Soutěž

... o parádní ceny s Burgerfestem

termín soutěže: 27.8.2018 - 2.9.2018

Zadání nové soutěže

plakát k soutěži

V aktuální soutěži mohou 3 z Vás vyhrát některou ze super cen. Hrajeme o lupeny, tričko a především o foťák INSTAX s filmem.

O víkendu 8-9. září se rozpálí rošty, rozzáří ohně a z Výstaviště v Holešovicích se začne linout vůně těch nejlepších burgerů - NEJMASITĚJŠÍ AKCE ROKU JE TADY! Již 7. ročník originálního Jack Daniel's presents Burgerfest se ponese ve znamení grill show v podání šéfkuchařů z celého světa a partiček BBQ Pit Boys chapters. No a těš se opět na našláplej program plnej fajn hudby, soutěží a zábavy pro celou tvojí famílii. K tomu v předprodeji vyhraj gril, nebo VIP vstupy pro dva a hlavně nečekej u brány. Stahuj naší novou appku Burgerfest pro víc info. Těš se!
"V hovězí věříme"

obrázek k soutěži

Soutěžní otázka

V kolik hodin v sobotu 8.9. 2018 na Burgerfestu vyzve na kuchařský souboj sám zakladatel zvaný Zed temperamentního Itala - Mattea de Carli?Tvoje nacionále

Pro zapojení se do soutěže je potřeba, abys byl registrovaným uživatelem ČSFD.cz a nejdříve se přihlásil do svého účtu. Registraci i přihlášení najdeš vpravo nahoře v hlavičce webu (Uživatelská zóna). Registrací do ČSFD.cz získáš spoustu výhod, budeš moci hodnotit filmy, diskutovat s filmovými fandy, sestavovat si vlastní filmotéku, apod.