Soutěž

... o krásné dárky s motivem filmu Grinch

termín soutěže: 7.11.2018 - 11.11.2018

Zadání nové soutěže

plakát k soutěži

V aktuální soutěži mohou 3 z vás vyhrát krásné dárky s motivem filmu Grinch.

Grinch je nenapravitelný bručoun, který nesnáší všechno a všechny a ze všeho nejvíc Vánoce. Ty by nejradši zrušil. A ve filmu, který natočili tvůrci, co mají na svědomí Mimoně, se o to dokonce pokusí. Do civilizace Grinch vychází jen v těch nejnutnějších případech. Háček je v tom, že ve vesničce Kdosice, kam občas vyráží, žijí samí nechutně pozitivní obyvatelé, kteří jsou tím nadšenější a dychtivější, čím více se blíží Štědrý den.  A protože je Grinch hlava mazaná, vymyslí naprosto dokonalý plán, po kterém zůstanou Kdosickým na Vánoce jen oči pro pláč.

obrázek k soutěži

Soutěžní otázka

Kdo namluvil postavu Grinche v českém znění?Tvoje nacionále

Pro zapojení se do soutěže je potřeba, abys byl registrovaným uživatelem ČSFD.cz a nejdříve se přihlásil do svého účtu. Registraci i přihlášení najdeš vpravo nahoře v hlavičce webu (Uživatelská zóna). Registrací do ČSFD.cz získáš spoustu výhod, budeš moci hodnotit filmy, diskutovat s filmovými fandy, sestavovat si vlastní filmotéku, apod.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace