Televize

Zde si můžeš navolit svůj výběr libovolného počtu televizních stanic, ze kterých ti bude ČSFD.cz každý den doporučovat ty nejlepší filmy (TV Tipy) s hodnocením nad 60%. Výběr stanic ti zůstává v cookies internetového prohlížeče i po jeho zavření. Pořadí sloupečků s TV stanicemi můžeš měnit jednoduchým přetažením za šipku doprava nebo doleva. Kliknutím na logo TV stanice tuto stanici můžeš změnit na jinou. Pokud máš nastavených více než pět TV stanic (jejich počet je neomezen), do stran se posuneš jednoduchým kliknutím kamkoliv do prázdné plochy sloupečku a potažením do stran.

TV tipy

  • poster
    06:30-09:10
    Nova Cinema
    Akční / Válečný

    Ostřílený major americké armády musí připravit násilnickou skupinu zločinců k uskutečnění toho nejpodivnějšího a nejobtížnějšího bojového úkolu vůbec... sebevražedné…

  • poster
    13:20-15:40
    Nova Cinema
    Maverick (1994)
    Western / Komedie

    Šarmantní hazardní karetní hráč Bret Maverick se vydává na proslulý pokerový šampionát Tří řek. Obrovskou výhru půl milionu dolarů chce ale získat i půvabná a všemi…

  • poster
    14:50-16:20
    ČT1
    Komedie / Romantický

    Notář Karas je nesmělý starý mládenec, který úspěšně uniká vdavekchtivým ženám a večery občas tráví ve společnosti doktora Pacovského a Ing. Čádka. Netuší, že právě oni…

  • poster
    15:40-17:20
    Nova Cinema
    Animovaný / Dobrodružný

    Na naši krásnou modrou planetu dorazili Buvové, což jsou mimozemští vetřelci s mnoha chapadýlky místo nožiček, kteří dosud putovali mezigalaktickým prostorem a hledali…

  • poster
    20:00-22:10
    ČT2
    Drama / Válečný

    V roce 1961 vznikl slavný válečný film Děla z Navarone, vyprávějící o odvážné akci malé jednotky během Druhé světové války. O sedmnáct let později vzniklo jeho volné…

  • poster
    20:00-22:20
    Nova Cinema
    Životopisný / Drama

    Antonina Zabinská (Jessica Chastain) práci v manželem řízené zoologické zahradě ve Varšavě přímo zbožňuje. Se zvířaty si rozumí mnohem víc než s lidmi, nebojí se vlézt…

  • poster
    20:15-22:40
    Prima Cool
    G. I. Joe (2009)
    Akční / Dobrodružný

    Elitní tým profesionálů G.I. Joe vybavený nejmodernější špionážní a vojenskou technikou neúnavně cestuje po celém světě. Bojuje proti zbrojařské firmě Destro a potírá…

  • poster
    20:20-22:35
    Nova
    Rodinný / Fantasy

    V hrané adaptaci animované klasiky Kráska a zvíře společnosti Disney, jež je ohromující filmovou oslavou jednoho z nejpopulárnějších příběhů vůbec, velkolepým způsobem…

  • poster
    20:25-23:00
    Barrandov
    André Rieu v New Yorku (koncert) (2006)
    Hudební / Dokumentární

    Světoznámý hudebník André Rieu nás tentokrát pozve do legendárního hudebního sálu Radio Music City Hall v New Yorku. Společně se svým orchestrem Johanna Strausse zahrají…

  • poster
    21:25-00:30
    Prima
    Mysteriózní / Životopisný

    Film sleduje únos šestnáctiletého Johna Paula Gettyho III (Charlie Plummer) a zoufalou snahu jeho milující matky Gail (Michelle Williams) přesvědčit Johnova…

  • poster
    22:10-00:15
    ČT2
    Životopisný / Krimi

    Film vypráví příběh gangsterů, dvojčat Reggieho a Rona Krayových, jedněch z nejznámějších neblaze proslulých zločinců v historii Velké Británie a jejich říše…

  • poster
    22:20-00:20
    Nova Cinema
    Akční / Drama

    V Saúdské Arábii dojde k teroristickému útoku, při kterém zemřou desítky zaměstnanců ropné společnosti. FBI vyšle do akce svůj nejlepší tým, vedený energickým agentem…

  • poster
    22:40-01:05
    Prima Cool
    Akční / Horor

    Důstojník Ripleyová jediná přežije nouzové přistání její poškozené vesmírně lodi na planetě Fiorina 161. Je to pusté skladiště odpadu obydlené lidmi, které společnost…

  • poster
    00:20-02:25
    Nova Cinema
    Akční / Dobrodružný

    Novinka režiséra Guye Ritchieho velmi osobitě a nadčasově vypráví klasický příběh formou nové akční fantasy. Když je v Artušově dětství zavražděn jeho otec, zmocní se…

  • poster
    02:20-05:20
    Prima
    Vetřelci (1986)
    Akční / Dobrodružný

    Důstojnice Ripleyová, která jako jediná přežila boj na život a na smrt v nákladní lodi Nostromo s vesmírným vetřelcem, je po několika letech nalezena záchrannou lodí a…

  • poster
    02:25-04:35
    Nova Cinema
    Sci-Fi / Thriller

    Počátkem 21. století dosáhla společnost Tyrell ve výzkumu robotů fáze Nexus. Její výrobky byly téměř identické s lidmi, nelišily se ani inteligencí. Lidé používali…

TV program - sobota 20.3.

  • 04:55

    Novashopping

    06:00

    Tlapková patrola (TV seriál) (2013) (S3E15)
    Animovaný / Akční

    06:25

    Tlapková patrola (TV seriál) (2013) (S3E16)
    Animovaný / Akční

    06:55

    Looney Tunes: Úžasná show (TV seriál) (2011) (S2E8)
    Animovaný / Komedie

    07:20

    Příběhy Toma a Jerryho (TV seriál) (2006) (S2E2)
    Animovaný / Komedie

    07:40

    Příběhy Toma a Jerryho (TV seriál) (2006) (S2E3)
    Animovaný / Komedie

    08:05

    Pasáček vepřů (TV film) (2017)
    Rodinný / Pohádka

    09:20

    Změna je život (TV film) (2000)
    Komedie

    11:05

    Koření (TV pořad) (2005)
    Publicistický

    12:00

    Volejte Novu (TV pořad) (2003)
    Talk-show

    12:35

    Rady ptáka Loskutáka (TV pořad) (2001)
    Publicistický

    13:30

    Rady ptáka Loskutáka (TV pořad) (2001)
    Publicistický

    13:45

    Výměna manželek (TV pořad) (2005)
    Reality-TV

    15:05

    Holka na roztrhání (2002)
    Komedie / Romantický

    17:10

    Slečna Drsňák 2: Ještě drsnější (2005)
    Komedie / Akční

    19:30

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    20:20

    Kráska a zvíře (2017)
    Rodinný / Fantasy

    22:35

    Smrtelné stroje (2018)
    Akční / Dobrodružný

    01:00

    Slečna Drsňák 2: Ještě drsnější (2005)
    Komedie / Akční

    03:15

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    03:55

    Pasáček vepřů (TV film) (2017)
    Rodinný / Pohádka

    04:55

  • 05:30

    Pohoda u krbu (TV pořad) (2020)
    Dokumentární

    06:15

    Gormiti (TV seriál) (2018) (E3)
    Animovaný

    06:30

    Pirátova rodinka (TV seriál) (1999) (E3)
    Animovaný / Rodinný

    06:55

    M*A*S*H - Iluze nebo terapie (epizoda) (1982) (S11E02)
    Komedie / Drama

    07:25

    M*A*S*H - Propaganda (epizoda) (1982) (S11E03)
    Komedie / Drama

    07:55

    Autosalon (TV pořad) (2005)
    Publicistický / Sportovní

    08:55

    Cyklosalon.tv (TV pořad) (2021)
    Publicistický

    09:30

    Hudson a Rex - Lesy mají oči (epizoda) (2019) (S02E07)
    Drama / Krimi

    10:25

    Máme rádi Česko (TV pořad) (2013)
    Zábavný / Soutěžní

    12:20

    Vraždy podle Agathy Christie - Sleva na vraždu (epizoda) (2018) (S02E22)
    Krimi / Drama

    14:25

    Vraždy pro slečnu Fisherovou - Vražda v laboratoři (epizoda) (2019) (E03)
    Mysteriózní

    16:25

    Hudba z Marsu (1955)
    Komedie / Hudební

    18:52

    Počasí

    18:55

    Hlavní zprávy (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    19:40

    Sport

    19:50

    Počasí

    19:55

    Showtime (TV pořad) (2020)
    Publicistický

    20:15

    Polda - Pomsta (epizoda) (2021) (S04E10)
    Krimi / Komedie

    21:25

    Všechny prachy světa (2017)
    Mysteriózní / Životopisný

    00:30

    Nemilosrdní (2015)
    Akční / Krimi

    02:20

    Vetřelci (1986)
    Akční / Dobrodružný

    05:20

  • 05:00

    Hoby naší doby (TV pořad) (2010)
    Publicistický

    05:30

    Události v regionech (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    06:00

    Co naše babičky uměly a na co my jsme zapomněli (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    06:25

    Polopatě (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    07:15

    Co poudala bába Futéř (TV film) (1983)
    Pohádka

    08:00

    Třeboňská pohádka (TV film) (1982)
    Pohádka

    08:40

    Hnízdo - Epizoda 11 (epizoda) (2020) (E11)
    Drama

    09:40

    Gejzír (TV pořad) (2014)
    Publicistický

    10:10

    Z archivu Sherlocka Holmese - Skandál v Čechách (epizoda) (1984)
    Krimi / Mysteriózní

    11:05

    Všechnopárty (TV pořad) (2005)
    Talk-show / Zábavný

    12:00

    Z metropole (TV pořad) (2006)
    Publicistický

    12:25

    Hoby naší doby (TV pořad) (2010)
    Publicistický

    12:50

    Postřehy odjinud (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Publicistický

    13:00

    Zprávy

    13:05

    O labuti (TV film) (1982)
    Pohádka

    14:00

    O zakleté princezně (TV film) (1979)
    Pohádka

    14:50

    Dívka v modrém (1939)
    Komedie / Romantický

    16:20

    Úsměvy (TV pořad) (1997)
    Talk-show / Komedie

    16:55

    Domácí lékař (TV film) (1986)
    Komedie

    17:55

    Kočka není pes (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Reality-TV

    18:25

    Kluci v akci (TV pořad) (2005)
    Reality-TV

    18:55

    Události za okamžik a počasí

    19:00

    Události (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    19:52

    Branky, body, vteřiny (TV pořad) (1956)
    Publicistický / Sportovní

    20:10

    Zázraky přírody (TV pořad) (2009)
    Soutěžní

    21:20

    Michal David - žít tak, jak se má (TV film) (2021)
    Dokumentární / Životopisný

    22:39

    Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony

    22:40

    Maigret - Maigret a vzpurní svědkové (epizoda) (1993)
    Krimi / Drama

    00:15

    Místo činu - Berlín: Dokonalý zločin (epizoda) (2020)
    Krimi / Drama

    01:45

    Banánové rybičky (TV pořad) (1999)
    Talk-show / Komedie

    02:15

    Bydlení je hra (TV pořad) (2004)
    Dokumentární

    02:40

    Sama doma (TV pořad) (1998)
    Publicistický

    04:10

  • 04:00

    Folklorika (TV pořad) (2007)
    Dokumentární

    04:20

    Uchem jehly (TV pořad) (2011)
    Talk-show

    04:50

    Evropa dnes (TV pořad) (2008)
    Dokumentární

    05:15

    Zakázaný Bůh - Macocha - podivná smrt Pavla Švandy (epizoda) (2021) (E11)
    Dokumentární

    05:45

    Zprávy v českém znakovém jazyce (TV pořad) (2003)
    Publicistický

    06:00

    Dobrodružství pod vrbami (TV seriál) (1999)
    Animovaný / Rodinný

    06:05

    Zvonečkovi (TV seriál) (2001)
    Animovaný / Komedie

    06:30

    Prasátko Peppa (TV seriál) (2004)
    Animovaný / Rodinný

    06:35

    Prasátko Peppa (TV seriál) (2004)
    Animovaný / Rodinný

    06:40

    Olí a Jůla (TV seriál) (2017)
    Rodinný / Animovaný

    06:50

    Máša a medvěd (TV seriál) (2009)
    Animovaný / Komedie

    07:00

    Máša a medvěd (TV seriál) (2009)
    Animovaný / Komedie

    07:05

    Pan Jezevec a paní Liška (TV seriál) (2016)
    Animovaný / Rodinný

    07:20

    Ovečka Shaun (TV seriál) (2007)
    Animovaný / Komedie

    07:30

    Studio Kamarád (TV pořad) (1980)
    Rodinný

    09:00

    Cyklotoulky (TV pořad) (2009)
    Dokumentární / Sportovní

    09:10

    Náš venkov (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    09:40

    Putování za písničkou (TV pořad) (2008)
    Hudební

    10:10

    GEN - Galerie elity národa (TV seriál) (1993)
    Dokumentární / Životopisný

    10:25

    Na plovárně (TV pořad) (1998)
    Talk-show

    10:55

    Bonbónky světa - Kubánské umění žít (epizoda) (2010)
    Dokumentární

    11:15

    Psi: jejich neznámé dějiny (TV seriál) (2016) (E2)
    Dokumentární

    12:00

    České zázraky - Kapka rtuti (epizoda) (2021) (S02E05)
    Dokumentární

    12:25

    Letecké katastrofy - Rozhodující okamžik (epizoda) (2017)
    Dokumentární / Drama

    13:10

    Babylon (TV pořad) (2004)
    Publicistický

    13:40

    Zmrzlá planeta - Poslední panenská zem (epizoda) (2011)
    Dokumentární / Dobrodružný

    14:30

    GEN - Galerie elity národa (TV seriál) (1993)
    Dokumentární / Životopisný

    14:50

    Biatlon: SP Švédsko

    16:15

    Zázraky starověku (TV seriál) (2014) (E10)
    Dokumentární

    16:55

    Himbové, ztraceni v čase (TV film) (2015)
    Dokumentární

    17:50

    Život v království sněhu (TV film) (2019)
    Dokumentární

    18:45

    Berta a Ufo (TV seriál) (2006)
    Animovaný / Rodinný

    18:55

    Hranice v srdci (TV seriál) (2018) (E10)
    Dokumentární

    19:25

    Curriculum vitae (TV seriál) (1999)
    Dokumentární / Životopisný

    19:50

    Zprávy v českém znakovém jazyce (TV pořad) (2003)
    Publicistický

    20:00

    Oddíl 10 z Navarone (1978)
    Drama / Válečný

    22:10

    Legendy zločinu (2015)
    Životopisný / Krimi

    00:15

    Lovec - Zrůdy (epizoda) (2018) (S01E11)
    Akční / Drama

    01:15

    McMafie - Epizoda 1 (epizoda) (2018) (E01)
    Krimi / Drama

    02:15

    Křídla války (TV seriál) (2017)
    Dokumentární / Historický

    02:55

    Legendy záchranářství - Vlaková neštěstí (epizoda) (2017)
    Dokumentární

    03:30

    Před půlnocí (TV pořad) (2006)
    Talk-show

    03:55

    Ochránce (TV pořad) (2011)
    Publicistický

    04:20

  • 04:40

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    05:40

    Jak to dopadlo!? (TV pořad) (2017)
    Reality-TV

    07:00

    Klenot.TV (TV pořad) (2016)

    09:50

    Co bude dnes k večeři? (TV pořad) (2010)
    Reality-TV

    10:15

    Babica vs. Sapík (TV pořad) (2015)
    Reality-TV

    11:05

    Babica vs. Sapík (TV pořad) (2015)
    Reality-TV

    12:00

    Hovory Kalousek Soukup (TV pořad) (2021)
    Publicistický

    12:45

    Lilly Schönauer - Ženy v pokušení (epizoda) (2013)
    Drama / Romantický

    14:50

    Big Ben - Velký filmový sen (epizoda) (2008)
    Krimi

    17:00

    Zpátky do křesla s Tomášem Arsovem (TV pořad) (2021)
    Publicistický

    18:10

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    19:15

    Jak to dopadlo!? (TV pořad) (2017)
    Reality-TV

    20:10

    Moje zprávy (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    20:15

    Exkluzivní rozhovor s André Rieu (TV pořad) (2020)
    Publicistický

    20:25

    André Rieu v New Yorku (koncert) (2006)
    Hudební / Dokumentární

    23:00

    Barrandovský videostop (TV pořad) (2011)
    Soutěžní / Zábavný

    23:55

    Vtip za stovku! (TV pořad) (2012)
    Komedie / Soutěžní

    00:45

    Exkluziv! (TV pořad) (2013)
    Talk-show

    01:25

    Lilly Schönauer - Ženy v pokušení (epizoda) (2013)
    Drama / Romantický

    03:10

    Moje zprávy (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    03:15

    Na plac! (TV pořad) (2013)
    Komedie / Reality-TV

    03:45

    Ostříháno (TV pořad) (2013)
    Soutěžní

    04:40

  • 05:35

    Kocour v botách (TV film) (2009)
    Fantasy / Pohádka

    06:30

    Tucet špinavců (1967)
    Akční / Válečný

    09:10

    Dr. House - Rozptýlení (epizoda) (2006) (S02E12)
    Drama / Mysteriózní

    10:00

    Dr. House - Modelka (epizoda) (2006) (S02E13)
    Drama / Mysteriózní

    10:55

    Teleshopping

    11:30

    Tři muži a mladá dáma (1990)
    Rodinný / Komedie

    13:20

    Maverick (1994)
    Western / Komedie

    15:40

    Konečně doma (2015)
    Animovaný / Dobrodružný

    17:20

    Kniha džunglí 2 (2003)
    Animovaný / Dobrodružný

    18:30

    Manželství na kšeft (TV film) (2013)
    Drama

    20:00

    Úkryt v zoo (2017)
    Životopisný / Drama

    22:20

    Království (2007)
    Akční / Drama

    00:20

    Král Artuš: Legenda o meči (2017)
    Akční / Dobrodružný

    02:25

    Blade Runner (1982)
    Sci-Fi / Thriller

    04:35

  • 04:05

    Pod černou vlajkou - Krveprolití (epizoda) (2015) (S02E01)
    Dobrodružný / Drama

    05:15

    Umění je cool (TV pořad) (2020)
    Dokumentární

    06:05

    Umění je cool (TV pořad) (2020)
    Dokumentární

    06:25

    Top Gear 2010 (TV pořad) (2002) (E7)
    Dokumentární / Sportovní

    07:25

    Pevnost Boyard (TV pořad) (2016)
    Soutěžní / Dobrodružný

    09:00

    Pevnost Boyard (TV pořad) (2016)
    Soutěžní / Dobrodružný

    10:45

    Re-Play (TV pořad) (2009)
    Publicistický

    11:15

    COOL Esport (TV pořad) (2017)
    Publicistický

    11:45

    Futurama - Benderova hra 2/4 (epizoda) (2009) (S05E10)
    Animovaný / Komedie

    12:15

    Futurama - Benderova hra 3/4 (epizoda) (2009) (S05E11)
    Animovaný / Komedie

    12:45

    Simpsonovi - Napravení šíleného klauna (epizoda) (2000) (S12E03)
    Animovaný / Komedie

    13:15

    Simpsonovi - Líza na větvi (epizoda) (2000) (S12E04)
    Animovaný / Komedie

    13:45

    Simpsonovi - Homer versus důstojnost (epizoda) (2000) (S12E05)
    Animovaný / Komedie

    14:15

    Simpsonovi - Muž, který věděl příliš mnoho (epizoda) (2000) (S12E06)
    Animovaný / Komedie

    14:45

    Planeta opic (2001)
    Dobrodružný / Sci-Fi

    17:15

    Futurama - Benderova hra 4/4 (epizoda) (2009) (S05E12)
    Animovaný / Komedie

    17:45

    Futurama - Fialový trpaslík 1/4 (epizoda) (2009) (S05E13)
    Animovaný / Komedie

    18:15

    Simpsonovi - Napůl slušný návrh (epizoda) (2002) (S13E10)
    Animovaný / Komedie

    18:45

    Simpsonovi - Srdci neporučíš (epizoda) (2002) (S13E11)
    Animovaný / Komedie

    19:15

    Simpsonovi - Poslední pistolník na Západě (epizoda) (2002) (S13E12)
    Animovaný / Komedie

    19:45

    Simpsonovi - Stařec a hoře (epizoda) (2002) (S13E13)
    Animovaný / Komedie

    20:15

    G. I. Joe (2009)
    Akční / Dobrodružný

    22:40

    Vetřelec ³ (1992)
    Akční / Horor

    01:05

    Simpsonovi - Napůl slušný návrh (epizoda) (2002) (S13E10)
    Animovaný / Komedie

    01:35

    Simpsonovi - Srdci neporučíš (epizoda) (2002) (S13E11)
    Animovaný / Komedie

    02:00

    Simpsonovi - Poslední pistolník na Západě (epizoda) (2002) (S13E12)
    Animovaný / Komedie

    02:30

    Simpsonovi - Stařec a hoře (epizoda) (2002) (S13E13)
    Animovaný / Komedie

    02:55

    Orange Is the New Black - Kde mám drejdl? (epizoda) (2015) (S03E09)
    Drama / Komedie

    04:10

  • 04:05

    Plastická chirurgie s. r. o. - Rose a Raven Rosenberg (epizoda) (2004) (S02E09)
    Drama / Krimi

    05:10

    Na zámku (TV pořad) (2020)
    Dokumentární

    06:05

    Na zámku (TV pořad) (2020)
    Dokumentární

    07:05

    Ranč Heartland - Riskantní krok (epizoda) (2017) (S10E16)
    Drama / Rodinný

    08:05

    Velmi křehké vztahy (TV seriál) (2007) (S2E69)
    Romantický / Drama

    09:10

    Jak se staví sen (TV pořad) (2007)
    Reality-TV

    10:20

    Váš Prima Receptář (TV pořad) (2016)
    Publicistický

    11:05

    Poklad z půdy (TV pořad) (2018)
    Reality-TV

    12:20

    Naše farma v Irsku: Nový život (TV film) (2010)
    Drama / Romantický

    14:10

    Gilmorova děvčata - V osm hodin v Oáze (epizoda) (2002) (S03E05)
    Drama / Rodinný

    15:05

    Gilmorova děvčata - Vejce nadivoko (epizoda) (2002) (S03E06)
    Drama / Rodinný

    16:00

    Krásná Fatmagul (TV seriál) (2010) (E13)
    Drama / Romantický

    17:00

    Krásná Fatmagul (TV seriál) (2010) (E14)
    Drama / Romantický

    18:00

    Doktor z venkova (TV seriál) (1987) (S14E8)
    Drama / Rodinný

    19:00

    Doktor z venkova (TV seriál) (1987) (S14E9)
    Drama / Rodinný

    20:00

    V pasti vášně (2017)
    Thriller

    21:50

    Svatby v Benátkách - Navždy spolu (epizoda) (2014) (S01E19)
    Rodinný / Komedie

    23:00

    Plastická chirurgie s. r. o. - Kimber Henry (epizoda) (2004) (S02E10)
    Drama / Krimi

    00:00

    Doktor z venkova (TV seriál) (1987) (S14E8)
    Drama / Rodinný

    00:55

    Doktor z venkova (TV seriál) (1987) (S14E9)
    Drama / Rodinný

    01:55

    Doktoři - Spolubojovník (epizoda) (2018) (S01E03)
    Drama

    02:50

    Ranč Heartland - Snění (epizoda) (2017) (S10E17)
    Drama / Rodinný

    03:50

    Plastická chirurgie s. r. o. - Kimber Henry (epizoda) (2004) (S02E10)
    Drama / Krimi

    04:50