Nejnovější komentáře k filmům

|< nejnovější < novější 1 starší >
  • 18.11.2017  20:32
  Slasher -
  Boj o ředitelnu - The Union of the Wizard & The Warrior (S02E09) (epizoda) (2017)
  *****

  Level nářezovosti posledního dílu je maximální. Plus je tu stylová spojka s EASTBOUND & DOWN - kdo neviděl tak šup.

  • 18.11.2017  20:30
  Andy.M -
  Below Her Mouth (2016)
  **

  Erika Linden je fakt tomboy. I tu chůzi má chlapskou. Je to muž či žena?

  • 18.11.2017  20:29
  chrispe -
  Moje rodina - Smrt nechodí po horách (S01E06) (epizoda) (2000)
  ****

  ,,Majkle, sněz to!" - ,,Nejdřív ty!" - ,,Jsi menší, budeš reagovat dřív."

  • 18.11.2017  20:29
  Mateskimos -
  Spider-Man: Homecoming (2017)
  *

  ??? Tak tohle nevyšlo. Kéž by tvůrci tento film ohlásili jako "přístupný do 10 let věku a nebo pouze pro silně retardované jedince"!!! Ušetřili by mi tím 135 minut života. Spidey je gay víc než kdy předtím a i když jsem si u sledování tohoto hnisu, udělal dvakrát lobotomii polévkovou lžící, tak se mi pořád pár scén vybavuje a nemůžu se toho zbavit. Jedna hvězda je za Majkla Kýtna, jako bastard mi tam seděl. Jinak hrůza hrůz.

  • 18.11.2017  20:28
  AgnesDee -
  Vražda v Orient expresu (2017)
  ***

  Po řemeslné stránce je to až na do oka bijící CGI perfektní. Horší je to však s novým pojetím klasického příběhu Agathy Christie. Když bych to porovnala s jinou adaptací, která je myslím ze sedmdesátých let, tak mi přijde, že Branaghův Poirot tápe až moc dlouho (vlastně az do závěrečného rozuzlení). Je to škoda, a myslím, že kdyby si scénář psal sám, tak by to bylo o jednu, možná i o ty dvě hvězdy lepší.

  • 18.11.2017  20:28
  flanker.27 -
  Soud pana Havleny (TV film) (1967)
  ****

  Obhajoba vlastního právního názoru i za cenu vlastního sebezničení. Navzdory, pověsti, morálce a společenskému (ne)významu problému. Myslím, že bych ve svém okolí na podobné exempláře taky narazil a ani bych nemusel dlouho hledat. My, co se v nějaké formě živíme některým z právních odvětví, o tom víme své. Skvělý Martin Růžek v jinak průměrně zrežírované (až trochu zabité) absurditce na motivy jedné z Čapkových povídek. Jako pan Havlena vyráží do boje za "ochranu právního řádu", ke své smůle si jako protistranu vybírá snad nejpřívětivější a nejhodnější osobu, která se mu mohla dostat do cesty (zde nádherně dobrotivá až roztomilá Marie Brožová). A soudní výroky, docela rozumně zamítající jeho absurdní požadavek na odsouzení sebe sama, jen dláždí jeho cestu na dno. Za herce tedy maximum, to ostatní je průměr, takže čtyři body.

  • 18.11.2017  20:28
  fako666 -
  Tvář vody (2017)

  to by ma fakt zaujimalo kde ste to vsetci videli

  • 18.11.2017  20:28
  Axarus -
  Černé zrcadlo (TV seriál) (2011)
  *****

  1. série: postupná gradace s každým dílem, celá série se nese v orwellovském duchu, hlavně 2. díl, super

  • 18.11.2017  20:27
  silentname -
  Liga spravedlnosti (2017)
  ****

  A je to tu. Konečne sme sa dočkali. Dočkali sme sa zjednotenia najväčších DC Superhrdinov všetkých čias, aby sa postavili obrovskému zlu. Tak, dočkali sme sa toho najsilnejšieho a najlepšieho filmu, aký sme všetci čakali? Nie. Ale rovnako si nemyslím, že by to bolo zlé. Film potrebuje trošku času a potrebuje nám všetky postavy poriadne predstaviť. Poznáme už Batmana, Supermana a Wonder Woman. Tí sa dočkali svojich filmov a mali možnosť sa nám ukázať. Ostatní však potrebujú ešte čas na to, aby sme ich mali možnosť spoznať. A ostáva to teda spraviť v tomto filme. A myslím si, že sme každú postavu videli dostatočne na to, aby sme s nimi mohli spoznať a mohli si ich užiť. Flash je vynikajúci, vtipný a všetky one-linery sú jeho a užíva si ich. Aquaman je skvele stvárnený v podaní Jasona Momoa a už sa teším na jeho sólo film. Verím, že sa o ňom dozvieme viac a okrem toho by som rád videli viac z Atlantídy. Uvidíme čo sa stane. A potom je tu Cyborg, ktorý má vynikajúce a zaujímavé schopnosti, ktoré by sa dali skvele využiť a majú vysoký potenciál. A všetky postavy sa tu ukážu v dobrom svetle a majú dosť priestoru. Teší ma, že oproti ostatným DC filmom nie je tento až tak temný a má priestor viac dýchať a nemusíme ho brať neustále tak veľmi seriózne a neotravuje ma to. Čo sa týka zloducha, tak si nemyslím, že je úplne najhorší a má dobré schopnosti, no nepotrebujem asi vidieť ďalšiu skazu sveta. Okrem toho scénka medzi Lois a Clarkom - čo tak spraviť z toho poster? Vyzeralo by to viac ako The Space Between Us. A hoci to je celkom romantické, nemám pocit, že by to dodávalo filmu tú správnu atmosféru. Tá scénka mi tam proste nepasovala. Občas mám pocit, že niektoré veci by sa dali ešte dopovedať, ale uvidíme, či sa dočkáme dlhšej verzie filmu a či nám doplní nejaké tie medzery. Efekty vo filme sú podľa mňa trošku mix. Na úvode sú veľmi dobré, no v záverečnom súboji si ich všímam skoro všade a to je fakt rušivé. Postavy dobré, príbeh je okey a atmosféra filmu je srdčenejšia. Ako celok si myslím, že ide o lepší film, než sme od DC mali možnosť zatiaľ vidieť, no nie je to ten film, ktorý sme všetci verili, že budeme mať. Hodnotenie: B-

  • 18.11.2017  20:26
  dO_od -
  Loganovi parťáci (2017)
  ****

  // "Tady je ředitel, ano? Mám tu ubrousek s vašimi požadavky. Co chcete, abyste se v klidu vzdali, a propustili bachaře, které jste zajali. Z pozice ředitele mohu schválit nákup kopií knihy Tanec s draky, aby byla ve vězeňské knihovně doplněna polička se Hry o trůny." "Jooo!" "Ale problém je, že Vichry zimy a Sen o jaru ještě nevyšly, takže to možné není." "Neee!" "Nedokážu zařídit něco, co je mimo mou kontrolu." "To jsou totální kraviny! George R. R. Martin měl doručit Vichry zimy vydavateli už před dvěma rokama." "To byl původní termín. To se tu i píše. Ale čtu vám to z Wikipedie. Píše se tu, že měl Martin vyčerpávající reklamní rozvrh, a to ovlivnilo termín. Že Vichry zimy nedokázal dokončit." "To nedává žádnej smysl. Ty dva kluci, co byli minulej měsíc převezený z federální, znali všechny novinky o tý kočce s drakama." Jo, life's a bitch. 7/10

  • 18.11.2017  20:24
  Korra -
  American Mary (2012)
  ***

  Sestry Soskovy jsou sice nádherně zvráceně rozkošné, ale je to spíš takový úzkoprofilový bizárek, než opravdový horor. Škoda, měli to potenciál, ale jedno mučeníčko ještě hororovou legendu nevytvoří, viď, Freddy.

  • 18.11.2017  20:20
  Tom_Lachtan -
  Rozpuštěný a vypuštěný (1984)
  ***

  S tímhle filmem mám a vždycky jsem měl dva zásadní problémy. A ten první problém je Cimrmanovská hra Vražda v salóním kupé, ze které tenhle film vychází. A proč je to problém? Protože všechny vtipnosti, které jsou ve filmu i ve hře společné, mnohem, ale mnohem lépe fungují ve hře (popis výslechu "hledej šmudlo" např). A ten druhý problém jsou pro mě herci v hlavních rolích - insp. Trachta a prknt. Hlaváček - jsou hrozně špatně obsazení, Jiří Zahájský se jako Trachta sice snaží, ale v mnoha scénách mi přijde hrozně mimo charakter postavy (respektive postavy, kterou mám zažitou z div. hry), ale Marek Brodský je pro mě hrozně špatně obsazen a jeho jeho podání naivního, nezkušeného ňoumíka vypadá spíš jako idiocie kombinovaná s obrnou lícního nervu. Takže jakkoliv je tu spoustu dobrého (herci, kachny, kachny, kachny...), tak to mínusy nevynahradí.

  • 18.11.2017  20:17
  jkpj22 -
  Oltre il guado (2013)
  odpad!

  Spoiler Alert! Takže zarostlý chlap chodí po lese.... čas běží. Pak najde opuštěnou vesnici.... bloudí po domech s puškou. Čas běží.... pak ho najdou záchranáři roztrhaného na kusy.... střih na nějaký dvě malý holky.... a film skončí. Pomalejší horor jsem nikdy, NIKDY neviděl. Pořád čekáte, až se něco začne dít a najednou je konec. Žádná atmosféra, žádné napětí, žádné lekačky. Prostě odpad.

  • 18.11.2017  20:15
  Karamanlis -
  Cass (2008)
  ***

  Aj keď tu ozrutný Nonso Anozie občas pôsobí neohrabane (napr. bitka vo väzenskej cele), pre stvárnenie postavy Cassa Pennanta bol dobrou voľbou. Pri obsadzovaní ostatných postáv už tvorcovia filmu takú šťastnú ruku nemali a napríklad partia najväčších, najdrsnejších a najhrozivejších vyhadzovačov v Londýne, ktorú tu Pennant zostaví zo 60 kilogramových frajerov vyznieva skôr úsmevne. Inak je Cass vo všetkých ohľadoch iba priemernou chuligánskou snímkou, to napríklad Pennantov súpútnik z éry ICF Carlton Leach sa v podobe o rok staršieho Rise of the Footsoldier dočkal o poznanie solídnejšieho filmového spracovania svojho životného príbehu.

  • 18.11.2017  20:14
  Vikki -
  Něžné vlny (2013)
  *

  Laciné a trapné slepení všeho možného dokupy, ubohost a zas otravovaní s tou ubohou zinscenovanou divadelní fraškou kde už chyběl akorát ten lůzr Havlu, aby to bylo za totální odpad.

  • 18.11.2017  20:13
  zanvalzans -
  Černé ovce (2006)
  **

  No to bylo neco...Sú to takpovediac ovčodlaci...hahaha!..."Americký vlkodlak v Londýne" može ísť tak akurát ovce pásť.

  • 18.11.2017  20:13
  MM_Ramone -
  Adicts - Picture the Scene, The (hudební videoklip) (2017)
  *****

  Pieseň "Picture the Scene" je úvodná, v poradí prvá skladba z desiateho radového albumu anglickej hudobnej skupiny The Adicts. Album vyšiel v roku 2017 vo vydavateľstve Nuclear Blast Records. Ku songu "Pictures the Scene" bol natočený výborný oficiálny videoklip. The Adicts patrí už dlhé roky medzi moje najobľúbenejšie punkové formácie. Milujem ten ich clockwork punk. Som rád, že sú stále vo výbornej forme. Tento klip je jasným dôkazom toho, že im to stále skvele šlape. *****

  • 18.11.2017  20:12
  MM_Ramone -
  Adicts - And it was So!, The (hudební videoklip) (2017)
  ****

  Pieseň "And It Was So!" je titulná skladba z desiateho radového albumu anglickej hudobnej skupiny The Adicts. Album vyšiel v novembri 2017 pod hlavičkou vydavateľstva Nuclear Blast Records. Ku songu "And It Was So!" bol natočený videoklip v klasickom adicts clockwork punkovom štýle, ktorého sa táto old schoolová formácia už dlhé roky drží. The Adicts som mal vždy rád, takže ich nový klip ma potešil. Zaujímavosťou je že túto skladbu odspieval bubeník Michael Kid Dee Davison. ****

  • 18.11.2017  20:11
  gudaulin -
  Whiplash (2014)
  ***

  Whiplash funguje na principu wrestlingového zápasu. Zákeřný bezohledný wrestler, který porušuje všechna pravidla fair play, záměrně provokuje publikum a snaží se ho vyhecovat, poštvat proti sobě, aby vzápětí (zdánlivě) trimfoval nad svým protivníkem a vybičoval tak divácké emoce na maximum. Režisér manipuluje se svými diváky stejně - a s tím mám zásadní problém. Jednoduše nemám rád režiséry manipulátory, snad i proto jsem nepřišel na chuť Aranofskému a současné práce Larse von Triera mě míjí velkým obloukem. Na druhou stranu Damien Chazelle natočil svůj autorský snímek bravurně, je evidentní, že si splnil zadání, které si předsevzal. Může se přitom opřít o výborný herecký projev obou hlavních představitelů, zvlášť Simmons je v roli tyrana naprosto přesvědčivý a je vidět, že si tu roli vychutnává. Zhruba v půli snímku jsem si řekl, proboha, vždyť se dívám na sportovní film, jehož schéma přenesli do jiného prostředí. Tohle by totiž mohlo plus minus fungovat v některých sportovních odvětvích, jako jsou třeba bojové sporty, mnohem hůř a nejspíš vůbec v kolektivních sportech, protože tam by podobná trenérova strategie dokonale rozeštvala tým a rozložila jeho psychiku. A stejně tak je úplně na vodě představa, že by něco podobného mohlo fungovat v reálu v hudebním tělese. Ale ano, špičkoví dirigenti jsou často narcisté a není jednoduché s nimi pracovat, ale uplatnit něco takového na své hráče si určitě nedovolí, protože jedině souhra zajistí úspěch. Navíc si myslím, že na zupácké chování, jaké dirigent Fletcher uplatňoval vůči svým žákům, jsou ve školním prostředí v Americe velice citliví a že by u studentů a jejich rodičů narazil mnohem dřív, než snímek naznačuje. Takže nakonec se přikláním jen ke třem hvězdičkám, protože je to na můj vkus dělané příliš na efekt. Filmu chci věřit, a to se Chazellovi nepodařilo. Celkový dojem: 60 %.

  • 18.11.2017  20:10
  route60 -
  Prázdniny v Provence (2016)
  odpad!

  Já chtěl sledovat pohodový film a dostal jsem trapné nic a ještě je to prezentováno jako komedie no mám takový dojem že Vladimír Michálek zapomněl na vše co dříve uměl, herci se snaží ale je to k ničemu, 0 od 0 pojde.

|< nejnovější < novější 1 starší >
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace