Televize

Zde si můžeš navolit svůj výběr libovolného počtu televizních stanic, ze kterých ti bude ČSFD.cz každý den doporučovat ty nejlepší filmy (TV Tipy) s hodnocením nad 60%. Výběr stanic ti zůstává v cookies internetového prohlížeče i po jeho zavření. Pořadí sloupečků s TV stanicemi můžeš měnit jednoduchým přetažením za šipku doprava nebo doleva. Kliknutím na logo TV stanice tuto stanici můžeš změnit na jinou. Pokud máš nastavených více než pět TV stanic (jejich počet je neomezen), do stran se posuneš jednoduchým kliknutím kamkoliv do prázdné plochy sloupečku a potažením do stran.

TV tipy

  • poster
    16:50-18:25
    Nova Cinema
    Pohádka / Komedie

    Václav Vorlíček, Miloš Macourek a Hermína Franková jsou autory komedie Dívka na koštěti o mladé čarodějnici, která dala přednost životu mezi lidmi před výsadami…

  • poster
    20:00-22:25
    Nova Cinema
    Spy Game (2001)
    Akční / Krimi

    Píše se rok 1991 a veterán CIA, agent Nathan Muir (Robert Redford) je poslední den ve službě. Zbývá jen zabalit, rozloučit se a odejít do penze. Jenže telefonát z Hong…

  • poster
    22:25-00:05
    Nova Cinema
    Horor / Thriller

    Smrt se nedá ošálit, a pokud se člověk jednou ocitne na seznamu, osud už se postará, aby byl dodržen. Jedním z mála lidí, kteří to poznali, je dívka Clear Rivers,…

  • poster
    00:05-02:20
    Nova Cinema
    Akční / Válečný

    Historikové si po staletí mysleli, že je král Artuš pouze mýtem, avšak tato legenda byla založena na skutečném hrdinovi, jehož život byl rozvrácen vnitřním bojem mezi…

  • poster
    00:50-02:15
    ČT2
    Dokumentární / Historický

    Uvidíte nemilosrdný, avšak podmanivý pohled na příběh, který všichni známe. Tentokrát se představí z nové perspektivy, z pohledu nacistů.

  • poster
    02:20-05:50
    Nova Cinema
    Thriller / Drama

    Špičkový reportér a producent populární televizní show 60 minut Lowell Bergman (Al Pacino) získá důkazy o tom, že zástupci velkých tabákových koncernů křivě přísahali…

TV program - úterý 3.11.

  • 04:00

    Pouliční veterinář (TV seriál) (2018) (E7)
    Dokumentární / Reality-TV

    04:25

    Vysocí a malí: Přírodní extrémy (TV film) (2019)
    Dokumentární

    05:20

    Krvelačné rostliny (TV film) (2013) (E1)
    Dokumentární

    06:15

    Krvelačné rostliny (TV film) (2013) (E2)
    Dokumentární

    07:10

    David Attenborough: Mravenčí hora (TV film) (2017)
    Dokumentární

    08:15

    Zvířecí domovy: Rození inženýři (TV seriál) (2015) (E1)
    Dokumentární

    09:20

    Zvířecí domovy: Rození inženýři (TV seriál) (2015) (E2)
    Dokumentární

    10:20

    Zvířecí domovy: Rození inženýři (TV seriál) (2015) (E3)
    Dokumentární

    11:25

    Nevyzpytatelné počasí (TV seriál) (2019) (E10)
    Dokumentární

    12:10

    Veterinář z Yorkshiru (TV pořad) (2015) (S7E10)
    Dokumentární / Reality-TV

    13:00

    Říční monstra (TV seriál) (2009) (S9E2)
    Dokumentární / Dobrodružný

    13:50

    Super veterináři (TV pořad) (2014) (S5E2)
    Reality-TV / Dokumentární

    14:35

    Návrat do divočiny (TV seriál) (2019) (E2)
    Dokumentární

    15:35

    Veterinář z Yorkshiru (TV pořad) (2015) (S7E4)
    Dokumentární / Reality-TV

    16:20

    Velký bariérový útes: Živý poklad (TV seriál) (2020) (E2)
    Dokumentární

    17:10

    Paul O´Grady - Pro lásku psů (TV seriál) (2012) (S4E1)
    Dokumentární

    17:35

    Záchrana divokých medvědů (TV seriál) (2017) (S3E5)
    Dokumentární

    18:00

    Divocí tvorové s Dominicem Monaghanem (TV seriál) (2012) (S3E5)
    Dokumentární

    18:45

    Nejdivočejší Latinská Amerika (TV seriál) (2012) (E1)
    Dokumentární / Dobrodružný

    19:40

    Veterinář z Yorkshiru (TV pořad) (2015) (S7E4)
    Dokumentární / Reality-TV

    20:25

    Říční monstra (TV seriál) (2009) (S9E6)
    Dokumentární / Dobrodružný

    21:20

    Nevyzpytatelné počasí (TV seriál) (2019) (E10)
    Dokumentární

    22:05

    Velkolepá setkání se zvířaty (TV seriál) (2019) (E2)
    Dokumentární

    22:55

    Mazlíčci predátoři (TV seriál) (2017) (E8)
    Dokumentární

    23:45

    Nevyzpytatelné počasí (TV seriál) (2019) (E2)
    Dokumentární

    00:30

    Uvnitř přírodních gigantů (TV seriál) (2009) (S3E2)
    Dokumentární

    01:20

    Veterinář z Yorkshiru (TV pořad) (2015) (S6E2)
    Dokumentární / Reality-TV

    02:10

    Pouliční veterinář (TV seriál) (2018) (E3)
    Dokumentární / Reality-TV

    02:35

    Láska k národním parkům (TV seriál) (2014) (S4E6)
    Dokumentární

    02:55

    Nevyzpytatelné počasí (TV seriál) (2019) (E2)
    Dokumentární

    04:05

  • 04:45

    Novashopping

    05:55

    Snídaně s Novou (TV pořad) (1994)
    Publicistický / Talk-show

    08:40

    Novashopping

    08:55

    Ulice (TV seriál) (2005) (E3926)
    Drama / Komedie

    09:55

    Specialisté - Hráz (epizoda) (2020) (S05E09)
    Krimi / Thriller

    11:00

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    11:45

    Tescoma s chutí (TV pořad) (2009)
    Rodinný

    12:00

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    12:30

    Krok za krokem - Správný chlap (epizoda) (1997) (S06E17)
    Komedie / Rodinný

    12:50

    Ordinace v růžové zahradě - Po nás potopa (epizoda) (2018) (S13E72)
    Rodinný / Drama

    14:05

    Castle na zabití - Trojitý vrah (epizoda) (2010) (S03E06)
    Krimi / Komedie

    15:00

    Mentalista - Sekvoje (epizoda) (2008) (S01E05)
    Drama / Krimi

    15:55

    Mentalista - Špinavé ruce (epizoda) (2008) (S01E06)
    Drama / Krimi

    16:57

    Odpolední Počasí

    17:00

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    17:25

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    18:25

    Ulice (TV seriál) (2005) (E3927)
    Drama / Komedie

    19:30

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    20:20

    MasterChef Česko 3 (TV pořad) (2020)
    Soutěžní / Reality-TV

    21:55

    Víkend (TV pořad) (2005)
    Publicistický

    22:55

    23:50

    Mentalista - Sekvoje (epizoda) (2008) (S01E05)
    Drama / Krimi

    00:45

    Mentalista - Špinavé ruce (epizoda) (2008) (S01E06)
    Drama / Krimi

    01:40

    Castle na zabití - Trojitý vrah (epizoda) (2010) (S03E06)
    Krimi / Komedie

    02:45

    USA 2020: Volební noc (TV pořad) (2020)
    Publicistický

    05:55

  • 06:15

    Čapí příběhy (TV seriál) (2003) (E2)
    Animovaný / Rodinný

    07:00

    Nový den (TV pořad) (2020)
    Publicistický

    09:05

    M*A*S*H - Stěhování 1 (epizoda) (1976) (S05E01)
    Komedie / Drama

    09:50

    M*A*S*H - Stěhování 2 (epizoda) (1976) (S05E02)
    Komedie / Drama

    10:20

    Mraky nad mořem (TV film) (2007)
    Romantický

    12:25

    Walker, Texas Ranger - Kovboj (epizoda) (1995) (S03E14)
    Akční / Dobrodružný

    13:25

    Jake a Tlusťoch - Bůh žehnej dítěti (epizoda) (1990) (S04E01)
    Krimi / Drama

    14:25

    Policie Hamburk (TV seriál) (2007) (S6E11)
    Krimi / Drama

    15:25

    Námořní vyšetřovací služba - Svoboda (epizoda) (2011) (S08E13)
    Akční / Komedie

    16:25

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    17:25

    Hlavní zprávy (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    17:50

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    18:52

    Počasí

    18:55

    Hlavní zprávy (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    19:40

    Sport

    19:50

    Počasí

    19:55

    Showtime (TV pořad) (2020)
    Publicistický

    20:15

    Slunečná - Randění ve čtyřech (epizoda) (2020) (S02E21)
    Komedie / Romantický

    21:35

    7 pádů Honzy Dědka (TV pořad) (2012)
    Talk-show / Komedie

    22:50

    Fachmani (TV pořad) (2020)
    Publicistický

    23:25

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    00:25

    Námořní vyšetřovací služba - Svoboda (epizoda) (2011) (S08E13)
    Akční / Komedie

    01:20

    Walker, Texas Ranger - Kovboj (epizoda) (1995) (S03E14)
    Akční / Dobrodružný

    02:20

    Jake a Tlusťoch - Bůh žehnej dítěti (epizoda) (1990) (S04E01)
    Krimi / Drama

    03:20

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    04:25

  • 04:45

    Žiješ jenom 2x (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    05:15

    Černé ovce (TV pořad) (1992)
    Publicistický

    05:30

    Události v regionech (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    05:59

    Studio 6 (TV pořad) (1994)
    Publicistický / Rodinný

    09:00

    To je vražda, napsala - Volební boj (epizoda) (1987)
    Drama / Komedie

    09:50

    Otec Brown - Píšťala v temnotách (epizoda) (2019)
    Krimi / Drama

    10:35

    Cirkus Humberto - Natrvalo (epizoda) (1988) (E06)
    Drama / Rodinný

    11:30

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    12:00

    Zprávy ve 12

    12:20

    Předpověď počasí, Sportovní zprávy, Události v regionech plus

    12:30

    Sama doma (TV pořad) (1998)
    Publicistický

    14:00

    Všechno, co mám ráda (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    14:30

    Bakaláři - Med (epizoda) (1974)
    Komedie / Krátkometrážní

    14:45

    Panství Downton - Epizoda 1 (epizoda) (2014) (S05E01)
    Drama / Romantický

    15:55

    To je vražda, napsala - Stará historie (epizoda) (1987)
    Drama / Komedie

    16:45

    Cestománie (TV seriál) (1999)
    Dokumentární

    17:15

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    17:40

    Černé ovce (TV pořad) (1992)
    Publicistický

    18:00

    Události v regionech (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    18:25

    Kde domov můj? (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    18:55

    Události za okamžik a počasí

    19:00

    Události (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    19:56

    Branky, body, vteřiny (TV pořad) (1956)
    Publicistický / Sportovní

    20:10

    Vyprávěj - Dobrý skutek (epizoda) (2013)
    Rodinný / Komedie

    21:00

    Veni, vidi, vici (2009)
    Komedie / Romantický

    22:44

    Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony

    22:45

    Kolo plné hvězd (TV pořad) (2011)
    Komedie / Talk-show

    23:45

    00:25

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    00:55

    Banánové rybičky (TV pořad) (1999)
    Talk-show / Komedie

    01:25

    Zajímavosti z regionů (TV pořad) (2004)
    Publicistický

    01:50

    Pod pokličkou (TV pořad) (2000)
    Dokumentární / Rodinný

    02:15

    Dobré ráno (TV pořad) (1993)
    Rodinný / Publicistický

    04:45

  • 04:10

    Cesty víry (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    04:35

    Sabotáž (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    05:00

    Křesťanský magazín (TV pořad) (2002)
    Publicistický

    05:30

    Vzkaz (TV pořad) (2008)
    Dokumentární

    05:59

    Dobré ráno (TV pořad) (1993)
    Rodinný / Publicistický

    08:30

    Kouzelná školka (TV pořad) (1999)
    Rodinný / Hudební

    09:00

    UčíTelka (TV pořad) (2020)
    Naučný / Rodinný

    12:00

    Nedej se! (TV pořad) (1999)
    Publicistický

    12:25

    Nedej se! (TV pořad) (1999)
    Publicistický

    12:55

    Přežili rok 2000 (TV seriál) (2007)
    Dokumentární

    13:05

    Japonsko z výšky - Kolébka tradic (epizoda) (2018)
    Dokumentární

    14:00

    Velkolepé norské fjordy (TV film) (2017)
    Dokumentární

    14:55

    Rozluštěné poklady - Záhada vikinské hrobky (epizoda) (2018)
    Dokumentární

    15:40

    Tajemství dálkového letu (TV film) (2017)
    Dokumentární

    16:35

    Nevlídná planeta - Travnaté pláně (epizoda) (2019) (E03)
    Dokumentární

    18:45

    Krysáci - Praha (epizoda) (2008)
    Animovaný / Pohádka

    18:55

    Pohlednice Martina Kratochvíla (TV seriál) (2017)
    Dokumentární

    19:00

    Cyklotoulky (TV pořad) (2009)
    Dokumentární / Sportovní

    19:15

    Cesty víry (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    19:40

    Postřehy odjinud (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Publicistický

    19:50

    Zprávy v českém znakovém jazyce (TV pořad) (2003)
    Publicistický

    20:00

    Nacistické megastavby - Bitva o Kursk (epizoda) (2018)
    Dokumentární / Válečný

    20:50

    Bílá hora (TV film) (2020)
    Dokumentární / Drama

    21:50

    Dynastie Kennedyů - Cesta k moci (epizoda) (2018) (E02)
    Dokumentární

    22:35

    Ve jménu vlasti - Snadno získaný bod (epizoda) (2020) (S08E04)
    Krimi / Drama

    23:20

    Dicte - Ret og Pligt - del 1 (epizoda) (2014)
    Krimi / Drama

    00:50

    Poslední dny Anny Frankové (TV film) (2015)
    Dokumentární / Historický

    02:15

    Ta naše povaha česká (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    02:45

    Na hranici tradic (TV pořad) (2010)
    Dokumentární

    03:10

    Ze ZOO do ZOO (TV pořad) (2012)
    Dokumentární / Rodinný

    03:35

    Folklorika (TV pořad) (2007)
    Dokumentární

    04:05

  • 04:40

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    05:40

    Jak to dopadlo!? (TV pořad) (2017)
    Reality-TV

    06:50

    Klenot.TV (TV pořad) (2016)

    09:50

    Rychlá hra (TV pořad) (2015)
    Soutěžní

    11:05

    Rychlá hra (TV pořad) (2015)
    Soutěžní

    13:10

    Záchranáři (TV pořad) (2018)
    Dokumentární / Reality-TV

    14:20

    Teleshopping Soukup shop

    15:20

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    16:15

    Jak to dopadlo!? (TV pořad) (2017)
    Reality-TV

    17:10

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    18:05

    Jak to dopadlo!? (TV pořad) (2017)
    Reality-TV

    19:05

    Jasně a stručně (TV pořad) (2019)
    Publicistický

    19:10

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    20:10

    Moje zprávy (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    20:15

    Týden podle Jaromíra Soukupa (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    21:30

    INSTINKTY Jaromíra Soukupa (TV pořad) (2017)
    Publicistický

    22:50

    Jasně a stručně (TV pořad) (2019)
    Publicistický

    23:15

    Kurňa, co to je? (TV pořad) (2013)
    Komedie / Soutěžní

    00:25

    Exkluziv! (TV pořad) (2013)
    Talk-show

    01:50

    Moje zprávy (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    01:55

    Na plac! (TV pořad) (2013)
    Komedie / Reality-TV

    03:05

    Ostříháno (TV pořad) (2013)
    Soutěžní

    03:40

    Ostříháno (TV pořad) (2013)
    Soutěžní

    04:40

  • 05:40

    Teleshopping

    06:10

    Vidláci (1997)
    Komedie

    07:55

    Návrat do Země Nezemě (2002)
    Animovaný / Rodinný

    09:15

    Mentalista - Rudý příliv (epizoda) (2008) (S01E03)
    Drama / Krimi

    10:05

    Mentalista - Dámy v rudém (epizoda) (2008) (S01E04)
    Drama / Krimi

    11:00

    Hvězdné tolary (TV film) (2011)
    Pohádka

    12:10

    Teleshopping

    12:40

    Báječná dovolená (1988)
    Komedie

    14:25

    Teleshopping

    14:55

    Mistrovský plán (2011)
    Akční / Komedie

    16:50

    Dívka na koštěti (1971)
    Pohádka / Komedie

    18:25

    Půl domu bez ženicha (1980)
    Komedie

    20:00

    Spy Game (2001)
    Akční / Krimi

    22:25

    Nezvratný osud 2 (2003)
    Horor / Thriller

    00:05

    Král Artuš (2004)
    Akční / Válečný

    02:20

    05:50

  • 06:05

    Umění je cool (TV pořad) (2020)
    Dokumentární

    07:20

    Americký chopper (TV pořad) (2003) (S3E15)
    Komedie / Reality-TV

    08:40

    Flash - Firestormův vztek (epizoda) (2015) (S02E04)
    Akční / Dobrodružný

    09:40

    Flash - Světlo a temnota (epizoda) (2015) (S02E05)
    Akční / Dobrodružný

    10:25

    Hvězdná brána - Záhada (epizoda) (1998) (S01E16)
    Akční / Dobrodružný

    11:25

    Hvězdná brána - Osamění (epizoda) (1998) (S01E17)
    Akční / Dobrodružný

    12:30

    Futurama - Fialový trpaslík 4/4 (epizoda) (2009) (S05E16)
    Animovaný / Komedie

    12:50

    Futurama - Znovuzrození (epizoda) (2010) (S06E01)
    Animovaný / Komedie

    13:20

    Simpsonovi - Parťáci (epizoda) (2006) (S18E08)
    Animovaný / Komedie

    13:50

    Simpsonovi - Kill Gil - první a druhý díl (epizoda) (2006) (S18E09)
    Animovaný / Komedie

    14:20

    Simpsonovi - Akvamanželka (epizoda) (2007) (S18E10)
    Animovaný / Komedie

    14:50

    Simpsonovi - Pomsta bývá nejsladší natřikrát (epizoda) (2007) (S18E11)
    Animovaný / Komedie

    15:10

    Hvězdná brána - Montér (epizoda) (1998) (S01E18)
    Akční / Dobrodružný

    16:10

    Hvězdná brána - Paralelní svět (epizoda) (1998) (S01E19)
    Akční / Dobrodružný

    17:15

    Futurama - Adam a Leela (epizoda) (2010) (S06E02)
    Animovaný / Komedie

    17:45

    Futurama - Krutá aplikace (epizoda) (2010) (S06E03)
    Animovaný / Komedie

    18:15

    Simpsonovi - Sranda na objednávku (epizoda) (2008) (S19E14)
    Animovaný / Komedie

    18:45

    Simpsonovi - Není kouře bez tance (epizoda) (2008) (S19E15)
    Animovaný / Komedie

    19:15

    Simpsonovi - Táta na útěku (epizoda) (2008) (S19E16)
    Animovaný / Komedie

    19:45

    Simpsonovi - Kraví apokalypsa (epizoda) (2008) (S19E17)
    Animovaný / Komedie

    20:15

    Simpsonovi - Nesnesitelná lehkost bytí batoletem (epizoda) (2020) (S31E18)
    Animovaný / Komedie

    20:45

    Teorie velkého třesku - Senzorická deprivace (epizoda) (2019) (S12E19)
    Komedie / Romantický

    21:10

    Teorie velkého třesku - Definice postačování (epizoda) (2019) (S12E20)
    Komedie / Romantický

    21:30

    Partička (TV pořad) (2011)
    Komedie

    22:10

    Cesty k úspěchu (TV pořad) (2012)
    Publicistický

    22:25

    Živí mrtví - Most (epizoda) (2018) (S09E02)
    Horor / Thriller

    23:25

    Flash - Zoom přichází (epizoda) (2015) (S02E06)
    Akční / Dobrodružný

    00:30

    Simpsonovi - Sranda na objednávku (epizoda) (2008) (S19E14)
    Animovaný / Komedie

    00:50

    Simpsonovi - Není kouře bez tance (epizoda) (2008) (S19E15)
    Animovaný / Komedie

    01:20

    Simpsonovi - Táta na útěku (epizoda) (2008) (S19E16)
    Animovaný / Komedie

    01:45

    Simpsonovi - Kraví apokalypsa (epizoda) (2008) (S19E17)
    Animovaný / Komedie

    02:15

    Futurama - Adam a Leela (epizoda) (2010) (S06E02)
    Animovaný / Komedie

    02:45

    Futurama - Krutá aplikace (epizoda) (2010) (S06E03)
    Animovaný / Komedie

    03:05

    Americký chopper (TV pořad) (2003) (S3E15)
    Komedie / Reality-TV

    04:05

  • 06:05

    Na zámku (TV pořad) (2020)
    Dokumentární

    06:55

    Má tlustá Valentýna (TV seriál) (2002) (E93)
    Telenovela / Drama

    08:15

    Jak se staví sen (TV pořad) (2007)
    Reality-TV

    09:20

    Velmi křehké vztahy (TV seriál) (2007) (E2)
    Romantický / Drama

    10:25

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    11:20

    Nikdo není dokonalý (TV pořad) (1998)
    Talk-show / Komedie

    12:25

    Rosamunde Pilcher: Křídla naděje (TV film) (2007)
    Drama / Romantický

    14:25

    Gilmorova děvčata - Lorelai, Lorelai (epizoda) (2007) (S07E20)
    Drama / Rodinný

    15:20

    Gilmorova děvčata - Dokud to neprolomíme (epizoda) (2007) (S07E21)
    Drama / Rodinný

    16:10

    Divoký anděl (TV seriál) (1998) (E170)
    Telenovela / Drama

    17:05

    Divoký anděl (TV seriál) (1998) (E171)
    Telenovela / Drama

    18:00

    Doktorka Quinnová - Zázračná medicína (epizoda) (1993) (S01E08)
    Drama / Rodinný

    19:00

    Doktorka Quinnová - Kovbojova ukolébavka (epizoda) (1993) (S01E09)
    Drama / Rodinný

    20:00

    Mlha nad zámkem Kilrush (TV film) (2007)
    Drama / Romantický

    21:55

    Grand Hotel (TV seriál) (2011) (S2E22)
    Drama / Mysteriózní

    22:55

    Sestřičky Modrý kód - Kyklop kouli koulí (epizoda) (2020) (E20)
    Drama / Romantický

    00:10

    Doktorka Quinnová - Zázračná medicína (epizoda) (1993) (S01E08)
    Drama / Rodinný

    01:10

    Doktorka Quinnová - Kovbojova ukolébavka (epizoda) (1993) (S01E09)
    Drama / Rodinný

    02:10

    Hříšná láska (TV seriál) (2001) (E129)
    Telenovela / Drama

    03:10

    Ranč Heartland - Catch and Release (epizoda) (2010) (S03E11)
    Drama / Rodinný

    04:05