Reklama

Reklama

zpět na všechny novinky
Disney pracuje na dvou scénářích k Pirátům z Karibiku

Disney pracuje na dvou scénářích k Pirátům z Karibiku

17.05.2022 Autor dO_od

Před časem jsme psali zprávu o tom, že po odchodu Johnnyho Deppa (Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny) kvůli jeho soudním tahanicím s bývalou manželkou herečkou Amber Heard (Aquaman) uvažuje studio Disney o rebootu populární značky Piráti z Karibiku. Tehdy najalo scenáristku Christinu Hodson (Birds of Prey), aby napsala scénář na tělo herečce Margot Robbie (Sebevražedný oddíl). Od té doby je kolem Pirátů podezřele ticho, až nyní ovšem přišel dlouholetý producent série Jerry Bruckheimer (Transformers, Top Gun: Maverick) s novými updaty.

 

Legendární Bruckheimer potvrdil, že studio momentálně vyvíjí dva scénáře. Jeden od Hodson pro Robbie, která se ale zatím ničemu oficiálně neupsala, a druhý bez ní. Ten by pak měl mít na svědomí scénárista Craig Mazin (Černobyl, The Last of Us). Robbie v současné době natáčí film Grety Gerwig (Malé ženy) Barbie, který by měl být uveden do kin v červenci příštího roku. Pak má také závazky k DC a roli Harley Quinn, přičemž mezitím stíhá natáčet i menší filmy jako například Asteroid CityWesem Andersonem (Psí ostrov), Babylon od Damiena Chazellea (La La Land) nebo Amsterdam režiséra Davida O. Russella (Terapie láskou), je tedy otázkou, jestli by si na Piráty našla čas.

 

Co se Deppa týče, Bruckheimer zopakoval, že momentálně nejsou žádné reálné plány na pokračování s hercem v roli Jacka Sparrowa, nevyloučil však možnost, že by se to v budoucnu nemohlo změnit. Mezi řádky tak naznačil, že bude záležet primárně na tom, jak dopadne současný proces mezi Deppem a Heard, a taky na ochotě Deppa se do role vrátit, pravděpodobně za výrazně menší peníze. Poslední film vydělal v kinech o 200 milionů dolarů míň než čtyřka, což mohl být další důvod, proč se Disney pokouší nyní látku oživit. Poslední střípek už nepochází od Bruckheimera, ale od nejmenovaného insidera, který tvrdí, že Disney také uvažuje nad seriálem ze světa Pirátů z Karibiku na Disney+. Žádné další konkrétní detaily ale zdroj neposkytl.

Související novinky

Oppenheimer už má velmi blízko k miliardě

Oppenheimer už má velmi blízko k miliardě

17.09.2023

Skvělý Oppenheimer režiséra Christophera Nolana (Počátek, Temný rytíř) už má opravdu blizoučko k tomu pokořit bájnou metu jedné miliardy dolarů. Chybí mu k tomu v současnosti už méně než 90 milionů,… (více)

Komiksový Blue Beetle má tragický start

Komiksový Blue Beetle má tragický start

20.08.2023

Warneři se sice můžou do konce rukou plácat po zádech za to, jak moc se jim vyplatila sázka na Barbie v režii Grety Gerwig s Margot Robbie v hlavní roli, jenže bokem růžového megahitu se studiu v… (více)

Oppenheimer si připsal mimořádný rekord

Oppenheimer si připsal mimořádný rekord

18.08.2023

Snad to ani není třeba psát, ale pokud jste ještě v kině náhodou nebyli na nejnovějším snímku Christophera Nolana (Počátek) Oppenheimer, rozhodně vyrazte. Včera bylo pozdě. Film, který nadchnul… (více)

Hasbro zakládá filmovou a televizní divizi

Hasbro zakládá filmovou a televizní divizi

17.08.2023

Hračkářský konglomerát Hasbro spustil novou filmovou a televizní divizi, skrze kterou nyní hodlá ve velkém produkovat vlastní projekty na základě svých značek. Nová produkční společnost vznikla… (více)

CANAL+ nově v sekci VOD

CANAL+ nově v sekci VOD

14.08.2023 Reklama

Letošní rok je na nové streamovací služby bohatý. Jedním z nových hráčů je mezinárodně působící společnost CANAL+, která svou platformu uvedla letos v dubnu na český trh. VOD knihovna CANAL+ nabízí… (více)

Barbie má miliardu

Barbie má miliardu

07.08.2023

Ačkoliv Margot Robbie studiu Warner Bros., když pro projekt sháněla financování, slíbila, že Barbie může vydělat miliardu, sama tomu příliš nevěřila. Měla ale pravdu. Komedie na motivy ikonické… (více)

Barbenheimer urazil Japonce

Barbenheimer urazil Japonce

02.08.2023

Ačkoliv by se mohlo zdát, že snímek Oppenheimer to kvůli zjevným důvodům bude mít v Japonsku co se distribuce týče složitější, opak je pravdou. Japonsko se coby vyspělá země s vyspělou společností v… (více)

Mattel chystá hromadu projektů

Mattel chystá hromadu projektů

27.07.2023

Vzhledem k fenomenálnímu úspěchu Barbie v kinech asi nikoho nepřekvapí, nebo by alespoň v dnešní době nemělo, že už si mateřská společnost Mattel vysnila celou řadu dalších filmů. Ano, jen pár dní… (více)

Reklama

Nejčtenější novinky

Disney ruší již natočené seriály

Disney ruší již natočené seriály

28.08.2023

Kde jsou ty doby miliardových zisků a tiskárny na peníze zvané Marvel? Studio Disney momentálně zažívá krušný rok, čemuž svědčí i návrat Boba Igera do pozice šéfa studia, který byl ihned od svého… (více)

Kazmovi v kinech dochází šťáva

Kazmovi v kinech dochází šťáva

29.08.2023

Stejně, jako měl snímek ONEMANSHOW: The Movie bezprecedentní první víkend, má nyní i bezprecedentní propad. Ačkoliv tak novému snímku Kamila Bartošky aka Kazmy už nikdo nevezme rekordní český otvírák… (více)

Nejnovější novinky

Zlaté glóby oznámily dvě nové kategorie

Zlaté glóby oznámily dvě nové kategorie

včera

Inovace, progress, nebo jenom snaha zvednout ratingy sledovanosti? Ať už je za novým rozhodnutím cokoli, Zlaté glóby čerstvě oznámily, že na nadcházejícím lednovém ceremoniálu představí dvě nové… (více)

Scorsese opět varuje před současnými trendy

Scorsese opět varuje před současnými trendy

26.09.2023

Legendární režisér Martin Scorsese (Casino, Vlk z Wall Street) má za sebou další obsáhlý profil, tentokrát od GQ, v němž opět padla hromada zajímavých a podnětných myšlenek, jeho celé znění si tak… (více)

Scenáristé a studia se dohodli

Scenáristé a studia se dohodli

25.09.2023

146 dní. Přesně tak dlouho trvala letošní stávka scenáristů, které nechybělo moc, aby se stala vůbec nejdelší v historii (stávka z roku 1988 trvala 153 dní). Nyní se však zdá, že by mohl být… (více)

Reklama

Reklama