Reklama

Reklama

zpět na všechny novinky
Populární hvězdy si chtějí dát pauzu od herectví

Populární hvězdy si chtějí dát pauzu od herectví

09.06.2023 Autor Goldbeater

Oblíbený herec Bryan Cranston (Perníkový táta, Trumbo) chystá velké změny ve svém osobním a profesním životě. Podle vlastních slov na Oscara nominovaný tvůrce plánuje v roce 2026, tedy přibližně ve svých sedmdesáti letech, ukončit činnost své produkční společnosti Moonshot Entertainment, prodat svůj poloviční podíl v lihovaru Dos Hombres (který založil s parťákem z Perníkového táty, Aaronem Paulem) a nakonec se odstěhovat ze Spojených států do Francie a minimálně po dobu šesti měsíců skoncovat s prací, aby se mohl plně věnovat své manželce Robin Dearden. Během rozhovoru pro GQ UK herec dodal: „Chci změnit paradigma. Posledních čtyřiadvacet let se Robin držela mého stínu. Byla ,plus jedna'. Byla manželkou celebrity. Musela přizpůsobovat svůj život podle mého. Má z toho obrovský užitek, ale jsme si nerovní a já to chci napravit. Zaslouží si to.“

Ani zdaleka tedy nejde o odchod do důchodu, nicméně jak se zdá, hollywoodský rodák zkrátka hodlá výrazně zvolnit své pracovní nasazení a po nějaký čas zkrátka nezvedat telefon. V současné době to ale ještě neplatí, Bryan má několik rozdělaných projektů a například již tento měsíc bychom ho měli vidět v našich kinech díky menší roli v nejnovějším snímku režiséra Wese Andersona, Asteroid City, s nímž Cranston jako součást delegace navštívil i nedávný festival v Cannes.

 

Bryan Cranston však není jediným aktuálně velmi populárním hercem, který se chystá dát si od herectví pauzu. Podobné prohlášení před dvěma dny přišlo také od jeho o čtyřicet let mladšího kolegy, Toma Hollanda (Spider-Man: Bez domova). Ten během jednoho z rozhovorů fanouškům sdělil, že práce na jeho nejnovější minisérii od Apple TV+ pod názvem Přeplněný pokoj, u níž sloužil zároveň i jako jeden z producentů, ho vyčerpaly natolik, že si nyní potřebuje dát od práce u filmu aspoň roční přestávku. Náročné natáčení, ponoření se do nitra složité postavy a zároveň řešení všech problémů v pozici producenta mu prý v osobním životě přivodily menší emoční zhroucení, a tak nyní zkrátka potřebuje na rok vypnout.

 

Posledním celovečerním snímkem Toma Hollanda v tuto chvíli zůstává videoherní adaptace Uncharted z loňského roku a vzhledem k tomu, že nad jeho návratem do role Spider-Mana stále visí velký otazník, budeme si zřejmě muset nějaký čas počkat na to, s jakým novým projektem talentovaný mladý herec přijde příště. První epizoda desetidílné série Přeplněný pokoj z pera Akivy Goldsmana (Star Trek: Picard) každopádně přistála na Apple TV+ už dnes, diváci se tedy o kvalitách minisérie budou moci v následujících týdnech přesvědčit na vlastní kůži.

Související novinky

12. Filmový víkend ČSFD (4.-6. srpna)

12. Filmový víkend ČSFD (4.-6. srpna)

27.06.2023

Drazí filmoví fanoušci, rádi bychom vás pozvali na již 12. ročník Filmového víkendu ČSFD, který se letos uskuteční od pátku do neděle 4. - 6. srpna na už tradiční lokaci čerstvě zrekonstruovaného… (více)

Sony slibuje nálož pavoučích spin-offů

Sony slibuje nálož pavoučích spin-offů

01.06.2023

Warneři mají svůj DC píseček, Disney zase vlastní tiskárnu na peníze jménem Marvel, a někde mezi nimi stojí studio Sony, které se zuby nehty drží svého jediného komiksového hrdiny a všech s ním… (více)

Marvel zpomaluje kadenci obsahu

Marvel zpomaluje kadenci obsahu

16.02.2023

Všude kam se podíváte, najdete momentálně na stranu marvelovek jenom samou kritiku. V tuhle chvíli není pochyb o tom, že slavná komiksová franšíza zažívá krizi způsobenou záplavou nových filmů a… (více)

Amazon odhalil obří plány s Tomb Raiderem

Amazon odhalil obří plány s Tomb Raiderem

28.01.2023

Herním adaptacím se po letech nezdarů a posměchu začíná mimořádně dařit. Sony slaví úspěch s Uncharted nebo The Last of Us, Netflix zase s Arcane podle světa League of Legends, no a Amazon teď zkusí… (více)

Leden plný seriálů

Leden plný seriálů

04.01.2023

Nový rok znamená samozřejmě taky nálož nových seriálů a hned v lednu začneme zjevně zostra. Hollywood totiž odmítá zpomalit, a tak nás už zkraje roku čekají jedny z nejvýraznějších počinů… (více)

Banderas by rád natočil třetího Zorra

Banderas by rád natočil třetího Zorra

28.11.2022

Mezi výborným Zlatým okem a ještě lepším Casinem Royale natočil režisér Martin Campbell taky moderní reboot (a pak výrazně slabší sequel) jiné slavný franšízy. Řeč je o Zorrovi z roku 1998, v němž si… (více)

Gosling a Robbie opět spojí síly

Gosling a Robbie opět spojí síly

20.08.2022

Hvězdy chystané Barbie Margot Robbie (Vlk z Wall Street) a Ryan Gosling (Blade Runner 2049) se znovu shledají. A to vlastně už velmi brzy, Gosling se totiž podle všeho čerstvě upsal chystanému… (více)

Hvězdy herního The Last of Us součástí seriálu

Hvězdy herního The Last of Us součástí seriálu

10.06.2022

Fanoušci herní série The Last of Us včera díky akci Summer Game Fest obdrželi celou řadu skvělých zpráv. Tou první je, že se první díl dočká nové přepracované a definitivní edice s lepší grafikou a… (více)

Novinky ze světa herních adaptací

Novinky ze světa herních adaptací

28.05.2022

Sony konečně adresovalo měsíce spekulací a potvrzuje, že tři z jeho největších herních franšíz pro PlayStation míří na televizní obrazovky. V budoucnu se tak diváci mohou těšit na seriály God of War,… (více)

Fantastickou čtyřku opouští režisér

Fantastickou čtyřku opouští režisér

30.04.2022

Smutné zprávy z marvelovského tábora. Chválený režisér Jon Watts (trilogie Spider-Mana, Cop Car), jenž byl Kevinem Feigem najatý k režii také rebootu nové Fantastické čtyřky, totiž projekt právě… (více)

Reklama

Nejčtenější novinky

Costner a drama kolem Yellowstoneu vysvětleno

Costner a drama kolem Yellowstoneu vysvětleno

20.09.2023

Ještě začátkem roku platil Yellowstone za jeden z nejsledovanějších a díky péči scenáristy Taylora Sheridana (Sicario, Wind River) taky nejstabilnějších seriálů v Americe. Jenže s tím, jak… (více)

Keanu Reeves si přál ve Wickovi definitivní smrt

Keanu Reeves si přál ve Wickovi definitivní smrt

19.09.2023

Jak poznáte, že už má herec nějaké role plné zuby? Tak třeba tak, že při natáčení na kolenou prosí režiséra, aby ho zabil. Tedy alespoň ve filmu. Přesně to byl údajně případ Keanu Reevese (Matrix,… (více)

Nejnovější novinky

Desátý ročník Be2Can začíná zítra!

Desátý ročník Be2Can začíná zítra!

včera Reklama

Be2Can, přehlídka výrazných filmů ze tří největších filmových festivalů v Berlíně, Benátkách a Cannes, oslaví jubilejní desátý ročník. Odehraje se mezi 4. a 11. říjnem a do programu ji zařadí 28… (více)

Čína ovládla globální příjmy kin

Čína ovládla globální příjmy kin

02.10.2023

Už dávno nikoho nepřekvapí, že čínský filmový trh je obrovský. Stále se nicméně neděje často, aby filmy z druhé nejlidnatější země na světě, které zároveň takřka nikdo za jejími hranicemi neviděl,… (více)

Nový Spawn v roce 2025

Nový Spawn v roce 2025

02.10.2023

Jedna z nejskloňovanějších komiksových postav vůbec, Spawn Todda McFarlanea, se dodnes kupodivu dočkala pouze jedné hrané adaptace s Michaelem Jai Whitem z roku 1997 a jednoho animovaného seriálu z… (více)

Reklama

Reklama