Kino

Kino premiéry

V kinech od 30.6.2016

V kinech od 23.6.2016

V kinech od 16.6.2016

V kinech od 9.6.2016

V kinech od 2.6.2016

V kinech od 1.6.2016

Komentáře k zobrazeným filmům

 • troufalka -
  Děda (2016)
  ** 30.3.2018

  Mnoho řežisérů, divákova smrt. Námět dobrý, pokulhávalo zpracování. V titulní roli měl být charismatický kmet, který by to utáhnul. Takhle sjem měla dojem, že si z nás utáhi režiséři. A když už je těch režisérů tolik, mohli si víc ohlídat neherce, moc se tlačilo na pilu. Dětem chyběla hravá přirozenost, Anička hrála tak snaživě, až přehrávala. Překvapilo mě, že se to líbilo synkovi. Hlavním chodem měly být flashbacky prošpikované lidovými řemesly, současnost nebyla zdaleka tak zajímavá. Vyváženost by filmu prospěla. Použití valašského dialektu a obsazení Bolka Polívky do vedlejší role k úspěchu nestačí.

 • tron -
  Warcraft: První střet (2016)
  ** 27.11.2016

  Nebavilo ma to. Alebo som tomu nerozumel a tak ma to nebavilo, alebo som tomu miestami aj rozumel, ale ani tak ma to nebavilo. Postavy nezaujímavé (páčil sa mi len aragornovský Travis Fimmel). Univerzum síce paradoxne napriek slabým postavám a nezaujímavým hercom MÁ potenciál na sériu a niektoré vizuálne nápady fajn (napriek tomu je snímka po trikovej stránke miestami značne podozrivá).

 • tron -
  Centrální inteligence (2016)
  *** 27.11.2016

  Trailery na mňa pôsobili strašne nezáživne, ale výsledok ma vcelku pozitívne prekvapil. Určite to nie je taká nálož vtipov, ako bola režisérova predchádzajúca bomba Vybíjaná: Choď do toho na plné gule, no vzhľadom na nulové očakávania a hrozný scenár (od začiatku je jasné, kto za tým stojí a že Hart vo finále použije salto) je to nečakane chytľavé. Iste, nie je to kanonáda vtipov, budete sa skôr usmievať, než smiať. Ale veľa tomu dáva ústredná dvojka The Rock/Kevin Hart, pričom poteší, že The Rock hrá citlivého a akoby až jemne natvrdnutého muža a Hart nie-príliš-nesympatického úradníka, ktorý nie je spokojný so svojím životom (čo je vcelku dosť v rozpore s typom postáv, aké obvykle zvyknú hrávať). Čakáte nepretržitú buddy chémiu dvoch odlišných chlapov a namiesto toho prichádzajú scény, v ktorých si jeden vylieva srdce, druhý ho so záujmom počúva... a vy tiež! Inak súhlasím s Rockom, že jednorožce sú fakt drsné. A konečne som po dlhom čase znova videl ľadvinku.

 • NinadeL -
  Oslněni sluncem (2015)
  *** 2.10.2016

  Nic zlého netuše jsem si celou dobu říkala: "Ale oni tam řeší to samé, co před lety Romy Schneiderová!" A nemýlila jsem se. Nicméně to nevadí, tento nový Bazén plní ideálně všechny potřeby letní návštěvy kina, kdy je vhodné si dožít vlastní oslnění sluncem. Nadto je velmi fajn se tu a tam zase pokochat Tildou Swinton.

 • H34D -
  Assassin (2015)
  ** 25.9.2016

  Není pochyb o tom, že asijské bojové filmy se těší velkému zájmu i mimo asii. Navíc když se mezi našlapané "wire fu" scény vloží nějaká východní filozofie, nemá západní publikum příliš problém ji přijmout. Bohužel, Assassin má akce asi tak 5 minut a jeho filozofie je spíše prázdnou pseudofilozofií. Film je plný extrémně zdlouhavých scén s prázdnými pohledy, které se snaží vydávat za něco, co nejsou. Setkal jsem se s něčím, čemu se říká filmová báseň, ale tady jsem nic takového nenašel, jen vyprázdněnou nudu, a tak se z toho taky musím jít vyprázdnit... 3/10

 • Wacoslav1 -
  Pařba v Pattayi (2016)
  ** 25.8.2016

  Natočte už kurva někdo pařbu v Počernicích! Nebude mi vadit, že se v ní budou opakovat furt ty stejný vtipy a situace, hlavně když to bude v důvěrně známým prostředí. A nebo ne jděte z těmi Pařbami už do prdele.25%

 • Spiker01 -
  Ratchet a Clank: Strážci … (2016)
  *** 16.8.2016

  Playstationová legenda, kterou fanoušci dobře znají ovšem bohužel ji ocení asi jen nenáročné děti snad jen z toho důvodu, že je film barevný a hejbe se. Přitom to úplně špatné není, pár dobrých vizuálních nápadů jak vystřižených z dílny Dreamworks se najde, ovšem celé to je takové zoufale nemastné neslané a sterilní. Dabing celkově, ale i nových postav, které neznáme z předešlých her ani nového rebootu, potěší zejména kvůli dobrému dabingu známých herců, nic extra však tahle sympatická dvojka na velké obrazovce nabídnout nedokáže a asi měla zůstat jen jako in-game filmečky. Dvojky se beztak kvůli špatným finančním výsledkům nedokáčkáme, tak je lepší oprášit PS2 nebo dáš šanci novému dílu...5/10

 • Jezinka.Jezinka -
  Hledá se Dory (2016)
  **** 31.7.2016

  Krátkoblbá paměť je slovní spojení, které, pokud nezapomenu, začnu používat. Zejména na poli vztahů pracovních se tohle uživí a ponejvíce ve vztahu k lidem dlouhodobě zcela blbým. Hledání Nema bylo brilantně udělané, ale za srdce mě tehdy nijak nebralo. Ztracená zmatená a svou nešťastnou pamětí hendikepovaná Dory ke mně buď doplavala přes bariéry vrozeného cynismu z lepší strany, nebo je ten film zkrátka povedenější než Nemo, možná má hlavní hrdinka jenom lepší barvu, ale ve výsledku musím konstatovat, že kdybych při sledování filmu chroupala popcorn, byl by už od čtvrtiny filmu přesolený a rozmáčený. Pokud mohu soudit podle reakcí dětí v sále, na cílovou skupinu Dory cílí poměrně přesně. Až Dory vypluje na DVD, jdu ji koupit, protože tohle prostě potřebujeme doma.

 • Hild -
  Než jsem tě poznala (2016)
  ***** 30.6.2016

  Tohle mi velmi sedlo. "Feel good movie" s jasně daným poselstvím. Dva lidé, jeden miloval život a vždy se řídil heslem žít ho naplno, ale po jedné nehodě mu nezůstalo vůbec nic. Ona má naopak všechno, mládí, krásu, svobodu, ale neumí život žít. Jo jo, klišé jak hrom, ale film je perfektně vyvážený a dokáže diváka zasáhnout na tom správném místě. Nechybí výborný britský humor a přirozená dávka romantiky, v žádném případě se nejedná o prvoplánové ždímání slz. Ta pátá hvězda je za hlavní hrdinku, kterou divák musí milovat od první sekundy. Takto má zkrátka vypadat dobrý romantický film.

 • POMO -
  V zajetí démonů 2 (2016)
  *** 27.6.2016

  Na to, že si dal Wan s pokračovaním najlepšej americkej duchariny posledných rokov tak načas, je prekvapivo neprekvapivý. Nováčikov musí jeho famózny štýl ohromiť, je zkrátka o triedu vyššie než všetci strašiaci naokolo, ale kto už ho dobre pozná, pre uspokojenie potrebujete scenáristickú pridanú hodnotu. A tá tu nie je. Presun do Anglicka osviežil, ale priebeh riešenia prípadu Hodgsonových robí v žánrových klišé naopak kroky späť.

 • Skejpr -
  Léto All Exclusive (2015)
  **** 25.6.2016

  Překvapivě funkční a zábavný mix letní komedie a found footage experimentu, který velmi spoléhá na toleranci cílového diváka, nicméně má jistý potenciál stát se králem skupinových dýchánků. Až se trochu stydím za to, jak jsem si jej užil...

 • Wacoslav1 -
  Den nezávislosti: Nový útok (2016)
  *** 23.6.2016

  Já nevím co se to se mnou děje, možná už mi opravdu měkne mozek, ale přestávají mi vadit úplně tupý filmy, ba co víc dokážu se na nich i zabavit. Emmerich servíruje pokračování který je ještě blbější než jeho předchůdce kterýho si budu muset taky zopáknout a eventuálně pozměnit hodnocení, protože jedno se tomu vocasátorovi megalomanskýmu upřít nedá a sice to, že i když jsou jeho filmy vraždou mozkových buněk, tak destrukci a akci má zmáknutou aspoň jede oldschol a všechno přehledně žádná rozhekaná kamera nebo megakokotskej střih a světe div se už i tohle dokážu dneska ocenit! to jsem teda hluboko klesl... Takže takhle samozřejmě, že to je další typická Rolandovina tudíž píčovina, až na to, že tady se to už nebere ultra vůbec vážně tohle už sklouzává do zábavnýho trashe a tenhle posun Emmerichovi schvaluji. Místy už prostě paroduje a dělá si srandu sám ze sebe. Ve White house Down to ještě nefungovalo, ale tohle je jiná guilty pleasure kategorie. Sračka, ale zábavná. Dal bych 2*, ale fláknu tam 3*, ať je Laco správně zmatenej.50%

 • KevSpa -
  Podfukáři 2 (2016)
  *** 14.6.2016

  Jednička mě nijak neohromila a dvojka je skoro jako přes kopírák. Průměrná zábavná jednohubka, která sází zejména na herce a předváděná "kouzla". Problém je, že i když bych měla na jejich triky nejspíš zírat s otevřenou pusou, není příběh dostatečně zajímavý, aby mě byť na chvíli strhl. Ale tak aspoň na Marka Ruffala a Lizzy Caplan se dobře kouká.

 • flanker.27 -
  Dcera čarodějky (2015)
  **** 20.2.2016

  Některé postavy by potřebovaly více prostoru, hlubší prokreslení, aby si k nim mohl divák vytvořit silnější vztah. Stejně tak by občas potřebovaly více interakcí mezi sebou. Například na začátku Dina měla mít víc scén s Drakanem, aby mohla scéna ve vězení aspoň trochu překvapit. Druhým nedostatkem je hodně uspěchaný konec, přičemž (ne)jednání jednoho z hrdinů je na mlácení hlavou o zem. I přijetí skupiny uprchlíků jakýmisi horaly, do té doby neviděnými, bylo trochu podivné (navíc, kde se tam vzala rodina hlavní hrdinky). Teď to vypadá, že jen kritizuju, ale vlastně se mi to docela dost líbilo, odsýpá to, výprava je výborná, občas něco proběhne trochu jinak, než by divák čekal a české lokace lahodí oku. Tím spíš nechápu totální ignoraci filmu českou distribucí (ha, beru zpět, česká premiéra ohlášena, včas jako vždy :) ). Jsem zvědav, jestli bude pokračování (kniha, jak jsem zjistil, má čtyři díly). Tak 70 %, ale přidám.

 • T2 -
  Realita (2014)
  *** 15.9.2015

  S počiatku som očakával čisto bizardnú snímku od francúzskeho filmu Realita , nakoniec tam bola zmes viacerých aspektov, v podobe najrôznejších uleteností, až snových bláznovstiev, psycho halušiek, doslova obraz v obraze, všetko prepojené, v podstate množstva vecí ktoré môžu hlavu diváka pekne zamotať. Všetko to tu ale máme v prijateľnom háve a hlavne odľahčenom zábavnom, režisér Quentin Dupieux to dosť dobre ustál na to čo naservíroval, neskĺzol mimo rozohraný dej a zbytočne sa v nom nezamotal, určite film prináša nevšedný zážitok. /videl v kine: 60%/(filmový festival Cinematik Piešťany 2015)

 • Wacoslav1 -
  Ikarie XB 1 (1963)
  *** 19.12.2012

  Tak na cesky pomery a dobu vzniku opravdu solidni a pusobive natoceny film dnes uz to sice vypada trochu zastarele a postradal sem tu nejakou vetsi pointu nebo napad ale verim ze ve svoji dobe to musela bejt bomba

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace