Soutěž

... o dva plakáty a knihu Přes kosti mrtvých s podpisem režisérky Agnieszky Holland!

termín soutěže: 17.4.2017 - 23.4.2017

Zadání nové soutěže

plakát k soutěži

V aktuální soutěži můžete vyhrát dva plakáty a knihu Přes kosti mrtvých s podpisem režisérky Agnieszky Holland. Mysteriózní thriller Přes kosti mrtvých režisérky Agnieszky Holland se odehrává v městečku v polsko-českém pohraničí, ve kterém se v rychlém sledu stane několik záhadných vražd bez jasně vysvětlitelné logiky nebo motivu. Hrůza a zděšení z vražd kontrastují s obecným nezájmem, který doprovází masové vybíjení divoké zvěře v právě probíhající lovecké sezóně. Hlavní hrdinka Janina Dušejková je nejen milovnicí zvířat, ale také ochránkyní všech divných a 'jiných' obyvatel Kłodzké kotliny, kde se příběh odehrává. Skrze Dušejkovou začínáme v příběhu postupně odhalovat, kdo stojí za prapodivnými vraždami a jak souvisí s vyvražďováním zvěře. Film Přes kosti mrtvých byl představen v hlavní soutěži 67. ročníku prestižního festivalu Berlinale, odkud si odnesl Cenu Alfreda Bauera a tedy i Stříbrného lva a ve vedlejší roli se v něm představí Miroslav Krobot. Snímek vstupuje do kin 20. dubna.

obrázek k soutěži

Soutěžní otázka

Za které filmy byla Agnieszka Holland nominovaná na Oskara za nejlepší zahraniční film?Tvoje nacionále

Pro zapojení se do soutěže je potřeba, abys byl registrovaným uživatelem ČSFD.cz a nejdříve se přihlásil do svého účtu. Registraci i přihlášení najdeš vpravo nahoře v hlavičce webu (Uživatelská zóna). Registrací do ČSFD.cz získáš spoustu výhod, budeš moci hodnotit filmy, diskutovat s filmovými fandy, sestavovat si vlastní filmotéku, apod.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace