Soutěž

... o knihu Woody Allen - Film za filmem

termín soutěže: 30.11.2018 - 9.12.2018

Zadání nové soutěže

plakát k soutěži

V aktuální soutěži mohou 3 z vás vyhrát knihu Woody Allen - Film za filmem.

Autor v ní krok za krokem provádí takřka nekonečnou řadou Allenových filmů. Každý z nich hodnotí, v každém z nich se nenásilně snaží najít důvody, pro které se máme na snímek podívat, ale nijak nepopírá nedostatky – naopak nás nabádá k tomu, abychom si udělali vlastní úsudek. Psychoanalýza, výchova v židovské rodině, komplikované vztahy, životní styl ve velkoměstě, obava ze smrti – nejenom tato témata jsou pro Allena typická a nejeden fanoušek si jeho tvorbu právě kvůli nim oblíbil. Vyhrajte publikaci uznávaného filmového odborníka, která by neměla chybět v knihovničce žádného moderního cinefila!

obrázek k soutěži

Soutěžní otázka

Kde pořídil autor knihy Jason Solomons rozhovor s Woodym Allenem, z něhož čerpá v knize?Tvoje nacionále

Pro zapojení se do soutěže je potřeba, abys byl registrovaným uživatelem ČSFD.cz a nejdříve se přihlásil do svého účtu. Registraci i přihlášení najdeš vpravo nahoře v hlavičce webu (Uživatelská zóna). Registrací do ČSFD.cz získáš spoustu výhod, budeš moci hodnotit filmy, diskutovat s filmovými fandy, sestavovat si vlastní filmotéku, apod.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace