Soutěž

... o exkluzivní dárky s filmem Tvář vody

termín soutěže: 12.2.2018 - 18.2.2018

Zadání nové soutěže

plakát k soutěži

V aktuální soutěži mohou 3 z vás vyhrát exkluzivní dárek s motivem filmu Tvář vody. Tentokrát hrajeme o unikátní knihu - průvodce filmem Tvář vody a 2x hrneček měnící podobu podle teploty.

Trochu jiný příběh o lásce si pro nás přichystal mistr vyprávění Guillermo del Toro. Němá uklízečka se v tajné vládní laboratoři sblíží s podivuhodným vodním tvorem a s pomocí své nejlepší kamarádky a souseda naplánuje jeden z nejpodivuhodnějších a nejromantičtějších únosů v dějinách filmu. Fantasy romance, která se pyšní 13 nominacemi na Oscara, vstupuje do českých kin 15. února. Více informací naleznete zde.

obrázek k soutěži

Soutěžní otázka

Které tři snímky obdržely více nominací na Oscary než Tvář vody?Tvoje nacionále

Pro zapojení se do soutěže je potřeba, abys byl registrovaným uživatelem ČSFD.cz a nejdříve se přihlásil do svého účtu. Registraci i přihlášení najdeš vpravo nahoře v hlavičce webu (Uživatelská zóna). Registrací do ČSFD.cz získáš spoustu výhod, budeš moci hodnotit filmy, diskutovat s filmovými fandy, sestavovat si vlastní filmotéku, apod.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace