Soutěž

... o román Lovci monster: Invaze od bestselerového autora Larryho Correii

termín soutěže: 3.12.2018 - 9.12.2018

Zadání nové soutěže

plakát k soutěži

V aktuální soutěži mohou 3 z vás vyhrát román Lovci monster: Invaze od bestselerového autora Larryho Correii.
Blázen do střelných zbraní znalosti z oboru bohatě využil ve své románové prvotině Lovci monster s.r.o., která po prvním vydání samonákladem sklidila velký úspěch a dostala se mezi bestsellery. Když Owen Zastava Pitt, nejlepší Lovec ve společnosti Lovci monster s.r.o., dostal tip, že několik pohřešovaných Lovců je stále naživu, nečekal, že se jejich záchrana postupně změní v největší operaci v dějinách společnosti. Lovce totiž vězní v dimenzi nočních můr a jediná cesta do ní vede přes radioaktivní ruiny v monstry zamořené válečné zóně.

obrázek k soutěži

Soutěžní otázka

Invaze je v pořadí kterým dílem v sérii Lovci monster?Tvoje nacionále

Pro zapojení se do soutěže je potřeba, abys byl registrovaným uživatelem ČSFD.cz a nejdříve se přihlásil do svého účtu. Registraci i přihlášení najdeš vpravo nahoře v hlavičce webu (Uživatelská zóna). Registrací do ČSFD.cz získáš spoustu výhod, budeš moci hodnotit filmy, diskutovat s filmovými fandy, sestavovat si vlastní filmotéku, apod.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace