Televize

Zde si můžeš navolit svůj výběr libovolného počtu televizních stanic, ze kterých ti bude ČSFD.cz každý den doporučovat ty nejlepší filmy (TV Tipy) s hodnocením nad 60%. Výběr stanic ti zůstává v cookies internetového prohlížeče i po jeho zavření. Pořadí sloupečků s TV stanicemi můžeš měnit jednoduchým přetažením za šipku doprava nebo doleva. Kliknutím na logo TV stanice tuto stanici můžeš změnit na jinou. Pokud máš nastavených více než pět TV stanic (jejich počet je neomezen), do stran se posuneš jednoduchým kliknutím kamkoliv do prázdné plochy sloupečku a potažením do stran.

TV tipy

  • poster
    06:35-08:10
    ČT1
    Komedie

    Vše se tu točí kolem studentského časopisu Řev septimy, který napsal kdosi ze septimánů reálného gymnázia v Přívlakách, a který šplhoun Krhounek předal třídnímu učiteli.…

  • poster
    07:05-08:30
    Nova Cinema
    Animovaný / Dobrodružný

    Parta uspořádá garážový výprodej věcí, které nashromáždila během své detektivní kariéry, ale když dojde na starou křišťálovou kouli, zkontaktuje je jejím prostřednictvím…

  • poster
    08:30-10:05
    Nova Cinema
    Dobrodružný / Komedie

    Jsou tu manželé Seaverovi se svými třemi dětmi, které má každé svého mazlíčka. Nejstarší Petr starého moudrého psa Shadowa, jeho mladší sestra Hope kočku Sassy a…

  • poster
    10:35-12:00
    Nova Cinema
    Animovaný / Komedie

    Když se světově proslulý letecký závodník Prášek dozví, že má poškozený motor a už možná nikdy nebude moci závodit, je nucen zařadit jiný rychlostní stupeň a vrhá se do…

  • poster
    14:45-17:15
    Prima Cool
    Akční / Dobrodružný

    Když se bezohledný mediální magnát (Jonathan Pryce) pokouší destabilizovat světovou ekonomiku přípravou střetu dvou velmocí, jen aby zvýšil zisk svého podniku, musí…

  • poster
    16:00-17:25
    ČT1
    Komedie / Historický

    Historická veselohra o císaři Rudolfovi II., pekaři Matějovi a legendárním Golemovi. Tento příběh neodpovídá přesně historické pravdě, ale je zato nadmíru poučný. Příběh…

  • poster
    20:00-22:40
    Nova Cinema
    Sci-Fi / Fantasy

    V třetí epizodě ságy Star Wars zuří Klonové války, které prohloubily rozpory mezi kancléřem Palpatinem a Radou Jediů. Mladý rytíř Jedi Anakin Skywalker se musí…

  • poster
    20:00-21:55
    ČT2
    Azul (1968)
    Western / Romantický

    Pro někoho gringo, pro jiné bandita, pro rodinu Azul a pro blízké Modrý – záleží na břehu řeky Rio Grande... Druhá polovina 19. století v údolí řeky Rio Grande. Mexicko…

  • poster
    20:15-23:25
    Prima Cool
    Akční / Drama

    Christian Bale se pod režijní taktovkou Christophera Nolana vrací v roli Bruce Waynea, který v kostýmu netopýřího muže Batmana pokračuje v boji se zločinem ve městě…

  • poster
    21:40-23:20
    ČT1
    Krimi

    Dana Martinová, mladá žena volnějších mravů, zemře rukou psychicky labilního mladíka Pavla Zacha. Ten se v záchvatu žárlivosti neudržel a zabil dívku úderem do hlavy.…

  • poster
    21:55-00:15
    ČT2
    Drama / Krimi

    Neslavně známé léto roku 1977 bylo časem srážky disca s punkrockem, ale i létem, počas kterého řádil vrah, označený jako "Samův syn". Šílený maniak si vybíral milenecké…

  • poster
    22:40-00:35
    Nova Cinema
    Komedie

    Jsou to už dva roky. Phil (Bradley Cooper), Stu (Ed Helms) a Doug (Justin Bartha) žijí poklidně ve svých domovech. Tetování byla odstraněna laserem, rejstřík vymazán.…

  • poster
    17:40-19:30
    Nova
    23:25-01:05
    Nova
    Komedie

    Volné pokračování komedie Zítra to roztočíme drahoušku, začíná ve chvíli kdy, René Novák přiváží svým taxíkem neteř Bartáčkových Naďu. Obě rodiny jsou stále "na válečné noze" i když v poslední době intenzita vzájemných střetů…

  • poster
    13:50-15:30
    Nova
    01:05-02:25
    Nova
    Komedie

    Prázdninová komedie o holkách krásně praštěných. Patnáctiletá Kateřiná Krásná žije se svými rodiči - kastelány na hradě Krabonoši. Je "otrávená" pomyšlením, že stráví svoje prázdniny v neútulné pokladně hradu. její - podle jejího…

  • poster
    01:10-03:40
    Prima
    Nesvatbovi (2005)
    Komedie / Romantický

    Zprostředkovatelé rozvodů John Beckwith (Owen Wilson) a Jeremy Grey (Vince Vaughn) jsou jak obchodní partneři, tak dlouholetí přátelé, kteří mají ideální jarní koníček –…

  • poster
    02:30-04:15
    Nova Cinema
    Drama / Horor

    Film se odehrává v blízké budoucnosti, kdy je lidstvo téměř vyhubeno kvůli parazitické houbě, která se přenáší lidskými tekutinami. Infikovaní lidé se rychle mění v…

TV program - dnes

  • 04:45

    Novashopping

    05:55

    Tlapková patrola (TV seriál) (2013) (E7)
    Animovaný / Akční

    06:20

    Tlapková patrola (TV seriál) (2013) (E8)
    Animovaný / Akční

    06:45

    Looney Tunes: Úžasná show (TV seriál) (2011) (S2E18)
    Animovaný / Komedie

    07:15

    My z Kačerova (TV seriál) (1987) (E7)
    Animovaný / Dobrodružný

    07:35

    My z Kačerova (TV seriál) (1987) (E8)
    Animovaný / Dobrodružný

    08:00

    Krok za krokem - Záznamník (epizoda) (1991) (S01E10)
    Komedie / Rodinný

    08:20

    Princezna ze mlejna 2 (TV seriál) (2001) (E2)
    Pohádka

    09:10

    Silák Honza (TV film) (2020)
    Pohádka / Rodinný

    10:20

    Jak jsem se stal psem (2006)
    Komedie / Rodinný

    12:10

    Au Pair 3 aneb Dobrodružství v ráji (TV film) (2009)
    Rodinný / Komedie

    13:50

    15:30

    Rafťáci (2006)
    Komedie

    19:30

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    20:20

    Tvoje tvář má známý hlas (TV pořad) (2016)
    Hudební / Soutěžní

    22:55

    Střepiny (TV pořad) (2002)
    Publicistický

    01:05

    02:25

    Volejte Novu (TV pořad) (2003)
    Talk-show

    03:10

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    03:50

    Silák Honza (TV film) (2020)
    Pohádka / Rodinný

    04:45

  • 05:00

    Hudson a Rex - Roborex (epizoda) (2020) (S02E11)
    Drama / Krimi

    06:15

    Astro Boy (TV seriál) (2003) (E6)
    Animovaný / Dobrodružný

    06:40

    Pirátova rodinka (TV seriál) (1999) (E14)
    Animovaný / Rodinný

    07:15

    M*A*S*H - Tuttle (epizoda) (1973) (S01E15)
    Komedie / Drama

    07:45

    M*A*S*H - Rekordman (epizoda) (1973) (S01E16)
    Komedie / Drama

    08:10

    Druhá světová válka: Cena říše (TV seriál) (2015) (E7)
    Dokumentární / Historický

    09:20

    Prima SVĚT (TV pořad) (1995)
    Publicistický

    09:55

    Fachmani (TV pořad) (2020)
    Publicistický

    10:30

    Prima Mazlíček (TV pořad) (2019)
    Zábavný / Naučný

    11:00

    Partie Terezie Tománkové (TV pořad) (2005)
    Talk-show / Publicistický

    11:55

    Váš Prima Receptář (TV pořad) (2016)
    Publicistický

    12:50

    Libovky Pepy Libického (TV pořad) (2019)
    Publicistický

    13:10

    Vychytávky Ládi Hrušky (TV pořad) (2015)
    Reality-TV

    13:50

    Vychytávky Ládi Hrušky (TV pořad) (2015)
    Reality-TV

    14:05

    Libovky Pepy Libického (TV pořad) (2019)
    Publicistický

    14:30

    Holky z porcelánu (1974)
    Komedie

    16:45

    Bajkeři (2017)
    Komedie

    18:52

    Počasí

    18:55

    Hlavní zprávy (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    19:40

    Hlavní zprávy (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    19:55

    Showtime (TV pořad) (2020)
    Publicistický

    20:15

    Román pro muže (2010)
    Komedie / Drama

    22:30

    Svědek obžaloby (TV film) (2016)
    Drama / Krimi

    01:10

    Nesvatbovi (2005)
    Komedie / Romantický

    03:40

    Cyklosalon.tv (TV pořad) (2021)
    Publicistický

    04:15

  • 04:15

    Chalupa je hra (TV pořad) (2008)
    Publicistický

    04:35

    Pod pokličkou (TV pořad) (2000)
    Dokumentární / Rodinný

    05:00

    Kuchařská pohotovost (TV pořad) (2009)
    Rodinný

    05:30

    Z metropole (TV pořad) (2006)
    Publicistický

    06:00

    Zajímavosti z regionů (TV pořad) (2004)
    Publicistický

    06:25

    České pohádky - O chytré horákyni (epizoda) (1968)
    Krátkometrážní / Pohádka

    06:35

    Škola základ života (1938)
    Komedie

    08:10

    Úsměvy (TV pořad) (1997)
    Talk-show / Komedie

    08:55

    Polopatě (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    09:45

    Kalendárium (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Historický

    10:00

    Toulavá kamera (TV pořad) (2003)
    Dokumentární

    10:30

    Objektiv ČT24 (TV pořad) (1987)
    Publicistický / Dokumentární

    11:05

    Život na zámku - U konce s dechem (epizoda) (1995)
    Drama / Rodinný

    12:00

    Otázky Václava Moravce (TV pořad) (2004)
    Talk-show / Publicistický

    13:00

    Zprávy

    13:05

    100 + 1 princezna (TV film) (2006)
    Pohádka

    14:05

    Jak vyléčit Ježibabu (TV film) (1997)
    Pohádka

    14:55

    Sedmipírek (TV film) (1985)
    Pohádka

    16:00

    Císařův pekař - Pekařův císař (1951)
    Komedie / Historický

    17:25

    Pošta pro tebe (TV pořad) (2005)
    Talk-show / Rodinný

    18:25

    Co naše babičky uměly a na co my jsme zapomněli (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    18:55

    Události za okamžik a počasí

    19:00

    Události (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    19:52

    Branky, body, vteřiny (TV pořad) (1956)
    Publicistický / Sportovní

    20:05

    Losování Sportky a Šance

    20:10

    Boží mlýny - Spící lodě (epizoda) (2021) (E02)
    Krimi / Komedie

    21:05

    168 hodin (TV pořad) (2005)
    Publicistický

    21:39

    Výsledky losování Šťastných 10

    21:40

    Vím, že jsi vrah... (1971)
    Krimi

    23:20

    00:00

    Infiltrace: Obchod s nadějí (TV film) (2021)
    Dokumentární

    00:55

    Infiltrace - Diskuse odborníků (TV pořad) (2021)
    Publicistický

    01:25

    Banánové rybičky (TV pořad) (1999)
    Talk-show / Komedie

    02:05

    Žiješ jenom 2x (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    02:35

    Sváteční slovo (TV pořad) (2000)
    Publicistický

    02:40

    Hoby naší doby (TV pořad) (2010)
    Publicistický

    03:10

    Bydlení je hra (TV pořad) (2004)
    Dokumentární

    03:30

    Zahrada je hra (TV pořad) (2008)
    Publicistický

    03:55

    Rajské zahrady (TV seriál) (2009)
    Dokumentární

    04:15

  • 04:05

    Náš venkov (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    04:30

    Příběhy domů (TV seriál) (2007)
    Dokumentární

    04:55

    Divnopis aneb Proč se to tak jmenuje? (TV pořad) (2007)
    Dokumentární

    05:00

    Cesty víry (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    05:30

    Uchem jehly (TV pořad) (2011)
    Talk-show

    06:00

    Flok a Flíček (TV seriál) (1980)
    Animovaný / Rodinný

    06:05

    Zvonečkovi (TV seriál) (2001)
    Animovaný / Komedie

    06:30

    Prasátko Peppa (TV seriál) (2004)
    Animovaný / Rodinný

    06:35

    Prasátko Peppa (TV seriál) (2004)
    Animovaný / Rodinný

    06:45

    Friends: Kámošky z Heartlake City (TV seriál) (2012)
    Animovaný

    07:05

    Pan Jezevec a paní Liška (TV seriál) (2016)
    Animovaný / Rodinný

    07:20

    Méďa a lumíci (TV seriál) (2015)
    Animovaný / Komedie

    07:30

    Studio Kamarád (TV pořad) (1980)
    Rodinný

    09:00

    Československý filmový týdeník (TV seriál) (1954) (E1353)
    Dokumentární / Publicistický

    09:15

    Hledání ztraceného času (TV pořad) (1991)
    Dokumentární

    09:35

    Bohoslužba Bratrské jednoty baptistů (TV pořad) (2021)
    Publicistický

    10:25

    Hitlerova mládež (TV film) (2017) (E1)
    Dokumentární / Historický

    11:15

    Nedej se! (TV pořad) (1992)
    Publicistický

    11:40

    Nedej se! (TV pořad) (1992)
    Publicistický

    12:10

    Obdivuhodný svět přírody (TV seriál) (2006)
    Dokumentární

    12:35

    Sváteční slovo (TV pořad) (2000)
    Publicistický

    12:40

    Křesťanský magazín (TV pořad) (2002)
    Publicistický

    13:10

    Uchem jehly (TV pořad) (2011)
    Talk-show

    13:35

    Cesty víry (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    14:05

    Papež a jeho vliv v historii (TV seriál) (2018) (E5)
    Dokumentární / Historický

    14:45

    České fotbalové legendy - Pavel Kuka (epizoda) (2021) (E03)
    Dokumentární / Životopisný

    15:15

    Modrá planeta - další expedice (TV seriál) (2019) (E3)
    Dokumentární

    16:00

    Na cestě - Na cestě po Helsinkách (epizoda) (2021)
    Dokumentární

    16:30

    S kuchařem kolem světa (TV seriál) (2007)
    Dokumentární

    17:25

    Nejúžasnější díla přírody (TV seriál) (2018)
    Dokumentární

    18:15

    18:45

    O loupežníku Rumcajsovi (TV seriál) (1967)
    Animovaný / Pohádka

    18:55

    Náš venkov (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    19:20

    Zajímavosti z regionů (TV pořad) (2004)
    Publicistický

    19:50

    Zprávy v českém znakovém jazyce (TV pořad) (2003)
    Publicistický

    20:00

    Azul (1968)
    Western / Romantický

    21:55

    Krvavé léto v New Yorku (1999)
    Drama / Krimi

    00:15

    Hon na nacisty (TV film) (2006) (E2)
    Dokumentární

    01:00

    Grantchester - Epizoda 2 (epizoda) (2017) (S03E02)
    Krimi / Drama

    01:50

    Design (TV seriál) (1999) (E7)
    Dokumentární

    02:15

    Folklorika (TV pořad) (2007)
    Dokumentární

    02:40

    Před půlnocí (TV pořad) (2006)
    Talk-show

    03:10

    Ta naše povaha česká (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    03:35

    Notes (TV pořad) (1995)
    Hudební

    04:15

  • 04:45

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    05:40

    Jak to dopadlo!? (TV pořad) (2017)
    Reality-TV

    07:00

    Klenot.TV (TV pořad) (2016)

    09:50

    Co bude dnes k večeři? (TV pořad) (2010)
    Reality-TV

    10:15

    Babica vs. Sapík (TV pořad) (2015)
    Reality-TV

    11:10

    Babica vs. Sapík (TV pořad) (2015)
    Reality-TV

    12:05

    Babica vs. Sapík (TV pořad) (2015)
    Reality-TV

    13:00

    Hovory Kalousek Soukup (TV pořad) (2021)
    Publicistický

    13:50

    Rosamunde Pilcher - Nancherrow (epizoda) (1999) (S01E28)
    Drama / Romantický

    15:55

    Otec Braun (TV seriál) (2003)
    Krimi / Komedie

    18:10

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    19:05

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    20:10

    Moje zprávy (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    20:15

    Královská rodina (TV film) (2018)
    Dokumentární

    21:15

    Tajemství Lubomíra Lipského (TV film) (2014)
    Dokumentární / Životopisný

    21:55

    Tajemství Jiřího Sováka (TV pořad) (2012)
    Dokumentární

    22:35

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    23:35

    Cecelia Ahern: Miluji tě (TV film) (2018)
    Romantický

    01:30

    Exkluziv! (TV pořad) (2013)
    Talk-show

    02:15

    Moje zprávy (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    02:20

    Na plac! (TV pořad) (2013)
    Komedie / Reality-TV

    03:05

    Ostříháno (TV pořad) (2013)
    Soutěžní

    04:40

  • 05:30

    Báječná dovolená (1988)
    Komedie

    07:05

    Scooby Doo a kletba 13. ducha (TV film) (2019)
    Animovaný / Dobrodružný

    08:30

    Neuvěřitelná cesta 2: Ztraceni v San Francisku (1996)
    Dobrodružný / Komedie

    10:05

    Teleshopping

    10:35

    Letadla 2: Hasiči a záchranáři (2014)
    Animovaný / Komedie

    12:00

    Případ mrtvého nebožtíka (2020)
    Krimi / Komedie

    13:50

    Stíhači Red Tails (2012)
    Válečný / Dobrodružný

    16:10

    Bravo Girls: Ukaž se! (2017)
    Komedie / Romantický

    18:05

    Lovec: Zimní válka (2016)
    Akční / Dobrodružný

    20:00

    Star Wars: Epizoda III - Pomsta Sithů (2005)
    Sci-Fi / Fantasy

    22:40

    Pařba na třetí (2013)
    Komedie

    00:35

    Centrální inteligence (2016)
    Akční / Krimi

    02:30

    Melanie: Dar života a smrti (2016)
    Drama / Horor

    04:15

  • 04:15

    Pod černou vlajkou - Konec kapitána Flinta (epizoda) (2017) (S04E10)
    Dobrodružný / Drama

    06:05

    Umění je cool (TV pořad) (2020)
    Dokumentární

    06:55

    Pevnost Boyard (TV pořad) (2016)
    Soutěžní / Dobrodružný

    08:35

    Pevnost Boyard (TV pořad) (2016)
    Soutěžní / Dobrodružný

    10:15

    Autosalon (TV pořad) (2005)
    Publicistický / Sportovní

    11:20

    Cyklosalon.tv (TV pořad) (2021)
    Publicistický

    11:50

    Futurama - Mezitím (epizoda) (2013) (S07E26)
    Animovaný / Komedie

    12:20

    Futurama - Vesmírný pilot 3000 (epizoda) (1999) (S01E01)
    Animovaný / Komedie

    12:50

    Simpsonovi - Všechny cesty vedou do krimu (epizoda) (2006) (S17E11)
    Animovaný / Komedie

    13:20

    Simpsonovi - Pygmalion v sukni (epizoda) (2006) (S17E12)
    Animovaný / Komedie

    13:45

    Simpsonovi - Zdánlivě nekonečný příběh (epizoda) (2006) (S17E13)
    Animovaný / Komedie

    14:15

    Simpsonovi - Bart má dvě mámy (epizoda) (2006) (S17E14)
    Animovaný / Komedie

    14:45

    Zítřek nikdy neumírá (1997)
    Akční / Dobrodružný

    17:15

    Futurama - Na měsíc a dál (epizoda) (1999) (S01E02)
    Animovaný / Komedie

    17:45

    Futurama - Nejlepší přítel robota (epizoda) (1999) (S01E03)
    Animovaný / Komedie

    18:15

    Simpsonovi - Pařanka Marge (epizoda) (2007) (S18E17)
    Animovaný / Komedie

    18:45

    Simpsonovi - Zmýlená neplatí (epizoda) (2007) (S18E18)
    Animovaný / Komedie

    19:15

    Simpsonovi - Hoří! (epizoda) (2007) (S18E19)
    Animovaný / Komedie

    19:45

    Simpsonovi - Stůj, nebo můj pes vystřelí (epizoda) (2007) (S18E20)
    Animovaný / Komedie

    20:15

    Temný rytíř (2008)
    Akční / Drama

    23:25

    Bez dechu (2011)
    Akční / Thriller

    01:40

    Simpsonovi - Pařanka Marge (epizoda) (2007) (S18E17)
    Animovaný / Komedie

    02:10

    Simpsonovi - Zmýlená neplatí (epizoda) (2007) (S18E18)
    Animovaný / Komedie

    02:35

    Simpsonovi - Hoří! (epizoda) (2007) (S18E19)
    Animovaný / Komedie

    03:05

    Simpsonovi - Stůj, nebo můj pes vystřelí (epizoda) (2007) (S18E20)
    Animovaný / Komedie

    03:35

    Re-Play (TV pořad) (2009)
    Publicistický

    04:10

  • 04:30

    Na zámku (TV pořad) (2020)
    Dokumentární

    06:05

    Na zámku (TV pořad) (2020)
    Dokumentární

    07:00

    Ranč Heartland - Únavová zlomenina (epizoda) (2019) (S12E08)
    Drama / Rodinný

    07:55

    Velmi křehké vztahy (TV seriál) (2007) (S2E98)
    Romantický / Drama

    09:00

    Jak se staví sen (TV pořad) (2007)
    Reality-TV

    10:00

    Na houpačce (TV pořad) (2021)
    Publicistický

    10:40

    Na houpačce (TV pořad) (2021)
    Publicistický

    10:50

    Vychytávky Ládi Hrušky (TV pořad) (2015)
    Reality-TV

    11:25

    Svatby v Benátkách - Žít se musí (epizoda) (2014) (S01E23)
    Rodinný / Komedie

    12:45

    Vražedné zprávy (TV film) (2015)
    Thriller

    14:30

    Gilmorova děvčata - Ale já jsem Gilmorová (epizoda) (2005) (S05E19)
    Drama / Rodinný

    15:15

    Gilmorova děvčata - Návštěva u Emily a Richarda (epizoda) (2005) (S05E20)
    Drama / Rodinný

    16:10

    Krásná Fatmagul (TV seriál) (2010) (E71)
    Drama / Romantický

    17:05

    Krásná Fatmagul (TV seriál) (2010) (E72)
    Drama / Romantický

    18:00

    Doktor z venkova (TV seriál) (1987) (E8)
    Drama / Rodinný

    19:00

    Doktor z venkova (TV seriál) (1987) (E9)
    Drama / Rodinný

    20:00

    Domnělý únos (TV film) (2019)
    Thriller

    21:45

    Poklad z půdy (TV pořad) (2018)
    Reality-TV

    22:50

    Plastická chirurgie s. r. o. - Connor McNamara (epizoda) (2006) (S04E08)
    Drama / Krimi

    23:50

    Doktor z venkova (TV seriál) (1987) (E8)
    Drama / Rodinný

    00:45

    Doktor z venkova (TV seriál) (1987) (E9)
    Drama / Rodinný

    01:40

    Doktoři - Nouzový kontakt (epizoda) (2019) (S02E18)
    Drama

    02:25

    Ranč Heartland - Dlouhá cesta zpátky (epizoda) (2019) (S12E09)
    Drama / Rodinný

    03:20

    Plastická chirurgie s. r. o. - Connor McNamara (epizoda) (2006) (S04E08)
    Drama / Krimi

    04:15