Reklama

Reklama

Soutěž ... o parádní ceny s Burgerfestem

Soutěž ... o parádní ceny s Burgerfestem

Termín soutěže: 26.08.2018—02.09.2018

V aktuální soutěži mohou 3 z Vás vyhrát některou ze super cen. Hrajeme o lupeny, tričko a především o foťák INSTAX s filmem.

O víkendu 8-9. září se rozpálí rošty, rozzáří ohně a z Výstaviště v Holešovicích se začne linout vůně těch nejlepších burgerů - NEJMASITĚJŠÍ AKCE ROKU JE TADY! Již 7. ročník originálního Jack Daniel's presents Burgerfest se ponese ve znamení grill show v podání šéfkuchařů z celého světa a partiček BBQ Pit Boys chapters. No a těš se opět na našláplej program plnej fajn hudby, soutěží a zábavy pro celou tvojí famílii. K tomu v předprodeji vyhraj gril, nebo VIP vstupy pro dva a hlavně nečekej u brány. Stahuj naší novou appku Burgerfest pro víc info. Těš se!
"V hovězí věříme"

... o parádní ceny s Burgerfestem

Soutěžní otázka

V kolik hodin v sobotu 8.9. 2018 na Burgerfestu vyzve na kuchařský souboj sám zakladatel zvaný Zed temperamentního Itala - Mattea de Carli?

Tvé nacionále

Pro zapojení do soutěže musíš být registrovaným uživatelem ČSFD a nejdříve se přihlásit do svého účtu. Formuláře pro registraci a přihlášení najdeš v Ovládacím panelu v hlavičce webu.

Další soutěže

Soutěžní pravidla

Účast v soutěži

  • Soutěžit může pouze registrovaný uživatel ČSFD
  • Soutěžící musí odpovědět na soutěžní otázku správným výběrem jedné z variant a), b) nebo c)
  • Soutěžící musí odeslat kompletně vyplněný formulář osobních údajů (ČSFD přezdívka, jméno a příjmení, ulice, město, PSČ, země, e-mail)

Postup při výběru výherce

Počet soutěžících, kteří se zapojili do soutěže a splnili všechny výše uvedené registrační podmínky, je vydělen počtem cen plus jedna, čímž vznikne výherní pořadí. Výhercem se stává každý uživatel, který splnil podmínky pro účast v soutěži a odpověděl v uvedeném výherním pořadí nebo násobku výherního pořadí (dle počtu cen).

Trvání soutěže

Je určeno termínem soutěže, uvedeným na stránce soutěže.

Vyhlášení soutěže

  • Výherci jsou vyhlášeni do sedmi pracovních dnů od ukončení soutěže
  • Výherci jsou uvedeni v sekci "Soutěž" na podstránce "Výherci minulé soutěže"
  • Soutěžící jsou informováni zprávou do soukromé pošty ČSFD i e-mailové schránky

Reklama

Reklama

Reklama