Soutěž

... o 3x2 vstupenky na PREMIERE HORROR NIGHT

termín soutěže: 2.11.2019 - 8.11.2019

Zadání nové soutěže

plakát k soutěži

Již ve středu 13. listopadu 2019 multiplexy Premiere Cinemas Praha, Olomouc a Teplice uvedou hororový koncept akcí PREMIERE HORROR NIGHT s předpremiérou hororu Doktor Spánek od Stephena Kinga.

Premiere Horror Night je jedinečný filmový večer pro všechny milovníky strachu a hrůzy s předpremiérou toho nejnovějšího hororu! Součástí každé akce je doprovodný program, welcome drink ROCKSTAR a bohatá tombola o skvělé ceny. Film je pokračováním jednoho slavného hororu z minulého století. Jakého? To nám povězte vy! Tři z vás, kteří odpoví správně, se můžou těšit na vstupenky zdarma. Ostatní se mohou i přesto zúčastnit a zakoupit si vstupenky v předprodeji na www.premierecinemas.cz.

obrázek k soutěži

Soutěžní otázka

Na který horor dějem navazuje Doktor Spánek od Stevena Kinga?Tvoje nacionále

Pro zapojení se do soutěže je potřeba, abys byl registrovaným uživatelem ČSFD.cz a nejdříve se přihlásil do svého účtu. Registraci i přihlášení najdeš vpravo nahoře v hlavičce webu (Uživatelská zóna). Registrací do ČSFD.cz získáš spoustu výhod, budeš moci hodnotit filmy, diskutovat s filmovými fandy, sestavovat si vlastní filmotéku, apod.