Televize

Zde si můžeš navolit svůj výběr libovolného počtu televizních stanic, ze kterých ti bude ČSFD.cz každý den doporučovat ty nejlepší filmy (TV Tipy) s hodnocením nad 60%. Výběr stanic ti zůstává v cookies internetového prohlížeče i po jeho zavření. Pořadí sloupečků s TV stanicemi můžeš měnit jednoduchým přetažením za šipku doprava nebo doleva. Kliknutím na logo TV stanice tuto stanici můžeš změnit na jinou. Pokud máš nastavených více než pět TV stanic (jejich počet je neomezen), do stran se posuneš jednoduchým kliknutím kamkoliv do prázdné plochy sloupečku a potažením do stran.

TV tipy

  • poster
    07:10-08:50
    Nova Cinema
    Akční / Thriller

    Mladý asiat má v New Yorku problémy nejen s přízvukem, žlutým pigmentem a šikmýma očima, ale také s partou nepřátel. Ty asi mimo jiné hodně štve, že není úplně lhostejný…

  • poster
    11:05-12:55
    Nova Cinema
    Drama / Životopisný

    V roce 1987 sedmnáctiletý Julian Assange studuje na střední škole, jeho velkým koníčkem jsou počítače a programování. Pravidelně navštěvuje počítačovou burzu a zde se…

  • poster
    13:25-15:50
    Nova Cinema
    Podraz (1973)
    Drama / Komedie

    Robert Redford a Paul Newman v legendární filmu o jednom geniálním dostihovém podrazu. Film je příběhem o přátelství dvou roztomilých podvodníků. Johny, malý šikovný…

  • poster
    13:40-14:35
    ČT2
    Dokumentární

    Po celý rok budeme sledovat tvora, který žije v naší blízkosti a je součástí mnoha pohádek... Není to tak dávno, co byl nejrozšířenější šelmou na světě vlk. Ale dnes se…

  • poster
    20:00-21:30
    Nova Cinema
    Animovaný / Dobrodružný

    Kdo si myslí, že hračky nemají vlastní život, se mýlí. Sotva dítko vyjde ze dveří, začnou se v jeho pokoji dít podivné věci. Všechny hračky si vydechnou, protože mohou…

  • poster
    21:25-23:00
    Prima
    Drama / Krimi

    Z mladého čističe oken se stane tipař bytových zlodějů. Podaří se mu začít nový poctivější život? Devatenáctiletý Pavel Kříž tráví veškerý volný čas v pražských pasážích…

  • poster
    21:30-23:45
    Nova Cinema
    Krimi / Drama

    Středoškolák Justin Pendleton, velmi inteligentní, ale samotářský student a jeho spolužák, bohatý a sebevědomý Richard Haywood, jsou kamarádi a připravují dokonale…

  • poster
    22:10-00:00
    Nova
    Komedie / Romantický

    Bouřliváci, známí divákům celého světa z filmů Prci, prci, prcičky (American Pie) a Prci, prci, prcičky 2 (American Pie 2), se znovu setkávají ve třetím volném…

  • poster
    23:40-01:30
    ČT2
    Jezdci (1971)
    Dobrodružný / Drama

    Jezdec Uraz je vyslán svým otcem, vůdcem divokého kmene, Tursenem, aby v Kábulu získal hlavní cenu v důležitém turnaji buzkaši. Přestože má vítězství téměř na dosah ruky…

  • poster
    01:35-03:05
    Nova Cinema
    Drama / Komedie

    Pád sovětského impéria měl na svědomí jediný člověk. Charlie Wilson. Děvkař, alkoholik, příležitostný uživatel drog a kongresman, kterému se podařilo vyhnat Rudou armádu…

TV program - dnes

  • 04:45

    Novashopping

    05:55

    Snídaně s Novou (TV pořad) (1994)
    Publicistický / Talk-show

    08:40

    Novashopping

    08:55

    Ulice (TV seriál) (2005) (E3969)
    Drama / Komedie

    09:50

    Ordinace v růžové zahradě - Měla jsi pravdu (epizoda) (2021) (S16E36)
    Rodinný / Drama

    11:00

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    11:50

    Tescoma s chutí (TV pořad) (2009)
    Rodinný

    12:00

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    12:40

    Na hromádce s ex - Annie, Are You Okay? (epizoda) (2019) (S02E14)
    Komedie

    13:00

    Ordinace v růžové zahradě - Šťastná náhoda (epizoda) (2019) (S14E37)
    Rodinný / Drama

    14:15

    Castle na zabití - To je vražda, napsal (epizoda) (2012) (S05E04)
    Krimi / Komedie

    15:05

    Mentalista - Rudý korálek (epizoda) (2012) (S05E01)
    Drama / Krimi

    16:00

    Mentalista - Rulík zlomocný (epizoda) (2012) (S05E02)
    Drama / Krimi

    16:57

    Odpolední Počasí

    17:00

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    17:30

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    18:30

    Ulice (TV seriál) (2005) (E3970)
    Drama / Komedie

    19:30

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    20:20

    Rychle a zběsile 2 (2003)
    Akční / Krimi

    22:10

    Prci, prci, prcičky 3: Svatba (2003)
    Komedie / Romantický

    00:00

    Mentalista - Rudý korálek (epizoda) (2012) (S05E01)
    Drama / Krimi

    00:50

    Mentalista - Rulík zlomocný (epizoda) (2012) (S05E02)
    Drama / Krimi

    01:30

    Castle na zabití - To je vražda, napsal (epizoda) (2012) (S05E04)
    Krimi / Komedie

    02:10

    Specialisté - Popáleniny (epizoda) (2017) (S01E08)
    Krimi / Thriller

    03:10

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    03:50

    Ordinace v růžové zahradě - Šťastná náhoda (epizoda) (2019) (S14E37)
    Rodinný / Drama

    04:50

  • 04:30

    Jak se staví sen (TV pořad) (2007)
    Reality-TV

    05:40

    Pohoda u krbu (TV pořad) (2020)
    Dokumentární

    06:15

    Max Steel (TV seriál) (2000) (S2E9)
    Animovaný / Akční

    07:00

    Nový den (TV pořad) (2020)
    Publicistický

    09:15

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    10:10

    M*A*S*H - J*E*S*K*Y*N*Ě (epizoda) (1979) (S07E21)
    Komedie / Drama

    10:45

    M*A*S*H - Pozor na Flagga, chlapci! (epizoda) (1979) (S07E22)
    Komedie / Drama

    11:15

    Rosamunde Pilcher: Duch z Cassley (TV film) (2017)
    Drama / Romantický

    13:00

    Walker, Texas Ranger - Tichý výkřik (epizoda) (1996) (S05E08)
    Akční / Dobrodružný

    13:55

    Jake a Tlusťoch - Noční můra (epizoda) (1992) (S05E21)
    Krimi / Drama

    14:50

    Policie Hamburk (TV seriál) (2007) (S7E25)
    Krimi / Drama

    15:45

    Námořní vyšetřovací služba - Ďábelská trojka (epizoda) (2012) (S10E09)
    Akční / Komedie

    16:40

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    17:25

    Hlavní zprávy (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    17:50

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    18:52

    Počasí

    18:55

    Hlavní zprávy (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    19:40

    Sport

    19:50

    Počasí

    19:55

    Showtime (TV pořad) (2020)
    Publicistický

    20:15

    Milionář mezi námi (TV pořad) (2020)
    Reality-TV / Dokumentární

    21:25

    Láska z pasáže (1985)
    Drama / Krimi

    23:00

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    23:50

    Námořní vyšetřovací služba - Ďábelská trojka (epizoda) (2012) (S10E09)
    Akční / Komedie

    00:45

    Walker, Texas Ranger - Tichý výkřik (epizoda) (1996) (S05E08)
    Akční / Dobrodružný

    01:35

    Jake a Tlusťoch - Noční můra (epizoda) (1992) (S05E21)
    Krimi / Drama

    02:30

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    03:25

    Jak se staví sen (TV pořad) (2007)
    Reality-TV

    04:25

  • 04:45

    13. komnata - 13. komnata Jaroslava Svěceného (epizoda) (2021)
    Dokumentární / Životopisný

    05:15

    Černé ovce (TV pořad) (1992)
    Publicistický

    05:30

    Události v regionech (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    05:59

    Studio 6 (TV pořad) (1994)
    Publicistický / Rodinný

    09:00

    To je vražda, napsala - Vražda v bílém (epizoda) (1993)
    Drama / Komedie

    09:55

    Miluji Tě (TV film) (1978)
    Komedie

    10:35

    Doktor Martin - Na vodě (epizoda) (2015) (S01E03)
    Komedie / Rodinný

    11:30

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    12:00

    Zprávy ve 12

    12:20

    Předpověď počasí, Sportovní zprávy, Události v regionech plus

    12:30

    Sama doma (TV pořad) (1998)
    Publicistický

    14:00

    Reportéři ČT (TV pořad) (2004)
    Publicistický

    14:50

    Otec Brown - Včelí královna (epizoda) (2020)
    Krimi / Drama

    15:35

    Příběhy slavných - Tichý komediant (epizoda) (2013)
    Dokumentární / Životopisný

    16:30

    Cestománie (TV seriál) (1999)
    Dokumentární

    17:00

    Bydlet jako... (TV pořad) (2017)
    Publicistický

    17:30

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    18:00

    Události v regionech (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    18:25

    Kde domov můj? (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    18:55

    Události za okamžik a počasí

    19:00

    Události (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    19:56

    Branky, body, vteřiny (TV pořad) (1956)
    Publicistický / Sportovní

    20:05

    Losování Sportky a Šance

    20:10

    Kukačky - Epizoda 2 (epizoda) (2021) (E02)
    Drama / Komedie

    21:10

    13. komnata - 13. komnata Víta Pohanky (epizoda) (2021)
    Dokumentární / Životopisný

    21:40

    Všechnopárty (TV pořad) (2005)
    Talk-show

    22:34

    Výsledky losování Šťastných 10

    22:35

    Profesionálové - Operace Susie (epizoda) (1982)
    Akční / Krimi

    23:30

    Kriminalista - Odpočívej v pokoji (epizoda) (2008)
    Krimi

    00:30

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    00:55

    Toulavá kamera (TV pořad) (2003)
    Dokumentární

    01:25

    Objektiv ČT24 (TV pořad) (1987)
    Publicistický / Dokumentární

    02:00

    Banánové rybičky (TV pořad) (1999)
    Talk-show / Komedie

    02:30

    Dobré ráno (TV pořad) (1993)
    Rodinný / Publicistický

    05:00

  • 04:00

    Náš venkov (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    04:30

    Sabotáž (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    04:55

    Babylon (TV pořad) (2004)
    Publicistický

    05:20

    Náš venkov (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    05:50

    Postřehy odjinud (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Publicistický

    05:59

    Dobré ráno (TV pořad) (1993)
    Rodinný / Publicistický

    08:30

    Kouzelná školka (TV pořad) (1999)
    Rodinný / Hudební

    09:00

    Nejzajímavější města na světě (TV seriál) (2018) (E2)
    Dokumentární

    09:50

    Historie.cs (TV pořad) (2008)
    Dokumentární / Publicistický

    10:35

    Darwinovo tajemství (TV film) (2017)
    Dokumentární

    11:30

    Člověk plus - budoucnost našich smyslů - Zrak (epizoda) (2019) (E02)
    Dokumentární

    12:20

    Obdivuhodný svět přírody (TV seriál) (2006)
    Dokumentární

    12:45

    Lvi na stromech (TV film) (2018)
    Dokumentární

    13:35

    Postřehy odjinud (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Publicistický

    13:40

    Příběh liščí rodiny (2015)
    Dokumentární

    14:35

    Kus dřeva ze stromu - Smrk (epizoda) (2008) (E02)
    Dokumentární

    14:55

    Letadla, která změnila svět (TV seriál) (2015)
    Dokumentární

    15:40

    Křídla války (TV seriál) (2017)
    Dokumentární / Historický

    16:30

    Řecko v rytmu buzuki (TV film) (2013)
    Dokumentární

    17:25

    Hranice v srdci (TV seriál) (2018) (E2)
    Dokumentární

    17:50

    Borneo - prastarý ostrov (TV film) (2019)
    Dokumentární

    18:45

    Pučálkovic Amina (TV seriál) (2001)
    Animovaný / Rodinný

    18:55

    Poslední oběť (2017)
    Dokumentární / Historický

    19:25

    Mizející místa domova - V lomech Českého krasu (epizoda) (2011)
    Dokumentární

    19:40

    Postřehy odjinud (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Publicistický

    19:50

    Zprávy v českém znakovém jazyce (TV pořad) (2003)
    Publicistický

    20:00

    Primáti (TV seriál) (2020) (E2)
    Dokumentární

    20:55

    Bílá královna - Cena moci (epizoda) (2013) (E02)
    Drama

    22:00

    Fargo - Mýtus o Sisyfovi (epizoda) (2015) (S02E03)
    Krimi / Drama

    22:45

    Fargo - Dar nedar (epizoda) (2015) (S02E04)
    Krimi / Drama

    23:40

    Jezdci (1971)
    Dobrodružný / Drama

    01:30

    Poslední tajemství Třetí říše (TV seriál) (2011)
    Dokumentární / Válečný

    02:20

    Život je pes (TV seriál) (2015)
    Dokumentární

    03:05

    V zajetí železné opony (TV pořad) (2006)
    Dokumentární / Historický

    03:20

    Hranice dokořán – Rozmówki polsko-czeskie (TV pořad) (2010)
    Publicistický

    03:45

    Náš venkov (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    04:10

  • 04:40

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    05:40

    Jak to dopadlo!? (TV pořad) (2017)
    Reality-TV

    06:50

    Klenot.TV (TV pořad) (2016)

    09:50

    Rychlá hra (TV pořad) (2015)
    Soutěžní

    11:05

    Rychlá hra (TV pořad) (2015)
    Soutěžní

    13:05

    Záchranáři (TV pořad) (2018)
    Dokumentární / Reality-TV

    14:15

    Teleshopping Soukup shop

    15:15

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    16:10

    Jak to dopadlo!? (TV pořad) (2017)
    Reality-TV

    17:10

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    18:05

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    19:10

    Jasně a stručně (TV pořad) (2019)
    Publicistický

    19:15

    Jak to dopadlo!? (TV pořad) (2017)
    Reality-TV

    20:10

    Moje zprávy (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    20:15

    Týden podle Jaromíra Soukupa (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    21:30

    To byl náš hit (TV pořad) (2011)
    Hudební / Soutěžní

    23:25

    Jasně a stručně (TV pořad) (2019)
    Publicistický

    23:30

    Ďábelské Cikánky (TV seriál) (2019)
    Komedie

    00:00

    Velkolepé století (TV seriál) (2011) (S2E33)
    Romantický / Drama

    01:10

    Utta Danella: Pražské tajemství (TV film) (2012)
    Romantický / Drama

    03:00

    Moje zprávy (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    03:05

    Exkluziv! (TV pořad) (2013)
    Talk-show

    03:45

    Na plac! (TV pořad) (2013)
    Komedie / Reality-TV

    04:45

  • 05:55

    Ďábel se třemi zlatými vlasy (TV film) (2009)
    Rodinný / Pohádka

    07:10

    Rachot v Bronxu (1995)
    Akční / Thriller

    08:50

    Mentalista - Piki, piki na hlavu (epizoda) (2012) (S04E23)
    Drama / Krimi

    09:40

    Mentalista - Zrudlý klobouk (epizoda) (2012) (S04E24)
    Drama / Krimi

    10:35

    Teleshopping

    11:05

    Pravdivý příběh Juliana Assange (TV film) (2012)
    Drama / Životopisný

    12:55

    Teleshopping

    13:25

    Podraz (1973)
    Drama / Komedie

    15:50

    Bláznivá runway (1999)
    Komedie / Drama

    18:05

    Pan (2015)
    Fantasy / Dobrodružný

    20:00

    Toy Story: Příběh hraček (1995)
    Animovaný / Dobrodružný

    21:30

    Vzorec pro vraždu (2002)
    Krimi / Drama

    23:45

    Román pro ženy (2004)
    Komedie / Romantický

    01:35

    Soukromá válka pana Wilsona (2007)
    Drama / Komedie

    03:05

    Zevlovat a prudit (2009)
    Komedie / Krimi

    05:00

  • 04:20

    Umění je cool (TV pořad) (2020)
    Dokumentární

    06:05

    Umění je cool (TV pořad) (2020)
    Dokumentární

    08:05

    Top Gear 2010 (TV pořad) (2002) (S5E5)
    Dokumentární / Sportovní

    09:30

    Autosalon (TV pořad) (2005)
    Publicistický / Sportovní

    10:30

    Re-Play (TV pořad) (2009)
    Publicistický

    10:55

    COOL Esport (TV pořad) (2017)
    Publicistický

    11:20

    Hvězdná brána - Karanténa (epizoda) (2003) (S06E13)
    Akční / Dobrodružný

    12:10

    Hvězdná brána - Kouřová clona (epizoda) (2003) (S06E14)
    Akční / Dobrodružný

    13:10

    Futurama - Číslo pět nežije (epizoda) (2010) (S06E06)
    Animovaný / Komedie

    13:30

    Futurama - Lepší později než pozdě (epizoda) (2010) (S06E07)
    Animovaný / Komedie

    13:55

    Simpsonovi - S Nedem dobře, s Homerem nejlíp (epizoda) (2020) (S31E16)
    Animovaný / Komedie

    14:20

    Simpsonovi - Zelená je tráva (epizoda) (2020) (S31E17)
    Animovaný / Komedie

    14:50

    Simpsonovi - Nesnesitelná lehkost bytí batoletem (epizoda) (2020) (S31E18)
    Animovaný / Komedie

    15:15

    Simpsonovi - Svatá válka - první část (epizoda) (2020) (S31E19)
    Animovaný / Komedie

    15:35

    Hvězdná brána - Ztracený ráj (epizoda) (2003) (S06E15)
    Akční / Dobrodružný

    16:30

    Hvězdná brána - Proměna (epizoda) (2003) (S06E16)
    Akční / Dobrodružný

    17:25

    Futurama - Černý Diblík, bílý kocour (epizoda) (2010) (S06E08)
    Animovaný / Komedie

    17:50

    Futurama - Přírobověda (epizoda) (2010) (S06E09)
    Animovaný / Komedie

    18:15

    Simpsonovi - Za všechno může televize (epizoda) (1990) (S02E09)
    Animovaný / Komedie

    18:45

    Simpsonovi - Bartova srážka s autem (epizoda) (1991) (S02E10)
    Animovaný / Komedie

    19:15

    Simpsonovi - Není ryba jako ryba (epizoda) (1991) (S02E11)
    Animovaný / Komedie

    19:45

    Simpsonovi - Takoví jsme byli (epizoda) (1991) (S02E12)
    Animovaný / Komedie

    20:15

    Dračí války (2007)
    Akční / Drama

    22:00

    Tyranosaurus: Zhouba Aztéků (2007)
    Akční / Sci-Fi

    23:45

    Simpsonovi - Za všechno může televize (epizoda) (1990) (S02E09)
    Animovaný / Komedie

    00:15

    Simpsonovi - Bartova srážka s autem (epizoda) (1991) (S02E10)
    Animovaný / Komedie

    00:45

    Simpsonovi - Není ryba jako ryba (epizoda) (1991) (S02E11)
    Animovaný / Komedie

    01:05

    Simpsonovi - Takoví jsme byli (epizoda) (1991) (S02E12)
    Animovaný / Komedie

    01:35

    Futurama - Černý Diblík, bílý kocour (epizoda) (2010) (S06E08)
    Animovaný / Komedie

    02:05

    Futurama - Přírobověda (epizoda) (2010) (S06E09)
    Animovaný / Komedie

    02:30

    Živí mrtví - Strážci (epizoda) (2019) (S09E12)
    Horor / Thriller

    03:20

    Prcek - Cesta ke svobodě (epizoda) (2018) (S03E10)
    Drama / Krimi

    04:05

  • 04:05

    Na zámku (TV pořad) (2020)
    Dokumentární

    06:05

    Na zámku (TV pořad) (2020)
    Dokumentární

    07:30

    Má tlustá Valentýna (TV seriál) (2002) (E166)
    Telenovela / Drama

    08:35

    Jak se staví sen (TV pořad) (2007)
    Reality-TV

    09:40

    Velmi křehké vztahy (TV seriál) (2007) (S2E5)
    Romantický / Drama

    10:40

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    11:30

    Nikdo není dokonalý (TV pořad) (1998)
    Talk-show / Komedie

    12:50

    Rosamunde Pilcher: Jako z daleké hvězdy (TV film) (2017)
    Drama / Romantický

    14:35

    McLeodovy dcery - Volání (epizoda) (2006) (S06E06)
    Drama

    15:25

    McLeodovy dcery - Pod povrchem (epizoda) (2006) (S06E07)
    Drama

    16:15

    Zasněná láska (TV seriál) (2018) (E46)
    Romantický / Komedie

    17:10

    Zasněná láska (TV seriál) (2018) (E47)
    Romantický / Komedie

    18:05

    Doktor z venkova (TV seriál) (1987) (S4E5)
    Drama / Rodinný

    19:00

    Doktor z venkova (TV seriál) (1987) (S4E6)
    Drama / Rodinný

    20:00

    Rosamunde Pilcher: Talisman lásky (TV film) (2017)
    Drama / Romantický

    21:45

    Trpké víno (TV seriál) (2010) (E43)
    Drama / Thriller

    22:25

    Slunečná - Princezna (epizoda) (2021) (S02E36)
    Komedie / Romantický

    23:35

    Doktor z venkova (TV seriál) (1987) (S4E5)
    Drama / Rodinný

    00:30

    Doktor z venkova (TV seriál) (1987) (S4E6)
    Drama / Rodinný

    01:30

    Hříšná láska (TV seriál) (2001) (E202)
    Telenovela / Drama

    02:25

    Ranč Heartland - Kdyby osud chtěl (epizoda) (2013) (S07E09)
    Drama / Rodinný

    03:20

    Trpké víno (TV seriál) (2010) (E43)
    Drama / Thriller

    04:05