Televize

Zde si můžeš navolit svůj výběr libovolného počtu televizních stanic, ze kterých ti bude ČSFD.cz každý den doporučovat ty nejlepší filmy (TV Tipy) s hodnocením nad 60%. Výběr stanic ti zůstává v cookies internetového prohlížeče i po jeho zavření. Pořadí sloupečků s TV stanicemi můžeš měnit jednoduchým přetažením za šipku doprava nebo doleva. Kliknutím na logo TV stanice tuto stanici můžeš změnit na jinou. Pokud máš nastavených více než pět TV stanic (jejich počet je neomezen), do stran se posuneš jednoduchým kliknutím kamkoliv do prázdné plochy sloupečku a potažením do stran.

TV tipy

  • poster
    06:45-08:10
    ČT1
    Dobrodružný / Fantasy

    Celovečerní kombinovaný fantasticko - dobrodružný film, který ukazuje prehistorická stadia vzniku Země, flory a fauny. Nález pravěké zkameněliny je pro čtyři zvídavé…

  • poster
    10:20-12:05
    Nova Cinema
    Rodinný / Komedie

    Hrdinou filmu je klaun Cibulka, předvádějící v cirkuse úspěšné číslo s medvědy. Ředitel cirkusu však vymění své medvědy za cvičené pašíky a Cibulka dostane výpověď. Na…

  • poster
    12:35-14:00
    Nova Cinema
    Animovaný / Komedie

    Celovečerní animovaný film Neni král jako král vypráví vzrušující dobrodružství, které má kořeny ve starodávných čarodějnických příbězích. Mladý rozmazlený král Kuzco…

  • poster
    14:00-16:20
    Nova Cinema
    Sci-Fi / Dobrodružný

    Rytíři Jedi byli vyhlazeni a Impérium vládne galaxii pevnou rukou. Malá skupina povstalců se odváží vzdorovat a ukradne plány k nejmocnější zbrani Impéria, Hvězdě smrti.…

  • poster
    14:45-16:20
    Prima
    Krimi / Drama

    Naivní špiónské historky se zásluhou tohoto snímku vyšplhaly na kvalitativní vyšší úroveň. Syžetově - námět poskytl Rudolf Kalčík - se ještě podřizuje politické…

  • poster
    17:45-19:30
    Nova
    Pohádka / Komedie

    Václav Vorlíček, Miloš Macourek a Hermína Franková jsou autory komedie Dívka na koštěti o mladé čarodějnici, která dala přednost životu mezi lidmi před výsadami…

  • poster
    18:15-20:00
    Nova Cinema
    Komedie / Romantický

    Sestry Stratfordovy jsou jako voda a oheň. Krásnou a křehce půvabnou Biancu zbožňují všichni kluci ze školy, ale její starší sestra Kat má pověst nesnesitelné dračice.…

  • poster
    20:00-21:50
    ČT2
    Dobrodruh (1983)
    Krimi / Drama

    Řekne-li se Jean Paul Belmondo, vybaví se většině filmových diváků postava sympatického dareby. Jeden z nejslavnějších francouzských herců jich vytvořil desítky a ať už…

  • poster
    20:00-22:20
    Nova Cinema
    Akční / Válečný

    Historikové si po staletí mysleli, že je král Artuš pouze mýtem, avšak tato legenda byla založena na skutečném hrdinovi, jehož život byl rozvrácen vnitřním bojem mezi…

  • poster
    20:10-21:40
    ČT1
    Staříci (2019)
    Drama / Road movie

    Z amerického Oregonu přilétá na pražskou Ruzyň emigrant Vlastimil Reiner (Jiří Schmitzer), válečný veterán a bývalý politický vězeň. Je mu už hodně přes osmdesát, je…

  • poster
    21:50-00:40
    ČT2
    Životopisný / Komedie

    Film Vlk z Wall Street přináší podívanou z doby, kdy na Wall Street vládla pravidla Divokého Západu. Jen místo pistolníků na koních se tu prohánějí jachty a nahé…

  • poster
    22:15-23:45
    ČT1
    Krimi / Komedie

    Jednoho večera je ve své vile na předměstí zavražděna bohatá soukromnice Františka Zuzánková. Už po krátkém čase začne komisař Zdychynec, který spolupracuje na…

  • poster
    22:20-00:20
    Nova Cinema
    Komedie / Road movie

    Od režiséra filmu Road Trip přichází do kin nová komedie o loučení se svobodou, které se nepředstavitelným způsobem zvrhne. Dva dny před svou svatbou odjíždí Doug …

  • poster
    00:20-02:20
    Nova Cinema
    Komedie / Krimi

    David Burke (Sudeikis) je bezvýznamný dealer marihuany, jehož klientelu tvoří šéfkuchaři a matky v domácnosti, o kterých si myslí, že se věnují ledasčemu jinému. Takže…

  • poster
    00:40-02:10
    ČT2
    Dokumentární / Historický

    Uvidíte nemilosrdný, avšak podmanivý pohled na příběh, který všichni známe. Tentokrát se představí z nové perspektivy, z pohledu nacistů.

TV program - neděle 1.11.

  • 06:00

    Správy RTVS (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    07:00

    Ma-tel-ko (TV pořad) (1973)
    Rodinný / Loutkový

    07:30

    Vandrovali hudci (TV pořad) (1998)
    Hudební / Zábavný

    08:00

    S batohom cez hory (TV seriál) (1983)
    Dokumentární / Rodinný

    08:15

    Podaj mi ruku a poď (TV seriál) (1989)
    Dokumentární / Pohádka

    08:25

    Stretnúť človeka (TV seriál) (1988)
    Dokumentární

    08:35

    Malé biblické príbehy (TV seriál) (1995)
    Animovaný

    08:45

    Vincova fajka (TV film) (1976)
    Komedie

    09:20

    Svetobežník (TV seriál) (1994)
    Dokumentární

    09:35

    Varím, varíš, varíme (TV pořad) (1992)
    Publicistický

    09:45

    Varím, varíš, varíme (TV pořad) (1992)
    Publicistický

    10:00

    Recept na každý deň (TV pořad) (2002)
    Publicistický

    10:05

    Smiem prosiť...? (TV pořad) (1991)
    Hudební

    10:50

    V tichu minulosti - Cintoríny v Liptovskom Mikuláši (TV film) (1999)
    Dokumentární / Krátkometrážní

    11:15

    Spievanky, spievanky (TV pořad) (1976)
    Hudební

    11:55

    Zdravý chrbát (TV pořad) (2020)
    Publicistický

    12:00

    Niesť svoj kríž (TV film) (1991)
    Dokumentární / Krátkometrážní

    12:25

    Súbor Turiec (TV pořad) (1988)
    Dokumentární / Hudební

    12:55

    Žiť je úžasné (TV pořad) (2001)
    Publicistický

    13:10

    Senior klub (TV pořad) (2011)
    Publicistický / Rodinný

    13:40

    Klip album - Banket (TV pořad) (1990)
    Hudební

    14:00

    Divadlo v dome - Čierny fond (epizoda) (1975) (E06)
    Komedie

    14:25

    Uragán (TV pořad) (2001)
    Komedie / Talk-show

    15:10

    Nikdo není dokonalý (TV pořad) (2012)
    Talk-show / Komedie

    16:20

    Promülle (TV pořad) (2002)
    Talk-show

    17:00

    Tak toto ti neverím (TV pořad) (1999)
    Zábavný / Talk-show

    17:55

    Zdravý chrbát (TV pořad) (2020)
    Publicistický

    18:00

    Urobme si ticho (TV pořad) (1999)
    Hudební

    18:40

    Poklady Slovenska (TV seriál) (2000)
    Dokumentární

    19:00

    Správy RTVS (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    20:00

    Hostiteľka večera (TV pořad) (2020)
    Publicistický

    20:05

    Malý pitaval z velkého města - Kuchařinka (epizoda) (1982) (E09)
    Krimi / Drama

    21:05

    Clippato (TV pořad) (2000)
    Hudební

    21:35

    Hlas: Ondrej Malachovský (TV film) (1989)
    Dokumentární / Životopisný

    22:10

    Za oponou (TV pořad) (1999)
    Hudební

    22:45

    60 rokov s Mariánom Vargom (TV film) (2007)
    Dokumentární / Hudební

    23:35

    Nestarnúce melódie (TV pořad) (1997)
    Hudební

    00:20

  • 04:05

    Dáma a Král - Hon na vraha (epizoda) (2019) (S04E02)
    Krimi / Drama

    05:05

    Novashopping

    06:10

    Oggy a škodíci (TV seriál) (1998)
    Animovaný / Komedie

    06:30

    Tlapková patrola (TV seriál) (2013) (S3E18)
    Animovaný / Akční

    06:55

    Tlapková patrola (TV seriál) (2013) (S3E19)
    Animovaný / Akční

    07:25

    Looney Tunes: Nové příběhy (TV seriál) (2015) (E15)
    Animovaný / Komedie

    07:50

    My z Kačerova (TV seriál) (1987) (E26)
    Animovaný / Dobrodružný

    08:15

    My z Kačerova (TV seriál) (1987) (E27)
    Animovaný / Dobrodružný

    08:40

    Krok za krokem - Nic se nestalo (epizoda) (1997) (S06E16)
    Komedie / Rodinný

    09:00

    Hvězdné tolary (TV film) (2011)
    Pohádka

    10:15

    Dračí srdce 2 (2000)
    Fantasy / Akční

    11:50

    Země zítřka (2015)
    Mysteriózní / Sci-Fi

    14:15

    Půl domu bez ženicha (1980)
    Komedie

    15:55

    Román pro pokročilé (2019)
    Komedie

    17:45

    Dívka na koštěti (1971)
    Pohádka / Komedie

    19:30

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    20:20

    Špindl 2 (2019)
    Komedie

    22:25

    Střepiny (TV pořad) (2002)
    Publicistický

    23:00

    Kat (2004)
    Akční / Krimi

    01:20

    Půl domu bez ženicha (1980)
    Komedie

    02:35

    Specialisté - Z dobré rodiny (epizoda) (2020) (S04E19)
    Krimi / Thriller

    03:50

    Dáma a Král - Jak básníci přicházejí o život (epizoda) (2019) (S04E03)
    Krimi / Drama

    04:45

  • 06:10

    Astro Boy (TV seriál) (2003) (S2E25)
    Animovaný / Dobrodružný

    06:35

    Ninjago (TV seriál) (2011) (S9E10)
    Animovaný / Akční

    07:05

    M*A*S*H - Probuzení (epizoda) (1976) (S04E24)
    Komedie / Drama

    07:35

    M*A*S*H - Interview (epizoda) (1976) (S04E25)
    Komedie / Drama

    08:00

    Svět ve válce (TV seriál) (1973) (E10)
    Dokumentární / Historický

    09:15

    Prima SVĚT (TV pořad) (1995)
    Publicistický

    09:50

    Fachmani (TV pořad) (2020)
    Publicistický

    10:20

    Šéfem za pár minut (TV pořad) (2020)
    Publicistický

    11:00

    Partie Terezie Tománkové (TV pořad) (2005)
    Talk-show / Publicistický

    11:50

    Váš Prima Receptář (TV pořad) (2016)
    Publicistický

    12:45

    Libovky Pepy Libického (TV pořad) (2019)
    Publicistický

    13:10

    Vychytávky Ládi Hrušky (TV pořad) (2015)
    Reality-TV

    13:50

    Jak se staví sen (TV pořad) (2007)
    Reality-TV

    14:45

    Král Šumavy (1959)
    Krimi / Drama

    16:20

    18:52

    Počasí

    18:55

    Hlavní zprávy (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    19:40

    Sport

    19:50

    Počasí

    19:55

    Showtime (TV pořad) (2020)
    Publicistický

    20:15

    Polda - Slušná čtvrť (epizoda) (2020) (S04E05)
    Krimi / Komedie

    21:25

    Zlatá maska (TV pořad) (2020)
    Hudební / Soutěžní

    22:55

    Záškodníci (2016)
    Akční / Thriller

    01:15

    V rytmu smrti (2016)
    Thriller

    03:15

    Mrtvá na polštáři (TV film) (2011) (E5)
    Krimi / Mysteriózní

    05:25

  • 04:10

    Pod pokličkou (TV pořad) (2000)
    Dokumentární / Rodinný

    04:30

    Kuchařská pohotovost (TV pořad) (2009)
    Rodinný

    05:00

    Bydlet jako... (TV pořad) (2017)
    Publicistický

    05:30

    Z metropole (TV pořad) (2006)
    Publicistický

    06:00

    Zajímavosti z regionů (TV pořad) (2004)
    Publicistický

    06:25

    Tři stromy (TV film) (1967)
    Pohádka

    06:45

    Cesta do pravěku (1955)
    Dobrodružný / Fantasy

    08:10

    Úsměvy (TV pořad) (1997)
    Talk-show / Komedie

    08:50

    Polopatě (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    09:45

    Kalendárium (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Historický

    10:00

    Toulavá kamera (TV pořad) (2003)
    Dokumentární

    10:30

    Objektiv ČT24 (TV pořad) (1987)
    Publicistický / Dokumentární

    11:05

    Cirkus Humberto - Natrvalo (epizoda) (1988) (E06)
    Drama / Rodinný

    12:00

    Otázky Václava Moravce (TV pořad) (2004)
    Talk-show / Publicistický

    13:00

    Zprávy

    13:05

    Prsten kohouta Alektrya (TV film) (2002)
    Pohádka

    14:10

    Burácení s Burácem (TV film) (1981)
    Pohádka

    14:45

    Jak se mele babí hněv (TV film) (1986)
    Pohádka

    15:30

    Arrowsmith - Epizoda 1 (epizoda) (1997) (E01)
    Drama / Romantický

    16:55

    Pošta pro tebe (TV pořad) (2005)
    Talk-show / Rodinný

    17:55

    Herbář (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    18:25

    Co naše babičky uměly a na co my jsme zapomněli (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    18:55

    Události za okamžik a počasí

    19:00

    Události (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    19:52

    Branky, body, vteřiny (TV pořad) (1956)
    Publicistický / Sportovní

    20:05

    Losování Sportky a Šance

    20:10

    Staříci (2019)
    Drama / Road movie

    21:40

    168 hodin (TV pořad) (2005)
    Publicistický

    22:14

    Výsledky losování Šťastných 10

    22:15

    Partie krásného dragouna (1970)
    Krimi / Komedie

    23:45

    00:30

    Banánové rybičky (TV pořad) (1999)
    Talk-show / Komedie

    01:00

    Příběhy slavných - S otevřeným hledím (epizoda) (2009)
    Dokumentární / Životopisný

    02:00

    Hoby naší doby (TV pořad) (2010)
    Publicistický

    02:25

    Sváteční slovo (TV pořad) (2000)
    Publicistický

    02:35

    Žiješ jenom 2x (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    03:00

    Rajské zahrady (TV seriál) (2009)
    Dokumentární

    03:20

    Bydlení je hra (TV pořad) (2004)
    Dokumentární

    03:45

    Přes nový práh (TV pořad) (2009)
    Reality-TV

    04:10

  • 04:05

    Náš venkov (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    04:30

    Legendy kriminalistiky - Interpol (epizoda) (2019)
    Dokumentární / Krimi

    05:00

    Padající květináč (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    05:30

    Cesty víry (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    06:00

    O Sazinkovi - O rozpustilém mráčku (epizoda) (1977)
    Animovaný / Rodinný

    06:05

    Včelka Mája (TV seriál) (2012)
    Animovaný / Dobrodružný

    06:30

    Prasátko Peppa (TV seriál) (2004)
    Animovaný / Rodinný

    06:35

    Prasátko Peppa (TV seriál) (2004)
    Animovaný / Rodinný

    06:45

    Star Wars: Nové příběhy z Yodovy kroniky - Útok na Coruscant (TV film) (2014)
    Animovaný / Krátkometrážní

    07:05

    Zou (TV seriál) (2012)
    Animovaný / Krátkometrážní

    07:20

    Ovečka Shaun (TV seriál) (2007)
    Animovaný / Komedie

    07:30

    Studio Kamarád (TV pořad) (1980)
    Rodinný

    09:00

    Československý filmový týdeník (TV seriál) (1954) (E1328)
    Dokumentární / Publicistický

    09:15

    Hledání ztraceného času (TV pořad) (1991)
    Dokumentární

    09:35

    Cesty do Agde aneb Válka bidonů (TV film) (2011)
    Dokumentární / Krátkometrážní

    10:00

    Mše svatá ze slavnosti Všech svatých (TV pořad) (2020)
    Publicistický

    10:50

    Nedej se! (TV pořad) (1999)
    Publicistický

    11:15

    Nedej se! (TV pořad) (1999)
    Publicistický

    11:45

    Chcete mě? (TV pořad) (1992)
    Publicistický / Dokumentární

    12:10

    Tajemství divočiny (TV seriál) (2004)
    Dokumentární

    12:40

    Sváteční slovo (TV pořad) (2000)
    Publicistický

    12:45

    Křesťanský magazín (TV pořad) (2002)
    Publicistický

    13:15

    Uchem jehly (TV pořad) (2011)
    Talk-show

    13:40

    Cesty víry (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    14:10

    Na plovárně (TV pořad) (1998)
    Talk-show

    15:35

    16:05

    Závody ve zbrojení v říši zvířat (TV seriál) (2019)
    Dokumentární

    17:00

    Afrika z výšky - Botswana (epizoda) (2017) (E03)
    Dokumentární

    17:50

    Kuba: Santiago, Baracoa, Havana (TV film) (2017)
    Dokumentární

    18:45

    Krysáci - Kocour Bruno (epizoda) (2008)
    Animovaný / Pohádka

    18:55

    Folklorika (TV pořad) (2007)
    Dokumentární

    19:20

    Zajímavosti z regionů (TV pořad) (2004)
    Publicistický

    19:50

    Zprávy v českém znakovém jazyce (TV pořad) (2003)
    Publicistický

    20:00

    Dobrodruh (1983)
    Krimi / Drama

    21:50

    Vlk z Wall Street (2013)
    Životopisný / Komedie

    00:40

    Poslední dny Anny Frankové (TV film) (2015)
    Dokumentární / Historický

    02:10

    Ve jménu vlasti - Falešní přátelé (epizoda) (2020) (S08E03)
    Krimi / Drama

    03:00

    Náš venkov (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    03:25

    Kvarteto (TV pořad) (2010)
    Publicistický

    03:55

    Nacistické megastavby - Blitzkrieg na východě (epizoda) (2018)
    Dokumentární / Válečný

    04:40

  • 04:45

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    05:40

    Jak to dopadlo!? (TV pořad) (2017)
    Reality-TV

    07:00

    Klenot.TV (TV pořad) (2016)

    09:50

    Co bude dnes k večeři? (TV pořad) (2010)
    Reality-TV

    10:15

    Babica vs. Sapík (TV pořad) (2015)
    Reality-TV

    11:05

    Babica vs. Sapík (TV pořad) (2015)
    Reality-TV

    12:00

    Týden podle Jaromíra Soukupa (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    13:15

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    14:15

    Čtyři roční období (TV seriál) (2008) (E4)
    Drama / Romantický

    16:15

    Otec Braun (TV seriál) (2003)
    Krimi / Komedie

    18:10

    Jak to dopadlo!? (TV pořad) (2017)
    Reality-TV

    19:10

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    20:10

    Moje zprávy (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    20:15

    Láska na talíři (TV pořad) (2020)
    Reality-TV

    21:50

    Tajemství Pavla Zedníčka (TV film) (2015)
    Dokumentární / Životopisný

    23:00

    Tajemství dětských hvězd (TV film) (2015)
    Dokumentární / Životopisný

    00:10

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    01:10

    Čtyři roční období (TV seriál) (2008) (E4)
    Drama / Romantický

    03:05

    Moje zprávy (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    03:10

    Exkluziv! (TV pořad) (2013)
    Talk-show

    03:50

    Na plac! (TV pořad) (2013)
    Komedie / Reality-TV

    04:40

  • 04:50

    Teleshopping

    05:20

    Návrat do Země Nezemě (2002)
    Animovaný / Rodinný

    06:25

    Vidláci (1997)
    Komedie

    08:35

    Za humny je drak (1982)
    Pohádka / Komedie

    10:20

    Šest medvědů s Cibulkou (1972)
    Rodinný / Komedie

    12:05

    Teleshopping

    12:35

    Není král jako král (2000)
    Animovaný / Komedie

    14:00

    Star Wars: Epizoda IV - Nová naděje (1977)
    Sci-Fi / Dobrodružný

    16:20

    Prezidentův syn (1996)
    Rodinný / Komedie

    18:15

    Deset důvodů, proč tě nenávidím (1999)
    Komedie / Romantický

    20:00

    Král Artuš (2004)
    Akční / Válečný

    22:20

    Pařba ve Vegas (2009)
    Komedie / Road movie

    00:20

    Millerovi na tripu (2013)
    Komedie / Krimi

    02:20

    Král Škorpion - Bitva osudu (2012)
    Fantasy / Akční

    04:55

  • 04:50

    Americký chopper (TV pořad) (2003) (S4E26)
    Komedie / Reality-TV

    06:00

    Umění je cool (TV pořad) (2020)
    Dokumentární

    06:25

    Americký chopper (TV pořad) (2003) (S3E10)
    Komedie / Reality-TV

    07:25

    Americký chopper (TV pořad) (2003) (S3E11)
    Komedie / Reality-TV

    08:25

    Americký chopper (TV pořad) (2003) (S3E12)
    Komedie / Reality-TV

    09:25

    Americký chopper (TV pořad) (2003) (S3E13)
    Komedie / Reality-TV

    10:20

    Autosalon (TV pořad) (2005)
    Publicistický / Sportovní

    11:35

    Teorie velkého třesku - Hraní s celebritami (epizoda) (2019) (S12E16)
    Komedie / Romantický

    11:55

    Teorie velkého třesku - Nástrahy konkurence (epizoda) (2019) (S12E17)
    Komedie / Romantický

    12:20

    Futurama - Benderova hra 4/4 (epizoda) (2009) (S05E12)
    Animovaný / Komedie

    12:50

    Futurama - Fialový trpaslík 1/4 (epizoda) (2009) (S05E13)
    Animovaný / Komedie

    13:20

    Simpsonovi - Manželská poradna (epizoda) (2006) (S17E22)
    Animovaný / Komedie

    13:50

    Simpsonovi - Žabař, kuchař, manželka a její Homer (epizoda) (2006) (S18E01)
    Animovaný / Komedie

    14:20

    Simpsonovi - O jazzu a jiné zvířeně (epizoda) (2006) (S18E02)
    Animovaný / Komedie

    14:45

    Simpsonovi - Kladivo na Homera (epizoda) (2006) (S18E03)
    Animovaný / Komedie

    15:15

    Flynn Carsen 3: Jidášův kalich (TV film) (2008)
    Dobrodružný / Akční

    17:15

    Futurama - Fialový trpaslík 2/4 (epizoda) (2009) (S05E14)
    Animovaný / Komedie

    17:45

    Futurama - Fialový trpaslík 3/4 (epizoda) (2009) (S05E15)
    Animovaný / Komedie

    18:15

    Simpsonovi - Sirotek Milhouse (epizoda) (2007) (S19E06)
    Animovaný / Komedie

    18:45

    Simpsonovi - Manželé a podnikatelky (epizoda) (2007) (S19E07)
    Animovaný / Komedie

    19:15

    Simpsonovi - Pohřeb nepřítele (epizoda) (2007) (S19E08)
    Animovaný / Komedie

    19:45

    Simpsonovi - Věčný stín Simpsonovy mysli (epizoda) (2007) (S19E09)
    Animovaný / Komedie

    20:15

    Smrtonosná past: Opět v akci (2013)
    Akční / Krimi

    22:05

    Neprůstřelný mnich (2003)
    Akční / Sci-Fi

    00:20

    Simpsonovi - Sirotek Milhouse (epizoda) (2007) (S19E06)
    Animovaný / Komedie

    00:50

    Simpsonovi - Manželé a podnikatelky (epizoda) (2007) (S19E07)
    Animovaný / Komedie

    01:15

    Simpsonovi - Pohřeb nepřítele (epizoda) (2007) (S19E08)
    Animovaný / Komedie

    01:45

    Simpsonovi - Věčný stín Simpsonovy mysli (epizoda) (2007) (S19E09)
    Animovaný / Komedie

    02:15

    Futurama - Fialový trpaslík 2/4 (epizoda) (2009) (S05E14)
    Animovaný / Komedie

    02:45

    Futurama - Fialový trpaslík 3/4 (epizoda) (2009) (S05E15)
    Animovaný / Komedie

    03:10

    Re-Play (TV pořad) (2009)
    Publicistický

    03:45

    COOL Esport (TV pořad) (2017)
    Publicistický

    04:05

  • 04:00

    Grand Hotel (TV seriál) (2011) (S2E19)
    Drama / Mysteriózní

    05:05

    Na zámku (TV pořad) (2020)
    Dokumentární

    06:00

    Na zámku (TV pořad) (2020)
    Dokumentární

    06:45

    Má tlustá Valentýna (TV seriál) (2002) (E91)
    Telenovela / Drama

    07:45

    Rodinná pouta (TV seriál) (2004) (S3E24)
    Romantický / Drama

    08:55

    Jak se staví sen (TV pořad) (2007)
    Reality-TV

    10:05

    Jak se staví sen (TV pořad) (2007)
    Reality-TV

    10:40

    Vychytávky Ládi Hrušky (TV pořad) (2015)
    Reality-TV

    11:15

    Vinaři - Úplněk (epizoda) (2015) (S02E15)
    Komedie

    12:25

    Cesta za štěstím (2014)
    Komedie / Romantický

    14:30

    Gilmorova děvčata - Buď má Lorelai Gilmorová (epizoda) (2007) (S07E16)
    Drama / Rodinný

    15:25

    Gilmorova děvčata - Jen Gilmorova děvčata (epizoda) (2007) (S07E17)
    Drama / Rodinný

    16:10

    Divoký anděl (TV seriál) (1998) (E166)
    Telenovela / Drama

    17:05

    Divoký anděl (TV seriál) (1998) (E167)
    Telenovela / Drama

    18:00

    Doktorka Quinnová - Zákon kraje (epizoda) (1993) (S01E04)
    Drama / Rodinný

    19:00

    Doktorka Quinnová - Čas hojí rány (epizoda) (1993) (S01E05)
    Drama / Rodinný

    20:00

    Manželský slib (TV film) (2014)
    Thriller

    21:55

    Grand Hotel (TV seriál) (2011) (S2E20)
    Drama / Mysteriózní

    22:55

    Poklad z půdy (TV pořad) (2018)
    Reality-TV

    00:00

    Doktorka Quinnová - Zákon kraje (epizoda) (1993) (S01E04)
    Drama / Rodinný

    01:00

    Doktorka Quinnová - Čas hojí rány (epizoda) (1993) (S01E05)
    Drama / Rodinný

    01:55

    Hříšná láska (TV seriál) (2001) (E127)
    Telenovela / Drama

    03:00

    Ranč Heartland - Eye of the Wolf (epizoda) (2010) (S03E10)
    Drama / Rodinný

    03:55

    Grand Hotel (TV seriál) (2011) (S2E20)
    Drama / Mysteriózní

    04:55