Kino - Program
Dnes nejžhavější v kinech
Praha
- CineStar Praha - Anděl
- CineStar Praha - Černý Most
- Bio Oko
- Cinema City Flora
- Cinema City Chodov
- Cinema City Letňany
- Cinema City Nový Smíchov
- Cinema City Slovanský dům
- Cinema City Zličín
- Divadlo Horní Počernice
- Divadlo Za plotem
- Dlabačov
- Edison Filmhub
- Kasárna Karlín
- KC Beseda Klánovice
- KC Zahrada
- Kino Aero
- Kino Atlas
- Kino Balt
- Kino Kavalírka
- Kino Lucerna
- Kino MAT
- Kino Pilotů
- Kino Ponrepo
- Kino Radotín
- Kino Světozor
- Kino 35
- Komorní kino Evald
- Městská knihovna v Praze - Petřiny
- Městská knihovna v Praze - Ústřední knihovna
- Modřanský biograf
- Premiere Cinemas Praha Hostivař
- Přítomnost Boutique Cinema
- Rest.art
Praha - CineStar Praha - Anděl
čtvrtek 18.04.2024
přidat do oblíbených
Jeden život |
T | 12:50 | 17:10 | ||||||||||
Nezlomní |
T | 15:00 | 19:15 | 21:20 | |||||||||
Abigail |
T | 17:00 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 19:00 | |||||||||||
Občanská válka |
T | 20:00 | |||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
16:15 | ||||||||||||
Abigail |
T | 14:10 | 16:30 | 18:50 | 21:10 | ||||||||
Domácí příšerky |
D | 13:40 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 12:00 | 18:40 | ||||||||||
Duna: Část druhá |
D | 12:50 | 16:10 | 19:30 | |||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 16:15 | 18:50 | 21:15 | |||||||||
Gump - jsme dvojka |
12:10 | 15:20 | 17:20 | 19:20 | |||||||||
Jak zachránit draka |
D | 12:20 | 14:30 | 16:40 | |||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 13:10 | 15:30 | 18:00 | 20:30 | ||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
T | 13:50 | 17:45 | 20:10 | |||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 15:40 | |||||||||||
Občanská válka |
T | 12:10 | 14:30 | 16:50 | 19:10 | 21:30 | |||||||
První znamení: Přichází satan! |
T | 21:20 | |||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
13:00 | 15:00 | 17:00 | 19:00 | 21:00 | ||||||||
Sladký život |
20:20 | ||||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
12:30 | 14:30 | 16:30 | 18:30 | |||||||||
Duna: Část druhá |
T | 13:20 | 16:40 | 20:00 |
pátek 19.04.2024
Jeden život |
T | 12:50 | 17:10 | ||||||||||
Nezlomní |
T | 15:00 | 19:15 | 21:20 | |||||||||
Abigail |
T | 17:00 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 19:00 | |||||||||||
Občanská válka |
T | 20:00 | |||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
16:15 | ||||||||||||
Abigail |
T | 14:10 | 16:30 | 18:50 | 21:10 | ||||||||
Domácí příšerky |
D | 13:40 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 12:00 | 18:40 | ||||||||||
Duna: Část druhá |
D | 12:50 | 16:10 | 19:30 | |||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 16:15 | 18:50 | 21:15 | |||||||||
Gump - jsme dvojka |
12:10 | 15:20 | 17:20 | 19:20 | |||||||||
Jak zachránit draka |
D | 12:20 | 14:30 | 16:40 | |||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 13:10 | 15:30 | 18:00 | 20:30 | ||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
T | 13:50 | 17:45 | 20:10 | |||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 15:40 | |||||||||||
Občanská válka |
T | 12:10 | 14:30 | 16:50 | 19:10 | 21:30 | |||||||
První znamení: Přichází satan! |
T | 21:20 | |||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
13:00 | 15:00 | 17:00 | 19:00 | 21:00 | ||||||||
Sladký život |
20:20 | ||||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
12:30 | 14:30 | 16:30 | 18:30 | |||||||||
Duna: Část druhá |
T | 13:20 | 16:40 | 20:00 |
sobota 20.04.2024
Jeden život |
T | 12:50 | 17:10 | ||||||||||
Nezlomní |
T | 10:40 | 15:00 | 19:15 | 21:20 | ||||||||
Abigail |
T | 17:00 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 19:00 | |||||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 13:00 | |||||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
T | 14:00 | |||||||||||
Občanská válka |
T | 20:00 | |||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
16:00 | ||||||||||||
Abigail |
T | 14:10 | 16:30 | 18:50 | 21:10 | ||||||||
Domácí příšerky |
D | 12:30 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
D | 12:50 | 16:10 | 19:30 | |||||||||
Duna: Část druhá |
T | 14:50 | |||||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 12:30 | 18:50 | 21:15 | |||||||||
Gump - jsme dvojka |
10:0011:20 | 13:20 | 15:20 | 17:20 | 19:20 | ||||||||
Jak zachránit draka |
D | 10:10 | 12:20 | 14:40 | 16:40 | ||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
T | 10:00 | 18:50 | 21:15 | |||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 10:50 | 13:10 | 15:30 | 18:00 | 20:30 | |||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 10:20 | 14:30 | 16:50 | |||||||||
Občanská válka |
T | 10:40 | 12:10 | 14:30 | 16:50 | 19:10 | 21:30 | ||||||
První znamení: Přichází satan! |
T | 10:20 | 21:20 | ||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
10:10 | 13:00 | 15:00 | 17:00 | 19:00 | 21:00 | |||||||
Sladký život |
12:00 | 20:20 | |||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
10:30 | 12:30 | 14:30 | 16:30 | 18:30 | ||||||||
Duna: Část druhá |
T | 10:00 | 13:20 | 16:40 | 20:00 |
neděle 21.04.2024
Jeden život |
T | 12:50 | 17:10 | ||||||||||
Nezlomní |
T | 10:40 | 15:00 | 19:15 | 21:20 | ||||||||
Abigail |
T | 17:00 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 19:00 | |||||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 13:00 | |||||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
T | 14:00 | |||||||||||
Občanská válka |
T | 20:00 | |||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
16:00 | ||||||||||||
Abigail |
T | 14:10 | 16:30 | 18:50 | 21:10 | ||||||||
Domácí příšerky |
D | 12:30 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
D | 10:30 | 12:50 | 16:10 | 19:30 | ||||||||
Duna: Část druhá |
T | 18:40 | |||||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 16:15 | 18:50 | 21:15 | |||||||||
Gump - jsme dvojka |
10:0011:20 | 13:20 | 15:20 | 17:20 | 19:20 | ||||||||
Jak zachránit draka |
D | 10:10 | 12:20 | 14:40 | 16:40 | ||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 10:50 | 13:10 | 15:30 | 18:00 | 20:30 | |||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
T | 13:50 | 18:50 | 21:15 | |||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 10:20 | 14:30 | 16:50 | |||||||||
Občanská válka |
T | 10:40 | 12:10 | 14:30 | 16:50 | 19:10 | 21:30 | ||||||
První znamení: Přichází satan! |
T | 10:20 | 21:20 | ||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
10:10 | 13:00 | 15:00 | 17:00 | 19:00 | 21:00 | |||||||
Sladký život |
12:00 | 20:20 | |||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
10:30 | 12:30 | 14:30 | 16:30 | 18:30 | ||||||||
Duna: Část druhá |
T | 10:00 | 13:20 | 16:40 | 20:00 |
pondělí 22.04.2024
Jeden život |
T | 12:50 | 17:10 | ||||||||||
Nezlomní |
T | 15:00 | 19:15 | 21:20 | |||||||||
Abigail |
T | 17:00 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 19:00 | |||||||||||
Občanská válka |
T | 20:00 | |||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
16:15 | ||||||||||||
Abigail |
T | 14:10 | 16:30 | 18:50 | 21:10 | ||||||||
Domácí příšerky |
D | 13:40 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 12:00 | 18:40 | ||||||||||
Duna: Část druhá |
D | 12:50 | 16:10 | 19:30 | |||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 16:15 | 18:50 | 21:15 | |||||||||
Gump - jsme dvojka |
12:10 | 15:20 | 17:20 | 19:20 | |||||||||
Jak zachránit draka |
D | 12:20 | 14:30 | 16:40 | |||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 13:10 | 15:30 | 18:00 | 20:30 | ||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
T | 13:50 | 17:45 | 20:10 | |||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 15:40 | |||||||||||
Občanská válka |
T | 12:10 | 14:30 | 16:50 | 19:10 | 21:30 | |||||||
První znamení: Přichází satan! |
T | 21:20 | |||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
13:00 | 15:00 | 17:00 | 19:00 | 21:00 | ||||||||
Sladký život |
20:20 | ||||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
12:30 | 14:30 | 16:30 | 18:30 | |||||||||
Duna: Část druhá |
T | 13:20 | 16:40 | 20:00 |
úterý 23.04.2024
Jeden život |
T | 12:50 | 17:10 | ||||||||||
Nezlomní |
T | 15:00 | 19:15 | 21:20 | |||||||||
Abigail |
T | 17:00 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 19:00 | |||||||||||
Občanská válka |
T | 20:00 | |||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
16:15 | ||||||||||||
Abigail |
T | 14:10 | 16:30 | 18:50 | 21:10 | ||||||||
Domácí příšerky |
D | 13:40 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 12:00 | 18:40 | ||||||||||
Duna: Část druhá |
D | 12:50 | 16:10 | 19:30 | |||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 16:15 | 18:50 | 21:15 | |||||||||
Gump - jsme dvojka |
12:10 | 15:20 | 17:20 | 19:20 | |||||||||
Jak zachránit draka |
D | 12:20 | 14:30 | 16:40 | |||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 13:10 | 15:30 | 18:00 | 20:30 | ||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
T | 13:50 | 17:45 | 20:10 | |||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 15:40 | |||||||||||
Občanská válka |
T | 12:10 | 14:30 | 16:50 | 19:10 | 21:30 | |||||||
První znamení: Přichází satan! |
T | 21:20 | |||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
13:00 | 15:00 | 17:00 | 19:00 | 21:00 | ||||||||
Sladký život |
20:20 | ||||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
12:30 | 14:30 | 16:30 | 18:30 | |||||||||
Duna: Část druhá |
T | 13:20 | 16:40 | 20:00 |
středa 24.04.2024
Jeden život |
T | 12:50 | 17:10 | ||||||||||
Nezlomní |
T | 15:00 | 19:15 | 21:20 | |||||||||
Abigail |
T | 17:00 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 19:00 | |||||||||||
Občanská válka |
T | 20:00 | |||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
16:15 | ||||||||||||
Abigail |
T | 14:10 | 16:30 | 18:50 | 21:10 | ||||||||
Domácí příšerky |
D | 13:40 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 12:00 | 18:40 | ||||||||||
Duna: Část druhá |
D | 12:50 | 16:10 | 19:30 | |||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 16:15 | 18:50 | 21:15 | |||||||||
Gump - jsme dvojka |
12:10 | 15:20 | 17:20 | 19:20 | |||||||||
Jak zachránit draka |
D | 12:20 | 14:30 | 16:40 | |||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 13:10 | 15:30 | 18:00 | 20:30 | ||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
T | 13:50 | 17:45 | 20:10 | |||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 15:40 | |||||||||||
Občanská válka |
T | 12:10 | 14:30 | 16:50 | 19:10 | 21:30 | |||||||
První znamení: Přichází satan! |
T | 21:20 | |||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
13:00 | 15:00 | 17:00 | 19:00 | 21:00 | ||||||||
Sladký život |
20:20 | ||||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
12:30 | 14:30 | 16:30 | 18:30 | |||||||||
Duna: Část druhá |
T | 13:20 | 16:40 | 20:00 |
Praha - CineStar Praha - Černý Most
čtvrtek 18.04.2024
přidat do oblíbených
Abigail |
T | 14:10 | 18:30 | 20:50 | |||||||||
Duna: Část druhá |
D | 17:20 | 19:00 | ||||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 13:15 | 20:40 | ||||||||||
Gump - jsme dvojka |
16:30 | 18:40 | |||||||||||
Jak zachránit draka |
D | 13:50 | 14:40 | 16:50 | |||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 14:40 | 17:10 | 19:40 | |||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 13:00 | 15:10 | ||||||||||
Nezlomní |
T | 16:00 | 20:50 | ||||||||||
Občanská válka |
T | 13:10 | 15:30 | 17:50 | 20:10 | ||||||||
Prázdniny s Broučkem |
13:00 | 15:00 | 17:00 | 19:00 | 21:00 | ||||||||
Sladký život |
15:40 | 18:00 | 20:20 | ||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 13:30 | 20:00 | ||||||||||
Harry Potter a vězeň z Azkabanu |
T | 17:00 |
pátek 19.04.2024
Abigail |
T | 14:10 | 18:30 | 20:50 | |||||||||
Duna: Část druhá |
D | 19:00 | |||||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 13:15 | 20:40 | ||||||||||
Gump - jsme dvojka |
16:30 | 18:40 | |||||||||||
Jak zachránit draka |
D | 13:50 | 14:40 | 16:50 | |||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 14:40 | 17:10 | 19:40 | |||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 13:00 | 15:10 | ||||||||||
Nezlomní |
T | 16:00 | |||||||||||
Občanská válka |
T | 13:10 | 15:30 | 17:50 | 20:10 | ||||||||
Prázdniny s Broučkem |
13:00 | 15:00 | 17:00 | 19:00 | 21:00 | ||||||||
Sladký život |
15:40 | 18:00 | 20:20 | ||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 13:30 | 20:00 | ||||||||||
Harry Potter a vězeň z Azkabanu |
T | 17:00 |
sobota 20.04.2024
Abigail |
T | 14:10 | 18:30 | 20:50 | |||||||||
Domácí příšerky |
D | 10:10 | 12:10 | ||||||||||
Duna: Část druhá |
D | 17:20 | 19:10 | ||||||||||
Ella a černý jaguár |
D | 11:00 | |||||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 13:15 | 20:40 | ||||||||||
Gump - jsme dvojka |
16:30 | 18:40 | |||||||||||
Jak zachránit draka |
D | 10:30 | 12:40 | 13:50 | 14:50 | 17:00 | |||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 12:20 | 14:40 | 17:10 | 19:40 | ||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 10:50 | 13:00 | 15:10 | |||||||||
Nezlomní |
T | 16:00 | |||||||||||
Občanská válka |
T | 13:10 | 15:30 | 17:50 | 20:10 | ||||||||
První znamení: Přichází satan! |
T | 20:40 | |||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
10:50 | 12:50 | 14:50 | 16:50 | 18:50 | 21:00 | |||||||
Ptáci stěhováci |
D | 11:10 | |||||||||||
Sladký život |
15:40 | 18:00 | 20:20 | ||||||||||
Wonka |
D | 11:20 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 13:30 | 20:00 | ||||||||||
Harry Potter a vězeň z Azkabanu |
T | 17:00 | |||||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 11:00 |
neděle 21.04.2024
Abigail |
T | 14:10 | 18:30 | 20:50 | |||||||||
Domácí příšerky |
D | 10:10 | 12:10 | ||||||||||
Duna: Část druhá |
D | 17:20 | 19:10 | ||||||||||
Ella a černý jaguár |
D | 11:00 | |||||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 13:15 | 20:40 | ||||||||||
Gump - jsme dvojka |
16:30 | 18:40 | |||||||||||
Jak zachránit draka |
D | 10:30 | 12:40 | 13:50 | 14:50 | 17:00 | |||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 12:20 | 14:40 | 17:10 | 19:40 | ||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 10:50 | 13:00 | 15:10 | |||||||||
Nezlomní |
T | 16:00 | |||||||||||
Občanská válka |
T | 13:10 | 15:30 | 17:50 | 20:10 | ||||||||
První znamení: Přichází satan! |
T | 20:40 | |||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
10:50 | 12:50 | 14:50 | 16:50 | 18:50 | 21:00 | |||||||
Ptáci stěhováci |
D | 11:10 | |||||||||||
Sladký život |
15:40 | 18:00 | 20:20 | ||||||||||
Wonka |
D | 11:20 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 13:30 | 20:00 | ||||||||||
Harry Potter a vězeň z Azkabanu |
T | 17:00 | |||||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 11:00 |
pondělí 22.04.2024
Abigail |
T | 14:10 | 18:30 | 20:40 | |||||||||
Duna: Část druhá |
D | 18:50 | |||||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 13:15 | 17:20 | 19:50 | |||||||||
Gump - jsme dvojka |
16:30 | 18:40 | |||||||||||
Jak zachránit draka |
D | 13:50 | 14:30 | 16:40 | |||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 14:40 | 17:10 | 19:40 | |||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 13:00 | 15:10 | ||||||||||
Nezlomní |
T | 16:00 | 20:50 | ||||||||||
Občanská válka |
T | 13:10 | 15:30 | 17:50 | 20:10 | ||||||||
Prázdniny s Broučkem |
13:00 | 15:00 | 17:00 | 19:00 | 21:00 | ||||||||
Sladký život |
15:40 | 18:00 | 20:20 | ||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 13:00 | 16:30 | 20:00 |
úterý 23.04.2024
Abigail |
T | 14:10 | 18:30 | 20:40 | |||||||||
Duna: Část druhá |
D | 18:50 | |||||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 13:15 | 17:20 | 19:50 | |||||||||
Gump - jsme dvojka |
16:30 | 18:40 | |||||||||||
Jak zachránit draka |
D | 13:50 | 14:30 | 16:40 | |||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 14:40 | 17:10 | 19:40 | |||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 13:00 | 15:10 | ||||||||||
Nezlomní |
T | 16:00 | 20:50 | ||||||||||
Občanská válka |
T | 13:10 | 15:30 | 17:50 | 20:10 | ||||||||
Prázdniny s Broučkem |
13:00 | 15:00 | 17:00 | 19:00 | 21:00 | ||||||||
Sladký život |
15:40 | 18:00 | 20:20 | ||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 13:00 | 16:30 | 20:00 |
středa 24.04.2024
Abigail |
T | 14:10 | 18:30 | 20:40 | |||||||||
Duna: Část druhá |
D | 18:50 | |||||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 13:15 | 17:20 | 19:50 | |||||||||
Gump - jsme dvojka |
16:30 | 18:40 | |||||||||||
Jak zachránit draka |
D | 13:50 | 14:30 | 16:40 | |||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 14:40 | 17:10 | 19:40 | |||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 13:00 | 15:10 | ||||||||||
Nezlomní |
T | 16:00 | 20:50 | ||||||||||
Občanská válka |
T | 13:10 | 15:30 | 17:50 | 20:10 | ||||||||
Prázdniny s Broučkem |
13:00 | 15:00 | 17:00 | 19:00 | 21:00 | ||||||||
Sladký život |
15:40 | 18:00 | 20:20 | ||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 13:00 | 16:30 | 20:00 |
čtvrtek 25.04.2024
Harry Potter a Ohnivý pohár |
T | 17:00 |
pátek 26.04.2024
Harry Potter a Ohnivý pohár |
T | 17:00 |
sobota 27.04.2024
Harry Potter a Ohnivý pohár |
T | 17:00 |
neděle 28.04.2024
Harry Potter a Ohnivý pohár |
T | 17:00 |
Praha - Bio Oko
čtvrtek 18.04.2024
přidat do oblíbených
Přišla v noci |
15:00 | ||||||||||||
Ten, co slaví každý den |
19:00 | 20:30 |
pátek 19.04.2024
Občanská válka |
T | 20:30 | |||||||||||
Stovky bobrů |
T | 18:00 |
sobota 20.04.2024
Cesta do fantazie |
D | 14:40 | |||||||||||
Club Zero |
T | 20:40 | |||||||||||
Dokonalé dny |
T | 12:00 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 17:20 | |||||||||||
Titina, psí polárnice |
D | 10:00 |
neděle 21.04.2024
Dokonalé dny |
T | 17:30 | |||||||||||
Doručovací služba čarodějky Kiki |
D | 10:00 | |||||||||||
Husa |
15:00 | ||||||||||||
Malý Cousteau |
15:00 | ||||||||||||
Papežův zákon |
T | 12:15 | |||||||||||
Rybitví |
15:00 | ||||||||||||
Stovky bobrů |
T | 20:10 | |||||||||||
Tůňka |
15:00 |
pondělí 22.04.2024
Sucho |
15:00 |
úterý 23.04.2024
Daaaaaalí! |
T | 18:00 | |||||||||||
Dokonalé dny |
T | 10:00 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 13:00 |
středa 24.04.2024
Rivalové |
T | 20:00 | |||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
18:00 |
čtvrtek 25.04.2024
Kos v ostružiní |
T | 20:30 | |||||||||||
Útěk z Utopie |
T | 15:00 |
pátek 26.04.2024
Spy x Family Code: White |
T | 18:00 |
pondělí 29.04.2024
Panenky na útěku |
T | 15:00 |
úterý 30.04.2024
Benedetta |
T | 20:30 | |||||||||||
Dokonalé dny |
T | 13:00 |
středa 01.05.2024
Doručovací služba čarodějky Kiki |
D | 14:45 | |||||||||||
Kaskadér |
T | 17:10 | |||||||||||
Kvík |
D | 10:00 | |||||||||||
Priscilla |
T | 19:50 | |||||||||||
Rivalové |
T | 11:50 |
Praha - Cinema City Flora
čtvrtek 18.04.2024
přidat do oblíbených
Abigail |
T | 16:50 | 19:20 | 21:50 | |||||||||
Domácí příšerky |
D | 14:00 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
D | 15:20 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 18:40 | |||||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 19:15 | 21:40 | ||||||||||
Gump - jsme dvojka |
14:15 | 16:15 | |||||||||||
Jak zachránit draka |
D | 14:40 | 16:50 | 19:00 | |||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 14:20 | |||||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
T | 18:20 | 20:50 | ||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 14:20 | 16:30 | ||||||||||
Neposkvrněná |
T | 22:00 | |||||||||||
Nezlomní |
T | 18:40 | 21:00 | ||||||||||
Občanská válka |
T | 15:50 | 18:10 | 20:30 | |||||||||
První znamení: Přichází satan! |
T | 21:10 | |||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
15:40 | 17:40 | 19:40 | 21:40 | |||||||||
Sladký život |
15:00 | ||||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
17:15 | ||||||||||||
Občanská válka |
T | 12:30 | 14:50 | 17:10 | 19:30 | 21:50 |
pátek 19.04.2024
Abigail |
T | 16:50 | 19:20 | 21:50 | |||||||||
Domácí příšerky |
D | 14:00 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
D | 15:20 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 18:40 | |||||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 19:15 | 21:40 | ||||||||||
Gump - jsme dvojka |
14:15 | 16:15 | |||||||||||
Jak zachránit draka |
D | 14:40 | 16:50 | 19:00 | |||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 14:20 | |||||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
T | 18:20 | 20:50 | ||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 14:20 | 16:30 | ||||||||||
Neposkvrněná |
T | 22:00 | |||||||||||
Nezlomní |
T | 18:40 | 21:00 | ||||||||||
Občanská válka |
T | 15:50 | 18:10 | 20:30 | |||||||||
První znamení: Přichází satan! |
T | 21:10 | |||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
15:40 | 17:40 | 19:40 | 21:40 | |||||||||
Sladký život |
15:00 | ||||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
17:15 | ||||||||||||
Občanská válka |
T | 12:30 | 14:50 | 17:10 | 19:30 | 21:50 |
sobota 20.04.2024
Abigail |
T | 14:20 | 16:50 | 19:20 | 21:50 | ||||||||
Domácí příšerky |
D | 11:00 | 13:00 | ||||||||||
Duna: Část druhá |
D | 12:00 | 15:20 | ||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 18:40 | |||||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 19:15 | 21:40 | ||||||||||
Gump - jsme dvojka |
10:15 | 12:15 | 14:15 | 16:15 | |||||||||
Jak zachránit draka |
D | 10:20 | 12:30 | 14:40 | 16:50 | 19:00 | |||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 10:50 | 13:20 | ||||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
T | 18:20 | 20:50 | ||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 10:00 | 12:10 | 14:20 | 16:30 | ||||||||
Neposkvrněná |
T | 22:00 | |||||||||||
Nezlomní |
T | 18:40 | 21:00 | ||||||||||
Občanská válka |
T | 15:50 | 18:10 | 20:30 | |||||||||
První znamení: Přichází satan! |
T | 21:10 | |||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
10:0011:40 | 13:40 | 15:40 | 17:40 | 19:40 | 21:40 | |||||||
Sladký život |
12:00 | 15:00 | |||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
10:00 | 17:15 | |||||||||||
Občanská válka |
T | 10:10 | 12:30 | 14:50 | 17:10 | 19:30 | 21:50 |
neděle 21.04.2024
Abigail |
T | 14:20 | 16:50 | 19:20 | 21:50 | ||||||||
Domácí příšerky |
D | 11:00 | 13:00 | ||||||||||
Duna: Část druhá |
D | 12:00 | 15:20 | ||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 18:40 | |||||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 19:15 | 21:40 | ||||||||||
Gump - jsme dvojka |
10:15 | 12:15 | 14:15 | 16:15 | |||||||||
Jak zachránit draka |
D | 10:20 | 12:30 | 14:40 | 16:50 | 19:00 | |||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 10:50 | 13:20 | ||||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
T | 18:20 | 20:50 | ||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 10:00 | 12:10 | 14:20 | 16:30 | ||||||||
Neposkvrněná |
T | 22:00 | |||||||||||
Nezlomní |
T | 18:40 | 21:00 | ||||||||||
Občanská válka |
T | 15:50 | 18:10 | 20:30 | |||||||||
První znamení: Přichází satan! |
T | 21:10 | |||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
10:0011:40 | 13:40 | 15:40 | 17:40 | 19:40 | 21:40 | |||||||
Sladký život |
12:00 | 15:00 | |||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
10:00 | 17:15 | |||||||||||
Občanská válka |
T | 10:10 | 12:30 | 14:50 | 17:10 | 19:30 | 21:50 |
pondělí 22.04.2024
Abigail |
T | 16:50 | 19:20 | 21:50 | |||||||||
Domácí příšerky |
D | 13:50 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
D | 15:20 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 18:40 | |||||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 19:15 | 21:40 | ||||||||||
Gump - jsme dvojka |
14:15 | 16:15 | |||||||||||
Jak zachránit draka |
D | 14:40 | 16:50 | 19:00 | |||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 14:20 | |||||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
T | 18:20 | 20:50 | ||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 14:20 | 16:30 | ||||||||||
Neposkvrněná |
T | 22:00 | |||||||||||
Nezlomní |
T | 18:40 | 21:00 | ||||||||||
Občanská válka |
T | 15:50 | 18:10 | 20:30 | |||||||||
První znamení: Přichází satan! |
T | 21:10 | |||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
15:40 | 17:40 | 19:40 | 21:40 | |||||||||
Sladký život |
15:00 | ||||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
17:15 | ||||||||||||
Občanská válka |
T | 12:30 | 14:50 | 17:10 | 19:30 | 21:50 |
úterý 23.04.2024
Abigail |
T | 16:50 | 19:20 | 21:50 | |||||||||
Domácí příšerky |
D | 14:00 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
D | 15:20 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 18:40 | |||||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 19:15 | 21:40 | ||||||||||
Gump - jsme dvojka |
14:15 | 16:15 | |||||||||||
Jak zachránit draka |
D | 14:40 | 16:50 | 19:00 | |||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 14:20 | |||||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
T | 18:20 | 20:50 | ||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 14:20 | 16:30 | ||||||||||
Neposkvrněná |
T | 22:00 | |||||||||||
Nezlomní |
T | 18:40 | 21:00 | ||||||||||
Občanská válka |
T | 15:50 | 18:10 | 20:30 | |||||||||
První znamení: Přichází satan! |
T | 21:10 | |||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
15:40 | 17:40 | 19:40 | 21:40 | |||||||||
Sladký život |
15:00 | ||||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
17:15 | ||||||||||||
Občanská válka |
T | 12:30 | 14:50 | 17:10 | 19:30 | 21:50 |
středa 24.04.2024
Abigail |
T | 16:50 | 19:20 | 21:50 | |||||||||
Boy Kills World |
T | 20:50 | |||||||||||
Domácí příšerky |
D | 14:00 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
D | 15:20 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 18:40 | |||||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 19:15 | 21:40 | ||||||||||
Gump - jsme dvojka |
14:15 | 16:15 | |||||||||||
Jak zachránit draka |
D | 14:40 | 16:50 | 19:00 | |||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 14:20 | |||||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
T | 18:20 | |||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 14:20 | 16:30 | ||||||||||
Neposkvrněná |
T | 22:00 | |||||||||||
Nezlomní |
T | 18:40 | 21:00 | ||||||||||
Občanská válka |
T | 15:50 | 18:10 | 20:30 | |||||||||
První znamení: Přichází satan! |
T | 21:10 | |||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
15:40 | 17:40 | 19:40 | 21:40 | |||||||||
Sladký život |
15:00 | ||||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
17:15 | ||||||||||||
Občanská válka |
T | 12:30 | 14:50 | 17:10 | 19:30 | 21:50 |
čtvrtek 25.04.2024
Spy x Family Code: White |
T | 18:00 |
pátek 26.04.2024
Spy x Family Code: White |
T | 18:00 |
sobota 27.04.2024
Spy x Family Code: White |
T | 18:00 |
pondělí 20.05.2024
Z makové hůrky |
T | 17:30 |
Praha - Cinema City Chodov
čtvrtek 18.04.2024
přidat do oblíbených
pátek 19.04.2024
Abigail |
T | 13:10 | 15:40 | 18:10 | 20:40 | ||||||||
Daaaaaalí! |
T | 16:30 | 20:00 | ||||||||||
Domácí příšerky |
D | 13:00 | 15:00 | ||||||||||
Duna: Část druhá |
D | 14:10 | |||||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 12:50 | 15:20 | 17:50 | |||||||||
Gump - jsme dvojka |
12:00 | 14:00 | 16:00 | 18:00 | |||||||||
Hlasy mrtvých |
T | 21:50 | |||||||||||
Jak zachránit draka |
D | 12:20 | 14:30 | 16:40 | 18:50 | ||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 13:00 | 15:30 | ||||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
T | 18:00 | 20:30 | ||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 12:10 | 13:10 | 14:20 | 15:20 | 17:30 | 19:40 | ||||||
Kung Fu Panda 4 |
13:50 | ||||||||||||
Manželé Stodolovi |
21:40 | ||||||||||||
Nezlomní |
T | 17:00 | 19:20 | ||||||||||
Občanská válka |
T | 12:20 | 14:40 | 17:00 | 19:20 | 21:40 | |||||||
Opičí muž |
T | 18:30 | 21:00 | ||||||||||
Papežův zákon |
T | 21:00 | |||||||||||
Protivný sprostý holky |
T | 16:00 | |||||||||||
První znamení: Přichází satan! |
T | 21:45 | |||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
12:00 | 14:00 | 16:00 | 18:0018:40 | 20:0020:40 | 22:00 | |||||||
Sladký život |
12:45 | 15:00 | 17:15 | 19:30 | |||||||||
Smršť |
20:15 | ||||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
12:45 | 16:40 | |||||||||||
Ten, co slaví každý den |
18:20 | 21:50 | |||||||||||
Varshangalkku Shesham |
T | 20:00 | |||||||||||
Volání Antarktidy |
D | 12:10 | 14:45 | ||||||||||
Abigail |
T | 14:40 | 17:10 | 19:40 | 22:10 | ||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 12:10 | |||||||||||
Abigail |
T | 18:30 | 21:00 | ||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 20:00 | |||||||||||
Jak zachránit draka |
D | 17:10 | |||||||||||
Občanská válka |
T | 17:40 | 19:30 | 21:50 | |||||||||
Duna: Část druhá |
T | 17:30 | 20:50 |
sobota 20.04.2024
Abigail |
T | 13:10 | 15:40 | 18:10 | 20:40 | ||||||||
Daaaaaalí! |
T | 16:30 | 20:00 | ||||||||||
Domácí příšerky |
D | 11:00 | 13:00 | 15:00 | |||||||||
Duna: Část druhá |
D | 10:50 | 14:10 | ||||||||||
Ella a černý jaguár |
D | 10:30 | |||||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 10:20 | 12:50 | 15:20 | 17:50 | ||||||||
Gump - jsme dvojka |
10:00 | 12:00 | 14:00 | 16:00 | 18:00 | ||||||||
Hlasy mrtvých |
T | 21:50 | |||||||||||
Jak zachránit draka |
D | 10:10 | 12:20 | 14:30 | 16:40 | 18:50 | |||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 10:30 | 13:00 | 15:30 | |||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
T | 18:00 | 20:30 | ||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 11:00 | 12:10 | 13:10 | 14:20 | 15:20 | 17:30 | 19:40 | |||||
Kung Fu Panda 4 |
11:40 | 13:50 | |||||||||||
Manželé Stodolovi |
21:40 | ||||||||||||
Nezlomní |
T | 10:50 | 17:00 | 19:20 | |||||||||
Občanská válka |
T | 10:00 | 12:20 | 14:40 | 17:00 | 19:20 | 21:40 | ||||||
Opičí muž |
T | 18:30 | 21:00 | ||||||||||
Papežův zákon |
T | 21:00 | |||||||||||
Protivný sprostý holky |
T | 16:00 | |||||||||||
První znamení: Přichází satan! |
T | 21:45 | |||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
10:00 | 12:00 | 14:00 | 16:00 | 18:0018:40 | 20:0020:40 | 22:00 | ||||||
Sladký život |
12:45 | 15:00 | 17:15 | 19:30 | |||||||||
Smršť |
20:15 | ||||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
12:45 | 16:40 | |||||||||||
Ten, co slaví každý den |
18:20 | 21:50 | |||||||||||
Varshangalkku Shesham |
T | 20:00 | |||||||||||
Volání Antarktidy |
D | 10:50 | 14:45 | ||||||||||
Abigail |
T | 14:40 | 17:10 | 19:40 | 22:10 | ||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 12:10 | |||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 10:00 | |||||||||||
Abigail |
T | 18:30 | 21:00 | ||||||||||
Duna: Část druhá |
D | 16:40 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 20:00 | |||||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 16:00 | |||||||||||
Gump - jsme dvojka |
14:00 | ||||||||||||
Jak zachránit draka |
D | 15:00 | |||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 14:30 | |||||||||||
Občanská válka |
T | 17:10 | 19:30 | 21:50 | |||||||||
Duna: Část druhá |
T | 17:30 | 20:50 |
neděle 21.04.2024
Abigail |
T | 13:10 | 15:40 | 18:10 | 20:40 | ||||||||
Daaaaaalí! |
T | 16:30 | 20:00 | ||||||||||
Domácí příšerky |
D | 11:00 | 13:00 | 15:00 | |||||||||
Duna: Část druhá |
D | 10:50 | 14:10 | ||||||||||
Ella a černý jaguár |
D | 10:30 | |||||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 10:20 | 12:50 | 15:20 | 17:50 | ||||||||
Gump - jsme dvojka |
10:00 | 12:00 | 14:00 | 16:00 | 18:00 | ||||||||
Hlasy mrtvých |
T | 21:50 | |||||||||||
Jak zachránit draka |
D | 10:10 | 12:20 | 14:30 | 16:40 | 18:50 | |||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 10:30 | 13:00 | 15:30 | |||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
T | 18:00 | 20:30 | ||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 11:00 | 12:10 | 13:10 | 14:20 | 15:20 | 17:30 | 19:40 | |||||
Kung Fu Panda 4 |
11:40 | 13:50 | |||||||||||
Manželé Stodolovi |
21:40 | ||||||||||||
Nezlomní |
T | 10:50 | 17:00 | 19:20 | |||||||||
Občanská válka |
T | 10:00 | 12:20 | 14:40 | 17:00 | 19:20 | 21:40 | ||||||
Opičí muž |
T | 18:30 | 21:00 | ||||||||||
Papežův zákon |
T | 21:00 | |||||||||||
Protivný sprostý holky |
T | 16:00 | |||||||||||
První znamení: Přichází satan! |
T | 21:45 | |||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
10:00 | 12:00 | 14:00 | 16:00 | 18:0018:40 | 20:0020:40 | 22:00 | ||||||
Sladký život |
12:45 | 15:00 | 17:15 | 19:30 | |||||||||
Smršť |
20:15 | ||||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
12:45 | 16:40 | |||||||||||
Ten, co slaví každý den |
18:20 | 21:50 | |||||||||||
Varshangalkku Shesham |
T | 20:00 | |||||||||||
Volání Antarktidy |
D | 10:50 | 14:45 | ||||||||||
Abigail |
T | 14:40 | 17:10 | 19:40 | 22:10 | ||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 12:10 | |||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 10:00 | |||||||||||
Abigail |
T | 18:30 | 21:00 | ||||||||||
Duna: Část druhá |
D | 16:40 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 20:00 | |||||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 16:00 | |||||||||||
Gump - jsme dvojka |
14:00 | ||||||||||||
Jak zachránit draka |
D | 15:00 | |||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 14:30 | |||||||||||
Občanská válka |
T | 17:10 | 19:30 | 21:50 | |||||||||
Duna: Část druhá |
T | 17:30 | 20:50 |
pondělí 22.04.2024
Abigail |
T | 13:10 | 15:40 | 18:10 | 20:40 | ||||||||
Daaaaaalí! |
T | 16:30 | 20:00 | ||||||||||
Domácí příšerky |
D | 13:00 | 15:00 | ||||||||||
Duna: Část druhá |
D | 14:10 | |||||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 12:50 | 15:20 | 17:50 | |||||||||
Gump - jsme dvojka |
12:00 | 14:00 | 16:00 | 18:00 | |||||||||
Hlasy mrtvých |
T | 21:50 | |||||||||||
Jak zachránit draka |
D | 12:20 | 14:30 | 16:40 | 18:50 | ||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 13:00 | 15:30 | ||||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
T | 18:00 | 20:30 | ||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 12:10 | 13:10 | 14:20 | 15:20 | 17:30 | 19:40 | ||||||
Kung Fu Panda 4 |
13:50 | ||||||||||||
Manželé Stodolovi |
21:40 | ||||||||||||
Nezlomní |
T | 17:00 | 19:20 | ||||||||||
Občanská válka |
T | 12:20 | 14:40 | 17:00 | 19:20 | 21:40 | |||||||
Opičí muž |
T | 18:30 | 21:00 | ||||||||||
Papežův zákon |
T | 21:00 | |||||||||||
Protivný sprostý holky |
T | 16:00 | |||||||||||
První znamení: Přichází satan! |
T | 21:45 | |||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
12:00 | 14:00 | 16:00 | 18:0018:40 | 20:0020:40 | 22:00 | |||||||
Sladký život |
12:45 | 15:00 | 17:15 | 19:30 | |||||||||
Smršť |
20:15 | ||||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
12:45 | 16:40 | |||||||||||
Ten, co slaví každý den |
18:20 | 21:50 | |||||||||||
Varshangalkku Shesham |
T | 20:00 | |||||||||||
Volání Antarktidy |
D | 12:10 | 14:45 | ||||||||||
Abigail |
T | 14:40 | 17:10 | 19:40 | 22:10 | ||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 12:10 | |||||||||||
Abigail |
T | 18:30 | 21:00 | ||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 20:00 | |||||||||||
Jak zachránit draka |
D | 17:10 | |||||||||||
Občanská válka |
T | 17:40 | 19:30 | 21:50 | |||||||||
Duna: Část druhá |
T | 17:30 | 20:50 |
úterý 23.04.2024
Abigail |
T | 13:10 | 15:40 | 18:10 | 20:40 | ||||||||
Daaaaaalí! |
T | 16:30 | 20:00 | ||||||||||
Domácí příšerky |
D | 13:00 | 15:00 | ||||||||||
Duna: Část druhá |
D | 13:50 | |||||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 12:50 | 15:20 | 17:50 | |||||||||
Gump - jsme dvojka |
12:00 | 14:00 | 16:00 | 18:00 | |||||||||
Hlasy mrtvých |
T | 21:50 | |||||||||||
Jak zachránit draka |
D | 12:20 | 14:30 | 16:40 | 18:50 | ||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 13:00 | 15:30 | ||||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
T | 18:00 | 20:30 | ||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 12:10 | 13:10 | 14:20 | 15:20 | 17:30 | 19:40 | ||||||
Kung Fu Panda 4 |
13:50 | ||||||||||||
Manželé Stodolovi |
21:40 | ||||||||||||
Nezlomní |
T | 17:00 | 19:20 | ||||||||||
Občanská válka |
T | 12:20 | 14:40 | 17:00 | 19:20 | 21:40 | |||||||
Opičí muž |
T | 18:30 | 21:00 | ||||||||||
Papežův zákon |
T | 21:00 | |||||||||||
Protivný sprostý holky |
T | 16:00 | |||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
12:00 | 14:00 | 16:00 | 18:0018:40 | 20:0020:40 | 22:00 | |||||||
Sladký život |
12:45 | 15:00 | 17:15 | 19:30 | |||||||||
Smršť |
20:15 | ||||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
12:45 | 16:40 | |||||||||||
Ten, co slaví každý den |
18:20 | 21:50 | |||||||||||
Varshangalkku Shesham |
T | 20:00 | |||||||||||
Volání Antarktidy |
D | 12:00 | 14:45 | ||||||||||
Abigail |
T | 14:40 | 17:10 | 19:40 | |||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 12:10 | |||||||||||
Abigail |
T | 18:30 | 21:00 | ||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 20:00 | |||||||||||
Jak zachránit draka |
D | 17:00 | |||||||||||
Občanská válka |
T | 17:40 | 19:10 | 21:30 | |||||||||
Duna: Část druhá |
T | 17:10 | 20:30 |
středa 24.04.2024
čtvrtek 25.04.2024
Spy x Family Code: White |
T | 17:00 |
pátek 26.04.2024
Spy x Family Code: White |
T | 17:00 |
sobota 27.04.2024
Spy x Family Code: White |
T | 17:00 |
úterý 30.04.2024
Kaskadér |
T | 19:00 |
pondělí 20.05.2024
Z makové hůrky |
T | 18:00 |
Praha - Cinema City Letňany
čtvrtek 18.04.2024
přidat do oblíbených
Abigail |
T | 14:10 | 16:40 | 19:10 | 21:40 | ||||||||
Domácí příšerky |
D | 14:00 | 15:20 | ||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 14:40 | 18:00 | 21:20 | |||||||||
Duna: Část druhá |
D | 16:40 | 20:00 | ||||||||||
Ella a černý jaguár |
D | 14:30 | |||||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 16:00 | 18:30 | 21:00 | |||||||||
Gump - jsme dvojka |
14:15 | 16:15 | |||||||||||
Jak zachránit draka |
D | 14:30 | 16:40 | ||||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 15:30 | 18:00 | ||||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
T | 20:30 | |||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 14:20 | 16:30 | 18:40 | |||||||||
Nezlomní |
T | 18:15 | 20:40 | ||||||||||
Občanská válka |
T | 15:00 | 17:20 | 19:40 | |||||||||
Opičí muž |
T | 20:50 | |||||||||||
První znamení: Přichází satan! |
T | 20:50 | |||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
14:50 | 16:50 | 17:30 | 18:50 | 19:30 | 20:50 | 21:30 | ||||||
Sladký život |
16:10 | 18:20 | 20:30 | ||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
18:50 | ||||||||||||
Volání Antarktidy |
D | 14:10 |
pátek 19.04.2024
Abigail |
T | 14:10 | 16:40 | 19:10 | 21:40 | ||||||||
Domácí příšerky |
D | 14:00 | 15:20 | ||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 14:40 | 18:00 | 21:20 | |||||||||
Duna: Část druhá |
D | 16:40 | 20:00 | ||||||||||
Ella a černý jaguár |
D | 14:30 | |||||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 16:00 | 18:30 | 21:00 | |||||||||
Gump - jsme dvojka |
14:15 | 16:15 | |||||||||||
Jak zachránit draka |
D | 14:30 | 16:40 | ||||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 15:30 | 18:00 | ||||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
T | 20:30 | |||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 14:20 | 16:30 | 18:40 | |||||||||
Nezlomní |
T | 18:15 | 20:40 | ||||||||||
Občanská válka |
T | 15:00 | 17:20 | 19:40 | 22:00 | ||||||||
Opičí muž |
T | 20:50 | |||||||||||
První znamení: Přichází satan! |
T | 20:50 | |||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
14:50 | 16:50 | 17:30 | 18:50 | 19:30 | 20:50 | 21:30 | ||||||
Sladký život |
16:10 | 18:20 | 20:30 | ||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
18:50 | ||||||||||||
Volání Antarktidy |
D | 14:10 |
sobota 20.04.2024
Abigail |
T | 14:10 | 16:40 | 19:10 | 21:40 | ||||||||
Domácí příšerky |
D | 11:00 | 13:10 | 15:20 | |||||||||
Duna: Část druhá |
D | 10:00 | 13:20 | 16:40 | 20:00 | ||||||||
Duna: Část druhá |
T | 11:20 | 14:40 | 18:00 | 21:20 | ||||||||
Ella a černý jaguár |
D | 11:50 | |||||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 11:00 | 13:30 | 16:00 | 18:30 | 21:00 | |||||||
Gump - jsme dvojka |
10:15 | 12:15 | 14:15 | 16:15 | |||||||||
Jak zachránit draka |
D | 10:10 | 12:20 | 14:30 | 16:40 | ||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 10:30 | 13:00 | 15:30 | 18:00 | ||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
T | 20:30 | |||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 10:00 | 12:10 | 14:20 | 16:30 | 18:40 | |||||||
Nezlomní |
T | 18:15 | 20:40 | ||||||||||
Občanská válka |
T | 10:20 | 12:40 | 15:00 | 17:20 | 19:40 | 22:00 | ||||||
Opičí muž |
T | 20:50 | |||||||||||
První znamení: Přichází satan! |
T | 20:50 | |||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
10:50 | 12:50 | 14:50 | 16:50 | 17:30 | 18:50 | 19:30 | 20:50 | 21:30 | ||||
Sladký život |
12:00 | 16:10 | 18:20 | 20:30 | |||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
18:50 | ||||||||||||
Volání Antarktidy |
D | 10:10 | 14:10 |
neděle 21.04.2024
Abigail |
T | 14:10 | 16:40 | 19:10 | 21:40 | ||||||||
Domácí příšerky |
D | 11:00 | 13:10 | 15:20 | |||||||||
Duna: Část druhá |
D | 10:00 | 13:20 | 16:40 | 20:00 | ||||||||
Duna: Část druhá |
T | 11:20 | 14:40 | 18:00 | 21:20 | ||||||||
Ella a černý jaguár |
D | 11:50 | |||||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 11:00 | 13:30 | 16:00 | 18:30 | 21:00 | |||||||
Gump - jsme dvojka |
10:15 | 12:15 | 14:15 | 16:15 | |||||||||
Jak zachránit draka |
D | 10:10 | 12:20 | 14:30 | 16:40 | ||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 10:30 | 13:00 | 15:30 | 18:00 | ||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
T | 20:30 | |||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 10:00 | 12:10 | 14:20 | 16:30 | 18:40 | |||||||
Nezlomní |
T | 18:15 | 20:40 | ||||||||||
Občanská válka |
T | 10:20 | 12:40 | 15:00 | 17:20 | 19:40 | 22:00 | ||||||
Opičí muž |
T | 20:50 | |||||||||||
První znamení: Přichází satan! |
T | 20:50 | |||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
10:50 | 12:50 | 14:50 | 16:50 | 17:30 | 18:50 | 19:30 | 20:50 | 21:30 | ||||
Sladký život |
12:00 | 16:10 | 18:20 | 20:30 | |||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
18:50 | ||||||||||||
Volání Antarktidy |
D | 10:10 | 14:10 |
pondělí 22.04.2024
Abigail |
T | 14:10 | 16:40 | 19:10 | 21:40 | ||||||||
Domácí příšerky |
D | 14:00 | 15:20 | ||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 14:40 | 18:00 | 21:20 | |||||||||
Duna: Část druhá |
D | 16:40 | 20:00 | ||||||||||
Ella a černý jaguár |
D | 14:30 | |||||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 16:00 | 18:30 | 21:00 | |||||||||
Gump - jsme dvojka |
14:15 | 16:15 | |||||||||||
Jak zachránit draka |
D | 14:30 | 16:40 | ||||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 15:30 | 18:00 | ||||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
T | 20:30 | |||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 14:20 | 16:30 | 18:40 | |||||||||
Nezlomní |
T | 18:15 | 20:40 | ||||||||||
Občanská válka |
T | 15:00 | 17:20 | 19:40 | |||||||||
Opičí muž |
T | 20:50 | |||||||||||
První znamení: Přichází satan! |
T | 20:50 | |||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
14:50 | 16:50 | 17:30 | 18:50 | 19:30 | 20:50 | 21:30 | ||||||
Sladký život |
16:10 | 18:20 | 20:30 | ||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
18:50 | ||||||||||||
Volání Antarktidy |
D | 14:10 |
úterý 23.04.2024
Abigail |
T | 14:10 | 16:40 | 19:10 | 21:40 | ||||||||
Domácí příšerky |
D | 14:00 | 15:20 | ||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 14:40 | 18:00 | 21:20 | |||||||||
Duna: Část druhá |
D | 16:40 | 20:00 | ||||||||||
Ella a černý jaguár |
D | 14:30 | |||||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 16:00 | 18:30 | 21:00 | |||||||||
Gump - jsme dvojka |
14:15 | 16:15 | |||||||||||
Jak zachránit draka |
D | 14:30 | 16:40 | ||||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 15:30 | 18:00 | ||||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
T | 20:30 | |||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 14:20 | 16:30 | 18:40 | |||||||||
Nezlomní |
T | 18:15 | 20:40 | ||||||||||
Občanská válka |
T | 15:00 | 17:20 | 19:40 | |||||||||
Opičí muž |
T | 20:50 | |||||||||||
První znamení: Přichází satan! |
T | 20:50 | |||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
14:50 | 16:50 | 17:30 | 18:50 | 19:30 | 20:50 | 21:30 | ||||||
Sladký život |
16:10 | 18:20 | 20:30 | ||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
18:50 | ||||||||||||
Volání Antarktidy |
D | 14:10 |
středa 24.04.2024
Abigail |
T | 14:10 | 16:40 | 19:10 | 21:40 | ||||||||
Boy Kills World |
T | 19:30 | |||||||||||
Domácí příšerky |
D | 14:00 | 15:20 | ||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 14:40 | 18:00 | 21:20 | |||||||||
Duna: Část druhá |
D | 16:40 | 20:00 | ||||||||||
Ella a černý jaguár |
D | 14:30 | |||||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 16:00 | 18:30 | 21:00 | |||||||||
Gump - jsme dvojka |
14:15 | 16:15 | |||||||||||
Jak zachránit draka |
D | 14:30 | 16:40 | ||||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 15:30 | 18:00 | ||||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
T | 20:30 | |||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 14:20 | 16:30 | 18:40 | |||||||||
Nezlomní |
T | 18:15 | 20:40 | ||||||||||
Občanská válka |
T | 15:00 | 17:20 | 19:40 | |||||||||
Opičí muž |
T | 20:50 | |||||||||||
První znamení: Přichází satan! |
T | 20:50 | |||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
14:50 | 16:50 | 17:30 | 18:50 | 20:50 | ||||||||
Sladký život |
16:10 | 18:20 | 20:30 | ||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
18:50 | ||||||||||||
Volání Antarktidy |
D | 14:10 |
čtvrtek 25.04.2024
Spy x Family Code: White |
T | 17:00 |
pátek 26.04.2024
Spy x Family Code: White |
T | 17:00 |
sobota 27.04.2024
Spy x Family Code: White |
T | 17:00 |
pondělí 20.05.2024
Z makové hůrky |
T | 17:00 |
Praha - Cinema City Nový Smíchov
čtvrtek 18.04.2024
přidat do oblíbených
Abigail |
T | 13:00 | 15:30 | 18:00 | 20:30 | ||||||||
Dokonalé dny |
T | 21:30 | |||||||||||
Domácí příšerky |
D | 14:00 | 16:00 | ||||||||||
Duna: Část druhá |
D | 12:10 | 18:50 | ||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 15:30 | 20:50 | ||||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 13:00 | 15:30 | 18:00 | 20:30 | ||||||||
Gump - jsme dvojka |
13:00 | 15:00 | 17:00 | ||||||||||
Jak zachránit draka |
D | 13:10 | 15:20 | 17:30 | |||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 13:10 | |||||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
T | 15:40 | 18:10 | ||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 12:20 | 14:30 | 16:40 | 18:45 | ||||||||
Nezlomní |
T | 18:00 | 20:20 | ||||||||||
Občanská válka |
T | 12:40 | 15:00 | 17:20 | 19:40 | 22:00 | |||||||
První znamení: Přichází satan! |
T | 22:10 | |||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
12:50 | 14:50 | 16:50 | 18:50 | 20:50 | ||||||||
Sladký život |
16:50 | 19:10 | |||||||||||
Smršť |
20:40 | ||||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
19:00 | ||||||||||||
The Goat Life |
T | 21:00 | |||||||||||
Varshangalkku Shesham |
T | 19:45 | |||||||||||
Volání Antarktidy |
D | 12:50 | 14:50 | ||||||||||
Abigail |
T | 14:20 | 16:50 | 19:20 | 21:50 | ||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 12:10 |
pátek 19.04.2024
Abigail |
T | 13:00 | 15:30 | 18:00 | 20:30 | ||||||||
Dokonalé dny |
T | 21:30 | |||||||||||
Domácí příšerky |
D | 12:00 | 14:00 | 16:00 | |||||||||
Duna: Část druhá |
D | 12:10 | 18:50 | ||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 15:30 | 20:50 | ||||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 13:00 | 15:30 | 18:00 | 20:30 | ||||||||
Gump - jsme dvojka |
13:00 | 15:00 | 17:00 | ||||||||||
Jak zachránit draka |
D | 13:10 | 15:20 | 17:30 | |||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
T | 15:40 | 18:10 | ||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 12:20 | 14:30 | 16:40 | 18:45 | ||||||||
Nezlomní |
T | 18:00 | 20:20 | ||||||||||
Občanská válka |
T | 12:40 | 15:00 | 17:20 | 19:40 | 22:00 | |||||||
První znamení: Přichází satan! |
T | 22:10 | |||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
12:50 | 14:50 | 16:50 | 18:50 | 20:50 | ||||||||
Sladký život |
16:50 | 19:10 | |||||||||||
Smršť |
20:40 | ||||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
19:00 | ||||||||||||
The Goat Life |
T | 21:00 | |||||||||||
Varshangalkku Shesham |
T | 19:45 | |||||||||||
Volání Antarktidy |
D | 12:50 | 14:50 | ||||||||||
Abigail |
T | 14:20 | 16:50 | 19:20 | 21:50 | ||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 12:10 |
sobota 20.04.2024
Abigail |
T | 13:00 | 15:30 | 18:00 | 20:30 | ||||||||
Dokonalé dny |
T | 21:30 | |||||||||||
Domácí příšerky |
D | 10:00 | 12:00 | 14:00 | 16:00 | ||||||||
Duna: Část druhá |
D | 12:10 | 18:50 | ||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 15:30 | 20:50 | ||||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 13:00 | 15:30 | 18:00 | 20:30 | ||||||||
Gump - jsme dvojka |
11:00 | 13:00 | 15:00 | 17:00 | |||||||||
Jak zachránit draka |
D | 10:0011:00 | 13:10 | 15:20 | 17:30 | ||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 10:40 | 13:10 | ||||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
T | 15:40 | 18:10 | ||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 10:10 | 12:20 | 14:30 | 16:40 | 18:45 | |||||||
Lupin III: Cagliostrův hrad |
T | 10:45 | |||||||||||
Nezlomní |
T | 18:00 | 20:20 | ||||||||||
Občanská válka |
T | 10:20 | 12:40 | 15:00 | 17:20 | 19:40 | 22:00 | ||||||
První znamení: Přichází satan! |
T | 22:10 | |||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
10:50 | 12:50 | 14:50 | 16:50 | 18:50 | 20:50 | |||||||
Sladký život |
16:50 | 19:10 | |||||||||||
Smršť |
20:40 | ||||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
11:00 | 19:00 | |||||||||||
The Goat Life |
T | 21:00 | |||||||||||
Varshangalkku Shesham |
T | 19:45 | |||||||||||
Volání Antarktidy |
D | 10:50 | 12:50 | 14:50 | |||||||||
Abigail |
T | 14:20 | 16:50 | 19:20 | 21:50 | ||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 10:00 | 12:10 |
neděle 21.04.2024
Abigail |
T | 13:00 | 15:30 | 18:00 | 20:30 | ||||||||
Dokonalé dny |
T | 21:30 | |||||||||||
Domácí příšerky |
D | 10:00 | 12:00 | 14:00 | 16:00 | ||||||||
Duna: Část druhá |
D | 12:10 | 18:50 | ||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 15:30 | 20:50 | ||||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 13:00 | 15:30 | 18:00 | 20:30 | ||||||||
Gump - jsme dvojka |
11:00 | 13:00 | 15:00 | 17:00 | |||||||||
Jak zachránit draka |
D | 10:0011:00 | 13:10 | 15:20 | 17:30 | ||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 10:40 | 13:10 | ||||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
T | 15:40 | 18:10 | ||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 10:10 | 12:20 | 14:30 | 16:40 | 18:45 | |||||||
Lupin III: Cagliostrův hrad |
T | 10:45 | |||||||||||
Nezlomní |
T | 18:00 | 20:20 | ||||||||||
Občanská válka |
T | 10:20 | 12:40 | 15:00 | 17:20 | 19:40 | 22:00 | ||||||
První znamení: Přichází satan! |
T | 22:10 | |||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
10:50 | 12:50 | 14:50 | 16:50 | 18:50 | 20:50 | |||||||
Sladký život |
16:50 | 19:10 | |||||||||||
Smršť |
20:40 | ||||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
11:00 | 19:00 | |||||||||||
The Goat Life |
T | 21:00 | |||||||||||
Varshangalkku Shesham |
T | 19:45 | |||||||||||
Volání Antarktidy |
D | 10:50 | 12:50 | 14:50 | |||||||||
Abigail |
T | 14:20 | 16:50 | 19:20 | 21:50 | ||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 10:00 | 12:10 |
pondělí 22.04.2024
Abigail |
T | 13:00 | 15:30 | 18:00 | 20:30 | ||||||||
Dokonalé dny |
T | 21:30 | |||||||||||
Domácí příšerky |
D | 12:00 | 14:00 | 16:00 | |||||||||
Duna: Část druhá |
D | 12:10 | 18:50 | ||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 15:30 | 20:50 | ||||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 13:00 | 15:30 | 18:00 | 20:30 | ||||||||
Gump - jsme dvojka |
13:00 | 15:00 | 17:00 | ||||||||||
Jak zachránit draka |
D | 13:10 | 15:20 | 17:30 | |||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 13:10 | |||||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
T | 15:40 | 18:10 | ||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 12:20 | 14:30 | 16:40 | 18:45 | ||||||||
Nezlomní |
T | 18:00 | 20:20 | ||||||||||
Občanská válka |
T | 12:40 | 15:00 | 17:20 | 19:40 | 22:00 | |||||||
První znamení: Přichází satan! |
T | 22:10 | |||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
12:50 | 14:50 | 16:50 | 18:50 | 20:50 | ||||||||
Sladký život |
16:50 | 19:10 | |||||||||||
Smršť |
20:40 | ||||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
19:00 | ||||||||||||
The Goat Life |
T | 21:00 | |||||||||||
Varshangalkku Shesham |
T | 19:45 | |||||||||||
Volání Antarktidy |
D | 12:50 | 14:50 | ||||||||||
Abigail |
T | 14:20 | 16:50 | 19:20 | 21:50 | ||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 12:10 |
úterý 23.04.2024
Abigail |
T | 13:00 | 15:30 | 18:00 | 20:30 | ||||||||
Dokonalé dny |
T | 21:30 | |||||||||||
Domácí příšerky |
D | 12:00 | 14:00 | 16:00 | |||||||||
Duna: Část druhá |
D | 12:10 | 18:50 | ||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 15:30 | 20:50 | ||||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 13:00 | 15:30 | 18:00 | 20:30 | ||||||||
Gump - jsme dvojka |
13:00 | 15:00 | 17:00 | ||||||||||
Jak zachránit draka |
D | 13:10 | 15:20 | 17:30 | |||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 13:10 | |||||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
T | 15:40 | 18:10 | ||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 12:20 | 14:30 | ||||||||||
Nezlomní |
T | 18:00 | 20:20 | ||||||||||
Občanská válka |
T | 12:40 | 15:00 | 17:20 | 19:40 | 22:00 | |||||||
První znamení: Přichází satan! |
T | 22:10 | |||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
12:50 | 14:50 | 16:50 | 18:50 | 20:50 | ||||||||
Sladký život |
16:50 | 19:10 | |||||||||||
Smršť |
20:40 | ||||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
19:00 | ||||||||||||
The Goat Life |
T | 21:00 | |||||||||||
Varshangalkku Shesham |
T | 19:45 | |||||||||||
Volání Antarktidy |
D | 12:50 | 14:50 | ||||||||||
Abigail |
T | 14:20 | 16:50 | 19:20 | 21:50 | ||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 12:10 |
středa 24.04.2024
Abigail |
T | 13:00 | 15:30 | 18:00 | 20:30 | ||||||||
Boy Kills World |
T | 20:40 | |||||||||||
Dokonalé dny |
T | 21:30 | |||||||||||
Domácí příšerky |
D | 12:00 | 14:00 | 16:00 | |||||||||
Duna: Část druhá |
D | 12:10 | 18:50 | ||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 15:30 | 20:50 | ||||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 13:00 | 15:30 | 18:00 | 20:30 | ||||||||
Gump - jsme dvojka |
13:00 | 15:00 | 17:00 | ||||||||||
Jak zachránit draka |
D | 13:10 | 15:20 | 17:30 | |||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 13:10 | |||||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
T | 15:40 | 18:10 | ||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 12:20 | 14:30 | 16:40 | 18:45 | ||||||||
Nezlomní |
T | 18:00 | 20:20 | ||||||||||
Občanská válka |
T | 12:40 | 15:00 | 17:20 | 19:40 | 22:00 | |||||||
První znamení: Přichází satan! |
T | 22:10 | |||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
12:50 | 14:50 | 16:50 | 18:50 | 20:50 | ||||||||
Sladký život |
16:50 | 19:10 | |||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
19:00 | ||||||||||||
The Goat Life |
T | 21:00 | |||||||||||
Varshangalkku Shesham |
T | 19:45 | |||||||||||
Volání Antarktidy |
D | 12:50 | 14:50 | ||||||||||
Abigail |
T | 14:20 | 16:50 | 19:20 | 21:50 | ||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 12:10 |
čtvrtek 25.04.2024
Spy x Family Code: White |
T | 18:00 |
pátek 26.04.2024
Spy x Family Code: White |
T | 18:00 |
sobota 27.04.2024
Spy x Family Code: White |
T | 18:00 |
pondělí 20.05.2024
Z makové hůrky |
T | 18:00 |
Praha - Cinema City Slovanský dům
čtvrtek 18.04.2024
přidat do oblíbených
Aavesham |
T | 21:20 | |||||||||||
Abigail |
T | 14:50 | 17:20 | 19:50 | 22:00 | ||||||||
Daaaaaalí! |
T | 20:50 | |||||||||||
Dokonalé dny |
T | 14:45 | |||||||||||
Domácí příšerky |
D | 12:10 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 17:00 | 20:20 | ||||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 18:20 | |||||||||||
Gump - jsme dvojka |
12:20 | 14:20 | 16:20 | ||||||||||
Jak zachránit draka |
D | 14:10 | 16:20 | 18:30 | |||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
T | 12:15 | 17:00 | 19:30 | |||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 14:30 | |||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 12:30 | 14:40 | 16:50 | |||||||||
Kung Fu Panda 4 |
14:20 | ||||||||||||
Nezlomní |
T | 18:50 | 21:10 | ||||||||||
Občanská válka |
T | 15:40 | 18:00 | 20:20 | 21:30 | ||||||||
Papežův zákon |
T | 20:40 | |||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
12:30 | 15:30 | 17:30 | 19:30 | |||||||||
Sladký život |
16:30 | ||||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
17:20 | 19:20 | |||||||||||
Ten, co slaví každý den |
19:00 | ||||||||||||
Varshangalkku Shesham |
T | 20:40 | |||||||||||
Volání Antarktidy |
D | 13:00 | 15:00 |
pátek 19.04.2024
Aavesham |
T | 21:20 | |||||||||||
Abigail |
T | 14:50 | 17:20 | 19:50 | 22:00 | ||||||||
Daaaaaalí! |
T | 20:50 | |||||||||||
Dokonalé dny |
T | 14:45 | |||||||||||
Domácí příšerky |
D | 12:10 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 17:00 | 20:20 | ||||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 18:20 | |||||||||||
Gump - jsme dvojka |
12:20 | 14:20 | 16:20 | ||||||||||
Jak zachránit draka |
D | 12:00 | 14:10 | 16:20 | 18:30 | ||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
T | 12:15 | 17:00 | 19:30 | |||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 14:30 | |||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 12:30 | 14:40 | 16:50 | |||||||||
Kung Fu Panda 4 |
14:20 | ||||||||||||
Nezlomní |
T | 18:50 | 21:10 | ||||||||||
Občanská válka |
T | 15:40 | 18:00 | 20:20 | 21:30 | ||||||||
Papežův zákon |
T | 20:40 | |||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
12:30 | 15:30 | 17:30 | 19:30 | |||||||||
Sladký život |
16:30 | ||||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
17:20 | 19:20 | |||||||||||
Ten, co slaví každý den |
19:00 | ||||||||||||
Varshangalkku Shesham |
T | 20:40 | |||||||||||
Volání Antarktidy |
D | 13:00 | 15:00 |
sobota 20.04.2024
Aavesham |
T | 21:20 | |||||||||||
Abigail |
T | 14:50 | 17:20 | 19:50 | 22:00 | ||||||||
Daaaaaalí! |
T | 20:50 | |||||||||||
Dokonalé dny |
T | 14:45 | |||||||||||
Domácí příšerky |
D | 12:45 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 17:00 | 20:20 | ||||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 18:20 | |||||||||||
Gump - jsme dvojka |
12:20 | 14:20 | 16:20 | ||||||||||
Jak zachránit draka |
D | 12:00 | 14:10 | 16:20 | 18:30 | ||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 12:00 | 14:30 | ||||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
T | 12:15 | 17:00 | 19:30 | |||||||||
Kung Fu Panda 4 |
12:10 | 14:20 | |||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 12:30 | 14:40 | 16:50 | |||||||||
Nezlomní |
T | 18:50 | 21:10 | ||||||||||
Občanská válka |
T | 13:20 | 15:40 | 18:00 | 20:20 | 21:30 | |||||||
Papežův zákon |
T | 20:40 | |||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
13:30 | 15:30 | 17:30 | 19:30 | |||||||||
Sladký život |
16:30 | ||||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
17:20 | 19:20 | |||||||||||
Ten, co slaví každý den |
19:00 | ||||||||||||
Varshangalkku Shesham |
T | 20:40 | |||||||||||
Volání Antarktidy |
D | 13:00 | 15:00 |
neděle 21.04.2024
Aavesham |
T | 21:20 | |||||||||||
Abigail |
T | 14:50 | 17:20 | 19:50 | 22:00 | ||||||||
Daaaaaalí! |
T | 20:50 | |||||||||||
Dokonalé dny |
T | 14:45 | |||||||||||
Domácí příšerky |
D | 12:45 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 17:00 | 20:20 | ||||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 18:20 | |||||||||||
Gump - jsme dvojka |
12:20 | 14:20 | 16:20 | ||||||||||
Jak zachránit draka |
D | 12:00 | 14:10 | 16:20 | 18:30 | ||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 12:00 | 14:30 | ||||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
T | 12:15 | 17:00 | 19:30 | |||||||||
Kung Fu Panda 4 |
12:10 | 14:20 | |||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 12:30 | 14:40 | 16:50 | |||||||||
Nezlomní |
T | 18:50 | 21:10 | ||||||||||
Občanská válka |
T | 13:20 | 15:40 | 18:00 | 20:20 | 21:30 | |||||||
Papežův zákon |
T | 20:40 | |||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
13:30 | 15:30 | 17:30 | 19:30 | |||||||||
Sladký život |
16:30 | ||||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
17:20 | 19:20 | |||||||||||
Ten, co slaví každý den |
19:00 | ||||||||||||
Varshangalkku Shesham |
T | 20:40 | |||||||||||
Volání Antarktidy |
D | 13:00 | 15:00 |
pondělí 22.04.2024
Aavesham |
T | 21:20 | |||||||||||
Abigail |
T | 14:50 | 17:20 | 19:50 | 22:00 | ||||||||
Daaaaaalí! |
T | 20:50 | |||||||||||
Dokonalé dny |
T | 14:45 | |||||||||||
Domácí příšerky |
D | 12:10 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 17:00 | 20:20 | ||||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 18:20 | |||||||||||
Gump - jsme dvojka |
12:20 | 14:20 | 16:20 | ||||||||||
Jak zachránit draka |
D | 12:00 | 14:10 | 16:20 | 18:30 | ||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
T | 12:15 | 17:00 | 19:30 | |||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 14:30 | |||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 12:30 | 14:40 | 16:50 | |||||||||
Kung Fu Panda 4 |
14:20 | ||||||||||||
Nezlomní |
T | 18:50 | 21:10 | ||||||||||
Občanská válka |
T | 15:40 | 18:00 | 20:20 | 21:30 | ||||||||
Papežův zákon |
T | 20:40 | |||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
12:30 | 15:30 | 17:30 | 19:30 | |||||||||
Sladký život |
16:30 | ||||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
17:20 | 19:20 | |||||||||||
Ten, co slaví každý den |
19:00 | ||||||||||||
Varshangalkku Shesham |
T | 20:40 | |||||||||||
Volání Antarktidy |
D | 13:00 | 15:00 |
úterý 23.04.2024
Aavesham |
T | 21:20 | |||||||||||
Abigail |
T | 14:50 | 17:20 | 19:50 | 22:00 | ||||||||
Daaaaaalí! |
T | 20:50 | |||||||||||
Dokonalé dny |
T | 14:45 | |||||||||||
Domácí příšerky |
D | 12:10 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 17:00 | 20:20 | ||||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 18:20 | |||||||||||
Gump - jsme dvojka |
12:20 | 14:20 | 16:20 | ||||||||||
Jak zachránit draka |
D | 12:00 | 14:10 | 16:20 | 18:30 | ||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
T | 12:15 | 17:00 | 19:30 | |||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 14:30 | |||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 12:30 | 14:40 | 16:50 | |||||||||
Kung Fu Panda 4 |
14:20 | ||||||||||||
Nezlomní |
T | 18:50 | 21:10 | ||||||||||
Občanská válka |
T | 15:40 | 18:00 | 20:20 | 21:30 | ||||||||
Papežův zákon |
T | 20:40 | |||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
12:30 | 15:30 | 17:30 | 19:30 | |||||||||
Sladký život |
16:30 | ||||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
17:20 | 19:20 | |||||||||||
Ten, co slaví každý den |
19:00 | ||||||||||||
Varshangalkku Shesham |
T | 20:40 | |||||||||||
Volání Antarktidy |
D | 13:00 | 15:00 |
středa 24.04.2024
Aavesham |
T | 21:20 | |||||||||||
Abigail |
T | 17:20 | 19:50 | 22:00 | |||||||||
Boy Kills World |
T | 19:30 | |||||||||||
Daaaaaalí! |
T | 21:10 | |||||||||||
Dokonalé dny |
T | 14:45 | |||||||||||
Domácí příšerky |
D | 12:10 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 17:00 | 20:20 | ||||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 18:20 | |||||||||||
Gump - jsme dvojka |
12:20 | 14:20 | 16:20 | ||||||||||
Jak zachránit draka |
D | 12:00 | 14:10 | 16:20 | 18:30 | ||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
T | 12:15 | 17:00 | ||||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 14:30 | |||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 12:30 | 14:40 | 16:50 | |||||||||
Kung Fu Panda 4 |
14:20 | ||||||||||||
Nezlomní |
T | 18:50 | |||||||||||
Občanská válka |
T | 15:40 | 18:00 | 20:20 | 21:30 | ||||||||
Papežův zákon |
T | 20:40 | |||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
12:30 | 15:30 | 17:30 | 19:30 | |||||||||
Rivalové |
T | 20:00 | |||||||||||
Sladký život |
16:30 | ||||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
17:20 | ||||||||||||
Ten, co slaví každý den |
19:20 | ||||||||||||
Varshangalkku Shesham |
T | 20:50 | |||||||||||
Volání Antarktidy |
D | 13:00 | 15:00 |
čtvrtek 25.04.2024
Spy x Family Code: White |
T | 19:00 |
pátek 26.04.2024
Spy x Family Code: White |
T | 19:00 |
sobota 27.04.2024
Spy x Family Code: White |
T | 19:00 |
pondělí 20.05.2024
Z makové hůrky |
T | 19:00 |
středa 22.05.2024
Priscilla |
T | 20:00 |
středa 12.06.2024
Ve jménu cti |
T | 20:00 |
Praha - Cinema City Zličín
čtvrtek 18.04.2024
přidat do oblíbených
Abigail |
T | 17:50 | 20:20 | ||||||||||
Domácí příšerky |
D | 14:00 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
D | 16:30 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 19:50 | |||||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 17:00 | 19:30 | ||||||||||
Gump - jsme dvojka |
14:10 | 16:10 | |||||||||||
Hlasy mrtvých |
T | 20:00 | |||||||||||
Jak zachránit draka |
D | 14:30 | 15:30 | 17:40 | |||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 16:00 | 18:30 | ||||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
T | 21:00 | |||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 14:20 | 15:10 | ||||||||||
Nezlomní |
T | 17:15 | 19:40 | ||||||||||
Občanská válka |
T | 16:40 | 19:00 | 21:20 | |||||||||
Prázdniny s Broučkem |
14:00 | 15:30 | 17:30 | 18:10 | 19:30 | 20:10 | 21:30 | ||||||
Ptáci stěhováci |
D | 15:00 | |||||||||||
Sladký život |
14:20 | 16:30 | 20:40 | ||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
18:40 | ||||||||||||
Volání Antarktidy |
D | 15:50 |
pátek 19.04.2024
Abigail |
T | 17:50 | 20:20 | 22:00 | |||||||||
Domácí příšerky |
D | 14:00 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
D | 16:30 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 19:50 | |||||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 17:00 | 19:30 | ||||||||||
Gump - jsme dvojka |
14:10 | 16:10 | |||||||||||
Hlasy mrtvých |
T | 20:00 | 22:00 | ||||||||||
Jak zachránit draka |
D | 14:30 | 15:30 | 17:40 | |||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 16:00 | 18:30 | ||||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
T | 21:00 | |||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 14:20 | 15:10 | ||||||||||
Nezlomní |
T | 17:15 | 19:40 | ||||||||||
Občanská válka |
T | 16:40 | 19:00 | 21:20 | |||||||||
První znamení: Přichází satan! |
T | 22:00 | |||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
14:00 | 15:30 | 17:30 | 18:10 | 19:30 | 20:10 | 21:30 | ||||||
Ptáci stěhováci |
D | 15:00 | |||||||||||
Sladký život |
14:20 | 16:30 | 20:40 | ||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
18:40 | ||||||||||||
Volání Antarktidy |
D | 15:50 |
sobota 20.04.2024
Abigail |
T | 15:20 | 17:50 | 20:20 | 22:00 | ||||||||
Domácí příšerky |
D | 11:20 | 13:15 | ||||||||||
Duna: Část druhá |
D | 16:30 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 19:50 | |||||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 17:00 | 19:30 | ||||||||||
Gump - jsme dvojka |
12:10 | 14:10 | 16:10 | ||||||||||
Hlasy mrtvých |
T | 20:00 | 22:00 | ||||||||||
Jak zachránit draka |
D | 11:10 | 13:20 | 15:30 | 17:40 | ||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 13:30 | 16:00 | 18:30 | |||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
T | 21:00 | |||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 11:00 | 12:10 | 13:10 | 14:20 | 15:10 | |||||||
Nezlomní |
T | 17:15 | 19:40 | ||||||||||
Občanská válka |
T | 12:00 | 14:20 | 16:40 | 19:00 | 21:20 | |||||||
První znamení: Přichází satan! |
T | 22:00 | |||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
11:30 | 13:30 | 15:30 | 17:30 | 18:10 | 19:30 | 20:10 | 21:30 | |||||
Ptáci stěhováci |
D | 11:00 | 13:00 | 15:00 | |||||||||
Sladký život |
12:10 | 14:20 | 16:30 | 20:40 | |||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
18:40 | ||||||||||||
Volání Antarktidy |
D | 11:30 |
neděle 21.04.2024
Abigail |
T | 15:20 | 17:50 | 20:20 | |||||||||
Domácí příšerky |
D | 11:20 | 13:15 | ||||||||||
Duna: Část druhá |
D | 16:30 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 19:50 | |||||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 17:00 | 19:30 | ||||||||||
Gump - jsme dvojka |
12:10 | 14:10 | 16:10 | ||||||||||
Hlasy mrtvých |
T | 20:00 | |||||||||||
Jak zachránit draka |
D | 11:10 | 13:20 | 15:30 | 17:40 | ||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 13:30 | 16:00 | 18:30 | |||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
T | 21:00 | |||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 11:00 | 12:10 | 13:10 | 14:20 | 15:10 | |||||||
Nezlomní |
T | 17:15 | 19:40 | ||||||||||
Občanská válka |
T | 12:00 | 14:20 | 16:40 | 19:00 | 21:20 | |||||||
Prázdniny s Broučkem |
11:30 | 13:30 | 15:30 | 17:30 | 18:10 | 19:30 | 20:10 | 21:30 | |||||
Ptáci stěhováci |
D | 11:00 | 13:00 | 15:00 | |||||||||
Sladký život |
12:10 | 14:20 | 16:30 | 20:40 | |||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
18:40 | ||||||||||||
Volání Antarktidy |
D | 11:30 |
pondělí 22.04.2024
Abigail |
T | 17:50 | 20:20 | ||||||||||
Domácí příšerky |
D | 14:00 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
D | 16:30 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 19:50 | |||||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 17:00 | 19:30 | ||||||||||
Gump - jsme dvojka |
14:10 | 16:10 | |||||||||||
Hlasy mrtvých |
T | 20:00 | |||||||||||
Jak zachránit draka |
D | 14:30 | 15:30 | 17:40 | |||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 16:00 | 18:30 | ||||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
T | 21:00 | |||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 14:20 | 15:10 | ||||||||||
Nezlomní |
T | 17:15 | 19:40 | ||||||||||
Občanská válka |
T | 16:40 | 19:00 | 21:20 | |||||||||
Prázdniny s Broučkem |
14:00 | 15:30 | 17:30 | 18:10 | 19:30 | 20:10 | 21:30 | ||||||
Ptáci stěhováci |
D | 15:00 | |||||||||||
Sladký život |
14:20 | 16:30 | 20:40 | ||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
18:40 | ||||||||||||
Volání Antarktidy |
D | 15:50 |
úterý 23.04.2024
Abigail |
T | 17:50 | 20:20 | ||||||||||
Domácí příšerky |
D | 14:00 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
D | 16:30 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 19:50 | |||||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 17:00 | 19:30 | ||||||||||
Gump - jsme dvojka |
14:10 | 16:10 | |||||||||||
Hlasy mrtvých |
T | 20:00 | |||||||||||
Jak zachránit draka |
D | 14:30 | 15:30 | 17:40 | |||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 16:00 | 18:30 | ||||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
T | 21:00 | |||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 14:20 | 15:10 | ||||||||||
Nezlomní |
T | 17:15 | 19:40 | ||||||||||
Občanská válka |
T | 16:40 | 19:00 | 21:20 | |||||||||
Prázdniny s Broučkem |
14:00 | 15:30 | 17:30 | 18:10 | 19:30 | 20:10 | 21:30 | ||||||
Ptáci stěhováci |
D | 15:00 | |||||||||||
Sladký život |
14:20 | 16:30 | 20:40 | ||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
18:40 | ||||||||||||
Volání Antarktidy |
D | 15:50 |
středa 24.04.2024
Abigail |
T | 17:50 | 20:20 | ||||||||||
Boy Kills World |
T | 20:10 | |||||||||||
Domácí příšerky |
D | 14:00 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
D | 16:30 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 19:50 | |||||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 17:00 | 19:30 | ||||||||||
Gump - jsme dvojka |
14:10 | 16:10 | |||||||||||
Hlasy mrtvých |
T | 20:00 | |||||||||||
Jak zachránit draka |
D | 14:30 | 15:30 | 17:40 | |||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 16:00 | 18:30 | ||||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
T | 21:00 | |||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 14:20 | 15:10 | ||||||||||
Nezlomní |
T | 17:15 | 19:40 | ||||||||||
Občanská válka |
T | 16:40 | 19:00 | 21:20 | |||||||||
Prázdniny s Broučkem |
14:00 | 15:30 | 17:30 | 18:10 | 19:30 | 21:30 | |||||||
Ptáci stěhováci |
D | 15:00 | |||||||||||
Sladký život |
14:20 | 16:30 | 20:40 | ||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
18:40 | ||||||||||||
Volání Antarktidy |
D | 15:50 |
čtvrtek 25.04.2024
Spy x Family Code: White |
T | 17:00 |
pátek 26.04.2024
Spy x Family Code: White |
T | 17:00 |
sobota 27.04.2024
Spy x Family Code: White |
T | 17:00 |
pondělí 20.05.2024
Z makové hůrky |
T | 17:30 |
Praha - Divadlo Horní Počernice
čtvrtek 18.04.2024
přidat do oblíbených
Prázdniny s Broučkem |
19:30 |
neděle 21.04.2024
Domácí příšerky |
D | 16:00 | |||||||||||
Sladký život |
19:30 |
úterý 23.04.2024
Smršť |
19:30 |
čtvrtek 25.04.2024
Gump - jsme dvojka |
19:30 |
neděle 28.04.2024
Jak zachránit draka |
D | 16:00 | |||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
19:30 |
Praha - Divadlo Za plotem
pátek 19.04.2024
přidat do oblíbených
Občanská válka |
T | 19:30 | |||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
17:00 | ||||||||||||
Sladký život |
14:30 |
sobota 20.04.2024
Prázdniny s Broučkem |
20:00 |
neděle 21.04.2024
Domácí příšerky |
D | 14:30 | |||||||||||
Občanská válka |
T | 19:30 | |||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
17:00 |
středa 24.04.2024
Gump - jsme dvojka |
17:00 | ||||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
19:30 |
pátek 26.04.2024
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 17:00 | |||||||||||
Rivalové |
T | 19:30 |
sobota 27.04.2024
neděle 28.04.2024
Jak zachránit draka |
D | 14:30 | |||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
17:00 | ||||||||||||
Rivalové |
T | 19:30 |
Praha - Dlabačov
čtvrtek 18.04.2024
přidat do oblíbených
Daaaaaalí! |
T | 18:00 | |||||||||||
Jeff Koons – intimní portrét |
T | 16:00 | |||||||||||
Papežův zákon |
T | 20:00 |
pátek 19.04.2024
Asteroid City |
T | 16:00 | |||||||||||
Daaaaaalí! |
T | 18:00 | |||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
20:00 |
sobota 20.04.2024
Jak zachránit draka |
D | 14:00 | |||||||||||
Papežův zákon |
T | 20:00 | |||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
18:00 | ||||||||||||
Wonka |
D | 16:00 |
neděle 21.04.2024
Domácí příšerky |
D | 14:00 | |||||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 20:00 | |||||||||||
Jak zachránit draka |
D | 16:00 | |||||||||||
Království koček |
T | 18:00 |
pondělí 22.04.2024
Prázdniny s Broučkem |
20:00 | ||||||||||||
Přišla v noci |
16:00 | ||||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
18:00 |
úterý 23.04.2024
Chudáčci |
T | 20:00 | |||||||||||
Ermitáž – síla umění |
T | 16:00 | |||||||||||
Volání Antarktidy |
D | 18:00 |
čtvrtek 25.04.2024
Caravaggio - Duše a krev |
T | 16:00 | |||||||||||
Panenky na útěku |
T | 18:00 |
pátek 26.04.2024
Boy Kills World |
T | 18:00 | |||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
20:00 | ||||||||||||
Terezín: Láska za zdí |
D | 16:00 |
sobota 27.04.2024
Duna: Část druhá |
T | 20:00 | |||||||||||
Fantastická parta |
D | 14:00 | |||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 16:00 | |||||||||||
Lesní vrah |
18:00 |
neděle 28.04.2024
Boy Kills World |
T | 20:00 | |||||||||||
Fantastická parta |
D | 16:00 | |||||||||||
Jak zachránit draka |
D | 14:00 | |||||||||||
Z makové hůrky |
T | 18:00 |
pondělí 29.04.2024
Lesní vrah |
20:00 | ||||||||||||
Perinbaba a dva světy |
16:00 | ||||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
18:00 |
úterý 30.04.2024
Anatomie pádu |
T | 20:00 | |||||||||||
Dreaming Walls: Hotel Chelsea |
T | 16:00 | |||||||||||
Šamanův příběh |
T | 18:00 |
středa 01.05.2024
Boy Kills World |
T | 18:00 | |||||||||||
Chlast |
T | 16:00 | |||||||||||
Lesní vrah |
20:00 |
čtvrtek 02.05.2024
Daaaaaalí! |
T | 18:00 | |||||||||||
Kaskadér |
T | 20:00 | |||||||||||
Van Gogh - O obilných polích a oblačném nebi |
T | 16:00 |
pátek 03.05.2024
Dokonalé dny |
T | 18:00 | |||||||||||
Hotel Palace |
T | 16:00 | |||||||||||
Lesní vrah |
20:15 |
sobota 04.05.2024
Kaskadér |
T | 20:00 | |||||||||||
Ptáci stěhováci |
D | 14:00 | |||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
18:00 | ||||||||||||
Wonka |
D | 16:00 |
neděle 05.05.2024
Domácí příšerky |
D | 16:00 | |||||||||||
Fantastická parta |
D | 14:00 | |||||||||||
Léto s Marnie |
T | 18:00 | |||||||||||
Napoleon |
T | 20:00 |
Praha - Edison Filmhub
čtvrtek 18.04.2024
přidat do oblíbených
Daaaaaalí! |
T | 15:30 | |||||||||||
Písně země |
T | 13:30 |
pátek 19.04.2024
Bídníci |
T | 18:30 | |||||||||||
Daaaaaalí! |
T | 16:30 | |||||||||||
Na cestě s mámou |
T | 14:00 | |||||||||||
Nežádoucí |
T | 20:30 |
sobota 20.04.2024
Chlast |
T | 14:00 | |||||||||||
Daaaaaalí! |
T | 16:30 | |||||||||||
Dokonalé dny |
T | 21:30 | |||||||||||
Občanská válka |
T | 19:00 | |||||||||||
Volání Antarktidy |
D | 12:00 |
neděle 21.04.2024
Daaaaaalí! |
T | 19:00 | |||||||||||
Jak zachránit draka |
D | 14:00 | |||||||||||
Nežádoucí |
T | 16:30 | |||||||||||
Ohňostroje |
T | 21:00 | |||||||||||
Písně země |
T | 12:00 |
pondělí 22.04.2024
Daaaaaalí! |
T | 16:30 | |||||||||||
Nežádoucí |
T | 14:00 | |||||||||||
Útěk z Utopie |
T | 19:00 |
úterý 23.04.2024
Daaaaaalí! |
T | 14:00 | |||||||||||
Kos v ostružiní |
T | 19:00 | |||||||||||
Nežádoucí |
T | 16:30 |
středa 24.04.2024
Daaaaaalí! |
T | 16:30 | |||||||||||
Fantom opery |
T | 19:00 | |||||||||||
Polibek |
T | 14:00 |
čtvrtek 25.04.2024
Rivalové |
T | 19:00 |
pátek 26.04.2024
Hellboy |
T | 19:00 |
sobota 27.04.2024
Hellboy 2: Zlatá armáda |
T | 19:00 |
úterý 30.04.2024
Kos v ostružiní |
T | 19:00 |
Praha - Kasárna Karlín
neděle 21.04.2024
přidat do oblíbených
Šepot srdce |
D | 17:00 |
pondělí 22.04.2024
Club Zero |
T | 19:00 |
Praha - KC Beseda Klánovice
čtvrtek 18.04.2024
přidat do oblíbených
Prázdniny s Broučkem |
19:30 |
středa 24.04.2024
Matka v trapu |
14:00 | ||||||||||||
Rivalové |
T | 20:00 |
pátek 26.04.2024
Nezlomní |
T | 19:30 |
neděle 28.04.2024
Fantastická parta |
D | 16:00 |
Praha - KC Zahrada
pondělí 22.04.2024
přidat do oblíbených
Volání Antarktidy |
D | 19:00 |
Praha - Kino Aero
čtvrtek 18.04.2024
přidat do oblíbených
Písně země |
T | 13:30 |
pátek 19.04.2024
Z makové hůrky |
T | 17:30 | |||||||||||
Útěk z L.A. |
T | 21:45 | |||||||||||
Útěk z New Yorku |
T | 19:30 |
sobota 20.04.2024
Dokonalé dny |
T | 20:00 | |||||||||||
Husa |
15:00 | ||||||||||||
Malý Cousteau |
15:00 | ||||||||||||
Rybitví |
15:00 | ||||||||||||
Stovky bobrů |
T | 17:30 | |||||||||||
Tůňka |
15:00 |
neděle 21.04.2024
Boy Kills World |
T | 19:30 | |||||||||||
Doručovací služba čarodějky Kiki |
D | 15:00 | |||||||||||
Občanská válka |
T | 17:15 |
pondělí 22.04.2024
Cléo od pěti do sedmi |
T | 20:30 | |||||||||||
Stovky bobrů |
T | 18:00 |
úterý 23.04.2024
Lupin III: Cagliostrův hrad |
T | 18:00 | |||||||||||
Léto s Marnie |
T | 20:30 | |||||||||||
Panenky na útěku |
T | 15:00 |
středa 24.04.2024
Daaaaaalí! |
T | 18:00 | |||||||||||
Rivalové |
T | 20:00 |
čtvrtek 25.04.2024
Duna: Část druhá |
T | 13:30 | |||||||||||
Rivalové |
T | 20:30 | |||||||||||
Snílci |
T | 18:00 |
pátek 26.04.2024
Sloní muž |
T | 20:30 |
sobota 27.04.2024
Pán prstenů: Dvě věže |
T | 15:00 | |||||||||||
Pán prstenů: Návrat krále |
T | 19:30 | |||||||||||
Pán prstenů: Společenstvo Prstenu |
T | 10:30 |
pondělí 29.04.2024
Věčný svit neposkvrněné mysli |
T | 20:30 |
úterý 30.04.2024
Zimní prázdniny |
T | 15:00 |
čtvrtek 02.05.2024
pátek 03.05.2024
Barbarella |
T | 19:15 | |||||||||||
Batman |
T | 21:30 |
sobota 04.05.2024
Pán prstenů: Dvě věže |
T | 15:00 | |||||||||||
Pán prstenů: Návrat krále |
T | 19:30 | |||||||||||
Pán prstenů: Společenstvo Prstenu |
T | 10:30 |
pondělí 06.05.2024
Písečná žena |
T | 20:30 |
pondělí 13.05.2024
Láska přes internet |
T | 20:30 |
pátek 17.05.2024
Noc oživlých mrtvol |
T | 19:30 | |||||||||||
Návrat oživlých mrtvol |
T | 21:40 |
středa 22.05.2024
Priscilla |
T | 20:00 |
Praha - Kino Atlas
čtvrtek 18.04.2024
přidat do oblíbených
Jeseníky - království horské divočiny |
15:00 | ||||||||||||
Kristian |
19:30 | ||||||||||||
Přišla v noci |
15:30 | ||||||||||||
Tancuj Matyldo |
16:30 | ||||||||||||
Věčné jaro |
T | 17:30 |
pátek 19.04.2024
Anatomie pádu |
T | 19:00 | |||||||||||
Club Zero |
T | 17:30 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 19:45 | |||||||||||
Olympijský mezičas |
T | 17:00 |
sobota 20.04.2024
Jagna |
T | 17:15 | |||||||||||
Jak zachránit draka |
D | 13:15 | |||||||||||
Léto s Marnie |
D | 13:00 | |||||||||||
Na cestě s mámou |
T | 17:30 | |||||||||||
Nerozlučná dvojka |
D | 15:15 | |||||||||||
Občanská válka |
T | 19:45 | |||||||||||
Vězení dějin |
18:30 | ||||||||||||
Zóna zájmu |
T | 20:00 | |||||||||||
Šepot srdce |
D | 15:00 |
neděle 21.04.2024
Dokonalé dny |
T | 19:30 | |||||||||||
Howlův kráčející hrad |
T | 14:45 | |||||||||||
Jak zachránit draka |
D | 15:00 | |||||||||||
Nina a ježkovo tajemství |
D | 13:15 | |||||||||||
Papežův zákon |
T | 20:00 | |||||||||||
Písně země |
T | 17:30 | |||||||||||
Smršť |
17:00 | ||||||||||||
Tonda, Slávka a kouzelné světlo |
13:00 |
pondělí 22.04.2024
Duna: Část druhá |
T | 19:15 | |||||||||||
Gump - jsme dvojka |
17:30 | ||||||||||||
Občanská válka |
T | 17:00 | |||||||||||
Panenky na útěku |
T | 20:00 |
úterý 23.04.2024
Club Zero |
T | 20:00 | |||||||||||
Hranice Evropy |
17:30 | ||||||||||||
Nežádoucí |
T | 19:45 | |||||||||||
Papežův zákon |
T | 17:00 | |||||||||||
Step a mráz |
15:30 | ||||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
15:15 | ||||||||||||
Tancuj Matyldo |
15:00 |
středa 24.04.2024
Jagna |
T | 17:00 | |||||||||||
Já Kapitán |
T | 17:30 | |||||||||||
Rivalové |
T | 20:00 |
čtvrtek 25.04.2024
15 x 15 x 5 (minisalon 1984) |
19:30 | ||||||||||||
Bastard |
T | 15:00 | |||||||||||
Papežův zákon |
T | 20:00 | |||||||||||
Písně země |
T | 15:15 | |||||||||||
Ten, co slaví každý den |
17:45 | ||||||||||||
Zimní prázdniny |
T | 17:15 |
pátek 26.04.2024
Chudáčci |
T | 17:15 | |||||||||||
Club Zero |
T | 20:00 | |||||||||||
Karaoke blues |
T | 17:00 | |||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
20:30 | ||||||||||||
Šamanův příběh |
T | 19:00 |
sobota 27.04.2024
Fantastická parta |
D | 13:30 | |||||||||||
Jak zachránit draka |
D | 13:00 | |||||||||||
Já Kapitán |
T | 19:45 | |||||||||||
Kristian |
17:45 | ||||||||||||
Ohňostroje |
T | 17:15 | |||||||||||
Opičí muž |
T | 20:15 | |||||||||||
Příběhy ze Zeměmoří |
D | 15:15 | |||||||||||
Wonka |
D | 15:00 |
neděle 28.04.2024
Chudáčci |
T | 19:30 | |||||||||||
Club Zero |
T | 17:00 | |||||||||||
FAMU Dětem |
15:30 | ||||||||||||
Gump - jsme dvojka |
17:30 | ||||||||||||
Max a Mája: Příběh lištiček |
D | 13:15 | |||||||||||
Tonda, Slávka a kouzelné světlo |
13:00 | ||||||||||||
Vězení dějin |
20:00 | ||||||||||||
Šest medvědů s Cibulkou |
15:00 |
pondělí 29.04.2024
Dokonalé dny |
T | 19:30 | |||||||||||
Nezlomní |
T | 20:15 | |||||||||||
Recept na štěstí |
T | 17:30 |
úterý 30.04.2024
Maria Montessori |
T | 15:00 | |||||||||||
Na cestě s mámou |
T | 17:00 | |||||||||||
Persona |
T | 19:30 | |||||||||||
Rivalové |
T | 20:00 | |||||||||||
Smršť |
15:15 | ||||||||||||
Zóna zájmu |
T | 17:30 |
středa 01.05.2024
Duna: Část druhá |
T | 19:45 | |||||||||||
FAMU Dětem |
13:00 | ||||||||||||
Hranice Evropy |
18:00 | ||||||||||||
Kristian |
15:00 | ||||||||||||
Max a Mája: Příběh lištiček |
D | 13:15 | |||||||||||
Minulé životy |
T | 20:15 | |||||||||||
Moje nebe je horší než tvoje peklo |
16:30 | ||||||||||||
Ohňostroje |
T | 17:00 | |||||||||||
Tonda, Slávka a kouzelné světlo |
14:30 |
čtvrtek 02.05.2024
Nežádoucí |
T | 17:15 | |||||||||||
Občanská válka |
T | 17:45 | |||||||||||
Sestry z kouřové sauny |
T | 19:30 | |||||||||||
Svědkové Putinovi |
T | 20:00 | |||||||||||
Vězení dějin |
15:15 | ||||||||||||
Zimní prázdniny |
T | 15:00 |
pátek 03.05.2024
Django |
19:30 | ||||||||||||
Opičí muž |
T | 20:00 | |||||||||||
Papežův zákon |
T | 17:30 | |||||||||||
Šamanův příběh |
T | 17:00 |
sobota 04.05.2024
Doručovací služba čarodějky Kiki |
D | 15:30 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 19:30 | |||||||||||
FAMU Dětem |
13:30 | ||||||||||||
Fantastická parta |
D | 13:00 | |||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 15:00 | |||||||||||
Recept na štěstí |
T | 17:00 | |||||||||||
Z makové hůrky |
T | 17:30 | |||||||||||
Útěk z Utopie |
T | 20:00 |
neděle 05.05.2024
Ať žijí duchové! |
15:15 | ||||||||||||
Chudáčci |
T | 17:15 | |||||||||||
Hurvínkova Nebesíčka |
13:00 | ||||||||||||
Laputa: Nebeský zámek |
D | 14:30 | |||||||||||
Rivalové |
T | 20:00 | |||||||||||
Smršť |
19:30 | ||||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
17:30 | ||||||||||||
Tonda, Slávka a kouzelné světlo |
13:30 |
pondělí 06.05.2024
Club Zero |
T | 20:00 | |||||||||||
Hranice Evropy |
17:00 | ||||||||||||
Kaskadér |
T | 17:30 | |||||||||||
Sloní muž |
T | 19:30 |
úterý 07.05.2024
Já Kapitán |
T | 17:00 | |||||||||||
Kos v ostružiní |
T | 15:15 | |||||||||||
Maria Montessori |
T | 17:30 | |||||||||||
Sedmá pečeť |
T | 20:00 |
středa 08.05.2024
Ať žijí duchové! |
15:00 | ||||||||||||
Jeden život |
T | 17:00 | |||||||||||
Kouzelná Beruška a Černý kocour ve filmu |
D | 12:45 | |||||||||||
Mezi živly |
D | 15:30 | |||||||||||
Nina a ježkovo tajemství |
D | 11:00 | |||||||||||
Oppenheimer |
T | 19:15 | |||||||||||
Útěk z Utopie |
T | 20:00 | |||||||||||
Šepot srdce |
T | 17:45 |
čtvrtek 09.05.2024
Chudáčci |
T | 17:45 | |||||||||||
Chybění |
19:30 | ||||||||||||
Kos v ostružiní |
T | 17:15 | |||||||||||
Papežův zákon |
T | 15:15 | |||||||||||
Stovky bobrů |
T | 20:30 | |||||||||||
Tancuj Matyldo |
15:00 |
pátek 10.05.2024
Django |
19:30 | ||||||||||||
Jagna |
T | 17:00 | |||||||||||
Kaskadér |
T | 20:15 | |||||||||||
Ohňostroje |
T | 17:30 |
sobota 11.05.2024
Cesta do fantazie |
D | 15:00 | |||||||||||
FAMU Dětem |
13:30 | ||||||||||||
Jak zachránit draka |
D | 13:00 | |||||||||||
Karaoke blues |
T | 17:30 | |||||||||||
Stovky bobrů |
T | 20:00 | |||||||||||
Ten, co slaví každý den |
17:45 | ||||||||||||
Zabijáci rozkvetlého měsíce |
T | 19:15 | |||||||||||
Šest medvědů s Cibulkou |
15:30 |
neděle 12.05.2024
Dokonalé dny |
T | 17:30 | |||||||||||
Doručovací služba čarodějky Kiki |
D | 14:30 | |||||||||||
Gump - jsme dvojka |
16:30 | ||||||||||||
Hurvínkova Nebesíčka |
13:00 | ||||||||||||
Jak zachránit draka |
D | 15:30 | |||||||||||
Kaskadér |
T | 20:00 | |||||||||||
Max a Mája: Příběh lištiček |
D | 13:30 | |||||||||||
Sestry z kouřové sauny |
T | 18:15 | |||||||||||
Sloní muž |
T | 20:15 |
pondělí 13.05.2024
úterý 14.05.2024
Django |
15:00 | ||||||||||||
Já Kapitán |
T | 17:30 | |||||||||||
Kos v ostružiní |
T | 15:15 | |||||||||||
Sloní muž |
T | 19:30 | |||||||||||
Stovky bobrů |
T | 20:00 | |||||||||||
Šamanův příběh |
T | 17:15 |
středa 15.05.2024
Club Zero |
T | 20:00 | |||||||||||
DogMan |
T | 17:30 | |||||||||||
Povaha lásky |
T | 17:00 |
Praha - Kino Balt
čtvrtek 18.04.2024
přidat do oblíbených
Útok zabijáckých koblih |
T | 18:30 |
pátek 19.04.2024
Stovky bobrů |
T | 18:30 |
pondělí 22.04.2024
Hvězdná brána |
T | 18:30 |
úterý 23.04.2024
Beetlejuice |
T | 17:30 | |||||||||||
Gump - jsme dvojka |
20:30 |
středa 24.04.2024
Kouř |
17:30 |
čtvrtek 25.04.2024
The VelociPastor |
T | 18:30 |
pátek 26.04.2024
Vraždící gauč |
T | 18:30 |
úterý 30.04.2024
Amélie z Montmartru |
T | 20:30 | |||||||||||
Poslední skaut |
D | 17:30 |
čtvrtek 02.05.2024
Stovky bobrů |
T | 18:30 |
Praha - Kino Kavalírka
čtvrtek 18.04.2024
přidat do oblíbených
Daaaaaalí! |
T | 20:30 | |||||||||||
Papežův zákon |
T | 18:00 |
pátek 19.04.2024
Prázdniny s Broučkem |
18:00 | ||||||||||||
Trainspotting |
T | 20:30 |
sobota 20.04.2024
Manželé Stodolovi |
20:30 | ||||||||||||
Max a Mája: Příběh lištiček |
D | 15:30 | |||||||||||
Volání Antarktidy |
D | 18:00 |
úterý 23.04.2024
Atestace |
18:00 | ||||||||||||
Constantine |
T | 20:30 | |||||||||||
Láska, od 9 do 5 |
18:00 | ||||||||||||
Rituály |
18:00 | ||||||||||||
Yung Michal |
18:00 | ||||||||||||
Zahrada ráje |
18:00 |
středa 24.04.2024
Pokoj |
T | 20:30 | |||||||||||
Přišla v noci |
18:00 |
sobota 27.04.2024
Pán prstenů: Návrat krále |
T | 19:00 | |||||||||||
Volání Antarktidy |
D | 15:30 |
úterý 30.04.2024
Ghost Dog - Cesta samuraje |
T | 18:00 | |||||||||||
Kafe a cigára |
T | 20:30 |
středa 01.05.2024
Zápisník jedné lásky |
T | 19:00 |
pátek 03.05.2024
T2 Trainspotting |
T | 20:30 |
pátek 17.05.2024
Klub rváčů |
T | 20:30 |
úterý 28.05.2024
300: Bitva u Thermopyl |
T | 20:30 |
Praha - Kino Lucerna
čtvrtek 18.04.2024
přidat do oblíbených
Daaaaaalí! |
T | 20:30 | |||||||||||
Ohňostroje |
T | 18:00 | |||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
16:00 | 20:00 |
pátek 19.04.2024
Daaaaaalí! |
T | 13:30 | 20:30 | ||||||||||
Dokonalé dny |
T | 18:00 | |||||||||||
Manželé Stodolovi |
13:00 | ||||||||||||
Na cestě s mámou |
T | 15:30 | |||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
15:45 |
sobota 20.04.2024
Daaaaaalí! |
T | 20:30 | |||||||||||
Dokonalé dny |
T | 18:00 | |||||||||||
Jak zachránit draka |
D | 13:30 | |||||||||||
Na cestě s mámou |
T | 15:30 | |||||||||||
Papežův zákon |
T | 19:45 | |||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
13:45 | ||||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
15:45 | 17:45 |
neděle 21.04.2024
Daaaaaalí! |
T | 14:45 | |||||||||||
Dokonalé dny |
T | 18:30 | |||||||||||
EOS: Malby moderních zahrad – Monet až Matisse |
T | 16:30 | |||||||||||
Jak zachránit draka |
D | 12:3012:45 | |||||||||||
Papežův zákon |
T | 18:45 | |||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
12:30 | ||||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
14:30 | 16:45 |
pondělí 22.04.2024
Daaaaaalí! |
T | 18:15 | |||||||||||
Papežův zákon |
T | 20:15 | |||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
14:00 | ||||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
16:15 |
úterý 23.04.2024
Club Zero |
T | 20:00 | |||||||||||
Daaaaaalí! |
T | 20:15 | |||||||||||
Dokonalé dny |
T | 13:30 | |||||||||||
Hranice Evropy |
18:00 | ||||||||||||
Papežův zákon |
T | 17:30 | |||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
16:00 | ||||||||||||
Smršť |
13:00 | ||||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
15:30 |
středa 24.04.2024
Club Zero |
T | 20:00 | |||||||||||
Malíř jejího těla |
T | 13:00 | |||||||||||
Papežův zákon |
T | 17:30 | |||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
15:30 | ||||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
19:30 |
čtvrtek 25.04.2024
Bratři |
16:00 | ||||||||||||
Daaaaaalí! |
T | 20:30 | |||||||||||
Lesní vrah |
18:30 | ||||||||||||
Maria Montessori |
T | 17:45 | |||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
15:45 | ||||||||||||
Rivalové |
T | 20:00 |
pátek 26.04.2024
Daaaaaalí! |
T | 20:30 | |||||||||||
Gump - jsme dvojka |
13:00 | ||||||||||||
Lesní vrah |
18:30 | ||||||||||||
Maria Montessori |
T | 17:45 | |||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
16:30 | ||||||||||||
Rivalové |
T | 14:00 | 20:00 | ||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
15:45 |
sobota 27.04.2024
Boy Kills World |
T | 20:30 | |||||||||||
Daaaaaalí! |
T | 13:45 | |||||||||||
Fantastická parta |
D | 12:30 | |||||||||||
Jak zachránit draka |
D | 14:30 | |||||||||||
Lesní vrah |
18:30 | ||||||||||||
Maria Montessori |
T | 17:45 | |||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
16:30 | ||||||||||||
Rivalové |
T | 20:00 | |||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
15:45 |
neděle 28.04.2024
Boy Kills World |
T | 19:00 | |||||||||||
Fantastická parta |
D | 12:30 | |||||||||||
Lesní vrah |
17:00 | ||||||||||||
Maria Montessori |
T | 14:30 | |||||||||||
Rivalové |
T | 19:30 | |||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
14:00 |
pondělí 29.04.2024
Daaaaaalí! |
T | 16:00 | |||||||||||
Lesní vrah |
18:00 | ||||||||||||
Maria Montessori |
T | 15:00 | |||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
14:00 | ||||||||||||
Rivalové |
T | 20:00 | |||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
13:00 |
úterý 30.04.2024
Lesní vrah |
20:15 | ||||||||||||
Maria Montessori |
T | 17:45 | |||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
16:15 | ||||||||||||
Rivalové |
T | 20:00 | |||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
15:45 | ||||||||||||
Vězení dějin |
18:00 |
středa 01.05.2024
Kaskadér |
T | 17:00 | 19:45 |
Praha - Kino MAT
čtvrtek 18.04.2024
přidat do oblíbených
EOS: Malby moderních zahrad – Monet až Matisse |
T | 20:30 | |||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
18:45 | ||||||||||||
Volání Antarktidy |
D | 17:00 |
pátek 19.04.2024
Daaaaaalí! |
T | 18:45 | |||||||||||
Fentasy |
14:00 | ||||||||||||
Papežův zákon |
T | 20:30 | |||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
17:00 |
sobota 20.04.2024
Dokonalé dny |
T | 20:30 | |||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
18:45 | ||||||||||||
Volání Antarktidy |
D | 17:00 |
neděle 21.04.2024
Cena za něžnost |
T | 18:00 | |||||||||||
Daaaaaalí! |
T | 20:30 | |||||||||||
Gump - jsme dvojka |
14:30 | ||||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
16:15 |
pondělí 22.04.2024
Tady Havel, slyšíte mě? |
15:30 |
úterý 23.04.2024
Na cestě s mámou |
T | 14:00 | |||||||||||
Přišla v noci |
16:30 | ||||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
18:15 | ||||||||||||
Čest rodiny Prizziů |
D | 20:00 |
středa 24.04.2024
Tady Havel, slyšíte mě? |
17:00 |
sobota 27.04.2024
Utečeme na jih |
T | 20:30 |
neděle 28.04.2024
Čarodějky z Eastwicku |
T | 18:15 |
úterý 30.04.2024
Batman |
T | 20:30 |
Praha - Kino Pilotů
čtvrtek 18.04.2024
přidat do oblíbených
Anatomie pádu |
T | 20:30 | |||||||||||
Daaaaaalí! |
T | 18:40 | |||||||||||
Dokonalé dny |
T | 18:30 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 20:20 | |||||||||||
Jak zachránit draka |
D | 16:30 | |||||||||||
Já Kapitán |
T | 18:00 | |||||||||||
Papežův zákon |
T | 21:00 | |||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
16:45 | ||||||||||||
Zóna zájmu |
T | 16:00 |
pátek 19.04.2024
Chudáčci |
T | 20:45 | |||||||||||
Daaaaaalí! |
T | 18:40 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 20:20 | |||||||||||
Hranice Evropy |
17:00 | ||||||||||||
Jak zachránit draka |
D | 16:40 | |||||||||||
První den mého života |
T | 15:30 | |||||||||||
Přišla v noci |
21:30 | ||||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
19:00 | ||||||||||||
Zóna zájmu |
T | 19:20 |
sobota 20.04.2024
Anatomie pádu |
T | 16:20 | |||||||||||
Bastard |
T | 13:50 | |||||||||||
Chlapec a volavka |
T | 11:30 | |||||||||||
Chlast |
T | 21:15 | |||||||||||
Daaaaaalí! |
T | 19:50 | |||||||||||
Dokonalé dny |
T | 18:10 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 20:30 | |||||||||||
EOS: Malby moderních zahrad – Monet až Matisse |
T | 18:00 | |||||||||||
Gump - jsme dvojka |
10:30 | ||||||||||||
Hranice Evropy |
14:10 | ||||||||||||
Jak zachránit draka |
D | 10:15 | 16:00 | ||||||||||
Mlsné medvědí příběhy: Na pól! |
10:00 | ||||||||||||
Občanská válka |
T | 21:30 | |||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
16:10 | ||||||||||||
Volání Antarktidy |
D | 14:20 | |||||||||||
Zásah štěstím |
T | 12:20 | |||||||||||
Zóna zájmu |
T | 12:15 | 19:10 |
neděle 21.04.2024
Chudáčci |
T | 13:30 | |||||||||||
Daaaaaalí! |
T | 18:20 | |||||||||||
Dokonalé dny |
T | 20:30 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 10:40 | 20:00 | ||||||||||
Hotel Palace |
T | 18:45 | |||||||||||
Hranice Evropy |
14:20 | ||||||||||||
Jak zachránit draka |
D | 10:10 | 16:20 | ||||||||||
Jeden život |
T | 12:10 | |||||||||||
Já Kapitán |
T | 20:45 | |||||||||||
Nerozlučná dvojka |
D | 14:50 | |||||||||||
Papežův zákon |
T | 16:15 | |||||||||||
První den mého života |
T | 12:30 | |||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
18:40 | ||||||||||||
Vynálezce |
D | 10:30 | |||||||||||
Zóna zájmu |
T | 16:40 |
pondělí 22.04.2024
Anatomie pádu |
T | 18:00 | |||||||||||
Club Zero |
T | 15:50 | |||||||||||
Daaaaaalí! |
T | 19:20 | |||||||||||
Dokonalé dny |
T | 15:00 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 19:50 | |||||||||||
Občanská válka |
T | 21:00 | |||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
17:30 | ||||||||||||
Zóna zájmu |
T | 20:50 |
úterý 23.04.2024
Chudáčci |
T | 20:45 | |||||||||||
Dokonalé dny |
T | 18:20 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 19:45 | |||||||||||
Hranice Evropy |
16:20 | ||||||||||||
Ohňostroje |
T | 20:30 | |||||||||||
První den mého života |
T | 16:10 | |||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
17:45 | ||||||||||||
Zóna zájmu |
T | 18:30 |
středa 24.04.2024
Daaaaaalí! |
T | 21:10 | |||||||||||
Dokonalé dny |
T | 18:50 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 20:20 | |||||||||||
Jak zachránit draka |
D | 16:30 | |||||||||||
Já Kapitán |
T | 18:40 | |||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
18:30 | ||||||||||||
Umění jíst a milovat |
T | 16:10 | |||||||||||
Zásah štěstím |
T | 16:50 | |||||||||||
Zóna zájmu |
T | 21:00 |
Praha - Kino Ponrepo
čtvrtek 18.04.2024
přidat do oblíbených
Každý den odvahu |
20:30 | ||||||||||||
Závrať |
18:00 |
pátek 19.04.2024
jinak, Molussie |
T | 20:30 | |||||||||||
Černý Petr |
18:00 |
sobota 20.04.2024
Chlapec a volavka |
D | 18:00 | |||||||||||
Naděje |
20:30 |
neděle 21.04.2024
Chiméra |
T | 18:00 | |||||||||||
Pohádka z cukřenky |
15:00 | ||||||||||||
Samson a Sally |
D | 15:00 |
pondělí 22.04.2024
Mlčení |
T | 20:00 | |||||||||||
Vysoká zeď |
18:00 |
úterý 23.04.2024
Němá tajemství |
18:00 |
středa 24.04.2024
Kros contri |
T | 20:30 | |||||||||||
Tango pre medveďa |
18:00 |
čtvrtek 25.04.2024
Adopce |
T | 18:00 | |||||||||||
Chladný svět |
T | 20:30 |
pátek 26.04.2024
Jmenuju se Edgar a mám krávu |
20:30 | ||||||||||||
O krávě |
20:30 | ||||||||||||
Tečka, tečka, čárka |
T | 18:00 |
sobota 27.04.2024
Ať žije republika |
18:00 |
neděle 28.04.2024
Abracadabra |
15:00 | ||||||||||||
Cikáni |
18:00 | ||||||||||||
Inspirace |
15:00 | ||||||||||||
Konec kouzelníka Uhahuly |
15:00 | ||||||||||||
O Dorotce - Dorotka a ježibaba |
15:00 | ||||||||||||
Čarodějka |
15:00 |
pondělí 29.04.2024
Kočár do Vídně |
20:30 | ||||||||||||
Sviť, sviť, má hvězdo |
T | 18:00 |
úterý 30.04.2024
Laputa: Nebeský zámek |
D | 18:00 |
Praha - Kino Radotín
čtvrtek 18.04.2024
přidat do oblíbených
Bratři |
17:00 | ||||||||||||
Občanská válka |
T | 20:00 |
pátek 19.04.2024
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 20:00 | |||||||||||
Volání Antarktidy |
D | 17:00 |
sobota 20.04.2024
Jak zachránit draka |
D | 17:00 | |||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
20:00 |
neděle 21.04.2024
Tání |
T | 20:00 | |||||||||||
Volání Antarktidy |
D | 17:00 |
středa 24.04.2024
Prázdniny s Broučkem |
20:00 |
čtvrtek 25.04.2024
Kos v ostružiní |
T | 20:00 | |||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
17:00 |
pátek 26.04.2024
Gump - jsme dvojka |
17:00 | ||||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
20:00 |
sobota 27.04.2024
Fantastická parta |
D | 17:00 | |||||||||||
Papežův zákon |
T | 20:00 |
neděle 28.04.2024
Jak zachránit draka |
D | 17:00 | |||||||||||
Maria Montessori |
T | 20:00 |
Praha - Kino Světozor
čtvrtek 18.04.2024
přidat do oblíbených
Club Zero |
T | 15:15 | |||||||||||
Dokonalé dny |
T | 20:00 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 20:15 | |||||||||||
Ohňostroje |
T | 20:30 | |||||||||||
Opičí muž |
T | 17:45 | |||||||||||
Papežův zákon |
T | 17:45 | |||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
15:00 | ||||||||||||
Zóna zájmu |
T | 15:30 | 17:30 |
pátek 19.04.2024
Club Zero |
T | 17:45 | |||||||||||
Dokonalé dny |
T | 15:15 | 20:30 | ||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 15:00 | 20:15 | ||||||||||
Oppenheimer |
T | 20:15 | |||||||||||
Papežův zákon |
T | 15:15 | |||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
18:30 | ||||||||||||
Zóna zájmu |
T | 18:00 |
sobota 20.04.2024
Chudáčci |
T | 14:30 | |||||||||||
Club Zero |
T | 17:30 | |||||||||||
Dokonalé dny |
T | 15:30 | |||||||||||
Doručovací služba čarodějky Kiki |
D | 12:30 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 12:00 | |||||||||||
Ohňostroje |
T | 17:15 | |||||||||||
Oppenheimer |
T | 20:00 | |||||||||||
Papežův zákon |
T | 14:30 | |||||||||||
Zabijáci rozkvetlého měsíce |
T | 20:00 | |||||||||||
Zóna zájmu |
T | 12:15 |
neděle 21.04.2024
Chudáčci |
T | 17:00 | |||||||||||
Club Zero |
T | 14:15 | |||||||||||
Daaaaaalí! |
T | 16:45 | |||||||||||
Dokonalé dny |
T | 11:45 | 20:30 | ||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 14:30 | |||||||||||
EOS: Malby moderních zahrad – Monet až Matisse |
T | 14:45 | |||||||||||
Jak zachránit draka |
D | 12:15 | |||||||||||
Ohňostroje |
T | 20:45 | |||||||||||
Oppenheimer |
T | 20:00 | |||||||||||
Papežův zákon |
T | 12:00 | |||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
18:00 | ||||||||||||
Zóna zájmu |
T | 18:30 |
pondělí 22.04.2024
Chudáčci |
T | 15:15 | |||||||||||
Club Zero |
T | 18:15 | |||||||||||
Dokonalé dny |
T | 15:00 | 20:45 | ||||||||||
Lesní vrah |
18:00 | ||||||||||||
Papežův zákon |
T | 15:30 | |||||||||||
Ten, co slaví každý den |
20:30 | ||||||||||||
Zóna zájmu |
T | 18:15 |
úterý 23.04.2024
Daaaaaalí! |
T | 15:15 | |||||||||||
Dokonalé dny |
T | 16:45 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 16:15 | |||||||||||
EOS: Malby moderních zahrad – Monet až Matisse |
T | 17:15 | |||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
14:45 |
středa 24.04.2024
Aurora - Star wider Willen: Die Geschichte einer Flucht aus Armenien |
T | 18:30 | |||||||||||
Chudáčci |
T | 15:00 | |||||||||||
Daaaaaalí! |
T | 18:00 | |||||||||||
Dokonalé dny |
T | 15:15 | 17:45 | 20:30 | |||||||||
Opičí muž |
T | 21:00 | |||||||||||
Papežův zákon |
T | 15:15 | |||||||||||
Rivalové |
T | 20:00 |
pátek 26.04.2024
Frankenstein |
T | 15:00 | |||||||||||
Marcel, ulita s botami |
T | 18:00 | |||||||||||
Red Rooms |
T | 20:30 |
sobota 27.04.2024
Pes a jeho kamarád Robot |
16:00 | ||||||||||||
Priscilla |
T | 20:30 | |||||||||||
Vzplanutí na Rye Lane |
T | 18:00 |
neděle 28.04.2024
Netvor |
T | 20:30 | |||||||||||
Slepá vrba, spící žena |
T | 18:00 |
středa 01.05.2024
Kaskadér |
T | 20:30 |
Praha - Kino 35
čtvrtek 18.04.2024
přidat do oblíbených
Já Kapitán |
T | 18:00 | |||||||||||
Maria Montessori |
T | 20:30 |
pátek 19.04.2024
sobota 20.04.2024
Dokonalé dny |
T | 20:00 | |||||||||||
Jak zachránit draka |
D | 13:45 | |||||||||||
Karaoke blues |
T | 15:45 | |||||||||||
Louise a legenda o opeřeném hadovi |
12:30 | ||||||||||||
Zimní prázdniny |
T | 17:30 |
pondělí 22.04.2024
Daaaaaalí! |
T | 20:00 | |||||||||||
Van Gogh - O obilných polích a oblačném nebi |
T | 18:00 |
úterý 23.04.2024
Chudáčci |
T | 20:00 | |||||||||||
Zóna zájmu |
T | 18:00 |
středa 24.04.2024
Jeden život |
T | 18:00 | |||||||||||
Pan Blake k vašim službám |
T | 20:15 |
pátek 26.04.2024
Dokonalé dny |
T | 18:00 | |||||||||||
Maria Montessori |
T | 20:30 |
sobota 27.04.2024
Daaaaaalí! |
T | 18:30 | |||||||||||
Maria Montessori |
T | 20:00 | |||||||||||
Umění jíst a milovat |
T | 15:45 | |||||||||||
Volání Antarktidy |
D | 14:00 |
pondělí 29.04.2024
EOS: Pissarro – otec impresionismu |
T | 18:00 | |||||||||||
Hranice Evropy |
20:00 |
úterý 30.04.2024
Já Kapitán |
T | 18:00 | |||||||||||
Maria Montessori |
T | 20:15 |
Praha - Komorní kino Evald
čtvrtek 18.04.2024
přidat do oblíbených
Na cestě s mámou |
T | 16:15 | |||||||||||
Tancuj Matyldo |
14:00 | ||||||||||||
Volání Antarktidy |
D | 18:30 | |||||||||||
Zásah štěstím |
T | 20:15 |
pátek 19.04.2024
Daaaaaalí! |
T | 18:30 | |||||||||||
Jeden život |
T | 16:20 | |||||||||||
Malíř jejího těla |
T | 14:00 | |||||||||||
Papežův zákon |
T | 20:15 |
sobota 20.04.2024
Dokonalé dny |
T | 20:15 | |||||||||||
Jak zachránit draka |
D | 14:00 | |||||||||||
Písně země |
T | 16:00 | |||||||||||
Smršť |
17:45 |
neděle 21.04.2024
Club Zero |
T | 19:45 | |||||||||||
Manželé Stodolovi |
15:45 | ||||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
18:00 | ||||||||||||
Tonda, Slávka a kouzelné světlo |
14:00 |
pondělí 22.04.2024
Alma a Oskar |
T | 14:00 | |||||||||||
Bob Marley: One Love |
T | 18:00 | |||||||||||
Papežův zákon |
T | 20:00 | |||||||||||
Sladký život |
16:00 |
úterý 23.04.2024
Gabriela Soukalová: Pravda se pořád vyplatí |
16:30 | ||||||||||||
Smršť |
20:30 | ||||||||||||
Vězení dějin |
18:30 | ||||||||||||
Zimní prázdniny |
T | 14:00 |
středa 24.04.2024
Manželé Stodolovi |
20:30 | ||||||||||||
Matka v trapu |
14:00 | ||||||||||||
Umění jíst a milovat |
T | 16:00 | |||||||||||
Volání Antarktidy |
D | 18:45 |
čtvrtek 25.04.2024
Maria Montessori |
T | 20:00 | |||||||||||
Přišla v noci |
14:00 | ||||||||||||
Sucho |
16:00 | ||||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
18:15 |
pátek 26.04.2024
Dokonalé dny |
T | 20:00 | |||||||||||
Jeden život |
T | 14:00 | |||||||||||
Lesní vrah |
18:15 | ||||||||||||
Písně země |
T | 16:15 |
sobota 27.04.2024
Club Zero |
T | 17:30 | |||||||||||
Daaaaaalí! |
T | 15:45 | |||||||||||
Rivalové |
T | 19:45 | |||||||||||
Tonda, Slávka a kouzelné světlo |
14:00 |
neděle 28.04.2024
Jednou to bude všechno tvoje |
T | 19:45 | |||||||||||
Maria Montessori |
T | 17:45 | |||||||||||
Max a Mája: Příběh lištiček |
D | 14:00 | |||||||||||
Zásah štěstím |
T | 15:45 |
pondělí 29.04.2024
Aristokratka ve varu |
14:00 | ||||||||||||
Na cestě s mámou |
T | 18:00 | |||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
20:15 | ||||||||||||
Vězení dějin |
16:00 |
úterý 30.04.2024
Já Kapitán |
T | 16:10 | |||||||||||
Lesní vrah |
18:30 | ||||||||||||
Pan Blake k vašim službám |
T | 14:00 | |||||||||||
Papežův zákon |
T | 20:15 |
středa 01.05.2024
Daaaaaalí! |
T | 18:15 | |||||||||||
Maria Montessori |
T | 16:15 | |||||||||||
Rivalové |
T | 20:00 | |||||||||||
Tancuj Matyldo |
14:00 |
Praha - Městská knihovna v Praze - Petřiny
čtvrtek 18.04.2024
přidat do oblíbených
Botticelli – Florencie a Medicejští |
T | 17:00 | |||||||||||
Dokonalé dny |
T | 19:00 |
sobota 20.04.2024
Ella a černý jaguár |
D | 17:00 | |||||||||||
Tonda, Slávka a kouzelné světlo |
15:00 |
úterý 23.04.2024
Anatomie pádu |
T | 16:00 |
čtvrtek 25.04.2024
Frida Viva La Vida |
T | 17:00 | |||||||||||
Zimní prázdniny |
T | 19:00 |
sobota 27.04.2024
Bob Marley: One Love |
T | 17:00 | |||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 15:00 |
úterý 30.04.2024
Panenky na útěku |
T | 16:00 |
Praha - Městská knihovna v Praze - Ústřední knihovna
čtvrtek 18.04.2024
přidat do oblíbených
Občanská válka |
T | 19:00 |
pondělí 22.04.2024
Já Kapitán |
T | 19:00 |
úterý 23.04.2024
Chudáčci |
T | 16:00 | |||||||||||
Zimní prázdniny |
T | 19:00 |
sobota 27.04.2024
Ella a černý jaguár |
D | 17:00 | |||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 15:00 |
úterý 30.04.2024
Aristokratka ve varu |
16:00 | ||||||||||||
Panenky na útěku |
T | 19:00 |
Praha - Modřanský biograf
čtvrtek 18.04.2024
přidat do oblíbených
Prázdniny s Broučkem |
20:15 |
pátek 19.04.2024
Daaaaaalí! |
T | 18:15 | |||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
20:00 |
sobota 20.04.2024
Domácí příšerky |
D | 15:00 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 20:00 | |||||||||||
Jak zachránit draka |
D | 13:00 | |||||||||||
Sladký život |
17:30 |
neděle 21.04.2024
Gump - jsme dvojka |
17:30 | ||||||||||||
Jak zachránit draka |
D | 15:00 | |||||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 20:00 | |||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 13:00 |
pondělí 22.04.2024
A máme, co jsme chtěli |
15:00 | ||||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
18:15 | ||||||||||||
Smršť |
20:00 |
úterý 23.04.2024
Tady Havel, slyšíte mě? |
19:00 |
středa 24.04.2024
Gump - jsme dvojka |
18:00 | ||||||||||||
Rivalové |
T | 20:00 |
čtvrtek 25.04.2024
Lesní vrah |
18:15 | ||||||||||||
Rivalové |
T | 20:00 |
pátek 26.04.2024
Jednou to bude všechno tvoje |
T | 17:55 | |||||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
T | 20:00 |
sobota 27.04.2024
Domácí příšerky |
D | 14:45 | |||||||||||
Fantastická parta |
D | 13:00 | |||||||||||
Lesní vrah |
18:15 | ||||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
16:30 | ||||||||||||
Rivalové |
T | 20:00 |
neděle 28.04.2024
Duna: Část druhá |
D | 16:50 | |||||||||||
Fantastická parta |
D | 15:00 | |||||||||||
Jak zachránit draka |
D | 13:00 | |||||||||||
Sladký život |
20:00 |
pondělí 29.04.2024
Daaaaaalí! |
T | 20:00 | |||||||||||
Sladký život |
15:00 | ||||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
18:15 |
úterý 30.04.2024
Prázdniny s Broučkem |
18:00 |
Praha - Premiere Cinemas Praha Hostivař
čtvrtek 18.04.2024
přidat do oblíbených
Abigail |
T | 20:40 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
D | 16:00 | |||||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 20:20 | |||||||||||
Gump - jsme dvojka |
D | 15:00 | 17:00 | ||||||||||
Jak zachránit draka |
D | 15:20 | |||||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 15:40 | 18:10 | ||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 14:20 | 16:20 | ||||||||||
Nezlomní |
T | 20:40 | |||||||||||
Občanská válka |
T | 17:20 | 19:40 | ||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
D | 14:00 | 16:00 | 18:00 | 20:00 | ||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
D | 18:20 | |||||||||||
Ten, co slaví každý den |
D | 19:00 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 19:20 |
pátek 19.04.2024
Abigail |
T | 19:00 | 20:40 | ||||||||||
Duna: Část druhá |
D | 16:00 | |||||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 20:20 | |||||||||||
Gump - jsme dvojka |
D | 15:00 | 17:00 | ||||||||||
Jak zachránit draka |
D | 15:20 | |||||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 15:40 | 18:10 | ||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 14:20 | 16:20 | ||||||||||
Občanská válka |
T | 17:20 | 19:40 | ||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
D | 14:00 | 16:00 | 18:00 | 20:00 | ||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
D | 18:20 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 19:20 |
sobota 20.04.2024
Abigail |
T | 19:00 | 20:40 | ||||||||||
Duna: Část druhá |
D | 10:10 | 16:00 | ||||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 20:20 | |||||||||||
Gump - jsme dvojka |
D | 11:00 | 13:00 | 15:00 | 17:00 | ||||||||
Jak zachránit draka |
D | 11:20 | 13:20 | 15:20 | |||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 10:40 | 13:10 | 15:40 | 18:10 | ||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 10:20 | 12:20 | 14:20 | 16:20 | ||||||||
Občanská válka |
T | 13:40 | 17:20 | 19:40 | |||||||||
Prázdniny s Broučkem |
D | 10:00 | 12:00 | 14:00 | 16:00 | 18:00 | 20:00 | ||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
D | 18:20 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 19:20 |
neděle 21.04.2024
Abigail |
T | 19:00 | 20:40 | ||||||||||
Duna: Část druhá |
D | 10:10 | 16:00 | ||||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 20:20 | |||||||||||
Gump - jsme dvojka |
D | 11:00 | 13:00 | 15:00 | 17:00 | ||||||||
Jak zachránit draka |
D | 11:20 | 13:20 | 15:20 | |||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 10:40 | 13:10 | 15:40 | 18:10 | ||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 10:20 | 12:20 | 14:20 | 16:20 | ||||||||
Občanská válka |
T | 13:40 | 17:20 | 19:40 | |||||||||
Prázdniny s Broučkem |
D | 10:00 | 12:00 | 14:00 | 16:00 | 18:00 | 20:00 | ||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
D | 18:20 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 19:20 |
pondělí 22.04.2024
Abigail |
T | 19:00 | 20:40 | ||||||||||
Duna: Část druhá |
D | 16:00 | |||||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 20:20 | |||||||||||
Gump - jsme dvojka |
D | 15:00 | 17:00 | ||||||||||
Jak zachránit draka |
D | 15:20 | |||||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 15:40 | 18:10 | ||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 14:20 | 16:20 | ||||||||||
Občanská válka |
T | 17:20 | 19:40 | ||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
D | 14:00 | 16:00 | 18:00 | 20:00 | ||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
D | 18:20 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 19:20 |
úterý 23.04.2024
Abigail |
T | 19:00 | 20:40 | ||||||||||
Duna: Část druhá |
D | 16:00 | |||||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 20:20 | |||||||||||
Gump - jsme dvojka |
D | 15:00 | 17:00 | ||||||||||
Jak zachránit draka |
D | 15:20 | |||||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 15:40 | 18:10 | ||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 14:20 | 16:20 | ||||||||||
Občanská válka |
T | 17:20 | 19:40 | ||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
D | 14:00 | 16:00 | 18:00 | 20:00 | ||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
D | 18:20 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 19:20 |
středa 24.04.2024
Abigail |
T | 20:40 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
D | 16:00 | |||||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 20:20 | |||||||||||
Gump - jsme dvojka |
D | 15:00 | |||||||||||
Jak zachránit draka |
D | 15:20 | |||||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 15:40 | 18:10 | ||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 14:20 | 16:20 | ||||||||||
Občanská válka |
T | 17:20 | 19:40 | ||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
D | 14:00 | 16:00 | 18:00 | 20:00 | ||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
D | 18:20 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 19:20 |
středa 01.05.2024
Praha - Přítomnost Boutique Cinema
čtvrtek 18.04.2024
přidat do oblíbených
pátek 19.04.2024
Ďábel nosí Pradu |
T | 20:00 |
neděle 21.04.2024
Daaaaaalí! |
T | 15:00 | |||||||||||
Dokonalé dny |
T | 17:30 | |||||||||||
Papežův zákon |
T | 20:30 |
úterý 23.04.2024
Dokonalé dny |
T | 20:00 |
středa 24.04.2024
Daaaaaalí! |
T | 17:30 | |||||||||||
Rivalové |
T | 20:00 |
neděle 28.04.2024
Rivalové |
T | 11:00 | |||||||||||
Stovky bobrů |
T | 20:30 |
středa 01.05.2024
Kaskadér |
T | 20:30 |
Praha - Rest.art
čtvrtek 18.04.2024
přidat do oblíbených
Dokonalé dny |
T | 19:30 |
neděle 21.04.2024
Těžký rok |
T | 19:30 |
úterý 23.04.2024
Já Kapitán |
T | 19:30 |
čtvrtek 25.04.2024
Železní bratři |
T | 19:30 |
neděle 28.04.2024
Dokonalé dny |
T | 19:30 |
úterý 30.04.2024
Těžký rok |
T | 19:30 |