Soutěž

... o 5 akreditací na první ročník filmového festivalu Dlabačofest

termín soutěže: 13.11.2017 - 19.11.2017

Zadání nové soutěže

plakát k soutěži

V aktuální soutěži může 5 z vás vyhrát akreditaci na Dlabačofest.

Břevnovské kino Dlabačov přinese od středy 29. listopadu do soboty 2. prosince přehlídku snímků nominovaných v uplynulých letech na Oscara v kategorii Nejlepší cizojazyčný film. Většina filmů zařazených do programu se neobjevila v širší české filmové distribuci a některé z nich budou uvedeny vůbec poprvé. Oscarem se festivalové filmy pochlubit nemohou, ale i přesto mají svou nespornou kvalitu. Dramaturgicky se přehlídky ujal známý český filmový kritik Kamil Fila, který všechny snímky osobně uvede a povede s diváky po jednotlivých projekcích diskuse. 

Dlabačofest bude slavnostně zakončen koncertem Mária Biháriho a doplněn projekcí dokumentárního filmu Kniha rekordů Šutky. Nápovědu k soutěžní otázce naleznete zde.

obrázek k soutěži

Soutěžní otázka

Kanadský režisér Denys Arcand byl na Oskara za nejlepší zahraniční film nominován celkem 3x, jednu z nominací proměnil ve vítězství. Za který z následujících filmů sošku získal?Tvoje nacionále

Pro zapojení se do soutěže je potřeba, abys byl registrovaným uživatelem ČSFD.cz a nejdříve se přihlásil do svého účtu. Registraci i přihlášení najdeš vpravo nahoře v hlavičce webu (Uživatelská zóna). Registrací do ČSFD.cz získáš spoustu výhod, budeš moci hodnotit filmy, diskutovat s filmovými fandy, sestavovat si vlastní filmotéku, apod.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace