Televize

Zde si můžeš navolit svůj výběr libovolného počtu televizních stanic, ze kterých ti bude ČSFD.cz každý den doporučovat ty nejlepší filmy (TV Tipy) s hodnocením nad 60%. Výběr stanic ti zůstává v cookies internetového prohlížeče i po jeho zavření. Pořadí sloupečků s TV stanicemi můžeš měnit jednoduchým přetažením za šipku doprava nebo doleva. Kliknutím na logo TV stanice tuto stanici můžeš změnit na jinou. Pokud máš nastavených více než pět TV stanic (jejich počet je neomezen), do stran se posuneš jednoduchým kliknutím kamkoliv do prázdné plochy sloupečku a potažením do stran.

TV tipy

  • poster
    10:30-12:00
    ČT1
    Komedie

    Třetí příběh pražské rodiny Homolkových. Tentokrát si Homolkovi vyjeli na zimní rekreaci do Krkonoš, chtějí se pořádně užít a co nejméně utratit. Děda s babi, Ludva,…

  • poster
    12:20-14:35
    Nova Cinema
    Drama / Romantický

    Děj amerického snímku se odvíjí od neobvyklé situace. Novinář Chris Chandler přijde při policejní akci o své auto. Vzápětí mu zcela neznámý muž věnuje svého jaguára a…

  • poster
    14:55-17:40
    Nova Cinema
    Válečný

    V zimních měsících roku 1944, krátce před přelomem roku, jsou spojenecké armády připraveny zaútočit na Německo. Hitler však vymyslí poslední zoufalý plán nařídí svým…

  • poster
    17:40-20:00
    Nova Cinema
    Dobrodružný / Akční

    Tři bratři, kteří si říkají Černý korzár (Kabir Bedi), Zelený korzár a Červený korzár, žijí touhou po pomstě vraždy svého otce. Cílem jejich pomsty je muž jménem Van…

  • poster
    20:00-22:20
    Nova Cinema
    Dobrodružný / Fantasy

    Perseus, syn boha Dia a pozemské krásky je nevědomky zatažen do intrik žárlivé Diovy manželky Héry a více či méně malicherných konfliktů ostatních bohů. A tak Perseus na…

  • poster
    21:40-23:15
    ČT1
    Krimi / Drama

    Vinař a sběratel umění Adrian Carsini je celou svou duší oddán rodinné vinici, která je pro něj tím nejdražším na světě. Odměnou za jeho píli mu má být udělení prestižní…

  • poster
    22:20-00:05
    Nova Cinema
    Komedie / Drama

    Charlieho Bartletta (Anton Yelchin) vyhodili z další soukromé střední školy, a tak se musí uchýlit na státní. Ne že by tam zrovna zapadl, ale dostane nápad - otevře si…

TV program - dnes

  • 04:00

    Ordinace v růžové zahradě - Vrať se! (epizoda) (2007) (S03E25)

    04:55

    Novashopping

    05:55

    Snídaně s Novou (TV pořad) (1994)
    Publicistický / Talk-show

    08:35

    Novashopping

    08:50

    Tělo jako důkaz (TV seriál) (2011) (E2)
    Krimi / Drama

    09:50

    Kriminálka Anděl - Baba na zabití (epizoda) (2008) (S01E09)

    11:00

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    11:45

    Tescoma s chutí (TV pořad) (2009)
    Rodinný

    12:00

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    12:30

    Dva a půl chlapa (TV seriál) (2003) (S4E7)
    Komedie / Romantický

    12:55

    14:05

    Odložené případy - Bunny na útěku (epizoda) (2010) (S07E12)

    15:00

    Odložené případy - Vražedné graffiti (epizoda) (2010) (S07E13)

    15:55

    Případy pro Lauru (TV seriál) (2014) (E8)
    Mysteriózní

    16:57

    Odpolední Počasí

    17:00

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    17:30

    Drazí sousedé - Návrat (epizoda) (2016) (E03)

    18:50

    Hospoda - Flamendr (epizoda) (1996) (S01E03)

    19:30

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    20:20

    Chcete být milionářem? (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    21:45

    Námořní vyšetřovací služba (TV seriál) (2003) (E1)
    Akční / Komedie

    22:40

    Námořní vyšetřovací služba (TV seriál) (2003) (E2)
    Akční / Komedie

    23:35

    Lovci zločinců - Lov (epizoda) (2015) (S04E18)

    00:25

    Odložené případy - Bunny na útěku (epizoda) (2010) (S07E12)

    01:15

    Odložené případy - Vražedné graffiti (epizoda) (2010) (S07E13)

    01:55

    Tělo jako důkaz (TV seriál) (2011) (E2)
    Krimi / Drama

    03:00

    Drazí sousedé - Návrat (epizoda) (2016) (E03)

    04:00

  • 04:05

    A je to naše! (TV pořad) (2017)
    Soutěžní

    06:05

    Ferda Mravenec (TV seriál) (1984) (E9)
    Animovaný / Dobrodružný

    06:35

    Chlupatá rota (TV seriál) (2011) (E25)
    Animovaný / Komedie

    07:20

    M*A*S*H - Krize identity (epizoda) (1981) (S10E03)

    08:15

    M*A*S*H - Zaručené informace (epizoda) (1981) (S10E04)

    08:45

    Siska (TV seriál) (1998) (E5)
    Krimi

    10:00

    Rosamunde Pilcher: Tak blízko nebi (TV film) (2004)
    Romantický / Drama

    12:00

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    12:10

    Siska (TV seriál) (1998) (E6)
    Krimi

    13:25

    Komisař Rex (TV seriál) (1994) (S7E10)
    Krimi / Akční

    14:25

    Komisař Rex (TV seriál) (1994) (S7E11)
    Krimi / Akční

    15:25

    Policie Hamburk (TV seriál) (2007) (S4E12)
    Krimi / Drama

    16:25

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    16:40

    A je to naše! (TV pořad) (2017)
    Soutěžní

    17:35

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    18:55

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    19:25

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    19:40

    Divácké zprávy (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    19:55

    VIP zprávy (TV pořad) (2010)
    Publicistický

    20:15

    Prázdniny (TV seriál) (2017) (E1)
    Komedie / Rodinný

    21:35

    Show Jana Krause (TV pořad) (2010)
    Talk-show

    22:35

    Telebazar (TV pořad) (2003)
    Talk-show / Komedie

    23:45

    Komisař Rex (TV seriál) (1994) (S7E10)
    Krimi / Akční

    00:45

    Komisař Rex (TV seriál) (1994) (S7E11)
    Krimi / Akční

    01:50

    Rosamunde Pilcher: Tak blízko nebi (TV film) (2004)
    Romantický / Drama

    03:40

    Policie Hamburk (TV seriál) (2007) (S4E12)
    Krimi / Drama

    04:25

  • 04:55

    Rajské zahrady (TV seriál) (2009)
    Dokumentární

    05:10

    Postřehy odjinud (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Publicistický

    05:15

    Etiketa (TV seriál) (2004)
    Dokumentární

    05:30

    Události v regionech (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    05:59

    Studio 6 (TV pořad) (1994)
    Publicistický / Rodinný

    09:00

    Kojak (TV seriál) (1973)
    Krimi / Drama

    09:50

    Hovory H ještě po dvaceti letech (TV pořad) (1990)
    Talk-show / Komedie

    10:30

    Homolka a tobolka (1972)
    Komedie

    12:00

    Zprávy ve 12

    12:20

    Předpověď počasí, Sportovní zprávy, Události v regionech plus

    12:30

    Druhý dech (TV seriál) (1988) (E13)
    Drama

    13:45

    13. komnata Ondřeje Banka (TV film) (2012)
    Dokumentární / Krátkometrážní

    14:10

    Kdo chce kam... (TV film) (1981)
    Komedie

    14:55

    Televarieté (TV pořad) (1970)
    Komedie / Hudební

    16:10

    Kojak (TV seriál) (1973)
    Krimi / Drama

    17:00

    Cestománie (TV seriál) (1999)
    Dokumentární

    17:30

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    18:00

    Události v regionech (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    18:25

    Kde domov můj? (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    18:55

    Události za okamžik a počasí

    19:00

    Události (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    19:50

    Branky, body, vteřiny (TV pořad) (1956)
    Publicistický / Sportovní

    19:59

    Losování Sportky a Šance

    21:39

    Výsledky losování Šťastných 10

    21:40

    Columbo: To je vražda, řeklo portské (TV film) (1973)
    Krimi / Drama

    23:15

    00:10

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    00:35

    Objektiv (TV pořad) (1987)
    Publicistický / Dokumentární

    01:05

    Bolkoviny (TV pořad) (1997)
    Talk-show / Komedie

    01:50

    Legendy záchranářství (TV seriál) (2017)
    Dokumentární

    02:20

    Dobré ráno (TV pořad) (1993)
    Rodinný / Publicistický

    04:50

  • 04:05

    Náš venkov (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    04:30

    Ta naše povaha česká (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    04:55

    Křesťanský magazín (TV pořad) (2002)
    Publicistický

    05:25

    Babylon (TV pořad) (2000)
    Publicistický

    05:50

    Postřehy odjinud (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Publicistický

    05:59

    Dobré ráno (TV pořad) (1993)
    Rodinný / Publicistický

    08:30

    Kouzelná školka (TV pořad) (1999)
    Rodinný / Hudební

    09:00

    Domorodé kmeny, zvířata a já (TV seriál) (2016)
    Dokumentární

    09:55

    Divnopis aneb Proč se to tak jmenuje? (TV pořad) (2007)
    Dokumentární

    10:00

    Hitlerův poslední rok (TV film) (2015) (E2)
    Dokumentární / Historický

    10:50

    Ženy, které tvořily historii (TV seriál) (2013)
    Historický / Drama

    11:45

    Náš venkov (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    12:10

    Ta naša kapela (TV pořad) (2006)
    Hudební

    12:40

    Folklorika (TV pořad) (2007)
    Dokumentární

    13:05

    Poutní místa (TV seriál) (2005)
    Dokumentární

    13:25

    Anthony Bourdain: bez předsudků (TV pořad) (2005)
    Dokumentární

    14:10

    Běsnící moře (2013)
    Dokumentární

    15:40

    Kvarteto (TV pořad) (2010)
    Publicistický

    16:05

    Televizní klub neslyšících (TV pořad) (2011)
    Publicistický / Rodinný

    16:30

    Příběh letiště Praha (TV film) (2017)
    Dokumentární

    17:25

    S kuchařem kolem světa po Paříži (TV pořad) (2016) (E5)
    Dokumentární

    18:25

    GEN - Galerie elity národa (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Životopisný

    18:45

    O makové panence a motýlu Emanuelovi (TV seriál) (1972)
    Animovaný / Pohádka

    18:55

    Cestománie (TV seriál) (1999)
    Dokumentární

    19:20

    Na pomoc životu (TV pořad) (2010) (E2)
    Dokumentární

    19:40

    Postřehy odjinud (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Publicistický

    19:50

    Zprávy v českém znakovém jazyce (TV pořad) (2003)
    Publicistický

    20:00

    Kuba, perla Karibiku (TV film) (2013)
    Dokumentární

    21:00

    Na cestě po Britských Panenských ostrovech (TV film) (2009)
    Dokumentární / Krátkometrážní

    21:30

    K Pacifiku přes Coast Mountains (2016)
    Krátkometrážní / Dokumentární

    21:55

    Člověk, to je věda (TV seriál) (2017)
    Dokumentární

    22:50

    Souvislosti Jana Pokorného (TV pořad) (2016)
    Publicistický / Talk-show

    23:50

    Ve jménu vlasti - Šalvar kamíz (epizoda) (2014) (S04E03)

    00:35

    Domek z karet - Chapter 38 (epizoda) (2015) (S03E12)

    01:25

    Domek z karet - Chapter 39 (epizoda) (2015) (S03E13)

    02:20

    Z očí do očí (TV pořad) (1991)
    Talk-show

    02:55

    Folklorika (TV pořad) (2007)
    Dokumentární

    03:20

    Náš venkov (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    03:35

    Tři svatby (TV film) (2004)
    Dokumentární / Krátkometrážní

    04:05

  • 04:35

    Hlavní zprávy (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    05:30

    Animáček

    06:15

    Soudce Alexandr (TV pořad) (2017)
    Reality-TV / Drama

    07:30

    Klenot.TV

    09:20

    Soudkyně Barbara (TV pořad) (2015)
    Reality-TV / Drama

    10:50

    Klenot.TV

    11:35

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    12:45

    Soudkyně Barbara (TV pořad) (2015)
    Reality-TV / Drama

    13:55

    Dobré odpoledne Česko (TV pořad) (2017)
    Publicistický

    15:00

    Česká tajenka (TV pořad) (2013)
    Soutěžní

    15:45

    Soudce Alexandr (TV pořad) (2017)
    Reality-TV / Drama

    17:10

    Soudkyně Barbara (TV pořad) (2015)
    Reality-TV / Drama

    18:30

    Hlavní zprávy (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    19:10

    Naše počasí

    19:15

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    20:15

    Jak to dopadlo!? (TV pořad) (2017)
    Reality-TV

    21:20

    Kdo to ví? (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    22:30

    Aféry - neuvěřitelné životní příběhy (TV pořad) (2016)
    Talk-show

    23:40

    VLIVNÍ s Alex Mynářovou (TV pořad) (2016)
    Publicistický

    00:00

    Zákon a pořádek: Zločinné úmysly (TV seriál) (2001)
    Krimi / Drama

    02:00

    Na plac! (TV pořad) (2013)
    Komedie / Reality-TV

    02:55

    Vražedné pobřeží (TV seriál) (1991) (E37)
    Akční / Drama

    04:35

  • 05:35

    Šestka táhne světem (TV film) (2014)
    Fantasy / Pohádka

    06:35

    Svatý muž (1998)
    Komedie / Drama

    08:30

    Odložené případy - Vražda na ledě (epizoda) (2009) (S07E10)

    09:20

    10:10

    Lovci zločinců - A House Divided (epizoda) (2014) (S03E22)

    11:00

    Lovci zločinců - Deus Ex Machina (epizoda) (2014) (S03E23)

    11:55

    Teleshopping

    12:20

    Pošli to dál (2000)
    Drama / Romantický

    14:35

    Teleshopping

    14:55

    Bitva v Ardenách (1965)
    Válečný

    17:40

    Černý korzár (1976)
    Dobrodružný / Akční

    20:00

    Souboj Titánů (1981)
    Dobrodružný / Fantasy

    22:20

    Charlie Bartlett (2007)
    Komedie / Drama

    00:05

    Anakonda 4: Cesta krve (TV film) (2009)
    Akční / Horor

    01:35

    Více o vztazích svobodné matky (TV film) (2005)
    Drama

    04:55

  • 04:25

    Applikace (TV pořad) (2014)
    Publicistický

    06:40

    Havaj 5-0 (TV seriál) (2010) (S4E14)
    Krimi / Drama

    07:30

    Teleshopping

    07:55

    Top Gear 2010 (TV pořad) (2002)
    Dokumentární / Sportovní

    09:05

    Teleshopping

    09:30

    Futurama - Juniorské mistrovství zla (epizoda) (2002) (S03E12)

    09:55

    Hvězdná brána - Zmrtvýchvstání (epizoda) (2004) (S07E19)

    10:55

    Havaj 5-0 (TV seriál) (2010) (S4E15)
    Krimi / Drama

    11:55

    Moto cestou necestou (TV seriál) (2011)
    Dokumentární

    12:20

    Moto cestou necestou (TV seriál) (2011)
    Dokumentární

    12:50

    Simpsonovi - Homerova odtahovka (epizoda) (2007) (S19E03)

    13:50

    14:15

    Simpsonovi - Sirotek Milhouse (epizoda) (2007) (S19E06)

    14:45

    15:15

    15:40

    Futurama - Jak chutná svoboda (epizoda) (2002) (S04E05)

    16:10

    Hvězdná brána - Inaugurace (epizoda) (2004) (S07E20)

    17:10

    Top Gear 2010 (TV pořad) (2002)
    Dokumentární / Sportovní

    18:15

    Simpsonovi - Manželé a podnikatelky (epizoda) (2007) (S19E07)

    18:45

    Simpsonovi - Pohřeb nepřítele (epizoda) (2007) (S19E08)

    19:15

    19:45

    Simpsonovi - E. Pluribus Wiggum (epizoda) (2008) (S19E10)

    20:15

    Extant (TV seriál) (2014) (S2E3)
    Drama / Sci-Fi

    21:50

    22:15

    Partička (TV pořad) (2011)
    Komedie

    23:05

    Dexter - Co žere Dextera Morgana? (epizoda) (2013) (S08E03)

    00:05

    Partička (TV pořad) (2011)
    Komedie

    00:45

    Firefly - Objekty ve vesmíru (epizoda) (2002) (E14)

    01:45

    Dexter - Co žere Dextera Morgana? (epizoda) (2013) (S08E03)

    02:45

    Applikace (TV pořad) (2014)
    Publicistický

    03:15

    Firefly - Objekty ve vesmíru (epizoda) (2002) (E14)

    04:00

  • 04:05

    Jsem do tebe blázen (TV seriál) (1992) (S6E19)
    Komedie / Romantický

    06:05

    Wolffův revír (TV seriál) (1992) (E3)
    Akční / Krimi

    07:00

    Teleshopping

    07:20

    Ohnivý kuře - Exit, Exil, Exodus (epizoda) (2016) (S02E09)

    08:30

    Teleshopping

    08:50

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    09:45

    Big Ben - Vražda ve sboru (TV film) (2000) (S3E6)
    Krimi

    11:45

    Closer (TV seriál) (2005) (S5E13)
    Krimi / Drama

    12:40

    Kráska a zvíře (TV seriál) (2012) (S3E2)
    Drama / Thriller

    13:35

    Gordon Ramsay: Grandhotel Británie (TV pořad) (2012) (E1)
    Reality-TV

    14:55

    Raymonda má každý rád (TV seriál) (1996) (S4E18)
    Komedie

    15:30

    Wolffův revír (TV seriál) (1992) (E4)
    Akční / Krimi

    16:30

    Closer (TV seriál) (2005) (S5E14)
    Krimi / Drama

    17:25

    Ohnivý kuře - Jeden mejdan za druhým (epizoda) (2017) (S03E49)

    18:45

    Gordon Ramsay: Grandhotel Británie (TV pořad) (2012) (E2)
    Reality-TV

    19:45

    Raymonda má každý rád (TV seriál) (1996) (S4E19)
    Komedie

    20:15

    Jak prosté - Zmizelý nebožtík (epizoda) (2015) (S03E17)

    21:15

    Sběratelé kostí - Kosti na prodej (epizoda) (2006) (S01E20)

    22:15

    TOP STAR magazín (TV pořad) (2008)
    Publicistický

    23:10

    Sběratelé kostí - Kosti na prodej (epizoda) (2006) (S01E20)

    00:05

    Big Ben - Vražda ve sboru (TV film) (2000) (S3E6)
    Krimi

    02:05

    Ohnivý kuře - Exit, Exil, Exodus (epizoda) (2016) (S02E09)

    03:00

    Jsem do tebe blázen (TV seriál) (1992) (S6E20)
    Komedie / Romantický

    03:20

    Kráska a zvíře (TV seriál) (2012) (S3E1)
    Drama / Thriller

    04:05

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace