Soutěž

... o balíček cen s filmovou trilogií Zahradnictví

termín soutěže: 13.11.2017 - 19.11.2017

Zadání nové soutěže

plakát k soutěži

V aktuální soutěži může 5 z vás vyhrát balíček cen s filmovou trilogií Zahradnictví.

Nápadník je romantická komedie o tom, jak si rodiče představují štěstí svých dětí. Příběh se odehrává na konci 50. let a s nadhledem vykresluje střet mezi generacemi. Anna Fialová se objeví v roli Daniely, která v zahradnictví u tety najde lásku. To se ale nelíbí jejímu tátovi, který se snaží vztahu s Mirkem všemožně zabránit. Rodiče Daniely ztvárňují Martin Finger a Aňa Geislerová. Ságu Zahradnictví, do které patří i film Nápadník, považují režisér Jan Hřebejk a Petr Jarchovský za své "životní dílo". Novinky můžete sledovat zde.

obrázek k soutěži

Soutěžní otázka

Kteří 2 čeští herci ztvární hlavní role milenců ve filmu Zahradnictví: Nápadník?Tvoje nacionále

Pro zapojení se do soutěže je potřeba, abys byl registrovaným uživatelem ČSFD.cz a nejdříve se přihlásil do svého účtu. Registraci i přihlášení najdeš vpravo nahoře v hlavičce webu (Uživatelská zóna). Registrací do ČSFD.cz získáš spoustu výhod, budeš moci hodnotit filmy, diskutovat s filmovými fandy, sestavovat si vlastní filmotéku, apod.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace