Soutěž

... o kuponovou knížku na Febiofest!

termín soutěže: 14.3.2019 - 17.3.2019

Zadání nové soutěže

plakát k soutěži

V aktuální soutěži můžete vyhrát kuponovu knížku na 26. ročník Mezinárodního filmového festivalu - Febiofest.
Letos Febiofest nabízí nejen velké množství zajímavých hostů, ale především přes 150 filmů v 16 specifických sekcích. Užít si můžete jak ty nejzajímavější klasiky, tak deset soutěžních snímků z Nové Evropy, nebo desítky filmů v nejrůznějších teritoriálně zaměřených sekcích. Na své si přijdou i děti, milovníci hororů, dokumentů, čerstvých festivalových novinek či snímků s queer tematikou. Utéct by vám neměly také Oscary oceněné snímky Vice, Kdyby ulice Beale mohla mluvit, Free Solo, či nominované Mirai, Werk ohne Autor, Dokážete mi kdy odpustit? nebo U brány věčnosti.

obrázek k soutěži

Soutěžní otázka

Na jakou světovou hvězdu se letos diváci na festivalu mohou těšit?Tvoje nacionále

Pro zapojení se do soutěže je potřeba, abys byl registrovaným uživatelem ČSFD.cz a nejdříve se přihlásil do svého účtu. Registraci i přihlášení najdeš vpravo nahoře v hlavičce webu (Uživatelská zóna). Registrací do ČSFD.cz získáš spoustu výhod, budeš moci hodnotit filmy, diskutovat s filmovými fandy, sestavovat si vlastní filmotéku, apod.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace