Reklama

Reklama

zpět na všechny novinky
Americký Kancl dostane reboot s novým obsazením

Americký Kancl dostane reboot s novým obsazením

11.05.2024 Autor Jokolo

A opět píšeme o pokračování slavné značky, nikoliv o novém originálním projektu. Snaha zlákat diváky na osvědčené způsoby zábavy a nedostatečná odvaha velkých studií se samozřejmě netýkají jen filmů, ale i seriálů. O pokračování úspěšného Kanclu z produkce americké NBC se tak mluví už prakticky od jeho skončení v roce 2013. Chvíli se uvažovalo o spinoffu s Rainnem Wilsonem jako Dwightem a jeho rodinkou na farmě, nicméně epizoda, která toto téma načrtávala a měla sloužit jako jakýsi pilot, se u diváků nesetkala s potřebným zájmem. Od té doby se čas od času objevily zprávy o tom, že se někdo směrem k možnému návratu do světa Dunder Mifflin vyjádřil pozitivně, ale nic oficiálního se nekonalo. Až doteď.

 

Stanice Peacock totiž potvrdila, že si od tvůrce amerického sitcomu ze scrantonské papírenské firmy Grega Danielse (Odbor městské zeleně) objednala reboot série. ten producentsky zaštítí i tvůrci původního britského Kanclu Ricky Gervais a Stephen Merchant. Někdy bývá těžké se zorientovat v tom, co vlastně reboot znamená - v tomto případě půjde prakticky o nový seriál. Fandové očekávající návrat Steva Carella ( padouch), Johna Krasinského (Tiché místo) nebo Jenny Fischer (Ledově ostří) by tak měli zbrzdit svá očekávání, neboť nás čeká zcela nový příběh i nové postavy, které budou pouze zasazeny do stejného světa jako oblíbený americký sitcomJe tak zcela možné i pravděpodobné, že se objeví nějaké to cameo, které na sociálních sítích udělá haló, ale stále půjde o nový seriál bez stálé účasti známých charakterů.

 

Namísto papírenské firmy se tentokrát zaměříme na redakci denního tisku. Oficiální synopse stanice Peacock zní takto: "Dokumentární štáb, který zvěčnil scrantonskou pobočku Dunder Mifflin, hledá nové téma ke zpracování, když objeví skomírající středozápadní noviny s bohatou historií a vydavatele, který se je snaží oživit skrze dobrovolné reportéry." Tematicky ani formálně se tak příliš neposuneme, mockumentary se sázkou na humor vycházející z trapnosti je prakticky jistotou. Doufejme ale, že si diváci opět najdou cestu k postavám. Ty už jsou částečně obsazeny. Hlavních rolí se totiž mají chopit Domnhall Gleeson (Lásky čas) a Sabrina Impacciatore (Bílý lotos). O charisma tak nouze nebude, teď jen aby dorazil i humor. 

Reklama

Související novinky

Co nového připravuje režisér Guy Ritchie?

Co nového připravuje režisér Guy Ritchie?

19.01.2024

Britský režisér Guy Ritchie (Gentlemani, Rozhněvaný muž) v posledních letech nabral velmi zdatné tvůrčí tempo. Zatímco v loňském roce stihl představit v kinech akční komedii Operace Fortune: Ruse de… (více)

Oppenheimer ovládl 81. Zlaté glóby

Oppenheimer ovládl 81. Zlaté glóby

08.01.2024

Večer v neděli 7. ledna proběhl v kalifornských Beverly Hills 81. ročník předávání cen Zlatý glóbus. Moderátorem ceremoniálu byl komik Jo Koy a jeho přímý přenos vysílala ve Spojených státech… (více)

Osmá Mission: Impossible se o rok odkládá

Osmá Mission: Impossible se o rok odkládá

24.10.2023

Mise: Posunuta. Tak by klidně mohl znít název příštího filmu v sérii Mission: Impossible herce a producenta Toma Cruise, který byl studiem Paramount nejenže čerstvě odsunut z června příštího roku až… (více)

Filmový Rainbow Six je na cestě

Filmový Rainbow Six je na cestě

17.01.2023

Studio Paramount čerstvě oznámilo novou adaptaci Toma Clancyho. Tentokrát se bude jednat o román Rainbow Six, jenž bude navazovat na snímek Tom Clancy: Bez výčitek a tudíž se v něm vrátí i Michael B.… (více)

Spin-off Tichého místa nabral hlavní hvězdu

Spin-off Tichého místa nabral hlavní hvězdu

02.11.2022

Jak začala mimozemská invaze, která v původním filmu Tiché místo sloužila coby pozadí pro události okolo přežívající rodiny Johna Krasinskiho a Emily Blunt? To se dozvíme v chystaném spin-offu A… (více)

Druhá Duna mění datum premiéry

Druhá Duna mění datum premiéry

01.07.2022

Studia Warner Bros. Pictures a Legendary Pictures oznámila nová data premiér pro své dva stěžejní snímky. V obou případech se jedná o sequel k úspěchům z období pandemie, kdy každý film vydělal více… (více)

Čtvrtá řada Jacka Ryana bude poslední

Čtvrtá řada Jacka Ryana bude poslední

12.05.2022

Je to už, panečku, tři roky, co měla na Amazonu premiéru druhá řada povedeného seriálu Jack Ryan na motivy knih Toma Clancyho s Johnem Krasinskim (Tiché místo) v hlavní roli. Pak přišla pandemie,… (více)

Studio Paramount odhalilo názvy svých novinek

Studio Paramount odhalilo názvy svých novinek

29.04.2022

Tento týden probíhá ve Spojených státech akce zvaná CinemaCon, na níž jednotlivá studia prezentují novinářům a všelijakým insiderům své nadcházející snímky. Jen za posledních pár dní jsme se tak… (více)

Netflix přichází o předplatitele

Netflix přichází o předplatitele

20.04.2022

Poprvé za poslední dekádu přichází streamovací gigant Netflix o své předplatitele. Důvodem je i nástup Disney+. Netflix ztrátu platících zákazníků přiznal ve své čtvrtletní zprávě, místo aby přidal 2… (více)

Nový Star Trek, Tiché místo i Sonic

Nový Star Trek, Tiché místo i Sonic

16.02.2022

Studio Paramount v rámci prezentace pro investory oznámilo kupu novinek, a jelikož je toho opravdu hodně, asi se do toho rovnou pustíme. Tou největší zprávou je čtvrtý Star Trek. Nové pokračování… (více)

Reklama

Reklama

Nejčtenější novinky

Horor s Nicolasem Cagem je nečekaným hitem

Horor s Nicolasem Cagem je nečekaným hitem

15.07.2024

Ač víkendovým tržbám v Americe bez větších překvapení vede pokračování oblíbené animované série Já, padouch 4 a na vysoké příčce se i měsíc po svém domácím uvedení stále drží taky miliardový hit V… (více)

V hlavě 2 má miliardu

V hlavě 2 má miliardu

03.07.2024

Filmový rok 2024 zná svůj první miliardový hit. Nestala se jím Duna: Část druhá, ačkoliv se svými 711 miliony měla docela dobře nakročeno, ale dosáhlo toho jiné pokračování dalšího populárního snímku… (více)

Nejnovější novinky

Mirai priletí na CIBULA FEST 2024 lietadlom

Mirai priletí na CIBULA FEST 2024 lietadlom

17.07.2024 Reklama

Už len pár hodín chýba do otvorenia brán najväčšieho česko – slovenského open air festivalu CIBULA FEST v pohraničnom pásme na letisku v Holíči. Jubilejný 15. ročník čaká najsilnejší line up v jeho… (více)

Co nového chystají bratři Dufferové?

Co nového chystají bratři Dufferové?

17.07.2024

Showrunneři extrémně populárního fantasy seriálu Stranger Things, bratři Matt a Ross Dufferové, v těchto dnech tvrdě pracují na značně očekávané páté a finální sérii, nicméně streamovací gigant… (více)

Reklama

Reklama