (2019) 14:55
Jak vycvičit draka 3 (2019) 14:45
Naprostí cizinci (2016) 17:15
S láskou Vincent (2017) 19:15
Skleněný pokoj (2019) 16:45
Věrní nevěrní (2018) 18:45
Zelená kniha (2018) 19:00
Zrodila se hvězda (2018) 21:30

Praha - Kino Radotín

tel. 257 910 322, Na Výšince 875/4, Praha mapa
úterý 23.4.2019
Arctic: Ledové peklo (2018) 17:30
Modlitba (2018) 20:00
středa 24.4.2019
Westwood: Punk, Icon, Activist (2018) 17:30
čtvrtek 25.4.2019
Avengers: Endgame (2019) 3D 17:00
Monetovy lekníny - magie vody a … (2018) 20:00
pátek 26.4.2019
Nikdy neodvracej zrak (2018) 19:00
Velké dobrodružství Čtyřlístku (2019) 17:30
sobota 27.4.2019
Avengers: Endgame (2019) 20:00
Mia a bílý lev (2018) 17:30
Mrňouskové 2: Daleko od domova (2018) 15:30
úterý 30.4.2019
Tísňové volání (2018) 20:00
Utop se, nebo plav (2018) 17:30

Praha - Kino Účko

tel. 725 936 914, K sokolovně 201/8, Praha mapa
čtvrtek 25.4.2019
Trabantem tam a zase zpátky (2019) 19:30
pátek 26.4.2019
Hledá se Yetti (2019) 17:00
sobota 27.4.2019
Hellboy (2019) 17:00
Mrňouskové 2: Daleko od domova (2018) 14:30

Praha - Kinoloď

tel. 608 542 825, Přístavní, Praha 7 - Holešovice mapa
pondělí 22.4.2019
After: Polibek (2019) 18:00
Manželské etudy: Nová generace (2019) 20:30
úterý 23.4.2019
Arctic: Ledové peklo (2018) 18:00
Trabantem tam a zase zpátky (2019) 20:30
středa 24.4.2019
Cesta na Měsíc (studentský film) (2018) 20:30
Modrá četa (studentský film) (2018) 20:30
Mrňouskové 2: Daleko od domova (2018) 16:00
čtvrtek 25.4.2019
Ostrým nožom (2019) 20:30
Teroristka (2019) 18:00
sobota 27.4.2019
Cesta do pravěku (1955) 18:00
King Skate (2018) 20:30
Mia a bílý lev (2018) 13:00
Teroristka (2019) 15:00
neděle 28.4.2019
Ostrým nožom (2019) 21:00
pondělí 29.4.2019
Humorista (2019) 18:00
Ostrým nožom (2019) 20:30
úterý 30.4.2019
Cesta do pravěku (1955) 20:30

Praha - Komunitní centrum Husitská

tel. 222 221 644, Husitská 114/74, Praha mapa
úterý 23.4.2019
Píseň moře (2014) 15:00
pátek 26.4.2019
Je s námi konec? (2016) 18:00
úterý 30.4.2019
Cesta do pravěku (1955) 15:00

Praha - Komunitní centrum Kampa

tel. 608 444 654, U Sovových mlýnů 3, Praha mapa
úterý 30.4.2019
Všechno bude (2018) 20:00

Praha - Mat

tel. 224 915 765, Karlovo nám. 285/19, Praha mapa
pondělí 22.4.2019
Ježíš (1979) 18:15
Teroristka (2019) 14:15
Zachránit Leningrad (2019) 20:30
Ženy v běhu (2019) 16:15
úterý 23.4.2019
Jaroslav Kučera Zblízka (2019) 16:15
Trabantem tam a zase zpátky (2019) 17:45
Zraněná srdce (2019) 14:00
středa 24.4.2019
Co jsme komu zase udělali? (2019) 16:30
Teroristka (2019) 18:30
Všichni to vědí (2018) 20:30
čtvrtek 25.4.2019
Humorista (2019) 18:00
Nikdy neodvracej zrak (2018) 20:00
Skleněný pokoj (2019) 16:00
pátek 26.4.2019
Arctic: Ledové peklo (2018) 14:00
Ostrým nožom (2019) 20:30
Teroristka (2019) 16:00
Zelená kniha (2018) 18:00
sobota 27.4.2019
Avengers: Endgame (2019) 20:30
Děti kapitána Granta (1936) 14:30
Teroristka (2019) 18:30
Ženy v běhu (2019) 16:30
neděle 28.4.2019
Cesta na Měsíc (1902) 16:00
Mrňouskové 2: Daleko od domova (2018) 14:15
Nikdy neodvracej zrak (2018) 19:30
Ostrým nožom (2019) 17:45
pondělí 29.4.2019
High Life (2018) 20:30
Skleněný pokoj (2019) 16:30
Teroristka (2019) 18:30
úterý 30.4.2019
Bohemian Rhapsody (2018) 20:30
Nikdy neodvracej zrak (2018) 17:00
Zelená kniha (2018) 14:00
středa 1.5.2019
Humorista (2019) 20:30
Mia a bílý lev (2018) 14:15
Ostrým nožom (2019) 16:15
Zelená kniha (2018) 18:00

Praha - Modřanský biograf

tel. 245 008 034, U Kina 44/1, Praha mapa
pondělí 22.4.2019
Hellboy (2019) 20:00
LOVEní (2019) 09:30
Teroristka (2019) 17:30
úterý 23.4.2019
Skleněný pokoj (2019) 17:30
Teroristka (2019) 20:00
středa 24.4.2019
Léto s gentlemanem (2019) 17:15
čtvrtek 25.4.2019
Avengers: Endgame (2019) 3D 20:00
Mrňouskové 2: Daleko od domova (2018) 15:00
Shazam! (2019) 17:30
Ženy v běhu (2019) 09:30
pátek 26.4.2019
Avengers: Endgame (2019) 20:00
Hledá se Yetti (2019) 15:00
Teroristka (2019) 17:30
sobota 27.4.2019
Avengers: Endgame (2019) 20:00
Dumbo (2019) 10:00
Mrňouskové 2: Daleko od domova (2018) 15:00
Velké dobrodružství Čtyřlístku (2019) 13:00
neděle 28.4.2019
Avengers: Endgame (2019) 17:30
Dumbo (2019) 15:00
Hledá se Yetti (2019) 13:00
Teroristka (2019) 20:00
Velké dobrodružství Čtyřlístku (2019) 10:00
pondělí 29.4.2019
Skleněný pokoj (2019) 09:30
09:30
Teroristka (2019) 20:00
Ženy v běhu (2019) 17:30
úterý 30.4.2019
Avengers: Endgame (2019) 3D 17:30
Hellboy (2019) 20:00
středa 1.5.2019
Avengers: Endgame (2019) 17:00

Praha - Městská knihovna

tel. 222 113 555, Mariánské nám. 98/1, Praha mapa
úterý 23.4.2019
Bohemian Rhapsody (2018) 16:00
Všichni to vědí (2018) 19:00
sobota 27.4.2019
Avengers: Endgame (2019) 18:00
Kouzelný park (2019) 15:00
pondělí 29.4.2019
Do boje (2018) 19:00
úterý 30.4.2019
Monetovy lekníny - magie vody a … (2018) 17:00
Zraněná srdce (2019) 19:00

Praha - PidiKino

tel. 733 766 807, Tusarova 791/31, 170 00 Praha 7 - Holešovice mapa
sobota 27.4.2019
Climax (2018) 19:00

Praha - Ponrepo

tel. 224 233 281, 778 522 708, Bartolomějská 291/11, Praha mapa
úterý 23.4.2019
Rodná zem (1953) 18:00
„Je mi jedno, že se zapíšeme do … (2018) 20:00
středa 24.4.2019
Karel a jeho Vary (1964) 18:00
Utrpení Panny orleánské (1928) 20:30
čtvrtek 25.4.2019
Barva granátového jablka (1969) 20:30
pátek 26.4.2019
Zlomek sekundy (1992) 21:00
sobota 27.4.2019
Divotvorný hrnec (1968) 17:00
Gott mit uns (1970) 20:30
neděle 28.4.2019
Anděl na horách (1955) 18:00
Píseň moře (2014) 15:00
Svatba v korálovém moři (1944) 15:00
pondělí 29.4.2019
Vozka smrti (1921) 20:30
Země věčného cyklónu (1928) 20:30
úterý 30.4.2019
High Life (2018) 20:30
Inspektor a noc (1963) 18:00

Praha - Premiere Cinemas Praha Hostivař

tel. 728 682 909, Švehlova 1391/32, Praha mapa
pondělí 22.4.2019
Hellboy (2019) D 15:50 19:30
Hledá se Yetti (2019) D 15:40 17:20
Jak vycvičit draka 3 (2019) D 15:30
La Llorona: Prokletá žena (2019) T 19:20 20:20 21:20
Mrňouskové 2: Daleko od domova (2018) D 14:20
Shazam! (2019) D 17:55 20:35
Teroristka (2019) 14:20 16:25 18:30 20:40
Trabantem tam a zase zpátky (2019) 16:20 18:40
Velké dobrodružství Čtyřlístku (2019) 15:30
Řbitov zviřátek (2019) T 17:50 20:00 21:00
Ženy v běhu (2019) 14:00 18:20
Shazam! (2019) D 14:00
Shazam! (2019) T 16:40
úterý 23.4.2019
Hellboy (2019) D 15:50 19:30
Hledá se Yetti (2019) D 15:40 17:20
Jak vycvičit draka 3 (2019) D 15:30
La Llorona: Prokletá žena (2019) T 19:20 20:20 21:20
Mrňouskové 2: Daleko od domova (2018) D 14:20
Shazam! (2019) D 17:55 20:35
Teroristka (2019) 14:20 16:25 18:30 20:40
Trabantem tam a zase zpátky (2019) 16:20 18:40
Velké dobrodružství Čtyřlístku (2019) 15:30
Řbitov zviřátek (2019) T 17:50 20:00 21:00
Ženy v běhu (2019) 14:00 18:20
Shazam! (2019) D 14:00
Shazam! (2019) T 16:40
středa 24.4.2019
Avengers: Endgame (2019) T 19:00
Shazam! (2019) D 15:55
Avengers: Endgame (2019) D, 3D 19:20
Avengers: Endgame (2019) D 19:40 20:20
Avengers: Endgame (2019) T 20:00
Hellboy (2019) D 15:50
Hledá se Yetti (2019) D 15:40 17:20
Jak vycvičit draka 3 (2019) D 15:30
La Llorona: Prokletá žena (2019) T 20:20
Mrňouskové 2: Daleko od domova (2018) D 14:20
Shazam! (2019) D 20:35
Teroristka (2019) 14:20 16:25 18:30
Trabantem tam a zase zpátky (2019) 16:20
Velké dobrodružství Čtyřlístku (2019) 15:30
Řbitov zviřátek (2019) T 17:50
Ženy v běhu (2019) 14:00 18:20
čtvrtek 25.4.2019
Avengers: Endgame (2019) D 14:30 15:20 17:30 19:00
Avengers: Endgame (2019) D, 3D 17:00
Avengers: Endgame (2019) T 18:00 20:30
Hellboy (2019) D 21:30
Hledá se Yetti (2019) D 15:10
La Llorona: Prokletá žena (2019) T 21:00
Mia a bílý lev (2018) D 15:20
Mrňouskové 2: Daleko od domova (2018) D 14:00
Nikdy neodvracej zrak (2018) T 20:40
Teroristka (2019) 18:30
Trabantem tam a zase zpátky (2019) 16:00
Řbitov zviřátek (2019) T 19:20 21:25
Ženy v běhu (2019) 17:20
Avengers: Endgame (2019) T 16:10 19:45
pátek 26.4.2019
Avengers: Endgame (2019) D 14:30 15:20 17:30 19:00
Avengers: Endgame (2019) D, 3D 17:00
Avengers: Endgame (2019) T 18:00 20:30
Hellboy (2019) D 21:30
Hledá se Yetti (2019) D 15:10
La Llorona: Prokletá žena (2019) T 21:00
Mia a bílý lev (2018) D 15:20
Mrňouskové 2: Daleko od domova (2018) D 14:00
Nikdy neodvracej zrak (2018) T 20:40
Teroristka (2019) 18:30
Trabantem tam a zase zpátky (2019) 16:00
Řbitov zviřátek (2019) T 19:20 21:25
Ženy v běhu (2019) 17:20
Avengers: Endgame (2019) T 16:10 19:45
sobota 27.4.2019
Avengers: Endgame (2019) D, 3D 10:00 13:30 17:00
Avengers: Endgame (2019) D 11:00
11:50
14:30 15:20 17:30 19:00
Avengers: Endgame (2019) T 18:00 20:30
Hellboy (2019) D 21:30
Hledá se Yetti (2019) D 10:40 15:10
Jak vycvičit draka 3 (2019) D 11:10 12:50
La Llorona: Prokletá žena (2019) T 21:00
Mia a bílý lev (2018) D 11:50 15:20
Mrňouskové 2: Daleko od domova (2018) D 10:00 14:00
Nikdy neodvracej zrak (2018) T 20:40
Shazam! (2019) D 15:55
Teroristka (2019) 18:30
Velké dobrodružství Čtyřlístku (2019) 10:00 13:30
Řbitov zviřátek (2019) T 19:20 21:25
Ženy v běhu (2019) 17:20
Avengers: Endgame (2019) T 12:40 16:10 19:45
Shazam! (2019) D 10:05
neděle 28.4.2019
Avengers: Endgame (2019) D, 3D 10:00 13:30 17:00
Avengers: Endgame (2019) D 11:00
11:50
14:30 15:20 17:30 19:00
Avengers: Endgame (2019) T 18:00 20:30
Hellboy (2019) D 21:30
Hledá se Yetti (2019) D 11:50
Jak vycvičit draka 3 (2019) D 11:10
La Llorona: Prokletá žena (2019) T 21:00
Mia a bílý lev (2018) D 15:20
Mrňouskové 2: Daleko od domova (2018) D 10:00 14:00
Nikdy neodvracej zrak (2018) T 20:40
Shazam! (2019) D 15:55
Teroristka (2019) 18:30
Velké dobrodružství Čtyřlístku (2019) 10:00 13:30
Řbitov zviřátek (2019) T 21:25
Avengers: Endgame (2019) T 12:40 16:10 19:45
Shazam! (2019) D 10:05
pondělí 29.4.2019
Avengers: Endgame (2019) D 14:30 15:20 17:30 19:00
Avengers: Endgame (2019) D, 3D 17:00
Avengers: Endgame (2019) T 18:00 20:30
Hellboy (2019) D 21:30
Hledá se Yetti (2019) D 15:10
La Llorona: Prokletá žena (2019) T 21:00
Mia a bílý lev (2018) D 15:20
Mrňouskové 2: Daleko od domova (2018) D 14:00
Nikdy neodvracej zrak (2018) T 20:40
Teroristka (2019) 18:30
Trabantem tam a zase zpátky (2019) 16:00
Řbitov zviřátek (2019) T 19:20 21:25
Ženy v běhu (2019) 17:20
Avengers: Endgame (2019) T 16:10 19:45
úterý 30.4.2019
Avengers: Endgame (2019) D 14:30 15:20 17:30 19:00
Avengers: Endgame (2019) D, 3D 17:00
Avengers: Endgame (2019) T 18:00 20:30
Hellboy (2019) D 21:30
Hledá se Yetti (2019) D 15:10
La Llorona: Prokletá žena (2019) T 21:00
Mia a bílý lev (2018) D 15:20
Mrňouskové 2: Daleko od domova (2018) D 14:00
Nikdy neodvracej zrak (2018) T 20:40
Teroristka (2019) 18:30
Trabantem tam a zase zpátky (2019) 16:00
Řbitov zviřátek (2019) T 19:20 21:25
Ženy v běhu (2019) 17:20
Avengers: Endgame (2019) T 16:10 19:45
středa 1.5.2019
Avengers: Endgame (2019) D, 3D 10:00 13:30 17:00
Avengers: Endgame (2019) D 11:00
11:50
14:30 15:20 17:30 19:00
Avengers: Endgame (2019) T 18:00 20:30
Hellboy (2019) D 21:30
Hledá se Yetti (2019) D 10:40 15:10
Jak vycvičit draka 3 (2019) D 11:10 12:50
La Llorona: Prokletá žena (2019) T 21:00
Mia a bílý lev (2018) D 11:50 15:20
Mrňouskové 2: Daleko od domova (2018) D 10:00 14:00
Nikdy neodvracej zrak (2018) T 20:40
Shazam! (2019) D 15:55
Teroristka (2019) 18:30
Velké dobrodružství Čtyřlístku (2019) 10:00 13:30
Řbitov zviřátek (2019) T 19:20 21:25
Ženy v běhu (2019) 17:20
Avengers: Endgame (2019) T 12:40 16:10 19:45
Shazam! (2019) D 10:05

Praha - Světozor

tel. 224 946 824, Vodičkova 791/41, Praha mapa
pondělí 22.4.2019
Favoritka (2018) 18:15
Monetovy lekníny - magie vody a … (2018) 18:30
Putování se sobíkem (2018) 16:00
Skleněný pokoj (2019) 16:15
Teroristka (2019) 15:45
Trabantem tam a zase zpátky (2019) 13:30 18:00
Všichni to vědí (2018) 20:45
Westwood: Punk, Icon, Activist (2018) 20:45
Zelená kniha (2018) 13:15 20:30
Zraněná srdce (2019) 13:00
úterý 23.4.2019
Arctic: Ledové peklo (2018) 16:00
Favoritka (2018) 18:15
Humorista (2019) 20:30
Modlitba (2018) 20:45
Monetovy lekníny - magie vody a … (2018) 18:30
Skleněný pokoj (2019) 16:15
Teroristka (2019) 15:45
Trabantem tam a zase zpátky (2019) 13:30 18:00
Všichni to vědí (2018) 20:45
Zelená kniha (2018) 13:15
Šťastný Lazzaro (2018) 13:00
středa 24.4.2019
Arctic: Ledové peklo (2018) 16:00
Favoritka (2018) 18:15
Manželské etudy: Nová generace (2019) 13:00
Monetovy lekníny - magie vody a … (2018) 18:30
Skleněný pokoj (2019) 16:15
Teroristka (2019) 15:45
Trabantem tam a zase zpátky (2019) 13:30 18:00
Všichni to vědí (2018) 20:45
Zelená kniha (2018) 13:15 20:30
Šťastný Lazzaro (2018) 20:45
čtvrtek 25.4.2019
High Life (2018) 20:45
Humorista (2019) 13:15 18:15
Manželské etudy: Nová generace (2019) 18:30
Monetovy lekníny - magie vody a … (2018) 16:15
Nikdy neodvracej zrak (2018) 20:00
První člověk (2018) 13:15
Skleněný pokoj (2019) 15:45
Trabantem tam a zase zpátky (2019) 15:30 20:30
Westwood: Punk, Icon, Activist (2018) 18:00
Zelená kniha (2018) 13:00
pátek 26.4.2019
High Life (2018) 20:45
Humorista (2019) 13:15 18:15
Manželské etudy: Nová generace (2019) 18:30
Monetovy lekníny - magie vody a … (2018) 16:15
Nikdy neodvracej zrak (2018) 20:00
První člověk (2018) 13:15
Skleněný pokoj (2019) 15:45
Teroristka (2019) 13:00
Trabantem tam a zase zpátky (2019) 15:30
Westwood: Punk, Icon, Activist (2018) 18:00
Zelená kniha (2018) 20:30
sobota 27.4.2019
Arctic: Ledové peklo (2018) 20:45
Cesta do pravěku (1955) 11:30
Hledá se Yetti (2019) 13:45
Humorista (2019) 20:45
Manželské etudy: Nová generace (2019) 16:00
Mirai, dívka z budoucnosti (2018) 14:45
Monetovy lekníny - magie vody a … (2018) 14:00
Nikdy neodvracej zrak (2018) 17:00
Roma (2018) 18:00
Skleněný pokoj (2019) 11:15
Teroristka (2019) 16:00
Trabantem tam a zase zpátky (2019) 18:15
Všichni to vědí (2018) 11:45
Zelená kniha (2018) 20:30
neděle 28.4.2019
Arctic: Ledové peklo (2018) 20:45
Cesta do pravěku (1955) 11:30
Hledá se Yetti (2019) 13:45
Humorista (2019) 20:45
Manželské etudy: Nová generace (2019) 16:00
Mirai, dívka z budoucnosti (2018) 14:45
Monetovy lekníny - magie vody a … (2018) 14:00
Nikdy neodvracej zrak (2018) 17:00
Roma (2018) 18:00
Skleněný pokoj (2019) 11:15
Teroristka (2019) 16:00
Trabantem tam a zase zpátky (2019) 18:15
Všichni to vědí (2018) 11:45
Zelená kniha (2018) 20:30
pondělí 29.4.2019
Favoritka (2018) 14:00
High Life (2018) 20:45
Humorista (2019) 13:15
Manželské etudy: Nová generace (2019) 16:00
Mirai, dívka z budoucnosti (2018) 18:00
Skleněný pokoj (2019) 15:30
Teroristka (2019) 16:30
Trabantem tam a zase zpátky (2019) 18:15
Všichni to vědí (2018) 20:15
Zelená kniha (2018) 13:00 20:30
úterý 30.4.2019
Favoritka (2018) 14:00
Humorista (2019) 13:15 20:30
Manželské etudy: Nová generace (2019) 16:00
Mirai, dívka z budoucnosti (2018) 18:00
Monetovy lekníny - magie vody a … (2018) 18:15
Nikdy neodvracej zrak (2018) 20:15
Skleněný pokoj (2019) 15:30
Teroristka (2019) 16:30
Trabantem tam a zase zpátky (2019) 20:45
Věrní nevěrní (2018) 18:45
Všichni to vědí (2018) 13:00
středa 1.5.2019
Arctic: Ledové peklo (2018) 18:15
Cesta do pravěku (1955) 16:30
Hledá se Yetti (2019) 14:00
Humorista (2019) 13:15
Manželské etudy: Nová generace (2019) 16:00
Mirai, dívka z budoucnosti (2018) 18:00
Nikdy neodvracej zrak (2018) 20:15
Skleněný pokoj (2019) 15:30
Trabantem tam a zase zpátky (2019) 13:00
Věrní nevěrní (2018) 18:45
Všichni to vědí (2018) 20:30
Šťastný Lazzaro (2018) 20:45
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace