Soutěž

... o výtisk publikace Jan Švankmajer

termín soutěže: 12.2.2018 - 18.2.2018

Zadání nové soutěže

plakát k soutěži

V aktuální soutěži mohou 3 z vás vyhrát výtisk publikace Jan Švankmajer s vlastnoručním podpisem tohoto umělce a filmaře.
19. února vstoupí do kin Hmyz, nový a poslední film legendy světové kinematografie Jana Švankmajera. A při této příležitosti vydává nakladatelství CPRESS výpravnou publikaci Jan Švankmajer mapující tvůrčí principy tohoto celosvětově uznávaného umělce. Autor knihy Bruno Solařík, který se spolu s režisérem účastní aktivit skupiny surrealistů, představuje prostřednictvím Švankmajerových názorů a výtvorů svědectví o výjimečném díle této osobnosti. Součástí jsou i dosud nepublikované reprodukce Švankmajerových objektů-fetišů a exkluzivní snímky z jeho nejnovějšího filmu Hmyz.

obrázek k soutěži

Soutěžní otázka

S kterými literárními díly si pohrává poslední Švankmajerův celovečerní film Hmyz?Tvoje nacionále

Pro zapojení se do soutěže je potřeba, abys byl registrovaným uživatelem ČSFD.cz a nejdříve se přihlásil do svého účtu. Registraci i přihlášení najdeš vpravo nahoře v hlavičce webu (Uživatelská zóna). Registrací do ČSFD.cz získáš spoustu výhod, budeš moci hodnotit filmy, diskutovat s filmovými fandy, sestavovat si vlastní filmotéku, apod.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace