Soutěž

... o prequel k seriálovému hitu Stranger Things!

termín soutěže: 2.12.2019 - 8.12.2019

Zadání nové soutěže

plakát k soutěži

V aktuální soutěži mohou 3 z vás vyhrát prequel Stranger Things: Temný experiment od autorky Gwendy Bond. Je léto roku 1969, Amerika se zmítá ve víru vietnamské války a ohnivých protestů ve Washingtonu. Zdánlivě daleko od těchto událostí studuje na univerzitě v srdci Indiany Terry Ives – pozdější matka dívky se zvláštním nadáním Eleven, která výrazně ovlivní události populárního seriálu. A právě zde, v malém městečku Hawkins, začíná její příběh. Neoznačené dodávky, vzdálená laboratoř schovaná hluboko v lesích, látky, které jsou schopny ovládat lidskou mysl a tajemství, kterému musí přijít Terry na kloub.

Nahlédněte pod povrch třetího nejsledovanějšího seriálu z dílny Netflix, který získal již 157 nominací a 49 filmových cen.

obrázek k soutěži

Soutěžní otázka

Který ze čtyř kamarádů se v první sérii seriálu Stranger Things ztratí?Tvoje nacionále

Pro zapojení se do soutěže je potřeba, abys byl registrovaným uživatelem ČSFD.cz a nejdříve se přihlásil do svého účtu. Registraci i přihlášení najdeš vpravo nahoře v hlavičce webu (Uživatelská zóna). Registrací do ČSFD.cz získáš spoustu výhod, budeš moci hodnotit filmy, diskutovat s filmovými fandy, sestavovat si vlastní filmotéku, apod.