Televize

Zde si můžeš navolit svůj výběr libovolného počtu televizních stanic, ze kterých ti bude ČSFD.cz každý den doporučovat ty nejlepší filmy (TV Tipy) s hodnocením nad 60%. Výběr stanic ti zůstává v cookies internetového prohlížeče i po jeho zavření. Pořadí sloupečků s TV stanicemi můžeš měnit jednoduchým přetažením za šipku doprava nebo doleva. Kliknutím na logo TV stanice tuto stanici můžeš změnit na jinou. Pokud máš nastavených více než pět TV stanic (jejich počet je neomezen), do stran se posuneš jednoduchým kliknutím kamkoliv do prázdné plochy sloupečku a potažením do stran.

TV tipy

  • poster
    06:55-08:25
    Nova Cinema
    Mravenec Z (1998)
    Animovaný / Dobrodružný

    Animovaná dobrodružná komedie ze světa hmyzu MravenecZ se může pochlubit pozoruhodnými vizuálními efekty, originalitou a vtipem, jimiž si získala publikum i kritiky.…

  • poster
    14:50-18:20
    Nova Cinema
    Fantasy / Dobrodružný

    Hlavním hrdinou je hobit Frodo Pytlík, který se ve své vlastní domovině zvané Středozemě dostal do samotného centra bitvy mytických proporcí. Bude muset během svého…

  • poster
    20:00-22:10
    Nova Cinema
    Katastrofický / Drama

    Silný příběh filmu Nic nás nerozdělí je založen na skutečné události jedné rodiny, která v roce 2004 přežila úder ničivé vlny tsunami v Indickém oceánu. Manželé Henry …

  • poster
    21:40-23:50
    ČT2
    Drama / Hudební

    V roce 1955 vkráčel drsný, vyzáblý kytarista, který si říkal J. R. Cash, do tehdy ještě neznámých Sun Studios v Memphisu. Tento okamžik měl později nesmazatelný vliv na…

  • poster
    23:50-01:45
    ČT2
    Strašáci (1971)
    Drama / Krimi

    Místo klidné dovolené musí bojovat o život.Americký režisér Sam Peckinpah je znám jako tvůrce řady drsných westernových příběhů Jízda vysočinou, Divoká banda, Junior…

  • poster
    00:05-05:30
    Nova Cinema
    Akční / Krimi

    Dokonale poladěný model. Luxusní vybavení, nablýskaná kapota a pod ní osvědčené součástky, které mu dodávají punc výjimečnosti. Tak nějak by fanoušek rychlých kol popsal…

TV program - pondělí 1.2.

  • 04:45

    Novashopping

    05:55

    Snídaně s Novou (TV pořad) (1994)
    Publicistický / Talk-show

    08:40

    Novashopping

    09:00

    Ulice (TV seriál) (2005) (E3980)
    Drama / Komedie

    09:55

    Specialisté - Dvojí život (epizoda) (2017) (S02E05)
    Krimi / Thriller

    11:00

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    11:45

    Tescoma s chutí (TV pořad) (2009)
    Rodinný

    12:00

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    12:50

    Ordinace v růžové zahradě - Neškodný úlet (epizoda) (2019) (S14E48)
    Rodinný / Drama

    14:05

    Castle na zabití - Únos (epizoda) (2013) (S05E15)
    Krimi / Komedie

    15:00

    Mentalista - Pouštní růže (epizoda) (2013) (S06E01)
    Drama / Krimi

    15:55

    Mentalista - Rudý pták s černými křídly (epizoda) (2013) (S06E02)
    Drama / Krimi

    16:57

    Odpolední Počasí

    17:00

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    17:25

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    18:25

    Ulice (TV seriál) (2005) (E3981)
    Drama / Komedie

    19:30

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    20:20

    Specialisté - Na scestí (epizoda) (2017) (S02E06)
    Krimi / Thriller

    21:15

    Specialisté - Staré hříchy (epizoda) (2017) (S02E07)
    Krimi / Thriller

    22:15

    Smrtonosná zbraň - Dvojitá dávka Baileyových (epizoda) (2018) (S02E14)
    Akční / Krimi

    23:10

    Mentalista - Pouštní růže (epizoda) (2013) (S06E01)
    Drama / Krimi

    00:05

    Mentalista - Rudý pták s černými křídly (epizoda) (2013) (S06E02)
    Drama / Krimi

    00:55

    Castle na zabití - Únos (epizoda) (2013) (S05E15)
    Krimi / Komedie

    04:45

  • 05:05

    Jak se staví sen (TV pořad) (2007)
    Reality-TV

    06:15

    Blade (TV seriál) (2011) (E4)
    Animovaný / Akční

    07:00

    Nový den (TV pořad) (2020)
    Publicistický

    09:10

    M*A*S*H - Ano, to je naše dítě (epizoda) (1979) (S08E15)
    Komedie / Drama

    09:50

    M*A*S*H - Vyčerpaná láhev (epizoda) (1980) (S08E16)
    Komedie / Drama

    10:25

    Moře lásky - Cesta k tobě (TV film) (2005)
    Romantický / Drama

    12:25

    Walker, Texas Ranger - Minulost se vrací (epizoda) (1997) (S05E19)
    Akční / Dobrodružný

    13:25

    Policie Hamburk (TV seriál) (2007) (E15)
    Krimi / Drama

    14:25

    Policie Hamburk (TV seriál) (2007) (E16)
    Krimi / Drama

    15:25

    Námořní vyšetřovací služba - Honba za duchy (epizoda) (2013) (S10E20)
    Akční / Komedie

    16:25

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    17:25

    Hlavní zprávy (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    17:50

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    18:52

    Počasí

    18:55

    Hlavní zprávy (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    19:40

    Sport

    19:50

    Počasí

    19:55

    Showtime (TV pořad) (2020)
    Publicistický

    20:15

    Sestřičky Modrý kód - Mateřské znaménko (epizoda) (2021) (E38)
    Drama / Romantický

    21:30

    Jak se staví sen (TV pořad) (2007)
    Reality-TV

    22:50

    Hudson a Rex - Penězokazci (epizoda) (2020) (S02E17)
    Drama / Krimi

    23:50

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    00:50

    Námořní vyšetřovací služba - Honba za duchy (epizoda) (2013) (S10E20)
    Akční / Komedie

    01:45

    Policie Hamburk (TV seriál) (2007) (E15)
    Krimi / Drama

    02:45

    Policie Hamburk (TV seriál) (2007) (E16)
    Krimi / Drama

    06:15

  • 04:15

    Zahrada je hra (TV pořad) (2008)
    Publicistický

    04:35

    Kuchařská pohotovost (TV pořad) (2009)
    Rodinný

    05:05

    Pod pokličkou (TV pořad) (2000)
    Dokumentární / Rodinný

    05:30

    Zajímavosti z regionů (TV pořad) (2004)
    Publicistický

    05:59

    Studio 6 (TV pořad) (1994)
    Publicistický / Rodinný

    09:00

    Otec Brown - Šaškova moudrost (epizoda) (2020)
    Krimi / Drama

    09:45

    168 hodin (TV pořad) (2005)
    Publicistický

    10:35

    Kukačky - Epizoda 4 (epizoda) (2021) (E04)
    Drama / Komedie

    11:30

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    12:00

    Zprávy ve 12

    12:20

    Předpověď počasí, Sportovní zprávy, Události v regionech plus

    12:30

    Sama doma (TV pořad) (1998)
    Publicistický

    14:00

    Po stopách hvězd (TV seriál) (2008)
    Dokumentární / Životopisný

    14:30

    Případ mrtvých spolužáků (1976)
    Krimi / Drama

    16:00

    To je vražda, napsala - Vražda na dálnici (epizoda) (1994)
    Drama / Komedie

    16:45

    Cestománie (TV seriál) (1999)
    Dokumentární

    17:15

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    17:40

    Černé ovce (TV pořad) (1992)
    Publicistický

    18:00

    Události v regionech (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    18:25

    Kde domov můj? (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    18:55

    Události za okamžik a počasí

    19:00

    Události (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    19:56

    Branky, body, vteřiny (TV pořad) (1956)
    Publicistický / Sportovní

    20:05

    Losování SAZKAmobil šance

    20:10

    Hlava Medúzy - Dům na konci ulice (epizoda) (2021) (E04)
    Drama / Krimi

    21:10

    Reportéři ČT (TV pořad) (2004)
    Publicistický

    21:49

    Výsledky losování Šťastných 10 a Extra renty

    21:50

    Musím tě svést (2002)
    Drama / Komedie

    23:20

    Zpátky se Sobotou (TV seriál) (2012)
    Dokumentární / Komedie

    00:15

    AZ-kvíz

    00:50

    Banánové rybičky (TV pořad) (1999)
    Talk-show / Komedie

    01:25

    Z metropole (TV pořad) (2006)
    Publicistický

    01:55

    Kalendárium (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Historický

    02:05

    Sváteční slovo (TV pořad) (2000)
    Publicistický

    02:15

    Dobré ráno (TV pořad) (1993)
    Rodinný / Publicistický

    04:45

  • 04:20

    Cesty víry (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    04:40

    Sabotáž (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    05:10

    Vzestup a pád Concordu (TV seriál) (2017) (E1)
    Dokumentární

    05:59

    Dobré ráno (TV pořad) (1993)
    Rodinný / Publicistický

    08:30

    Kouzelná školka (TV pořad) (1999)
    Rodinný / Hudební

    09:00

    Dominikánská republika, poklad Karibiku (TV film) (2019)
    Dokumentární

    09:50

    Překvapující svět králíků (TV film) (2018)
    Dokumentární

    10:45

    Pravda o lvech (TV film) (2011) (E2)
    Dokumentární

    11:40

    GEN - Galerie elity národa (TV seriál) (1993)
    Dokumentární / Životopisný

    11:55

    Babylon (TV pořad) (2004)
    Publicistický

    12:25

    Cesty víry (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    12:50

    Televizní klub neslyšících (TV pořad) (2011)
    Publicistický / Rodinný

    13:20

    Československý filmový týdeník (TV seriál) (1954) (E1342)
    Dokumentární / Publicistický

    13:35

    Zakázaný Bůh - Už ani hlásek pravdy (epizoda) (2021) (E04)
    Dokumentární

    14:00

    Amerika z ptačí perspektivy - Nová Anglie (epizoda) (2016)
    Dokumentární

    14:55

    Poslední tajemství Třetí říše (TV seriál) (2011)
    Dokumentární / Válečný

    15:50

    Dobrodružství vědy a techniky (TV pořad) (1997)
    Dokumentární

    16:20

    Letecké katastrofy - V oku bouře (epizoda) (2014)
    Dokumentární / Drama

    17:05

    Hitlerův vpád na východ (TV film) (2014)
    Dokumentární / Historický

    17:55

    Concorde: Nadzvukový závod (TV film) (2018) (E1)
    Dokumentární

    18:45

    Mlsné medvědí příběhy (TV seriál) (2020)
    Animovaný / Pohádka

    18:55

    Uchem jehly (TV pořad) (2011)
    Talk-show

    19:40

    Postřehy odjinud (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Publicistický

    19:50

    Zprávy v českém znakovém jazyce (TV pořad) (2003)
    Publicistický

    20:00

    Zázraky starověku (TV seriál) (2014) (E4)
    Dokumentární

    20:50

    Concorde: Nadzvukový závod (TV film) (2018) (E2)
    Dokumentární

    21:40

    Walk the Line (2005)
    Drama / Hudební

    23:50

    Strašáci (1971)
    Drama / Krimi

    01:45

    Osvětim: Velký útěk (TV film) (2007)
    Dokumentární / Historický

    02:35

    Historie.cs (TV pořad) (2008)
    Dokumentární / Publicistický

    03:25

    Poutní místa (TV seriál) (2005)
    Dokumentární

    03:45

    Náš venkov (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    04:00

  • 04:40

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    05:40

    Jak to dopadlo!? (TV pořad) (2017)
    Reality-TV

    06:50

    Klenot.TV (TV pořad) (2016)

    09:50

    Rychlá hra (TV pořad) (2015)
    Soutěžní

    11:05

    Rychlá hra (TV pořad) (2015)
    Soutěžní

    13:05

    Záchranáři (TV pořad) (2018)
    Dokumentární / Reality-TV

    14:15

    Teleshopping Soukup shop

    15:15

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    16:10

    Jak to dopadlo!? (TV pořad) (2017)
    Reality-TV

    17:10

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    18:05

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    19:10

    Jasně a stručně (TV pořad) (2019)
    Publicistický

    19:15

    Jak to dopadlo!? (TV pořad) (2017)
    Reality-TV

    20:10

    Moje zprávy (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    20:15

    Týden podle Jaromíra Soukupa (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    22:00

    INSTINKTY Jaromíra Soukupa (TV pořad) (2017)
    Publicistický

    23:20

    Jasně a stručně (TV pořad) (2019)
    Publicistický

    23:25

    Profesionálové (TV seriál) (2009)
    Komedie

    00:20

    Velkolepé století (TV seriál) (2011) (S2E44)
    Romantický / Drama

    01:35

    Exkluziv! (TV pořad) (2013)
    Talk-show

    02:05

    Moje zprávy (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    02:10

    Na plac! (TV pořad) (2013)
    Komedie / Reality-TV

    03:05

    Ostříháno (TV pořad) (2013)
    Soutěžní

    04:40

  • 05:45

    O živé vodě (TV film) (2017)
    Rodinný / Pohádka

    06:55

    Mravenec Z (1998)
    Animovaný / Dobrodružný

    08:25

    Dívčí parta (2008)
    Komedie

    10:00

    Teleshopping

    10:30

    Elektra (2005)
    Akční / Dobrodružný

    12:30

    Teleshopping

    13:00

    Neodolatelná (1999)
    Komedie / Romantický

    14:50

    Pán prstenů: Společenstvo Prstenu (2001)
    Fantasy / Dobrodružný

    18:20

    Alvin a Chipmunkové: Čiperná jízda (2015)
    Komedie / Rodinný

    20:00

    Nic nás nerozdělí (2012)
    Katastrofický / Drama

    22:10

    Temné spiknutí (1997)
    Akční / Thriller

    00:05

    Rychlí a zběsilí (2009)
    Akční / Krimi

    05:30

  • 04:20

    Umění je cool (TV pořad) (2020)
    Dokumentární

    06:05

    Umění je cool (TV pořad) (2020)
    Dokumentární

    07:05

    Top Gear 2010 (TV pořad) (2002) (S6E7)
    Dokumentární / Sportovní

    08:35

    Odstřelovač - Stezka spravedlnosti (epizoda) (2018) (S03E01)
    Akční / Drama

    09:30

    Odstřelovač - Jatka (epizoda) (2018) (S03E02)
    Akční / Drama

    10:25

    Hvězdná brána - Grace (epizoda) (2004) (S07E13)
    Akční / Dobrodružný

    11:25

    Hvězdná brána - Hrozba z podzemí (epizoda) (2004) (S07E14)
    Akční / Dobrodružný

    12:30

    Futurama - Rychle a zploštile (epizoda) (2013) (S07E15)
    Animovaný / Komedie

    12:50

    Futurama - Opičí úlet (epizoda) (2013) (S07E17)
    Animovaný / Komedie

    13:20

    Simpsonovi - Líza královnou krásy (epizoda) (1992) (S04E04)
    Animovaný / Komedie

    13:50

    Simpsonovi - Speciální čarodějnický díl (epizoda) (1992) (S04E05)
    Animovaný / Komedie

    14:20

    Simpsonovi - Bartův trest (epizoda) (1992) (S04E06)
    Animovaný / Komedie

    14:50

    Simpsonovi - Marge jde do zaměstnání (epizoda) (1992) (S04E07)
    Animovaný / Komedie

    15:10

    Hvězdná brána - Chiméra (epizoda) (2004) (S07E15)
    Akční / Dobrodružný

    16:10

    Hvězdná brána - Umíráček (epizoda) (2004) (S07E16)
    Akční / Dobrodružný

    17:15

    Futurama - Tydýt mimozemšťan (epizoda) (2013) (S07E16)
    Animovaný / Komedie

    17:45

    Futurama - Píseň železničáře (epizoda) (2013) (S07E14)
    Animovaný / Komedie

    18:15

    18:45

    Simpsonovi - Homer strážcem zákona (epizoda) (1994) (S05E11)
    Animovaný / Komedie

    19:15

    Simpsonovi - Bart na vrcholu slávy (epizoda) (1994) (S05E12)
    Animovaný / Komedie

    19:45

    Simpsonovi - Homer a Apu (epizoda) (1994) (S05E13)
    Animovaný / Komedie

    20:15

    Simpsonovi - Já, Carambus (epizoda) (2020) (S32E02)
    Animovaný / Komedie

    20:50

    Ajťáci - Kouř a zrcadla (epizoda) (2007) (S02E05)
    Komedie

    21:25

    Partička (TV pořad) (2011)
    Komedie

    22:05

    7 pádů Honzy Dědka (TV pořad) (2012)
    Talk-show / Komedie

    23:20

    Odstřelovač - Za hříchy otce (epizoda) (2018) (S03E03)
    Akční / Drama

    00:15

    00:45

    Simpsonovi - Homer strážcem zákona (epizoda) (1994) (S05E11)
    Animovaný / Komedie

    01:10

    Simpsonovi - Bart na vrcholu slávy (epizoda) (1994) (S05E12)
    Animovaný / Komedie

    01:40

    Simpsonovi - Homer a Apu (epizoda) (1994) (S05E13)
    Animovaný / Komedie

    02:10

    Futurama - Tydýt mimozemšťan (epizoda) (2013) (S07E16)
    Animovaný / Komedie

    02:30

    Top Gear 2010 (TV pořad) (2002) (S6E7)
    Dokumentární / Sportovní

    03:40

    Cool Kids - Přírůstek do party (epizoda) (2019) (E14)
    Komedie

    06:05

  • 04:10

    Na zámku (TV pořad) (2020)
    Dokumentární

    06:05

    Na zámku (TV pořad) (2020)
    Dokumentární

    06:25

    Ranč Heartland - Konce a začátky (epizoda) (2014) (S08E05)
    Drama / Rodinný

    07:45

    Jak se staví sen (TV pořad) (2007)
    Reality-TV

    08:50

    Velmi křehké vztahy (TV seriál) (2007) (S2E22)
    Romantický / Drama

    09:55

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    10:50

    Nikdo není dokonalý (TV pořad) (1998)
    Talk-show / Komedie

    12:15

    Přízrak v domě (TV film) (2018)
    Thriller

    14:05

    McLeodovy dcery - Zdolej každou horu (epizoda) (2007) (S07E08)
    Drama

    15:05

    McLeodovy dcery - Sestry sobě (epizoda) (2007) (S07E09)
    Drama

    16:00

    Zasněná láska (TV seriál) (2018) (E80)
    Romantický / Komedie

    17:00

    Zasněná láska (TV seriál) (2018) (E81)
    Romantický / Komedie

    17:55

    Doktor z venkova (TV seriál) (1987) (S6E39)
    Drama / Rodinný

    18:55

    Doktor z venkova (TV seriál) (1987) (S7E40)
    Drama / Rodinný

    20:00

    Moře lásky: Letní romance (TV film) (2005)
    Romantický / Drama

    21:55

    Trpké víno (TV seriál) (2010) (E60)
    Drama / Thriller

    22:50

    Všechny moje lásky - Památný strom (epizoda) (2015) (E10)
    Romantický / Komedie

    00:00

    Doktor z venkova (TV seriál) (1987) (S6E39)
    Drama / Rodinný

    01:00

    Doktor z venkova (TV seriál) (1987) (S7E40)
    Drama / Rodinný

    02:00

    Hříšná láska (TV seriál) (2001) (E219)
    Telenovela / Drama

    02:55

    Trpké víno (TV seriál) (2010) (E60)
    Drama / Thriller

    06:05