Televize

Zde si můžeš navolit svůj výběr libovolného počtu televizních stanic, ze kterých ti bude ČSFD.cz každý den doporučovat ty nejlepší filmy (TV Tipy) s hodnocením nad 60%. Výběr stanic ti zůstává v cookies internetového prohlížeče i po jeho zavření. Pořadí sloupečků s TV stanicemi můžeš měnit jednoduchým přetažením za šipku doprava nebo doleva. Kliknutím na logo TV stanice tuto stanici můžeš změnit na jinou. Pokud máš nastavených více než pět TV stanic (jejich počet je neomezen), do stran se posuneš jednoduchým kliknutím kamkoliv do prázdné plochy sloupečku a potažením do stran.

TV tipy

  • poster
    09:50-12:40
    Nova Cinema
    Akční / Dobrodružný

    Ve filmu Star Wars: Poslední z Jediů od studia Lucasfilm pokračuje sága rodu Skywalkerů. Postavy předchozího filmu Star Wars: Síla se probouzí spolu s legendárními…

  • poster
    13:15-15:25
    Nova Cinema
    Akční / Dobrodružný

    Nejproblematičtějšího zaměstnance přísně tajného Úřadu pro paranormální výzkum a obranu tentokrát čeká opravdu náročný úkol. Syn vládce podsvětí, princ Nuada, totiž…

  • poster
    15:25-18:10
    Nova Cinema
    Western / Dobrodružný

    Indiánský bojovník Tonto (Johnny Depp) se dělí o dosud nevyřčené příběhy, které způsobily proměnu Johna Reida (Armie Hammer), muže zákona, v legendu spravedlnosti –…

  • poster
    18:10-20:00
    Nova Cinema
    Dobrodružný / Komedie

    Jamajka - země slunce, tropických plodů, výtečného rumu a ultrarychlých sprinterů. Při kvalifikaci na letní olympijské hry dojde k hromadnému pádu a naděje mnoha…

  • poster
    20:00-22:35
    Nova Cinema
    Seabiscuit (2003)
    Drama / Sportovní

    Žokej bez domova, milionář, ztroskotaný kovboj a kůň Seabiscuit, to jsou hlavní hrdinové, kteří jeden ve druhém nalezli ztracenou naději. Naděje byly neuvěřitelné. Sen…

  • poster
    22:00-00:25
    ČT2
    Krimi / Drama

    Režisérovi Stevenu Soderberghovi se podařil ojedinělý kousek - v roce 2000 dokončil dva veleúspěšné filmy, přičemž každý z nich získal pět nominací na Oscara, včetně…

  • poster
    22:35-00:50
    Nova Cinema
    Drama / Krimi

    Danny Vinyard vidí vzor ve svém starším bratrovi Derekovi, který se po smrti otce, jenž byl coby profesionální hasič zastřelen v černošském ghettu, stal zapřísáhlým…

TV program - dnes

  • 04:45

    Novashopping

    05:55

    Snídaně s Novou (TV pořad) (1994)
    Publicistický / Talk-show

    08:45

    Novashopping

    09:00

    Ulice (TV seriál) (2005) (E3945)
    Drama / Komedie

    09:55

    Specialisté - Domove, sladký domove (epizoda) (2020) (S04E24)
    Krimi / Thriller

    11:00

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    11:50

    Tescoma s chutí (TV pořad) (2009)
    Rodinný

    12:00

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    12:30

    Krok za krokem - Ať žijí duchové (epizoda) (1997) (S07E07)
    Komedie / Rodinný

    12:50

    Ordinace v růžové zahradě - Jako na návštěvě (epizoda) (2018) (S14E10)
    Rodinný / Drama

    14:05

    Castle na zabití - Knock out (epizoda) (2011) (S03E24)
    Krimi / Komedie

    15:00

    Mentalista - Rudá voda (epizoda) (2010) (S02E18)
    Drama / Krimi

    15:55

    Mentalista - Krvavé peníze (epizoda) (2010) (S02E19)
    Drama / Krimi

    16:57

    Odpolední Počasí

    17:00

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    17:30

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    18:25

    Ulice (TV seriál) (2005) (E3946)
    Drama / Komedie

    19:30

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    20:20

    Specialisté - V přímém přenosu (epizoda) (2020) (S04E25)
    Krimi / Thriller

    21:20

    Specialisté - Útěk podle jízdního řádu (epizoda) (2017) (S01E01)
    Krimi / Thriller

    22:20

    Whiskey Cavalier - První mise (epizoda) (2019) (E02)
    Akční / Dobrodružný

    23:15

    Mentalista - Rudá voda (epizoda) (2010) (S02E18)
    Drama / Krimi

    00:05

    Mentalista - Krvavé peníze (epizoda) (2010) (S02E19)
    Drama / Krimi

    01:00

    Castle na zabití - Knock out (epizoda) (2011) (S03E24)
    Krimi / Komedie

    01:40

    Krok za krokem - Ať žijí duchové (epizoda) (1997) (S07E07)
    Komedie / Rodinný

    04:45

  • 04:35

    Svět ve válce (TV seriál) (1973) (E14)
    Dokumentární / Historický

    06:10

    Psí život (TV seriál) (1997) (E2)
    Animovaný / Komedie

    07:00

    Nový den (TV pořad) (2020)
    Publicistický

    09:05

    M*A*S*H - Winchesterovy nahrávky (epizoda) (1977) (S06E06)
    Komedie / Drama

    09:50

    M*A*S*H - Světlo, které zhaslo (epizoda) (1977) (S06E07)
    Komedie / Drama

    10:20

    Rosamunde Pilcherová: Presumpce lásky (TV film) (2010)
    Romantický

    12:20

    Walker, Texas Ranger - Lynčování (epizoda) (1995) (S04E08)
    Akční / Dobrodružný

    13:20

    Jake a Tlusťoch - To mě ani nenapadlo (epizoda) (1991) (S04E18)
    Krimi / Drama

    14:25

    Policie Hamburk (TV seriál) (2007) (S6E29)
    Krimi / Drama

    15:25

    Námořní vyšetřovací služba - Ďábelský trojúhelník (epizoda) (2011) (S09E07)
    Akční / Komedie

    16:25

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    17:25

    Hlavní zprávy (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    17:50

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    18:52

    Počasí

    18:55

    Hlavní zprávy (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    19:40

    Sport

    19:50

    Počasí

    19:55

    Showtime (TV pořad) (2020)
    Publicistický

    20:15

    Sestřičky Modrý kód - Dilema doktora Hofbauera (epizoda) (2020) (E28)
    Drama / Romantický

    21:35

    Milionář mezi námi (TV pořad) (2020)
    Reality-TV / Dokumentární

    22:55

    Hudson a Rex - Kulka ve vodě (epizoda) (2019) (S02E09)
    Drama / Krimi

    23:50

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    00:50

    Námořní vyšetřovací služba - Ďábelský trojúhelník (epizoda) (2011) (S09E07)
    Akční / Komedie

    01:45

    Walker, Texas Ranger - Lynčování (epizoda) (1995) (S04E08)
    Akční / Dobrodružný

    02:45

    Jake a Tlusťoch - To mě ani nenapadlo (epizoda) (1991) (S04E18)
    Krimi / Drama

    06:10

  • 04:20

    Zahrada je hra (TV pořad) (2008)
    Publicistický

    04:40

    V kondici (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    05:00

    Kuchařská pohotovost (TV pořad) (2009)
    Rodinný

    05:30

    Zajímavosti z regionů (TV pořad) (2004)
    Publicistický

    05:59

    Studio 6 (TV pořad) (1994)
    Publicistický / Rodinný

    09:00

    Otec Brown - Dům Boží (epizoda) (2019)
    Krimi / Drama

    10:20

    Čtverec mizení (TV film) (1982)
    Krimi

    11:30

    AZ-kvíz

    12:00

    Zprávy ve 12

    12:20

    Předpověď počasí, Sportovní zprávy, Události v regionech plus

    12:30

    Sama doma (TV pořad) (1998)
    Publicistický

    14:00

    Bakaláři - Kluk (epizoda) (1986)
    Komedie / Krátkometrážní

    14:25

    Čas pracuje pro vraha (1979)
    Krimi

    15:55

    To je vražda, napsala - Mrtvé očko (epizoda) (1993)
    Drama / Komedie

    16:40

    Cestománie (TV seriál) (1999)
    Dokumentární

    17:15

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    17:40

    Černé ovce (TV pořad) (1992)
    Publicistický

    18:00

    Události v regionech (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    18:25

    Kde domov můj? (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    18:55

    Události za okamžik a počasí

    19:00

    Události (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    19:56

    Branky, body, vteřiny (TV pořad) (1956)
    Publicistický / Sportovní

    20:10

    Labyrint - Epizoda 5 (epizoda) (2017) (S02E05)
    Krimi / Drama

    21:10

    Reportéři ČT (TV pořad) (2004)
    Publicistický

    21:49

    Výsledky losování Šťastných 10

    21:50

    Já, Mattoni - Lokomotiva vládního rady (epizoda) (2016)
    Životopisný / Drama

    22:45

    Na stopě (TV pořad) (2000)
    Publicistický / Krimi

    23:15

    Kriminalista - Ledová smrt (epizoda) (2008)
    Krimi

    00:15

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    00:45

    Banánové rybičky (TV pořad) (1999)
    Talk-show / Komedie

    01:20

    Z metropole (TV pořad) (2006)
    Publicistický

    01:45

    Kalendárium (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Historický

    02:00

    Sváteční slovo (TV pořad) (2000)
    Publicistický

    02:05

    Dobré ráno (TV pořad) (1993)
    Rodinný / Publicistický

    04:35

  • 05:00

    Přírodní krásy Tchaj-wanu (TV film) (2008)
    Dokumentární

    05:59

    Dobré ráno (TV pořad) (1993)
    Rodinný / Publicistický

    08:30

    Kouzelná školka (TV pořad) (1999)
    Rodinný / Hudební

    09:00

    Divoká Kanada - Speciál (epizoda) (2017)
    Dokumentární

    09:50

    Tajemství ostrovů Vanuatu (TV film) (2016)
    Dokumentární

    10:40

    Modrá zóna dlouhověkosti (TV seriál) (2019) (E1)
    Dokumentární

    11:30

    Babylon (TV pořad) (2004)
    Publicistický

    12:00

    Labyrint světa a ráj srdce - Kterak vrchnost světu vládne (epizoda) (2020) (E11)
    Animovaný / Rodinný

    12:10

    Televizní klub neslyšících (TV pořad) (2011)
    Publicistický / Rodinný

    12:35

    Československý filmový týdeník (TV seriál) (1954) (E1332)
    Dokumentární / Publicistický

    12:50

    Tanzanie, ze Zanzibaru do Kilwy (TV film) (2017)
    Dokumentární

    13:45

    Paláce 1. republiky na nábřeží Vltavy (TV seriál) (2009)
    Dokumentární

    14:00

    Boží dar - příběhy českých potravin - Vejce (epizoda) (2020) (S04E04)
    Dokumentární

    14:25

    Folklorika (TV pořad) (2007)
    Dokumentární

    14:50

    Causa Letenský kopec (1990)
    Dokumentární / Krátkometrážní

    15:05

    Záhadná planeta (TV seriál) (2019) (E4)
    Dokumentární

    15:55

    Poslední nomádi moře (TV film) (2016)
    Dokumentární

    16:45

    Dobrodružství vědy a techniky (TV pořad) (1997)
    Dokumentární

    17:15

    Letecké katastrofy - Únos nad Indickým oceánem (epizoda) (2005)
    Dokumentární / Drama

    18:10

    Křížem krážem Izraelem - Mrtvé moře (epizoda) (2020) (E06)
    Dokumentární

    18:35

    Labyrint světa a ráj srdce - Ve válečné zóně (epizoda) (2020) (E12)
    Animovaný / Rodinný

    18:45

    Pat a Mat nás baví (TV seriál) (2018)
    Animovaný / Rodinný

    18:55

    Uchem jehly (TV pořad) (2011)
    Talk-show

    19:25

    19:40

    Postřehy odjinud (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Publicistický

    19:50

    Zprávy v českém znakovém jazyce (TV pořad) (2003)
    Publicistický

    20:00

    Vzestup civilizace (TV seriál) (2014)
    Dokumentární / Historický

    21:00

    Revoluční vynálezy (TV seriál) (2019)
    Dokumentární

    22:00

    Traffic - Nadvláda gangů (2000)
    Krimi / Drama

    00:25

    Zabít Reagana (TV film) (2016)
    Životopisný / Krimi

    02:00

    Queer - Básníci odnaproti (epizoda) (2020)
    Dokumentární

    02:30

    Ta naše povaha česká (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    02:55

    V zajetí železné opony (TV pořad) (2006)
    Dokumentární / Historický

    03:10

    Na hranici tradic (TV pořad) (2010)
    Dokumentární

    03:35

    Náš venkov (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    04:00

  • 04:40

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    05:40

    Jak to dopadlo!? (TV pořad) (2017)
    Reality-TV

    06:50

    Klenot.TV (TV pořad) (2016)

    09:50

    Rychlá hra (TV pořad) (2015)
    Soutěžní

    11:05

    Rychlá hra (TV pořad) (2015)
    Soutěžní

    13:10

    Záchranáři (TV pořad) (2018)
    Dokumentární / Reality-TV

    14:20

    Teleshopping Soukup shop

    15:20

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    16:15

    Jak to dopadlo!? (TV pořad) (2017)
    Reality-TV

    17:10

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    18:05

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    19:10

    Jasně a stručně (TV pořad) (2019)
    Publicistický

    19:15

    Jak to dopadlo!? (TV pořad) (2017)
    Reality-TV

    20:10

    Moje zprávy (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    20:15

    Týden podle Jaromíra Soukupa (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    22:00

    INSTINKTY Jaromíra Soukupa (TV pořad) (2017)
    Publicistický

    23:25

    Jasně a stručně (TV pořad) (2019)
    Publicistický

    23:30

    Velkolepé století (TV seriál) (2011) (E46)
    Romantický / Drama

    00:40

    Inga Lindström: Léto v Norrsundě (TV film) (2008)
    Drama / Romantický

    02:30

    Moje zprávy (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    02:35

    Exkluziv! (TV pořad) (2013)
    Talk-show

    03:15

    Na plac! (TV pořad) (2013)
    Komedie / Reality-TV

    03:40

    Ostříháno (TV pořad) (2013)
    Soutěžní

    04:40

  • 04:30

    Teleshopping

    05:00

    Stůj, nebo maminka vystřelí! (1992)
    Akční / Komedie

    06:20

    O zpívajícím stromku (TV film) (2016)
    Pohádka / Rodinný

    07:30

    Jak se pomstít bejvalce (2016)
    Komedie

    09:20

    Teleshopping

    09:50

    Star Wars: Poslední z Jediů (2017)
    Akční / Dobrodružný

    12:40

    Teleshopping

    13:15

    Hellboy 2: Zlatá armáda (2008)
    Akční / Dobrodružný

    15:25

    Osamělý jezdec (2013)
    Western / Dobrodružný

    18:10

    Kokosy na sněhu (1993)
    Dobrodružný / Komedie

    20:00

    Seabiscuit (2003)
    Drama / Sportovní

    22:35

    Kult hákového kříže (1998)
    Drama / Krimi

    00:50

    Krvavá sklizeň (2007)
    Horor / Thriller

    05:15

  • 04:10

    COOL Esport (TV pořad) (2017)
    Publicistický

    04:40

    Americký chopper (TV pořad) (2003) (E3)
    Komedie / Reality-TV

    06:05

    Umění je cool (TV pořad) (2020)
    Dokumentární

    07:05

    To nejlepší z Top Gearu: Top 41 (TV pořad) (2013) (E5)
    Dokumentární / Sportovní

    08:35

    Flash - King Shark (epizoda) (2016) (S02E15)
    Akční / Dobrodružný

    09:30

    Flash - Trajectory (epizoda) (2016) (S02E16)
    Akční / Dobrodružný

    10:25

    Hvězdná brána - Minulost a přítomnost (epizoda) (1999) (S03E11)
    Akční / Dobrodružný

    11:25

    Hvězdná brána - Vzpomínky Jolinar (epizoda) (1999) (S03E12)
    Akční / Dobrodružný

    12:30

    Futurama - Na měsíc a dál (epizoda) (1999) (S01E02)
    Animovaný / Komedie

    12:50

    Futurama - Nejlepší přítel robota (epizoda) (1999) (S01E03)
    Animovaný / Komedie

    13:20

    Simpsonovi - Krustyho comeback (epizoda) (2011) (S23E08)
    Animovaný / Komedie

    13:50

    Simpsonovi - Duch Vánoc příštích (epizoda) (2011) (S23E09)
    Animovaný / Komedie

    14:20

    Simpsonovi - Otázky Homera Simpsona (epizoda) (2012) (S23E10)
    Animovaný / Komedie

    14:50

    Simpsonovi - Asociální síť (epizoda) (2012) (S23E11)
    Animovaný / Komedie

    15:10

    Hvězdná brána - Vyhánění čerta ďáblem (epizoda) (1999) (S03E13)
    Akční / Dobrodružný

    16:10

    Hvězdná brána - Nouzová situace (epizoda) (1999) (S03E14)
    Akční / Dobrodružný

    17:15

    Futurama - Marná vesmírné lásky snaha (epizoda) (1999) (S01E04)
    Animovaný / Komedie

    17:45

    Futurama - Útěk z planety robotů (epizoda) (1999) (S01E05)
    Animovaný / Komedie

    18:15

    Simpsonovi - Krasavec děda (epizoda) (2013) (S24E14)
    Animovaný / Komedie

    18:45

    Simpsonovi - Pěst na oko (epizoda) (2013) (S24E15)
    Animovaný / Komedie

    19:15

    Simpsonovi - Temný rytíř zasahuje (epizoda) (2013) (S24E16)
    Animovaný / Komedie

    19:45

    Simpsonovi - Po čem animované ženy touží (epizoda) (2013) (S24E17)
    Animovaný / Komedie

    20:15

    Ajťáci - Kalamity Jen (epizoda) (2006) (S01E02)
    Komedie

    21:20

    Teorie velkého třesku - Bitcoinová retrospektiva (epizoda) (2017) (S11E09)
    Komedie / Romantický

    21:50

    Partička (TV pořad) (2011)
    Komedie

    22:30

    7 pádů Honzy Dědka (TV pořad) (2012)
    Talk-show / Komedie

    23:45

    Flash - Flashback (epizoda) (2016) (S02E17)
    Akční / Dobrodružný

    00:40

    Simpsonovi - Krasavec děda (epizoda) (2013) (S24E14)
    Animovaný / Komedie

    01:10

    Simpsonovi - Pěst na oko (epizoda) (2013) (S24E15)
    Animovaný / Komedie

    01:40

    Simpsonovi - Temný rytíř zasahuje (epizoda) (2013) (S24E16)
    Animovaný / Komedie

    02:05

    Simpsonovi - Po čem animované ženy touží (epizoda) (2013) (S24E17)
    Animovaný / Komedie

    02:30

    Americký chopper (TV pořad) (2003) (E4)
    Komedie / Reality-TV

    03:35

    Umění je cool (TV pořad) (2020)
    Dokumentární

    06:05

  • 04:50

    Grand Hotel (TV seriál) (2011) (S3E20)
    Drama / Mysteriózní

    06:05

    Na zámku (TV pořad) (2020)
    Dokumentární

    07:00

    Má tlustá Valentýna (TV seriál) (2002) (E120)
    Telenovela / Drama

    08:20

    Jak se staví sen (TV pořad) (2007)
    Reality-TV

    09:25

    Velmi křehké vztahy (TV seriál) (2007) (E29)
    Romantický / Drama

    10:30

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    11:30

    Nikdo není dokonalý (TV pořad) (1998)
    Talk-show / Komedie

    12:35

    Zklamaná důvěra (TV film) (2012)
    Thriller

    14:30

    McLeodovy dcery - V domě straší (epizoda) (2003) (S03E08)
    Drama

    15:25

    McLeodovy dcery - Domeček z karet (epizoda) (2003) (S03E09)
    Drama

    16:15

    Divoký anděl (TV seriál) (1998) (E224)
    Telenovela / Drama

    17:05

    Divoký anděl (TV seriál) (1998) (E225)
    Telenovela / Drama

    17:55

    Doktorka Quinnová - Cooper versus Quinnová II (epizoda) (1995) (S03E18)
    Drama / Rodinný

    19:00

    Doktorka Quinnová - Co je to láska (epizoda) (1995) (S03E19)
    Drama / Rodinný

    20:00

    Rosamunde Pilcherová: Láska na obzoru (TV film) (2010)
    Drama / Romantický

    21:55

    Grand Hotel (TV seriál) (2011) (S3E21)
    Drama / Mysteriózní

    22:55

    Všechny moje lásky - Dárek (epizoda) (2015) (E01)
    Romantický / Komedie

    00:05

    Doktorka Quinnová - Cooper versus Quinnová II (epizoda) (1995) (S03E18)
    Drama / Rodinný

    01:05

    Doktorka Quinnová - Co je to láska (epizoda) (1995) (S03E19)
    Drama / Rodinný

    02:00

    Hříšná láska (TV seriál) (2001) (E156)
    Telenovela / Drama

    03:00

    Grand Hotel (TV seriál) (2011) (S3E21)
    Drama / Mysteriózní

    06:05