Nejnovější komentáře k filmům

|< nejnovější < novější 1 starší >
  • 18.1.2019  10:04
  JuveIt -
  Promiňte, omyl (1948)
  *****

  Skvěle gradující snímek s velice atraktivní atmosférou. Pět hvězd je na místě. Skoro jako od Hitchcocka.

  • 18.1.2019  10:02
  anitae -
  Život je krásný (1946)
  ****

  Pomalu začínám věřit, že každý máme svého strážného anděla, někteří třeba toho druhé kategorie:) Líbila se mi nadčasovost vánočního snímku o obyčejném hrdinovi, jeho snech, realitě a hlavně přátelích.

  • 18.1.2019  09:57
  Dale -
  Tělo (2012)
  ***

  Jeden z tých thrillerov na efekt - daždivá noc, budova márnice, môže byť niečo viac klišé? Všetko vyzerá veľmi pekne, každý záber dôkladne premyslený, nastražené ľakačky pôsobivé (aj keď na mňa neúčinné), scenár s niekoľkými zvratmi a s tým najviac šokujúcim na záver. No šokujúcim... mňa vôbec neprekvapil. Nebudem tvrdiť, že som presne takéto vyústenie čakal, ale aspoň čiastočne som ho odhalil už v prvej polovici, takže to záverečné dovysvetľovanie mi prišlo úplne zbytočné. Takisto scéna, keď detektív zapne mikrofón a povie "Tak a teraz ešte raz všetko od začiatku", je asi to najdebilnejšie, čo sa dá v kriminálkach počuť. Čo si to debil nenahral napoprvé? :) Ako bolo to fajn, celkom zábavné, ale nebude trvať dlho, kým sa mi ten film vyparí z hlavy. V rámci žánru len priemer.

  • 18.1.2019  09:57
  Hexa -
  Deadly Class - Pilot (E01) (epizoda) (2018)
  **

  Zkusila jsem to a nejde to. Hlavní hrdina je neslanej, nemastnej. Děj příliš protahovaný, "zlouni" jsou jak přes kopírák a podle nejvíc stereotypní předlohy a vůbec se tam většina z nich chová jako bez 3/4 mozku, rozhodně ne jako budoucí elita temný strany.

  • 18.1.2019  09:56
  Unlikelyhero -
  The Kominsky Method (TV seriál) (2018)
  *****

  Chytré, příjemné, inteligentní. Je bezva, že se Michael pustil do kvality namísto pitomých rádobykomedií, asi nechce skončit jako odkopaný De Niro.

  • 18.1.2019  09:47
  Mouzon -
  V čísle 9 (TV seriál) (2014)
  *****

  říká se, že literáty lze (vedle skupiny, která zvládá obojí) dělit na spisovatele sprintery (píšící výhradně povídky) a spisovatele maratonce (jimž nejvíce vyhovuje květnatá románová forma).......pokud je možné toto rozdělení aplikovat i v případě scenáristů, pak Pemberton s Shearsmithem pravidelně vyhrávají všechny závody v běhu na 100 metrů.......dokonalá aktualizace všemožných poeovsky makabrózních, popkulturních, filmových, literárních a kdo-ví-jakých-dalších odkazů, zakomponovaných do detailně promyšlených struktur, které se pohybují žánrovým polem s nevídanou lehkostí.......hranice mezi puberťáckou komikou toho nejhrubšiho zrna, černým ostrovním humorem, hrůzostrašností a dramatickým přesahem nikdy nebyla tak tenká, resp. neexistující.......

  • 18.1.2019  09:44
  kolemjdouc -
  Láska a modřiny (2011)
  odpad!

  příšerný film točený kamerou tak neprofesionální až je to k nevíře.Rozmazané záběry které měly pobídnout diváka k čemu?Film specifický pro úzký okruh diváků.Já jsem ho do konce nedala.

  • 18.1.2019  09:43
  Hanecek -
  To je vražda, napsala (TV seriál) (1984)
  odpad!

  Asi nejpitomější seriál.

  • 18.1.2019  09:42
  Olík -
  Most! - Epizoda 2 (E02) (epizoda) (2019)
  ***

  Komentář prvního dílu jsem zakončil ve stylu „uvidíme, co přinese čas“…..a už je to tady!!!! Došel dech hned několik metrů po startu? Díl naprosto o ničem, bez nápadu, bez děje….story s problémy erekce mi přišla vyloženě hloupá. Horská dráha momentálně jede směrem dolů, ale zatím netřeba lámat hůl.

  • 18.1.2019  09:38
  Kimon -
  Krajinou domova (TV seriál) (2014)
  *****

  Máte rádi dorty? Nebo jste spíše na zdravější bohatý ovocný pohár? Tak si představte, že máte narozeniny a vaši nejbližší vám k tomu Vašemu významnému dnu předají obrovský, ale opravdu obrovský pohár všech chutí, které máte rádi. ... No, a teď znáte můj pocit při sledování dokumentárního cyklu Krajinou domova. Každá epizoda, to je naprosto jiná a unikátní chuť jednotlivých kousků ovoce v poháru. A tak jsem si osmnáctkrát vychutnával tu excelentní chuť a přál si, aby tento dokument nikdy neskončil. Díky pane Krejčí, pane Matuško, pane Maxiáne za hudbu a pane Švehlíku za úvod a ukončení. Bohužel, hlasovým zabarvením nevýrazný zvukový komentář p. Maxiána nebyla dobrá volba.

  • 18.1.2019  09:37
  DwayneJohnson -
  Zelená kniha (2018)
  ***

  Green Book není rozhodně špatný film. Je to, řekl bych, taková sázka na jistotu. Jak zvoleným tématem rasismu, které bude v americké společnosti rezonovat ještě hodně dlouho, pak hlavními herci a také zpracováním, které je poměrně zdařilé. Bohužel to poměrně je důležité slovo, protože nic víc z toho tenhle film nevyždíme. A to je mi vážně líto, protože jsem vzhledem k ohlasům čekal buď vtipnější, nebo o trošku dramatičtější film. A to se mi tady nedostalo. Je to asi jako koncert doktora Shirleyho. Řeknete si dobrý, ale zítra už pomalu nebudete vědět, kde, s kým a co vůbec hrál.

  • 18.1.2019  09:35
  Pitryx -
  Jak zničit vlastní mužstvo (TV film) (1977)
  odpad!

  Normální, obyčejná kriminálka, u které se dá v pohodě spát, nebo dělat cokoli jiného. Stačí poslouchat. Ani herci do toho moc nešli, tušili, že je to celé krávovina.

  • 18.1.2019  09:32
  wanry02 -
  Coco (2017)
  ****

  Krásný, vizuálně propracovaný a hlavně upřímný snímek s hlubokou myšlenkou, která vás donutí zamyslet se na sebe samým. Dlouho jsem se odhodlával, abych se na film podíval, jelikož i přes vysoké hodnocení, i spousty doporučeních z řad přátel, se mi prostě do filmu nechtělo. No ale po téměř roce kdy Coco navštívilo kina jsem mu konečně dal šanci a zklamaný nejsem. Filmu na první pohled dominuje famózní vizuál, který po chvíli diváka uhrane, ale to hlavní co většina nejen zdejších recenzentů a diváků chválí do nebes je příběh. Skvělý nápad, který ale v sobě nachází mnohem více než jen hezkou vizuální pohádku. Přináší sebou i hlubokou myšlenku, která donutí k zamyšlení nejen malé obyvatele naší planety, ale pak hlavně psychicky vyspělejší dospělé publikum, kteří mají možnost zažít, kromě zábavného filmu pro jejich děti, příjemný zážitek i pro ně, když si každý najde na filmu něco svého. Takže za mě určitě hezký filmový zážitek a doufám že Pixar v teď nově nastaveném kurzu nepoleví a připravý další originální a citově výrazné filmy. 80%

  • 18.1.2019  09:28
  Riddick77 -
  Creed II (2018)
  ***

  Spolu s Predátorem největší zklamání roku 2018. A ano, na konci jsem se přistihl, že fandím Dragovi. 5/10!

  • 18.1.2019  09:21
  kubilov -
  Život je hra (TV seriál) (2018)
  ***

  Michal Suchánek, Petr Marek a Jenovéfa Boková parádní. Ovšem Václav Marhold v hlavní roli je fakt neuvěřitelnej jouda. Některé díly vyloženě skvělé, jiné zoufale podprůměrné.

  • 18.1.2019  09:20
  tron -
  Zelená kniha (2018)
  ****

  Toto je presne film podľa môjho gusta. Smutný aj veselý, o vážnych aj vtipných veciach, dobré dialógy, kvalitné postavy a skvelé herecké výkony. Do toho primiešajte troška fajn retro atmosféry (ktorá ale v skutočnosti nebola vždy fajn, hlavne pre niektoré skupiny ľudí), dobrý soundtrack, vydarenú výpravu a plno silných scén. Občas strihač bol až príliš aktívny (vystrihnutý pokec Tonyho s jeho kamošmi odhovárajúcimi ho od jeho aktuálneho džobu) a niektoré veci zostávajú čudne visieť vo vzduchu (čiže, ak som to správne pochopil, Tony nedostal zaplatené? A kam z deja postupne vymizli jeho bravúrne kulinárske recenzie?). Ale to sú len také drobnosti. Za mňa hore 20 palcov z 23.

  • 18.1.2019  09:19
  cyphercz -
  The Orville - Nothing Left on Earth Excepting Fishes (S02E04) (epizoda) (2019)
  ****

  Po rozpačitých prvních třech epizodách konečně díl, který má feel jako zatím lepší první řada této show. Snad je to jakýsi odrazový můstek a další díly navážou na kvalitu tohoto a nesklouzne to zas někam k řešení otravných fracků doktorky apod.

  • 18.1.2019  09:15
  Gilmour93 -
  Arizona (2018)
  **

  Satelit uprostřed pouště, ve kterém je tolik obyvatel, že na každého vychází jedna ulice. A po něm korzuje realitní krizí rozhozený Danny McBride, co se svým revolverem, který má hlaveň skoro tak dlouhou jakou měl revolver Nicholsonova Jokera, tyhle stavy snižuje.. Anotace bohužel vypadá mnohem líp než konečný výsledek, neboť nápaditost tvůrců připomínala jižní Arizonu. Vyprahlá a pustá.. Jediná dvě pozitiva jsou, že si krátká stopáž nesnažila nic nalhávat a chrochtavý magnát Rogen dostal rychlou výpověď..

  • 18.1.2019  09:15
  Psema -
  Skleněný (2019)
  ****

  Shy se vztyčenou hlavou, s ambicemi natolik velikášskými, že vedle nich nějaké Nekonečnoválky působí jako látka pro mateřskou školku (oh wait...). Ten film hodně důmyslně náplní jak pravidla všech dobrých trilogií, tak dříve ustanovenou sestavu motivů. Jasně, často jsou ambice větší než mozková kapacita, finále je imho i řemeslně slabší kvůli záměrné inklinaci ke komiksové druhořadosti (čtyřlístkovská variace na HYDRA/SHIELD), ale přesto mi výsledek přijde v jistém směru inspirativní a podnětný už za snahu to takhle zkusit. Je docela fascinující, že na jednu stranu lidi ukoukají dvacet Marvelovek, jejichž znalostí obhájí plochost jejich season finale, na druhou nestíhají usledovat tři filmy o celkem šesti postavách a jejich postojích. 7+/10

  • 18.1.2019  09:14
  Karamanlis -
  El Vampiro (1957)
  ****

  Pozoruhodná mexická hororová variácia na v tých časoch mimoriadne populárnu upírsku tematiku. Miestami je tu cítiť inšpiráciu klasickou universalovskou draculovskou sériou, El Vampiro však disponuje aj určitými jedinečnými atribútmi, vábivými narážkami na mexický folklór a zvláštnym elegantným šarmom, ktoré sú pridanými hodnotami navyše. Dokázal by som si tu prestaviť aj atraktívnejšie herecké obsadenie, v 50. rokoch však boli merítka na ideál krásy predsa len nastavené trochu inak, než je tomu v súčasnosti.

|< nejnovější < novější 1 starší >
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace